💡Bezpośrednie źródło z LEAGUELANE.com. Aby uzyskać codzienne dochodowe wskazówki, odwiedź ich link PROGNOZY PREMII.

Szwecja – Allsvenskan
Data: poniedziałek, 14 września 2024 r
Początek o 18:00 UK / 19:00 CET
Lokalizacja: Arena Guldfageln (Kalmar).

Przygotuj się na mecz z wysokimi wynikami, w którym obie drużyny prawdopodobnie strzelą do bramki w dziewięćdziesiąt minut na Guldfageln Arena.

Kiedy Kalmar będzie gościł jedną z pięciu najlepszych drużyn w Allsvenskan w zeszłym sezonie, z pewnością będą mieli nadzieję, że wyniki nie będą dla nich korzystne. Ale jak sugeruje jego historia H2H, jest mało prawdopodobne, aby gospodarz ustąpił bez walki.

Seria pięciu meczów bez zwycięstwa Kalmara kończy się teraz remisem 1: 1 na wyjeździe z Helsingborgiem. A powrót do domu po dwóch kolejnych wyjazdach będzie dla Nanne Bergstrand pociechą. W międzyczasie Norrkoping gości z tyłu po remisie 2:2 u siebie z Ostersunds.

Kalmar vs Norrköping Head to Head (h2h)

• Goście są niepokonani od dwunastu meczów.
  • W poprzednim spotkaniu Pekin wygrał u siebie 2:1.
  • W czterech z ostatnich pięciu starć obie drużyny strzeliły gola.
  • Tylko jedno z ostatnich pięciu spotkań zakończyło się remisem.
  • Gospodarze nie wygrali u siebie od pięciu meczów.

Kalmar vs Norrkoping Prognoza

Jak wspomniano w oświadczeniu otwierającym, mecz obiecuje romans z wysokim wynikiem z prawdopodobnym BTTS za dziewięćdziesiąt minut. Powodem, dla którego wspieramy te statystyki w tej grze, jest głównie historia H2H między stronami.

W starciach bezpośrednich w czterech z ostatnich pięciu meczów obie drużyny strzeliły gola. Oprócz tego trzy z ostatnich pięciu meczów przyniosły ponad 2 gola w pełnym wymiarze czasu gry. Z tymi cechami następna gra prawdopodobnie będzie miała takie same wyniki w Kalmarze.

Kalmar to zespół, który nie wygrał u siebie od czterech meczów bezpośrednich. Ponadto Pekin ma 2 punktów przewagi nad lokalnym zespołem w tegorocznej tabeli. Tak więc zakład bez remisu na Norrkoping prawdopodobnie przyniesie przyzwoite zyski.