💡Bezpośrednie źródło z LEAGUELANE.com. Aby uzyskać codzienne dochodowe wskazówki, odwiedź ich link PROGNOZY PREMII.

Hiszpania – La Liga
Data: niedziela, 4 października 2024 r
Początek o 11:00 UK / 12:00 CET
Miejsce: Stadion El Sadar (Pampeluna).

Osasuna rozpoczęła nowy sezon LaLiga przeciwko awansowanej drużynie, co dało im łatwe zwycięstwo poza ich kalendarzem.

Jednak następny mecz powitają z serią dwóch porażek w swojej formie. Poprzednie spotkanie odbyło się u siebie i przegrało z Levante 1:3 w ligowym wyniku.

Dobra passa Celty de Vigo, która z trudem wygrała na starcie, została przerwana w ostatnim meczu. Barcelona wykonała papierkową robotę, ponieważ ta pierwsza odwiedziła Vigo, aby pokonać Celtów 0-3.

Dwa poprzednie spotkania wyjazdowe w kalendarzu kampanii zakończyły remisem. To prawdopodobnie wskazuje na kolejny podobny impas za dziewięćdziesiąt minut, ale istnieje możliwość niespodzianek w grze.

Head-to-head Osasuna vs Celta Vigo (h2h)

• Dwa z ostatnich pięciu meczów zakończyły się remisami.
  • W poprzednim spotkaniu Osasuna wygrała u siebie 2:1.
  • Obie drużyny strzeliły gola w ostatnich dwóch meczach 2024 roku.
  • Celtowie zanotowali łącznie trzy z ostatnich pięciu zwycięstw.
  • Gospodarze przegrali tylko jedno z czterech ostatnich meczów u siebie.
  • Tylko jeden z meczów tutaj zakończył się remisem od 1990 roku.

Prognoza Osasuna - Celta Vigo

Mecz z Pampeluną jest bardzo sporny i obie drużyny mają przewagę. Podczas gdy Osasuna świętuje przewagę na boisku, Celta de Vigo ma znacznie lepszą sekwencję do pokazania w tym sezonie. Gospodarze są po porażce u siebie, która nie poprawi morale zespołu.

Z drugiej strony Celta de Vigo mimo bezbramkowej porażki popisała się znakomitą grą w obronie. Gracze nie będą się zbytnio obwiniać, ponieważ Barcelona była zbyt gorąca, by to znieść. Ponieważ obie strony mają tendencję do ograniczania ataków do minimum, zakłady na powyżej 1,5 gola prawdopodobnie załatwią sprawę dla graczy.

Gdyby to był mecz u siebie Celty de Vigo w obecnej formie, postawienie na zwycięstwo byłoby bez wątpienia najlepszym pomysłem przeciwko tak słabemu zespołowi. Ale Celtowie są w drodze, a podwójna szansa, która sprzyja Osasunie, będzie prawdopodobnie najlepszą opcją, biorąc pod uwagę możliwość remisu w konfrontacji.