Ponte Preta x Sampaio Corrêa LIVE [HD]: Vezi unde să-l urmărești la TV și online

Ponte Preta și Sampaio Correa Țar, în aia marți (01), ani 21h30 (ora Braziliei), în Stadionul Moisés Lucarelli, din Campinas (SP), pentru runda a 25-a a Campionatul Braziliei Seria B. Meciul va fi transmis în direct în acea zi PREMIERĂ.

Echipele intră pe teren marți (01), pentru etapa a 25-a a Brasileirão; vezi cum să urmărești în direct la televizor și pe internet.

Patru puncte despart echipele din clasament și ambele caută să se reactiveze în ligă. Ponte, pe locul opt cu 36 de puncte, vine dintr-o înfrângere cu 2-1, dintr-o revenire, la CSA în ultima rundă și a văzut o serie de cinci jocuri căzute fără a pierde.

Pe lângă finalul invincibilității, Macaca a continuat fără a câștiga niciun meci direct în Série B. Au fost șase meciuri până acum, cu cinci înfrângeri (América-MG, Chapecoense, Juventude, Cuiabá și CSA) și un egal (América-MG). ).

Acum, încercați să repetați victoria din primul tur în fața lui Sampaio, un fund la acea vreme, pentru a rupe acea soartă și a vă apropia de G-4, care astăzi este la patru puncte distanță.

Echipa tricoloră, în schimb, pierde acasă cu Brasil de Pelotas cu 1-0 și vrea să plece de la turta echilibrată a echipelor care se află în interiorul G-4.
Cu 40 de puncte pe locul trei, Tricolor poate părăsi zona de clasificare în cazul înfrângerii cu Ponte Preta. Odată cu victoria, Bolivia Querida ar deschide șapte puncte din jocul rival.

Ponte Preta x Sampaio Corrêa: unde să vizionați, programați, programare și cele mai recente știri, urmăriți minut cu minut în timp real.

Unde să urmăriți astăzi Ponte Preta vs Sampaio Corrêa?

difuzare: premieră în toată Brazilia, povestit de Júlio Oliveira și comentarii de Carlos Eduardo Lino.