05/02
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Paul E FC
Likeminds FC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/02
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Clubul de fotbal Lekki United
Clubul de fotbal Gbagada
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/02
13:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
3sc B FC
Cornerstone FC
|
Peste 1.5 goluri
|
05/02
13:30
|
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Contabilitate Stoenesti
ACSC Vointa Titesti
|
Peste 2.5 goluri
|
05/02
13:30
|
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Vulturii Vulturești
AFCS Cetateni
|
Peste 2.5 goluri
|
05/02
13:30
|
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Partizanul Vladesti
AS Rapid Davidesti
|
Peste 2.5 goluri
|
05/02
13:30
|
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Micești 2002
CS Real Bradu
|
Peste 1.5 goluri
|
05/02
13:30
|
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
CS Sporting Pitești
FC Star Sport Argeș Pitești
|
Peste 1.5 goluri
|
05/02
13:30
|
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Micești 2002
CS Real Bradu
|
Peste 2.5 goluri
|
05/02
13:30
|
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Balilesti
AFC Frizian Cateasca 2023
|
Peste 2.5 goluri
|
05/02
13:30
|
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Peste 1.5 goluri
|
05/02
13:30
|
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Peste 1.5 goluri
|
05/02
13:30
|
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Miroși
AS Speranța Cornățel
|
Peste 1.5 goluri
|
05/02
13:30
|
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Peste 2.5 goluri
|
05/02
13:30
|
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Peste 2.5 goluri
|
05/02
13:30
|
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Flacara Leordeni
Temerile ACS
|
Peste 2.5 goluri
|
05/02
13:30
|
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Miroși
AS Speranța Cornățel
|
Peste 2.5 goluri
|
05/02
13:30
|
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/02
13:30
|
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/02
13:30
|
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Flacara Leordeni
Temerile ACS
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/02
13:30
|
Romania Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Steaua Negrasi
ACS Lunca Corbului 2000
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/02
14:00
|
Polonia Puchar Polski
Pogoń Szczecin
Wisła Cracovia
|
Peste 1.5 goluri
|
05/02
14:00
|
România Amateur Liga 4 București
AFC Venus 1914 Bucureşti
FC Metaloglobus București II
|
Peste 1.5 goluri
|
05/02
14:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
AS Viitorul Progresul Voivodeni
AS Luceafărul Mărgineni
|
Peste 1.5 goluri
|
05/02
14:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
Academia AFC Milano
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Peste 1.5 goluri
|
05/02
14:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
ACS Prejmer
ACS Hâlchiu
|
Peste 1.5 goluri
|
05/02
14:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
CSO Teutonii Ghimbav
ACSM Codlea II
|
Peste 1.5 goluri
|
05/02
14:00
|
Algeria Liga 2
ES Mostaganem
WA Boufarik
|
Peste 1.5 goluri
|
05/02
14:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
SC Bran
ACS Vulcan 2008 II
|
Peste 1.5 goluri
|
05/02
14:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
AS Viitorul Progresul Voivodeni
AS Luceafărul Mărgineni
|
Peste 2.5 goluri
|
05/02
14:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
Academia AFC Milano
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Peste 2.5 goluri
|
05/02
14:00
|
România Amateur Liga 4 București
AFC Venus 1914 Bucureşti
FC Metaloglobus București II
|
Peste 2.5 goluri
|
05/02
14:00
|
România Amateur Liga 4 Maramureș
ACS Gloria Tăuții Măgherăuș
CS Progresul Şomcuta Mare
|
Peste 2.5 goluri
|
05/02
14:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
ACS Prejmer
ACS Hâlchiu
|
Peste 2.5 goluri
|
05/02
14:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
CSO Teutonii Ghimbav
ACSM Codlea II
|
Peste 2.5 goluri
|
05/02
14:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
SC Bran
ACS Vulcan 2008 II
|
Peste 2.5 goluri
|
05/02
14:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
SC Bran
ACS Vulcan 2008 II
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/02
14:00
|
România Amateur Liga 4 Maramureș
ACS Gloria Tăuții Măgherăuș
CS Progresul Şomcuta Mare
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/02
14:00
|
Romania Amateur League 4 Iasi
AS USV Iași
AS Tonmir Iași
|
Peste 1.5 goluri
|
05/02
14:00
|
Romania Amateur League 4 Iasi
AS USV Iași
AS Tonmir Iași
|
Peste 2.5 goluri
|
05/02
14:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
CS Gloria Românești
AS Biruinta Movileni
|
Peste 1.5 goluri
|
05/02
14:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
CS Gloria Românești
AS Biruinta Movileni
|
Peste 2.5 goluri
|
05/02
14:30
|
Romania Amateur League 5 Constanta
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
Peste 1.5 goluri
|
05/02
14:30
|
Romania Amateur League 5 Constanta
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
Peste 2.5 goluri
|
05/02
14:35
|
Kuweit Kuweit League
Al-Salmiya SC
Al Fahaheel
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/02
14:35
|
Kuweit Kuweit League
Al-Salmiya SC
Al Fahaheel
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/02
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
AS Voința Oituz
AS Viitorul Berești-Tazlău
|
Peste 1.5 goluri
|
05/02
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
AS Voința Oituz
AS Viitorul Berești-Tazlău
|
Peste 2.5 goluri
|
05/02
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
AS Voința Oituz
AS Viitorul Berești-Tazlău
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/02
15:00
|
Bulgaria Victory League
FC Cernomorets Balcic
FK Spartak Varna
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/02
15:00
|
România Amateur Liga 4 Timiș
CS Sanandrei Carani
AS Avântul Topolovățu Mare
|
Peste 2.5 goluri
|
05/02
15:00
|
Bosnia și Herțegovina Amateur Regionalna liga RS – Centar
FK Omladinac Modriča
FK Ozren Petrovo
|
Peste 1.5 goluri
|
05/02
15:00
|
Bosnia și Herțegovina Amateur Regionalna liga RS – Centar
FK Željezničar Doboj
FK Hajduk Batkuša
|
Peste 1.5 goluri
|
05/02
15:00
|
Bosnia și Herțegovina Amateur Regionalna liga RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Kožuhe
|
Peste 1.5 goluri
|
05/02
15:00
|
Bosnia și Herțegovina Amateur Regionalna liga RS – Centar
FK Vučijak Majevac
FK Sloga Dugo Polje
|
Peste 1.5 goluri
|
05/02
15:00
|
Bosnia și Herțegovina Amateur Regionalna liga RS – Centar
FK Zvijezda Kakmuž
FK Naša Krila Kostajnica
|
Peste 1.5 goluri
|
05/02
15:00
|
Bosnia și Herțegovina Amateur Regionalna liga RS – Centar
FK Željezničar Doboj
FK Hajduk Batkuša
|
Peste 2.5 goluri
|
05/02
15:00
|
Bosnia și Herțegovina Amateur Regionalna liga RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Kožuhe
|
Peste 2.5 goluri
|
05/02
15:00
|
Bosnia și Herțegovina Amateur Regionalna liga RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Kožuhe
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/02
15:00
|
Bosnia și Herțegovina Amateur Regionalna liga RS – Centar
FK Crvena Zvijezda Obudovac
FK Rudanka
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/02
16:00
|
Estonia Meistriliiga Femei
Flora Tallinn Femei
Viimsi JK Femei
|
Peste 1.5 goluri
|
05/02
16:00
|
Estonia Meistriliiga Femei
Flora Tallinn Femei
Viimsi JK Femei
|
Peste 2.5 goluri
|
05/02
16:00
|
Bahrain Divizia a 2-a
Orașul Isa
A'Ali FC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/02
16:00
|
Estonia Meistriliiga Femei
Flora Tallinn Femei
Viimsi JK Femei
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/02
16:45
|
Germania Amatori Bremen-Liga
SV Werder Bremen II
SV Hemelingen
|
Peste 1.5 goluri
|
05/02
16:45
|
Germania Amatori Bremen-Liga
SV Werder Bremen II
SV Hemelingen
|
Peste 2.5 goluri
|
05/02
16:45
|
Germania Amatori Bremen-Liga
SV Werder Bremen II
SV Hemelingen
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/02
17:00
|
Suedia Divizia 2, Västra Götaland
Varbergs GIF FK
Landvetter IS
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/02
17:20
|
Kuweit Kuweit League
Al-Arabi Kuweit
Al-Kuweit
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/02
18:00
|
Islanda Urvalsdeild, Femei
Þór/KA Akureyri
Thróttur Reykjavík
|
Peste 1.5 goluri
|
05/02
18:00
|
Islanda Urvalsdeild, Femei
Valur Reykjavik
HK/Víkingur
|
Peste 1.5 goluri
|
05/02
18:00
|
Islanda Urvalsdeild, Femei
Þór/KA Akureyri
Thróttur Reykjavík
|
Peste 2.5 goluri
|
05/02
18:00
|
Islanda Urvalsdeild, Femei
Valur Reykjavik
HK/Víkingur
|
Peste 2.5 goluri
|
05/02
18:00
|
Islanda Urvalsdeild, Femei
Valur Reykjavik
HK/Víkingur
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/02
18:00
|
Cupa Premier League amatorilor Angliei
Tottenham U21
Nottingham Forest U21
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/02
18:00
|
Islanda Urvalsdeild, Femei
Valur Reykjavik
HK/Víkingur
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/02
18:00
|
Islanda Urvalsdeild, Femei
Þór/KA Akureyri
Thróttur Reykjavík
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/02
18:30
|
Anglia Premier League
Chelsea
Tottenham Hotspur
|
Peste 1.5 goluri
|
05/02
18:30
|
Anglia Premier League
Chelsea
Tottenham Hotspur
|
Peste 2.5 goluri
|
05/02
19:00
|
Europa UEFA Europa League
Olympique de Marseille
Atalanta
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
04:00
|
Japonia WE-League, Feminin
Sanfrecce Hiroshima Regina
Partener AC Nagano
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
07:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Glory Boys Fc
Ojodu City Fc
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
07:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Ijebu Atletic Fc
Fly FC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
ACS Viitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Triumf Cerna
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
ACS Granitul Babadag
ACS Viitorul Horia
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Șoimii Topolog
AS Naţional Somova
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
FC Delta Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Dolj
AFC Știința Celaru
ACS Tractorul Cetate
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Naţional Somova
AS Viitorul Murighiol
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Heracleea Enisala
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Naţional Somova
AS Viitorul Murighiol
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Triumf Cerna
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
ACS Granitul Babadag
ACS Viitorul Horia
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Șoimii Topolog
AS Naţional Somova
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Progresul Isaccea
AS Heracleea Enisala
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
AS Șoimii Topolog
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
FC Delta Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Dolj
AFC Știința Celaru
ACS Tractorul Cetate
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
ACS Viitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/03
08:00
|
Romania Amateur League 4 Tulcea
FC Delta Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/03
08:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
CSC Ghiroda și Giarmata Vii II
ACS Juventus Pişchia
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
08:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
ACS Viitorul Bencec
AS Unirea Cerneteaz
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
08:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
ACS Viitorul Bencec
AS Unirea Cerneteaz
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Roro Fc
Buruj Fc
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Roro Fc
Buruj Fc
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Hypebuzz FA
Frumos Tur FC
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Roro Fc
Buruj Fc
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
10:00
|
Polonia III Liga, Grupa 1
Pilica Bialobrzegi
Concordia Elbląg
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
10:00
|
Romania Amateur League 4 Constanta
Știința ACALAB Poarta Alba
CS Agigea
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
10:00
|
Romania Amateur League 4 Constanta
CS Farul Tuzla
AS Portul Constanța
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
10:00
|
Romania Amateur League 4 Constanta
CS Viitorul Harșova
CS Năvodari
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
10:00
|
Romania Amateur League 4 Constanta
CS Sparta Techirghiol
CS Medgidia
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
10:00
|
Romania Amateur League 4 Constanta
CSO Murfatlar
CS Eforie
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
10:00
|
Romania Amateur League 4 Constanta
Știința ACALAB Poarta Alba
CS Agigea
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
10:00
|
Romania Amateur League 4 Constanta
CS Farul Tuzla
AS Portul Constanța
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
10:00
|
Romania Amateur League 4 Constanta
CSC Mihail Kogălniceanu
CS Victoria Cumpăna
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
10:00
|
Australia NPL Queensland, Feminin
Eastern Suburbs
Brisbane Roar QAS
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
10:45
|
Australia NPL, Australia de Sud, Premier League feminin
Orașul Adelaide
West Adelaide SC
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
10:45
|
Australia NPL, Australia de Sud, Premier League feminin
Orașul Adelaide
West Adelaide SC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
10:45
|
Australia NPL, Australia de Sud, Premier League feminin
Universitatea Adelaide
Metro United
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
11:00
|
Liga Vysshaya din Belarus, feminin
Dyussh-Polesgu
Zorka-BSU
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
11:00
|
Australia NPL, Australia de Sud, Premier League feminin
Sturt Lions
Flinders United Wfc
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
11:00
|
Liga Vysshaya din Belarus, feminin
Dyussh-Polesgu
Zorka-BSU
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
11:00
|
Liga Vysshaya din Belarus, feminin
Dyussh-Polesgu
Zorka-BSU
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
11:00
|
Australia NPL, Australia de Sud, Premier League feminin
Sturt Lions
Flinders United Wfc
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
11:15
|
Premier League mongolă
Khaan Khuns – Erchim FC
Khovd
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
12:00
|
Liga de dezvoltare profesională amatori din Anglia
Barnsley U21
Hull City U21
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
12:00
|
Liga de dezvoltare profesională amatori din Anglia
Barnsley U21
Hull City U21
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
12:00
|
Liga de dezvoltare profesională amatori din Anglia
Ipswich Town U21
Sheffield Wednesday U21
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
12:00
|
Liga de dezvoltare profesională amatori din Anglia
Bournemouth U21
Rezervația Fleetwood Town
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
12:00
|
Liga Vysshaya din Belarus, feminin
FK Gomel
Dinamo Minsk FC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
12:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
AS Sportul Câmpina
Tineretul Poienarii Burchii
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
13:00
|
Liga Vysshaya din Belarus, feminin
Dinamo Brest
ABFF WU-19
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
13:00
|
Serbia Amateur Prva Rasinska Okružna Liga
FK FUD Brus
FK Polet 57 Milutovac
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
13:00
|
Liga de dezvoltare profesională amatori din Anglia
Millwall U21
Wigan Athletic U21
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
13:00
|
Liga de dezvoltare profesională amatori din Anglia
Watford U21
Burnley U21
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
13:00
|
Serbia Amateur Prva Rasinska Okružna Liga
FK FUD Brus
FK Polet 57 Milutovac
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
13:00
|
Liga de dezvoltare profesională amatori din Anglia
Millwall U21
Wigan Athletic U21
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
13:00
|
Liga Vysshaya din Belarus, feminin
Dinamo Brest
ABFF WU-19
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
13:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Olumo United FC
Clubul de fotbal Lasegski
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
13:00
|
Liga de dezvoltare profesională amatori din Anglia
Watford U21
Burnley U21
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
13:00
|
Liga Națională a Israelului
Maccabi Yafo Kabilyo
Hapoel Um El Fahem
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
13:30
|
Brazilia U20 Paranaense – Faza I, Grupa A
Rolândia EC U20
Iraty U20
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
14:00
|
Polonia III Liga, Grupa 2
Zawisza Bydgoszcz
Błękitni Stargard
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
14:00
|
Bulgaria Amateur Peta League – BOG Pazardzhik
FK Zenit Vetren dol
FK Benkovski Tsrancha
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
14:00
|
Polonia III Liga, Grupa 3
MKP Carina Gubin
Unia Turza Slaska
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
14:00
|
Polonia III Liga, Grupa 2
Zawisza Bydgoszcz
Błękitni Stargard
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
14:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
Tricolor Coţofeneşti
AS Podenii Vechi
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
14:05
|
Emiratele Arabe Unite Divizia 1
Al Arabi
Al-Thaid
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
14:05
|
Emiratele Arabe Unite Divizia 1
Al Arabi
Al-Thaid
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/03
14:05
|
Emiratele Arabe Unite Divizia 1
Al Arabi
Al-Thaid
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
14:30
|
Romania Amateur League 4 Iasi
Unirea Alexandru Ioan Cuza
AS Țuțora
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
14:55
|
Emiratele Arabe Unite Divizia 1
Al Jazeera Al Hamra
Unit
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
15:00
|
Germania Amator A-Jun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
15:00
|
Romania Amateur League 4 Mehedinti
CS Recolta Danceu
CS Drobeta 2024
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
15:00
|
Bulgaria Amateur Treta Liga – SZ
FC Boruna Tsareva Livada
FC Dunav Lom
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Adriatic Split
NK Prugovo
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
15:00
|
România Liga III Seria 2
AS Voința Limpeziș
ACS Hamangia Baia
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Dambovita
FC Flacăra Șuța Seacă
CS Libertatea Urziceanca 1990
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
15:00
|
Germania Amator A-Jun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
15:00
|
Serbia Amateur Prva Rasinska Okružna Liga
FK Bošnjane
FK Sloga Ćićevac
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
15:00
|
Romania Amateur League 4 Harghita
CS Bradul Zetea
CS Minerul Bălan
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
15:00
|
România Liga III Seria 2
AS Voința Limpeziș
ACS Hamangia Baia
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
15:00
|
Romania Amateur League 4 Mehedinti
CS Pandurii Cerneți
CS Victoria Vînju Mare
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Adriatic Split
NK Prugovo
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
15:00
|
Serbia Amateur Prva Rasinska Okružna Liga
FK 13.aprilie Lomnica
FK Borac Bivolje
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
15:00
|
Bulgaria Amateur Treta Liga – SZ
FC Boruna Tsareva Livada
FC Dunav Lom
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
15:00
|
Romania Amateur League 4 Mehedinti
ACS Viitorul Severin
AS Strehaia
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
15:00
|
Romania Amateur League 4 Mehedinti
CS Recolta Danceu
CS Drobeta 2024
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
15:00
|
Germania Amator A-Jun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/03
15:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
ABU Zaria FC
Clubul de fotbal standard
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
15:00
|
Germania Amator A-Jun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
15:00
|
Liga Vysshaya din Belarus, feminin
Dnepr Mogilev
FC Minsk
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
15:00
|
Polonia III Liga, Grupa 1
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legionovia Legionowo
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
15:00
|
Rusia M-League
Lokomotiv Moscova Tineret
Tineretul Krasnodar
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
15:00
|
Rusia M-League
CSKA Moscova Tineret
tineretul de la Rostov
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
15:00
|
Slovacia 2. Liga
MŠK Púchov
MŠK Žilina B
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
15:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
CS Unirea Sânnicolau Mare II
AS Olimpia Lenauheim
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
15:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
CS Utvin
AS Inter Foieni
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
15:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
AS Olimpia Darova
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
15:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
AS Berini
AS Meget Remetea Mare
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
15:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
AS Plavi Delia Sânpetru Mare
AS Dedy Mid Viitorul Iecea Mare
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
15:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
CS Sanandrei Timiș
AS Vulturii Igriș
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
15:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
AS Margina
CS Nițchidorf
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
15:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
AS Margina
CS Nițchidorf
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
15:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
AS Margina
CS Nițchidorf
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/03
15:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
ACS Unirea Banloc
CSC Dudeștii Noi
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
15:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
ACS Unirea Banloc
CSC Dudeștii Noi
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
15:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
15:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
15:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/03
15:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
AS Petroman
CSO Deta II
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
15:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
AS Bacova
AS Recaș
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
15:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
AS Bacova
AS Recaș
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
15:00
|
Romania Amateur League 4 Prahova
ACS Petrosport Ploiești
CSC Berceni
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
15:00
|
România Liga III Seria 7
FC Universitatea Craiova 1948 II
CS Gilortul Târgu Cărbunești
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
15:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
AS Unirea Urlă
AS Viitorul Iohanisfeld
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
15:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
ACS Galaxy Timișoara
AS Avântul Jamu Mare
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
15:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
AS Unirea Urlă
AS Viitorul Iohanisfeld
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
15:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
ACS Galaxy Timișoara
AS Avântul Jamu Mare
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
15:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
ACS Kids Sânmihaiu Român
AS Progresul Iecea Mare
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
15:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
CS Tormac
CSC Boldur
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
15:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
AS Avantul Bobda
CS Unirea Tomnatic
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
15:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
AS Tricoul 1 Iunie Timișoara
AS Steaua Bulgăruș
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
15:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
AS FC Mureșul Cenad
CS Voința Biled
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
15:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
AS FC Mureșul Cenad
CS Voința Biled
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
15:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
15:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
15:30
|
Finlanda Ykkönen
KTP
japonezii
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
15:30
|
Finlanda Ykkönen
KTP
japonezii
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
16:10
|
Austria 2. Liga
Stripfing/Weiden
SV Licht-Loidl Lafnitz
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
16:30
|
Bundesliga Germania, feminin
Wolfsburg
Köln
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
16:30
|
Germania Amateur A-Jun-BL S/SW
1. FC Nürnberg U19
1. FC Heidenheim U19
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
16:30
|
Germania Amateur A-Jun-BL S/SW
1. FC Nürnberg U19
1. FC Heidenheim U19
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
16:30
|
Germania Amateur A-Jun-BL S/SW
1. FC Nürnberg U19
1. FC Heidenheim U19
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
16:30
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Zadarska
NŠK Sv. Mihovil Ugljan-Pašman
NK Raštane
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
16:30
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Zadarska
NŠK Sv. Mihovil Ugljan-Pašman
NK Raštane
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
16:30
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Zadarska
NŠK Sv. Mihovil Ugljan-Pašman
NK Raštane
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
16:45
|
Cupa Ligii Emiratelor Arabe Unite
Al-Wahda FC
Al-Ain
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
17:00
|
Germania Amateur Oberliga Baden Wuerttemberg
FC Nöttingen
FC Denzlingen
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
17:00
|
Germania Amateur Bayernliga Nord
DJK Ammerthal
SC Eltersdorf
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
17:00
|
Danemarca Amateur Danmarkserien
B 1908
Næstved IF
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
17:00
|
Austria Amateur Regionalliga Center
Deutschlandsberger SC
TuS Bad Gleichenberg
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
17:00
|
Germania Amateur Oberliga NOFV Süd
VfB Auerbach
SV 09 Arnstadt
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
17:00
|
Danemarca Amateur Danmarkserien
Værebro BK
AB Tårnby
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
17:00
|
Germania Amatori Bremen-Liga
OSC Bremerhaven
SG Aumund Vegesack
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
17:00
|
Danemarca Amateur Danmarkserien
B 1908
Næstved IF
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/03
17:00
|
Germania Amatori Bremen-Liga
OSC Bremerhaven
SG Aumund Vegesack
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
17:00
|
Danemarca Amateur Danmarkserien
Vejlby-Risskov IK
B. 1913
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
17:00
|
Germania Amateur Oberliga NOFV Süd
VfB Auerbach
SV 09 Arnstadt
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
17:00
|
Germania Amateur Bayernliga Nord
1. SC Feucht
Neudrossenfeld
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
17:00
|
Suedia Divizia 2, Södra Götaland
Räppe GoIF
Nosaby IF
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
17:00
|
Cupa LFF a Lituaniei
BE1 Nfa
Ekranas Panevezys
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
17:00
|
Danemarca Amateur Danmarkserien
Værebro BK
AB Tårnby
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
17:00
|
Suedia Ettan, Norra
IFK Stocksund
Täby FK
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
17:00
|
Danemarca 2. Divizia
Nykøbing FC
Esbjerg
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
17:00
|
Germania Amateur Bayernliga Nord
DJK Ammerthal
SC Eltersdorf
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
17:00
|
Austria Amateur Regionalliga Center
SC Weiz
Junge Wikinger Ried
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
17:00
|
Austria Amateur Regionalliga Center
SV Allerheiligen
Vorwärts Steyr
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
17:30
|
Germania Amatori Bremen-Liga
FC Oberneuland
BTS Neustadt
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
17:30
|
Belgia Reserve League 1A
Rezervația KMSK Deinze
Rezerva KV Kortrijk
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/03
17:30
|
Belgia Reserve League 1A
Jeugd Patro Eisden Maasmechelen
Rezervă Lommel SK
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
17:30
|
Belgia Reserve League 1A
Rezervația KMSK Deinze
Rezerva KV Kortrijk
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
17:30
|
Belgia Reserve League 1A
Rezerva AS Eupen
Jeugd Royal Francs Borains
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
17:30
|
Ungaria Amator BLSZ I. osztály
Foarte DACA
ASR Gázgyár
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
17:30
|
Ungaria Amator BLSZ I. osztály
Foarte DACA
ASR Gázgyár
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
17:30
|
Ungaria Amator BLSZ I. osztály
Foarte DACA
ASR Gázgyár
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
18:00
|
Anglia Amateur Premier League 2, Divizia 1
Chelsea U21
Brighton U21
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
18:00
|
Anglia Amateur Premier League 2, Divizia 1
West Ham U21
Blackburn Rovers U21
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
18:00
|
Belgia Reserve League 1A
RWD Molenbeek Reserve
Rezervația SK Lierse
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
18:00
|
Anglia Amateur Premier League 2, Divizia 1
West Ham U21
Blackburn Rovers U21
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
18:00
|
Anglia Amateur Premier League 2, Divizia 1
Arsenal U21
Manchester United U21
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
18:00
|
Anglia Amateur Premier League 2, Divizia 1
Chelsea U21
Brighton U21
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
18:00
|
Liga de dezvoltare profesională amatori din Anglia
Colchester United U21
Charlton Athletic U21
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
18:00
|
Uruguay Primera Division
Liverpool UY
Peñarol
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
18:00
|
Ungaria NB I, Femei
MOL Vidi FC
MTK Ungaria
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
18:30
|
Germania Bundesliga
Hoffenheim
RB Leipzig
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
18:30
|
Germania Bundesliga
Hoffenheim
RB Leipzig
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
19:00
|
Liga de fotbal din Gibraltar
Manchester 62
St Joseph's FC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
21:00
|
Malta Premier League
Valletta
Gudja United
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
22:00
|
SUA MLS Next Pro
Inter Miami CF II
New York Red Bulls II
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
23:00
|
Mexic Liga MX, Femei, Clausura
Necaxa
Athletic din San Luis
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/03
23:00
|
Campionatul de amatori din Portugalia Santo Tirso
FC Burgães
AMCH Ringe
|
Peste 1.5 goluri
|
05/03
23:00
|
Campionatul de amatori din Portugalia Santo Tirso
CPRJ Água Longa
AB 92
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
23:00
|
Campionatul de amatori din Portugalia Santo Tirso
FC Burgães
AMCH Ringe
|
Peste 2.5 goluri
|
05/03
23:30
|
SUA MLS Next Pro
Atlanta United 2
New York City FC II
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
00:30
|
Liga Națională a Noii Zeelande
Dunedin City Royals FC
FC Twenty 11
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
00:30
|
Liga Națională a Noii Zeelande
Dunedin City Royals FC
FC Twenty 11
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
00:30
|
Liga Națională a Noii Zeelande
Dunedin City Royals FC
FC Twenty 11
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
02:30
|
Liga Națională a Noii Zeelande
Miramar Rangers
Napier City Rovers
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
02:30
|
Liga Națională a Noii Zeelande
Karori pe malul apei
Rezervația Wellington Phoenix
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
02:45
|
Liga Națională a Noii Zeelande
Christchurch Unit
Spirit de coastă
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
02:45
|
Liga Națională a Noii Zeelande
Universitățile din Canterbury AFC
Cașmir Tehnic
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
03:00
|
Liga Națională a Noii Zeelande
FC Petone
North Wellington A.F.C.
