💡Bezpośrednie źródło z LEAGUELANE.com. Aby uzyskać codzienne dochodowe wskazówki, odwiedź ich link PROGNOZY PREMII.

miejsce w Lidze Mistrzów
Data: środa, 25 sierpnia 2024 r
Początek o 18:30 UK / 19:30 CET
Miejsce: Huvepharma Arena (Razgrad).

Łudogorec ma w tym sezonie passę trzech zwycięstw po wygranej 1:4 na wyjeździe z Cherno More w bułgarskiej Purva Liga. W zeszłym sezonie byli mistrzami tej ligi z 13-punktową przewagą nad swoimi bliskimi w tabeli.

Gospodarze pokonali u siebie Buducnosta wynikiem 1:3 i awansowali do ćwierćfinału tabeli CL w tym sezonie.

FC Midtjylland zdobył 82 punkty w 36 meczach ligowych w Super League w zeszłym sezonie. Mieli 14-punktową przewagę nad wicemistrzami tabeli. Wilki były mistrzami duńskiej Superligi w zeszłym sezonie po przegranej u siebie z Aalborgiem w ostatnim starciu ligowym w zeszłym miesiącu.

Pod koniec sezonu Wilki straciły punkty trzema bez zwycięstwa w ostatnich pięciu spotkaniach ligowych. Od tego czasu przybysz nie rozegrał w swoim kalendarzu żadnych ważnych zawodów, co będzie niepokoić podróżnych.

Ludogorets Razgrad vs FC Midtjylland Head to Head (h2h)

W ostatnim czasie drużyny nie spotkały się wcześniej.

Ludogorets Razgrad - FC Midtjylland Prognoza

Zwycięska passa Łudogorca zwiększy ich szanse na wygranie meczu za dziewięćdziesiąt minut. Gra u siebie zapewni gospodarzowi przewagę na boisku, a dla obstawiających bezpieczniej jest wygrać mecz u siebie, aby uzyskać przyzwoite zwroty.

Duńskie kontyngenty nie cofną się przed gospodarzem bez walki. Mają dobre wyniki w swoim harmonogramie jako silny zespół szosowy. Dlatego BTTS będzie prawdopodobnie przydatny dla obstawiających, biorąc pod uwagę, że w ciągu 1,5 minut prawdopodobnie padnie więcej niż XNUMX gola.

Typy bukmacherskie na mecz Ludogorets Razgrad - FC Midtjylland

• Więcej niż 1,5 gola.
  • Wynik końcowy: Łudogorec Razgrad @ 1,40 (2/5).
  • Obie drużyny notują 1,75 (3/4).

Szukasz więcej gier? przeczytaj wszystko Prognozy Ligi Mistrzów tutaj lub przejdź do naszej strony głównej strona z poradami piłkarskimi.

????Bezpośrednie źródło z LEAGUELANE.com. Aby uzyskać codzienne dochodowe wskazówki, odwiedź ich link PROGNOZY PREMII.