05/02
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Paweł E FC
Likeminds FC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/02
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Lekki United Football Club
Klub piłkarski Gbagada
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/02
13:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
3sc B FC
Kamień węgielny FC
|
Ponad 1.5 gola
|
05/02
13:30
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Contabilitate Stoenesti
ACSC Vointa Titesti
|
Ponad 2.5 gola
|
05/02
13:30
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Vulturii Vulturești
AFCS Cetateni
|
Ponad 2.5 gola
|
05/02
13:30
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Partizanul Vladesti
AS Rapid Davidesti
|
Ponad 2.5 gola
|
05/02
13:30
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Miceşti 2002
CS Real Bradu
|
Ponad 1.5 gola
|
05/02
13:30
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Arges – Seria Nord
CS Sporting Piteşti
FC Star Sport Argeș Pitești
|
Ponad 1.5 gola
|
05/02
13:30
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Miceşti 2002
CS Real Bradu
|
Ponad 2.5 gola
|
05/02
13:30
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Balilesti
AFC Frizian Cateasca 2023
|
Ponad 2.5 gola
|
05/02
13:30
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Ponad 1.5 gola
|
05/02
13:30
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Ponad 1.5 gola
|
05/02
13:30
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Miroşi
AS Speranța Cornățel
|
Ponad 1.5 gola
|
05/02
13:30
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Ponad 2.5 gola
|
05/02
13:30
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Ponad 2.5 gola
|
05/02
13:30
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Flacara Leordeni
Obawy ACS
|
Ponad 2.5 gola
|
05/02
13:30
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Miroşi
AS Speranța Cornățel
|
Ponad 2.5 gola
|
05/02
13:30
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/02
13:30
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/02
13:30
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Flacara Leordeni
Obawy ACS
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/02
13:30
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Steaua Negrasi
ACS Lunca Corbului 2000
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/02
14:00
|
Puchar Polski Polski
Pogoń Szczecin
Wisły Kraków
|
Ponad 1.5 gola
|
05/02
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 București
AFC Venus 1914 Bukareszt
FC Metaloglobus București II
|
Ponad 1.5 gola
|
05/02
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Braszów
AS Viitorul Progresul Voivodeni
AS Luceafărul Margineni
|
Ponad 1.5 gola
|
05/02
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Dolj
Akademia AFC Milan
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Ponad 1.5 gola
|
05/02
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Braszów
ACS Prejmer
ACS Hâlchiu
|
Ponad 1.5 gola
|
05/02
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Braszów
GUS Teutonii Ghimbav
ACSM Codelea II
|
Ponad 1.5 gola
|
05/02
14:00
|
Algieria Ligue 2
ES Mostaganem
WA Bufarik
|
Ponad 1.5 gola
|
05/02
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Braszów
SC Bran
ACS Vulcan 2008 II
|
Ponad 1.5 gola
|
05/02
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Braszów
AS Viitorul Progresul Voivodeni
AS Luceafărul Margineni
|
Ponad 2.5 gola
|
05/02
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Dolj
Akademia AFC Milan
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Ponad 2.5 gola
|
05/02
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 București
AFC Venus 1914 Bukareszt
FC Metaloglobus București II
|
Ponad 2.5 gola
|
05/02
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Maramureș
ACS Gloria Tăuții Măgherăuș
CS Progresul Şomcuta Mare
|
Ponad 2.5 gola
|
05/02
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Braszów
ACS Prejmer
ACS Hâlchiu
|
Ponad 2.5 gola
|
05/02
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Braszów
GUS Teutonii Ghimbav
ACSM Codelea II
|
Ponad 2.5 gola
|
05/02
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Braszów
SC Bran
ACS Vulcan 2008 II
|
Ponad 2.5 gola
|
05/02
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Braszów
SC Bran
ACS Vulcan 2008 II
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/02
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Maramureș
ACS Gloria Tăuții Măgherăuș
CS Progresul Şomcuta Mare
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/02
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Iasi
AS USV Iasi
AS Tonmir Iasi
|
Ponad 1.5 gola
|
05/02
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Iasi
AS USV Iasi
AS Tonmir Iasi
|
Ponad 2.5 gola
|
05/02
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Iasi
CS Gloria Românești
AS Biruinta Movileni
|
Ponad 1.5 gola
|
05/02
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Iasi
CS Gloria Românești
AS Biruinta Movileni
|
Ponad 2.5 gola
|
05/02
14:30
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Konstanca
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
Ponad 1.5 gola
|
05/02
14:30
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Konstanca
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
Ponad 2.5 gola
|
05/02
14:35
|
Kuwejt Liga Kuwejcka
Al-Salmiya SC
Al Fahaheel
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/02
14:35
|
Kuwejt Liga Kuwejcka
Al-Salmiya SC
Al Fahaheel
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/02
15:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Bacau
AS Voința Oituz
AS Viitorul Berești-Tazlău
|
Ponad 1.5 gola
|
05/02
15:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Bacau
AS Voința Oituz
AS Viitorul Berești-Tazlău
|
Ponad 2.5 gola
|
05/02
15:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Bacau
AS Voința Oituz
AS Viitorul Berești-Tazlău
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/02
15:00
|
Liga Zwycięstwa Bułgarii
FC Czernomorec Bałczik
FK Spartak Warna
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/02
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Timiș
CS Sanandrei Carani
AS Avântul Topolovățu Mare
|
Ponad 2.5 gola
|
05/02
15:00
|
Bośnia i Hercegowina Amatorska Liga Regionalna RS – Centar
FK Omladinac Modrica
FK Ozren Petrowo
|
Ponad 1.5 gola
|
05/02
15:00
|
Bośnia i Hercegowina Amatorska Liga Regionalna RS – Centar
FK Željezničar Doboj
FK Hajduk Batkuša
|
Ponad 1.5 gola
|
05/02
15:00
|
Bośnia i Hercegowina Amatorska Liga Regionalna RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Kozuhe
|
Ponad 1.5 gola
|
05/02
15:00
|
Bośnia i Hercegowina Amatorska Liga Regionalna RS – Centar
FK Vučijak Majevac
FK Sloga Dugo Polje
|
Ponad 1.5 gola
|
05/02
15:00
|
Bośnia i Hercegowina Amatorska Liga Regionalna RS – Centar
FK Zvijezda Kakmuž
FK Naša Krila Kostajnica
|
Ponad 1.5 gola
|
05/02
15:00
|
Bośnia i Hercegowina Amatorska Liga Regionalna RS – Centar
FK Željezničar Doboj
FK Hajduk Batkuša
|
Ponad 2.5 gola
|
05/02
15:00
|
Bośnia i Hercegowina Amatorska Liga Regionalna RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Kozuhe
|
Ponad 2.5 gola
|
05/02
15:00
|
Bośnia i Hercegowina Amatorska Liga Regionalna RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Kozuhe
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/02
15:00
|
Bośnia i Hercegowina Amatorska Liga Regionalna RS – Centar
FK Crvena Zvijezda Obudovac
FK Rudanka
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/02
16:00
|
Estonia Meistriliiga Kobiety
Flora Tallinn Kobiety
Viimsi JK Kobiety
|
Ponad 1.5 gola
|
05/02
16:00
|
Estonia Meistriliiga Kobiety
Flora Tallinn Kobiety
Viimsi JK Kobiety
|
Ponad 2.5 gola
|
05/02
16:00
|
2. liga Bahrajnu
Miasto Isa
A'Ali FC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/02
16:00
|
Estonia Meistriliiga Kobiety
Flora Tallinn Kobiety
Viimsi JK Kobiety
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/02
16:45
|
Niemcy Amateur Bremen-Liga
SV Werder Brema II
SV Hemelingena
|
Ponad 1.5 gola
|
05/02
16:45
|
Niemcy Amateur Bremen-Liga
SV Werder Brema II
SV Hemelingena
|
Ponad 2.5 gola
|
05/02
16:45
|
Niemcy Amateur Bremen-Liga
SV Werder Brema II
SV Hemelingena
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/02
17:00
|
Szwecja Division 2, Västra Götaland
Varberg GIF FK
Landvetter IS
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/02
17:20
|
Kuwejt Liga Kuwejcka
Al-Arabi Kuwejt
Al-Kuwejt
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/02
18:00
|
Islandia Urvalsdeild, Kobiety
Thor/KA Akureyri
Throttur Reykjavik
|
Ponad 1.5 gola
|
05/02
18:00
|
Islandia Urvalsdeild, Kobiety
Valur Reykjavik
HK/Wikingur
|
Ponad 1.5 gola
|
05/02
18:00
|
Islandia Urvalsdeild, Kobiety
Thor/KA Akureyri
Throttur Reykjavik
|
Ponad 2.5 gola
|
05/02
18:00
|
Islandia Urvalsdeild, Kobiety
Valur Reykjavik
HK/Wikingur
|
Ponad 2.5 gola
|
05/02
18:00
|
Islandia Urvalsdeild, Kobiety
Valur Reykjavik
HK/Wikingur
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/02
18:00
|
Puchar Anglii Amatorskiej Premier League
Tottenhamu U21
Nottingham Las U21
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/02
18:00
|
Islandia Urvalsdeild, Kobiety
Valur Reykjavik
HK/Wikingur
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/02
18:00
|
Islandia Urvalsdeild, Kobiety
Thor/KA Akureyri
Throttur Reykjavik
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/02
18:30
|
Anglia Premier League
Chelsea
Tottenham Hotspur
|
Ponad 1.5 gola
|
05/02
18:30
|
Anglia Premier League
Chelsea
Tottenham Hotspur
|
Ponad 2.5 gola
|
05/02
19:00
|
Europa Liga Europy UEFA
Olympique Marsylia
Atalanta
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
04:00
|
Japonia WE-League, kobiety
Sanfrecce Hiroszima Regina
Partner AC Nagano
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
07:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Glory Boys Fc
Ojodu City Fc
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
07:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Ijebu Atletic Fc
Fly FC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
08:00
|
Rumuńska Liga Amatorska 4 Tulcza
ACS Viitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
08:00
|
Rumuńska Liga Amatorska 4 Tulcza
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcza
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
08:00
|
Rumuńska Liga Amatorska 4 Tulcza
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
08:00
|
Rumuńska Liga Amatorska 4 Tulcza
AS Triumf Cerna
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
08:00
|
Rumuńska Liga Amatorska 4 Tulcza
ACS Granitul Babadag
ACS Viitorul Horia
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
08:00
|
Rumuńska Liga Amatorska 4 Tulcza
AS Șoimii Topolog
AS Naţional Somova
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
08:00
|
Rumuńska Liga Amatorska 4 Tulcza
FC Delta Tulcza
AS Partizanul Luncaviţa
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Dolj
AFC Știința Celaru
Cetate ACS Tractorul
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
08:00
|
Rumuńska Liga Amatorska 4 Tulcza
AS Naţional Somova
AS Viitorul Murighiol
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
08:00
|
Rumuńska Liga Amatorska 4 Tulcza
AS Heracleea Enisala
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
08:00
|
Rumuńska Liga Amatorska 4 Tulcza
AS Naţional Somova
AS Viitorul Murighiol
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
08:00
|
Rumuńska Liga Amatorska 4 Tulcza
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
08:00
|
Rumuńska Liga Amatorska 4 Tulcza
AS Triumf Cerna
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
08:00
|
Rumuńska Liga Amatorska 4 Tulcza
ACS Granitul Babadag
ACS Viitorul Horia
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
08:00
|
Rumuńska Liga Amatorska 4 Tulcza
AS Șoimii Topolog
AS Naţional Somova
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
08:00
|
Rumuńska Liga Amatorska 4 Tulcza
AS Progresul Isaccea
AS Heracleea Enisala
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
08:00
|
Rumuńska Liga Amatorska 4 Tulcza
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
AS Șoimii Topolog
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
08:00
|
Rumuńska Liga Amatorska 4 Tulcza
FC Delta Tulcza
AS Partizanul Luncaviţa
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Dolj
AFC Știința Celaru
Cetate ACS Tractorul
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
08:00
|
Rumuńska Liga Amatorska 4 Tulcza
ACS Viitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
08:00
|
Rumuńska Liga Amatorska 4 Tulcza
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcza
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
08:00
|
Rumuńska Liga Amatorska 4 Tulcza
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcza
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/03
08:00
|
Rumuńska Liga Amatorska 4 Tulcza
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/03
08:00
|
Rumuńska Liga Amatorska 4 Tulcza
FC Delta Tulcza
AS Partizanul Luncaviţa
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/03
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
CSC Ghiroda și Giarmata VII II
ACS Juventus Pişchia
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
ACS Viitorul Bencec
AS Unirea Cerneteaz
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
ACS Viitorul Bencec
AS Unirea Cerneteaz
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Roro Fc
Buruj Fc
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Roro Fc
Buruj Fc
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Hypebuzz FA
Piękny Tour FC
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Roro Fc
Buruj Fc
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
10:00
|
Polska III liga, grupa 1
Pilicy Białobrzegi
Concordia Elbląg
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
10:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Konstanca
Știința ACALAB Poarta Alba
CS Agigea
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
10:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Konstanca
CS Farula Tuzli
AS Portugal Konstanca
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
10:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Konstanca
CS Viitorul Harșova
CS Năvodari
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
10:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Konstanca
CS Sparta Techirghiol
CS Medgidia
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
10:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Konstanca
GUS Murfatlar
CS Eforie
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
10:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Konstanca
Știința ACALAB Poarta Alba
CS Agigea
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
10:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Konstanca
CS Farula Tuzli
AS Portugal Konstanca
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
10:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Konstanca
CSC Mihail Kogălniceanu
CS Victoria Cumpana
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
10:00
|
Australia NPL Queensland, kobiety
Wschodnie przedmieścia
Brisbane Roar QAS
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
10:45
|
Australia NPL, Australia Południowa, Women Premier League
Adelaide City
Zachodnia Adelajda SC
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
10:45
|
Australia NPL, Australia Południowa, Women Premier League
Adelaide City
Zachodnia Adelajda SC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
10:45
|
Australia NPL, Australia Południowa, Women Premier League
Uniwersytet Adelaide
Metro Wielka
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
11:00
|
Białoruska Liga Wyszaja, Kobiety
Dyussh-Polesgu
Zorka-BSU
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
11:00
|
Australia NPL, Australia Południowa, Women Premier League
Sturt Lions
Flinders United Wfc
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
11:00
|
Białoruska Liga Wyszaja, Kobiety
Dyussh-Polesgu
Zorka-BSU
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
11:00
|
Białoruska Liga Wyszaja, Kobiety
Dyussh-Polesgu
Zorka-BSU
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
11:00
|
Australia NPL, Australia Południowa, Women Premier League
Sturt Lions
Flinders United Wfc
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
11:15
|
Premier League Mongolii
Khaan Khuns – Erchim FC
Chowd
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
12:00
|
Anglia Amatorska Liga Rozwoju Zawodowego
Barnsley U21
Hull City U21
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
12:00
|
Anglia Amatorska Liga Rozwoju Zawodowego
Barnsley U21
Hull City U21
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
12:00
|
Anglia Amatorska Liga Rozwoju Zawodowego
Miasto Ipswich U21
Sheffield Środa U21
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
12:00
|
Anglia Amatorska Liga Rozwoju Zawodowego
Bournemouth U21
Rezerwat miejski Fleetwood
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
12:00
|
Białoruska Liga Wyszaja, Kobiety
FK Homel
Dynamo Mińsk FC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
12:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Prahova
AS Sportul Câmpina
Tineretul Poienarii Burchii
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
13:00
|
Białoruska Liga Wyszaja, Kobiety
Dynamo brest
ABFF WU-19
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
13:00
|
Serbia Amatorska Prva Rasinska Okružna Liga
FK FUD Brus
FK Polet 57 Milutovac
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
13:00
|
Anglia Amatorska Liga Rozwoju Zawodowego
Millwall U21
Wigan Athletic U21
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
13:00
|
Anglia Amatorska Liga Rozwoju Zawodowego
Watford U21
Burnley U21
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
13:00
|
Serbia Amatorska Prva Rasinska Okružna Liga
FK FUD Brus
FK Polet 57 Milutovac
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
13:00
|
Anglia Amatorska Liga Rozwoju Zawodowego
Millwall U21
Wigan Athletic U21
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
13:00
|
Białoruska Liga Wyszaja, Kobiety
Dynamo brest
ABFF WU-19
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
13:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Olumo Utd FC
Lasegski Football Club
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
13:00
|
Anglia Amatorska Liga Rozwoju Zawodowego
Watford U21
Burnley U21
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
13:00
|
Izraelska Liga Narodowa
Maccabi Yafo Kabilo
Hapoel Um El Fahem
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
13:30
|
Brazylia U20 Paranaense – 1. faza, grupa A
Rolândia EC U20
Iraty U20
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
14:00
|
Polska III liga, grupa 2
Zawiszy Bydgoszcz
Błękitni Stargard
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
14:00
|
Bułgaria Amatorska Peta liga – BOG Pazardżik
FK Zenit Vetren dol
FK Benkovski Tsrancha
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
14:00
|
Polska III liga, grupa 3
MKP Karolina Gubin
Unia Turza Śląska
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
14:00
|
Polska III liga, grupa 2
Zawiszy Bydgoszcz
Błękitni Stargard
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 7 Prahova
Tricolor Coţofeneşti
AS Podenii Vechi
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
14:05
|
Zjednoczone Emiraty Arabskie Dywizja 1
Al Arabi
Al-Thaid
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
14:05
|
Zjednoczone Emiraty Arabskie Dywizja 1
Al Arabi
Al-Thaid
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/03
14:05
|
Zjednoczone Emiraty Arabskie Dywizja 1
Al Arabi
Al-Thaid
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
14:30
|
Rumunia Amateur Liga 4 Iasi
Unirea Alexandru Ioan Cuza
AS Țuțora
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
14:55
|
Zjednoczone Emiraty Arabskie Dywizja 1
Al Dżazira Al Hamra
Zjednoczony
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
15:00
|
Niemcy Amator A-Jun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
15:00
|
Rumuńska Liga Amatorska 4 Mehedinti
CS Recolta Danceu
CS Drobeta 2024
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
15:00
|
Bułgaria Amatorska Treta Liga – SZ
FC Boruna Carewa Livada
FC Dunav Lom
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Split Adriatycki
NK Prugowo
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
15:00
|
Rumunia Liga III Seria 2
AS Voința Limpeziș
ACS Hamangia Baia
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
15:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Dambovita
FC Flacăra Șuța Seacă
CS Libertatea Urziceanca 1990
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
15:00
|
Niemcy Amator A-Jun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
15:00
|
Serbia Amatorska Prva Rasinska Okružna Liga
FK Bošnjane
FK Sloga Ćićevac
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Harghita
CS Bradula Zetei
CS Minerul Bălan
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
15:00
|
Rumunia Liga III Seria 2
AS Voința Limpeziș
ACS Hamangia Baia
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
15:00
|
Rumuńska Liga Amatorska 4 Mehedinti
CS Panduri Cerneți
CS Victoria Vînju Mare
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Split Adriatycki
NK Prugowo
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
15:00
|
Serbia Amatorska Prva Rasinska Okružna Liga
FK 13.Kwiecień Łomnica
FK Borac Bivolje
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
15:00
|
Bułgaria Amatorska Treta Liga – SZ
FC Boruna Carewa Livada
FC Dunav Lom
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
15:00
|
Rumuńska Liga Amatorska 4 Mehedinti
ACS Viitorul Severin
AS Strehaia
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
15:00
|
Rumuńska Liga Amatorska 4 Mehedinti
CS Recolta Danceu
CS Drobeta 2024
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
15:00
|
Niemcy Amator A-Jun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/03
15:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
ABU Zaria FC
Standardowy klub piłkarski
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
15:00
|
Niemcy Amator A-Jun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
15:00
|
Białoruska Liga Wyszaja, Kobiety
Dniepr Mohylew
FC Mińsk
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
15:00
|
Polska III liga, grupa 1
Lechii Tomaszów Mazowiecki
Legionowa Legionowo
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
15:00
|
Rosja M-liga
Lokomotiw Moskwa Młodzież
Młodzież Krasnodarska
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
15:00
|
Rosja M-liga
CSKA Moskwa Młodzież
Młodzież w Rostowie
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
15:00
|
Słowacja 2. liga
MŠK Púchov
MŠK Żylina B
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
CS Unirea Sânnicolau Mare II
AS Olimpia Lenauheim
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
CS Utvina
AS Inter Foieni
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
AS Olimpia Darova
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
JAK Berini
AS Meget Remetea Mare
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
AS Plavi Delia Sânpetru Mare
AS Dedy Mid Viitorul Iecea Mare
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
CS Sânandrei Timiș
AS Vulturii Igriș
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
AS Margina
CS Niţchidorf
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
AS Margina
CS Niţchidorf
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
AS Margina
CS Niţchidorf
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/03
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
ACS Unirea Banloc
CSC Dudeștii Noi
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
ACS Unirea Banloc
CSC Dudeștii Noi
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/03
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
AS Petroman
GUS Deta II
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
AS Bacova
AS Recaş
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
AS Bacova
AS Recaş
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Prahova
ACS Petrosport Ploeszti
CSC Berceni
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
15:00
|
Rumunia Liga III Seria 7
FC Universitatea Craiova 1948 II
CS Gilortul Târgu Cărbunești
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
AS Unirea Howl
AS Viitorul Iohanisfeld
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
ACS Galaxy Timișoara
AS Avântul Jamu Mare
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
AS Unirea Howl
AS Viitorul Iohanisfeld
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
ACS Galaxy Timișoara
AS Avântul Jamu Mare
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
ACS Kids Sânmihaiu Român
AS Progresul Iecea Mare
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
CS Tormac
CSC Boldur
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
AS Avantul Bobda
CS Unirea Tomnatic
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
AS Tricoul 1 Iunie Timișoara
AS Steaua Bulgăruș
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
AS FC Mureşul Cenad
CS Voința Biled
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
AS FC Mureşul Cenad
CS Voința Biled
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
15:30
|
Finlandia Ykkönen
KTP
Japonia
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
15:30
|
Finlandia Ykkönen
KTP
Japonia
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
16:10
|
Austria 2. liga
Striptiz/Weiden
SV Licht-Loidl Lafnitz
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
16:30
|
Niemcy Bundesliga, Kobiety
Wolfsburg
Köln
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
16:30
|
Niemcy Amatorski A-Jun-BL S/SW
1. FC Norymberga U19
1. FC Heidenheim U19
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
16:30
|
Niemcy Amatorski A-Jun-BL S/SW
1. FC Norymberga U19
1. FC Heidenheim U19
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
16:30
|
Niemcy Amatorski A-Jun-BL S/SW
1. FC Norymberga U19
1. FC Heidenheim U19
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
16:30
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Zadarska
NŠK Sv. Mihovil Ugljan-Pašman
NK Rastane
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
16:30
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Zadarska
NŠK Sv. Mihovil Ugljan-Pašman
NK Rastane
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
16:30
