💡Bezpośrednie źródło z LEAGUELANE.com. Aby uzyskać codzienne dochodowe wskazówki, odwiedź ich link PROGNOZY PREMII.

Hiszpania-La Liga
Data: sobota, 17 października 2024 r
Początek o 20:00 UK / 21:00 CET
Lokalizacja: Koloseum Alfonso Pérez.

Getafe poniosło pierwszą porażkę w tym sezonie w ostatnim meczu ligowym. Poprzednie spotkanie odbyło się na wyjeździe i zostało pokonane przez Real Sociedad wynikiem 3:0.

José Bordalas nie będzie miał zbyt wiele czasu na odbudowanie swojej drużyny po tej porażce, ponieważ w kolejnym meczu, w sobotę, zmierzy się z Barceloną.

Barcelona rośnie w siłę od czasu utraty tytułu w zeszłym sezonie na rzecz Realu Madryt. Drużyna jest niepokonana w trzech dotychczasowych meczach i odwiedzi Sevillę po remisie 1:1 u siebie.

Head to head Getafe - Barcelona (h2h)

• Tylko jedno z ostatnich dziewięciu spotkań zakończyło się remisem.
  • Poprzednie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Barçy u siebie 2:1.
  • Drużyna gości jest niepokonana od 17 meczów.
  • Obie drużyny strzeliły gola w dwóch z ostatnich pięciu meczów.
  • Gospodarze nie wygrali u siebie meczu od 2009 roku.

Getafe vs Barcelona Prognoza

Po zachowaniu czystego konta w każdym z trzech pierwszych meczów ligowego kalendarza, Getafe zrujnowało różnicę bramek, przegrywając 3:0 na wyjeździe w ostatnim meczu. Gra po tej porażce prawdopodobnie obniży morale graczy przed następnym meczem.

Do tej pory strzelał średnio 1,0 gola na mecz w kampanii i nie będzie stanowił większego zagrożenia dla katalońskiej drużyny podczas wizyty. Barcelona straciła jak dotąd tylko jednego gola w trzech meczach w tym sezonie.

Nie ma wątpliwości, że Messi i spółka stworzą więcej okazji w grze niż gospodarze. Znamy Barcelonę ze słabej formy z dala od Camp Nou, na którym Bordalas będzie jedyną nadzieją. Zwycięstwo w pełnym wymiarze czasu na wyjeździe pozostanie prawdopodobną wskazówką, ponieważ kilka ostatnich meczów poszło na korzyść FCB.

Tylko w dwóch z ostatnich pięciu półgodzinnych spotkań Getafe z Barcą obie drużyny strzeliły gola. Ponadto odwiedzający zachował czysty zapis ostatniej wizyty w tej lokalizacji. To sugeruje, że Barcelona wygra którąkolwiek połowę meczu w ciągu XNUMX minut.