Statystyki Swansea – Millwall

Wskazówki i prognozy BwinPrognozy Swansea – Millwall

Swansea – Millwall Typy i kursy. 3 października, 15:00 ANGLIA: Mistrzostwa – 4 runda.

• Swansea City rozpoczęło sezon ligowy bez porażki w trzech meczach (G2, L1) i nie straciło jeszcze bramki. Są także jedynym klubem w lidze, który jeszcze nie otrzymał żółtej kartki, a pięć z ostatnich sześciu meczów H2H przeciwko Millwall strzeliło mniej niż 2,5 gola, co może świadczyć o wielu różnych wskaźnikach.
  • W zeszłym sezonie Swansea strzelił zaledwie dwa ligowe gole u siebie po 75. minucie, ale miał też drugą największą (łącznie) liczbę remisów w meczach u siebie (13). Ich „rozpiętość bramek” u siebie jest i tak umiarkowana. Swansea straciła ponad 2 bramki tylko raz w 15 meczach ligowych, ale tylko dwa razy strzeliła ponad 3 bramki.
  • Ogólnie rzecz biorąc, Millwall było trudne do pokonania przez jakiś czas, przegrywając tylko cztery z poprzednich 18 meczów ligowych (G7, D7, L4), przy zaledwie czterech świadkach ponad 2,5 gola. Co więcej, szef Millwall, Gary Rowett, osobiście lubi mierzyć się ze Swansea, unikając porażki w swoich poprzednich trzech spotkaniach H2H (G2, D1), w których obaj wygrali 1:0.
  • „Lwy” wygrały pięć z ostatnich dziewięciu wyjazdowych meczów ligowych (G5, R2, L2), a siedem wygranych/zremisowanych meczów pozostawiło czyste konto. Chociaż często wygrywają zacięte mecze, ich ostatnie pięć ligowych porażek na wyjeździe przyniosło stosunkowo wysoką średnią 4,20 goli na mecz.
  • Gracze, których warto obejrzeć: Swansea wygrało pięć ostatnich meczów ligowych u siebie, w których strzelił Andre Ayew, w tym cztery gole po 60 minutach.
  • Jed Wallace z Millwall strzelił gola w kolejnych meczach ligowych dla swojego klubu, a siedem z ostatnich dziewięciu ligowych goli padło w meczach wyjazdowych.
  • Kluczowe statystyki: W zeszłym sezonie Millwall stracił najmniej bramek na wyjeździe w górnej połowie ligi (średnio 0,30 na mecz).
Mecz jeden na jednego: SWANSEA – MILLWALL
30/06/20 CHA Millwall Swansea 1: 1
23.11.19 CHA Swansea Millwall 0: 1
09.02.19 CHA Swansea Millwall 1: 0
01.09.18 CHA Millwall Swansea 1: 2
30.04.11 CHA Millwall Swansea 0: 2