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Zadarska
NŠK Sv. Mihovil Ugljan-Pašman
NK Rastane
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
16:45
|
Puchar Ligi Zjednoczonych Emiratów Arabskich ZEA
Al-Wahda FC
Al-Ajn
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
17:00
|
Niemcy Amateur Oberliga Baden-Wuerttemberg
FC Nottingen
FC Denzlingen
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
17:00
|
Niemcy Amatorska Bayernliga Nord
DJK Ammerthal
SC Eltersdorf
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
17:00
|
Dania Amateur Danmarksserien
B 1908
Najbliższy IF
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
17:00
|
Austriackie Centrum Ligi Regionalnej Amatorów
Deutschlandsberger SC
TuS Bad Gleichenberg
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
17:00
|
Niemcy Amateur Oberliga NOFV Süd
VfB Auerbach
SV 09 Arnstadt
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
17:00
|
Dania Amateur Danmarksserien
Værebro BK
AB Tarnby
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
17:00
|
Niemcy Amateur Bremen-Liga
OSC Bremerhaven
Torba na warzywa SG Aumund
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
17:00
|
Dania Amateur Danmarksserien
B 1908
Najbliższy IF
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/03
17:00
|
Niemcy Amateur Bremen-Liga
OSC Bremerhaven
Torba na warzywa SG Aumund
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
17:00
|
Dania Amateur Danmarksserien
Vejlby-Risskov IK
B. 1913
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
17:00
|
Niemcy Amateur Oberliga NOFV Süd
VfB Auerbach
SV 09 Arnstadt
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
17:00
|
Niemcy Amatorska Bayernliga Nord
1. SC Feucht
Neudrossenfeld
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
17:00
|
Szwecja Division 2, Sodra Götaland
Räppe GoIF
Nosaby IF
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
17:00
|
Puchar Litwy LFF
BE1 Nie
Ekranas Panevezys
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
17:00
|
Dania Amateur Danmarksserien
Værebro BK
AB Tarnby
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
17:00
|
Szwecja Ettan, Norra
IFK Stocksund
Taby FK
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
17:00
|
Dania 2 Dywizja
Nykøbing FC
Esbjerg
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
17:00
|
Niemcy Amatorska Bayernliga Nord
DJK Ammerthal
SC Eltersdorf
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
17:00
|
Austriackie Centrum Ligi Regionalnej Amatorów
SC Weiz
Junge Wikinger Ried
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
17:00
|
Austriackie Centrum Ligi Regionalnej Amatorów
SV Allerheiligen
Vorwärts Steyr
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
17:30
|
Niemcy Amateur Bremen-Liga
FC Oberneuland
BTS Neustadt
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
17:30
|
Belgia Liga Rezerw 1A
Rezerwat KMSK Deinze
Rezerwat KV Kortrijk
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/03
17:30
|
Belgia Liga Rezerw 1A
Jeugd Patro Eisden Maasmechelen
Rezerwat Lommel SK
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
17:30
|
Belgia Liga Rezerw 1A
Rezerwat KMSK Deinze
Rezerwat KV Kortrijk
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
17:30
|
Belgia Liga Rezerw 1A
Rezerwat AS Eupen
Jeugd Królewskie Franki Borains
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
17:30
|
Węgry Amatorzy BLSZ I. osztály
Bardzo JEŚLI
ASR Gázgyár
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
17:30
|
Węgry Amatorzy BLSZ I. osztály
Bardzo JEŚLI
ASR Gázgyár
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
17:30
|
Węgry Amatorzy BLSZ I. osztály
Bardzo JEŚLI
ASR Gázgyár
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
18:00
|
Anglia Amatorska Premier League 2, Division 1
Chelsea U21
Brighton U21
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
18:00
|
Anglia Amatorska Premier League 2, Division 1
West Ham U21
Blackburn Rovers U21
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
18:00
|
Belgia Liga Rezerw 1A
Rezerwat RWD Molenbeek
Rezerwat SK Lierse
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
18:00
|
Anglia Amatorska Premier League 2, Division 1
West Ham U21
Blackburn Rovers U21
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
18:00
|
Anglia Amatorska Premier League 2, Division 1
Arsenal U21
Manchester U21
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
18:00
|
Anglia Amatorska Premier League 2, Division 1
Chelsea U21
Brighton U21
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
18:00
|
Anglia Amatorska Liga Rozwoju Zawodowego
Colchester United U21
Charlton Athletic U21
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
18:00
|
Urugwaj Primera Division
Liverpool UY
Penarol
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
18:00
|
Węgry NB I, Kobiety
MOL Vidi FC
MTK Węgry
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
18:30
|
Niemcy Bundesliga
Hoffenheim
RB Lipsk
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
18:30
|
Niemcy Bundesliga
Hoffenheim
RB Lipsk
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
19:00
|
Gibraltarska Liga Piłki Nożnej
Manchester 62
FC św. Józefa
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
21:00
|
Maltańska Premier League
Valletta
Gudża United
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
22:00
|
USA MLS Next Pro
Inter Miami CF II
New York Red Bulls II
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
23:00
|
Meksyk Liga MX, kobiety, Clausura
Necaxa
Athletic z San Luis
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/03
23:00
|
Mistrzostwa Portugalii Amatorów w Santo Tirso
FC Burgães
AMCH Ringe
|
Ponad 1.5 gola
|
05/03
23:00
|
Mistrzostwa Portugalii Amatorów w Santo Tirso
CPRJ Água Longa
AB 92
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
23:00
|
Mistrzostwa Portugalii Amatorów w Santo Tirso
FC Burgães
AMCH Ringe
|
Ponad 2.5 gola
|
05/03
23:30
|
USA MLS Next Pro
Atlanta United 2
Nowy Jork FC II
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
00:30
|
Liga Narodowa Nowej Zelandii
Dunedin City Royals FC
FC Dwadzieścia 11
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
00:30
|
Liga Narodowa Nowej Zelandii
Dunedin City Royals FC
FC Dwadzieścia 11
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
00:30
|
Liga Narodowa Nowej Zelandii
Dunedin City Royals FC
FC Dwadzieścia 11
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
02:30
|
Liga Narodowa Nowej Zelandii
Strażnicy Miramaru
Rovery z Napier City
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
02:30
|
Liga Narodowa Nowej Zelandii
Nadbrzeżne Karori
Rezerwat Wellington Phoenix
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
02:45
|
Liga Narodowa Nowej Zelandii
Christchurch United
Duch Wybrzeża
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
02:45
|
Liga Narodowa Nowej Zelandii
Uniwersytety w Canterbury AFC
Kaszmir techniczny
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
03:00
|
Liga Narodowa Nowej Zelandii
FC Petone
North Wellington AFC
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
03:00
|
Liga Narodowa Nowej Zelandii
Manurewa AFC
Hamilton Wanderers AFC
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
03:00
|
Australia Victoria Premier LeagueKobiety
Południowe Melbourne FC
Orły Boroondara
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
03:00
|
Liga Narodowa Nowej Zelandii
Manurewa AFC
Hamilton Wanderers AFC
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
03:00
|
Liga Narodowa Nowej Zelandii
Zatoka Olimpijska
AFC miasta Tauranga
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
03:00
|
Australia NPL, Wiktoria
Zielony Wąwóz
St. Albans Święci
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
03:00
|
Liga Narodowa Nowej Zelandii
Wschodnie przedmieścia
Birkenhead United
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
03:00
|
Liga Narodowa Nowej Zelandii
Manurewa AFC
Hamilton Wanderers AFC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
03:00
|
Liga Narodowa Nowej Zelandii
Zatoka Olimpijska
AFC miasta Tauranga
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
03:30
|
Liga Narodowa Nowej Zelandii
Wyspa Zatoka United
Olimpiada w Wellingtonie
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
04:00
|
Australia NPL, Tasmania
Hobart Południowy
Riverside Olympic FC
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
04:00
|
Australia NPL, Tasmania
Hobart Południowy
Riverside Olympic FC
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
04:00
|
Japonia Nadeshiko League, Div. 1, Kobiety
Viamaterra Miyazaki
AS Harima Albion
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
04:30
|
Australia NPL, Tasmania
Clarence Zebry FC
Glenorchy Knights
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
04:30
|
Australia NPL, północna Nowa Południowa Walia
Maitland FC
Miasto Charlestown
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
04:30
|
Australia NPL, Tasmania
Clarence Zebry FC
Glenorchy Knights
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
05:00
|
Liga Narodowa Nowej Zelandii
FC West Coast Rangers
Melville Utd AFC
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
05:00
|
Liga Narodowa Nowej Zelandii
FC West Coast Rangers
Melville Utd AFC
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
05:00
|
Australia Victoria Premier LeagueKobiety
Zebry Moreland
FC Bulleen Lions
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
05:30
|
Australia NPL, Australia Południowa
Na wzgórza
Adelaide Olympic
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
05:30
|
Australia NPL, Australia Południowa
Na wzgórza
Adelaide Olympic
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
06:00
|
Australia NPL, Wiktoria
South Melbourne
Avondale FC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
06:30
|
Australia NPL, Tasmania
Klub piłkarski Launceston United
Launceston City
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
06:30
|
Australia NPL, północna Nowa Południowa Walia
Cooks Hill United
FC Edgeworth Eagles
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
06:30
|
Australia NPL, Nowa Południowa Walia
Rekiny Sutherland
Rockdale City Słońca
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
07:00
|
Australia NPL, Australia Zachodnia
Floreat Athena
Balcatta
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
07:00
|
Australia NPL, Australia Zachodnia
Stirling Lwy
FC Perth RedStar
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
07:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Klub sportowy Synergy Ultimate
Klub piłkarski Szerokiego Miasta
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
07:00
|
Australia NPL, Wiktoria
Heidelberg Zjednoczone
Manningham United Blues
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
07:00
|
Australia NPL, Wiktoria
Rekiny z Port Melbourne
Dandenong City
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
07:00
|
Australia NPL, Australia Zachodnia
Floreat Athena
Balcatta
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
07:00
|
Australia NPL, Australia Zachodnia
Fremantle City
Młodzież z Perth Glory
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
07:00
|
Australia NPL, Wiktoria
Heidelberg Zjednoczone
Manningham United Blues
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
07:30
|
Australia NPL, Australia Południowa
Północno-wschodnie MetroStars
South Adelaide Panthers FC
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
07:30
|
Australia NPL, północna Nowa Południowa Walia
Walentynki FC
FC Broadmeadow Magic
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
07:30
|
Australia NPL, Australia Południowa
Północno-wschodnie MetroStars
South Adelaide Panthers FC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
07:30
|
Australia NPL, Australia Południowa
Młodzież z Adelajdy
Komety Adelaide
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
07:30
|
Australia NPL, północna Nowa Południowa Walia
Walentynki FC
FC Broadmeadow Magic
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Braila
FC Tufeşti
ACS Romgal Romanu
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Braila
ACS Gloria Movila Miresii
AS Spicul Râmnicelu
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Braila
CS Dynamic Unirea
ACS Komunalny Cazasu II
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Dambovita
AFC Viitorul Dobra
ACS Voința Crețu
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Dambovita
AS Luceafărul Poiana
FC Steagu Roșu Colacu
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Dolj
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
ACSO Filiaşi II
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Botoșani
AS Unirea Săveni
ACS Unirea Curtesti
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Botoșani
AS Sportivul Trustesti
Soimii Baluseni
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Galati
Zorile Griviţa
ACS Luceafărul Berești
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Galati
Prutul Vlădești
AS Siretul Piscu
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Czechy U19 1. dywizja
Slovan Liberec U19
Sparta Praga U19
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Dambovita
AS Olimpia Picior De Munte
Wyścig AFC
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Dambovita
ACS Gloria Bucşani
AS Voința Adânca
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Polska Amatorska Liga Okręgowa – Warszawa I
Znicz II Pruszków
Postęp Warszawa
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Teleorman
ACS Oltul Plopii Slavitesti
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Dolj
ACS Vulturul Cernătești
ACS Standard Craiova
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Talpa
Film sportowy ACS
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Teleorman
AS Tineretul Radoiesti
CS Olimpia Dobrotești 2023
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 7 Prahova
Unirea Brăteşti
AS Tineretul Loloiasca
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Konstanca
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Konstanca
AS Progresul Osmancea
AS Konstruktor Topraisar
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Viitorul Gratia
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Teleorman
AS Dinamo Bogdana
AS Old Boys Aleksandria
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Teleorman
CS Vitanesti
AS Oltul Beciu
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Teleorman
AS Teleormanul Troianul
Konkurs CS Flacăra
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Calarasi
AS Belciugatele
AS Unirea Spanţov
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avantul Luica
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Braila
AS Tricolorul Lanurile
CS Făurei
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 7 Prahova
Cricovula Ciociniego
AS Rapid Salciile
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 7 Prahova
Podgoria Vadu Sapat
AS Voinţa Călugăreni
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Dolj
Klacz ACS Tineretul Poiana
ACS Știința Cerat
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Dolj
CS Triumf Barca
ACS Avantul Rast
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Dolj
CS Fulgerul Mârșani
AS Progresul Castranova
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Dolj
ACS Energia Radomir
ACS Victoria Bratovoești
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Dolj
AS Viitorul Țuglui
AS Știința Calopăr
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Dolj
AS Viitorul Terpezita
ACS Sarja Robănești
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Dolj
AS Viitorul Lăcrița
AS Flacăra Drăgotești
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Dolj
ACS Unirea Vela
CS Carcea II
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Dolj
ACS Viitorul Predești
ACS Viitorul Ghercești
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Dolj
ACS Voinţa Rasnic
ACS Valea Fântânilor
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Valcea
ACS Viitorul Budești
ACS Viitorul Mateești
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Valcea
ACS Oltul Ioneşti
CS Madulari
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Konstanca
CS Gloria Albești II
AS Chirnogeniego
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Dambovita
FC Lungulețu
AS Ştiinta Finta
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Dolj
Akademia AFC Milan
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
Wiktor Fulga
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Braila
AFC Viitorul Galbenu
ACS Victoria Traian
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Czechy U19 1. dywizja
Slovan Liberec U19
Sparta Praga U19
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Alba
CS FC Lopadea Noua
ACS Spicul Daia Română
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Alba
AS Hidromecanica Șugag
CS CIL Blaj
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Gorj
AS Petrolul Stoina
CS Internațional Bălești
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Braila
FC Tufeşti
ACS Romgal Romanu
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Braila
ACS Gloria Movila Miresii
AS Spicul Râmnicelu
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Braila
CS Dynamic Unirea
ACS Komunalny Cazasu II
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Braila
AS Stanriz Stăncuța
CS Dunărea Gropeni
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Dolj
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
ACSO Filiaşi II
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Dambovita
AFC Viitorul Dobra
ACS Voința Crețu
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Dambovita
AS Luceafărul Poiana
FC Steagu Roșu Colacu
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Galati
Zorile Griviţa
ACS Luceafărul Berești
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Galati
Prutul Vlădești
AS Siretul Piscu
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Galati
ACS Mălina Smârdan
Inter 2000 Tudor Vladimirescu
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Galati
AS Viitorul Costache Negri
CSL Foresta Şendreni
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Hunedoara
ACS Minerul Uricani
CSM Mihai Viteazu Vulcan
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Hunedoara
AS Victoria Calan
CSM Deva II
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Botoșani
FC Epureni
ACS Inter Dorohoi
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Botoșani
AS Unirea Săveni
ACS Unirea Curtesti
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Botoșani
AS Sportivul Trustesti
Soimii Baluseni
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Botoșani
FC Viitorul Borzeşti
ACS ProSport Varful Campului
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Braila
ACS Voința Plopu
AFC Urleasca
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Braila
AS Siretul Vadeni
ACS Victoria Traian II
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Viitorul Gratia
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Teleorman
AS Dinamo Bogdana
AS Old Boys Aleksandria
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Calarasi
AS Belciugatele
AS Unirea Spanţov
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avantul Luica
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Galati
AS Râzeşii Valea Mărului
FC Victoria Slobozia Conachi
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Gorj
CS Unirea Țînțăreni
CS Vulturii Fărcășești
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Valcea
ACS Minerul Costeşti
ACS Atletic Drăgășani
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Valcea
ACSSC Chimia 1973 Râmnicu Vâlcea
ASFC Păușești Otăsău
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Dolj
Klacz ACS Tineretul Poiana
ACS Știința Cerat
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Konstanca
AS Avantul Comana
AS Șoimii Topraisar
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Dambovita
AS Dragomirești
ACS Gura Ocniţei
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Dambovita
AS Wiktoria Comisani
AS Vânătorul 2015 Rățoaia
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Dambovita
AS Olimpia Picior De Munte
Wyścig AFC
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Dambovita
AFC Unirea Colibași
CS Communal Valea Lungă
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Dambovita
AS Sportul Lucieni
AS Luceafărul Dărmănești
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Dambovita
ACS Gloria Bucşani
AS Voința Adânca
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Dambovita
AFC Olimpia Marcesti
ACS Dinamo Odaia Turcului
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Dambovita
CS Viitorula Cojaski
FC Ravens Corbii Mari
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Dambovita
AS Flacăra Zavoiu
FC Luceafărul Bolovani
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Valcea
CS Lotru Brezoi
ACS Foresta Malaia
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Valcea
ACS Unirea Tomșani
AFC Babeni
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Valcea
ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea
CS Olteţul Alunu
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 7 Prahova
Progresul Boldeşti Grădiştea
Şoimii Apostolache
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 7 Prahova
Cricovula Ciociniego
AS Rapid Salciile
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 7 Prahova
Voinţa Vadu Părului
Zbierz Dumbravę
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 7 Prahova
AS Unirea Lacul Turcului
Viitorula Pantaziego
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Dambovita
AS Victoria 2018 Piłka nożna
CS Viitorul Aninoasa
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Braila
ACS Communal Cazasu
ACS Sportul Chişcani
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Braila
AS Tricolorul Lanurile
CS Făurei
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Hunedoara
ACS Șoimul Băița
CSM Dacia Orăștie 2010
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Bacau
AS Viitorul Dămienești
CSM Moinești
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Bacau
CS Faraoani
AFC Unirea Bacău
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Valcea
ACS Viitorul Budești
ACS Viitorul Mateești
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Valcea
ACS Oltul Ioneşti
CS Madulari
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Braila
ACS Viitorul Insurăței
CS Supporter Club Brăila
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Dambovita
FC Lungulețu
AS Ştiinta Finta
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Dambovita
ACS Unirea Ungureni
FC Viitorul IL Caragiale
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Dolj
Akademia AFC Milan
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Dolj
ACS Viitorul Seaca de Câmp
Folder AS Viitorula
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Dolj
CS Sporting Leu
ACS Viitorul Teasc
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Dolj
CS Fulgerul Mârșani
AS Progresul Castranova
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Dolj
AFC Coșoveni
ACS Unirea Tâmburești
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Dolj
ACS Energia Radomir
ACS Victoria Bratovoești
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Dolj
AS Viitorul Țuglui
AS Știința Calopăr
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Dolj
AS Viitorul Terpezita
ACS Sarja Robănești
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Dolj
ACS Știința Cerat II
ACS Desnatuiul Giurgița
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Dolj
AS Viitorul Lăcrița
AS Flacăra Drăgotești
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Dolj
ACS Unirea Vela
CS Carcea II
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Dolj
ACS Viitorul Predești
ACS Viitorul Ghercești
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Dolj
ACS Voinţa Rasnic
ACS Valea Fântânilor
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Dolj
CS Sopot
AS Betis Krajowa
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Polska Amatorska Liga Okręgowa – Warszawa I
Znicz II Pruszków
Postęp Warszawa
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Valea Cireșului
CS Viitorul Drăgănești De Vede
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Teleorman
AS Tineretul Radoiesti
CS Olimpia Dobrotești 2023
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Dolj
ACS Vulturul Cernătești
ACS Standard Craiova
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Dolj
ACS Inter Secui
ACS Victoria Călărași
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Dolj
ACS Știința Malu Mare
ACS Preajba
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Konstanca
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Teleorman
ACS Oltul Plopii Slavitesti
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Gorj
AS Petrolul Stoina
CS Internațional Bălești
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Dambovita
AFC Viitorul Dobra
ACS Voința Crețu
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 7 Prahova
Cricovula Ciociniego
AS Rapid Salciile
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Dolj
AFC Coșoveni
ACS Unirea Tâmburești
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Dolj
ACS Energia Radomir
ACS Victoria Bratovoești
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Dolj
ACS Voinţa Rasnic
ACS Valea Fântânilor
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avantul Luica
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
Wiktor Fulga
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Dolj
ACS Vulturul Cernătești
ACS Standard Craiova
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 7 Prahova
Unirea Brăteşti
AS Tineretul Loloiasca
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Talpa
Film sportowy ACS
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
08:00
|
Czechy U19 1. dywizja
Slovan Liberec U19
Sparta Praga U19
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Elite Mureș
ACS A&A Grup Târnăveni
ACS Mureșul Rușii Munți
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Elite Mureș
AS Câmpia Râciu
ACS Mureşul Luduş
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Strefa Kintampo w Ghanie
Kimtampo Diamond FC
Kintampo Top Talent FC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Elite Mureș
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor
AS Chimica Târnăveni
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Elite Mureș
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor