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
03:00
|
Liga Națională a Noii Zeelande
Manurewa AFC
Hamilton Wanderers AFC
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
03:00
|
Australia Victoria Premier League, feminin
South Melbourne F.C.
Vulturii Boroondara
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
03:00
|
Liga Națională a Noii Zeelande
Manurewa AFC
Hamilton Wanderers AFC
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
03:00
|
Liga Națională a Noii Zeelande
Bay Olympic
Tauranga City AFC
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
03:00
|
Australia NPL, Victoria
Gully verde
Sfinții St Albans
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
03:00
|
Liga Națională a Noii Zeelande
Eastern Suburbs
Birkenhead United
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
03:00
|
Liga Națională a Noii Zeelande
Manurewa AFC
Hamilton Wanderers AFC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
03:00
|
Liga Națională a Noii Zeelande
Bay Olympic
Tauranga City AFC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
03:30
|
Liga Națională a Noii Zeelande
Island Bay United
Olimpic de la Wellington
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
04:00
|
Australia NPL, Tasmania
South Hobart
Riverside Olympic FC
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
04:00
|
Australia NPL, Tasmania
South Hobart
Riverside Olympic FC
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
04:00
|
Liga Japoniei Nadeshiko, Div. 1, Femei
Viamaterras Miyazaki
AS Harima Albion
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
04:30
|
Australia NPL, Tasmania
Clarence Zebras FC
Cavalerii Glenorchy
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
04:30
|
Australia NPL, Northern New South Wales
Maitland F.C.
Orașul Charlestown
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
04:30
|
Australia NPL, Tasmania
Clarence Zebras FC
Cavalerii Glenorchy
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
05:00
|
Liga Națională a Noii Zeelande
West Coast Rangers FC
Melville United A.F.C.
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
05:00
|
Liga Națională a Noii Zeelande
West Coast Rangers FC
Melville United A.F.C.
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
05:00
|
Australia Victoria Premier League, feminin
Zebre Moreland
FC Bulleen Lions
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
05:30
|
Australia NPL, Australia de Sud
spre Hills
Olimpic Adelaide
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
05:30
|
Australia NPL, Australia de Sud
spre Hills
Olimpic Adelaide
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
06:00
|
Australia NPL, Victoria
South Melbourne
Avondale FC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
06:30
|
Australia NPL, Tasmania
Clubul de fotbal Launceston United
Orașul Launceston
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
06:30
|
Australia NPL, Northern New South Wales
Cooks Hill United
Edgeworth Eagles FC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
06:30
|
Australia NPL, New South Wales
Rechinii Sutherland
Rockdale City Suns
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
07:00
|
Australia NPL, Australia de Vest
Floreat Athena
Balcatta
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
07:00
|
Australia NPL, Australia de Vest
Stirling Lions
Perth RedStar FC
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
07:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Synergy Ultimate Sports Club
Clubul de fotbal Broad City
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
07:00
|
Australia NPL, Victoria
Heidelberg United
Manningham United Blues
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
07:00
|
Australia NPL, Victoria
Port Melbourne Sharks
Orașul Dandenong
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
07:00
|
Australia NPL, Australia de Vest
Floreat Athena
Balcatta
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
07:00
|
Australia NPL, Australia de Vest
Orașul Fremantle
Perth Glory Tinerete
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
07:00
|
Australia NPL, Victoria
Heidelberg United
Manningham United Blues
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
07:30
|
Australia NPL, Australia de Sud
Nord-Est MetroStars
South Adelaide Panthers FC
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
07:30
|
Australia NPL, Northern New South Wales
Valentine FC
Broadmeadow Magic FC
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
07:30
|
Australia NPL, Australia de Sud
Nord-Est MetroStars
South Adelaide Panthers FC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
07:30
|
Australia NPL, Australia de Sud
Adelaide United Youth
Cometele Adelaide
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
07:30
|
Australia NPL, Northern New South Wales
Valentine FC
Broadmeadow Magic FC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Braila
FC Tufeşti
ACS Romgal Romanu
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Braila
ACS Gloria Movila Miresii
AS Spicul Râmnicelu
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Braila
CS Dynamic Unirea
ACS Comunal Cazasu II
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AFC Viitorul Dobra
ACS Voința Crețu
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AS Luceafărul Poiana
FC Steagu Roșu Colacu
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
ACSO Filiași II
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
România Amateur Liga 4 Botoșani
AS Unirea Săveni
ACS Unirea Curtesti
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
România Amateur Liga 4 Botoșani
AS Sportivul Trusesti
Soimii Baluseni
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Galati
Zorile Grivița
ACS Luceafărul Berești
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Galati
Prutul Vlădești
AS Siretul Piscu
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Cehia U19 Divizia 1
Slovan Liberec U19
Sparta Praha U19
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AS Olimpia Picior De Munte
AFC Raciu
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
ACS Gloria Bucșani
AS Voința Adânca
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Polonia Amateur Liga Okręgowa – Warszawa I
Znicz II Pruszków
Progresul Varșovia
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Teleorman
ACS Oltul Plopii Slavitesti
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
ACS Vulturul Cernătești
ACS Standard Craiova
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Teleorman
AS Viitorul Talpa
ACS Sporting Videle
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Teleorman
AS Tineretul Radoiești
CS Olimpia Dobrotești 2023
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
Unirea Brăteşti
AS Tineretul Loloiasca
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Constanta
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Constanta
AS Progresul Osmancea
AS Constructorul Topraisar
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Viitorul Gratia
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Teleorman
AS Dinamo Bogdana
AS Old Boys Alexandria
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Teleorman
CS Vitanesti
AS Oltul Beciu
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Teleorman
AS Teleormanul Troianul
CS Flacăra Contești
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Calarasi
AS Belciugatele
AS Unirea Spanțov
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avântul Luica
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 4 Braila
AS Tricolorul Lanurile
CS Făurei
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
Cricovul Ciocini
AS Rapid Sălciile
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
Podgoria Vadu Săpat
AS Voinţa Călugăreni
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 4 Dolj
ACS Tineretul Poiana Mare
ACS Știința Cerat
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
CS Triumf Barca
ACS Avantul Rast
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
CS Fulgerul Mârșani
AS Progresul Castranova
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
ACS Energia Radomir
ACS Victoria Bratovoești
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
AS Viitorul Țuglui
AS Știința Calopăr
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
AS Viitorul Terpezita
ACS Sarja Robănești
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
AS Viitorul Lăcrița
AS Flacăra Drăgotești
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
ACS Unirea Vela
CS Carcea II
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
ACS Viitorul Predești
ACS Viitorul Ghercești
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
ACS Voința Rasnic
ACS Valea Fântânilor
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Valcea
ACS Viitorul Budești
ACS Viitorul Mateești
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Valcea
ACS Oltul Ionești
CS Mădulari
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Constanta
CS Gloria Albești II
AS Chirnogeni
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
FC Lungulețu
AS Știinta Finta
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
Academia AFC Milano
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
Viitorul Fulga
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 4 Braila
AFC Viitorul Galbenu
ACS Victoria Traian
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Cehia U19 Divizia 1
Slovan Liberec U19
Sparta Praha U19
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Alba
CS FC Lopadea Nouă
ACS Spicul Daia Română
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Alba
AS Hiromecanica Șugag
CS CIL Blaj
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Gorj
AS Petrolul Stoina
CS Internațional Bălești
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Braila
FC Tufeşti
ACS Romgal Romanu
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Braila
ACS Gloria Movila Miresii
AS Spicul Râmnicelu
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Braila
CS Dynamic Unirea
ACS Comunal Cazasu II
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Braila
AS Stanriz Stăncuța
CS Dunărea Gropeni
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
ACSO Filiași II
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AFC Viitorul Dobra
ACS Voința Crețu
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AS Luceafărul Poiana
FC Steagu Roșu Colacu
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Galati
Zorile Grivița
ACS Luceafărul Berești
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Galati
Prutul Vlădești
AS Siretul Piscu
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Galati
ACS Mălina Smârdan
Inter 2000 Tudor Vladimirescu
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Galati
AS Viitorul Costache Negri
CSL Foresta Șendreni
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 4 Hunedoara
ACS Minerul Uricani
CSM Mihai Viteazu Vulcan
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 4 Hunedoara
AS Victoria Calan
CSM Deva II
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
România Amateur Liga 4 Botoșani
FC Epureni
ACS Inter Dorohoi
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
România Amateur Liga 4 Botoșani
AS Unirea Săveni
ACS Unirea Curtesti
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
România Amateur Liga 4 Botoșani
AS Sportivul Trusesti
Soimii Baluseni
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
România Amateur Liga 4 Botoșani
FC Viitorul Borzești
ACS ProSport Varful Campului
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Braila
ACS Voința Plopu
AFC Urleasca
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Braila
AS Siretul Vadeni
ACS Victoria Traian II
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Viitorul Gratia
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Teleorman
AS Dinamo Bogdana
AS Old Boys Alexandria
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Calarasi
AS Belciugatele
AS Unirea Spanțov
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avântul Luica
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Galati
AS Râzeșii Valea Mărului
FC Victoria Slobozia Conachi
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Gorj
CS Unirea Țînțăreni
CS Vulturii Fărcășești
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Valcea
ACS Minerul Costeşti
ACS Atletic Drăgășani
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Valcea
ACSSC Chimia 1973 Râmnicu Vâlcea
ASFC Păușești Otăsău
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 4 Dolj
ACS Tineretul Poiana Mare
ACS Știința Cerat
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Constanta
AS Avantul Comana
AS Șoimii Topraisar
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AS Dragomirești
ACS Gura Ocniței
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AS Victoria Comisani
AS Vânătorul 2015 Rățoaia
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AS Olimpia Picior De Munte
AFC Raciu
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AFC Unirea Colibași
CS Comunal Valea Lungă
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AS Sportul Lucieni
AS Luceafărul Dărmănești
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
ACS Gloria Bucșani
AS Voința Adânca
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AFC Olimpia Marcesti
ACS Dinamo Odaia Turcului
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
CS Viitorul Cojasca
FC Ravens Corbii Mari
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AS Flacăra Zavoiu
FC Luceafărul Bolovani
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Valcea
CS Lotru Brezoi
ACS Foresta Mălaia
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Valcea
ACS Unirea Tomșani
AFC Băbeni
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Valcea
ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea
CS Oltețul Alunu
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
Progresul Boldeşti Grădiştea
Şoimii Apostolache
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
Cricovul Ciocini
AS Rapid Sălciile
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
Voinţa Vadu Părului
Recolta Dumbrava
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
AS Unirea Lacul Turcului
Viitorul Pantazi
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AS Victoria 2018 Văcărești
CS Viitorul Aninoasa
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 4 Braila
ACS Comunal Cazasu
ACS Sportul Chișcani
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 4 Braila
AS Tricolorul Lanurile
CS Făurei
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 4 Hunedoara
ACS Șoimul Băița
CSM Dacia Orăștie 2010
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
AS Viitorul Dămienești
CSM Moinești
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
CS Faraoani
AFC Unirea Bacău
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Valcea
ACS Viitorul Budești
ACS Viitorul Mateești
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Valcea
ACS Oltul Ionești
CS Mădulari
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 4 Braila
ACS Viitorul Insurăței
Suporterul CS Brăila
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
FC Lungulețu
AS Știinta Finta
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
ACS Unirea Ungureni
FC Viitorul IL Caragiale
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
Academia AFC Milano
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
ACS Viitorul Seaca de Câmp
AS Viitorul Folder
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
CS Sporting Leu
ACS Viitorul Teasc
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
CS Fulgerul Mârșani
AS Progresul Castranova
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
AFC Coșoveni
ACS Unirea Tâmburești
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
ACS Energia Radomir
ACS Victoria Bratovoești
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
AS Viitorul Țuglui
AS Știința Calopăr
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
AS Viitorul Terpezita
ACS Sarja Robănești
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
ACS Știința Cerat II
ACS Desnatuiul Giurgița
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
AS Viitorul Lăcrița
AS Flacăra Drăgotești
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
ACS Unirea Vela
CS Carcea II
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
ACS Viitorul Predești
ACS Viitorul Ghercești
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
ACS Voința Rasnic
ACS Valea Fântânilor
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
CS Sopot
AS Betis Craiova
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Polonia Amateur Liga Okręgowa – Warszawa I
Znicz II Pruszków
Progresul Varșovia
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Teleorman
AS Viitorul Valea Cireșului
CS Viitorul Drăgănești De Vede
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Teleorman
AS Tineretul Radoiești
CS Olimpia Dobrotești 2023
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
ACS Vulturul Cernătești
ACS Standard Craiova
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
ACS Inter Secui
ACS Victoria Călărași
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
ACS Știința Malu Mare
ACS Preajba
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Constanta
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Teleorman
ACS Oltul Plopii Slavitesti
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Gorj
AS Petrolul Stoina
CS Internațional Bălești
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Dambovita
AFC Viitorul Dobra
ACS Voința Crețu
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
Cricovul Ciocini
AS Rapid Sălciile
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
AFC Coșoveni
ACS Unirea Tâmburești
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
ACS Energia Radomir
ACS Victoria Bratovoești
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
ACS Voința Rasnic
ACS Valea Fântânilor
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avântul Luica
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
Viitorul Fulga
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Dolj
ACS Vulturul Cernătești
ACS Standard Craiova
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
Unirea Brăteşti
AS Tineretul Loloiasca
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Teleorman
AS Viitorul Talpa
ACS Sporting Videle
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
08:00
|
Cehia U19 Divizia 1
Slovan Liberec U19
Sparta Praha U19
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
08:00
|
România Amateur Liga 4 Elite Mureș
ACS A&A Grup Târnăveni
ACS Mureșul Rușii Munți
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
România Amateur Liga 4 Elite Mureș
AS Câmpia Râciu
ACS Mureșul Luduș
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Zona Kintampo din Ghana
Kimtampo Diamond FC
Kintampo Top Talent FC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
08:00
|
România Amateur Liga 4 Elite Mureș
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor
AS Chimica Târnăveni
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
România Amateur Liga 4 Elite Mureș
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor
AS Chimica Târnăveni
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
AS Avântul Cerașu
AS Tineretul Poiana Vărbilău
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 7 Prahova
Viitorul Iordăcheanu
Unirea Tricolor Lipăneşti
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 5 Prahova
Carpaţi MEFIN Sinaia
AS Targşorul Vechi Stăncești
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
România Amateur Liga 4 Elite Mureș
CS Iernut
ASA Târgu Mureş
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
România Amateur Liga 4 Elite Mureș
CS Iernut
ASA Târgu Mureş
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Polonia Amateur Liga Okręgowa – Warszawa I
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
PKS Radość Warszawa
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Polonia Amateur Liga Okręgowa – Warszawa I
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
PKS Radość Warszawa
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Flacăra Filipeşti de Târg
AS Gorgota
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
CS Avântul Măgureni
Prahova Tinosu
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Flacăra Filipeşti de Târg
AS Gorgota
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
CS Avântul Măgureni
Prahova Tinosu
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
România Amateur Liga 4 Elite Mureș
ACS Academica Transilvania Târgu Mureș
ASF Pogăceaua
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Avântul Tomşani
Ştiinţa Albeşti
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
FC Steaua Sângeru
AS Viitorul Colceag
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Progresul Coslegi
FC Unirea Valea Dulce
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Real Boys Valenii de Munte
Luceafărul Drajna
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
CS Bucov Pleasa
Viitorul 2018 Ceptura
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Voinţa 2009 Gornet
Victoria Fântânele
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Tirana Homorâciu
FC Vulturul Zănoaga
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
FC Steaua Sângeru
AS Viitorul Colceag
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Tirana Homorâciu
FC Vulturul Zănoaga
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Real Boys Valenii de Munte
Luceafărul Drajna
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
CS Bucov Pleasa
Viitorul 2018 Ceptura
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Voinţa 2009 Gornet
Victoria Fântânele
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Progresul Coslegi
FC Unirea Valea Dulce
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Progresul Coslegi
FC Unirea Valea Dulce
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Tirana Homorâciu
FC Vulturul Zănoaga
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Real Boys Valenii de Munte
Luceafărul Drajna
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Voinţa 2009 Gornet
Victoria Fântânele
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Avântul Tomşani
Ştiinţa Albeşti
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
FC Steaua Sângeru
AS Viitorul Colceag
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Progresul Provincia Jos
AS Voința Adunați
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
România Amateur Liga 4 Elite Mureș
CSM Sighișoara
AS Gaz Metan Daneș
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Viitorul Proviţa de Sus
AS Viitorul Ţipăreşti
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
FC Muscelul Câmpina
ACS Caraimanul Busteni
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Flacăra Mălăieşti
ACS DP Cornu II
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
ACS Progresul Aluniş
CS Şotrile
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Viitorul Proviţa de Sus
AS Viitorul Ţipăreşti
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
România Amateur Liga 4 Elite Mureș
CSM Sighișoara
AS Gaz Metan Daneș
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Progresul Provincia Jos
AS Voința Adunați
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
FC Muscelul Câmpina
ACS Caraimanul Busteni
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
Flacăra Mălăieşti
ACS DP Cornu II
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
Romania Amateur League 6 Prahova
AS Sportul Câmpina
Tineretul Poienarii Burchii
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
România Amateur Liga 4 Elite Mureș
ACS Sâncrai Nazna
ACS Atletic Târgu Mureș
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:00
|
România Amateur Liga 4 Elite Mureș
ACS Miercurea Nirajului
CSO Sângeorgiu de Pădure
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
08:15
|
Cehia U19 Divizia 1
Dukla Praha U19
Slavia Praha U19
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
08:30
|
Australia NPL, New South Wales
St George Saints FC
Olimpic de la Sydney
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
09:00
|
Slovacia U19
MFK Dukla Banská Bystrica U19
DAC Dunajská Streda U19
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
09:00
|
Slovacia U19
FK Pohronie U19
MFK Zemplín Michalovce U19
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
09:00
|
Slovacia U19
1. FC Tatran Prešov U19
MFK Ružomberok U19
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
09:00
|
Slovacia U19
ŠK Slovan Bratislava U19
Spartak Trnava U19
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
09:00
|
Slovacia 1. Liga, Feminin
ŠK Slovan Bratislava
Spartak Trnava
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
09:00
|
Australia NPL, New South Wales
Blacktown City FC
NWS Spirit FC
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
09:00
|
Australia NPL, New South Wales
Marconi Stallions
Dealurile Brumbies
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
09:00
|
Turcia U19 Lig, Elit B
Bayrampasa Spor AS U19
Fatih Karagumruk U19
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
09:00
|
Romania Amateur League 5 Buzau
AS Unirea Largu
AS Tricolorul Gălbinași
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
09:00
|
Romania Amateur League 5 Buzau
AS Voința Căldărăști
AS Săhăteni
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
09:00
|
Romania Amateur League 5 Buzau
AS Avântul Zărnești
AS Viitorul Știubei
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
09:00
|
Germania Amator A-Jun-BL N/NE
SV Werder Bremen U19
Carl Zeiss Jena U19
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
09:00
|
Romania Amateur League 5 Buzau
AS Săhăteni Vintileanca
AS Sport Club Vernesti
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
09:00
|
Romania Amateur League 5 Buzau
AS Unirea Mărăcineni
AS Victoria Buda
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
