Polska – Włochy Prognozy, Prognozy i Typy

Wskazówki i prognozy BwinPolska – Włochy Prognozy

Polska – Włochy Typy i kursy. 11 października, 19:45 Liga Narodów UEFA – Liga A – Trzecia runda.

Polska – Włochy zapowiedź

• Polska ponownie zmierzy się z Włochami w Lidze Narodów UEFA (UNL) po dwóch latach oczekiwania, wygrywając zaledwie trzy z poprzednich 16 pojedynków H2H (D7, L6). Jednak Polska wygrała sześć (L1) z ostatnich siedmiu meczów, w pięciu z wynikiem powyżej 2,5 gola, a cztery były świadkami obu drużyn w siatce. To powiedziawszy, w dziewięciu z ostatnich 13 meczów w Polsce co najmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki.
  • U siebie Polacy są niepokonani od sześciu meczów (G5, L1), zachowując cztery czyste konto. W każdym z pięciu meczów, które nie zakończyły się bezbramkowo, pierwsi strzelili gospodarze, aw dodatku Polska zdobyła co najmniej jednego gola po 76. minucie we wszystkich pięciu.
  • Mniej niż 2,5 gola (W2, R3, P1) padło w poprzednich sześciu meczach UNL z Włochami w historii, w tym w dwóch H2H UNL (W1, R1). Każdy z tych trzech wygranych/przegranych meczów zakończył się wynikiem 1:0, a decydujący gol padł dwa razy po przerwie, w tym zwycięstwo Włoch w UNL.
  • Dla kontrastu, w ośmiu z ostatnich dziewięciu meczów gości w kwalifikacjach do Euro 2024 strzelono więcej niż 3 bramki, a Włochy wygrały co najmniej trzema bramkami w trzech ostatnich. Co więcej, każde z ostatnich pięciu zwycięstw Włochów prowadziło w HT „do zera”, w tym zwycięstwo z Mołdawią w środku tygodnia.
  • Gracze warty uwagi: Kamil Grosicki (POL) strzelił hat-tricka w pierwszej połowie tygodnia przeciwko Finlandii. W ostatnim meczu UNL (9 września) strzelił zwycięskiego gola.
  • Tymczasem Francesco Caputo (ITA) strzelił gola w pierwszej połowie w swoim pierwszym meczu z Mołdawią w środku tygodnia, ale jego trzy ligowe gole w tym sezonie padły po przerwie.
  • Gorące statystyki: Roberto Mancini wygrał 15 ze swoich 22 występów w reprezentacji Włoch (68,18%). To najwyższy odsetek wśród trenerów Azzurri, którzy rozegrali co najmniej 20 meczów w swojej karierze.
Mecze łeb w łeb: POLSKA – WŁOCHY
14.10.18 A L Polska Włochy 0: 1
07.09.18 A L Włochy Polska 1: 1
11.11.11 FI Polska Włochy 0: 2
12.11.03 FI Włochy Polska 1: 3
30.04.97 banheiro Włochy Polska 3: 0