AS Chimica Târnăveni
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 7 Prahova
AS Avântul Cerașu
AS Tineretul Poiana Vărbilău
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 7 Prahova
Viitorul Iordăcheanu
Unirea Tricolor Lipăneşti
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Prahova
Carpaţi MEFIN Sinaia
AS Targşorul Vechi Stăncești
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Elite Mureș
CS Iernut
ASA Târgu Mureş
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Elite Mureș
CS Iernut
ASA Târgu Mureş
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Polska Amatorska Liga Okręgowa – Warszawa I
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
PKS Radość Warszawa
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Polska Amatorska Liga Okręgowa – Warszawa I
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
PKS Radość Warszawa
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Prahova
Flacăra Filipeşti z Târg
JAK Gorgota
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Prahova
CS Avântul Măgureni
Prahova Tinosu
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Prahova
Flacăra Filipeşti z Târg
JAK Gorgota
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Prahova
CS Avântul Măgureni
Prahova Tinosu
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Elite Mureș
ACS Academica Transilvania Târgu Mureș
ASF Pogăceaua
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Prahova
Avantul Tomşani
Ştiinţa Albeşti
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Prahova
FC Steaua Sângeru
AS Viitorul Colceag
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Prahova
Progresul Coslegi
FC Unirea Valea Dulce
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Prahova
Prawdziwi chłopcy Valenii de Munte
Luceafărul Drajna
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Prahova
CS Bucov Proszę
Zwycięzca Ceptury 2018
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Prahova
Voinţa 2009 Gornet
Wiktoria Fântânele
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Prahova
Tirana Homorâciu
FC Vulturul Zanoaga
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Prahova
FC Steaua Sângeru
AS Viitorul Colceag
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Prahova
Tirana Homorâciu
FC Vulturul Zanoaga
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Prahova
Prawdziwi chłopcy Valenii de Munte
Luceafărul Drajna
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Prahova
CS Bucov Proszę
Zwycięzca Ceptury 2018
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Prahova
Voinţa 2009 Gornet
Wiktoria Fântânele
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Prahova
Progresul Coslegi
FC Unirea Valea Dulce
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Prahova
Progresul Coslegi
FC Unirea Valea Dulce
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Prahova
Tirana Homorâciu
FC Vulturul Zanoaga
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Prahova
Prawdziwi chłopcy Valenii de Munte
Luceafărul Drajna
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Prahova
Voinţa 2009 Gornet
Wiktoria Fântânele
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Prahova
Avantul Tomşani
Ştiinţa Albeşti
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Prahova
FC Steaua Sângeru
AS Viitorul Colceag
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Prahova
Progresul Prowincja Jos
AS Voința Adunați
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Elite Mureș
CSM Sighişoara
AS Gaz Metan Duńczycy
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Prahova
Viitorul Proviţa de Sus
AS Viitorul Ţipăreşti
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Prahova
FC Muscelul Câmpina
ACS Caraimanul Busteni
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Prahova
Flacăra Mălăieşti
ACS DP Cornu II
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Prahova
ACS Progresul Aluniş
CS Sotrile
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Prahova
Viitorul Proviţa de Sus
AS Viitorul Ţipăreşti
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Elite Mureș
CSM Sighişoara
AS Gaz Metan Duńczycy
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Prahova
Progresul Prowincja Jos
AS Voința Adunați
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Prahova
FC Muscelul Câmpina
ACS Caraimanul Busteni
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Prahova
Flacăra Mălăieşti
ACS DP Cornu II
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 6 Prahova
AS Sportul Câmpina
Tineretul Poienarii Burchii
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Elite Mureș
ACS Sâncrai Nazna
ACS Atletic Târgu Mureș
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Elite Mureș
ACS Miercurea Nirajului
CSO Sângeorgiu de Pădure
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
08:15
|
Czechy U19 1. dywizja
Dukla Praga U19
Slavia Praga U19
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
08:30
|
Australia NPL, Nowa Południowa Walia
FC St. George Saints
Sydney Olympic
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
09:00
|
Słowacja U19
MFK Dukla Bańska Bystrzyca U19
DAC Dunajska Streda U19
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
09:00
|
Słowacja U19
FK Pohronie U19
MFK Zemplín Michalovce U19
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
09:00
|
Słowacja U19
1. FC Tatran Preszów U19
MFK Rużomberk U19
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
09:00
|
Słowacja U19
ŠK Slovan Bratysława U19
Spartak Trnawa U19
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
09:00
|
Słowacja 1. Liga, Kobiety
ŠK Slovan Bratysława
Spartak Trnava
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
09:00
|
Australia NPL, Nowa Południowa Walia
FC Blacktown City
NWS Spirit FC
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
09:00
|
Australia NPL, Nowa Południowa Walia
Marconi Stallions
Wzgórza Brumbies
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
09:00
|
Turcja U19 Lig, Elit B
Bayrampasa Spor AS U19
Fatih Karagumruk U19
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
09:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Buzau
AS Unirea Largu
AS Tricolorul Gălbinași
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
09:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Buzau
AS Voința Căldărăști
AS Săhăteni
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
09:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Buzau
AS Avântul Zărnești
AS Viitorul Știubei
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
09:00
|
Niemcy Amator A-Jun-BL N/NE
SV Werder Brema U19
Carl Zeiss Jena U19
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
09:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Buzau
AS Săhăteni Vintileanca
AS Sport Club Vernesti
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
09:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Buzau
AS Unirea Mărăcineni
AS Wiktoria Buda
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
09:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Buzau
AS Voința Căldărăști
AS Săhăteni
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
09:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Buzau
AS Olimpia Pogoanele
AS FC Glodeanu Silistea
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
09:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Buzau
AS Avântul Zărnești
AS Viitorul Știubei
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
09:00
|
Niemcy Amator A-Jun-BL West
FC Viktoria Köln U19
Alemannia Akwizgran U19
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
09:00
|
Turcja U19 Lig, Elit B
Altay SK U19
Pendikspor U19
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
09:00
|
Niemcy Amator A-Jun-BL N/NE
SV Werder Brema U19
Carl Zeiss Jena U19
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
09:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Buzau
AS Recolta Blajani
AS Rapid Mătești
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
09:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Buzau
AS Unirea Largu
AS Tricolorul Gălbinași
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
09:00
|
Niemcy Amator A-Jun-BL N/NE
FC Hansa Rostock U19
Dynamo Drezno U19
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
09:00
|
Czechy U19 1. dywizja
Mladá Boleslav U19
FC Zbrojovka Brno U19
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
09:00
|
Słowacja 1. Liga, Kobiety
ŠK Slovan Bratysława
Spartak Trnava
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
09:00
|
Słowacja U19
FK Pohronie U19
MFK Zemplín Michalovce U19
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
09:00
|
Słowacja U19
1. FC Tatran Preszów U19
MFK Rużomberk U19
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
09:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Galati
CSC Progresul Munteni
Siretul Cosmeşti
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
09:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Galati
AS Victoria Independent.a
Voința Cudalbi 2015
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
09:00
|
Australia NPL, Nowa Południowa Walia
Marconi Stallions
Wzgórza Brumbies
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
09:00
|
Turcja U19 Lig, Elit B
Bayrampasa Spor AS U19
Fatih Karagumruk U19
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
09:00
|
Turcja U19 Lig, Elit B
Goztepe U19
Adanaspor U19
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
09:00
|
Słowacja U19
MFK Dukla Bańska Bystrzyca U19
DAC Dunajska Streda U19
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
09:00
|
Słowacja U19
ŠK Slovan Bratysława U19
Spartak Trnawa U19
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
09:00
|
Niemcy Amator A-Jun-BL N/NE
FC Hansa Rostock U19
Dynamo Drezno U19
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
09:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Buzau
AS Olimpia Pogoanele
AS FC Glodeanu Silistea
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
09:00
|
Niemcy Amator A-Jun-BL N/NE
SV Werder Brema U19
Carl Zeiss Jena U19
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
09:00
|
Australia NPL, Nowa Południowa Walia
Marconi Stallions
Wzgórza Brumbies
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
09:00
|
Litwa Pirma Lyga
Ekranas Panevezys
BE1 Nie
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
09:00
|
Czechy U19 1. dywizja
Mladá Boleslav U19
FC Zbrojovka Brno U19
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
09:00
|
Słowacja 1. Liga, Kobiety
ŠK Slovan Bratysława
Spartak Trnava
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
09:00
|
Słowacja U19
MFK Dukla Bańska Bystrzyca U19
DAC Dunajska Streda U19
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
09:00
|
Słowacja U19
FK Pohronie U19
MFK Zemplín Michalovce U19
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
09:00
|
Słowacja U19
MŠK Żylina U19
VSS Koszyce U19
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
09:00
|
Słowacja U19
1. FC Tatran Preszów U19
MFK Rużomberk U19
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
09:00
|
Czechy U19 1. dywizja
FC Trinity Zlin U19
MFK Karwina U19
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
09:00
|
Ghana GAED Division 3 – Strefa 1
FC Wielki Farcos
FC Haatso Kryształowy Pałac
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
09:00
|
Serbia Amatorska Borska Okružna Liga
FK Mala Vrbica
FK Urovica
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
09:00
|
Serbia Amatorska Borska Okružna Liga
FK Mala Vrbica
FK Urovica
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
09:00
|
Serbia Amatorska Borska Okružna Liga
FK Miloševo
FK Radnički Klokočevac
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
09:15
|
Australia NPL, Nowa Południowa Walia
Federacja St George City
Manchester United FC
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
09:30
|
Rumunia Amateur Liga 5 Teleorman
AS Tineretul Silistea
AS Tineretul Ciolanesti 2024
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
09:30
|
Estonia Esiliiga B
Läänemaa JK Haapsalu
Legion TJK
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
09:30
|
Estonia Esiliiga B
Jőhvi FC Phoenix
Pärnu Jalgpalliklubi
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
09:30
|
Rumunia Amateur Liga 5 Teleorman
CS Flacara Calinesti
AS Rapid Urluiu
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
09:30
|
Estonii i Siliigi
Viimsi JK
JK Tabasal
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
09:30
|
Estonia Esiliiga B
Jőhvi FC Phoenix
Pärnu Jalgpalliklubi
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
09:30
|
Estonia Esiliiga B
Läänemaa JK Haapsalu
Legion TJK
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
10:00
|
Światowa Liga Królów Ameryki
Galaktyki Karaibów
Raniza FC
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
10:00
|
Chorwacja 1. HNLŽ
ŽNK Dinamo Zagrzeb
ŻNK Osijek
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
10:00
|
Światowa Liga Królów Ameryki
Persowie FC
Prawdziwy Tytan
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
10:00
|
Światowa Liga Królów Ameryki
Galaktyki Karaibów
Raniza FC
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
10:00
|
Światowa Liga Królów Ameryki
Persowie FC
Prawdziwy Tytan
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
10:00
|
Światowa Liga Królów Ameryki
Galaktyki Karaibów
Raniza FC
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
10:00
|
Portugalia Liga Portugalia 2
Feirense
Unia Leiria
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
10:00
|
Mistrzostwa Portugalii kobiet
Klub piłkarski Racing Power
Famalicão
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
10:00
|
Światowa Liga Królów Ameryki
Persowie FC
Prawdziwy Tytan
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
10:00
|
Światowa Liga Królów Ameryki
Galaktyki Karaibów
Raniza FC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
10:00
|
Strefa Kintampo w Ghanie
Jema Marvelous FC
Kintampo Sharp Arrows FC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
10:30
|
Szwecja Division 2, Norra Svealand
FC Guta
Falu BS FK
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
11:00
|
Polska CLJ
Widzew Łódź U19
Odra Opole U19
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
11:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Ialomita
Spikul Vladeni
Viitorula Valei Ciorii
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
11:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Ialomita
Recolta Săveni
Gloria Ograda
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
11:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Caras Severin
AS Viitorul Cărbunari
AS Steaua 2018 Prigor
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
11:00
|
Superliga Mołdawii
FC Petrocub Hîncesti
Dacii Buiucani
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
11:00
|
Niemcy Amateur Oberliga NOFV Nord
Ankera Wismara
Tenis Borussia Berlin
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
11:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Caras Severin
AS Viitorul Cărbunari
AS Steaua 2018 Prigor
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
11:00
|
Chorwacja Prva NL Junior
NK Slaven Belupo U19
HNK Rijeka U19
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
11:00
|
Niemcy Amateur Regionalliga Nordost
FC Carl Zeiss Jena
VSG Altglienicke
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
11:00
|
Anglia Amatorska Premier League 2, Division 1
Czytanie U21
Middlesbrough U21
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
11:00
|
Niemcy Amator A-Jun-BL N/NE
Eintracht Braunschweig U19
Hamburger SV U19
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
11:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Ialomita
Spikul Vladeni
Viitorula Valei Ciorii
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
11:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Ialomita
FC Movila
FC Victoria Bordeaux
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
11:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Harghita
CS Bastya Lazarea
AS Mohos Lăzărești
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
11:00
|
Polska CLJ
Widzew Łódź U19
Odra Opole U19
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
11:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Harghita
AS Dr. Lukacs Mihaly Plăieșii de Jos
AS Csikszentmarton SE Sânmartin
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
11:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Ialomita
Recolta Săveni
Gloria Ograda
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
11:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Ialomita
FC Movila
FC Victoria Bordeaux
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
11:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Ialomita
AS Ialomița Sudiți
AS Gloria Gura Ialomiţei
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
11:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Ialomita
Spikul Vladeni
Viitorula Valei Ciorii
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
11:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Ialomita
ACS Unirea Mihail Kogalniceanu
Viitorula Platonestiego
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
11:00
|
Polska CLJ
Widzew Łódź U19
Odra Opole U19
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
11:00
|
Niemcy Amateur Regionalliga Nordost
FC Carl Zeiss Jena
VSG Altglienicke
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
11:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Ibom Młodzieżowy FC
Klub sportowy Phoenix Athletics
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
11:00
|
Szwecja Ettan, Norra
Umeå
FBK Karlstad
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
11:00
|
Dania Amateur Danmarksserien
OKS
Viby JEŚLI
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
11:00
|
Anglia Amatorska Premier League 2, Division 1
Czytanie U21
Middlesbrough U21
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
11:00
|
Niemcy Amateur Oberliga NOFV Nord
Ankera Wismara
Tenis Borussia Berlin
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
11:00
|
Niemcy Amateur Regionalliga Nordost
FC Carl Zeiss Jena
VSG Altglienicke
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
11:00
|
Szwecja Division 2, Norrlandia
Kiruna FF
Drużyna TG FF
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
11:00
|
Szwecja Division 2, Västra Götaland
IK Torda
Västra Frölunda IF
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
11:00
|
Chorwacja Prva NL Junior
NK Slaven Belupo U19
HNK Rijeka U19
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
11:00
|
Niemcy Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Gonsenheima
FC Karbach
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
11:00
|
Szwecja Division 2, Norrlandia
Frö JEŚLI
IFK Lulea
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
11:00
|
Polska Amatorska Liga Okręgowa – Warszawa I
Wilga II Garwolin
Mazur Radzymin
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
11:00
|
Elitarna Liga Makau
Uniwersytet w Makau
Sportowe Makau
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
11:00
|
Polska Amator IV. Liga – Kujawsko-Pomorska
Łokietka Brześć Kujawski
KS Pomorzanin Toruń
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
11:15
|
Premier League Mongolii
SP Falcons FC
Erdenes Ilch FC
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
11:30
|
Mistrzostwa Anglii
Leeds United
Southampton
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
11:30
|
Estonia Premium Liiga
FC Nomme United
FC Kuressaare
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
11:30
|
Polska Amatorska Liga Okręgowa – Warszawa I
KS Halinów
Promnik Łaskarzew
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
12:00
|
Rumunia Amatorska Liga 6 Dambovita
ACS Miulesti
ACS Tartasesti
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
12:00
|
Rumunia Amatorska Liga 6 Dambovita
ACS Gloria Mănești
ACS Muscelul Valeni
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
12:00
|
Rumunia Amatorska Liga 6 Dambovita
AS Olimpii Ulmi
ACS Gloria Iedera
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
12:00
|
Rumunia Amatorska Liga 6 Dambovita
AS Voința Bezdead
AS Gloria Doicești
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
12:00
|
Rumunia Amatorska Liga 6 Dambovita
AS Viitorul Gorgota 2019
AS Voința Valea Voievozilor
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
12:00
|
Rumunia Amatorska Liga 6 Dambovita
AS Mătăsaru
FC Găești
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
12:00
|
Niemcy Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FK Pirmasens
Robaki VfR Wormatia
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
12:00
|
Niemcy Amateur Oberliga NOFV Nord
FSV Optik Rathenow
Eintrachta Mahlsdorfa
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
12:00
|
Niemcy Amateur Oberliga NOFV Nord
SG Dynamo Schwerin
SC Staaken
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
12:00
|
Niemcy Amateur Bremen-Liga
Tura Brema
Blumenthaler SV
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
12:00
|
Niemcy Bundesliga, Kobiety
Hoffenheim
Eintracht Frankfurt
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
12:00
|
Niemcy Amateur Bremen-Liga
TS Woltmershausen
Brinkumer SV
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
12:00
|
Rumunia Amatorska Liga 6 Dambovita
ACS Gloria Mănești
ACS Muscelul Valeni
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
12:00
|
Rumunia Amatorska Liga 6 Dambovita
ACS Miulesti
ACS Tartasesti
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
12:00
|
Rumunia Amatorska Liga 6 Dambovita
AS Viitorul Străoști
ACS Voința Ionești
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
12:00
|
Rumunia Amatorska Liga 6 Dambovita
AS Mătăsaru
FC Găești
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
12:00
|
Rumunia Amatorska Liga 6 Dambovita
AS Luceafărul Dărmănești II
AS Unirea Ogrea
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
12:00
|
Rumunia Amatorska Liga 6 Dambovita
AS Viitorul Gorgota 2019
AS Voința Valea Voievozilor
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
12:00
|
Niemcy Amateur Bremen-Liga
TS Woltmershausen
Brinkumer SV
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
12:00
|
Niemcy Amateur Bremen-Liga
Tura Brema
Blumenthaler SV
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
12:00
|
Norwegia 3 Dywizja, Grupa 1
Sandviken
Bród
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
12:00
|
Rumunia Amatorska Liga 6 Dambovita
AS Unirea Cobia
ACS Voința Vișina
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
12:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
FC Urziceni
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
12:00
|
Niemcy Amatorska Verbandsliga Hessen Nord
SV Buchonia Flieden
CSC 03 Kassel
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
12:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Vaslui
FC Ghergheleu
CSM Hușana Huși
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
12:00
|
Szwecja Amatorzy U19 Allsvenskan
Hammarby IF U19
Malmö FF U19
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
12:00
|
Norwegia 3 Dywizja, Grupa 1
Sandviken
Bród
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
12:00
|
Niemcy Amateur Schleswig-Holstein-Liga
PSV Neumünster
Oldenburger SV
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
12:00
|
Rumunia Amatorska Liga 6 Dambovita
AS Unirea Cobia
ACS Voința Vișina
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
12:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
FC Urziceni
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
12:00
|
Rumunia Amatorska Liga 6 Dambovita
ACS Gloria Mănești
ACS Muscelul Valeni
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
12:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Vaslui
FC Unirea Dodești
Zespół ACS Phoenix Tanacu
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
12:00
|
Niemcy Amateur Schleswig-Holstein-Liga
PSV Neumünster
Oldenburger SV
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
12:00
|
Niemcy Amateur Bayernliga Süd
SV Heimstettena
TSV 1882 Landsberga
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
12:00
|
Niemcy Amateur Regionalliga Bayern
SpVgg Greuther Furth II
Augsburga II
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
12:00
|
Niemiecka amatorska Hessenliga
VfB Marburg
FC Eddersheim
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
12:00
|
Szwecja Division 2, Norrlandia
IF Algarna
Umeå FC Akademia
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
12:00
|
Niemcy Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FK Pirmasens
Robaki VfR Wormatia
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
12:00
|
Norwegia 3 Dywizja, Grupa 1
OS IL
nałogowiec
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
12:00
|
Czechy Divide E
FC Wsetin
TVD Slavicín
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
12:00
|
Szwecja Division 2, Norra Götaland
IFK Kumla FK
BK do przodu
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
12:00
|
Hiszpania La Liga
Real Sociedad
Las Palmas
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
12:00
|
Niemcy Amateur Regionalliga Nord
Telewizja Eimsbütteler
VfB Oldenburg
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
12:00
|
Dania Gjensidige Kvindeliga
HB Koge
FC Nordsjaelland
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
12:00
|
Niemcy Amateur Oberliga NOFV Süd
VfB 1921 Krieschow
FC Einheit Wernigerode
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
12:00
|
Niemcy Amateur Oberliga NOFV Nord
SG Dynamo Schwerin
SC Staaken
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
12:00
|
Niemcy Amateur Oberliga NOFV Nord
FSV Optik Rathenow
Eintrachta Mahlsdorfa
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
12:00
|
Tajlandia Liga tajska 1
Ratczaburi
BG Pathum United
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
12:00
|
Niemcy Amateur Bremen-Liga
TS Woltmershausen
Brinkumer SV
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
12:00
|
Turcja TFF 2. Lig
Bukaspor 1928
Diyarbekirspor
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
12:00
|
Turcja TFF 2. Lig
Bursaspor
Van Spor Futbol Kulübü
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
12:00
|
Pierwsza Liga Armenii
Ararat-Armenia II
szanowny panie
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
12:00
|
Szwecja Division 2, Norrlandia
Ytterhogdals IK
Täfteå IK
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
12:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FC Helios Tartu
Sillamäe FC NPM Silmet
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
12:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
12:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
12:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
12:30
|
Brazylia Amatorzy U20 Copa Pará, Region Metropolitalny – Grupa A
AEB Estrela U20
Uniao Barbarense PA
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
12:30
|
Holenderska amatorska liga Derde Divisie
FC Rijnvogels
HSC '21
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
12:30
|
Włochy Campionato Wiosna 2
Spezia U19
Salernitana U19
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
12:30
|
Holandia Amatorzy 6e Klasse Zaterdag – 15
CVV Fit Boys Beilen 5
VV Peize 3
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
12:30
|
Włochy Campionato Wiosna 2
Spezia U19
Salernitana U19
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
12:30
|
Holandia Amatorzy 6e Klasse Zaterdag – 15
CVV Fit Boys Beilen 5
VV Peize 3
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
12:30
|
Włochy Campionato Wiosna 2
Jak U19
Udinese U19
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
12:30
|
Włochy Campionato Wiosna 2
Spezia U19
Salernitana U19
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
12:30
|
Włochy Campionato Wiosna 2
Perugia U19
Piza U19
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
12:30
|
Włochy Campionato Wiosna 2
Spezia U19
Salernitana U19
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
12:30
|
Austriacka Amatorska Liga Regionalna Zachód
SVG Reichenau
SV Wals-Grünau
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
12:30
|
Holandia Tweede Divisie
ACV Assen
Koninklijke HFC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
12:30
|
Holandia Tweede Divisie
SV Spakenburg
Szybkie chłopcy
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
13:00
|
Holandia Amatorzy 6e Klasse Zaterdag – 15
Achilles 1894 Assen 7
VV Grijpskerk 5
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
13:00
|
Polska Amatorska Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupa 1
Lechita Kłecko
LZS Otorowo
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
13:00
|
Norwegia 3 Dywizja, Grupa 3
Asker
Gamle Oslo FK
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
13:00
|
Belgijski amator KVDV Zaterdag
FC't Hert
Heideloperzy SV
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
13:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Ialomița
Druga Adâncata
AS CS Junior Țăndărei
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
13:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Ialomița
AS Albesti 08
CS Unirea Grivisa
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
13:00
|
Belgijski amator KVDV Zaterdag
Merle XL
Zweryfikowano
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
13:00
|
Polska Amatorska Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupa 1
TPS Winogrady
Czarnego Czerniejewa
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
13:00
|
Niemcy Amatorska Bayernliga Nord
FC Coburg
DJK Gebenbacha
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
13:00
|
Czechy 1. Liga, Kobiety
1. FC Słowacko
SK Slavia Praha
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
13:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Ialomița
Wiktoria Roşiori
CS Real Cosâmbești
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
13:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Ialomița
AFC Iazu
Unirea Ion Roata
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
13:00
|
Polska Amatorska Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupa 1
Tarnovia Tarnówka
Noteć Rosko
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
13:00
|
Polska Amatorska Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupa 1
Kłos Gałowo
Clescevia Kleszczewo
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
13:00
|
Polska Amatorska Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupa 1
Wieleń Wartość Netto
Sokoła Damasławka
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
13:00
|
Włochy Amateur Promozione Molise
ASD Baranello
ASD Prawdziwe srebro
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
13:00
|
Polska Amatorska Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupa 1
Lechita Kłecko
LZS Otorowo
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
13:00
|
Belgijski amator KVDV Zaterdag
Merle XL
Zweryfikowano
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
13:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Ialomița
AS Albesti 08
CS Unirea Grivisa
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
13:00
|
Norwegia 3 Dywizja, Grupa 4
Tiller
Surnadal
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
13:00
|
Albania Kategoria i Pare
AF Elbasani
FK Tomori Berat
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
13:00
|
Belgijski amator KVDV Zaterdag
FC't Hert
Heideloperzy SV
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
13:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Ialomița
Druga Adâncata
AS CS Junior Țăndărei
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
13:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Ialomița
Staruita Brosteni
Wiktoria Muntenii Buzău
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
13:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Ialomița
AFC Iazu
Unirea Ion Roata
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
13:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Ialomița
ACS Unirea Scânteia
CS Viitorula Axintele
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
13:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Caras Severin
AS Voința Șoșdea
CS Oraviţa
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
13:00
|
Polska Amatorska Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupa 1
TPS Winogrady
Czarnego Czerniejewa
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
13:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Ialomița
Wiktoria Roşiori
CS Real Cosâmbești
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
13:00
|
Belgijski amator KVDV Zaterdag
Merle XL
Zweryfikowano
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
13:00
|
Polska Amatorska Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupa 1
Lechita Kłecko
LZS Otorowo
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
13:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Ialomița
Wiktoria Roşiori
CS Real Cosâmbești
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
13:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Ialomița
Staruita Brosteni
Wiktoria Muntenii Buzău
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
13:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Ialomița
AFC Iazu
Unirea Ion Roata
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
13:00
|
Włochy Amateur Promozione Molise
ASD Baranello
ASD Prawdziwe srebro
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
13:00
|
Polska Amatorska Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupa 1
Wieleń Wartość Netto
Sokoła Damasławka
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
13:00
|
Norwegia 1. dywizja, kobiety
Hønefoss BK
Ovrevoll Hosle
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
13:00
|
Francja Coupe de France, Kobiety
FC Fleury 91
Paris Saint-Germain
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
13:00
|
Norwegia 3 Dywizja, Grupa 2
FK Mandalskameratene
Vidar
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
13:00
|
Norwegia 2. Dywizja Grupa 2
Łyżka
Ullensaker Kisa
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
13:00
|
Premier League Bośni i Hercegowiny
FK Velez Mostar
HŠK Posušje
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
13:00
|
Niemcy Amateur Regionalliga Nord
FC Kilia Kiel
FC Teutonia 05 Ottensen
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
13:00
|
Norwegia 3 Dywizja, Grupa 3
Bærum SK
Frigg
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
13:00
|
Ukraina Premier League
Szachtar Donieck
Czornomoreć Odesa
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
13:00
|
Czechy 1. Liga, Kobiety
1. FC Słowacko
SK Slavia Praha
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
13:00
|
Tajlandia Liga tajska 1
Muang Thong United
Sukhothai
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
13:00
|
Puchar Anglii w Republice Południowej Afryki
Chippa Wielka
Orlando Pirates
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
13:00
|
Norwegia 3 Dywizja, Grupa 3
Asker
Gamle Oslo FK
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
13:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Klub piłkarski Iganmu
Tccg Fc
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
13:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Mureș
ACS Pescarii Sântioana z Mureș
ACS Jedd Livezeni
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
13:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Mureș
AS Farel Roteni
AS Viitorul Delenii
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
13:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Mureș
AS Farel Roteni
AS Viitorul Delenii
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
13:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Mureș
AS Bekecs Magherani
ACS Steaua Cornești
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
13:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Mureș
Lokomotywa ACS Agrișteu
AS Progresul Dumbrăvioara
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
13:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Mureș
Lokomotywa ACS Agrișteu
AS Progresul Dumbrăvioara
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
13:00
|
Włochy Amateur Promozione Alto Adige – Landesliga
ASV Riffian Kuens
AFC St. Martin Moos
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
13:30
|
Niemcy Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Diefflen
SpVgg Quierschied
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
13:30
|
Niemcy Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
VfR Baumholder 1886
FV Engersa
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
13:30
|
Niemcy Bundesliga
Werder Brema
Borussia M'gladbach
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
13:30
|
Niemcy Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Diefflen
SpVgg Quierschied
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
13:30
|
Polska III liga, grupa 4
LKS Wiślanie Jaśkowice
Chełmianka Chełm
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
13:30
|
Niemcy Bundesliga
Wolfsburg
Darmstadt 98
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
13:30
|
Austriacka Amatorska Liga Regionalna Zachód
AustriaSalzburg
VfB Hohenems
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
13:30
|
Holandia Tweede Divisie
Miasto Jong Almere
De Treffersa
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
14:00
|
Szwajcaria Amateur Erste Liga Classic
FC Balzersa
FC Gossau
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
14:00
|
Norwegia 1 Dywizja
Start IK
Ranheim, Illinois
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
14:00
|
Szwecja Division 2, Norra Svealand
FC Arlanda
Dalkurd FF
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
14:00
|
Chorwacja Prva NL Junior
NK Varaždin U19
NK Istra 1961 U19
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
14:00
|
Finlandia Veikkausliiga
HJK
EFI
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Vaslui
Wiktor Zorleni
Gwiazda Tătărăni
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
14:00
|
Algieria Ligue 2
ES Mostaganem
WA Bufarik
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
14:00
|
Włochy Amatorska Promozione Kampania – Girone A
Cimitile
Lwy MM Montemiletto
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
14:00
|
Polska Amatorska IV. Liga Warmińsko-Mazurska
Stomil II Olsztyn SA
MKS Mazur Ełk
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
14:00
|
Polska Amatorska Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupa 1
KS Opatówek
Stal Pleszew
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Iasi
Lokomotywa AS Pașcani
AS 2023 Todirești
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Iasi
Lokomotywa AS Pașcani
AS 2023 Todirești
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Vaslui
Vulturul Bălteni
Avântul Solești
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Vaslui
Wiktor Zorleni
Gwiazda Tătărăni
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
14:00
|
Szwajcaria Amatorzy 2. Liga FVRZ
FC Blue Stars ZH
FC Horgen
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
14:00
|
Szwecja Ettan, Norra
Karlberg BK
Sollentuna FF
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
14:00
|
Polska Amatorska Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupa 1
Rydzyniak Rydzyna
Zawisza Dolsk
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
14:00
|
Polska Amatorska Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupa 1
Sarnowianka Sarnowa
Brenewia Wijewo
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
14:00
|
Finlandia Veikkausliiga
HJK
EFI
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
14:00
|
Szwecja Ettan, Norra
Karlberg BK
Sollentuna FF
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
14:00
|
Szwajcarska Liga Awansowa
FC Zurich II
Etoile Carouge FC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
14:00
|
Szwajcarska Liga Awansowa
FC Rapperswil-Jona
FC Bavois
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
14:00
|
Chorwacja Prva NL Junior
NK Sesvete U19
NK Dugopolje U19
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
14:00
|
Chorwacja Prva NL Junior
NK Varaždin U19
NK Istra 1961 U19
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
14:00
|
Tunezja Ligue 2
SC Moknine
ES Zarzis
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
14:00
|
Niemcy Amatorska Bayernliga Nord
SV Fortuna Ratyzbona
Wurzburger FV
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
14:00
|
Norwegia 1 Dywizja
Levanger
Sogndal IL
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
14:00
|
Norwegia 1 Dywizja
Raufoss
Wzgórza
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
14:00
|
Norwegia 1 Dywizja
Start IK
Ranheim, Illinois
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
14:00
|
Szwecja Division 2, Norra Svealand
FC Arlanda
Dalkurd FF
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
14:00
|
Szwecja Division 2, Norrlandia
IFK Ostersund
szczęście JEŚLI
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
14:00
|
Szwecja Division 2, Sodra Götaland
IFK Karlshamn
Österlen FF
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
14:00
|
Norwegia 1 Dywizja
Sandnes Ulf
Mech FK
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
14:00
|
Finlandia Veikkausliiga
HJK
EFI
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
14:00
|
Estonia Premium Liiga
Narwa Trans
Pärnu JK Vaprus
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
14:00
|
Norwegia 1 Dywizja
Egersund
Lyn FK
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
14:00
|
Słowacja 1. Liga, Kobiety
SKF Żylina
GFC Topoľčany
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
14:00
|
Indyjska Super Liga Indyjska
ATK Mohun Bagan FC
Bombaj City FC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Sălaj
ACS Ardealul Crișeni
ACS Bănișor Peceiu
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Sălaj
ACS Ardealul Crișeni
ACS Bănișor Peceiu
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Sălaj
ACS Ardealul Crișeni
ACS Bănișor Peceiu
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
CS Utvina
AS Inter Foieni
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
AS Olimpia Darova
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
14:00
|
Polska Amatorska V Liga – Mazowiecka
Watry Mrozy
MKS Podlasie Sokołów Podlaski
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
CS Sânandrei Timiș
AS Vulturii Igriș
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
AS Margina
CS Niţchidorf
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
AS Margina
CS Niţchidorf
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
AS Margina
CS Niţchidorf
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
14:00
|
Polska Amatorska V Liga – Mazowiecka
MKS Narew 1962 Ostrołęka
Nadnarwianka Pułtusk
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
14:00
|
Polska Amatorska V Liga – Wielkopolska
Sparta Szamotuły
KP Piła
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
14:00
|
Węgry Amatorzy BLSZ I. osztály
1908 SZAC Budapeszt
Budafoki MTE II
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Timiș
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
14:30
|
Puchar Irlandii Północnej Irlandii
Linfield FC
Cliftonville FC
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
14:30
|
Czechy Divide E
TJ Slovan Bzenec
SK Batow 1930
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
14:30
|
Czechy Divide F
TJ Valašské Meziříčí
Bruntál
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
14:30
|
Szwecja Amatorzy U19 Allsvenskan
IFK Goteborg U19
IFK Norrköping U19
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
14:30
|
Czechy Divide E
SFK Elko Holesov
Sternberka
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
14:30
|
Czechy Divide F
TJ Valašské Meziříčí
Bruntál
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
14:30
|
Węgry NB I, Kobiety
Diosgyőri VTK
MOL Vidi FC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
14:30
|
Hiszpania Amatorzy Tercera Federación, grupa 11
CE Mercadal
Felanitx
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
14:30
|
Szwecja Amatorzy U19 Allsvenskan
IFK Goteborg U19
IFK Norrköping U19
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
14:30
|
Serbia Amatorska Prva Liga Kragujevca
FK Hajduk Jovanovac
FK Kutłowo 1977
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
14:30
|
Serbia Amatorska Prva Liga Kragujevca
FK Hajduk Jovanovac
FK Kutłowo 1977
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
14:30
|
Mistrzostwa Portugalii Amatorów w Santo Tirso
CPRJ Água Longa
AB 92
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
14:30
|
Bośnia i Hercegowina Amatorska liga regionalna RS – Zapad
OFK Lauš Banja Luka
FK Sloga DIPO Gornji Podgradci
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
14:30
|
Serbia Amatorska Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Šamot Aranđelovac
FK Kalipolje Zabare
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
14:30
|
Bośnia i Hercegowina Amatorska 2. Liga RS – Istok
FK Rudar 1925 Ugljevik
FK Stakorina Čajniče
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
14:30
|
Serbia Amatorska Zaječarska Okružna Liga
FK Radnički 1946 Lubnica
FSU Kraljevica Zaječar
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
14:30
|
Serbia Amatorska Zaječarska Okružna Liga
FK BSK Bogowina
FK Granicar Veliki Izvor
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
14:30
|
Serbia Amatorska Zaječarska Okružna Liga
FK BSK Bogowina
FK Granicar Veliki Izvor
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
14:30
|
Serbia Amatorska Borska Okružna Liga
FK Poreč Donji Milanovac
FK Sloga Kobišnica
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
14:30
|
Słowenia Amatorska liga Gorenjska nogometna
NK Nakło
NK Velesovo-Cerklje
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
14:30
|
Słowenia Amatorska liga Gorenjska nogometna
NK Niko Żelezniki
NK Bitnje
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
14:30
|
Słowenia Amatorska liga Gorenjska nogometna
NK Sava Kranj
NK Bled-Bohinj Hirter
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
14:30
|
Słowenia Amatorska liga Gorenjska nogometna
NK Kranj
NK Kranjska Gora
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
14:30
|
Słowenia Amatorska liga Gorenjska nogometna
NK Kranj
NK Kranjska Gora
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
14:30
|
Słowenia Amatorska liga Gorenjska nogometna
NK Kranj
NK Kranjska Gora
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
14:30
|
Słowenia Amatorska liga Gorenjska nogometna
ŠD Polet
Brytof
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
14:30
|
Słowenia Amatorska liga Gorenjska nogometna
NK Nakło
NK Velesovo-Cerklje
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
14:30
|
Słowenia Amatorska liga Gorenjska nogometna
NK Niko Żelezniki
NK Bitnje
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
14:30
|
Słowenia Amatorska liga Gorenjska nogometna
ŠD Predvor
ŠD Visoko
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
15:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Bacau
CS Siretu Săucești
AS Voința Cleja
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:00
|
Rumunia Amatorzy Liga 5 Vâlcea
AS Stejarul Vlădești 2009
ACS Corona Mihaesti
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:00
|
Rumunia Amatorzy Liga 5 Vâlcea
AS Viitorul P. Măglași
CS Șușani
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:00
|
Portugalia Amatorski AF Porto I Dywizja – Seria 2
ADC Várzea do Douro
GD Livração
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Chorwacja Pojatno
NK Kupinec
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:00
|
Słowenia Amatorzy 1. MNL Murska Sobota
NK Kema Puconci
NK Lipa
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:00
|
Polska Amator IV. Liga – Pomorska
Gryfa Wejherowa
KS Sparta Sycewice
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Daruvar
NK Tomisław Berek
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. Zagrebačka NL
NK Čulinec
NK Cehi
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:00
|
Słowenia Amatorzy 1. MNL Murska Sobota
NK Cankowa
ŠD NK Križevci
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:00
|
Serbia Amatorski PFL Pančevo
FK Sloga Plandište
FK Jedinstvo Stević Kačarevo
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:00
|
Słowacja 2. liga
Sławoj Trebiszów
KFC Komarno
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Bacau
CS Siretu Săucești
AS Voința Cleja
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:00
|
Serbia Amatorska Medjuopštinska liga Sever
FK Osaonica Bagrdan
FK Mladost Končarevo
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Caras Severin
CS Mołdawia Noua
FC Nera Bogodinț
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:00
|
Słowenia Amatorzy 1. MNL Murska Sobota
NK Kema Puconci
NK Lipa
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
ŠNK Lunjkovec
NK Mladost Sveti Petar
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. Zagrebačka NL
NK Čulinec
NK Cehi
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Brestovac Garešnički Brestovac
NK Kamen Sirč
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Daruvar
NK Tomisław Berek
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Chorwacja Pojatno
NK Kupinec
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. Zagrebačka NL
NK Sparta
NK Mladost Buzin
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Kutina
NK Moslavina Donja Gračenica
NK Matija Gubec Kutina
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:00
|
Mistrzostwa Portugalii kobiet
SC Braga
Damaiense
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:00
|
Serbia Amatorski PFL Pančevo
FK Sloga Plandište
FK Jedinstvo Stević Kačarevo
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:00
|
Węgry Amatorski Nyír-Wetland Megyei I. osztály
Nyirbatori LSE
Újfehértó SE
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:00
|
Rumunia Amatorzy Liga 5 Vâlcea
AS Crețeni
AS Viitorula Pietrariego
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:00
|
Rumunia Amatorzy Liga 5 Vâlcea
AS Viitorul P. Măglași
CS Șușani
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Bacau
AFC Bubu
AS Flamura Roșie Săscut
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Bacau
ACS Gauss Bacau
JAK Negri
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Brodsko-posavska
Walizka NK Granicar Magić
NK Posavac Davor
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:00
|
Portugalia Amatorski AF Porto I Dywizja – Seria 2
ADC Várzea do Douro
GD Livração
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:00
|
Serbia Amatorzy 2. Južnobanatska liga „Istok”
FK Sloga Margita
FK Banat Vršac
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Bacau
ACS Bamirom Dumbrăveni
ACS Viitorul Nicolae Bălcescu
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:00
|
Polska Amator IV. Liga – Pomorska
Gryfa Wejherowa
KS Sparta Sycewice
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. Zagrebačka NL
NK Čulinec
NK Cehi
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. Zagrebačka NL
NK Sparta
NK Mladost Buzin
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
15:00
|
Mistrzostwa Portugalii kobiet
SC Braga
Damaiense
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
ŠNK Lunjkovec
NK Mladost Sveti Petar
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
15:00
|
Rumunia Amatorzy Liga 5 Vâlcea
AS Stejarul Vlădești 2009
ACS Corona Mihaesti
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
15:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Bacau
CS Siretu Săucești
AS Voința Cleja
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
15:00
|
Austriacka Amatorska Liga Regionalna Zachód
SC w 1933 r
SC Röthis
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
15:00
|
Austriacka Amatorska Liga Regionalna Zachód
TSV ul. Jan
RW Rankweila
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
15:00
|
Szwajcarska Liga Awansowa
Bazylea II
SC Brühl SG
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
15:00
|
Słowacja 2. liga
FC Petrzałka 1898r
1. FC Tatran Preszów
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
15:00
|
Bośnia i Hercegowina Amatorzy 2. Liga FBiH – Zapad
NK Witez
FK Witez
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
15:00
|
Bośnia i Hercegowina Amatorzy 2. Liga FBiH – Zapad
NK Romari Vitez
NK Podgrmeč Sanski Most
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
15:00
|
Czechy Divide B
FK Ostrow
FK Seko Louny
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
15:00
|
Austriacka Amatorska Liga Regionalna Zachód
Dornbirner SV
SK Bischofshofen
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
15:00
|
Szwajcaria Superliga Kobiet
FC Rapperswil-Jona
Frauenteam Thun Berner Oberland
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
15:00
|
Słowacja 3. Liga, Zachód
MŠK Fomat Martin
MFK Dubnica
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Starigrad
NK Prugovac
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
