Porto x Tondela: NA ŻYWO [HD]: Zobacz, gdzie oglądać Liga NOS NA ŻYWO

Porto zmierzy się z Tondelą w tym Sobota (05) o 17:30 (czas Brasílii), w Stadion Dragao w Porto, na dzień 9 Premier League NOS. Transmisję z meczu przeprowadzi m.in ESPN i telewizji SPORT w Portugalii o 21:30.

Po zrealizowaniu misji Ligi Mistrzów, Porto może teraz skupić się na mistrzostwach Portugalii.

We wtorek, 1 grudnia, również na Estádio do Dragão, Porto potwierdziło swój awans do XNUMX/XNUMX finału Ligi Mistrzów z jednodniowym wyprzedzeniem, remisując XNUMX:XNUMX z Manchesterem City. Wynik był dobry, ale wydajność nie. Klub grał jak mały zespół. W całym meczu stworzył tylko dwie dogodne sytuacje. Tylko jeden z nich trafił w cel.

Uniknął porażki dzięki błędom strzeleckim Manchesteru City, które stworzyły 19 okazji do strzałów. Pięć z nich trafiło do bramki Portugalczyków. Nie udało im się jednak zarzucić sieci. Jednak nawet w przypadku przegranej Porto zakwalifikowałoby się, ponieważ zwycięstwo Olympique Marsylia nad Olympiakosem (2:1) w drugim decydującym meczu zapewniłoby im miejsce w kolejnej fazie turnieju.

Jednak Porto z pewnością będzie musiało wypracować więcej, by w sobotnim meczu mieć na swoim koncie trzy punkty. Nie możesz nawet pomyśleć o innym wyniku. Z 16 punktami (pięć zwycięstw, jeden remis i dwie porażki) zajmuje skromne czwarte miejsce w tabeli liderów. Do lidera Sportingu traci sześć punktów. Jako główny, wydajność jest lepsza. Ma drugą najlepszą kampanię w rankingu właścicieli nieruchomości. Z 12 punktów spornych w kolumnie, jeden zdobył dziewięć (trzy zwycięstwa i jedną porażkę), strzelając dziewięć bramek i tracąc pięć.

Porto x Tondela: gdzie oglądać, planować, programować i najnowsze wiadomości, śledzić minuta po minucie w czasie rzeczywistym.