💡Bezpośrednie źródło z LEAGUELANE.com. Aby uzyskać codzienne dochodowe wskazówki, odwiedź ich link PROGNOZY PREMII.

Francja- Ligue 1
Data: sobota, 26 września 2024 r
Początek o 16:17 w Wielkiej Brytanii / XNUMX:XNUMX CET
Lokalizacja: Stade Geoffroy-Guichard (Saint Etienne).

Ten mecz z pewnością będzie ciekawym widowiskiem, ponieważ zmierzą się ze sobą dwie drużyny blisko czołówki Ligue 1.

Saint Etienne i Rennes pozostają niepokonane, obaj wygrali 3 mecze i zremisowali 1 po 10 punktów i zajmują obecnie odpowiednio 1. i 2. miejsce. Oglądanie tego meczu w sobotnie popołudnie będzie więc bardzo ekscytujące.

Saint Etienne straciło pierwsze punkty sezonu na wyjeździe z Nantes w zeszły weekend, kiedy mecz zakończył się wynikiem 2:2, ale u siebie mają stuprocentowy rekord, gdzie pokonali już Strasbourg i Lorient.

Rennes awansowałoby na szczyt ligi, gdyby wygrał, więc ma wystarczającą motywację. Drużyna przystępuje do tego meczu po trzech ostatnich zwycięstwach z rzędu, a ostatni mecz zakończył się zwycięstwem 3:2 nad Monako, co jest imponującym wynikiem.

Na wyjeździe Rennes pokonało Nimes i zremisowało z Lille. Na wyjeździe strzelili już 5 bramek.

Saint-Etienne v Rennes: łeb w łeb

• W zeszłym sezonie ten mecz ligowy zakończył się wynikiem 1:1.
  • Rennes nie wygrało na Saint Etienne od 2011 roku.
  • Sześć z ostatnich dziesięciu spotkań Ligue 1 między klubami zakończyło się remisami.
  • W 5 z ostatnich sześciu meczów obie drużyny strzeliły gola.

Saint-Etienne vs Rennes: Prognoza

Oba kluby stoją przed najtrudniejszymi meczami w sezonie i istnieje obawa, że ​​mogą się nawzajem anulować. Ale może być zdecydowany zwycięzca w drugiej połowie, kiedy nogi się zmęczą.

Dlatego zatwierdzimy wynik do przerwy remisem i większą liczbą bramek w drugiej połowie. Oba kluby będą grać bardzo blisko siebie, otwierając się i podejmując ryzyko w miarę postępu gry, powinniśmy zobaczyć bardzo intrygujący mecz, w którym nikt nie będzie chciał się poddać.

Saint-Etienne - Rennes: typy bukmacherskie:

• Połowa: remis o 1,91 (10/11)
  • Najwyżej punktowana połowa: 2. połowa 2,10 (11/10)
  • Najlepszy strzelec w historii: Serhou Guirassy (Saint Etienne) na 3,00 (2/1).

Szukasz więcej gier? przeczytaj wszystko Prognozy francuskiej Ligue 1 tutaj lub przejdź do naszej strony głównej strona z poradami piłkarskimi.

????Bezpośrednie źródło z LEAGUELANE.com. Aby uzyskać codzienne dochodowe wskazówki, odwiedź ich link PROGNOZY PREMII.