15:00
|
Bośnia i Hercegowina Amatorzy 2. Liga FBIH – Centar
FK Moscanica Sarajewo
NK Natron Maglaj
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
15:00
|
Słowacja 2. liga
Sławoj Trebiszów
KFC Komarno
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
15:00
|
Słowenia 2. SNL
NK Tabor Sezana
ND Gorica
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
15:00
|
Węgry NB I, Kobiety
MTK Węgry
Szent Mihaly SE
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 3. ŽNL Valpovo
NK Zrinski Vinogradci
NK Tomislav Šag
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 3. ŽNL Valpovo
NK Bistrinci
NK Gaj Brođanci
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 3. ŽNL Valpovo
NK Zrinski Vinogradci
NK Tomislav Šag
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 3. ŽNL Valpovo
NK Bistrinci
NK Gaj Brođanci
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Arad
CS Recolta Apateu
ACS Cetate Dezna
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
15:00
|
Strefa Kintampo w Ghanie
Kintampo Fighters FC
Kintampo Kwese FC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
15:00
|
Mistrzostwa Portugalii Amatorów w Santo Tirso
FC Burgães
AMCH Ringe
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:00
|
Mistrzostwa Portugalii Amatorów w Santo Tirso
FC Burgães
AMCH Ringe
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:00
|
Węgry Amatorzy BLSZ I. osztály
43.sz. Építők SK
Szent István SE
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Arad
CS Voința Macea
CS Beliu
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Arad
CS Voința Macea
CS Beliu
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Osijek
NK Elektra Osijek
NK BSK Beketinci
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Osijek
NK Elektra Osijek
NK BSK Beketinci
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:00
|
Polska Amator IV. Liga – Wielkopolska
Centrum Ostrów Wielkopolski
Pogoń Łobenica
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:00
|
Bośnia i Hercegowina Amatorska Područna liga – Banja Luka
FK Borac Drvar
FK Krupa
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:00
|
Bośnia i Hercegowina Amatorska Područna liga – Banja Luka
Rekreacyjne Banja Luka
FK Żmijanje
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:00
|
Bośnia i Hercegowina Amatorska Područna liga – Banja Luka
FK Gomionica Bronzani Majdan
FK Vrbas
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:00
|
Bośnia i Hercegowina Amatorska Područna liga – Banja Luka
Omladinac Banja Luka
OFK Spartak 2013
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:00
|
Bośnia i Hercegowina Amatorska Područna liga – Banja Luka
FK Gomionica Bronzani Majdan
FK Vrbas
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:00
|
Bośnia i Hercegowina Amatorska Područna liga – Banja Luka
Omladinac Banja Luka
OFK Spartak 2013
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:00
|
Bośnia i Hercegowina Amatorska Područna liga – Banja Luka
FK Borac Drvar
FK Krupa
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Arad
CS Wiktoria Nadlac
ACS ACB Ineu II
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:00
|
Bośnia i Hercegowina Amatorska Područna liga – Banja Luka
Rekreacyjne Banja Luka
FK Żmijanje
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Kișineu Criș II
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Kișineu Criș II
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Kișineu Criș II
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Arad
AS Flacăra Țipar
CS Avantul Târnova
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Arad
AS Flacăra Țipar
CS Avantul Târnova
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:00
|
Polska Amatorska Klasa Okręgowa – Krosno
JKS Czarni 1910 Jasło
MKS Ostoja Kołaczyce
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Samoborski Otok
NK Ostrna
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 3. ŽNL Našice
NK Šipovac
NK Poganovci
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Zadarska
NSK Podgradin
NK Arbanasi Zadar
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 3. ŽNL Našice
NK Šipovac
NK Poganovci
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Zadarska
NSK Podgradin
NK Arbanasi Zadar
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Mladost Draž
NK Moticina
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Tomislav Đulovac
NK Mladost-Nada Hrastovac
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Dinamo Dežanovac
NK Lasta Palešnik
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Tomislav Đulovac
NK Mladost-Nada Hrastovac
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Tomislav Đulovac
NK Mladost-Nada Hrastovac
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Arad
CS Podgoria Pancota
CS Victoria Zabrani
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:00
|
Serbia Amateur Vojvođanska Liga „Istok”
FK Jedinstvo Vlajkovac
FK Mladost Omoljica
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Arad
AS Varfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Arad
AS Varfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Liwada
NK Novigrad 1947
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:00
|
Serbia Amatorska MFL Sombor – 2. razred
FK Pik 2023 Sombor
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:00
|
Serbia Amatorska MFL Sombor – 2. razred
FK Pik 2023 Sombor
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Bestovje
NK Jamnica Pisarovina
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Bestovje
NK Jamnica Pisarovina
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:30
|
Szwajcaria Amatorzy 2. Liga FVRZ
FC Regensdorf
FC Urdorf
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:30
|
Azerbejdżan Misli Premier League
Karabağ
Neftçi Baku PFK
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:30
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Radnik Majur
NK Sloga Jazavica-Roždanik
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:30
|
Chorwacja 3.NL – Centar
NK Kuriłowiec
HNK Segesta
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:30
|
Szwajcaria Amatorzy 2. Liga FVRZ
FC Regensdorf
FC Urdorf
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:30
|
Meksyk U23 Liga MX, Apertura
CF Pachuca U23
Puebla FC U23
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
15:30
|
Polska I liga
KS Lechia Gdańsk
GKS Tychy
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
15:30
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Lovor Nijemci
NK Żupanja 77
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:30
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Lovor Nijemci
NK Żupanja 77
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
15:30
|
Serbia Amatorska Druga Nowosadska Liga
FK Stražilovo Sremski Karlovci
FK Petar Puača Nowy Sad
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:30
|
Serbia Amatorska Druga Nowosadska Liga
FK Miletic Mosorin
FK. Sofex Futog
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:30
|
Serbia Amatorska Druga Nowosadska Liga
Tytuł FK
FK Borac Rakovac
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:30
|
Serbia Amatorska Druga Nowosadska Liga
FK Železničar Nowy Sad
FK Hajduk Gardinovci
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:30
|
Serbia Amatorska Druga Nowosadska Liga
Tytuł FK
FK Borac Rakovac
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:30
|
Serbia Amatorska Druga Nowosadska Liga
FK Obilić Vilovo
FK Vinogradar Ledinci
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:30
|
Serbia Amatorska Druga Nowosadska Liga
FK Miletic Mosorin
FK. Sofex Futog
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:30
|
Serbia Amatorska Druga Nowosadska Liga
FK Stražilovo Sremski Karlovci
FK Petar Puača Nowy Sad
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:30
|
Polska Amatorska Liga Okręgowa – Warszawa I
Bug Wyszków
Wicher Kobyłka
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
15:30
|
Węgry Amatorzy BLSZ I. osztály
Testvériség SE
Unia FC
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
15:30
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Borac Drenovci
NK Slavonac Gradiste
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
16:00
|
Holenderska amatorska liga Derde Divisie
VV UNA
hsv hoek
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
16:00
|
Mistrzostwa Portugalii U19
Paços de Ferreira U19
Boavista FC U19
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
16:00
|
Niemcy Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Bitburg 1919
FC Rot-Weiss Koblencja
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
16:00
|
Holenderska amatorska liga Derde Divisie
HV i CV Szybkie
VV Kloetinge
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
16:00
|
Portugalia Amatorski AF Algarve I Dywizja
FC Carvoeiro United
Klub Padernense
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
16:00
|
Niemcy Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Bitburg 1919
FC Rot-Weiss Koblencja
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
16:00
|
Szwajcaria Superliga Kobiet
Basel
FC Sankt Gallen-Staad
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
16:00
|
Mistrzostwa Portugalii U19
SC Farense U19
Benfica U19
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
16:00
|
Mistrzostwa Portugalii U19
Paços de Ferreira U19
Boavista FC U19
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
16:00
|
Mistrzostwa Portugalii U19
Lusitania FC Lourosa U19
Gil Vicente FC U19
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
16:00
|
Niemcy Amatorska Oberliga Niederrhein
KFC Uerdingen 05
Mülheimer FC 97
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
16:00
|
Portugalia Amateur AF Beja II Division – 2. faza
FC Barrancos
SC Ferreirense
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
16:30
|
Hiszpania La Liga
Girona
Barcelona
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
17:00
|
Szwajcaria Superliga Kobiet
Servette FC Chenois Féminin
FC Aarau
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
17:00
|
Szwajcaria Amatorzy 2. Liga FTC
AC Ravecchia
Vedeggio Calcio
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
17:00
|
Szwajcaria Superliga Kobiet
Servette FC Chenois Féminin
FC Aarau
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
17:00
|
Szwajcaria Amatorzy 2. Liga FTC
AC Ravecchia
Vedeggio Calcio
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
17:00
|
Austriackie Centrum Ligi Regionalnej Amatorów
USV Weindorf ul. Anna am Aigen
Sparkasse Gleisdorf
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
17:00
|
USA MLS Next Pro
Rewolucja Nowej Anglii II
Chicago Fire FC II
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
17:00
|
Niemiecka Amatorska Oberliga Westfalen
Turkspor Dortmund 2000r
ASC Dortmund
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
17:00
|
Szwajcaria Superliga Kobiet
Servette FC Chenois Féminin
FC Aarau
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
17:00
|
Meksyk Liga Premier Serie A, grupa 1
Autonomiczny Uniwersytet Tamaulipas
Mineros de Fresnillo FC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
18:00
|
Meksyk Liga MX, kobiety, Clausura
Cougars UNAM
Querétaro
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
18:00
|
Brazylia U20 Capixaba – Grupa C
Rio Branco-ES U20
Nowa Wenecja U20
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
18:00
|
Brazylia Amatorzy U17 Gaúcho – Grupa A
SER Panambi U17
Aimore U17
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
18:00
|
Brazylia Amatorzy U17 Gaúcho – Grupa A
Sao Luiz U17
Juventus U17
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
18:00
|
Brazylia U20 Capixaba – Grupa C
Rio Branco-ES U20
Nowa Wenecja U20
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
18:00
|
Brazylia Amatorzy U17 Gaúcho – Grupa A
SER Panambi U17
Aimore U17
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
18:00
|
Brazylia Amatorzy U17 Gaúcho – Grupa A
Sao Luiz U17
Juventus U17
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
18:00
|
Meksyk Liga MX, kobiety, Clausura
Cougars UNAM
Querétaro
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
18:00
|
Liga Peru 1
Los Chankas CYC
Cuzco
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
18:00
|
Brazylia U20 Catarinense
Marcílio Dias U20
Kraj Araquari U20
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
18:00
|
Brazylia U20 Catarinense
Chapecoense U20
Barra FC U20
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
18:00
|
Brazylia U20 Catarinense
Międzynarodowy zespół Lages U20
Criciuma U20
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
18:30
|
Argentyński generał amator Roca – pierwsza dywizja
CA Nicolás Bruzone – SUB 14
CS y D. Barrio Quirno – SUB 14
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
18:30
|
Argentyński generał amator Roca – pierwsza dywizja
Kulturalne Del Campillo – SUB 14
Kulturalny Mattaldi – SUB 14
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
18:30
|
Argentyński generał amator Roca – pierwsza dywizja
Deportivo Moto Kart – SUB 14
Recreativo Estrellas – SUB 14
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
18:30
|
Brazylia U20 Paranaense – 1. faza, grupa A
Atletico U20
PSTC Procopene U20
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
18:30
|
Brazylia U20 Paranaense – 1. faza, grupa A
Rolândia EC U20
Iraty U20
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
18:30
|
Norwegia 2. Dywizja Grupa 2
Stjørdals/Blink
Tromsdalen UIL
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
18:30
|
Hiszpania Liga F
Granada
Barcelona
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
18:30
|
Argentyński generał amator Roca – pierwsza dywizja
Ind'te de Ranqueles – SUB 14
C. A. Talleres – SUB 14
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
18:30
|
Brazylia U20 Paranaense – 1. faza, grupa A
Atletico U20
PSTC Procopene U20
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
18:30
|
Argentyński generał amator Roca – pierwsza dywizja
Deportivo Moto Kart – SUB 14
Recreativo Estrellas – SUB 14
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
18:30
|
Hiszpania Liga F
Granada
Barcelona
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
18:30
|
Brazylia U20 Paranaense – 1. faza, grupa A
Atletico U20
PSTC Procopene U20
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
18:30
|
Brazylijski Amator U17 Cearense
Tyrol/CEFAT U17
Akademia FC Acopiara U17
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
18:30
|
Brazylijski Amator U17 Cearense
Ceara U17
Kolej U17
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
18:30
|
Brazylijski Amator U17 Cearense
Ceara U17
Kolej U17
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
18:30
|
Brazylijski Amator U17 Cearense
São Gerardo EC U17
Aliança-CE U17
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
18:30
|
Brazylijski Amator U17 Cearense
Santa Cruz FC-CE U17
Twierdza U17
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
18:30
|
Brazylijski Amator U17 Cearense
Tyrol/CEFAT U17
Akademia FC Acopiara U17
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
20:00
|
Gwadelupa Guadeloupe Régionale 2 – Grupa A
Amerykański Ansoise
CS Bouillantaisa
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
20:00
|
Gwadelupa Guadeloupe Régionale 2 – Grupa A
JAK Smok
Klub wyścigowy Basse-Terre
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
20:00
|
Gwadelupa Guadeloupe Régionale 2 – Grupa A
AC Saint-Robert
KSIĘŻYCOWY
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
20:00
|
Gwadelupa Guadeloupe Régionale 2 – Grupa A
Mieszkańcy JS Vieux
CS Capesterrien
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
20:00
|
Francja Amatorzy Gwadelupa Régionale 1
Baie-Mahault w USA
Kanał Phare du
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/04
20:00
|
Kolumbijska Liga Kobiet
Independiente Medellin
Płyta CD Cortuluá
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Regionale 3 – Grupa A
ASC Carénage
Klub Mondial
|
Ponad 1.5 gola
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Regionale 3 – Grupa A
ASC Carénage
Klub Mondial
|
Ponad 2.5 gola
|
05/04
20:30
|
Ekwador LigaPro Serie A
Runa Mushuc
LDU
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
21:00
|
USA MLS Next Pro
Chattanooga FC
Orlando miasto B
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
23:00
|
Argentyna Primera C Metropolitana
Deportivo Muñiz
Centralna Kordoba Rosario
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
23:00
|
Meksyk Liga MX, kobiety, Clausura
Pachuca
Tygrysy UANL
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
23:30
|
amerykańskiej ligi MLS
Trzęsienia ziemi w San Jose
Los Angeles FC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/04
23:30
|
amerykańskiej ligi MLS
Inter Miami CF
New York Red Bulls
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
01:06
|
Meksyk Liga MX, kobiety, Clausura
Santos Laguna
Mazatlan FC
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
01:06
|
Meksyk Liga MX, kobiety, Clausura
Santos Laguna
Mazatlan FC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
02:00
|
Narodowa Liga Piłki Nożnej Kobiet USA
FC Portland Thorns
Duch Waszyngtona
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
02:00
|
Mistrzostwa USA USL
FC Monterey Bay
Indy Eleven
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
02:00
|
Liga Narodowa Nowej Zelandii
Zachodnie Przedmieścia FC
Zatrzymaj się SC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
03:00
|
Fidżi Digicel Premier League
Nadi FC
Suwa FC
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
03:10
|
Meksyk Liga MX, kobiety, Clausura
FC Juarez
Klub Ameryka
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
03:10
|
Meksyk Liga MX, kobiety, Clausura
FC Juarez
Klub Ameryka
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
03:30
|
Tahiti Ligue 1 Vini
AS Central Sport
AS Tefana
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
04:00
|
Japonia Nadeshiko League, Div. 1, Kobiety
Orca Kamogawa FC
Ehime FC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
05:00
|
Australia NPL, Nowa Południowa Walia
Wilki Wollongong
Młodzież marynarzy środkowego wybrzeża
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
05:00
|
Australia NPL, Nowa Południowa Walia
Sydney United
Młodzież Wędrowców z Zachodniego Sydney
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
05:00
|
Australia Victoria Premier LeagueKobiety
Calder United SC
Preston Lwy
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
05:00
|
Australia NPL, Nowa Południowa Walia
Sydney United
Młodzież Wędrowców z Zachodniego Sydney
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
07:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Piękny Tour FC
Bussdors Utd FC
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
07:00
|
Chińska liga CFA Division Two
Langfang Glory City FC
Shaanxi Union FC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
07:00
|
Hiszpania Amatorska Liga Weteranów Madryt Północ
AD Colmenar Viejo (V)
Haro Villanueva FC (V)
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
07:00
|
Hiszpania Amatorska Liga Weteranów Madryt Północ
AD Colmenar Viejo (V)
Haro Villanueva FC (V)
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
07:00
|
Hiszpania Amatorska Liga Weteranów Madryt Północ
Bar La Herradura Torrejón (V)
CD Loeches (V)
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
07:00
|
Hiszpania Amatorska Liga Weteranów Madryt Północ
CD Algete (V)
AD Konnico El Casar (V)
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
07:00
|
Hiszpania Amatorska Liga Weteranów Madryt Północ
Bar La Herradura Torrejón (V)
CD Loeches (V)
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
07:00
|
Hiszpania Amatorska Liga Weteranów Madryt Północ
CD Algete (V)
AD Konnico El Casar (V)
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
07:30
|
Chińska liga CFA Division Two
Xi An Ronghai
Shandong Taishan B
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Bacau
AS Viitorul Berești-Tazlău
AS Vulturul Măgirești
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Bacau
CS Sportul Oneşti
AS Bradul Mănăstirea Cășin
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Calarasi
ACS Viitorul Ileana II
AFC Progresul Perişoru
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Iasi
ASA Avântul Tătăruși
AS Viitorul Brăești
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Iasi
Voința Moțca
AS Biruința Miroslovești
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Calarasi
ACS Înainte Modelu II
AS Avantul Pietroiu
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Calarasi
ACS Tricolorul Jegălia
AS Șoimii Unirea
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Bacau
CS Sportul Oneşti
AS Bradul Mănăstirea Cășin
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Bacau
AS Bârsănești
CS Doftean
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Bacau
AS Viitorul Berești-Tazlău
AS Vulturul Măgirești
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
08:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Calarasi
ACS Viitorul Ileana II
AFC Progresul Perişoru
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
08:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Osvit Đelekovec
NK Drava Novigrad Podravski
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
08:00
|
Strefa Kintampo w Ghanie
Kintampo New Vision FC
Jakam FC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Iasi
AS Progresul Deleni
AS Biruința Miroslovești
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Iasi
Voința Moțca
Lokomotywa AS Pașcani
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Iasi
AS Viitorul Brăești
AS 2023 Todirești
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Iasi
AS Viitorul Brăești
AS 2023 Todirești
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Iasi
Voința Moțca
Lokomotywa AS Pașcani
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Iasi
Spicul Heleşteni
FC Recolta Conțești
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Iasi
CS Unirea Mircești
Viitorul Hărmănești
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Iasi
Stejarul Sinești
AS Victoria Lețcani
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Iasi
AS USV Iasi
AS Tonmir Iasi
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Iasi
Unirea Alexandru Ioan Cuza
AS Țuțora
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Iasi
Stejarul Sinești
AS Victoria Lețcani
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Iasi
AS USV Iasi
AS Tonmir Iasi
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
08:00
|
Hiszpania Amatorska Liga Weteranów Madryt Północ
Kosmos FC (V)
CD Futuro San Francisco (V)
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
08:00
|
Hiszpania Amatorska Liga Weteranów Madryt Północ
Kosmos FC (V)
CD Futuro San Francisco (V)
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Iasi
CS Gloria Românești
AS Biruinta Movileni
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Iasi
Voința Bosia
Poiana Popesti
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Iasi
CS Dumești
CS Tomești
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Iasi
FC Viitorul Plugari
Voința Voinești
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Iasi
Voința Bosia
Poiana Popesti
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Iasi
FC Viitorul Plugari
Voința Voinești
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Iasi
CS Dumești
CS Tomești
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Iasi
CS Gloria Românești
AS Biruinta Movileni
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
08:15
|
CFL w Czechach
Slovan Liberec U21
FC Hradec Kralove B
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
08:15
|
Szwajcaria Amatorzy 2. Liga FVRZ
FC Wettswil-Bonstetten 2
FC Seefeld Zurych
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
08:15
|
Premier League Mongolii
FC Bawarczycy
Klub Choromkhon
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
08:15
|
Premier League Mongolii
FC Bawarczycy
Klub Choromkhon
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
08:15
|
Premier League Mongolii
FC Bawarczycy
Klub Choromkhon
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
08:30
|
Austriackie Centrum Ligi Regionalnej Amatorów
ZAPYTAJ Klagenfurt
Wolfsberger AC II
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
08:30
|
Austriackie Centrum Ligi Regionalnej Amatorów
ZAPYTAJ Klagenfurt
Wolfsberger AC II
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
08:30
|
Austriackie Centrum Ligi Regionalnej Amatorów
ZAPYTAJ Klagenfurt
Wolfsberger AC II
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
09:00
|
Niemcy Amatorski A-Jun-BL S/SW
TSV 1860 Monachium U19
Moguncja 05 U19
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
09:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Iasi
FC Recolta Conțești
CS Unirea Mircești
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
09:00
|
Włochy Amatorska Eccellenza Lazio Girone A
ASD Aurelia Antica Aurelio
Amatrice Rieti
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Buruj Fc
Glory Boys Fc
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
09:00
|
Włochy Amatorska Eccellenza Lazio Girone B
ASD Vicovaro
Dysk SSD Certosa 1965
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
09:00
|
CFL w Czechach
FK Cieplice B
TJ Sokół Živanice
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
09:00
|
Niemcy Amator A-Jun-BL West
Bochum U19
MSV Duisburg U19
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
09:00
|
Niemcy Amatorski A-Jun-BL S/SW
TSV 1860 Monachium U19
Moguncja 05 U19
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
09:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Bacau
AS Viitorul Dămienești
CSM Moinești
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
09:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Iasi
FC Recolta Conțești
CS Unirea Mircești
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
09:00
|
Niemcy Amator A-Jun-BL N/NE
Hertha Berlin U19
VfL Osnabrück U19
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Buruj Fc
Glory Boys Fc
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
09:00
|
CFL w Czechach
FK Cieplice B
TJ Sokół Živanice
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
09:00
|
Słowacja 3. Liga, Wschód
Slavia TU Koszyce
SK Odeva Lipany
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Ingas Fc
City Stars Fc
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
09:00
|
Hiszpania Amatorzy Tercera Federación, grupa 7
RSD Alcalá
Rayo Vallecano B.