09:00
|
Romania Amateur League 5 Buzau
AS Voința Căldărăști
AS Săhăteni
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
09:00
|
Romania Amateur League 5 Buzau
AS Olimpia Pogoanele
AS FC Glodeanu Silistea
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
09:00
|
Romania Amateur League 5 Buzau
AS Avântul Zărnești
AS Viitorul Știubei
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
09:00
|
Germania Amateur A-Jun-BL Vest
FC Viktoria Köln U19
Germania Aachen U19
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
09:00
|
Turcia U19 Lig, Elit B
Altay SK U19
Pendikspor U19
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
09:00
|
Germania Amator A-Jun-BL N/NE
SV Werder Bremen U19
Carl Zeiss Jena U19
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
09:00
|
Romania Amateur League 5 Buzau
AS Recolta Blajani
AS Rapid Mătești
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
09:00
|
Romania Amateur League 5 Buzau
AS Unirea Largu
AS Tricolorul Gălbinași
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
09:00
|
Germania Amator A-Jun-BL N/NE
FC Hansa Rostock U19
Dinamo Dresda U19
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
09:00
|
Cehia U19 Divizia 1
Mladá Boleslav U19
FC Zbrojovka Brno U19
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
09:00
|
Slovacia 1. Liga, Feminin
ŠK Slovan Bratislava
Spartak Trnava
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
09:00
|
Slovacia U19
FK Pohronie U19
MFK Zemplín Michalovce U19
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
09:00
|
Slovacia U19
1. FC Tatran Prešov U19
MFK Ružomberok U19
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
09:00
|
Romania Amateur Liga 4 Galati
CSC Progresul Munteni
Siretul Cosmești
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
09:00
|
Romania Amateur Liga 4 Galati
AS Victoria Independența
Voința Cudalbi 2015
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
09:00
|
Australia NPL, New South Wales
Marconi Stallions
Dealurile Brumbies
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
09:00
|
Turcia U19 Lig, Elit B
Bayrampasa Spor AS U19
Fatih Karagumruk U19
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
09:00
|
Turcia U19 Lig, Elit B
Goztepe U19
Adanaspor U19
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
09:00
|
Slovacia U19
MFK Dukla Banská Bystrica U19
DAC Dunajská Streda U19
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
09:00
|
Slovacia U19
ŠK Slovan Bratislava U19
Spartak Trnava U19
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
09:00
|
Germania Amator A-Jun-BL N/NE
FC Hansa Rostock U19
Dinamo Dresda U19
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
09:00
|
Romania Amateur League 5 Buzau
AS Olimpia Pogoanele
AS FC Glodeanu Silistea
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
09:00
|
Germania Amator A-Jun-BL N/NE
SV Werder Bremen U19
Carl Zeiss Jena U19
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
09:00
|
Australia NPL, New South Wales
Marconi Stallions
Dealurile Brumbies
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
09:00
|
Lituania Pirma Lyga
Ekranas Panevezys
BE1 Nfa
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
09:00
|
Cehia U19 Divizia 1
Mladá Boleslav U19
FC Zbrojovka Brno U19
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
09:00
|
Slovacia 1. Liga, Feminin
ŠK Slovan Bratislava
Spartak Trnava
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
09:00
|
Slovacia U19
MFK Dukla Banská Bystrica U19
DAC Dunajská Streda U19
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
09:00
|
Slovacia U19
FK Pohronie U19
MFK Zemplín Michalovce U19
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
09:00
|
Slovacia U19
MŠK Žilina U19
VSS Košice U19
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
09:00
|
Slovacia U19
1. FC Tatran Prešov U19
MFK Ružomberok U19
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
09:00
|
Cehia U19 Divizia 1
FC Trinity Zlín U19
MFK Karviná U19
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
09:00
|
Ghana GAED Divizia 3 – Zona 1
FC Great Farcos
Palatul de cristal FC Haatso
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
09:00
|
Serbia Amateur Borska Okružna Liga
FK Mala Vrbica
FK Urovica
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
09:00
|
Serbia Amateur Borska Okružna Liga
FK Mala Vrbica
FK Urovica
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
09:00
|
Serbia Amateur Borska Okružna Liga
FK Miloševo
FK Radnički Klokočevac
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
09:15
|
Australia NPL, New South Wales
St George City FA
Manly United FC
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
09:30
|
Romania Amateur League 5 Teleorman
AS Tineretul Silistea
AS Tineretul Ciolanesti 2024
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
09:30
|
Estonia Esiliiga B
Läänemaa JK Haapsalu
Legiunea TJK
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
09:30
|
Estonia Esiliiga B
Jõhvi FC Phoenix
Pärnu Jalgpalliklubi
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
09:30
|
Romania Amateur League 5 Teleorman
CS Flacara Calinesti
AS Rapid Urluiu
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
09:30
|
Estonia și Siliiga
Viimsi JK
JK Tabasalu
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
09:30
|
Estonia Esiliiga B
Jõhvi FC Phoenix
Pärnu Jalgpalliklubi
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
09:30
|
Estonia Esiliiga B
Läänemaa JK Haapsalu
Legiunea TJK
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
10:00
|
Liga Mondială a Regilor Americii
Galactica din Caraibe
Raniza FC
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
10:00
|
Croaţia 1. HNLŽ
ŽNK Dinamo Zagreb
ŽNK Osijek
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
10:00
|
Liga Mondială a Regilor Americii
Persians FC
Titan adevărat
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
10:00
|
Liga Mondială a Regilor Americii
Galactica din Caraibe
Raniza FC
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
10:00
|
Liga Mondială a Regilor Americii
Persians FC
Titan adevărat
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
10:00
|
Liga Mondială a Regilor Americii
Galactica din Caraibe
Raniza FC
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
10:00
|
Portugalia Liga Portugalia 2
Feirense
Unirea Leiria
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
10:00
|
Campionatul național feminin al Portugaliei
Clubul de fotbal Racing Power
Famalicão
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
10:00
|
Liga Mondială a Regilor Americii
Persians FC
Titan adevărat
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
10:00
|
Liga Mondială a Regilor Americii
Galactica din Caraibe
Raniza FC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
10:00
|
Zona Kintampo din Ghana
Jema Marvelous FC
Kintampo Sharp Arrows FC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
10:30
|
Suedia Divizia 2, Norra Svealand
FC Gute
Falu BS FK
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
11:00
|
Polonia CLJ
Widzew Łódź U19
Odra Opole U19
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Ialomita
Spicul Vladeni
Viitorul Valea Ciorii
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Ialomita
Recolta Săveni
Gloria Ograda
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
11:00
|
Romania Amateur League 5 Guys Severin
AS Viitorul Cărbunari
AS Steaua 2018 Prigor
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
11:00
|
Superliga Moldovei
FC Petrocub Hîncesti
Dacia Buiucani
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
11:00
|
Germania Amateur Oberliga NOFV Nord
Anker Wismar
Tenis Borussia Berlin
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
11:00
|
Romania Amateur League 5 Guys Severin
AS Viitorul Cărbunari
AS Steaua 2018 Prigor
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
11:00
|
Croația Prva NL Junior
NK Slaven Belupo U19
HNK Rijeka U19
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
11:00
|
Germania Amateur Regionalliga Nordost
FC Carl Zeiss Jena
VSG Altglienicke
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
11:00
|
Anglia Amateur Premier League 2, Divizia 1
Citirea U21
Middlesbrough U21
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
11:00
|
Germania Amator A-Jun-BL N/NE
Eintracht Braunschweig U19
Hamburg SV U19
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Ialomita
Spicul Vladeni
Viitorul Valea Ciorii
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Ialomita
FC Movila
FC Victoria Borduşani
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
11:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
CS Bastya Lăzarea
AS Mohos Lăzărești
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
11:00
|
Polonia CLJ
Widzew Łódź U19
Odra Opole U19
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
11:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Dr. Lukacs Mihaly Plăieșii de Jos
AS Csikszentmarton SE Sânmartin
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Ialomita
Recolta Săveni
Gloria Ograda
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Ialomita
FC Movila
FC Victoria Borduşani
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Ialomita
AS Ialomița Sudiți
AS Gloria Gura Ialomiței
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Ialomita
Spicul Vladeni
Viitorul Valea Ciorii
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
11:00
|
Romania Amateur Liga 5 Ialomita
ACS Unirea Mihail Kogalniceanu
Viitorul Platonesti
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
11:00
|
Polonia CLJ
Widzew Łódź U19
Odra Opole U19
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
11:00
|
Germania Amateur Regionalliga Nordost
FC Carl Zeiss Jena
VSG Altglienicke
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
11:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Ibom Youth FC
Clubul sportiv de atletism Phoenix
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
11:00
|
Suedia Ettan, Norra
Umeå
FBK Karlstad
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
11:00
|
Danemarca Amateur Danmarkserien
OKS
Viby IF
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
11:00
|
Anglia Amateur Premier League 2, Divizia 1
Citirea U21
Middlesbrough U21
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
11:00
|
Germania Amateur Oberliga NOFV Nord
Anker Wismar
Tenis Borussia Berlin
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
11:00
|
Germania Amateur Regionalliga Nordost
FC Carl Zeiss Jena
VSG Altglienicke
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
11:00
|
Suedia Divizia 2, Norrland
Kiruna FF
Echipa TG FF
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
11:00
|
Suedia Divizia 2, Västra Götaland
IK Tord
Västra Frölunda IF
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
11:00
|
Croația Prva NL Junior
NK Slaven Belupo U19
HNK Rijeka U19
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
11:00
|
Germania Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Gonsenheim
FC Karbach
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
11:00
|
Suedia Divizia 2, Norrland
Frosö IF
IFK Luleå
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
11:00
|
Polonia Amateur Liga Okręgowa – Warszawa I
Wilga II Garwolin
Mazur Radzymin
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
11:00
|
Liga Elitei din Macao
Universitatea din Macau
Sporting Macau
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
11:00
|
Polonia Amator IV. Liga – Kujawsko-pomorska
Łokietek Brześć Kujawski
KS Pomorzanin Toruń
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
11:15
|
Premier League mongolă
SP Falcons FC
Erdenes Ilch FC
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
11:30
|
Campionatul Angliei
Leeds United
Southampton
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
11:30
|
Estonia Premium Liiga
FC Nõmme United
FC Kuressaare
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
11:30
|
Polonia Amateur Liga Okręgowa – Warszawa I
KS Halinów
Promnik Łaskarzew
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
12:00
|
Romania Amateur Liga 6 Dambovita
ACS Miulesti
ACS Tartasesti
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
12:00
|
Romania Amateur Liga 6 Dambovita
ACS Gloria Mănești
ACS Muscelul Văleni
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
12:00
|
Romania Amateur Liga 6 Dambovita
AS Olimpicii Ulmi
ACS Gloria Iedera
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
12:00
|
Romania Amateur Liga 6 Dambovita
AS Voința Bezdead
AS Gloria Doicești
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
12:00
|
Romania Amateur Liga 6 Dambovita
AS Viitorul Gorgota 2019
AS Voința Valea Voievozilor
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
12:00
|
Romania Amateur Liga 6 Dambovita
AS Mătăsaru
FC Găești
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
12:00
|
Germania Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FK Pirmasens
VfR Wormatia Viermi
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
12:00
|
Germania Amateur Oberliga NOFV Nord
FSV Optik Rathenow
Eintracht Mahlsdorf
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
12:00
|
Germania Amateur Oberliga NOFV Nord
SG Dynamo Schwerin
SC Staaken
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
12:00
|
Germania Amatori Bremen-Liga
Tura Bremen
Blumenthaler SV
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
12:00
|
Bundesliga Germania, feminin
Hoffenheim
Eintracht Frankfurt
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
12:00
|
Germania Amatori Bremen-Liga
TS Woltmershausen
Brinkumer SV
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
12:00
|
Romania Amateur Liga 6 Dambovita
ACS Gloria Mănești
ACS Muscelul Văleni
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
12:00
|
Romania Amateur Liga 6 Dambovita
ACS Miulesti
ACS Tartasesti
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
12:00
|
Romania Amateur Liga 6 Dambovita
AS Viitorul Străoști
ACS Voința Ionești
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
12:00
|
Romania Amateur Liga 6 Dambovita
AS Mătăsaru
FC Găești
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
12:00
|
Romania Amateur Liga 6 Dambovita
AS Luceafărul Dărmănești II
AS Unirea Ogrea
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
12:00
|
Romania Amateur Liga 6 Dambovita
AS Viitorul Gorgota 2019
AS Voința Valea Voievozilor
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
12:00
|
Germania Amatori Bremen-Liga
TS Woltmershausen
Brinkumer SV
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
12:00
|
Germania Amatori Bremen-Liga
Tura Bremen
Blumenthaler SV
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
12:00
|
Norvegia Divizia a 3-a, Grupa 1
Sandviken
førde
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
12:00
|
Romania Amateur Liga 6 Dambovita
AS Unirea Cobia
ACS Voința Vișina
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
12:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
FC Urziceni
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
12:00
|
Germania Amateur Verbandsliga Hessen Nord
SV Buchonia Flieden
CSC 03 Kassel
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
12:00
|
Romania Amateur League 5 Vaslui
FC Ghergheleu
CSM Hușana Huși
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
12:00
|
Suedia Amatori U19 Allsvenskan
Hammarby IF U19
Malmö FF U19
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
12:00
|
Norvegia Divizia a 3-a, Grupa 1
Sandviken
førde
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
12:00
|
Germania Amateur Schleswig-Holstein-Liga
PSV Neumünster
Oldenburger SV
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
12:00
|
Romania Amateur Liga 6 Dambovita
AS Unirea Cobia
ACS Voința Vișina
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
12:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
FC Urziceni
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
12:00
|
Romania Amateur Liga 6 Dambovita
ACS Gloria Mănești
ACS Muscelul Văleni
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
12:00
|
Romania Amateur League 5 Vaslui
FC Unirea Dodești
ACS Phoenix Team Tanacu
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
12:00
|
Germania Amateur Schleswig-Holstein-Liga
PSV Neumünster
Oldenburger SV
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
12:00
|
Germania Amateur Bayernliga Süd
SV Heimstetten
TSV 1882 Landsberg
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
12:00
|
Germania Amatori Regionalliga Bayern
SpVgg Greuther Furth II
Augsburg II
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
12:00
|
Germania Amateur Hessenliga
VfB Marburg
FC Eddersheim
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
12:00
|
Suedia Divizia 2, Norrland
IF Älgarna
Umeå FC Akademi
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
12:00
|
Germania Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FK Pirmasens
VfR Wormatia Viermi
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
12:00
|
Norvegia Divizia a 3-a, Grupa 1
OS IL
Fana
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
12:00
|
Republica Cehă Divize E
FC Vsetin
TVD Slavičín
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
12:00
|
Suedia Divizia 2, Norra Götaland
IFK Kumla FK
BK înainte
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
12:00
|
Spania LaLiga
Real Sociedad
Las Palmas
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
12:00
|
Germania Amateur Regionalliga Nord
Eimsbütteler TV
VfB Oldenburg
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
12:00
|
Danemarca Gjensidige Kvindeliga
HB Koge
FC Nordsjaelland
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
12:00
|
Germania Amateur Oberliga NOFV Süd
VfB 1921 Krieschow
FC Einheit Wernigerode
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
12:00
|
Germania Amateur Oberliga NOFV Nord
SG Dynamo Schwerin
SC Staaken
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
12:00
|
Germania Amateur Oberliga NOFV Nord
FSV Optik Rathenow
Eintracht Mahlsdorf
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
12:00
|
Thailanda Liga Thai 1
Ratchaburi
BG Pathum United
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
12:00
|
Germania Amatori Bremen-Liga
TS Woltmershausen
Brinkumer SV
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
12:00
|
Turcia TFF 2. Lig
Buccaspor 1928
Diyarbekirspor
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
12:00
|
Turcia TFF 2. Lig
Bursaspor
Van Spor Futbol Kulübü
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
12:00
|
Prima Liga Armeniei
Ararat-Armenia II
Onor
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
12:00
|
Suedia Divizia 2, Norrland
Ytterhogdals IK
Täfteå IK
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
12:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FC Helios Tartu
Sillamäe FC NPM Silmet
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
12:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
12:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
12:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
12:30
|
Brazilia amatori U20 Copa Pará, Regiunea Metropolitană – Grupa A
AEB Estrela U20
Uniao Barbarense PA
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
12:30
|
Olanda Amateur Derde Divisie
FC Rijnvogels
HSC '21
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
12:30
|
Italia Campionato Spring 2
Spezia U19
Salernitana U19
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
12:30
|
Olanda Amateur 6e Klasse Zaterdag – 15
CVV Fit Boys Beilen 5
VV Peize 3
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
12:30
|
Italia Campionato Spring 2
Spezia U19
Salernitana U19
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
12:30
|
Olanda Amateur 6e Klasse Zaterdag – 15
CVV Fit Boys Beilen 5
VV Peize 3
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
12:30
|
Italia Campionato Spring 2
Ca U19
Udinese U19
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
12:30
|
Italia Campionato Spring 2
Spezia U19
Salernitana U19
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
12:30
|
Italia Campionato Spring 2
Perugia U19
Pisa U19
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
12:30
|
Italia Campionato Spring 2
Spezia U19
Salernitana U19
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
12:30
|
Austria Amateur Regionalliga Vest
SVG Reichenau
SV Wals-Grünau
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
12:30
|
Divizia Țărilor de Jos Tweede
ACV Assen
Koninklijke HFC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
12:30
|
Divizia Țărilor de Jos Tweede
SV Spakenburg
Băieți rapizi
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
13:00
|
Olanda Amateur 6e Klasse Zaterdag – 15
Ahile 1894 Assen 7
VV Grijpskerk 5
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
13:00
|
Amator polonez Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupa 1
Lechita Kłecko
LZS Otorowo
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
13:00
|
Norvegia Divizia a 3-a, Grupa 3
Asker
Gamle Oslo FK
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
13:00
|
Belgia Amator KVDV Zaterdag
FC 't Hert
SV Heidelopers
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
13:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
A doua Adâncata
AS CS Junior Țăndărei
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
13:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
AS Albești 08
CS Unirea Grivisa
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
13:00
|
Belgia Amator KVDV Zaterdag
Meerle XL
gelmelboys
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
13:00
|
Amator polonez Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupa 1
TPS Winogrady
Czarni Czerniejewo
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
13:00
|
Germania Amateur Bayernliga Nord
FC Coburg
DJK Gebenbach
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
13:00
|
Cehia 1. Liga, Feminin
1. FC Slovácko
SK Slavia Praga
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
13:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
Victoria Roșiori
CS Real Cosâmbești
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
13:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
AFC Iazu
Unirea Ion Roată
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
13:00
|
Amator polonez Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupa 1
Tarnovia Tarnówka
Notec Rosko
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
13:00
|
Amator polonez Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupa 1
Kłos Gałowo
Clescevia Kleszczewo
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
13:00
|
Amator polonez Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupa 1
Valoarea netă Wieleń
Sokół Damasławek
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
13:00
|
Italia Amateur Promozione Molise
ASD Baranello
ASD Argint Real
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
13:00
|
Amator polonez Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupa 1
Lechita Kłecko
LZS Otorowo
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
13:00
|
Belgia Amator KVDV Zaterdag
Meerle XL
gelmelboys
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
13:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
AS Albești 08
CS Unirea Grivisa
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
13:00
|
Norvegia Divizia a 3-a, Grupa 4
plugar
Surnadal
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
13:00
|
Albania Kategoria și Pare
AF Elbasani
FK Tomori Berat
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
13:00
|
Belgia Amator KVDV Zaterdag
FC 't Hert
SV Heidelopers
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
13:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
A doua Adâncata
AS CS Junior Țăndărei
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
13:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
Staruita Brosteni
Victoria Muntenii Buzău
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
13:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
AFC Iazu
Unirea Ion Roată
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
13:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
ACS Unirea Scânteia
CS Viitorul Axintele
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
13:00
|
Romania Amateur League 4 Guys Severin
AS Voința Șoșdea
CS Oravița
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
13:00
|
Amator polonez Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupa 1
TPS Winogrady
Czarni Czerniejewo
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
13:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
Victoria Roșiori
CS Real Cosâmbești
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
13:00
|
Belgia Amator KVDV Zaterdag
Meerle XL
gelmelboys
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
13:00
|
Amator polonez Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupa 1
Lechita Kłecko
LZS Otorowo
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
13:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
Victoria Roșiori
CS Real Cosâmbești
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
13:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
Staruita Brosteni
Victoria Muntenii Buzău
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
13:00
|
Romania Amateur Liga 4 Ialomița
AFC Iazu
Unirea Ion Roată
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
13:00
|
Italia Amateur Promozione Molise
ASD Baranello
ASD Argint Real
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
13:00
|
Amator polonez Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupa 1
Valoarea netă Wieleń
Sokół Damasławek
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
13:00
|
Norvegia Divizia 1, feminin
Hønefoss BK
Ovrevoll Hosle
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
13:00
|
Franța Cupa Franței, Feminin
FC Fleury 91
Paris Saint-Germain
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
13:00
|
Norvegia Divizia a 3-a, Grupa 2
