💡Bezpośrednie źródło z LEAGUELANE.com. Aby uzyskać codzienne dochodowe wskazówki, odwiedź ich link PROGNOZY PREMII.

Anglia – Mistrzostwa
Data: środa, 28 października 2024 r
Początek o 20:00 UK / 21:00 CET
Lokalizacja: Deepdale (Preston).

Seria dwóch zwycięstw Prestona dała im 12. miejsce w tabeli. Poprzednie spotkanie było na wyjeździe i pokonali Huddersfield 2-1. Gospodarz zgromadził w tym sezonie 10 punktów w lidze z mieszaną formą (3W 1D 3L) w harmonogramie.

Millwall przegrał tylko jeden z siedmiu meczów ligowych w tym sezonie. W tabeli z dobrą formą mają dwa punkty przewagi nad gospodarzami (3W 3D 1L). Drużyna przyjedzie po remisie 1:1 u siebie z Barnsley w ostatnim meczu ligowym.

Preston kontra Millwall łeb w łeb (h2h)

• Gość odnotowuje trzy z pięciu ostatnich zwycięstw w klasyfikacji generalnej.
  • Trzy z ostatnich dziesięciu meczów zakończyły się remisami.
  • Poprzednie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Lions 0:1 na wyjeździe.
  • Obie drużyny strzeliły gola w trzech z ostatnich pięciu spotkań.
  • Lions wygrali tylko jeden z ostatnich sześciu wizyt w tym miejscu.

Preston vs Millwall Prognoza

W zeszłym sezonie Millwall wygrał oba mecze ligowe z Preston North End. Teraz, gdy rozpoczęła się nowa edycja Preston, a zespoły przygotowują się do pierwszych spotkań w tym kwartale, niewiele się zmieniło, ponieważ Lions pozostają faworytami do wygrania Deepdale.

Gospodarze wykorzystują boisko, a dobra passa w dwóch meczach w kampanii powinna podnieść ich morale przed kolejnym meczem. Millwall na starcie ligi ma jednak lekką dwupunktową przewagę nad gospodarzami. Poza tym Lwy mają dobrą formę na wyjazdach.

Na podstawie tych statystyk możemy spodziewać się kilku bramek w ciągu 1,5 minut, więc wskazówka powyżej XNUMX bramki prawdopodobnie przyda się graczom. Również podwójna szansa faworyzująca Millwall jest prawdopodobnie najlepszym zakładem, ponieważ obie drużyny są równie silne i istnieje również możliwość remisu.