Lorient – ​​​​Nantes Prognozy, prognozy i porady

⚽ Prognozy Lorient – ​​​​Nantes

Lorient – ​​​​Nantes Typy i szanse. 8 listopada, 15:00 FRANCJA: Ligue 1 – 10. kolejka.

Lorient – ​​​​Zapowiedź Nantes

• Lorient plasuje się wyżej od pierwszej trójki Ligue 1 (L1) pod względem różnicy bramek dopiero po wygraniu zaledwie jednego z ostatnich ośmiu meczów ligowych (G1, L2, L5), chociaż trzy z nich przegrali różnicą jednego gola. Lorient, jedyna drużyna L1, która wciąż prowadzi HT w tym sezonie, zdobyła siedem ze swoich 12 bramek w pierwszej lidze po 1. minucie. To jednak pomogło mu wygrać dwa z pięciu meczów, w których stracił pierwszą bramkę (G60, L2), chociaż nie wygrał jeszcze żadnego z meczów ligowych, w których strzelił pierwszego gola (R3, L1).
  • Jednak niepokojące jest to, że Lorient nie wygrał w ostatnich siedmiu rundach L1 H2H (D2, L5). Nie wygrali również u siebie w ostatnich trzech meczach L1 (R1, L2), tracąc pięć punktów po zdobyciu pierwszego w dwóch z tych meczów.
  • Nantes wygrali tylko jeden z ostatnich sześciu meczów L1 (W1, L1, L4), aw pięciu z nich stracili więcej niż 2 bramki. Spodziewaj się jednak późnej akcji, ponieważ siedem z 13 „samobójczych bramek” Nantes w pierwszej połowie padło po 1. minucie, a pięć straciło w okresie 60-61., którzy byli niepokonani w meczach Nantes w pierwszej lidze (G70, R1).
  • Goście są bez zwycięstwa na wyjeździe w tym sezonie L1 (L1, L3) i nie zdobyli gola przeciwko HT w trzech z tych czterech meczów. Następnie ucierpieli jako pierwsi (i przegrali) w ostatnich trzech.
  • Gracze, których warto obserwować: Yoane Wissa strzelił swoje ostatnie trzy gole w dogrywce pierwszej ligi, dwa razy więcej niż najlepszy strzelec Lorient. Tymczasem Imrân Louza z Nantes strzelił swoje gole w L1 przed HT iz rzutu karnego.
  • Ciekawe statystyki: Lorient zachował czyste konto w ostatnich 19 meczach u siebie w najwyższej klasie rozgrywkowej, chociaż stracili tylko 11 bramek.
Mecz jeden na jednego: LORIENT – NANTES
29.04.17 L1 Nantes Lorient 1: 0
15.10.16 L1 Lorient Nantes 1: 2
27.07.16 CF Lorient Nantes 0: 1