FK Mandalskameratene
Vidar
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
13:00
|
Norvegia Divizia a 2-a Grupa 2
Skeid
Ullensaker Kisa
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
13:00
|
Bosnia și Herțegovina Premier League
FK Velež Mostar
HŠK Posušje
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
13:00
|
Germania Amateur Regionalliga Nord
FC Kilia Kiel
FC Teutonia 05 Ottensen
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
13:00
|
Norvegia Divizia a 3-a, Grupa 3
Bærum SK
Frigg
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
13:00
|
Premier League din Ucraina
Șahtior Donețk
Chornomorets Odesa
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
13:00
|
Cehia 1. Liga, Feminin
1. FC Slovácko
SK Slavia Praga
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
13:00
|
Thailanda Liga Thai 1
Muang Thong United
Sukhothai
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
13:00
|
Cupa FA Africii de Sud
Chippa United
Pirații Orlando
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
13:00
|
Norvegia Divizia a 3-a, Grupa 3
Asker
Gamle Oslo FK
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
13:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Clubul de fotbal Iganmu
Tccg Fc
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
13:00
|
România Amateur Liga 5 Mureș
ACS Pescarii Sântioana de Mureș
ACS Jedd Livezeni
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
13:00
|
România Amateur Liga 5 Mureș
AS Farel Roteni
AS Viitorul Delenii
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
13:00
|
România Amateur Liga 5 Mureș
AS Farel Roteni
AS Viitorul Delenii
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
13:00
|
România Amateur Liga 5 Mureș
AS Bekecs Măgherani
ACS Steaua Cornești
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
13:00
|
România Amateur Liga 5 Mureș
ACS Locomotiv Agrișteu
AS Progresul Dumbrăvioara
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
13:00
|
România Amateur Liga 5 Mureș
ACS Locomotiv Agrișteu
AS Progresul Dumbrăvioara
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
13:00
|
Italia Amateur Promozione Alto Adige – Landesliga
ASV Riffian Kuens
AFC St. Martin Moos
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
13:30
|
Germania Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Diefflen
SpVgg Quierschied
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
13:30
|
Germania Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
VfR Baumholder 1886
FV Engers
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
13:30
|
Germania Bundesliga
Werder Bremen
Borussia M'gladbach
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
13:30
|
Germania Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Diefflen
SpVgg Quierschied
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
13:30
|
Polonia III Liga, Grupa 4
LKS Wiślanie Jaśkowice
Chełmianka Chełm
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
13:30
|
Germania Bundesliga
Wolfsburg
Darmstadt 98
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
13:30
|
Austria Amateur Regionalliga Vest
Austria Salzburg
VfB Hohenems
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
13:30
|
Divizia Țărilor de Jos Tweede
Orașul Jong Almere
De Treffers
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
14:00
|
Elveția Amatori Erste Liga Classic
FC Balzers
FC Gossau
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
14:00
|
Divizia 1 Norvegia
IKStart
Ranheim IL
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
14:00
|
Suedia Divizia 2, Norra Svealand
FC Arlanda
Dalkurd FF
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
14:00
|
Croația Prva NL Junior
NK Varaždin U19
NK Istra 1961 U19
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
14:00
|
Finlanda Veikkausliiga
HJK
FEI
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
14:00
|
Romania Amateur League 5 Vaslui
Viitorul Zorleni
Steaua Tătărăni
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
14:00
|
Algeria Liga 2
ES Mostaganem
WA Boufarik
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
14:00
|
Italia Amateur Promozione Campania – Girone A
Cimitile
Lei MM Montemiletto
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
14:00
|
Polonia Amator IV. Liga Warmińsko-Mazurska
Stomil II Olsztyn SA
MKS Mazur Ełk
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
14:00
|
Amator polonez Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupa 1
KS Opatówek
Stal Pleszew
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
14:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
AS Locomotiva Pașcani
AS 2023 Todirești
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
14:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
AS Locomotiva Pașcani
AS 2023 Todirești
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
14:00
|
Romania Amateur League 5 Vaslui
Vulturul Bălteni
Avântul Solești
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
14:00
|
Romania Amateur League 5 Vaslui
Viitorul Zorleni
Steaua Tătărăni
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
14:00
|
Elveția Amateur 2. Liga FVRZ
FC Blue Stars ZH
FC Horgen
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
14:00
|
Suedia Ettan, Norra
Karlbergs BK
Sollentuna FF
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
14:00
|
Amator polonez Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupa 1
Rydzyniak Rydzyna
Zawisza Dolsk
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
14:00
|
Amator polonez Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupa 1
Sarnowianka Sarnowa
Brenewia Wijewo
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
14:00
|
Finlanda Veikkausliiga
HJK
FEI
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
14:00
|
Suedia Ettan, Norra
Karlbergs BK
Sollentuna FF
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
14:00
|
Liga de promovare a Elveției
FC Zürich II
Etoile Carouge FC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
14:00
|
Liga de promovare a Elveției
FC Rapperswil-Jona
FC Bavois
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
14:00
|
Croația Prva NL Junior
NK Sesvete U19
NK Dugopolje U19
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
14:00
|
Croația Prva NL Junior
NK Varaždin U19
NK Istra 1961 U19
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
14:00
|
Tunisia Ligue 2
SC Moknine
ES Zarzis
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
14:00
|
Germania Amateur Bayernliga Nord
SV Fortuna Regensburg
Würzburger FV
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
14:00
|
Divizia 1 Norvegia
Levanger
Sogndal IL
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
14:00
|
Divizia 1 Norvegia
Raufoss
Åsane
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
14:00
|
Divizia 1 Norvegia
IKStart
Ranheim IL
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
14:00
|
Suedia Divizia 2, Norra Svealand
FC Arlanda
Dalkurd FF
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
14:00
|
Suedia Divizia 2, Norrland
IFK Östersund
Lucksta IF
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
14:00
|
Suedia Divizia 2, Södra Götaland
IFK Karlshamn
Österlen FF
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
14:00
|
Divizia 1 Norvegia
Sandnes Ulf
Moss FK
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
14:00
|
Finlanda Veikkausliiga
HJK
FEI
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
14:00
|
Estonia Premium Liiga
Narva Trans
Pärnu JK Vaprus
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
14:00
|
Divizia 1 Norvegia
Egersund
Lyn FK
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
14:00
|
Slovacia 1. Liga, Feminin
SKF Žilina
GFC Topoľčany
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
14:00
|
India Superliga indiană
ATK Mohun Bagan FC
Mumbai City F.C.
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
14:00
|
România Amateur Liga 4 Sălaj
ACS Ardealul Crișeni
ACS Bănișor Peceiu
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
14:00
|
România Amateur Liga 4 Sălaj
ACS Ardealul Crișeni
ACS Bănișor Peceiu
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
14:00
|
România Amateur Liga 4 Sălaj
ACS Ardealul Crișeni
ACS Bănișor Peceiu
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
14:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
CS Utvin
AS Inter Foieni
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
14:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
AS Olimpia Darova
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
14:00
|
Polonia Amateur V. Liga – Mazowiecka
Watra Mrozy
MKS Podlasie Sokołów Podlaski
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
14:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
CS Sanandrei Timiș
AS Vulturii Igriș
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
14:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
AS Margina
CS Nițchidorf
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
14:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
AS Margina
CS Nițchidorf
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
14:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
AS Margina
CS Nițchidorf
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
14:00
|
Polonia Amateur V. Liga – Mazowiecka
MKS Narew 1962 Ostrołęka
Nadnarwianka Pułtusk
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
14:00
|
Polonia Amateur V. Liga – Wielkopolska
Sparta Szamotuły
KP Piła
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
14:00
|
Ungaria Amator BLSZ I. osztály
1908 SZAC Budapesta
Budafoki MTE II
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
14:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
14:00
|
România Amateur Liga 5 Timiș
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
14:30
|
Cupa Irlandei Irlandei de Nord
Linfield FC
Cliftonville FC
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
14:30
|
Republica Cehă Divize E
TJ Slovan Bzenec
SK Batov 1930
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
14:30
|
Republica Cehă Divize F
TJ Valašské Meziříčí
Bruntál
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
14:30
|
Suedia Amatori U19 Allsvenskan
IFK Göteborg U19
IFK Norrköping U19
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
14:30
|
Republica Cehă Divize E
SFK Elko Holesov
Sternberg
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
14:30
|
Republica Cehă Divize F
TJ Valašské Meziříčí
Bruntál
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
14:30
|
Ungaria NB I, Femei
Diósgyőri VTK
MOL Vidi FC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
14:30
|
Spania Amateur Tercera Federación, Grupa 11
CE Mercadal
Felanitx
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
14:30
|
Suedia Amatori U19 Allsvenskan
IFK Göteborg U19
IFK Norrköping U19
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
14:30
|
Serbia Amateur Prva Liga Kragujevca
FK Hajduk Jovanovac
FK Kutlovo 1977
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
14:30
|
Serbia Amateur Prva Liga Kragujevca
FK Hajduk Jovanovac
FK Kutlovo 1977
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
14:30
|
Campionatul de amatori din Portugalia Santo Tirso
CPRJ Água Longa
AB 92
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
14:30
|
Bosnia și Herțegovina Amateur Regionalna liga RS – Zapad
OFK Lauš Banja Luka
FK Sloga DIPO Gornji Podgradci
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
14:30
|
Serbia Amateur Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Šamot Aranđelovac
FK Kalipolje Žabare
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
14:30
|
Bosnia și Herțegovina Amatori 2. Liga RS – Istok
FK Rudar 1925 Ugljevik
FK Stakorina Čajniče
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
14:30
|
Serbia Amateur Zaječarska Okružna Liga
FK Radnički 1946 Lubnica
FSU Kraljevica Zaječar
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
14:30
|
Serbia Amateur Zaječarska Okružna Liga
FK BSK Bogovina
FK Graničar Veliki Izvor
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
14:30
|
Serbia Amateur Zaječarska Okružna Liga
FK BSK Bogovina
FK Graničar Veliki Izvor
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
14:30
|
Serbia Amateur Borska Okružna Liga
FK Poreč Donji Milanovac
FK Sloga Kobišnica
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
14:30
|
Slovenia Liga amatorilor Gorenjska nogometna
NK Naklo
NK Velesovo-Cerklje
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
14:30
|
Slovenia Liga amatorilor Gorenjska nogometna
NK Niko Železniki
NK Bitnje
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
14:30
|
Slovenia Liga amatorilor Gorenjska nogometna
NK Sava Kranj
NK Bled-Bohinj Hirter
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
14:30
|
Slovenia Liga amatorilor Gorenjska nogometna
NK Kranj
NK Kranjska Gora
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
14:30
|
Slovenia Liga amatorilor Gorenjska nogometna
NK Kranj
NK Kranjska Gora
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
14:30
|
Slovenia Liga amatorilor Gorenjska nogometna
NK Kranj
NK Kranjska Gora
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
14:30
|
Slovenia Liga amatorilor Gorenjska nogometna
ŠD Polet
Britof
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
14:30
|
Slovenia Liga amatorilor Gorenjska nogometna
NK Naklo
NK Velesovo-Cerklje
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
14:30
|
Slovenia Liga amatorilor Gorenjska nogometna
NK Niko Železniki
NK Bitnje
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
14:30
|
Slovenia Liga amatorilor Gorenjska nogometna
ŠD Preddvor
ŠD Visoko
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
CS Siretu Săucești
AS Voința Cleja
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:00
|
România Amateur Liga 5 Vâlcea
AS Stejarul Vlădești 2009
ACS Corona Mihaesti
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:00
|
România Amateur Liga 5 Vâlcea
AS Viitorul P. Măglași
CS Șușani
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Portugalia Amatori AF Porto Divizia I – Seria 2
ADC Várzea do Douro
GD Livração
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Croația Amatori 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Croatia Pojatno
NK Kupinec
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Slovenia Amator 1. MNL Murska Sobota
NK Kema Puconci
NK Lipa
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Polonia Amator IV. Liga – Pomorska
Gryf Wejherowo
KS Sparta Sycewice
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Croaţia Amatori 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Daruvar
NK Tomislav Berek
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Croaţia Amatori 2. Zagrebačka NL
NK Čulinec
NK Čehi
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Slovenia Amator 1. MNL Murska Sobota
NK Cankova
ŠD NK Križevci
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Sloga Plandište
FK Jedinstvo Stević Kačarevo
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Slovacia 2. Liga
Slavoj Trebišov
KFC Komarno
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
CS Siretu Săucești
AS Voința Cleja
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Osaonica Bagrdan
FK Mladost Končarevo
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur League 4 Guys Severin
CS Moldova Nouă
FC Nera Bogodinț
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Slovenia Amator 1. MNL Murska Sobota
NK Kema Puconci
NK Lipa
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Croația Amatori 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
ŠNK Lunjkovec
NK Mladost Sveti Petar
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Croaţia Amatori 2. Zagrebačka NL
NK Čulinec
NK Čehi
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Croaţia Amatori 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Brestovac Garešnički Brestovac
NK Kamen Sirč
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Croaţia Amatori 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Daruvar
NK Tomislav Berek
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Croația Amatori 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Croatia Pojatno
NK Kupinec
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Croaţia Amatori 1. Zagrebačka NL
NK Šparta
NK Mladost Buzin
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Kutina
NK Moslavina Donja Gračenica
NK Matija Gubec Kutina
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Campionatul național feminin al Portugaliei
SC Braga
Damaiense
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Sloga Plandište
FK Jedinstvo Stević Kačarevo
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Ungaria Amator Nyír-Wetland Megyei I. osztály
Nyírbátori LSE
Újfehértó SE
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:00
|
România Amateur Liga 5 Vâlcea
AS Crețeni
AS Viitorul Pietrari
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:00
|
România Amateur Liga 5 Vâlcea
AS Viitorul P. Măglași
CS Șușani
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
AFC Bubu
AS Flamura Roșie Săscut
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
ACS Gauss Bacău
AS Negri
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Brodsko-posavska
Valiza NK Graničar Magić
NK Posavac Davor
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Portugalia Amatori AF Porto Divizia I – Seria 2
ADC Várzea do Douro
GD Livração
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Serbia Amatori 2. Liga Južnobanatska „Istok”
FK Sloga Margita
FK Banat Vršac
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
ACS Bamirom Dumbrăveni
ACS Viitorul Nicolae Bălcescu
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Polonia Amator IV. Liga – Pomorska
Gryf Wejherowo
KS Sparta Sycewice
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
15:00
|
Croaţia Amatori 2. Zagrebačka NL
NK Čulinec
NK Čehi
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
15:00
|
Croaţia Amatori 1. Zagrebačka NL
NK Šparta
NK Mladost Buzin
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
15:00
|
Campionatul național feminin al Portugaliei
SC Braga
Damaiense
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
15:00
|
Croația Amatori 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
ŠNK Lunjkovec
NK Mladost Sveti Petar
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
15:00
|
România Amateur Liga 5 Vâlcea
AS Stejarul Vlădești 2009
ACS Corona Mihaesti
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
CS Siretu Săucești
AS Voința Cleja
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
15:00
|
Austria Amateur Regionalliga Vest
SC Imst 1933
SC Röthis
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
15:00
|
Austria Amateur Regionalliga Vest
TSV St. Johann
RW Rankweil
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
15:00
|
Liga de promovare a Elveției
Basel II
SC Brühl SG
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
15:00
|
Slovacia 2. Liga
FC Petrzalka 1898
1. FC Tatran Prešov
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
15:00
|
Bosnia și Herțegovina Amatori 2. Liga FBiH – Zapad
NK Vitez
FK Vitez
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
15:00
|
Bosnia și Herțegovina Amatori 2. Liga FBiH – Zapad
NK Romari Vitez
NK Podgrmeč Sanski Most
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
15:00
|
Republica Cehă Divize B
FK Ostrov
FK Seko Louny
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
15:00
|
Austria Amateur Regionalliga Vest
Dornbirner SV
SK Bischofshofen
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
15:00
|
Elveția Superliga feminină
FC Rapperswil-Jona
Frauenteam Thun Berner Oberland
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
15:00
|
Slovacia 3. Liga, Vest
MŠK Fomat Martin
MFK Dubnica
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
15:00
|
Croația Amatori 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Starigrad
NK Prugovac
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
15:00
|
Bosnia și Herțegovina Amatori 2. Liga FBIH – Centar
FK Mošćanica Sarajevo
NK Natron Maglaj
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
15:00
|
Slovacia 2. Liga
Slavoj Trebišov
KFC Komarno
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
15:00
|
Slovenia 2. SNL
NK Tabor Sežana
ND Gorica
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
15:00
|
Ungaria NB I, Femei
MTK Ungaria
Szent Mihály SE
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
15:00
|
Croaţia Amatori 3. ŽNL Valpovo
NK Zrinski Vinogradci
NK Tomislav Šag
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Croaţia Amatori 3. ŽNL Valpovo
NK Bistrinci
NK Gaj Brođanci
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Croaţia Amatori 3. ŽNL Valpovo
NK Zrinski Vinogradci
NK Tomislav Šag
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Croaţia Amatori 3. ŽNL Valpovo
NK Bistrinci
NK Gaj Brođanci
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
CS Recolta Apateu
ACS Cetate Dezna
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
15:00
|
Zona Kintampo din Ghana
Kintampo Fighters FC
Kintampo Kwese FC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
15:00
|
Campionatul de amatori din Portugalia Santo Tirso
FC Burgães
AMCH Ringe
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Campionatul de amatori din Portugalia Santo Tirso
FC Burgães
AMCH Ringe
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Ungaria Amator BLSZ I. osztály
43. sz. Epitők SK
Szent István SE
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur League 4 Arad
CS Voința Macea
CS Beliu
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur League 4 Arad
CS Voința Macea
CS Beliu
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Osijek
NK Elektra Osijek
NK BSK Beketinci
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Osijek
NK Elektra Osijek
NK BSK Beketinci
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Polonia Amator IV. Liga – Wielkopolska
Centrul Ostrów Wielkopolski
Pogoń Łobenica
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Liga Amatorilor Područna din Bosnia și Herțegovina – Banja Luka
FK Borac Drvar
FK Krupa
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Liga Amatorilor Područna din Bosnia și Herțegovina – Banja Luka
Recreativ Banja Luka
FK Zmijanje
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Liga Amatorilor Područna din Bosnia și Herțegovina – Banja Luka
FK Gomionica Bronzani Majdan
FK Vrbas
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Liga Amatorilor Područna din Bosnia și Herțegovina – Banja Luka
Omladinac Banja Luka
OFK Spartak 2013
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Liga Amatorilor Područna din Bosnia și Herțegovina – Banja Luka
FK Gomionica Bronzani Majdan
FK Vrbas
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Liga Amatorilor Područna din Bosnia și Herțegovina – Banja Luka
Omladinac Banja Luka
OFK Spartak 2013
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Liga Amatorilor Područna din Bosnia și Herțegovina – Banja Luka
FK Borac Drvar
FK Krupa
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur League 4 Arad
CS Victoria Nădlac
ACS ACB Ineu II
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Liga Amatorilor Područna din Bosnia și Herțegovina – Banja Luka
Recreativ Banja Luka
FK Zmijanje
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
AS Flacăra Țipar
CS Avântul Târnova
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
AS Flacăra Țipar
CS Avântul Târnova
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Poland Amateur Klasa Okręgowa – Krosno
JKS Czarni 1910 Jasło
MKS Ostoja Kołaczyce
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Croația Amator 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Samoborski Otok
NK Ostrna
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Croaţia Amatori 3. ŽNL Našice
NK Šipovac
NK Poganovci
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Zadarska
NŠK Podgradin
NK Arbanasi Zadar
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Croaţia Amatori 3. ŽNL Našice
NK Šipovac
NK Poganovci
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Zadarska
NŠK Podgradin
NK Arbanasi Zadar
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
15:00
|
Croaţia Amatori 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Mladost Draž
NK Motičina
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
15:00
|
Croația Amatori 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Tomislav Đulovac
NK Mladost-Nada Hrastovac
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Croația Amatori 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Dinamo Dežanovac
NK Lasta Palešnik
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Croația Amatori 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Tomislav Đulovac
NK Mladost-Nada Hrastovac
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Croația Amatori 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Tomislav Đulovac
NK Mladost-Nada Hrastovac
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur League 4 Arad
CS Podgoria Pâncota
CS Victoria Zăbrani
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Serbia Amateur Vojvođanska Liga „Istok”
FK Jedinstvo Vlajkovac
FK Mladost Omoljica
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
AS Vârfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
AS Vârfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Croația Amatori 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Livade
NK Novigrad 1947
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred
FK Pik 2023 Sombor
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred
FK Pik 2023 Sombor
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Croația Amator 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Bestovje
NK Jamnica Pisarovina
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:00
|
Croația Amator 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Bestovje
NK Jamnica Pisarovina
