Sacavenense x Sporting: zobacz, gdzie OBEJRZEĆ Puchar Portugalii NA ŻYWO

Sporting zmierzy się z Sacavenense w tym Poniedziałek 23-go o 18:15 (czas Brasílii), w Stadion Narodowy Jamor w Oeiras – Lizbona, do V rundy Puchar Portugalii. Transmisję z meczu przeprowadzi m.in Telewizja SPORTOWA w Portugalii o 22:15.

Sporting na szczycie mistrzostw Portugalii, Sporting otwiera się w poniedziałek, 23 listopada, drugim frontem bitwy. Zadebiutuje w edycji Pucharu Portugalii 2024/2024

Sporting strzelił dwa gole w ostatnich kilku meczach, oba 4-4. Pierwszy, w Lizbonie, przeciwko Tondeli, umieścił go na szczycie mistrzostw Portugalii. Druga, wyjazdowa, przeciwko Vitórii de Guimarães, powiększyła ich przewagę. Ma na swoim koncie 19 punktów (sześć zwycięstw i jeden remis). Oprócz Bragi i Benfiki jest ich jeszcze czterech, ich najbliższych prześladowców.

Ponad oczekiwany start dał kibicom nadzieję na zdobycie tytułu, jakiego nie było od sezonu 1999/2000. Sporting nigdy nie zdobył mistrzostwa Portugalii w XXI wieku. Oczywiście jest na to jeszcze za wcześnie, zwłaszcza biorąc pod uwagę wysokie inwestycje poczynione przez Benfikę, ale także przez Porto w transferach.

Alviverde ma jednak wyłączne zaangażowanie w lokalne turnieje, ponieważ nie zakwalifikował się do Ligi Europy. W ostatniej rundzie kwalifikacji przegrał z LASK Linz z Austrii. Od tamtej pory nie przegrał. Odniósł pięć zwycięstw i jedną porażkę.

Sacavenense vs Sporting: gdzie oglądać, harmonogram, harmonogram i najnowsze wiadomości, śledź minuta po minucie w czasie rzeczywistym.