💡Bezpośrednie źródło z LEAGUELANE.com. Aby uzyskać codzienne dochodowe wskazówki, odwiedź ich link PROGNOZY PREMII.

Niemcy – Bundesliga
Data: sobota, 24 października 2024 r
Początek o 14:30 UK / 15:30 CET
Miejsce: Stadion An der Alten Försterei.

Iron Ones mieli pozytywny początek kampanii w tym sezonie. Przegrali pierwszy mecz z Augsburgiem, ale od tamtej pory pozostają niepokonani, nawet zremisowali z Borussią Monchengladbach.

Brazylijczycy z Breisgau również mają podobne statystyki do pokazania w latach 2024-21, a po drodze też mieli ciężkie zmagania. W pierwszej fazie kampanii musieli zmierzyć się z Wolfsburgiem i Dortmundem.

Mimo to obie drużyny radziły sobie jak dotąd dość dobrze i podejdą do tego starcia z zamiarem jak najlepszego wykorzystania go.

Idąc dalej, większość bezpośrednich starć między nimi kończyła się bramkami obu drużyn. I wygląda na to, że to samo powinno wydarzyć się w ten weekend.

Union Berlin - Freiburg: Head to Head (h2h)

• Ostatnie starcie zakończyło się zwycięstwem podopiecznych Christiana Streicha u siebie 3:1.
  • Sześć z siedmiu poprzednich spotkań miało trzy lub więcej celów.
  • Na tym stadionie gospodarze ani razu nie stracili bramki w meczu ligowym.
  • W ciągu ostatnich czterech lat tylko raz mecz zakończył się bezbramkowo dla obu drużyn.

Union Berlin vs Freiburg: Prognoza

W ostatnim dniu meczu podopieczni Uriego Fischera zremisowali na wyjeździe z Schalke 1:1. Po bezbramkowej pierwszej połowie goście oddali pierwszą krew, zdobywając bramkę na początku drugiej. Gospodarzom udało się jednak wyrównać remis w latach 70º minuta.

Tymczasem Brazylijczycy z Breisgau zremisowali u siebie z Brema 1:1.

Idąc dalej, Iron Ones strzelili cztery lub więcej goli w dwóch z trzech poprzednich meczów i strzelili gola w 18 z ostatnich 20 wszystkich meczów. U siebie strzelił też gole w 22 z ostatnich 24 występów.

Z drugiej strony ich odpowiednicy strzelili łącznie gole w 13 z ostatnich 15 meczów i strzelili łącznie 13 bramek w zaledwie czterech ostatnich meczach.

Co więcej, w każdym starciu H2H od 2004 roku padły trzy lub więcej goli, a na tym stadionie żadnej drużynie nie udało się strzelić gola tylko raz w całej historii H2H.

Biorąc pod uwagę te statystyki, spodziewaj się goli obu drużyn w tę sobotę.

Union Berlin - Freiburg: typy bukmacherskie