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:30
|
Elveția Amateur 2. Liga FVRZ
FC Regensdorf
FC Urdorf
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:30
|
Azerbaidjan Misli Premier League
Karabah
Neftçi Baku PFK
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:30
|
Croaţia Amatori 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Radnik Majur
NK Sloga Jazavica-Roždanik
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:30
|
Croaţia 3. NL – Centar
NK Kurilovec
HNK Segesta
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:30
|
Elveția Amateur 2. Liga FVRZ
FC Regensdorf
FC Urdorf
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:30
|
Mexic U23 Liga MX, Apertura
CF Pachuca U23
Puebla FC U23
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
15:30
|
Polonia I Liga
KS Lechia Gdańsk
GKS Tychy
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
15:30
|
Croaţia Amatori 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Lovor Nijemci
NK Županja 77
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:30
|
Croaţia Amatori 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Lovor Nijemci
NK Županja 77
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Stražilovo Sremski Karlovci
FK Petar Puača Novi Sad
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Miletić Mošorin
FK. Sofex Futog
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Titel
FK Borac Rakovac
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Železničar Novi Sad
FK Hajduk Gardinovci
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Titel
FK Borac Rakovac
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Obilić Vilovo
FK Vinogradar Ledinci
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Miletić Mošorin
FK. Sofex Futog
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Stražilovo Sremski Karlovci
FK Petar Puača Novi Sad
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:30
|
Polonia Amateur Liga Okręgowa – Warszawa I
Bug Wyszków
Wicher Kobyłka
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
15:30
|
Ungaria Amator BLSZ I. osztály
Testvériség SE
Unione FC
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
15:30
|
Croaţia Amatori 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Borac Drenovci
NK Slavonac Gradiste
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
16:00
|
Olanda Amateur Derde Divisie
VV UNA
cârlig hsv
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
16:00
|
Campionatul Portugaliei U19
Paços de Ferreira U19
Boavista FC U19
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
16:00
|
Germania Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Bitburg 1919
FC Rot-Weiss Koblenz
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
16:00
|
Olanda Amateur Derde Divisie
HV & CV Rapid
VV Kloetinge
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
16:00
|
Portugalia Amatori AF Algarve Divizia I
FC Carvoeiro United
Clubul Padernense
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
16:00
|
Germania Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Bitburg 1919
FC Rot-Weiss Koblenz
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
16:00
|
Elveția Superliga feminină
Basel
FC Sankt Gallen-Staad
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
16:00
|
Campionatul Portugaliei U19
SC Farense U19
Benfica U19
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
16:00
|
Campionatul Portugaliei U19
Paços de Ferreira U19
Boavista FC U19
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
16:00
|
Campionatul Portugaliei U19
Lusitania FC Lourosa U19
Gil Vicente FC U19
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
16:00
|
Germania Amateur Oberliga Niederrhein
KFC Uerdingen 05
Mülheimer FC 97
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
16:00
|
Portugalia Amateur AF Beja II Division – Faza a 2-a
Barrancos FC
SC Ferreirense
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
16:30
|
Spania LaLiga
Girona
Barcelona
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
17:00
|
Elveția Superliga feminină
Servette FC Chênois Féminin
FC Aarau
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
17:00
|
Elveția Amateur 2. Liga FTC
AC Ravecchia
Vedeggio Calcio
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
17:00
|
Elveția Superliga feminină
Servette FC Chênois Féminin
FC Aarau
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
17:00
|
Elveția Amateur 2. Liga FTC
AC Ravecchia
Vedeggio Calcio
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
17:00
|
Austria Amateur Regionalliga Center
USV Weindorf St. Anna am Aigen
Sparkasse Gleisdorf
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
17:00
|
SUA MLS Next Pro
Revoluția din Noua Anglie a II-a
Chicago Fire FC II
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
17:00
|
Germania Amateur Oberliga Westfalen
Turkspor Dortmund 2000
ASC Dortmund
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
17:00
|
Elveția Superliga feminină
Servette FC Chênois Féminin
FC Aarau
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
17:00
|
Mexic Liga Premier Serie A, Grupa 1
Universitatea Autonomă din Tamaulipas
Mineros de Fresnillo FC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
18:00
|
Mexic Liga MX, Femei, Clausura
Pumas UNAM
Querétaro
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
18:00
|
Brazilia U20 Capixaba – Grupa C
Rio Branco-ES U20
Nova Venecia U20
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
18:00
|
Brazilia amatori U17 Gaúcho – Grupa A
SER Panambi U17
Aimoré U17
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
18:00
|
Brazilia amatori U17 Gaúcho – Grupa A
São Luiz U17
Tineret U17
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
18:00
|
Brazilia U20 Capixaba – Grupa C
Rio Branco-ES U20
Nova Venecia U20
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
18:00
|
Brazilia amatori U17 Gaúcho – Grupa A
SER Panambi U17
Aimoré U17
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
18:00
|
Brazilia amatori U17 Gaúcho – Grupa A
São Luiz U17
Tineret U17
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
18:00
|
Mexic Liga MX, Femei, Clausura
Pumas UNAM
Querétaro
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
18:00
|
Peru Liga 1
Los Chankas CYC
Cusco FC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
18:00
|
Brazilia U20 Catarinense
Marcílio Dias U20
Națiunea Araquari U20
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
18:00
|
Brazilia U20 Catarinense
Chapecoense U20
Barra FC U20
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
18:00
|
Brazilia U20 Catarinense
Internațional de Lages U20
Criciúma U20
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
18:30
|
Argentina Amator General Roca – Prima Divizie
CA Nicolás Bruzone – SUB 14
CS y D. Barrio Quirno – SUB 14
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
18:30
|
Argentina Amator General Roca – Prima Divizie
Cultural Del Campillo – SUB 14
Cultural Mattaldi – SUB 14
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
18:30
|
Argentina Amator General Roca – Prima Divizie
Deportivo Moto Kart – SUB 14
Recreativo Estrellas – SUB 14
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
18:30
|
Brazilia U20 Paranaense – Faza I, Grupa A
Athletico U20
PSTC Procopense U20
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
18:30
|
Brazilia U20 Paranaense – Faza I, Grupa A
Rolândia EC U20
Iraty U20
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
18:30
|
Norvegia Divizia a 2-a Grupa 2
Stjørdals/Blink
Tromsdalen UIL
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
18:30
|
Spania Liga F
Granada
Barcelona
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
18:30
|
Argentina Amator General Roca – Prima Divizie
Ind'te de Ranqueles – SUB 14
C. A. Talleres – SUB 14
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
18:30
|
Brazilia U20 Paranaense – Faza I, Grupa A
Athletico U20
PSTC Procopense U20
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
18:30
|
Argentina Amator General Roca – Prima Divizie
Deportivo Moto Kart – SUB 14
Recreativo Estrellas – SUB 14
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
18:30
|
Spania Liga F
Granada
Barcelona
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
18:30
|
Brazilia U20 Paranaense – Faza I, Grupa A
Athletico U20
PSTC Procopense U20
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
18:30
|
Brazilia Amatori U17 Cearense
Tirol/CEFAT U17
Academia FC Acopiara U17
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
18:30
|
Brazilia Amatori U17 Cearense
Ceará U17
Calea ferată U17
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
18:30
|
Brazilia Amatori U17 Cearense
Ceará U17
Calea ferată U17
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
18:30
|
Brazilia Amatori U17 Cearense
São Gerardo CE U17
Aliança-CE U17
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
18:30
|
Brazilia Amatori U17 Cearense
Santa Cruz FC-CE U17
Fortaleza U17
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
18:30
|
Brazilia Amatori U17 Cearense
Tirol/CEFAT U17
Academia FC Acopiara U17
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Regionale 2 – Piscina A
SUA Ansoise
CS Bouillantais
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Regionale 2 – Piscina A
AS Dragon
Racing Club Basse-Terre
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Regionale 2 – Piscina A
AC Saint-Robert
LUNAR
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Regionale 2 – Piscina A
JS Vieux Inhabitants
CS Capesterrien
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
20:00
|
Franța Amatori Guadeloupe Régionale 1
SUA Baie-Mahault
Phare du Canal
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/04
20:00
|
Liga feminină din Columbia
Independent Medellin
CD Cortuluá
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
20:00
|
Guadelupa Regionale 3 – Grupa A
ASC Carénage
Mondial Club
|
Peste 1.5 goluri
|
05/04
20:00
|
Guadelupa Regionale 3 – Grupa A
ASC Carénage
Mondial Club
|
Peste 2.5 goluri
|
05/04
20:30
|
Ecuador LigaPro Serie A
Mushuc Runa
LDU
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
21:00
|
SUA MLS Next Pro
Chattanooga F.C.
Orlando City B
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
23:00
|
Argentina Primera C Metropolitana
Deportivo Muñiz
Central Córdoba de Rosario
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
23:00
|
Mexic Liga MX, Femei, Clausura
Pachuca
Tigres UANL
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
23:30
|
SUA MLS
San Jose Earthquakes
Los Angeles FC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/04
23:30
|
SUA MLS
Inter Miami CF
New York Red Bulls
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
01:06
|
Mexic Liga MX, Femei, Clausura
Santos Laguna
Mazatlan FC
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
01:06
|
Mexic Liga MX, Femei, Clausura
Santos Laguna
Mazatlan FC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
02:00
|
Liga Națională de Fotbal Feminin din SUA
Portland Thorns FC
Spiritul Washingtonului
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
02:00
|
Campionatul SUA USL
Monterey Bay FC
Indy Eleven
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
02:00
|
Liga Națională a Noii Zeelande
Western Suburbs FC
Stop Out SC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
03:00
|
Fiji Digicel Premier League
Nadi FC
Suva FC
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
03:10
|
Mexic Liga MX, Femei, Clausura
FC Juarez
Club America
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
03:10
|
Mexic Liga MX, Femei, Clausura
FC Juarez
Club America
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
03:30
|
Tahiti Ligue 1 Vini
AS Central Sport
AS Tefana
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
04:00
|
Liga Japoniei Nadeshiko, Div. 1, Femei
Orca Kamogawa FC
Ehime FC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
05:00
|
Australia NPL, New South Wales
Lupii Wollongong
Tineretul Central Coast Mariners
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
05:00
|
Australia NPL, New South Wales
Sydney United
Western Sydney Wanderers Tineret
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
05:00
|
Australia Victoria Premier League, feminin
Calder United SC
Preston Lions
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
05:00
|
Australia NPL, New South Wales
Sydney United
Western Sydney Wanderers Tineret
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
07:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Frumos Tur FC
Bussdors Utd FC
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
07:00
|
China CFA Division Two League
Langfang Glory City FC
Shaanxi Union FC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
07:00
|
Liga Veteranilor Amatori din Spania Madrid Nord
AD Colmenar Viejo (V)
Haro Villanueva FC (V)
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
07:00
|
Liga Veteranilor Amatori din Spania Madrid Nord
AD Colmenar Viejo (V)
Haro Villanueva FC (V)
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
07:00
|
Liga Veteranilor Amatori din Spania Madrid Nord
Bar La Herradura Torrejón (V)
CD Loeches (V)
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
07:00
|
Liga Veteranilor Amatori din Spania Madrid Nord
CD Algete (V)
AD Konnico El Casar (V)
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
07:00
|
Liga Veteranilor Amatori din Spania Madrid Nord
Bar La Herradura Torrejón (V)
CD Loeches (V)
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
07:00
|
Liga Veteranilor Amatori din Spania Madrid Nord
CD Algete (V)
AD Konnico El Casar (V)
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
07:30
|
China CFA Division Two League
Xi An Ronghai
Shandong Taishan B
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
AS Viitorul Berești-Tazlău
AS Vulturul Măgirești
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
CS Sportul Onești
AS Bradul Mănăstirea Cășin
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Calarasi
ACS Viitorul Ileana II
AFC Progresul Perișoru
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
ASA Avântul Tătăruși
AS Viitorul Brăești
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
Voința Moțca
AS Biruința Miroslovești
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Calarasi
ACS Înainte Modelu II
AS Avântul Pietroiu
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Calarasi
ACS Tricolorul Jegălia
AS Șoimii Unirea
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
CS Sportul Onești
AS Bradul Mănăstirea Cășin
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
AS Bârsănești
CS Dofteana
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
AS Viitorul Berești-Tazlău
AS Vulturul Măgirești
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur Liga 5 Calarasi
ACS Viitorul Ileana II
AFC Progresul Perișoru
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
08:00
|
Croația Amatori 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Osvit Đelekovec
NK Drava Novigrad Podravski
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
08:00
|
Zona Kintampo din Ghana
Kintampo New Vision FC
Yakam FC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
AS Progresul Deleni
AS Biruința Miroslovești
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
Voința Moțca
AS Locomotiva Pașcani
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
AS Viitorul Brăești
AS 2023 Todirești
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
AS Viitorul Brăești
AS 2023 Todirești
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
Voința Moțca
AS Locomotiva Pașcani
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
Spicul Heleșteni
FC Recolta Conțești
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
CS Unirea Mircești
Viitorul Hărmănești
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 4 Iasi
Stejarul Sinești
AS Victoria Lețcani
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 4 Iasi
AS USV Iași
AS Tonmir Iași
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 4 Iasi
Unirea Alexandru Ioan Cuza
AS Țuțora
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 4 Iasi
Stejarul Sinești
AS Victoria Lețcani
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 4 Iasi
AS USV Iași
AS Tonmir Iași
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
08:00
|
Liga Veteranilor Amatori din Spania Madrid Nord
Cosmos FC (V)
CD Futuro San Francisco (V)
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
08:00
|
Liga Veteranilor Amatori din Spania Madrid Nord
Cosmos FC (V)
CD Futuro San Francisco (V)
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
CS Gloria Românești
AS Biruinta Movileni
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
Voința Bosia
Poiana Popești
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
CS Dumești
CS Tomești
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
FC Viitorul Plugari
Voința Voinești
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
Voința Bosia
Poiana Popești
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
FC Viitorul Plugari
Voința Voinești
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
CS Dumești
CS Tomești
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
08:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
CS Gloria Românești
AS Biruinta Movileni
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
08:15
|
Republica Cehă CFL
Slovan Liberec U21
FC Hradec Kralove B
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
08:15
|
Elveția Amateur 2. Liga FVRZ
FC Wettswil-Bonstetten 2
FC Seefeld Zurich
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
08:15
|
Premier League mongolă
FC bavarez
Clubul Khoromkhon
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
08:15
|
Premier League mongolă
FC bavarez
Clubul Khoromkhon
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
08:15
|
Premier League mongolă
FC bavarez
Clubul Khoromkhon
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
08:30
|
Austria Amateur Regionalliga Center
ÎNTREBĂ Klagenfurt
Wolfsberger AC II
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
08:30
|
Austria Amateur Regionalliga Center
ÎNTREBĂ Klagenfurt
Wolfsberger AC II
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
08:30
|
Austria Amateur Regionalliga Center
ÎNTREBĂ Klagenfurt
Wolfsberger AC II
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
09:00
|
Germania Amateur A-Jun-BL S/SW
TSV 1860 München U19
Mainz 05 U19
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
09:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
FC Recolta Conțești
CS Unirea Mircești
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
09:00
|
Italia Amateur Eccellenza Lazio Girone A
ASD Aurelia Antica Aurelio
Amatrice Rieti
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Buruj Fc
Glory Boys Fc
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
09:00
|
Italia Amateur Eccellenza Lazio Girone B
ASD Vicovaro
SSD Certosa 1965
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
09:00
|
Republica Cehă CFL
FK Teplice B
TJ Sokol Živanice
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
09:00
|
Germania Amateur A-Jun-BL Vest
Bochum U19
MSV Duisburg U19
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
09:00
|
Germania Amateur A-Jun-BL S/SW
TSV 1860 München U19
Mainz 05 U19
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
09:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
AS Viitorul Dămienești
CSM Moinești
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
09:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
FC Recolta Conțești
CS Unirea Mircești
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
09:00
|
Germania Amator A-Jun-BL N/NE
Hertha Berlin U19
VfL Osnabrück U19
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Buruj Fc
Glory Boys Fc
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
09:00
|
Republica Cehă CFL
FK Teplice B
TJ Sokol Živanice
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
09:00
|
Slovacia 3. Liga, Est
Slavia TU Košice
ŠK Odeva Lipany
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Ingas Fc
City Stars Fc
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
09:00
|
Spania Amateur Tercera Federación, Grupa 7
SDR Alcalá
Rayo Vallecano B
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
09:00
|
Prima Divizie din Andorra
FC Ordino
CF Atlètic America
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
09:00
|
Bundesliga Austria Amatori, Feminin
USV Neulengbach
FC Wacker Innsbruck
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
09:00
|
Germania 2. Bundesliga, Feminin
Hamburger SV
1. Turbina FFC Potsdam
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
09:00
|
Germania Amateur A-Jun-BL S/SW
TSV 1860 München U19
Mainz 05 U19
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
09:00
|
Slovacia U19
AS Trencin U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
09:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Rummu Dunamo
Vändra JK Vaprus II
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
09:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Rummu Dunamo
Vändra JK Vaprus II
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
09:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Rummu Dunamo
Vändra JK Vaprus II
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
09:00
|
Polonia Amateur V. Liga – Wielkopolska
Piast Czekanów
Zawisza Łęka Opatowska
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
09:00
|
Polonia Amateur V. Liga – Wielkopolska
Piast Czekanów
Zawisza Łęka Opatowska
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
09:15
|
Italia Amateur Eccellenza Lazio Girone A
ASD Municipiul IV
Campus EUR 1960
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
09:30
|
Estonia Esiliiga B
Narva Trans U21
Viljandi JK Tulevik
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
10:00
|
Elveția Amateur 2. Liga FVRZ
FC Kloten
Seuzach
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
10:00
|
Elveția Amatori 2. Liga OFV
FC Vaduz 2
Valposchiavo Calcio
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
10:00
|
Elveția Amatori 2. Liga OFV
FC Vaduz 2
Valposchiavo Calcio
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
10:00
|
Ungaria NB III Kelet
Ceglédi VSE
Martfui LSE
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
10:00
|
Campionatul Portugaliei U19
FC Porto U19
Famalicao U19
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
10:00
|
Spania Amateur Tercera Federación, Grupa 12
CD Unión Sur Yaiza
Tenerife B
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
10:00
|
Campionatul național feminin al Portugaliei
Valadares Gaia
Benfica
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
10:00
|
Hong Kong Premier League
Hong Kong Rangers
Hong Kong U23
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
10:00
|
Campionatul național feminin al Portugaliei
Vilaverdense FC
Marítimo
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
10:00
|
Spania Amateur Tercera Federación, Grupa 2
Luarca CF
UD Gijón Industrial
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
10:00
|
Zona Kintampo din Ghana
Kintampo Great United FC
Dega FC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
11:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tallinna JK Puuma
FC Elva II
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
11:00
|
Germania Amateur A-Jun-BL S/SW
Hoffenheim U19
VfB Stuttgart U19
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
11:00
|
Suedia Divizia 2, Västra Götaland
GIF frumos
Hittarps IK
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
11:00
|
Germania Amateur Regionalliga Nordost
FSV Luckenwalde
Hansa Rostock II
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
11:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tallinna JK Puuma
FC Elva II
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
11:00
|
Germania Amateur A-Jun-BL S/SW
Hoffenheim U19
VfB Stuttgart U19
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
11:00
|
Germania Amateur Regionalliga Nordost
FSV Luckenwalde
Hansa Rostock II
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
11:00
|
Danemarca Amateur Danmarkserien
Vorup FB
B. 1909 Odense
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
11:00
|
Suedia Amatori Elitettan, Femei
IK Uppsala
Umeå IK
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
11:00
|
Germania Amateur Regionalliga Nordost
Viktoria Berlin
Chemnitzer FC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
11:00
|
Letonia Virsliga
Valmiera FC
RFS
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
11:00
|
Danemarca Amateur Danmarkserien
Horsens FS
Nørresundby BK
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
11:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tabasalu Ulasabat CF
FC Nomme United U21
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
11:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tabasalu Ulasabat CF
FC Nomme United U21
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
11:00
|
Spania Amateur Lliga Elit Catalana
EU Ruby
Atletic Lleida
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
11:15
|
Premier League mongolă
lor
TUV Buganuud
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
11:30
|
Estonia Premium Liiga
Flora Tallinn
FCI Levadia Tallinn
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
11:30
|
Germania 2. Bundesliga
SV 07 Elversberg
Hertha Berlin
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
12:00
|
Elveția Amatori 2. Liga OFV
FC Montlingen
FC Buchs
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
12:00
|
Germania Amateur A-Jun-BL S/SW
Kaiserslautern U19
Greuther Fürth U19
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
12:00
|
Suedia Divizia 2, Norra Götaland
Lidköpings FK
IK Kongahälla
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
12:00
|
Cehia 1. Liga, Feminin
1. FC Slovácko
SK Slavia Praga
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
12:00
|
Germania Amateur Oberliga NOFV Nord
RSV Eintracht 1949 eV
SV Sparta Lichtenberg
