💡Bezpośrednie źródło z LEAGUELANE.com. Aby uzyskać codzienne dochodowe wskazówki, odwiedź ich link PROGNOZY PREMII.

Szwecja – Allsvenskan
Data: poniedziałek, 2 listopada 2024 r
Początek o 18:00 UK / 19:00 CET
Miejsce: Olympia (Helsingborg).

Walka Helsingborga trwa w Allsvenskan w tym sezonie, kiedy spadł na 14. miejsce w tabeli z zaledwie 22 punktami w 25 meczach. Drużyna ma serię czterech meczów bez zwycięstwa z zaledwie jednym remisem i będzie gospodarzem po przegranej 3: 2 z Orebro po raz ostatni w programie.

Niepokonana seria Malmö w lidze została przerwana na początku, ale utrzymali prowadzenie nienaruszone z 50 punktami z 25 prób. Drużyna przyjedzie po wygranej 3:1 u siebie z takimi drużynami jak Goteborg w kampanii.

Helsingborg vs Malmo Bezpośrednie spotkanie (h2h)

• Gość odnotowuje cztery z ostatnich pięciu ogólnych zwycięstw.
  • W poprzednim spotkaniu Malmö wygrało u siebie 4:1.
  • Di Blae jest niepokonany w ostatnich czterech meczach.
  • Tylko jeden z ostatnich 11 meczów zakończył się remisem.
  • Obie drużyny strzeliły gola w dwóch z ostatnich pięciu meczów.
  • W ostatnich 7 meczach u siebie gospodarze odnieśli tylko jedno zwycięstwo.

Helsingborg vs Malmö Typ

Nie ma wątpliwości, że w ciągu XNUMX minut gra zamieniła się w grę strzelców, faworyzując przyjezdnych za trzy punkty zdobyte w konfrontacji. Helsingborg wygrał tylko jeden z ostatnich pięciu meczów w programie, i to także w Pucharze Szwecji.

Gospodarze wykorzystują boisko, ale seria zwycięstw z rzędu w ostatnich czterech próbach nie jest dobrą formą dla gospodarzy. Ponadto Malmo prowadzi w tabeli i ma 28-punktową przewagę nad The Reds w ligowej tabeli w tym okresie.

Zwycięstwo w pełnym wymiarze czasu na wyjeździe będzie prawdopodobnie najlepszym zakładem dla obstawiających. Ponadto wskazówka na więcej niż 2,5 gola będzie również odpowiednią opcją do rozważenia w meczu, biorąc pod uwagę, że gospodarze mają niestabilną obronę u siebie w kampanii w tym sezonie.