Paysandu x Botafogo-PB NA ŻYWO [HD]: Zobacz, gdzie oglądać w telewizji i Internecie

Paysandu i Botafogo-PB Cara, w tym piątek (27), em 20:00 (czasu Brasília), w Mangueirão – Belém, (PA), na 17. rundę Mistrzostwa Brazylii Serii C. Transmisja meczu odbędzie się o godz DAZN

Drużyna Alviceleste jest bliska zdobycia miejsca w drugiej fazie, ale w tym celu musi pokonać drużynę Paraíba i liczyć na przeszkodę Manausa u siebie w meczu z Remo.

Niepokonany od sześciu rund Papão wraca po zwycięstwie 3:0 nad Ferroviário, co dało drużynie powrót do G4 grupy A. Drużyna Alviceleste jest bliska zdobycia miejsca w drugiej fazie, więc musi wygrać reprezentację Paraiba drużynę i mam nadzieję na rozejm z Manaus u siebie przeciwko Remo.

Belo z kolei walczy o to, by nie spaść do Série D. Niepokonany od czterech meczów zespół zremisował w ostatniej kolejce u siebie z Remo, ale porażka z Paysandu może zostawić drużynę w strefie spadkowej, jeśli rywal Trzynastka wygra Vila Nova.

Paysandu x Botafogo-PB: gdzie oglądać, planować, planować i najnowsze wiadomości, śledź minuta po minucie w czasie rzeczywistym.

Prawdopodobny skład Paysandu: Paulo Ricardo; Tony, Micael, Perema i Bruno Collaço; Uchôa, PH i Luiz Felipe; Vitor Feijão (Debu), Marlon i Nicolas ..

Kto odszedł? Wellington Reis, Juninho, Victor Diniz i Elielton (Covid-19)
wątpliwość: Uilliam Barros, w leczeniu urazów
Zawieszenie: Wesley Matos, PH, Serginho, Alex Maranhão, Juninho, Nicolas i Uilliam Barros.

Prawdopodobna eskalacja kolei: Felipe, Marcos Martins, Donato, Rodrigo i Mario; Vitinho, Everton Heleno, Juninho i Marcos Aurélio; Diego Rosa i Ramon.

Kto odszedł? Fred i Rogério (ranni);
Zawieszenie: Samuel Pires, Kellyton, Luís Gustavo, Christianno, Juninho i Erivélton.