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
12:00
|
Germania Amateur Oberliga NOFV Nord
FSV Union Fürstenwalde
Rostocker FC
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
12:00
|
Suedia Divizia 2, Norra Götaland
IK Gauthiod
Säffle SK
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
12:00
|
Germania Amateur Oberliga NOFV Nord
RSV Eintracht 1949 eV
SV Sparta Lichtenberg
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
12:00
|
Scoția Premier League Femei
Spartanii WFC
Dundee Utd WFC
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
12:00
|
Germania Amateur Oberliga NOFV Nord
FSV Union Fürstenwalde
Rostocker FC
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
12:00
|
Elveția Amatori 2. Liga OFV
FC Montlingen
FC Buchs
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
12:00
|
Suedia Amatori U19 Allsvenskan
BK Häcken U19
Kalmar FF U19
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
12:00
|
Elveția Amatori 2. Liga OFV
FC Montlingen
FC Buchs
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
12:00
|
Suedia Divizia 2, Norra Götaland
Lidköpings FK
IK Kongahälla
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
12:00
|
Germania Amateur Oberliga NOFV Nord
RSV Eintracht 1949 eV
SV Sparta Lichtenberg
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
12:00
|
Germania Amateur Oberliga NOFV Süd
Einheit Rudolstadt
VfB Germania Halberstadt
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
12:00
|
Spania LaLiga
Osasuna
Real Betis
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
12:00
|
Norvegia Divizia a 3-a, Grupa 6
Sprint/Jeløy
FK Mjølner
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
12:00
|
Norvegia Divizia a 2-a Grupa 2
Înalt IF
Strømmen IF
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
12:00
|
Germania Amateur Oberliga NOFV Nord
FSV Union Fürstenwalde
Rostocker FC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
12:00
|
Germania Amateur Oberliga NOFV Nord
Hertha Zehlendorf
TuS Makkabi Berlin
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
12:00
|
Liga de promovare a Elveției
FC St Gallen II
FC Bulle
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
12:00
|
Cehia 1. Liga, Feminin
1. FC Slovácko
SK Slavia Praga
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
12:15
|
Elveția Super League
Basel
FC Luzern
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
12:30
|
Elveția Amatori 2. Liga OFV
Altstetten
FC Mels
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
12:30
|
Elveția Amatori 2. Liga OFV
Altstetten
FC Mels
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
12:30
|
Elveția Amatori 2. Liga OFV
Altstetten
FC Mels
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
12:30
|
Austria Bundesliga
SK Sturm Graz
TSV Hartberg
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
13:00
|
Germania Amatori Bremen-Liga
TUS Komet Arsten
Leher TS
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
13:00
|
Kosovo Superliga și Kosovës
malishev
SC Gjilani
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
13:00
|
Romania Amateur Liga 5 Calarasi
AS Phoenix Ulmu 2024
AFC Victoria Potcoava 2024
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
13:00
|
Romania Amateur Liga 5 Calarasi
AS Atletico Nicolae Bălcescu
AFC Viitorul Dragoș Vodă 2019
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
13:00
|
Italia Amator Eccellenza Molise
ASD Termoli 2016
Olympia Agnonese
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
13:00
|
Elveția Amatori 2. Liga OFV
FC Ems
FC Abtwil-Engelburg
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
13:00
|
Belgia Amator Tweede Afdeling VV B
Koninklijke Sporting Hasselt
RC Hades
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
13:00
|
Romania Amateur Liga 5 Calarasi
AS Atletico Nicolae Bălcescu
AFC Viitorul Dragoș Vodă 2019
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
13:00
|
Italia Amator Eccellenza Molise
ASD Termoli 2016
Olympia Agnonese
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
13:00
|
Italia Amator Eccellenza Molise
ACD Castel di Sangro Cep 1953
Venafro american
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
13:00
|
Italia Amateur Promozione Molise
ASD Spinete
aesernia fraternă
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
13:00
|
Italia Amateur Promozione Molise
Morcone Calcio
Băieți Vairano
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
13:00
|
Italia Amateur Eccellenza Piemonte Girone A
Stresa Vergante
Biellese 1902
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
13:00
|
Germania Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Morlautern
TUS Mechtersheim
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
13:00
|
Suedia Damallsvenskan
Piteå IF
Kristianstads DFF
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
13:00
|
Italia Amateur Promozione Molise
Altilia Samnium
ASD Calcio Montenero
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
13:00
|
Premier League rusă, feminin
WFC Rubin Kazan
WFC CSKA Moscova
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
13:00
|
Scoția Premier League Femei
Montrose FC
Motherwell LFC
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
13:00
|
Germania Amatori Bremen-Liga
TUS Komet Arsten
Leher TS
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
13:00
|
Germania Amatori Bremen-Liga
FC Union 60 Bremen
KSV Vatan Sport
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
13:00
|
Polonia Amateur Liga Okręgowa – Siedlce
SKS Jabłonianka Jabłonna Lacka
Orzeł Unin
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
13:00
|
Romania Amateur Liga 5 Calarasi
AS Phoenix Ulmu 2024
AFC Victoria Potcoava 2024
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
13:00
|
Elveția Amateur 3. Liga FTC
AC Lema
FC Rancate
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
13:00
|
Elveția Amateur 3. Liga FTC
FC Ligornetto
Vedeggio Calcio II
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
13:00
|
Romania Amateur Liga 5 Calarasi
AS Unirea Frăsinet 2024
AFC Viitorul Valea Argovei
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
13:00
|
Elveția Amatori Erste Liga Classic
FC Langenthal
FC Black Stars
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
13:00
|
Italia Amator Eccellenza Molise
ACD Castel di Sangro Cep 1953
Venafro american
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
13:00
|
Romania Amateur Liga 5 Calarasi
AS Unirea Frăsinet 2024
AFC Viitorul Valea Argovei
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
13:00
|
Italia Amateur Eccellenza Toscana Girone A
Râul Pieve
Pro Livorno-Sorgenti
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
13:00
|
Italia Amateur Eccellenza Toscana Girone A
AC Sporting Cecina 1929
SSD Pontebuggianese
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
13:00
|
Finlanda Veikkausliiga
Gnistan
FC Haka
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
13:00
|
Italia Serie D, Grupa D
Sammaurese
Orașul Sangiuliano
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
13:00
|
Italia Serie B
veneţia,
Feralpisalò
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
13:00
|
Polonia I Liga
Wisla Plock
Motor Lublin
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
13:00
|
Polonia Ekstraklasa
MKS Korona Kielce
Piast Gliwice
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
13:00
|
Austria Amateur Regionalliga Vest
FC Wolfurt
Kufstein
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
13:00
|
Italia Serie D, Grupa H
Fidelis Andria
Gelbison
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
13:00
|
Suedia Damallsvenskan
Piteå IF
Kristianstads DFF
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
13:00
|
Germania Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Morlautern
TUS Mechtersheim
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
13:00
|
Germania Amateur Oberliga Niederrhein
Sportfreunde Baumberg
VfB 03 Hilden
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
13:00
|
Anglia Superliga feminină FA
Liverpool FC Feminin
Feminin Manchester United
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
13:00
|
Italia Serie D, Grupa F
Alma Juventus Fano
Real Monterotondo Scalo
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
13:00
|
Italia Serie D, Grupa B
Castellanzese
Brusaporto
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
13:00
|
Italia Serie D, Giroa A
Derthona
Ligorna
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
13:00
|
Poland Amateur Klasa Okręgowa – Krosno
LKS Czeluśnica
LKS Przełom Besko
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
13:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Ajax Lasnamäe
FCI Levadia Tallinn U19
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
13:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Saku Sporting
Tallinna FC Zapoos
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
13:15
|
Germania Amatori Oberliga Mittelrhein
FC Union Schafhausen
Hennef 05
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
13:15
|
Germania Amatori Oberliga Mittelrhein
FC Union Schafhausen
Hennef 05
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
13:30
|
Italia Amateur Marți Categoria Calabria – Grupa A
Taverna ASD
ASD Rogliano 1948
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
13:30
|
Italia Amateur Marți Categoria Calabria – Grupa A
ASD San Leonardo
L.S.C. Viaţa Simeri Crichi
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
13:30
|
Italia Amateur Prima Categoria Calabria Girone C
ASD Pianopoli
ASD AEK Crotone
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
13:30
|
Italia Amateur Prima Categoria Calabria Girone C
ASD Città di Aprigliano
USD Parenti Calcio 1979
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
13:30
|
Superliga Uzbekistan
FC Bunyodkor
Surkhon Termez
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
13:30
|
Italia Amateur Prima Categoria Calabria Girone C
ASD Città di Aprigliano
USD Parenti Calcio 1979
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
13:30
|
Italia Amateur Prima Categoria Calabria Girone C
ASD Real Cittanova
ASD Campese
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
13:30
|
Italia Amateur Marți Categoria Calabria – Grupa A
A.S.D. Cazinoul Regal
ASD Strongoli 2023
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
13:30
|
Italia Amateur Marți Categoria Calabria – Grupa A
ASD Grifone Catanzaro
A.S.D. Bunii, Catanzaro
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
13:30
|
Italia Amateur Promozione Calabria Girone A
ASD Saint Michel
ASD Virtus Rorsarno
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
13:30
|
Germania Amateur Oberliga Westfalen
TuS Ennepetal
SF Siegen
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
13:30
|
Italia Amateur Promozione Alto Adige – Landesliga
SSV Ahrntal
SSV Brunico Bruneck
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
13:30
|
Italia Amateur Promozione Alto Adige – Landesliga
SV Latsch
FC Gherdёina
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
13:30
|
Italia Amateur Promozione Alto Adige – Landesliga
ASV Riffian Kuens
AFC St. Martin Moos
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
14:00
|
Italia Amateur Prima Categoria Sardegna – Girone A
ASD Vecchio Borgo S. Elia
ADP Baunese
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Farkaslaka Lupeni
AS Nyiko Bisericani
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
ACS Sandominic
AS MÜ Frumoasa
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Komisz Cozmeni
AS Străduinţa Mihăileni
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Gagyvize Goagiu
AS Forțeni
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Radicza Sânpaul
AS Andycom Avrămești
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Unirea Lueta
AS Hegyalja Vârșag
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
CS Corundi Ifjusag
AS Tineretul Morăreni
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Gordon Bulgăreni
AS Căpâlniţa 2008
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Testveriseg Atid
AS Nyiko Cobătești
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Homorod Petreni
AS Galambfalva Porumbenii Mari
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
14:00
|
Divizia Nationala a Luxemburgului
Jeunesse Esch
Swift Hesperang
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
14:00
|
Promoția de onoare din Luxemburg
FC Rodange 91
SC Bettemburg
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
14:00
|
Suedia Ettan, Norra
Assyriska FF
FC Stockholm International
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
14:00
|
Ungaria NB I, Femei
Puskas FC
Győri ETO
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
14:00
|
Campionatul național feminin al Portugaliei
Atletico Ouriense
Sporting CP
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
14:00
|
Portugalia Amateur AF Viseu Divizia I
GD Campia
CDCP Oliveira do Douro
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Dr. Lukacs Mihaly Plăieșii de Jos
AS Csikszentmarton SE Sânmartin
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Ghimeș Făget Lunca de Jos
AS Borsaros Sâncrăieni
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
CS Corundi Ifjusag
AS Tineretul Morăreni
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Gordon Bulgăreni
AS Căpâlniţa 2008
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Homorod Petreni
AS Galambfalva Porumbenii Mari
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
CS Bastya Lăzarea
AS Mohos Lăzărești
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
14:00
|
Suedia Amatori U19 Allsvenskan
GIF Sundsvall U19
Östers IF U19
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
14:00
|
Ungaria NB I, Femei
Puskas FC
Győri ETO
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
14:00
|
Italia Amateur Prima Categoria Sardegna – Girone A
GSD Freccia Parte Montis
ASD Seul 2010
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
14:00
|
Italia Amateur Prima Categoria Sardegna – Girone A
Pol. Libertas Barumini
ASD Sadali
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
14:00
|
Italia Amateur Prima Categoria Sardegna – Girone A
ASD Ussana Calcio
USD Fer Massenti S. Giovanni
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
AS Piliske Tuşnad Sat
AS Miklos Marton Mădăraș
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
14:00
|
Italia Amateur Prima Categoria Sardegna – Girone A
ASD San Marco Cabras
NGS Paulese
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
14:00
|
Suedia Amatori U19 Allsvenskan
AIK U19
IFK Stocksund U19
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
14:00
|
Italia Amateur Prima Categoria Sardegna – Girone A
ASD Frassinetti Elmas Villasor
US Cardedu
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
14:00
|
Italia Amateur Prima Categoria Sardegna – Girone A
GSD Freccia Parte Montis
ASD Seul 2010
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
14:00
|
Italia Amateur Prima Categoria Sardegna – Girone A
Pol. Libertas Barumini
ASD Sadali
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
14:00
|
Spania Liga F
Sporting Huelva
Levante Las Planas FC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
14:00
|
Campionatul național feminin al Portugaliei
Atletico Ouriense
Sporting CP
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
14:00
|
Divizia Nationala a Luxemburgului
F91 Dudelange
Unirea Titus Petange
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
14:00
|
Ungaria NB I, Femei
Puskas FC
Győri ETO
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
14:00
|
Estonia Esiliiga B
FC Kuressaare U21
Nõmme Kalju U21
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
14:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, Nord
FC Veliki Preslav
FC Botev Kamenyak
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
14:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Raplamaa JK
JK Tabasalu U21
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
14:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Raplamaa JK
JK Tabasalu U21
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
14:00
|
Polonia Amateur V. Liga – Wielkopolska
ZEFKA Kobyla Góra
LZS Cielcza
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
14:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Cim Mostar
NK Sport Talent Mostar
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
14:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FC Ararat TTU
Maardu Linnameeskond
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
14:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FC Ararat TTU
Maardu Linnameeskond
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
14:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
FK Lokomotiva Mostar
NK Mostar
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
14:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
FK Lokomotiva Mostar
NK Mostar
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
14:05
|
Emiratele Arabe Unite UAE Pro League
Hatta
Ajman
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
14:05
|
Emiratele Arabe Unite UAE Pro League
Hatta
Ajman
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
14:30
|
Serbia Amateur Braničevska Okružna Liga
FK Batovac
FK Integral Batuša
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
14:30
|
Serbia Amateur Braničevska Okružna Liga
FK Batovac
FK Integral Batuša
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
14:30
|
Suedia Allsvenskan
Hammarby IF
IFK Värnamo
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
14:30
|
Elveția Super League
Yverdon-Sport FC
FC Lausanne-Sport
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
14:30
|
Republica Cehă Divize D
Slavoj Polná
Condiment
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
14:30
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Rat Kuna Pelješka
NK Hajduk 1932 Vela Luka
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
14:30
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Rat Kuna Pelješka
NK Hajduk 1932 Vela Luka
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
14:30
|
Bosnia și Herțegovina Amatori Područna liga RS – Doboj
OFK Zborište
FK BSK Bušletić
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
14:30
|
Bosnia și Herțegovina Amatori Područna liga RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
FK Borac Kotorsko
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
14:30
|
Bosnia și Herțegovina Amatori Područna liga RS – Doboj
OFK Zborište
FK BSK Bušletić
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
14:30
|
Bosnia și Herțegovina Amatori Područna liga RS – Doboj
FK Sloboda GS Grabovica
FK Mineral Banja Vrućica
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
14:30
|
Bosnia și Herțegovina Amatori Područna liga RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
FK Borac Kotorsko
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
14:30
|
Serbia Amateur Prva Liga Kragujevca
FK Kolonija 1929
FK Pobeda Belosevac
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
14:30
|
Serbia Amateur Prva Liga Kragujevca
FK Budućnost Resnik
FK Sloboda Grbice
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
14:30
|
Serbia Amateur Prva Liga Kragujevca
FK Kolonija 1929
FK Pobeda Belosevac
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
14:30
|
Serbia Amateur Prva Liga Kragujevca
FK Budućnost Resnik
FK Sloboda Grbice
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
14:30
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Enkel Popovici
NK NA Libertas Dubrovnik
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
14:30
|
Serbia Amateur Međuopštinska liga Dunav
FK Kumane
FK Polet Voluja
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
14:30
|
Serbia Amateur Međuopštinska liga Dunav
FK Kumane
FK Polet Voluja
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
14:30
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Omladinac Lastovo
NK Faraon Trpanj
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
14:30
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Putniković
NK Ponikve Pelješac
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
14:30
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Putniković
NK Ponikve Pelješac
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
14:30
|
Zona de amatori din Serbia „Centar”
FK Mladost Batušinac
FK Bukovik Razanj
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
14:30
|
Serbia Amateur Međuopštinska liga Dunav
FK Zemljoradnik Trnjane
FK Napredak Nabrdje
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Graničar Klakar
NK Slaven Trnjani
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Soko 1970 Orubica
NK Mladost Brđani
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Karlovac
NK Mrežnica Zvečaj
HNK Plaški
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Karlovac
NK Frankopan Brežani
NK Dobra Novigrad la Dobri
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Vatrogasac Brezova
NK Mladost Belec
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Sloga Konjščina
NK Toplice Krapinske Toplice
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatori Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Omladinac 1927 Opovo
FK Borac Pločica
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatori Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Voivodina Crepaja
OFK Kolonija Kovin
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Karlovac
NK Cetingrad
NK Vrlovka Kamanje
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Jedinstvo Duboka
FK Partizan Glogovac
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Omladinac Dubrovčan
NK Matija Gubec Gornja Stubica
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Desinić
NK Rudar Mihovljan
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Lobor
NK Đalski Gubaševo
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK BŠK Brezovac
NK Ivanska
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croația Amatori 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Viktorija Vojakovac
NK Podravec Torčec
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilo Velika Pisanica
HNK Rovišće
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilogora Kapela
NK Zdenka 91
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croația Amatori 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Lonja Lonjica
NK Rakovec
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croația Amatori 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Croatia Nova Kapela
NK Farkaš Farkaševac
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croația Amatori 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Pribić
NK Pušća
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croația Amatori 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Mladost Kraj Donji
NK BSK Brdovec
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Sisak
NK Gvozd
NK Zeleni Brijeg Sisak
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Sisak
HNK Petrovec
NK Mahovo
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croația Amatori 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Gora
NK Novakovec
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Polonia Amator IV. Liga Warmińsko-Mazurska
GKS Polonia Iłowo
MLKS Znicz Biała Piska
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Slovacia 3. Liga, Est
1. FK Svidník
TJ Tatran Oravské Veselé
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Bosnia și Herțegovina Amatori 2. Liga FBiH – Zapad
FK Rudar Han Bila
NK Rudar Kamengrad
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Slovenia Amatori Pomurska nogometna liga
NK Polana
NK Črenšovci
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Slovenia Amator 1. MNL Murska Sobota
NK Dokležovje
ŠD Bogojina
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatori 2. Liga Južnobanatska „Zapad”
FK Proleter Mramorak
FK Partizan Gaj
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Potporanj
FK Vulturul Grebenac
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatori 2. Liga Južnobanatska „Istok”
FK Omladinac Zagajica
FK Polet Izbište
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatori Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Jedinstvo Dubovac
FK Pobeda Samoš
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
NK Hajduk Sela
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Scoția Premier League Femei
Hamilton Academic WFC
Aberdeen L.F.C.
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Željezničar 1946
NK Podvinje
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Karlovac
NK Josipdol
NK Tuškani
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Slovenia Amator 1. MNL Murska Sobota
NK Dokležovje
ŠD Bogojina
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Dolina Padina
FK Hajdučica
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatori 2. Liga Južnobanatska „Zapad”
FK Proleter Mramorak
FK Partizan Gaj
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Potporanj
FK Vulturul Grebenac
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Budućnost Alibunar
FK Spartak 1911 Debeljača
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatori 2. Liga Južnobanatska „Istok”
FK Karaš Kuštilj
FK Partizan Uljma
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatori 2. Liga Južnobanatska „Istok”
FK Banat Dupljaja
FK Ratar Kruščica
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Unirea Uzdin
FK Ševac Kusić
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatori 2. Liga Južnobanatska „Zapad”
FK BSK Bavanishte
FK Omladinac Deliblato
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatori Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Jedinstvo Dubovac
FK Pobeda Samoš
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
NK Hajduk Sela
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. Zagrebačka NL
NK Gavran 2003
NK Hrašće
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Scoția Premier League Femei
Hamilton Academic WFC
Aberdeen L.F.C.