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
09:00
|
Dywizja Andora Primera
FC Ordino
CF Atlètic América
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
09:00
|
Austria Amatorska Bundesliga, kobiety
USV Neulengbach
FC Wacker Innsbruck
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
09:00
|
Niemcy 2. Bundesliga, kobiety
Hamburger SV
1. Turbina FFC Poczdam
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
09:00
|
Niemcy Amatorski A-Jun-BL S/SW
TSV 1860 Monachium U19
Moguncja 05 U19
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
09:00
|
Słowacja U19
AS Trenczyn U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
09:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Rummu Dunamo
Vändra JK Vaprus II
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
09:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Rummu Dunamo
Vändra JK Vaprus II
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
09:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Rummu Dunamo
Vändra JK Vaprus II
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
09:00
|
Polska Amatorska V Liga – Wielkopolska
Piasta Czekanowa
Zawisza Łęka Opatowska
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
09:00
|
Polska Amatorska V Liga – Wielkopolska
Piasta Czekanowa
Zawisza Łęka Opatowska
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
09:15
|
Włochy Amatorska Eccellenza Lazio Girone A
Czwarta gmina ASD
Kampus EUR 1960
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
09:30
|
Estonia Esiliiga B
Narwa Trans U21
Viljandi JK Tulevik
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
10:00
|
Szwajcaria Amatorzy 2. Liga FVRZ
FC Kloten
Seuzach
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
10:00
|
Szwajcaria Amatorzy 2. Liga OFV
FC Vaduz 2
Wapń Valposchiavo
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
10:00
|
Szwajcaria Amatorzy 2. Liga OFV
FC Vaduz 2
Wapń Valposchiavo
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
10:00
|
Węgry NB III Kelet
Cegledi VSE
Martfui LSE
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
10:00
|
Mistrzostwa Portugalii U19
FC Porto U19
Famalicao U19
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
10:00
|
Hiszpania Amatorzy Tercera Federación, grupa 12
CD Union Sur Yaiza
Teneryfa B
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
10:00
|
Mistrzostwa Portugalii kobiet
Valadares Gaja
Benfica
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
10:00
|
Premier League w Hongkongu
Strażnicy Hongkongu
Hongkong U23
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
10:00
|
Mistrzostwa Portugalii kobiet
Vilaverdense FC
Marítimo
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
10:00
|
Hiszpania Amatorzy Tercera Federación, grupa 2
Luarca CF
UD Gijón Industrial
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
10:00
|
Strefa Kintampo w Ghanie
Kintampo Wielki United FC
Dega FC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
11:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tallinna JK Puuma
FC Elwa II
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
11:00
|
Niemcy Amatorski A-Jun-BL S/SW
Hoffenheim U19
VfB Stuttgart U19
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
11:00
|
Szwecja Division 2, Västra Götaland
GIF z Lindome'a
Hittarps IK
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
11:00
|
Niemcy Amateur Regionalliga Nordost
FSV Luckenwalde
Hanzy Rostock II
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
11:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tallinna JK Puuma
FC Elwa II
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
11:00
|
Niemcy Amatorski A-Jun-BL S/SW
Hoffenheim U19
VfB Stuttgart U19
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
11:00
|
Niemcy Amateur Regionalliga Nordost
FSV Luckenwalde
Hanzy Rostock II
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
11:00
|
Dania Amateur Danmarksserien
Worup FB
Urodzony w 1909 r. w Odense
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
11:00
|
Szwecja Amatorzy Elitettan, Kobiety
IK Uppsala
Umea IK
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
11:00
|
Niemcy Amateur Regionalliga Nordost
Wiktoria Berlin
Chemnitz FC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
11:00
|
Łotwa Virsliga
Valmiera FC
RFS
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
11:00
|
Dania Amateur Danmarksserien
Horsens FS
Norresundby BK
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
11:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tabasalu Ulasabat CF
FC Nazwa United U21
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
11:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tabasalu Ulasabat CF
FC Nazwa United U21
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
11:00
|
Hiszpania Amatorska Lliga Elit Catalana
Rubin UE
Atletic Lleida
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
11:15
|
Premier League Mongolii
ich
TÜV Buganud
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
11:30
|
Estonia Premium Liiga
Flora Tallinn
FCI Levadia Tallin
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
11:30
|
Niemcy 2. Bundesliga
SV 07 Elversberg
Hertha Berlin
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
12:00
|
Szwajcaria Amatorzy 2. Liga OFV
FC Montlingen
FC Buchs
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
12:00
|
Niemcy Amatorski A-Jun-BL S/SW
Kaiserslautern U19
Greuther Furth U19
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
12:00
|
Szwecja Division 2, Norra Götaland
Lidköpings FK
IK Kongahälla
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
12:00
|
Czechy 1. Liga, Kobiety
1. FC Słowacko
SK Slavia Praha
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
12:00
|
Niemcy Amateur Oberliga NOFV Nord
RSV Eintracht 1949 eV
SV Sparta Lichtenberg
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
12:00
|
Niemcy Amateur Oberliga NOFV Nord
FSV Związek Fürstenwalde
Rostocker FC
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
12:00
|
Szwecja Division 2, Norra Götaland
IK Gauthiod
Saffle SK
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
12:00
|
Niemcy Amateur Oberliga NOFV Nord
RSV Eintracht 1949 eV
SV Sparta Lichtenberg
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
12:00
|
Szkocja Premier LeagueKobiety
Spartanie WFC
Dundee Utd WFC
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
12:00
|
Niemcy Amateur Oberliga NOFV Nord
FSV Związek Fürstenwalde
Rostocker FC
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
12:00
|
Szwajcaria Amatorzy 2. Liga OFV
FC Montlingen
FC Buchs
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
12:00
|
Szwecja Amatorzy U19 Allsvenskan
BK Häcken U19
Kalmar FF U19
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
12:00
|
Szwajcaria Amatorzy 2. Liga OFV
FC Montlingen
FC Buchs
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
12:00
|
Szwecja Division 2, Norra Götaland
Lidköpings FK
IK Kongahälla
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
12:00
|
Niemcy Amateur Oberliga NOFV Nord
RSV Eintracht 1949 eV
SV Sparta Lichtenberg
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
12:00
|
Niemcy Amateur Oberliga NOFV Süd
Einheit Rudolstadt
VfB Germania Halberstadt
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
12:00
|
Hiszpania La Liga
Osasuna
Real Betis
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
12:00
|
Norwegia 3 Dywizja, Grupa 6
Sprint/Jeloy
FK Mjolner
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
12:00
|
Norwegia 2. Dywizja Grupa 2
Wysoki IF
Strømmen IF
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
12:00
|
Niemcy Amateur Oberliga NOFV Nord
FSV Związek Fürstenwalde
Rostocker FC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
12:00
|
Niemcy Amateur Oberliga NOFV Nord
Herthy Zehlendorf
TuS Makkabi Berlin
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
12:00
|
Szwajcarska Liga Awansowa
FC St Gallen II
FC Bulle
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
12:00
|
Czechy 1. Liga, Kobiety
1. FC Słowacko
SK Slavia Praha
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
12:15
|
Szwajcaria Super League
Basel
FC Luzern
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
12:30
|
Szwajcaria Amatorzy 2. Liga OFV
Altstetten
FC Mels
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
12:30
|
Szwajcaria Amatorzy 2. Liga OFV
Altstetten
FC Mels
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
12:30
|
Szwajcaria Amatorzy 2. Liga OFV
Altstetten
FC Mels
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
12:30
|
Austriacka Bundesliga
SK Sturm Graz
Doktor Hartberg
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
13:00
|
Niemcy Amateur Bremen-Liga
TUS Komet Arsten
Lehera TS
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
13:00
|
Kosowo Superliga i Kosovës
malishev
SC Gjilani
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
13:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Calarasi
AS Phoenix Ulmu 2024
AFC Victoria Potcoava 2024
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
13:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Calarasi
AS Atletico Nicolae Bălcescu
AFC Viitorul Dragoș Vodă 2019
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
13:00
|
Włochy Amateur Eccellenza Molise
ASD Termoli 2016
Olimpia Agnonese
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
13:00
|
Szwajcaria Amatorzy 2. Liga OFV
FC Ems
FC Abtwil-Engelburg
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
13:00
|
Belgia Amatorska Tweede Afdeling VV B
Koninklijke Sporting Hasselt
RC Hades
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
13:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Calarasi
AS Atletico Nicolae Bălcescu
AFC Viitorul Dragoș Vodă 2019
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
13:00
|
Włochy Amateur Eccellenza Molise
ASD Termoli 2016
Olimpia Agnonese
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
13:00
|
Włochy Amateur Eccellenza Molise
ACD Castel di Sangro Cep 1953
Amerykańskie Venafro
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
13:00
|
Włochy Amateur Promozione Molise
ASD szpinet
braterska aesernia
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
13:00
|
Włochy Amateur Promozione Molise
Morcone Calcio
Chłopcy Vairano
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
13:00
|
Włochy Amatorska Eccellenza Piemonte Girone A
Stresa Vergante
Bielese 1902
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
13:00
|
Niemcy Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Morlautern
TUS Mechtersheim
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
13:00
|
Szwecja Damallsvenskan
Piteå IF
Kristianstad DFF
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
13:00
|
Włochy Amateur Promozione Molise
Altilia Samnium
ASD Calcio Montenero
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
13:00
|
Rosja Premier LeagueKobiety
WFC Rubin Kazań
WFC CSKA Moskwa
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
13:00
|
Szkocja Premier LeagueKobiety
Montrose FC
Motherwell LFC
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
13:00
|
Niemcy Amateur Bremen-Liga
TUS Komet Arsten
Lehera TS
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
13:00
|
Niemcy Amateur Bremen-Liga
FC Union 60 Brema
KSV Vatan Sport
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
13:00
|
Polska Amatorska Liga Okręgowa – Siedlce
SKS Jabłonianka Jabłonna Lacka
Orła Unina
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
13:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Calarasi
AS Phoenix Ulmu 2024
AFC Victoria Potcoava 2024
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
13:00
|
Szwajcaria Amatorzy 3. Liga FTC
AC Lema
FC Rancate
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
13:00
|
Szwajcaria Amatorzy 3. Liga FTC
FC Ligornetto
Vedeggio Calcio II
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
13:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Calarasi
AS Unirea Frăsinet 2024
AFC Viitorul Valea Argovei
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
13:00
|
Szwajcaria Amateur Erste Liga Classic
FC Langenthal
Czarne Gwiazdy FC
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
13:00
|
Włochy Amateur Eccellenza Molise
ACD Castel di Sangro Cep 1953
Amerykańskie Venafro
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
13:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Calarasi
AS Unirea Frăsinet 2024
AFC Viitorul Valea Argovei
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
13:00
|
Włochy Amatorska Eccellenza Toscana Girone A
Rzeka Pieve
Pro Livorno-Sorgenti
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
13:00
|
Włochy Amatorska Eccellenza Toscana Girone A
AC Sporting Cecina 1929
Pontebuggiański dysk SSD
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
13:00
|
Finlandia Veikkausliiga
Gnistan
FC Haka
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
13:00
|
Włochy Serie D, Girone D
Sammaures
Miasto Sangiuliano
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
13:00
|
Włochy Serie B
Venezia
Feralpisalo
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
13:00
|
Polska I liga
Wisły Płock
Silnik Lublin
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
13:00
|
Polska Ekstraklasy
MKS Korona Kielce
Piast Gliwice
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
13:00
|
Austriacka Amatorska Liga Regionalna Zachód
FC Wolfurt
Kufstein
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
13:00
|
Włochy Serie D, Girone H
Fidelis Andria
Żelbizon
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
13:00
|
Szwecja Damallsvenskan
Piteå IF
Kristianstad DFF
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
13:00
|
Niemcy Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Morlautern
TUS Mechtersheim
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
13:00
|
Niemcy Amatorska Oberliga Niederrhein
Sportfreunde Baumberg
VfB 03 Hilden
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
13:00
|
Anglia Superliga kobiet FA
Liverpool FC Kobiety
Manchester United Kobiety
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
13:00
|
Włochy Serie D, Girone F
Alma Juventus Fano
Prawdziwe Monterotondo Scalo
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
13:00
|
Włoska Serie D, Girone B
kasztelański
opłata pocztowa w Brusie
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
13:00
|
Włochy Serie D, Girone A
Derthona
ligorna
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
13:00
|
Polska Amatorska Klasa Okręgowa – Krosno
ŁKS Czeluśnica
LKS Przełom Besko
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
13:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Ajax Lasnamee
FCI Levadia Tallin U19
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
13:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Sporting Saku
Tallinna FC Zapoos
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
13:15
|
Niemcy Amatorska Oberliga Mittelrhein
FC Union Schafhausen
Hennefa 05
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
13:15
|
Niemcy Amatorska Oberliga Mittelrhein
FC Union Schafhausen
Hennefa 05
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
13:30
|
Włochy Amatorski wtorek Kategoria Kalabria – Girone A
Tawerna ASD
ASD Rogliano 1948
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
13:30
|
Włochy Amatorski wtorek Kategoria Kalabria – Girone A
A.S.D. Świętego Leonarda
LSC Życie Simeri Crichi
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
13:30
|
Włochy Amatorska Prima Kategoria Kalabria Girone C
ASD Pianopoli
ASD AEK Kroton
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
13:30
|
Włochy Amatorska Prima Kategoria Kalabria Girone C
ASD Città di Aprigliano
USD Parenti Calcio 1979
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
13:30
|
Uzbekistan Superliga
FC Bunyodkor
Surkhon Termezi
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
13:30
|
Włochy Amatorska Prima Kategoria Kalabria Girone C
ASD Città di Aprigliano
USD Parenti Calcio 1979
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
13:30
|
Włochy Amatorska Prima Kategoria Kalabria Girone C
ASD Real Cittanova
Kampus ASD
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
13:30
|
Włochy Amatorski wtorek Kategoria Kalabria – Girone A
A.S.D. Królewskie kasyno
ASD Strongoli 2023
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
13:30
|
Włochy Amatorski wtorek Kategoria Kalabria – Girone A
ASD Grifone Catanzaro
ASD Goodfellas Catanzaro
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
13:30
|
Włochy Amatorski Promozione Calabria Girone A
ASD Saint Michel
ASD Virtus Rorsarno
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
13:30
|
Niemiecka Amatorska Oberliga Westfalen
TuS Ennepetal
SF Siegen
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
13:30
|
Włochy Amateur Promozione Alto Adige – Landesliga
SSV Ahrntal
SSV Brunico Bruneck
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
13:30
|
Włochy Amateur Promozione Alto Adige – Landesliga
SV Latsch
FC Gherdёina
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
13:30
|
Włochy Amateur Promozione Alto Adige – Landesliga
ASV Riffian Kuens
AFC St. Martin Moos
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
14:00
|
Włochy Amatorska Prima Kategoria Sardynia – Girone A
ASD Vecchio Borgo S. Elia
ADP Baunese
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Harghita
AS Farkaslaka Lupeni
AS Nyiko Bisericani
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Harghita
ACS Sandominic
AS MÜ Frumoasa
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Harghita
AS Komisz Cozmeni
AS Străduinţa Mihăileni
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Harghita
AS Gagyvize Goagiu
AS Forțeni
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Harghita
AS Radicza Sânpaul
AS Andycom Avrămești
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Harghita
AS Unirea Lueta
AS Hegyalja Vârșag
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Harghita
CS Corundi Ifjusag
AS Tineretul Morăreni
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Harghita
AS Gordon Bulgareni
AS Căpâlniţa 2008
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Harghita
AS Test veriseg Atid
AS Nyiko Cobătești
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Harghita
AS Homorod Petreni
AS Galambfalva Porumbenii Mari
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
14:00
|
Luksemburg Division Nationale
Jeunesse Esch
Szybka Hesperange
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
14:00
|
Luksemburg Promotion d'Honneur
FC Rodange 91
SC Bettemburg
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
14:00
|
Szwecja Ettan, Norra
Asyryska FF
FC Sztokholm Internazionale
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
14:00
|
Węgry NB I, Kobiety
Puskas FC
Győri ETO
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
14:00
|
Mistrzostwa Portugalii kobiet
Atletico Ouriense
Sportowy CP
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
14:00
|
Portugalia Amatorski AF Viseu I Dywizja
GD Campia
CDCP Oliveira do Douro
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Harghita
AS Dr. Lukacs Mihaly Plăieșii de Jos
AS Csikszentmarton SE Sânmartin
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Harghita
AS Ghimeș Făget Lunca de Jos
AS Borsaros Sancrăieni
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Harghita
CS Corundi Ifjusag
AS Tineretul Morăreni
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Harghita
AS Gordon Bulgareni
AS Căpâlniţa 2008
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Harghita
AS Homorod Petreni
AS Galambfalva Porumbenii Mari
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Harghita
CS Bastya Lazarea
AS Mohos Lăzărești
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
14:00
|
Szwecja Amatorzy U19 Allsvenskan
GIF Sundsvall U19
Östers IF U19
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
14:00
|
Węgry NB I, Kobiety
Puskas FC
Győri ETO
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
14:00
|
Włochy Amatorska Prima Kategoria Sardynia – Girone A
GSD Freccia Parte Montis
ASD Seul 2010
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
14:00
|
Włochy Amatorska Prima Kategoria Sardynia – Girone A
Pol Libertas Barumini
ASD Sadali
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
14:00
|
Włochy Amatorska Prima Kategoria Sardynia – Girone A
ASD Ussana Calcio
USD Fer Massenti S. Giovanni
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Harghita
AS Piliske Tuşnad sob
AS Miklos Marton Mădăraș
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
14:00
|
Włochy Amatorska Prima Kategoria Sardynia – Girone A
ASD San Marco Cabras
NGS Paulese
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
14:00
|
Szwecja Amatorzy U19 Allsvenskan
AIK U19
IFK Stocksund U19
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
14:00
|
Włochy Amatorska Prima Kategoria Sardynia – Girone A
ASD Frassinetti Elmas Villasor
Amerykański Cardedu
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
14:00
|
Włochy Amatorska Prima Kategoria Sardynia – Girone A
GSD Freccia Parte Montis
ASD Seul 2010
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
14:00
|
Włochy Amatorska Prima Kategoria Sardynia – Girone A
Pol Libertas Barumini
ASD Sadali
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
14:00
|
Hiszpania Liga F
Sportingu Huelvy
Levante Las Planas FC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
14:00
|
Mistrzostwa Portugalii kobiet
Atletico Ouriense
Sportowy CP
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
14:00
|
Luksemburg Division Nationale
F91 Dudelange
Unia Titus Petange
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
14:00
|
Węgry NB I, Kobiety
Puskas FC
Győri ETO
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
14:00
|
Estonia Esiliiga B
FC Kuressaare U21
Imię Kalju U21
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
14:00
|
Bułgaria Amatorska Chetvarta Liga – AOG Shumen, Północ
FC Veliki Presław
FC Botev Kameniak
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
14:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Raplama JK
JK Tabasalu U21
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
14:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Raplama JK
JK Tabasalu U21
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
14:00
|
Polska Amatorska V Liga – Wielkopolska
ZEFKA Kobyla Góra
LZS Cielcza
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
14:00
|
Bośnia i Hercegowina Amatorzy 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Cim Mostar
NK Sport Talent Mostar
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
14:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FC Ararat TTU
Maardu Linnameeskonda
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
14:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FC Ararat TTU
Maardu Linnameeskonda
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
14:00
|
Bośnia i Hercegowina Amatorzy 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
FK Lokomotiva Mostar
NK Mostar
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
14:00
|
Bośnia i Hercegowina Amatorzy 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
FK Lokomotiva Mostar
NK Mostar
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
14:05
|
Zjednoczone Emiraty Arabskie UAE Pro League
Hatta
Ajman
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
14:05
|
Zjednoczone Emiraty Arabskie UAE Pro League
Hatta
Ajman
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
14:30
|
Serbia Amatorska Braničevska Okružna Liga
FK Batovać
FK Integral Batuša
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
14:30
|
Serbia Amatorska Braničevska Okružna Liga
FK Batovać
FK Integral Batuša
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
14:30
|
Szwecja Allsvenskan
Hammarby IF
IFK Varnamo
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
14:30
|
Szwajcaria Super League
Yverdon Sport FC
FC Lozanna-Sport
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
14:30
|
Czechy Dywizja D
Slavoj Polna
Przyprawa
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
14:30
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Rat Kuna Pelješka
NK Hajduk 1932 Vela Luka
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
14:30
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Rat Kuna Pelješka
NK Hajduk 1932 Vela Luka
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
14:30
|
Bośnia i Hercegowina Amatorska Područna liga RS – Doboj
OFK Zborište
FK BSK Bušletić
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
14:30
|
Bośnia i Hercegowina Amatorska Područna liga RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
FK Borac Kotorsko
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
14:30
|
Bośnia i Hercegowina Amatorska Područna liga RS – Doboj
OFK Zborište
FK BSK Bušletić
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
14:30
|
Bośnia i Hercegowina Amatorska Područna liga RS – Doboj
FK Sloboda GS Grabovica
FK Mineral Banja Vrućica
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
14:30
|
Bośnia i Hercegowina Amatorska Područna liga RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
FK Borac Kotorsko
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
14:30
|
Serbia Amatorska Prva Liga Kragujevca
FK Kolonia 1929
FK Pobeda Belosevac
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
14:30
|
Serbia Amatorska Prva Liga Kragujevca
FK Budućnost Resnik
FK Sloboda Grbice
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
14:30
|
Serbia Amatorska Prva Liga Kragujevca
FK Kolonia 1929
FK Pobeda Belosevac
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
14:30
|
Serbia Amatorska Prva Liga Kragujevca
FK Budućnost Resnik
FK Sloboda Grbice
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
14:30
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Enkel Popovici
NK NA Libertas Dubrownik
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
14:30
|
Serbia Amatorska Međuopštinska liga Dunav
FK Kumane
FK Polet Voluja
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
14:30
|
Serbia Amatorska Međuopštinska liga Dunav
FK Kumane
FK Polet Voluja
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
14:30
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Omladinac Lastovo
NK Faraon Trpanj
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
14:30
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Putnikovic
NK Ponikve Pelješac
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
14:30
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Putnikovic
NK Ponikve Pelješac
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
14:30
|
Serbska Strefa Amatorska „Centar”
FK Mladost Batušinac
FK Bukovik Razanj
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
14:30
|
Serbia Amatorska Međuopštinska liga Dunav
FK Zemljoradnik Trnjane
FK Napredak Nabrdje
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Granicar Klakar
NK Slaven Trnjani
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Soko 1970 Orubica
NK Mladost Brđani
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Karlovac
NK Mrežnica Zvečaj
HNK Plaški
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Karlovac
NK Frankopan Brežani
NK Dobra Novigrad w Dobri
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Vatrogasac Brezowa
NK Mładost Belec
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Sloga Konjščina
NK Toplice Krapińskie Toplice
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatorska Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Omladinac 1927 Opowo
FK Borac Pločica
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatorska Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Wojwodina Crepaja
OFK Kolonija Kovin
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Karlovac
NK Cetingrad
NK Vrlovka Kamanje
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatorska Medjuopštinska liga Sever
FK Jedinstvo Duboka
FK Partizan Glogovac
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Omladinac Dubrovčan
NK Matija Gubec Gornja Stubica
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Desinić
NK Rudar Mihovljan
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Lobor
NK Đalski Gubaševo
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK BŠK Brezovac
NK Iwańska
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Viktorija Vojakovac
NK Podravec Torčec
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilo Velika Pisanica
HNK Rovisce
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilogora Kapela
NK Zdenka 91
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Lonja Lonjica
NK Rakovec
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Chorwacja Nova Kapela
NK Farkaš Farkaševac
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Pribić
NK Pušća
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Mladost Kraj Donji
NK BSK Brdovec
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Sisak
NK Gozd
NK Zeleni Brijeg Sisak
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Sisak
HNK Pietrowiec
NK Mahowo
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Góra
NK Novakovec
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Polska Amatorska IV. Liga Warmińsko-Mazurska
GKS Polska Iłowo
MLKS Znicz Biała Piska
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Słowacja 3. Liga, Wschód
1. FK Świdnik
TJ Tatran Oravské Veselé
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Bośnia i Hercegowina Amatorzy 2. Liga FBiH – Zapad
FK Rudar Han Bila
NK Rudar Kamengrad
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Słowenia Amatorska Pomurska nogometna liga
NK Polana
NK Črenšovci
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Słowenia Amatorzy 1. MNL Murska Sobota
NK Dokležovje
ŠD Bogożyna
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatorzy 2. Južnobanatska liga „Zapad”
FK Proleter Mramorak
FK Partizan Gaj
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatorski PFL Pančevo
FK Potporanj
FK Vulturul Grebenac
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatorzy 2. Južnobanatska liga „Istok”
FK Omladinac Zagajica
FK Polet Izbiste
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatorska Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Jedinstvo Dubovac
FK Pobeda Samoš
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
NK Hajduk Sela
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Szkocja Premier LeagueKobiety
Hamilton Akademickie WFC
Aberdeen LFC
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Željezničar 1946
NK Podvinje
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Karlovac
NK Josipdol
NK Tuskani
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Słowenia Amatorzy 1. MNL Murska Sobota
NK Dokležovje
ŠD Bogożyna
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatorski PFL Pančevo
FK Dolina Padina
FK Hajdučica
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatorzy 2. Južnobanatska liga „Zapad”
FK Proleter Mramorak
FK Partizan Gaj
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatorski PFL Pančevo
FK Potporanj
FK Vulturul Grebenac
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatorski PFL Pančevo
FK Budućnost Alibunar
FK Spartak 1911 Debeljača
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatorzy 2. Južnobanatska liga „Istok”
FK Karaš Kuštilj
FK Partizan Uljma
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatorzy 2. Južnobanatska liga „Istok”
FK Banat Dupljaja
FK Ratar Kruščica
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatorski PFL Pančevo
FK Unirea Uzdin
FK Ševac Kusić
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatorzy 2. Južnobanatska liga „Zapad”
FK BSK Bavanishte
FK Omladinac Deliblato
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatorska Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Jedinstvo Dubovac
FK Pobeda Samoš
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
NK Hajduk Sela
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. Zagrebačka NL
NK Gavran 2003
NK Hrašće
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Szkocja Premier LeagueKobiety
Hamilton Akademickie WFC
Aberdeen LFC
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Portugalia Amateur AF Braga Pro-National
FC Santa Maria
Merelinense FC
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Lonja Lonjica
NK Rakovec
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Chorwacja Nova Kapela
NK Farkaš Farkaševac
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Mladost Obedišće
NK Zvekovac
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Pribić
NK Pušća
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Mladost Kraj Donji
NK BSK Brdovec
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Viktorija Vojakovac
NK Podravec Torčec
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Sisak
NK Una-Mladost Hrvatska Dubica
NK PPG Rujevac
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Sisak
NK Gozd
NK Zeleni Brijeg Sisak
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Sisak
HNK Pietrowiec
NK Mahowo
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK BŠK Brezovac
NK Iwańska
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilo Velika Pisanica
HNK Rovisce
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilogora Kapela
NK Zdenka 91
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Kutina
NK Garić Ilova
NK Šartovac
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. Zagrebačka NL
NK Sloga-Gredelj
NK Ivanja Reka
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Harghita
AS Homorod Merești
ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Harghita
CS Bradula Zetei
CS Minerul Bălan
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Portugalia Amateur AF Leiria I Division – Serie A
ACDR Almagreira
Alegre i United Group
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Portugalia Amateur AF Leiria I Division – Serie A
Atlético Clube Avelarense
Gimnazjum Lusitano Chão de Couce
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Portugalia Amatorski Puchar Okręgowy Castelo Branco
GD Águias Moradal
ADRC Pedrogão de S. Pedro
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatorska Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Omladinac 1927 Opowo
FK Borac Pločica
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatorska Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Wojwodina Crepaja
OFK Kolonija Kovin
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Karlovac
NK Mrežnica Zvečaj
HNK Plaški
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Karlovac
NK Frankopan Brežani
NK Dobra Novigrad w Dobri
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Sloga Konjščina
NK Toplice Krapińskie Toplice
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Rumunia Amatorska Liga 4 Bacau
CS Faraoani
AFC Unirea Bacău
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Karlovac
NK Cetingrad
NK Vrlovka Kamanje
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatorski PFL Pančevo
FK Dołowo
FK Budućnost Banatski Brestovac
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Željezničar 1946
NK Podvinje
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Karlovac
NK Josipdol
NK Tuskani
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Granicar Klakar
NK Slaven Trnjani
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Selna
NK Dubrava Zadubravlje
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Vatrogasac Grižići
NK Sloga Gromačnik
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Mładost Jakacina Mała
NK Gaj Zbjeg
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Soko 1970 Orubica
NK Mladost Brđani
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Graničar Stupnicki Kuti
NK Roma Kali Sara
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Mladost Čajkovci
NK Omladinac Nowy Grad
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatorska Medjuopštinska liga Sever
FK Jedinstvo Duboka
FK Partizan Glogovac
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatorska Medjuopštinska liga Sever
FK Bratstvo Medjureč
FK Sloboda Šuljkovac
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatorska Medjuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
FK Omladinac Bunar
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilogora Kapela
NK Zdenka 91
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Harghita
AS Homorod Merești
ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
15:00
|
Węgry Amatorski Nyír-Wetland Megyei I. osztály
Nagykállói VSE
Nyíregyháza Spartakus II.
