Montpellier – Reims Guess

Wskazówki i prognozy BwinPrognozy Montpellier – Reims

Montpellier – Reims Typy i kursy. 25 października, 15:00 FRANCJA: Ligue 1 – 8. kolejka.

Montpellier – Podgląd Reims

• Ze średnią 3,60 goli na mecz w ostatnich pięciu spotkaniach H2H Ligue 1 (L1) na Stade de la Mosson, to starcie Montpellier-Reims ma ogromny potencjał bramkowy. Co więcej, z co najmniej jednym golem w 70. minucie lub później w sześciu z siedmiu meczów ligowych Montpellier w tej kampanii, ten mecz może mieć późny dramat.
  • Gospodarze chcą dobrze zacząć, biorąc pod uwagę, że prowadzili jednym golem w HT w każdym z trzech zwycięstw u siebie w tym sezonie (L1), dwukrotnie zdobywając bramkę otwierającą w ciągu pierwszych 20 minut. Co ciekawe, w trzech z ostatnich pięciu porażek u siebie w L1, otwierający strzelił gola dokładnie w szóstej minucie, w tym ich ostatnie H2H w L1 tutaj.
  • Reims wciąż goni za pierwszym zwycięstwem (D2, L5) i dlatego czeka ich najgorszy początek sezonu w Ligue (L1) w historii klubu. Jednak zachęcające jest to, że w 12 poprzednich spotkaniach H2H w Montpellier w ich historii L1 Reims nieznacznie dominowali, odnotowując rekord: W6, D1, L5 – GF 21, GA 21.
  • Kibice powinni spodziewać się tutaj wczesnej akcji, ponieważ bramka otwierająca została zdobyta przed 20. minutą we wszystkich czterech wyjazdach gości w tym sezonie z wyjątkiem jednego. Tak było również w przypadku każdego z trzech ostatnich L1 H2H odbywających się tutaj. Dwie trzecie bramek zdobytych/straconych w tym okresie padło przed HT.
  • Gracze, których warto obserwować: Gaëtan Laborde był najlepszym strzelcem Montpellier w czterech z ostatnich sześciu meczów ligowych. Młodzieniec Reims, El Bilal Touré, był pierwszym strzelcem swojej drużyny w trzech z ostatnich czterech meczów L1, który strzelił gola.
  • Zwycięska passa: Montpellier jest bez zwycięstwa w pięciu meczach rywalizacyjnych sędziowanych przez Willy'ego Delajoda (L1, L4), w tym dwie porażki z Reims w zeszłym sezonie.
Gry jeden na jednego: MONTPELLIER – REIMS
17/12/19 Szyja Reims Montpellier 1: 0
19,10,19 L1 Reims Montpellier 1: 0
24/02/19 L1 Montpellier Reims 2: 4
01.09.18 L1 Reims Montpellier 0: 1