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Portugalia Amateur AF Braga Pro-Național
Santa Maria FC
Merelinense FC
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croația Amatori 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Lonja Lonjica
NK Rakovec
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croația Amatori 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Croatia Nova Kapela
NK Farkaš Farkaševac
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croația Amatori 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Mladost Obedišće
NK Zvekovac
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croația Amatori 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Pribić
NK Pušća
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croația Amatori 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Mladost Kraj Donji
NK BSK Brdovec
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croația Amatori 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Viktorija Vojakovac
NK Podravec Torčec
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Sisak
NK Una-Mladost Hrvatska Dubica
NK PPG Rujevac
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Sisak
NK Gvozd
NK Zeleni Brijeg Sisak
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Sisak
HNK Petrovec
NK Mahovo
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK BŠK Brezovac
NK Ivanska
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilo Velika Pisanica
HNK Rovišće
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilogora Kapela
NK Zdenka 91
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Kutina
NK Garić Ilova
NK Šartovac
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. Zagrebačka NL
NK Sloga-Gredelj
NK Ivanja Reka
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Romania Amateur League 4 Harghita
AS Homorod Merești
ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Romania Amateur League 4 Harghita
CS Bradul Zetea
CS Minerul Bălan
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Portugalia Amatori AF Leiria Divizia I – Serie A
ACDR Almagreira
Alegre și United Group
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Portugalia Amatori AF Leiria Divizia I – Serie A
Atlético Clube Avelarense
Gimnaziul Lusitano Chão de Couce
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Cupa raională a amatorilor din Portugalia Castelo Branco
GD Águias Moradal
ADRC Pedrogão de S. Pedro
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatori Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Omladinac 1927 Opovo
FK Borac Pločica
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatori Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Voivodina Crepaja
OFK Kolonija Kovin
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Karlovac
NK Mrežnica Zvečaj
HNK Plaški
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Karlovac
NK Frankopan Brežani
NK Dobra Novigrad la Dobri
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Sloga Konjščina
NK Toplice Krapinske Toplice
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Romania Amateur Liga 4 Bacau
CS Faraoani
AFC Unirea Bacău
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Karlovac
NK Cetingrad
NK Vrlovka Kamanje
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Dolovo
FK Budućnost Banatski Brestovac
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Željezničar 1946
NK Podvinje
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Karlovac
NK Josipdol
NK Tuškani
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Graničar Klakar
NK Slaven Trnjani
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Selna
NK Dubrava Zadubravlje
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Vatrogasac Grižići
NK Sloga Gromačnik
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Mladost Jakačina Mala
NK Gaj Zbjeg
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Soko 1970 Orubica
NK Mladost Brđani
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Graničar Stupnički Kuti
NK Roma Kali Sara
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Mladost Čajkovci
NK Omladinac Novi Grad
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Jedinstvo Duboka
FK Partizan Glogovac
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Bratstvo Medjureč
FK Sloboda Šuljkovac
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
FK Omladinac Bunar
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilogora Kapela
NK Zdenka 91
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
15:00
|
Romania Amateur League 4 Harghita
AS Homorod Merești
ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
15:00
|
Ungaria Amator Nyír-Wetland Megyei I. osztály
Nagykállói VSE
Nyíregyháza Spartacus II.
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Potporanj
FK Vulturul Grebenac
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Hajduk Hercegovac
NK Trnski Nova Rača
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK BŠK Brezovac
NK Ivanska
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
15:00
|
Polonia Amateur Liga Okręgowa – Siedlce
Sęp Żelechów
Promnik Gończyce
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
15:00
|
Cupa raională a amatorilor din Portugalia Castelo Branco
GD Águias Moradal
ADRC Pedrogão de S. Pedro
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Karlovac
NK Josipdol
NK Tuškani
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Sloga Konjščina
NK Toplice Krapinske Toplice
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
15:00
|
Slovacia 3. Liga, Est
1. FK Svidník
TJ Tatran Oravské Veselé
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
15:00
|
Norvegia Divizia a 2-a Grupa 2
Strindheim
Junkeren
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 1. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Jedinstvo Sveti Križ Začretje
NK Klanjec
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
15:00
|
Bosnia și Herțegovina Amatori 2. Liga FBiH – Zapad
FK Rudar Han Bila
NK Rudar Kamengrad
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
15:00
|
Scoția Premier League Femei
Hamilton Academic WFC
Aberdeen L.F.C.
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
15:00
|
Turcia TFF 1. Lig
Genclerbirligi
GIRESUNSPOR
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
15:00
|
Bosnia și Herțegovina Amatori 2. Liga FBIH – Jug
HNK Stolac
HNK Čapljina
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
15:00
|
Bosnia și Herțegovina Amatori 2. Liga FBIH – Centar
NK Krivaja Zavidovići
NK Bosna Visoko
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Omladinac Dubrovčan
NK Matija Gubec Gornja Stubica
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Desinić
NK Rudar Mihovljan
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
15:00
|
Bosnia și Herțegovina Amatori 2. Liga FBIH – Jug
FK Turbina Jablanica
NK Troglav 1918 Livno
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
15:00
|
Norvegia Eliteserien
Cote BK
Fredrikstad FK
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. Zagrebačka NL
NK Gavran 2003
NK Hrašće
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
15:00
|
Bosnia și Herțegovina Amatori 2. Liga FBIH – Centar
FK Baton Sarajevo
NK Ilijaš
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
15:00
|
Premier League din Ucraina
Șahtior Donețk
Chornomorets Odesa
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
15:00
|
Liga Profesională a Nigeria
Râurile Unite
Sporting Lagos FC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
15:00
|
Ungaria Amateur Pest Megye I. osztály
Vac VLSE
Örkény SE
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
15:00
|
Bosnia și Herțegovina Amatori 2. Liga FBIH – Jug
HNK Brotnjo Čitluk
HNK Medjugorje
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 3. ŽNL Valpovo
NK Hrvatski Sokol
NK Jadran Habjanovci
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 3. ŽNL Valpovo
NK Mladost Harkanovci
NK Gat
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 3. ŽNL Valpovo
NK Hrvatski Sokol
NK Jadran Habjanovci
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 3. ŽNL Valpovo
NK Mladost Harkanovci
NK Gat
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croația Amator 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Novaki Sveta Nedelja
NK Posavec
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croația Amator 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Novaki Sveta Nedelja
NK Posavec
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croația Amator 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Novaki Sveta Nedelja
NK Posavec
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgoria Ghioroc
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgoria Ghioroc
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Zona Kintampo din Ghana
Kintampo Marcus FC
Kintampo Super Eagles FC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
15:00
|
Ghana GAED Divizia 3 – Zona 1
Academia Sportiva de Tineret Adenta
FC African Panthers
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Ungaria Amator GY-MS Megye I. osztály
Koronco Kssze
Mezoors Kse
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Ungaria Amator GY-MS Megye I. osztály
Koronco Kssze
Mezoors Kse
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Portugalia Amateur AF Leiria Divizia de Onoare LizSport
Valeo Nazaré
GD Alvaiázere
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska liga Lučani
FK Radnički Turica
FK Gorušica Viča
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Portugalia Amateur AF Leiria Divizia de Onoare LizSport
Valeo Nazaré
GD Alvaiázere
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Portugalia Amateur AF Leiria Divizia de Onoare LizSport
SCL Marrazes
GD Nazarineenii
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska liga Lučani
FK Radnički Turica
FK Gorušica Viča
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Imsovac
NK Skok Skucani
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Polet Narta
NK Gordowa Veliki Grđevac
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
AFC Banatul Arad
CS Voința Mailat
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Torpedo Kuševac
NK Dračice Đakovo
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Omladinac Josipovac
NK Slavonac Tenja
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Omladinac Josipovac
NK Slavonac Tenja
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 1. ŽNL Osječko-baranjska
ŠNK Ratar Piškorevci
NK FEŠK Feričanci
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Omladinac Josipovac
NK Slavonac Tenja
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Radnik Josipovac
NK Olimpija Osijek
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
15:00
|
Ghana GAED Divizia 3 – Zona 1
FC Hospas
FC Young Mount
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Polonia Amateur V. Liga – Wielkopolska
Piast Poniec
Kania Gostyń
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Polonia Amateur V. Liga – Wielkopolska
Piast Poniec
Kania Gostyń
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
FC Frontiera Pilu
FC Santana 2016
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
FC Frontiera Pilu
FC Santana 2016
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croația Amatori 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Sokol Sokolovac
NK Bršljanica
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
CS Viitorul Pereg
CS Gloria Secusigiu
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croația Amatori 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Sokol Sokolovac
NK Bršljanica
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croația Amatori 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Radnički Veliko Vukovje
NK Polet Uljanik
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croația Amatori 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Ilova Tomašica
NK Junak Veliki Pašijan
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor – 1. razred
FK Radnički Sombor
FK Borac Bački Gračac
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska liga Lučani
FK Vrelo Gornja Kravarica
FK Voćar Kotraža
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croația Amator 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Donja Kupčina
NK Brcko Božjakovina
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croația Amator 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Donja Kupčina
NK Brcko Božjakovina
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croația Amatori 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Udarnik Zablatje
NK Rudar Botinovec
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croația Amatori 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Udarnik Zablatje
NK Rudar Botinovec
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
ACS Progresul Pecica II
CS Aluniș
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
ACS Progresul Pecica II
CS Aluniș
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Real Horia
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croația Amator 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Buna
NK Vatrogasac Kobilić
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Real Horia
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Real Horia
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
CS Team United Sânpaul
CS Olimpia Bujac
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croația Amatori 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Moela Umag
NK Grožnjan-Oprtalj
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croația Amatori 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Galeb Juricani
NK Marušići
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Croația Amatori 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Moela Umag
NK Grožnjan-Oprtalj
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Saue JK
Paide Linnameeskond III
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
15:00
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Istarska
NK Višnjan 1957
NK Peroj
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Jedinstvo Stanišić
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred
FK Dunav Bački Monoštor
FK Panonija Lalić
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred
FK Telečka
FK Jedinstvo Ribarevo
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred
FK Dinamo Sonta
FK Sport Bezdan
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Jedinstvo Stanišić
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred
FK Dunav Bački Monoštor
FK Panonija Lalić
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred
FK Telečka
FK Jedinstvo Ribarevo
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor – 2. razred
FK Dinamo Sonta
FK Sport Bezdan
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Romania Amateur League 5 Arad
CS Șoimii Livada
CS Șofronea
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Polonia Amator IV. Liga – Swiętokrzyska
AKS 1947 Busko-Zdrój
KS Hetman Włoszczowa
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:00
|
Polonia Amator IV. Liga – Swiętokrzyska
AKS 1947 Busko-Zdrój
KS Hetman Włoszczowa
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:10
|
Scoția Premier League Femei
Glasgow City LFC
Hibernian WFC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
15:30
|
Croaţia Amatori 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
NK Tompojevci
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:30
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Budućnost Šiškovci
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:30
|
Croaţia Amatori 3. ŽNL Vukovar
HNK Radnički Vukovar
NK Petrovci
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:30
|
Croaţia Amatori 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Rječina Dražice
NK Grbci 2000 Rijeka
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:30
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Županja
NK Jadran Gunja
NK Srijemac Strošinci
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:30
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Budućnost Šiškovci
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:30
|
Croaţia Amatori 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
NK Tompojevci
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:30
|
Croaţia Amatori 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Vihor Baška
NK Lošinj
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:30
|
Croaţia Amatori 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Rječina Dražice
NK Grbci 2000 Rijeka
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:30
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Đakovo
NK Šokadija Strizivojna
NK Budućnost Gorjani
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:30
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Županja
NK Jadran Gunja
NK Srijemac Strošinci
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:30
|
Croaţia Amatori 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Rječina Dražice
NK Grbci 2000 Rijeka
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
15:30
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Županja
NK Jadran Gunja
NK Srijemac Strošinci
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
15:30
|
Croaţia Amatori 3. ŽNL Vukovar
HNK Radnički Vukovar
NK Petrovci
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
15:30
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Đakovo
NK Slavonija Budrovci
NK Dinamo Trnava
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
15:30
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Risnjak Lokve
NK Željezničar Moravice
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:30
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Beli Manastir
NK Ribar Kopačevo
NK Petlovac
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:30
|
Croaţia Amatori 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Vrbanja
NK Posavac Posavski Podgajci
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
15:30
|
Croaţia Amatori 3. ŽNL Baranjska liga
NK Mladost Čeminac
NK Graničar Torjanci
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:30
|
Croaţia Amatori 3. ŽNL Baranjska liga
NK Davor Branjina
NK Croația Branjin Vrh
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:30
|
Croaţia Amatori 3. ŽNL Baranjska liga
NK Luč
NK Zmaj Zmajevac
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:30
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Stari Grad Rijeka
NK Mrkopalj
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:30
|
Croaţia Amatori 3. ŽNL Baranjska liga
NK Mladost Čeminac
NK Graničar Torjanci
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:30
|
Croaţia Amatori 3. ŽNL Baranjska liga
NK Davor Branjina
NK Croația Branjin Vrh
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:30
|
Croaţia Amatori 3. ŽNL Baranjska liga
ŠNK Grozd Kotlina
NK Radnički Mirkovac
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:30
|
Croaţia Amatori 3. ŽNL Baranjska liga
NK Mladost Čeminac
NK Graničar Torjanci
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
15:30
|
Croaţia Amatori 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Negoslavci
HNK Fruškogorac Ilok
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:30
|
Croaţia Amatori 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Negoslavci
HNK Fruškogorac Ilok
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
15:30
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Goranka Ravna Gora
NK Polet Skrad
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:30
|
Croaţia Amatori 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Goranka Ravna Gora
NK Polet Skrad
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
15:30
|
Croaţia Amatori 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Slavonac Komletinci
NK Mladost Vođinci
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
15:30
|
Croaţia Amatori 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Nosteria Nuštar
HNK Mitnica Vukovar
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
15:30
|
Croaţia Amatori 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Nosteria Nuštar
HNK Mitnica Vukovar
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
15:45
|
Croaţia Amatori 1. ŽNL Požeško-slavonska
NK Omladinac Čaglin
NK Slaven Gradac
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
16:00
|
Portugalia Amatori AF Setubal Divizia II
FC Barreirense B
ACRUT Zambujalense
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
16:00
|
Portugalia Amatori AF Setubal Divizia II
GD Sesimbra
Estrela St. André
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
16:00
|
Spania Amatori Divizia 1 Provincială a Aficionados, Primera – Zamora
CD Inter Los Valles
Racing Club Benavente
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
16:00
|
Estonia Meistriliiga Femei
JK Tabasalu
Tartu Tammeka Femei
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
16:00
|
Portugalia Amatori AF Lisabona Divizia I
Anvelope URD
La Malveira
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
16:00
|
Portugalia Amatori AF Aveiro Divizia I Zona Sud
LAAC
CCR Válega
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
16:00
|
Spania Amatori Divizia 1 Provincială a Aficionados, Primera – Zamora
CD Inter Los Valles
Racing Club Benavente
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
16:00
|
Portugalia Amateur AF Vila Real Divizia de Onoare – Seria A
GD Cerva
FC Fontelas
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
16:00
|
Egipt Premier League
Smouha
Zamalek SC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
16:00
|
Estonia Meistriliiga Femei
JK Tabasalu
Tartu Tammeka Femei
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
16:00
|
Spania Amateur Tercera Federación, Grupa 3
SD Solares Medio Cudeyo
Carduri UC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
16:00
|
Campionatul Portugaliei din Portugalia
Vitoria de Setubal
SC Lusitânia
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
16:00
|
Spania Amateur Tercera Federación, Grupa 18
AD San Clemente
Atletico Tomelloso
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
16:00
|
Turcia Süper Lig
Gaziantep FK
Hatayspor
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
16:00
|
Spania Amateur Tercera Federación, Grupa 13
CD Plus Ultra
Real Murcia B
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
16:30
|
Spania Amateur Tercera Federación, Grupa 2
Real Titanico FC
Clubul Condal
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
16:45
|
Emiratele Arabe Unite UAE Pro League
Al Jazeera
baniyas
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
17:00
|
Danemarca Divizia I
AaB
Hobro
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
17:00
|
Liga Națională de Fotbal Feminin din SUA
Houston linie
Kansas City Current
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
17:15
|
Kuweit Kuweit League
Kazma SC
Al Jahra
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
17:15
|
Norvegia Eliteserien
Viking FK
Tromso IL
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
17:30
|
Germania 3. Liga
FC Ingolstadt 04
SV Waldhof Mannheim
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
17:55
|
Polonia Amateur V. Liga – Wielkopolska
Przemysław Poznań
GKS Dopiewo
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
18:00
|
Brazilia Brasileiro Série A, feminin
Red Bull Bragantino
Real Brasilia FC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Divizia A
Club Atletico Alianza Sport
Central Córdoba de Rosario B
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Divizia A
Club Atletico San Telmo
Grupul sportiv pentru copii Unión Rosario
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Divizia B
Club Deportivo și Social Lux
Asociatia Sport si Recreere BANCO
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Divizia B
Clubul Atletico Fisherton
Leones de Rosario FC
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Divizia C
Clubul de agrement sportiv 14 iunie
Jorgito Juniors Fútbol Club
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Divizia C
Asociația Civil Sarmiento Fútbol Club
Grupul Sportiv Botafogo
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Divizia C
Asociația Civil Club María Reina
Clubul de agrement sportiv 14 iunie
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Divizia C
Jorgito Juniors Fútbol Club
Club Atletico Sparta
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Divizia C
Scoala de fotbal Olympia
Polideportivo Country Club San José