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatorski PFL Pančevo
FK Potporanj
FK Vulturul Grebenac
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Hajduk Hercegovac
NK Trnski Nowa Racza
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK BŠK Brezovac
NK Iwańska
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
15:00
|
Polska Amatorska Liga Okręgowa – Siedlce
Wrzesień Żelechów
Promnik Gończyce
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
15:00
|
Portugalia Amatorski Puchar Okręgowy Castelo Branco
GD Águias Moradal
ADRC Pedrogão de S. Pedro
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Karlovac
NK Josipdol
NK Tuskani
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Sloga Konjščina
NK Toplice Krapińskie Toplice
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
15:00
|
Słowacja 3. Liga, Wschód
1. FK Świdnik
TJ Tatran Oravské Veselé
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
15:00
|
Norwegia 2. Dywizja Grupa 2
Strindheima
Junkerena
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Jedinstvo Sveti Križ Začretje
NK Klanjec
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
15:00
|
Bośnia i Hercegowina Amatorzy 2. Liga FBiH – Zapad
FK Rudar Han Bila
NK Rudar Kamengrad
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
15:00
|
Szkocja Premier LeagueKobiety
Hamilton Akademickie WFC
Aberdeen LFC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
15:00
|
Turcja TFF 1. Lig
Genclerbirligi
giresunspor
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
15:00
|
Bośnia i Hercegowina Amatorska 2. Liga FBIH – Jug
HNK Stolac
HNK Čapljina
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
15:00
|
Bośnia i Hercegowina Amatorzy 2. Liga FBIH – Centar
NK Krivaja Zavidovici
NK Bośnia Visoko
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Omladinac Dubrovčan
NK Matija Gubec Gornja Stubica
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Desinić
NK Rudar Mihovljan
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
15:00
|
Bośnia i Hercegowina Amatorska 2. Liga FBIH – Jug
FK Turbina Jablanica
NK Troglav 1918 Liwno
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
15:00
|
Norwegia Eliteserien
Kursy BK
FK
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. Zagrebačka NL
NK Gavran 2003
NK Hrašće
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
15:00
|
Bośnia i Hercegowina Amatorzy 2. Liga FBIH – Centar
FK Baton Sarajewo
NK Ilijaš
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
15:00
|
Ukraina Premier League
Szachtar Donieck
Czornomoreć Odesa
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
15:00
|
Liga zawodowa Nigerii
Rzeki zjednoczone
Sporting Lagos FC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
15:00
|
Węgry Amatorzy Pest Megye I. osztály
Odkurzacz VLSE
Örkény SE
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
15:00
|
Bośnia i Hercegowina Amatorska 2. Liga FBIH – Jug
HNK Brotnjo Čitluk
HNK Medziugorje
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 3. ŽNL Valpovo
NK Hrvatski Sokół
NK Jadran Habjanovci
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 3. ŽNL Valpovo
NK Mladost Harkanovci
NK Gat
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 3. ŽNL Valpovo
NK Hrvatski Sokół
NK Jadran Habjanovci
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 3. ŽNL Valpovo
NK Mladost Harkanovci
NK Gat
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Novaki Sveta Nedelja
NK Posawec
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Novaki Sveta Nedelja
NK Posawec
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Novaki Sveta Nedelja
NK Posawec
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Arad
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgoria Ghioroc
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Arad
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgoria Ghioroc
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Strefa Kintampo w Ghanie
Kintampo Marcus FC
Kintampo Super Eagles FC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
15:00
|
Ghana GAED Division 3 – Strefa 1
Młodzieżowa Akademia Sportowa Adenta
Afrykańskie Pantery FC
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Węgry Amatorska GY-MS Megye I. osztály
Koronco Ksze
Mezoors Kse
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Węgry Amatorska GY-MS Megye I. osztály
Koronco Ksze
Mezoors Kse
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Portugalia Amateur AF Leiria Division of Honor LizSport
Valeo Nazaré
GD Alvaiázere
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur Opstinska Liga Lucani
FK Radnicki Turica
FK Gorušica Viča
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Portugalia Amateur AF Leiria Division of Honor LizSport
Valeo Nazaré
GD Alvaiázere
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Portugalia Amateur AF Leiria Division of Honor LizSport
SCL Marrazes
GD Nazarejczycy
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur Opstinska Liga Lucani
FK Radnicki Turica
FK Gorušica Viča
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Imsovac
NK Skok Skucani
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Polet Narta
NK Gordowa Veliki Grđevac
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Arad
AFC Banatul Arad
CS Voința Mailat
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Torpedo Kuševac
NK Dračice Đakovo
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Omladinac Josipovac
NK Slavonac Tenja
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Omladinac Josipovac
NK Slavonac Tenja
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Osječko-baranjska
ŠNK Ratar Piškorevci
NK FEŠK Feričanci
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Omladinac Josipovac
NK Slavonac Tenja
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Radnik Josipovac
NK Olimpija Osijek
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
15:00
|
Ghana GAED Division 3 – Strefa 1
FC Hospa
FC Młoda Góra
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Polska Amatorska V Liga – Wielkopolska
Piasta Poniec
Kanię Gostyń
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Polska Amatorska V Liga – Wielkopolska
Piasta Poniec
Kanię Gostyń
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Arad
FC Frontiera Pilu
FC Santana 2016
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Arad
FC Frontiera Pilu
FC Santana 2016
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Sokol Sokolovac
NK Bršljanica
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Arad
CS Wiktorul Pereg
CS Gloria Secusigiu
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Sokol Sokolovac
NK Bršljanica
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Radnički Veliko Vukovje
NK Polet Uljanik
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Ilova Tomašica
NK Junak Veliki Pašijan
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatorska MFL Sombor – 1. razred
FK Radnicki Sombor
FK Borac Backki Gračac
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur Opstinska Liga Lucani
FK Vrelo Gornja Kravarica
FK Voćar Kotraža
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Donja Kupčina
NK Brcko Božjakovina
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Donja Kupčina
NK Brcko Božjakovina
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Udarnik Zablatje
NK Rudar Botinowiec
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Udarnik Zablatje
NK Rudar Botinowiec
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Arad
ACS Progresul Pecica II
Studenci CS'a
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Arad
ACS Progresul Pecica II
Studenci CS'a
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS prawdziwa godzina
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Buna
NK Vatrogasac Kobilić
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS prawdziwa godzina
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS prawdziwa godzina
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Arad
CS Team United Sânpaul
CS Olimpia Bujac
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Gizzard Umag
NK Grožnjan-Oprtalj
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Galeb Juricani
NK Marušići
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Gizzard Umag
NK Grožnjan-Oprtalj
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Witam J.K
Paide Linnameeskond III
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
15:00
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Istarska
NK Visnjan 1957
NK Peroj
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatorska MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Jedinstvo Stanišić
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatorska MFL Sombor – 2. razred
FK Dunav Bački Monoštor
FK Panonia Lalić
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatorska MFL Sombor – 2. razred
FK Teleczka
FK Jedinstvo Ribarevo
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatorska MFL Sombor – 2. razred
FK Dinamo Sonta
FK Sport Bezdan
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatorska MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Jedinstvo Stanišić
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatorska MFL Sombor – 2. razred
FK Dunav Bački Monoštor
FK Panonia Lalić
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatorska MFL Sombor – 2. razred
FK Teleczka
FK Jedinstvo Ribarevo
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Serbia Amatorska MFL Sombor – 2. razred
FK Dinamo Sonta
FK Sport Bezdan
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Arad
CS Șoimii Livada
CS Șofronea
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:00
|
Polska Amator IV. Liga – Świętokrzyska
AKS 1947 Busko-Zdrój
KS Hetman Włoszczowa
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:00
|
Polska Amator IV. Liga – Świętokrzyska
AKS 1947 Busko-Zdrój
KS Hetman Włoszczowa
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:10
|
Szkocja Premier LeagueKobiety
Glasgow City LFC
Hiberniańskie WFC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
15:30
|
Chorwacja Amatorzy 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
NK Tompojevci
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:30
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Budućnost Šiškovci
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:30
|
Chorwacja Amatorzy 3. ŽNL Vukovar
HNK Radnicki Vukovar
NK Petrovci
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:30
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Rječina Dražice
NK Grbci 2000 Rijeka
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:30
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Županja
NK Jadran Gunja
NK Srijemac Strosinci
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:30
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Budućnost Šiškovci
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:30
|
Chorwacja Amatorzy 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
NK Tompojevci
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:30
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Vihor Baška
NK Lošinj
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:30
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Rječina Dražice
NK Grbci 2000 Rijeka
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:30
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Đakovo
NK Šokadija Strizivojna
NK Budućnost Gorjani
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:30
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Županja
NK Jadran Gunja
NK Srijemac Strosinci
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:30
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Rječina Dražice
NK Grbci 2000 Rijeka
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
15:30
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Županja
NK Jadran Gunja
NK Srijemac Strosinci
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
15:30
|
Chorwacja Amatorzy 3. ŽNL Vukovar
HNK Radnicki Vukovar
NK Petrovci
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
15:30
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Đakovo
NK Slavonija Budrovci
NK Dinamo Trnawa
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
15:30
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Risnjak Lokve
NK Željezničar Moravice
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:30
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Beli Manastir
NK Ribar Kopaczewo
NK Petlovac
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:30
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Vrbanja
NK Posavac Posavski Podgajci
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
15:30
|
Chorwacja Amatorzy 3. ŽNL Baranjska liga
NK Mladost Čeminac
NK Granicar Torjanci
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:30
|
Chorwacja Amatorzy 3. ŽNL Baranjska liga
NK Davor Branjina
NK Chorwacja Branjin Vrh
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:30
|
Chorwacja Amatorzy 3. ŽNL Baranjska liga
NK Luc
NK Zmaj Zmajevac
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:30
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Stari Grad Rijeka
NK Mrkopalj
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:30
|
Chorwacja Amatorzy 3. ŽNL Baranjska liga
NK Mladost Čeminac
NK Granicar Torjanci
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:30
|
Chorwacja Amatorzy 3. ŽNL Baranjska liga
NK Davor Branjina
NK Chorwacja Branjin Vrh
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:30
|
Chorwacja Amatorzy 3. ŽNL Baranjska liga
ŠNK Grozd Kotlina
NK Radnicki Mirkovac
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:30
|
Chorwacja Amatorzy 3. ŽNL Baranjska liga
NK Mladost Čeminac
NK Granicar Torjanci
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
15:30
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Negoslavci
HNK Fruškogorac Ilok
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:30
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Negoslavci
HNK Fruškogorac Ilok
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
15:30
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Goranka Rawna Góra
NK Polet Skrad
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:30
|
Chorwacja Amatorzy 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Goranka Rawna Góra
NK Polet Skrad
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
15:30
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Slavonac Komletinci
NK Mladost Vođinci
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
15:30
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Nosteria Nuštar
HNK Mitnica Vukovar
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
15:30
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Nosteria Nuštar
HNK Mitnica Vukovar
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
15:45
|
Chorwacja Amatorzy 1. ŽNL Požeško-slavonska
NK Omladinac Čaglin
NK Slaven Gradac
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
16:00
|
Portugalia Amatorska AF Setubal II Dywizja
FC Barreirense B
ACRUT Zambujalense
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
16:00
|
Portugalia Amatorska AF Setubal II Dywizja
GD Sesimbra
Estrela St. André
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
16:00
|
Hiszpania Amatorzy 1. Prowincjonalny Oddział Miłośników, Primera – Zamora
CD Inter Los Valles
Klub wyścigowy Benavente
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
16:00
|
Estonia Meistriliiga Kobiety
JK Tabasal
Kobiety Tartu Tammeka
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
16:00
|
Portugalia Amateur AF Lizbona I Dywizja
Opony URD
Na. Malveira
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
16:00
|
Portugalia Amateur AF Aveiro I Division South Zone
LAAC
CCR Válega
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
16:00
|
Hiszpania Amatorzy 1. Prowincjonalny Oddział Miłośników, Primera – Zamora
CD Inter Los Valles
Klub wyścigowy Benavente
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
16:00
|
Portugalia Amatorski AF Vila Real Division of Honor – Seria A
GD Cerva
FC Fontelas
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
16:00
|
Egipska Premier League
Smouha
Zamalek SC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
16:00
|
Estonia Meistriliiga Kobiety
JK Tabasal
Kobiety Tartu Tammeka
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
16:00
|
Hiszpania Amatorzy Tercera Federación, grupa 3
SD Solares Media Cudeyo
Karty UC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
16:00
|
Portugalia Mistrzostwa Portugalii
Vitoria de Setubal
SC Lusitania
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
16:00
|
Hiszpania Amatorzy Tercera Federación, grupa 18
AD San Clemente
Atletico Tomelloso
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
16:00
|
Superliga Turcji
Gaziantep FK
Hatayspor
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
16:00
|
Hiszpania Amatorzy Tercera Federación, grupa 13
CD Plus Ultra
Real Murcja B
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
16:30
|
Hiszpania Amatorzy Tercera Federación, grupa 2
Real Titanico FC
Klub Condala
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
16:45
|
Zjednoczone Emiraty Arabskie UAE Pro League
Al Jazeera
Banija
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
17:00
|
Dania 1 Dywizja
AaB
Hobro
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
17:00
|
Narodowa Liga Piłki Nożnej Kobiet USA
Houston Dash
Prąd Kansas City
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
17:15
|
Kuwejt Liga Kuwejcka
Kazma SC
Al-Dżahra
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
17:15
|
Norwegia Eliteserien
Viking FK
Tromsø, IL
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
17:30
|
Niemcy 3. Liga
FC Ingolstadt 04
SV Waldhof Mannheim
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
17:55
|
Polska Amatorska V Liga – Wielkopolska
Przemysław Poznański
GKS Dopiewo
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
18:00
|
Brazylia Brasileiro Série A, Kobiety
Red Bulla Bragantino
Real Brasilia FC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
18:30
|
Argentyna Liga Amatorska Rosarina de Fútbol, Dywizja A
Klub Atlético Alianza Sport
Centralna Kordoba de Rosario B
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
18:30
|
Argentyna Liga Amatorska Rosarina de Fútbol, Dywizja A
Klub Atlético San Telmo
Dziecięca Grupa Sportowa Unión Rosario
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
18:30
|
Argentyna Liga Amatorska Rosarina de Fútbol, Dywizja B
Club Deportivo i Social Lux
Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji BANCO
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
18:30
|
Argentyna Liga Amatorska Rosarina de Fútbol, Dywizja B
Klub Atlético Fisherton
Leones de Rosario FC
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
18:30
|
Argentyna Liga Amatorska Rosarina de Fútbol, Dywizja C
Klub Sportowo-Rekreacyjny 14 czerwca
Klub piłkarski Jorgito Juniors
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
18:30
|
Argentyna Liga Amatorska Rosarina de Fútbol, Dywizja C
Klub piłkarski Asociación Civil Sarmiento
Grupa sportowa Botafogo
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
18:30
|
Argentyna Liga Amatorska Rosarina de Fútbol, Dywizja C
Stowarzyszenie Klub Obywatelski María Reina
Klub Sportowo-Rekreacyjny 14 czerwca
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
18:30
|
Argentyna Liga Amatorska Rosarina de Fútbol, Dywizja C
Klub piłkarski Jorgito Juniors
Klub Atlético Sparta
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
18:30
|
Argentyna Liga Amatorska Rosarina de Fútbol, Dywizja C
Szkoła Piłkarska Olimpia
Klub golfowy Polideportivo w San José
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
18:30
|
Argentyna Liga Amatorska Rosarina de Fútbol, Dywizja C
Klub golfowy Polideportivo w San José
Stowarzyszenie Klub Obywatelski María Reina
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
18:30
|
Argentyna Liga Amatorska Rosarina de Fútbol, Dywizja C
Klub Atlético Sparta
Klub del Gran Rosario
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
18:30
|
Argentyna Liga Amatorska Rosarina de Fútbol, Dywizja C
Klub piłkarski Jorgito Juniors
Klub Atlético Sparta
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
18:30
|
Argentyna Liga Amatorska Rosarina de Fútbol, Dywizja C
Szkoła Piłkarska Olimpia
Klub golfowy Polideportivo w San José
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
18:30
|
Argentyna Liga Amatorska Rosarina de Fútbol, Dywizja C
Klub golfowy Polideportivo w San José
Stowarzyszenie Klub Obywatelski María Reina
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
18:30
|
Argentyna Liga Amatorska Rosarina de Fútbol, Dywizja C
Klub Atlético Sparta
Klub del Gran Rosario
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
18:30
|
Brazylijski Amatorski Super Copa Noroeste – Grupa A
EC Italva
Porcjunkula EC
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
18:30
|
Argentyna Liga Amatorska Rosarina de Fútbol, Dywizja C
Szkoła Piłkarska Olimpia
Klub golfowy Polideportivo w San José
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
18:30
|
Argentyna Primera C Metropolitana
Deportivo Muñiz
Centralna Kordoba Rosario
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
18:30
|
Hiszpania Liga F
CFF w Madrycie
Kobiety Realu Madryt
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
19:00
|
Guadeloupe Regionale 3 – Grupa A
JTR
Sojusz FC
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
19:00
|
USA MLS Next Pro
FC Toronto II
Załoga Kolumba 2
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
19:00
|
USA MLS Next Pro
Związek Filadelfijski II
Huntsville City FC
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/05
19:00
|
Argentyński generał amator Roca – pierwsza dywizja
SC Nelson Tomas Page
CA Nicolás Bruzone
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
19:00
|
USA MLS Next Pro
FC Toronto II
Załoga Kolumba 2
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
19:00
|
Brazylia Brazylijska Serie A
Grêmio
Criciuma
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
19:30
|
Brazylia Brazylijska Serie C
figueiran
Zjawić się
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
20:00
|
Argentyna Regionalna liga amatorska Futbol del Sur – Corral de Bustos
CSD Newbery i Everton
AMC Atlético Guatimozín
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
20:00
|
Gwadelupa Guadeloupe Régionale 2 – Grupa A
JAK Smok
Klub wyścigowy Basse-Terre
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
20:00
|
Gwadelupa Guadeloupe Régionale 2 – Grupa A
AC Saint-Robert
KSIĘŻYCOWY
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
20:00
|
Gwadelupa Guadeloupe Régionale 2 – Grupa A
Mieszkańcy JS Vieux
CS Capesterrien
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
20:00
|
Dywizja Honorowa Aruby
SV Atletico Santa Fe
Dzong Aruba
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
21:00
|
Chile Primera Division, kobiety
Cobresal
Palestino
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
21:00
|
Argentyna Primera Division, kobiety
Boca Juniors
Klub wyścigowy
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
21:30
|
Liga seniorów BFA Bahamów
Juniorzy Baha
Renegaci z Westside
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
21:30
|
Liga seniorów BFA Bahamów
Juniorzy Baha
Renegaci z Westside
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
22:00
|
Dywizja Honorowa Aruby
SV Atlantico Deportivo
SC United
|
Ponad 1.5 gola
|
05/05
22:00
|
Dywizja Honorowa Aruby
SV Atlantico Deportivo
SC United
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
22:00
|
Kolumbijska Liga Kobiet
Independiente Medellin
Płyta CD Cortuluá
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
22:00
|
Dominikana Dominikańska Liga Piłkarska
Atlético Vega Real FC
Mocha FC
|
Ponad 2.5 gola
|
05/05
22:00
|
Dominikana Dominikańska Liga Piłkarska
Atlético Vega Real FC
Mocha FC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
23:00
|
Kostaryka Primera Division, Clausura
Miejskie Liberia
Miejska Grecja
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/05
23:00
|
Kostaryka Primera Division, kobiety
CCdr Perez Zeledon
Niebieskie Tsunami FF
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/06
00:00
|
Narodowa Liga Piłki Nożnej Kobiet USA
Zatoka FC
Chicago Czerwone Gwiazdy
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/06
04:00
|
Japonia Nadeshiko League, Div. 1, Kobiety
NGU Nagoja FC
Iga FC Kunoichi
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/06
05:00
|
Japonia J3 League
Tegevajaro Miyazakiego
Partner AC Nagano
|
Ponad 1.5 gola
|
05/06
05:00
|
Japonia J3 League
Tegevajaro Miyazakiego
Partner AC Nagano
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/06
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Vaslui
FC 2007 Gârceni
Speranţa Drânceni
|
Ponad 1.5 gola
|
05/06
08:00
|
Rumunia Amateur Liga 4 Vaslui
FC 2007 Gârceni
Speranţa Drânceni
|
Ponad 2.5 gola
|
05/06
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Nadzieja chwały FC
Ibom Młodzieżowy FC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/06
10:30
|
Australia NPL 2, Wiktoria
Brunswick City SC
Preston Lions FC
|
Ponad 1.5 gola
|
05/06
10:30
|
Australia NPL 2, Wiktoria
Brunswick City SC
Preston Lions FC
|
Ponad 2.5 gola
|
05/06
10:30
|
Australia NPL 2, Wiktoria
Brunswick City SC
Preston Lions FC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/06
10:30
|
Australia NPL, Wiktoria
Armaty Oakleigh
Moreland City FC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/06
11:00
|
Premier League Tanzanii
Ihefu FC
Namungo FC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/06
11:00
|
Włochy Campionato Wiosna 1
Empoli U19
Sassuolo U19
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/06
12:00
|
Anglia Amatorska Liga Rozwoju Zawodowego
Sheffield United U21
Crewe Aleksandra U21
|
Ponad 1.5 gola
|
05/06
12:30
|
Azerbejdżan İkinci liqa
Kür-Araz FK
Sheki City FK
|
Ponad 2.5 gola
|
05/06
14:05
|
Zjednoczone Emiraty Arabskie UAE Pro League
Al Bataeh
Al Wasl
|
Ponad 1.5 gola
|
05/06
14:05
|
Zjednoczone Emiraty Arabskie UAE Pro League
Al Bataeh
Al Wasl
|
Ponad 2.5 gola
|
05/06
14:05
|
Zjednoczone Emiraty Arabskie UAE Pro League
Al Bataeh
Al Wasl
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/06
15:00
|
Azerbejdżan Misli Premier League
Səbail FK
Gabala F.K.
