Toronto vs Vancouver Whitecaps Prognozy, Typy i Prognozy

💡Bezpośrednie źródło z LEAGUELANE.com. Aby uzyskać codzienne dochodowe wskazówki, odwiedź ich link PROGNOZY PREMII.

Toronto vs Vancouver Whitecaps Major League Soccer Prognoza od LeagueLane

Toronto FC vs Vancouver Whitecaps Prognozy, typy i zapowiedź meczu: Major League Soccer w sobotę 22 sierpnia 2024 r. Rozpoczyna się o 1:00 w Wielkiej Brytanii / 2:00 w nocy CET na BMO Field w Toronto.

TFC jest blisko szczytu tabeli w nowej edycji MLS, wyprzedzając liderów Konferencji Wschodniej o zaledwie jeden punkt w tabeli. Są jedyną drużyną poza Columbus Crew w swojej konferencji, która jak dotąd nie przegrała meczu w tym sezonie.

Vancouver Whitecaps nie rozpoczęli dobrze tego sezonu, zgromadzili zaledwie sześć punktów w sześciu meczach ligowych. Zajmują ósme miejsce w Konferencji Zachodniej i przegrali trzy z ostatnich pięciu meczów.

Marcowi Dos Santosowi trudno będzie odbudować swoją drużynę po ostatniej porażce 3:0 z takimi drużynami jak Toronto. Ponowne spotkanie z gospodarzami po zaledwie dwóch dniach przerwy w tym samym meczu nie będzie tym, na co liczyli Caps w swoim harmonogramie.

Gospodarze mają znacznie łatwiej, ponieważ muszą jeszcze raz powtórzyć metodę i dodać trzy punkty bez poślizgu w grze.

Bezpośredni mecz Toronto – Vancouver Whitecaps (h2h)

• Tylko dwa z pięciu ostatnich meczów zakończyły się remisem.
  • W poprzednim spotkaniu The Reds wygrali u siebie 3:0.
  • W czterech z ostatnich pięciu spotkań obie drużyny strzeliły gola.
  • Gospodarz zanotował trzy z ostatnich pięciu ogólnych zwycięstw.

Prognoza Toronto - Vancouver Whitecaps

Toronto ma przewagę u siebie w spotkaniu, w stosunku do ich niepokonanej passy w całym harmonogramie sezonu do tej pory. Ponadto pokonali Caps w tym tygodniu w podobnym meczu.

Zwycięstwo gospodarzy w pełnym wymiarze godzin będzie prawdopodobnie najlepszym zakładem obstawiających, a także możliwość świetnego przyłożenia w dziewięćdziesiąt minut, ponieważ ostatnie spotkanie przyniosło 3 bramki w jednym meczu.