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Divizia C
Polideportivo Country Club San José
Asociația Civil Club María Reina
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Divizia C
Club Atletico Sparta
Club del Gran Rosario
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Divizia C
Jorgito Juniors Fútbol Club
Club Atletico Sparta
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Divizia C
Scoala de fotbal Olympia
Polideportivo Country Club San José
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Divizia C
Polideportivo Country Club San José
Asociația Civil Club María Reina
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Divizia C
Club Atletico Sparta
Club del Gran Rosario
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
18:30
|
Brazilia Amatori Super Copa Noroeste - Grupa A
EC Italva
Portiuncula EC
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Divizia C
Scoala de fotbal Olympia
Polideportivo Country Club San José
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
18:30
|
Argentina Primera C Metropolitana
Deportivo Muñiz
Central Córdoba de Rosario
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
18:30
|
Spania Liga F
Madrid SBB
Real Madrid Femei
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
19:00
|
Guadelupa Regionale 3 – Grupa A
JTR
Alliance FC
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
19:00
|
SUA MLS Next Pro
Toronto FC II
Columbus Crew 2
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
19:00
|
SUA MLS Next Pro
Philadelphia Union II
Huntsville City FC
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/05
19:00
|
Argentina Amator General Roca – Prima Divizie
SC Nelson Tomas Page
CA Nicolás Bruzone
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
19:00
|
SUA MLS Next Pro
Toronto FC II
Columbus Crew 2
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
19:00
|
Brazilia Brazilian Serie A
Grêmio
Criciuma
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
19:30
|
Brazilia braziliană seria C
Figueirense
Aparecidense
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
20:00
|
Argentina Amateur Liga Regional Futbol del Sur – Corral de Bustos
CSD Newbery și Everton
AMC Atlético Guatimozín
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Regionale 2 – Piscina A
AS Dragon
Racing Club Basse-Terre
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Regionale 2 – Piscina A
AC Saint-Robert
LUNAR
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Regionale 2 – Piscina A
JS Vieux Inhabitants
CS Capesterrien
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
20:00
|
Divizia de onoare din Aruba
SV Atletico Santa Fe
Jong Aruba
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
21:00
|
Chile Primera Division, feminin
Cobresal
Palestino
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
21:00
|
Argentina Primera Division, feminin
Boca Juniors
Racing Club
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
21:30
|
Bahamas BFA Senior League
Baha Juniors
Westside Renegades
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
21:30
|
Bahamas BFA Senior League
Baha Juniors
Westside Renegades
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
22:00
|
Divizia de onoare din Aruba
SV Atlantico Deportivo
SC United
|
Peste 1.5 goluri
|
05/05
22:00
|
Divizia de onoare din Aruba
SV Atlantico Deportivo
SC United
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
22:00
|
Liga feminină din Columbia
Independent Medellin
CD Cortuluá
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
22:00
|
Republica Dominicană Liga Dominicana de Fútbol
Atlético Vega Real FC
Mocha FC
|
Peste 2.5 goluri
|
05/05
22:00
|
Republica Dominicană Liga Dominicana de Fútbol
Atlético Vega Real FC
Mocha FC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
23:00
|
Prima Divizie Costa Rica, Clausura
Municipal Liberia
Grecia municipală
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/05
23:00
|
Costa Rica Primera Division, feminin
CCdr Perez Zeledon
Blue Tsunami FF
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/06
00:00
|
Liga Națională de Fotbal Feminin din SUA
Bay FC
Chicago Red Stars
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/06
04:00
|
Liga Japoniei Nadeshiko, Div. 1, Femei
NGU Nagoya FC
Iga FC Kunoichi
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/06
05:00
|
Japonia J3 League
Tegevajaro Miyazaki
Partener AC Nagano
|
Peste 1.5 goluri
|
05/06
05:00
|
Japonia J3 League
Tegevajaro Miyazaki
Partener AC Nagano
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/06
08:00
|
Romania Amateur League 4 Vaslui
FC 2007 Gârceni
Speranţa Drânceni
|
Peste 1.5 goluri
|
05/06
08:00
|
Romania Amateur League 4 Vaslui
FC 2007 Gârceni
Speranţa Drânceni
|
Peste 2.5 goluri
|
05/06
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Speranța Gloriei Fc
Ibom Youth FC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/06
10:30
|
Australia NPL 2, Victoria
Brunswick City SC
Preston Lions FC
|
Peste 1.5 goluri
|
05/06
10:30
|
Australia NPL 2, Victoria
Brunswick City SC
Preston Lions FC
|
Peste 2.5 goluri
|
05/06
10:30
|
Australia NPL 2, Victoria
Brunswick City SC
Preston Lions FC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/06
10:30
|
Australia NPL, Victoria
Trupele din Oakleigh
Moreland City FC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/06
11:00
|
Tanzania Premier League
Ihefu FC
Namungo FC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/06
11:00
|
Italia Campionato Spring 1
Empoli U19
Sassuolo U19
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/06
12:00
|
Liga de dezvoltare profesională amatori din Anglia
Sheffield United U21
Crewe Alexandra U21
|
Peste 1.5 goluri
|
05/06
12:30
|
Azerbaidjan İkinci liqa
Kür-Araz FK
Sheki City FK
|
Peste 2.5 goluri
|
05/06
14:05
|
Emiratele Arabe Unite UAE Pro League
Al Bataeh
Al Wasl
|
Peste 1.5 goluri
|
05/06
14:05
|
Emiratele Arabe Unite UAE Pro League
Al Bataeh
Al Wasl
|
Peste 2.5 goluri
|
05/06
14:05
|
Emiratele Arabe Unite UAE Pro League
Al Bataeh
Al Wasl
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/06
15:00
|
Azerbaidjan Misli Premier League
Səbail FK
Gabala FK
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/06
16:00
|
Kuweit Kuweit League
Al Fahaheel
Al-Kuweit
|
Peste 1.5 goluri
|
05/06
16:00
|
Norvegia Divizia a 2-a Grupa 1
Flekkerøy
Viking FK II
|
Peste 2.5 goluri
|
05/06
16:00
|
Norvegia Divizia a 2-a Grupa 1
Flekkerøy
Viking FK II
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/06
16:00
|
Italia Serie A
Salernitana
Atalanta
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/06
16:00
|
Estonia și Siliiga
FCI Levadia Tallinn U21
JK Tallinna Kalev U21
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/06
16:00
|
Kuweit Kuweit League
Al Fahaheel
Al-Kuweit
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/06
16:00
|
Croația Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Croatia Bogdanovci – Veterani
HNK Fruškogorac Ilok – Veterani
|
Peste 2.5 goluri
|
05/06
16:00
|
Croația Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Croatia Bogdanovci – Veterani
HNK Fruškogorac Ilok – Veterani
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/06
16:00
|
Croația Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Šokadija Babina Greda – Veterani
NK Slavonac Komletinci – Veterani
|
Peste 2.5 goluri
|
05/06
16:00
|
Croația Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Šokadija Babina Greda – Veterani
NK Slavonac Komletinci – Veterani
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/06
16:00
|
Croația Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Slavonac Gradište – Veterani
NK Dilj Vinkovci – Veterani
|
Peste 1.5 goluri
|
05/06
16:00
|
Croația Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Slavonac Gradište – Veterani
NK Dilj Vinkovci – Veterani
|
Peste 2.5 goluri
|
05/06
16:00
|
Croația Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Slavonac Gradište – Veterani
NK Dilj Vinkovci – Veterani
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/06
16:00
|
Croația Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Otok – Veterani
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
|
Peste 1.5 goluri
|
05/06
16:00
|
Croația Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Otok – Veterani
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
|
Peste 2.5 goluri
|
05/06
16:00
|
Croația Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Otok – Veterani
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/06
16:00
|
Croația Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hrvatski Sokol Mirkovci – Veterani
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci – Veterani
|
Peste 2.5 goluri
|
05/06
16:00
|
Croația Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hrvatski Sokol Mirkovci – Veterani
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci – Veterani
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/06
16:00
|
Croația Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Vinkovci – Veterani
Vukovarski Veterani
|
Peste 1.5 goluri
|
05/06
16:00
|
Croația Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Vinkovci – Veterani
Vukovarski Veterani
|
Peste 2.5 goluri
|
05/06
16:00
|
Croația Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Vinkovci – Veterani
Vukovarski Veterani
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/06
16:45
|
Emiratele Arabe Unite UAE Pro League
Shabab Al-Ahli Dubai
Al-Sharjah
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/06
17:00
|
Germania Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Dudenhofen
Eintracht Trier
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/06
17:30
|
Israel Premier League
Beitar Ierusalim
Ashdod SC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/06
23:00
|
Divizia de onoare din Aruba
SV Caiquetio
CD Rooi Afo
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/07
00:00
|
Brazilia Brasileiro Série A, feminin
América Mineiro
Flamengo
|
Peste 1.5 goluri
|
05/07
01:00
|
Divizia de onoare din Aruba
SV Sportboys Aruba
SV Independiente Caravel Angochi
|
Peste 1.5 goluri
|
05/07
01:00
|
Divizia de onoare din Aruba
SV Sportboys Aruba
SV Independiente Caravel Angochi
|
Peste 2.5 goluri
|
05/07
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Ojodu City Fc
Buruj Fc
|
Peste 1.5 goluri
|
05/07
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Ojodu City Fc
Buruj Fc
|
Peste 2.5 goluri
|
05/07
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Ojodu City Fc
Buruj Fc
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/07
12:00
|
Azerbaidjan İkinci liqa
Şəfa FK
Şahdağ Qusar FK
|
Peste 1.5 goluri
|
05/07
12:00
|
Azerbaidjan İkinci liqa
Şəfa FK
Şahdağ Qusar FK
|
Peste 2.5 goluri
|
05/07
12:00
|
Liga de dezvoltare profesională amatori din Anglia
Queens Park Rangers U21
Barnsley U21
|
Peste 2.5 goluri
|
05/07
12:00
|
Slovacia U19
FC Petržalka U19
MFK Ružomberok U19
|
Peste 2.5 goluri
|
05/07
12:00
|
Liga de dezvoltare profesională amatori din Anglia
Peterborough United U21
Coventry City U21
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/07
12:00
|
Liga de dezvoltare profesională amatori din Anglia
Queens Park Rangers U21
Barnsley U21
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/07
12:00
|
Slovacia U19
FC Petržalka U19
MFK Ružomberok U19
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/07
14:00
|
Romania Amateur League 5 Harghita
ACS Sandominic
AS Piliske Tuşnad Sat
|
Peste 2.5 goluri
|
05/07
14:05
|
Emiratele Arabe Unite UAE Pro League
Khor Fakkan
Al-Ain
|
Peste 1.5 goluri
|
05/07
14:05
|
Emiratele Arabe Unite UAE Pro League
Khor Fakkan
Al-Ain
|
Peste 2.5 goluri
|
05/07
14:05
|
Emiratele Arabe Unite UAE Pro League
Khor Fakkan
Al-Ain
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/07
14:35
|
Kuweit Kuweit League
Al-Nasr Kuweit
Al-Arabi Kuweit
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/07
15:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
Voința Bosia
Poiana Popești
|
Peste 1.5 goluri
|
05/07
15:00
|
Romania Amateur League 5 Iasi
Voința Bosia
Poiana Popești
|
Peste 2.5 goluri
|
05/07
16:00
|
Liga Națională a Israelului
Bnei Yehuda Tel Aviv
Maccabi Yafo Kabilyo
|
Peste 2.5 goluri
|
05/07
16:00
|
Liga Națională a Israelului
Bnei Yehuda Tel Aviv
Maccabi Yafo Kabilyo
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/07
16:00
|
Cupa LFF a Lituaniei
BE1 Nfa
Ekranas Panevezys
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/07
16:45
|
Emiratele Arabe Unite UAE Pro League
Al-Wahda FC
Al-Nasr Dubai
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/07
17:00
|
Germania Amatori Bremen-Liga
SV Werder Bremen II
FC Oberneuland
|
Peste 1.5 goluri
|
05/07
17:00
|
Germania Amatori Bremen-Liga
SV Werder Bremen II
FC Oberneuland
|
Peste 2.5 goluri
|
05/07
17:50
|
Arabia Saudită Divizia 1
Clubul Jeddah
Al-Faisaly
|
Peste 1.5 goluri
|
05/07
17:50
|
Arabia Saudită Divizia 1
Clubul Jeddah
Al-Faisaly
|
Peste 2.5 goluri
|
05/07
18:00
|
Liga de dezvoltare profesională amatori din Anglia
Colchester United U21
Watford U21
|
Peste 2.5 goluri
|
05/07
18:00
|
Liga de dezvoltare profesională amatori din Anglia
Colchester United U21
Watford U21
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/08
00:00
|
Divizia de onoare din Aruba
SV La Fama Savaneta
SV Real Koyari
|
Peste 1.5 goluri
|
05/08
00:00
|
Divizia de onoare din Aruba
SV La Fama Savaneta
SV Real Koyari
|
Peste 2.5 goluri
|
05/08
07:00
|
Slovacia 1. Liga, Feminin
Spartak Trnava
MFK Ružomberok
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/08
07:00
|
Liga Națională a Noii Zeelande
Rezervația Wellington Phoenix
Island Bay United
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/08
09:00
|
Cupa Kazahstanului Kazahstanului
FC Ordabasy
FK Aktobe
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/08
10:30
|
Australia NPL, Queensland
Gold Coast United
Moreton City Excelsior FC
|
Peste 2.5 goluri
|
05/08
10:30
|
Australia Victoria Premier League, feminin
Preston Lions
South Melbourne F.C.
|
Peste 2.5 goluri
|
05/08
11:00
|
Prima Divizie a Azerbaidjanului
Irevan
Diffai Agsu
|
Peste 2.5 goluri
|
05/08
11:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Clubul de fotbal Iganmu
Clubul de fotbal Lekki United
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/08
11:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Clubul de fotbal Iganmu
Clubul de fotbal Lekki United
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/08
12:00
|
Danemarca Amateur Danmarkserien
AB Tårnby
B 1908
|
Peste 1.5 goluri
|
05/08
12:00
|
Prima Liga Armeniei
Onor
FC Ararat II
|
Peste 2.5 goluri
|
05/08
12:30
|
Cehia U19 Divizia 1
MFK Frydek Mistek U19
MFK Karviná U19
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/08
14:00
|
Albania Kategoria și Pare
KF Luz i Vogël 2008
KF Vora
|
Peste 2.5 goluri
|
05/08
14:30
|
Serbia Amateur Šumadijska Okružna Liga
FK Mladi Rudar Bukovik
Omladinac Donja Rača
|
Peste 1.5 goluri
|
05/08
14:30
|
Republica Cehă Divize E
TJ Slovan Bzenec
FC Vsetin
|
Peste 1.5 goluri
|
05/08
14:30
|
Romania Amateur League 5 Guys Severin
AS Viitorul Vărădia 2023
AS Croația Clocotici
|
Peste 1.5 goluri
|
05/08
14:30
|
Divizia a doua Egipt
Makadi FC
Nogoom FC
|
Peste 1.5 goluri
|
05/08
14:30
|
Divizia a doua Egipt
Domnul El-Makkasa
Dickernis SC
|
Peste 1.5 goluri
|
05/08
14:30
|
Franța Divizia 1, Feminin
EA Guingamp
Le Havre AC
|
Peste 1.5 goluri
|
05/08
14:30
|
Romania Amateur League 5 Guys Severin
AS Viitorul Vărădia 2023
AS Croația Clocotici
|
Peste 2.5 goluri
|
05/08
14:30
|
Franța Divizia 1, Feminin
FC Fleury 91
Montpellier HSC
|
Peste 2.5 goluri
|
05/08
14:30
|
Divizia a doua Egipt
Domnul El-Makkasa
Dickernis SC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/08
14:30
|
Franța Divizia 1, Feminin
Paris FC
Dijon FCO
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/08
14:30
|
Serbia Amateur Zaječarska Okružna Liga
FK Graničar Veliki Izvor
FK Midžor Kalna
|
Peste 1.5 goluri
|
05/08
14:30
|
Serbia Amateur Zaječarska Okružna Liga
FK Osnic
FK BSK Bogovina
|
Peste 1.5 goluri
|
05/08
14:30
|
Serbia Amateur Zaječarska Okružna Liga
FK Graničar Veliki Izvor
FK Midžor Kalna
|
Peste 2.5 goluri
|
05/08
15:00
|
Bosnia și Herțegovina Amatori 2. Liga FBiH – Zapad
NK Brnjaci
NK Vitez
|
Peste 1.5 goluri
|
05/08
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
SC Bran
ACS Prejmer
|
Peste 1.5 goluri
|
05/08
15:00
|
România Liga III Seria 3
Dunărea Călărași
FC Agricola Borcea
|
Peste 1.5 goluri
|
05/08
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
ACS Vulcan 2008 II
ACSM Codlea II
|
Peste 1.5 goluri
|
05/08
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
ACS Hâlchiu
ACS Colțea 1920 Brașov II
|
Peste 1.5 goluri
|
05/08
15:00
|
Romania Amateur League 5 Constanta
AS Progresul Osmancea
AS Constructorul Topraisar
|
Peste 1.5 goluri
|
05/08
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Partizan Glogovac
FK Vinorača
|
Peste 1.5 goluri
|
05/08
15:00
|
Bosnia și Herțegovina Amatori 2. Liga FBIH – Centar
NK Nemila
FK Baton Sarajevo
|
Peste 2.5 goluri
|
05/08
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
SC Bran
ACS Prejmer
|
Peste 2.5 goluri
|
05/08
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
ACS Vulcan 2008 II
ACSM Codlea II
|
Peste 2.5 goluri
|
05/08
15:00
|
România Liga III Seria 2
AS Voința Limpeziș
ACS Viitorul Șuțești
|
Peste 2.5 goluri
|
05/08
15:00
|
Romania Amateur Liga 5 Brasov
ACS Hâlchiu
ACS Colțea 1920 Brașov II
|
Peste 2.5 goluri
|
05/08
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
OFK Dragoševac
GFK Strelište Jagodina
|
Peste 2.5 goluri
|
05/08
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Jedinstvo Duboka
FK Osaonica Bagrdan
|
Peste 2.5 goluri
|
05/08
15:00
|
Serbia Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Partizan Glogovac
FK Vinorača
|
Peste 2.5 goluri
|
05/08
15:00
|
Bosnia și Herțegovina Amatori 2. Liga FBIH – Centar
NK Nemila
FK Baton Sarajevo
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/08
15:00
|
Bosnia și Herțegovina Amatori 2. Liga FBIH – Jug
HNK Čapljina
FK Turbina Jablanica
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/08
15:00
|
Bosnia și Herțegovina Amatori 2. Liga FBiH – Zapad
NK Brnjaci
NK Vitez
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/08
15:00
|
Bosnia și Herțegovina Amatori 2. Liga FBIH – Centar
NK Bosna Visoko
FK Mošćanica Sarajevo
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/08
15:00
|
Bosnia și Herțegovina Amatori 2. Liga FBIH – Jug
HNK Kruševo
NK Ljubuški
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/08
15:00
|
Bosnia și Herțegovina Amatori 2. Liga FBIH – Jug
NK Troglav 1918 Livno
HNK Brotnjo Čitluk
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/08
15:00
|
Bosnia și Herțegovina Amatori 2. Liga FBIH – Jug
HNK Čapljina
FK Turbina Jablanica
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/08
15:00
|
Bosnia și Herțegovina Amatori 2. Liga FBIH – Jug
HNK Medjugorje
NK Kamešnica Podhum
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/08
15:00
|
Grecia Amator A2 EPS Ilias
Digenis Charias AC
AO Makrision
|
Peste 1.5 goluri
|
05/08
15:00
|
Grecia Amator A2 EPS Ilias
Digenis Charias AC
AO Makrision
|
Peste 2.5 goluri
|
05/08
15:00
|
România Amateur Liga 5 Mureș
AS Farel Roteni
AS Viitorul Delenii
|
Peste 1.5 goluri
|
05/08
15:00
|
România Amateur Liga 5 Mureș
AS Farel Roteni
AS Viitorul Delenii
|
Peste 2.5 goluri
|
05/08
15:30
|
Croația Amatori 4. NL Središte Zagreb – Podskupina A
NK Mladost Zabok
NK Zagreb
|
Peste 1.5 goluri
|
05/08
16:00
|
Bulgaria amatori liga Chetvarta – OG Sofia
FC Nadezhda Dobroslavtsi
FC Zenit Filipovtsi
|
Peste 1.5 goluri
|
05/08
17:00
|
Campionatul Braziliei U20
São Paulo U20
Palmeiras U20
|
Peste 1.5 goluri
|
05/08
17:00
|
Suedia Ettan, Norra
AFC Eskilstuna
FC Stockholm International
|
Peste 2.5 goluri
|
05/08
17:00
|
Suedia Ettan, Norra
AFC Eskilstuna
FC Stockholm International
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/08
17:00
|
Germania Amateur Schleswig-Holstein-Liga
TSB Flensburg
PSV Neumünster
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/08
17:00
|
Suedia Ettan, Norra
FBK Karlstad
United IK Nordic
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/08
17:00
|
Campionatul Braziliei U20
São Paulo U20
Palmeiras U20
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/08
17:00
|
Danemarca Amateur Danmarkserien
Nørresundby BK
Aarhus Fremad 2
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/08
17:00
|
Germania Amateur Oberliga Baden Wuerttemberg
SV Oberachern
Offenburger FV
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/08
17:00
|
Germania Amateur Verbandsliga Hessen Nord
SG Bronzell
CSC 03 Kassel
|
Peste 1.5 goluri
|
05/08
17:30
|
Turcia Türkiye Kupası
Fatih Karagümrük
Trabzonspor
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/08
17:30
|
Premiership din Africa de Sud
Pirații Orlando
Chippa United
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/08
17:30
|
Estonia Eesti Karikas
FCI Levadia Tallinn
Viimsi JK
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/08
18:00
|
Islanda Urvalsdeild, Femei
Breiðablik Kópavogur
Stjarnan
|
Peste 1.5 goluri
|
05/08
18:00
|
Islanda Urvalsdeild, Femei
Femeile Keflavik
Valur Reykjavik
|
Peste 1.5 goluri
|
05/08
18:00
|
Elveția Amatori 2. Liga OFV
FC Montlingen
Altstetten
|
Peste 1.5 goluri
|
05/08
18:00
|
Islanda Urvalsdeild, Femei
Femeile Keflavik
Valur Reykjavik
|
Peste 2.5 goluri
|
05/08
18:00
|
Islanda Urvalsdeild, Femei
Breiðablik Kópavogur
Stjarnan
|
Peste 2.5 goluri
|
05/08
18:00
|
Elveția Amatori 2. Liga OFV
FC Montlingen
Altstetten
|
Peste 2.5 goluri
|
05/08
18:00
|
Elveția Amatori 2. Liga OFV
FC Montlingen
Altstetten
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/08
18:00
|
Islanda Urvalsdeild, Femei
FH Hafnarfjörður Femei
Thróttur Reykjavík
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/08
18:00
|
Islanda Urvalsdeild, Femei
Breiðablik Kópavogur
Stjarnan
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/08
18:00
|
Suedia Ettan, Norra
Örebro Syrianska BK
Sollentuna FF
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/08
18:00
|
Brazilia U20 Catarinense
Brusque U20
Națiunea Araquari U20
|
Peste 1.5 goluri
|
05/08
18:00
|
Brazilia U20 Catarinense
Brusque U20
Națiunea Araquari U20
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/08
18:30
|
Brazilia Amatori U17 Cearense
São Gerardo CE U17
Ceará U17
|
Peste 1.5 goluri
|
05/08
18:30
|
Brazilia Amatori U17 Cearense
São Gerardo CE U17
Ceará U17
|
Peste 2.5 goluri
|
05/08
19:00
|
Liga de fotbal din Gibraltar
Magpies lui FC Bruno
Manchester 62
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/08
21:00
|
Chile Primera Division, feminin
Deportes Iquique
Antofagasta
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/08
23:00
|
SUA MLS Next Pro
Orlando City B
New York Red Bulls II
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/08
23:30
|
SUA MLS Next Pro
Crown Legacy FC
Revoluția din Noua Anglie a II-a
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/08
23:30
|
SUA MLS Next Pro
Atlanta United 2
Carolina Core FC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/09
02:00
|
America de Sud CONMEBOL Libertadores
Millonarios
Bolivar
|
Peste 1.5 goluri
|
05/09
02:00
|
America de Sud CONMEBOL Libertadores
Millonarios
Bolivar
|
Ambele echipe să înscrie
|
05/09
02:00
|
Liga Națională de Fotbal Feminin din SUA
Domnia F.C.
Kansas City Current
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/09
02:00
|
America de Sud CONMEBOL Libertadores
Millonarios
Bolivar
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/09
12:00
|
Suedia Ettan, Norra
Friska Viljor FC
Assyriska FF
|
Peste 1.5 goluri
|
05/09
12:00
|
Liga de dezvoltare profesională amatori din Anglia
Wigan Athletic U21
Crewe Alexandra U21
|
Peste 1.5 goluri
|
05/09
12:00
|
Suedia Divizia 2, Norra Götaland
Säffle SK
IK Kongahälla
|
Peste 1.5 goluri
|
05/09
12:00
|
Suedia Ettan, Norra
Friska Viljor FC
Assyriska FF
|
Peste 2.5 goluri
|
05/09
12:00
|
Suedia Divizia 2, Norra Götaland
Ahlafors IF
IFK Kumla FK
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/09
12:00
|
Suedia Divizia 2, Norra Götaland
IFK Skovde FK
Motala AIF FK
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/09
12:00
|
Liga de dezvoltare profesională amatori din Anglia
Wigan Athletic U21
Crewe Alexandra U21
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/09
13:00
|
Suedia Damallsvenskan
IF Brommapojkarna
Piteå IF
|
Peste 2.5 goluri
|
05/09
13:00
|
Grecia Betsson Super League 2
Ilioupoli
Kalamata FC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|
05/09
13:00
|
Grecia Betsson Super League 2
Atena Kallithea FC
Chania FC
|
Peste 0.5 goluri – Goluri în prima repriză
|