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/06
16:00
|
Kuwejt Liga Kuwejcka
Al Fahaheel
Al-Kuwejt
|
Ponad 1.5 gola
|
05/06
16:00
|
Norwegia 2. Dywizja Grupa 1
Flekkerøy
Wiking FK II
|
Ponad 2.5 gola
|
05/06
16:00
|
Norwegia 2. Dywizja Grupa 1
Flekkerøy
Wiking FK II
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/06
16:00
|
Włochy Serie A.
Salernitana
Atalanta
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/06
16:00
|
Estonii i Siliigi
FCI Levadia Tallin U21
JK Tallinna Kalev U21
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/06
16:00
|
Kuwejt Liga Kuwejcka
Al Fahaheel
Al-Kuwejt
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/06
16:00
|
Chorwacja Amatorska Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Chorwacja Bogdanovci – Veterani
HNK Fruškogorac Ilok – Weteran
|
Ponad 2.5 gola
|
05/06
16:00
|
Chorwacja Amatorska Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Chorwacja Bogdanovci – Veterani
HNK Fruškogorac Ilok – Weteran
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/06
16:00
|
Chorwacja Amatorska Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Šokadija Babina Greda – Weterani
NK Slavonac Komletinci – Weterani
|
Ponad 2.5 gola
|
05/06
16:00
|
Chorwacja Amatorska Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Šokadija Babina Greda – Weterani
NK Slavonac Komletinci – Weterani
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/06
16:00
|
Chorwacja Amatorska Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Slavonac Gradište – Veterani
NK Dilj Vinkovci – Weterani
|
Ponad 1.5 gola
|
05/06
16:00
|
Chorwacja Amatorska Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Slavonac Gradište – Veterani
NK Dilj Vinkovci – Weterani
|
Ponad 2.5 gola
|
05/06
16:00
|
Chorwacja Amatorska Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Slavonac Gradište – Veterani
NK Dilj Vinkovci – Weterani
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/06
16:00
|
Chorwacja Amatorska Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Otok – Weterani
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Weterani
|
Ponad 1.5 gola
|
05/06
16:00
|
Chorwacja Amatorska Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Otok – Weterani
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Weterani
|
Ponad 2.5 gola
|
05/06
16:00
|
Chorwacja Amatorska Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Otok – Weterani
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Weterani
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/06
16:00
|
Chorwacja Amatorska Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hrvatski Sokol Mirkovci – Weterani
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci – Veterani
|
Ponad 2.5 gola
|
05/06
16:00
|
Chorwacja Amatorska Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hrvatski Sokol Mirkovci – Weterani
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci – Veterani
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/06
16:00
|
Chorwacja Amatorska Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Vinkovci – Weterani
Vukovarski Weteran
|
Ponad 1.5 gola
|
05/06
16:00
|
Chorwacja Amatorska Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Vinkovci – Weterani
Vukovarski Weteran
|
Ponad 2.5 gola
|
05/06
16:00
|
Chorwacja Amatorska Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Vinkovci – Weterani
Vukovarski Weteran
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/06
16:45
|
Zjednoczone Emiraty Arabskie UAE Pro League
Shabab Al-Ahli Dubaj
Al-szardża
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/06
17:00
|
Niemcy Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Dudenhofena
Eintracht Trier
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/06
17:30
|
Izrael Premier League
Beitar Jerusalem
Aszdod SC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/06
23:00
|
Dywizja Honorowa Aruby
SV Caiquetio
CD Rooi Afo
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/07
00:00
|
Brazylia Brasileiro Série A, Kobiety
America Mineiro
Flamengo
|
Ponad 1.5 gola
|
05/07
01:00
|
Dywizja Honorowa Aruby
SV Sportboys Aruba
SV Independent Caravel Angochi
|
Ponad 1.5 gola
|
05/07
01:00
|
Dywizja Honorowa Aruby
SV Sportboys Aruba
SV Independent Caravel Angochi
|
Ponad 2.5 gola
|
05/07
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Ojodu City Fc
Buruj Fc
|
Ponad 1.5 gola
|
05/07
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Ojodu City Fc
Buruj Fc
|
Ponad 2.5 gola
|
05/07
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Ojodu City Fc
Buruj Fc
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/07
12:00
|
Azerbejdżan İkinci liqa
Şəfa FK
Şahdağ Qusar FK
|
Ponad 1.5 gola
|
05/07
12:00
|
Azerbejdżan İkinci liqa
Şəfa FK
Şahdağ Qusar FK
|
Ponad 2.5 gola
|
05/07
12:00
|
Anglia Amatorska Liga Rozwoju Zawodowego
Queens Park Rangers U21
Barnsley U21
|
Ponad 2.5 gola
|
05/07
12:00
|
Słowacja U19
FC Petržalka U19
MFK Rużomberk U19
|
Ponad 2.5 gola
|
05/07
12:00
|
Anglia Amatorska Liga Rozwoju Zawodowego
Peterborough United U21
Coventry Miasto U21
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/07
12:00
|
Anglia Amatorska Liga Rozwoju Zawodowego
Queens Park Rangers U21
Barnsley U21
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/07
12:00
|
Słowacja U19
FC Petržalka U19
MFK Rużomberk U19
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/07
14:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Harghita
ACS Sandominic
AS Piliske Tuşnad sob
|
Ponad 2.5 gola
|
05/07
14:05
|
Zjednoczone Emiraty Arabskie UAE Pro League
Khor Fakkan
Al-Ajn
|
Ponad 1.5 gola
|
05/07
14:05
|
Zjednoczone Emiraty Arabskie UAE Pro League
Khor Fakkan
Al-Ajn
|
Ponad 2.5 gola
|
05/07
14:05
|
Zjednoczone Emiraty Arabskie UAE Pro League
Khor Fakkan
Al-Ajn
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/07
14:35
|
Kuwejt Liga Kuwejcka
Al-Nasr Kuwejt
Al-Arabi Kuwejt
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/07
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Iasi
Voința Bosia
Poiana Popesti
|
Ponad 1.5 gola
|
05/07
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Iasi
Voința Bosia
Poiana Popesti
|
Ponad 2.5 gola
|
05/07
16:00
|
Izraelska Liga Narodowa
Bnei Yehuda Tel Awiw
Maccabi Yafo Kabilo
|
Ponad 2.5 gola
|
05/07
16:00
|
Izraelska Liga Narodowa
Bnei Yehuda Tel Awiw
Maccabi Yafo Kabilo
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/07
16:00
|
Puchar Litwy LFF
BE1 Nie
Ekranas Panevezys
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/07
16:45
|
Zjednoczone Emiraty Arabskie UAE Pro League
Al-Wahda FC
Al-Nasr Dubaj
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/07
17:00
|
Niemcy Amateur Bremen-Liga
SV Werder Brema II
FC Oberneuland
|
Ponad 1.5 gola
|
05/07
17:00
|
Niemcy Amateur Bremen-Liga
SV Werder Brema II
FC Oberneuland
|
Ponad 2.5 gola
|
05/07
17:50
|
Arabia Saudyjska Dywizja 1
Klub Dżudda
Al-Fajsaly
|
Ponad 1.5 gola
|
05/07
17:50
|
Arabia Saudyjska Dywizja 1
Klub Dżudda
Al-Fajsaly
|
Ponad 2.5 gola
|
05/07
18:00
|
Anglia Amatorska Liga Rozwoju Zawodowego
Colchester United U21
Watford U21
|
Ponad 2.5 gola
|
05/07
18:00
|
Anglia Amatorska Liga Rozwoju Zawodowego
Colchester United U21
Watford U21
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/08
00:00
|
Dywizja Honorowa Aruby
SV La Fama Savaneta
SV Real Koyari
|
Ponad 1.5 gola
|
05/08
00:00
|
Dywizja Honorowa Aruby
SV La Fama Savaneta
SV Real Koyari
|
Ponad 2.5 gola
|
05/08
07:00
|
Słowacja 1. Liga, Kobiety
Spartak Trnava
MFK Rużomberk
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/08
07:00
|
Liga Narodowa Nowej Zelandii
Rezerwat Wellington Phoenix
Wyspa Zatoka United
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/08
09:00
|
Kazachstan Puchar Kazachstanu
FC Ordabasy
FK Aktobe
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/08
10:30
|
Australia NPL, Queensland
Gold Coast United
Moreton City Excelsior FC
|
Ponad 2.5 gola
|
05/08
10:30
|
Australia Victoria Premier LeagueKobiety
Preston Lwy
Południowe Melbourne FC
|
Ponad 2.5 gola
|
05/08
11:00
|
Pierwsza liga Azerbejdżanu
Irewan
Difai Agsu
|
Ponad 2.5 gola
|
05/08
11:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Klub piłkarski Iganmu
Lekki United Football Club
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/08
11:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Klub piłkarski Iganmu
Lekki United Football Club
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/08
12:00
|
Dania Amateur Danmarksserien
AB Tarnby
B 1908
|
Ponad 1.5 gola
|
05/08
12:00
|
Pierwsza Liga Armenii
szanowny panie
FC Ararat II
|
Ponad 2.5 gola
|
05/08
12:30
|
Czechy U19 1. dywizja
MFK Frydek Mistek U19
MFK Karwina U19
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/08
14:00
|
Albania Kategoria i Pare
KF Luz i Vogel 2008
KF Wora
|
Ponad 2.5 gola
|
05/08
14:30
|
Serbia Amatorska Šumadijska Okružna Liga
FK Mladi Rudar Bukovik
Omladinac Donja Raca
|
Ponad 1.5 gola
|
05/08
14:30
|
Czechy Divide E
TJ Slovan Bzenec
FC Wsetin
|
Ponad 1.5 gola
|
05/08
14:30
|
Rumunia Amateur Liga 5 Caras Severin
AS Viitorul Vărădia 2023
AS Chorwacja Clocotici
|
Ponad 1.5 gola
|
05/08
14:30
|
Druga liga egipska
Makadi FC
Nogoom FC
|
Ponad 1.5 gola
|
05/08
14:30
|
Druga liga egipska
Panie El-Makkasa
Dickernis SC
|
Ponad 1.5 gola
|
05/08
14:30
|
Francja Dywizja 1, Kobiety
EA Guingampa
Le Havre AC
|
Ponad 1.5 gola
|
05/08
14:30
|
Rumunia Amateur Liga 5 Caras Severin
AS Viitorul Vărădia 2023
AS Chorwacja Clocotici
|
Ponad 2.5 gola
|
05/08
14:30
|
Francja Dywizja 1, Kobiety
FC Fleury 91
Montpellier HSC
|
Ponad 2.5 gola
|
05/08
14:30
|
Druga liga egipska
Panie El-Makkasa
Dickernis SC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/08
14:30
|
Francja Dywizja 1, Kobiety
Paris FC
Dijon FCO
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/08
14:30
|
Serbia Amatorska Zaječarska Okružna Liga
FK Granicar Veliki Izvor
FK Midžor Kalna
|
Ponad 1.5 gola
|
05/08
14:30
|
Serbia Amatorska Zaječarska Okružna Liga
FK Osnić
FK BSK Bogowina
|
Ponad 1.5 gola
|
05/08
14:30
|
Serbia Amatorska Zaječarska Okružna Liga
FK Granicar Veliki Izvor
FK Midžor Kalna
|
Ponad 2.5 gola
|
05/08
15:00
|
Bośnia i Hercegowina Amatorzy 2. Liga FBiH – Zapad
NK Brnjaci
NK Witez
|
Ponad 1.5 gola
|
05/08
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Braszów
SC Bran
ACS Prejmer
|
Ponad 1.5 gola
|
05/08
15:00
|
Rumunia Liga III Seria 3
Dunarea Călărași
FC Agricola Borcea
|
Ponad 1.5 gola
|
05/08
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Braszów
ACS Vulcan 2008 II
ACSM Codelea II
|
Ponad 1.5 gola
|
05/08
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Braszów
ACS Hâlchiu
ACS Colțea 1920 Braszów II
|
Ponad 1.5 gola
|
05/08
15:00
|
Rumunia Amatorska Liga 5 Konstanca
AS Progresul Osmancea
AS Konstruktor Topraisar
|
Ponad 1.5 gola
|
05/08
15:00
|
Serbia Amatorska Medjuopštinska liga Sever
FK Partizan Glogovac
FK Vinoraca
|
Ponad 1.5 gola
|
05/08
15:00
|
Bośnia i Hercegowina Amatorzy 2. Liga FBIH – Centar
NK Nemiła
FK Baton Sarajewo
|
Ponad 2.5 gola
|
05/08
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Braszów
SC Bran
ACS Prejmer
|
Ponad 2.5 gola
|
05/08
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Braszów
ACS Vulcan 2008 II
ACSM Codelea II
|
Ponad 2.5 gola
|
05/08
15:00
|
Rumunia Liga III Seria 2
AS Voința Limpeziș
ACS Viitorul Șuțești
|
Ponad 2.5 gola
|
05/08
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Braszów
ACS Hâlchiu
ACS Colțea 1920 Braszów II
|
Ponad 2.5 gola
|
05/08
15:00
|
Serbia Amatorska Medjuopštinska liga Sever
OFK Dragoševac
GFK Strelište Jagodina
|
Ponad 2.5 gola
|
05/08
15:00
|
Serbia Amatorska Medjuopštinska liga Sever
FK Jedinstvo Duboka
FK Osaonica Bagrdan
|
Ponad 2.5 gola
|
05/08
15:00
|
Serbia Amatorska Medjuopštinska liga Sever
FK Partizan Glogovac
FK Vinoraca
|
Ponad 2.5 gola
|
05/08
15:00
|
Bośnia i Hercegowina Amatorzy 2. Liga FBIH – Centar
NK Nemiła
FK Baton Sarajewo
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/08
15:00
|
Bośnia i Hercegowina Amatorska 2. Liga FBIH – Jug
HNK Čapljina
FK Turbina Jablanica
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/08
15:00
|
Bośnia i Hercegowina Amatorzy 2. Liga FBiH – Zapad
NK Brnjaci
NK Witez
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/08
15:00
|
Bośnia i Hercegowina Amatorzy 2. Liga FBIH – Centar
NK Bośnia Visoko
FK Moscanica Sarajewo
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/08
15:00
|
Bośnia i Hercegowina Amatorska 2. Liga FBIH – Jug
HNK Kruševo
NK Ljubuski
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/08
15:00
|
Bośnia i Hercegowina Amatorska 2. Liga FBIH – Jug
NK Troglav 1918 Liwno
HNK Brotnjo Čitluk
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/08
15:00
|
Bośnia i Hercegowina Amatorska 2. Liga FBIH – Jug
HNK Čapljina
FK Turbina Jablanica
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/08
15:00
|
Bośnia i Hercegowina Amatorska 2. Liga FBIH – Jug
HNK Medziugorje
NK Kamešnica Podhum
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/08
15:00
|
Grecja Amator A2 EPS Ilias
Digenis Charias AC
AO Makrision
|
Ponad 1.5 gola
|
05/08
15:00
|
Grecja Amator A2 EPS Ilias
Digenis Charias AC
AO Makrision
|
Ponad 2.5 gola
|
05/08
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Mureș
AS Farel Roteni
AS Viitorul Delenii
|
Ponad 1.5 gola
|
05/08
15:00
|
Rumunia Amateur Liga 5 Mureș
AS Farel Roteni
AS Viitorul Delenii
|
Ponad 2.5 gola
|
05/08
15:30
|
Chorwacja Amatorzy 4. NL Središte Zagrzeb – Podskupina A
NK Mladost Zabok
NK Zagreb
|
Ponad 1.5 gola
|
05/08
16:00
|
Bułgarska amatorska liga Chetvarta – OG Sofia
FC Nadieżda Dobrosławci
FC Zenit Filipowce
|
Ponad 1.5 gola
|
05/08
17:00
|
Brazylia U20 Mistrzostwa Brazylii
Sao Paulo U20
Palmy U20
|
Ponad 1.5 gola
|
05/08
17:00
|
Szwecja Ettan, Norra
AFC Eskilstuna
FC Sztokholm Internazionale
|
Ponad 2.5 gola
|
05/08
17:00
|
Szwecja Ettan, Norra
AFC Eskilstuna
FC Sztokholm Internazionale
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/08
17:00
|
Niemcy Amateur Schleswig-Holstein-Liga
TSB Flensburg
PSV Neumünster
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/08
17:00
|
Szwecja Ettan, Norra
FBK Karlstad
United IK Nordic
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/08
17:00
|
Brazylia U20 Mistrzostwa Brazylii
Sao Paulo U20
Palmy U20
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/08
17:00
|
Dania Amateur Danmarksserien
Norresundby BK
Århus Fremad 2
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/08
17:00
|
Niemcy Amateur Oberliga Baden-Wuerttemberg
SV Oberachern
Offenburger FV
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/08
17:00
|
Niemcy Amatorska Verbandsliga Hessen Nord
SG Bronzell
CSC 03 Kassel
|
Ponad 1.5 gola
|
05/08
17:30
|
Turcja Türkiye Kupasi
Fatih Karagümruk
Trabzonspor
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/08
17:30
|
Premiera Republiki Południowej Afryki
Orlando Pirates
Chippa Wielka
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/08
17:30
|
Estonia Eesti Karikas
FCI Levadia Tallin
Viimsi JK
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/08
18:00
|
Islandia Urvalsdeild, Kobiety
Breiðablik Kópavogur
Stjarnan
|
Ponad 1.5 gola
|
05/08
18:00
|
Islandia Urvalsdeild, Kobiety
Kobiety z Keflaviku
Valur Reykjavik
|
Ponad 1.5 gola
|
05/08
18:00
|
Szwajcaria Amatorzy 2. Liga OFV
FC Montlingen
Altstetten
|
Ponad 1.5 gola
|
05/08
18:00
|
Islandia Urvalsdeild, Kobiety
Kobiety z Keflaviku
Valur Reykjavik
|
Ponad 2.5 gola
|
05/08
18:00
|
Islandia Urvalsdeild, Kobiety
Breiðablik Kópavogur
Stjarnan
|
Ponad 2.5 gola
|
05/08
18:00
|
Szwajcaria Amatorzy 2. Liga OFV
FC Montlingen
Altstetten
|
Ponad 2.5 gola
|
05/08
18:00
|
Szwajcaria Amatorzy 2. Liga OFV
FC Montlingen
Altstetten
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/08
18:00
|
Islandia Urvalsdeild, Kobiety
FH Hafnarfjörður Kobiety
Throttur Reykjavik
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/08
18:00
|
Islandia Urvalsdeild, Kobiety
Breiðablik Kópavogur
Stjarnan
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/08
18:00
|
Szwecja Ettan, Norra
Örebro Syrianska BK
Sollentuna FF
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/08
18:00
|
Brazylia U20 Catarinense
Bruski U20
Kraj Araquari U20
|
Ponad 1.5 gola
|
05/08
18:00
|
Brazylia U20 Catarinense
Bruski U20
Kraj Araquari U20
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/08
18:30
|
Brazylijski Amator U17 Cearense
São Gerardo EC U17
Ceara U17
|
Ponad 1.5 gola
|
05/08
18:30
|
Brazylijski Amator U17 Cearense
São Gerardo EC U17
Ceara U17
|
Ponad 2.5 gola
|
05/08
19:00
|
Gibraltarska Liga Piłki Nożnej
Sroki FC Bruno
Manchester 62
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/08
21:00
|
Chile Primera Division, kobiety
Deportes Iquique
Antofagasta
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/08
23:00
|
USA MLS Next Pro
Orlando miasto B
New York Red Bulls II
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/08
23:30
|
USA MLS Next Pro
Korona Legacy FC
Rewolucja Nowej Anglii II
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/08
23:30
|
USA MLS Next Pro
Atlanta United 2
Karolina Core FC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/09
02:00
|
Ameryka Południowa CONMEBOL Libertadores
Millonarios
Bolivar
|
Ponad 1.5 gola
|
05/09
02:00
|
Ameryka Południowa CONMEBOL Libertadores
Millonarios
Bolivar
|
Obie drużyny strzelą gola
|
05/09
02:00
|
Narodowa Liga Piłki Nożnej Kobiet USA
Panowanie FC
Prąd Kansas City
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/09
02:00
|
Ameryka Południowa CONMEBOL Libertadores
Millonarios
Bolivar
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/09
12:00
|
Szwecja Ettan, Norra
Friska Viljor FC
Asyryska FF
|
Ponad 1.5 gola
|
05/09
12:00
|
Anglia Amatorska Liga Rozwoju Zawodowego
Wigan Athletic U21
Crewe Aleksandra U21
|
Ponad 1.5 gola
|
05/09
12:00
|
Szwecja Division 2, Norra Götaland
Saffle SK
IK Kongahälla
|
Ponad 1.5 gola
|
05/09
12:00
|
Szwecja Ettan, Norra
Friska Viljor FC
Asyryska FF
|
Ponad 2.5 gola
|
05/09
12:00
|
Szwecja Division 2, Norra Götaland
Ahlafors IF
IFK Kumla FK
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/09
12:00
|
Szwecja Division 2, Norra Götaland
IFK Skovde FK
Motala AIF FK
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/09
12:00
|
Anglia Amatorska Liga Rozwoju Zawodowego
Wigan Athletic U21
Crewe Aleksandra U21
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/09
13:00
|
Szwecja Damallsvenskan
JEŚLI Brommapojkarna
Piteå IF
|
Ponad 2.5 gola
|
05/09
13:00
|
Grecja Betsson Super League 2
Ilioupoli
Kalamata FC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|
05/09
13:00
|
Grecja Betsson Super League 2
Ateny Kallithea FC
Chania FC
|
Powyżej 0.5 gola – bramki w pierwszej połowie
|