Fluminense vs Athletico-PR LIVE: Vezi unde să vizionezi la TV și online

River Plate și Athletico PR Țar, în aia marți (01), em 19h15 (ora Braziliei), la Estadio Libertadores da América, din Avellaneda – Buenos Aires, Într-un tur de XNUMX a doua manșă aCupa Libertadores 2024. Meciul va fi transmis în direct în acea zi conmebol tv.

Echipele intră pe teren marți (01), pentru returul optimilor de la Libertadores; vezi cum să urmărești în direct la televizor și pe internet.

La Libertadores, golul în deplasare este departajare. Cu asta, 0 la 0 dă River. O egalitate pentru două sau mai multe goluri (2 la 2, 3 la 3...) dă Atlético. Iar 1 la 1 duce direct la penalty-uri. Și cine câștigă, desigur, avansează. Cine trece, ia Independiente del Valle sau Nacional-URU în sferturi – pe drum, 0-0.

Pentru duelul de marți, antrenorii trăiesc diferite situații în raport cu asamblarea echipelor lor. În timp ce Marcelo Gallardo are putere maximă, Paulo Autuori acumulează probleme. Sunt 15 faulturi, printre nume precum Santos, Jandrei, Abner, Nikão și Reinaldo.

River Plate vs Athletico-PR: unde să vizionezi, programați, programați și cele mai recente știri, urmăriți minut cu minut în timp real.

Gama probabilă a Athletico-PR: Benedict; Erick, Pedro Henrique, Thiago Heleno și João Victor; Wellington, Richard, Christian și Léo Cittadini; Carlos Eduardo (Walter) și Kayzer.

Lumini: Atacantul Reinaldo (suspendat), portarii Santos, Jandrei și Léo Linck, fundașul dreapta Khellven, fundașii Felipe Aguilar și Zé Ivaldo, fundașul stânga Abner, mijlocașul Alvarado, mijlocașul Nikão și atacantul Geuvânio (Covid-19); fundașul dreapta Jonathan, fundașul stânga Márcio Azevedo și atacantul Vitinho (accidentat).

Posibil echipă pentru River Plate: Armani; Montiel, Paulo Díaz, Pinola și Casco; Sosa și Enzo Pérez; De La Cruz și Ignacio Fernández; Borré și Matías Suarez.

Delapidare: nimeni.