Famalicão x Sporting: NA ŻYWO [HD]: Zobacz, gdzie oglądać Liga NOS NA ŻYWO

Famalicão zmierzy się ze Sportingiemw tym Sobota (05) o 15:00 (czas Brasílii), w Stadion Miejski Famalicão w Vila Nova de Famalicão, na dzień 9 Premier League NOS. Transmisję z meczu przeprowadzi m.in ESPN i telewizji SPORT w Portugalii o 19:00.

Chcąc wykorzystać przewagę, jaką daje lżejszy kalendarz, Sporting zmierzy się z Famalicão w najbliższą sobotę (05).

Wcześnie wyeliminowany z Ligi Europy, gdy spadł w ostatniej fazie selekcji do fazy grupowej turnieju z LASK Linz z Austrii, Sporting miał prawie całą pierwszą połowę sezonu 2024/2024 przewagę, jaką jest znacznie lżejszy kalendarz niż Benfica i Porto. Umiał wykorzystać dłuższe okresy szkolenia.

Z 22 punktami (siedem zwycięstw i remis) prowadzi w mistrzostwach Portugalii, które wygrał jeszcze w tym stuleciu. Ma cztery punkty do Bragi i Benfiki, które dzielą pozycję wicelidera. Przewaga nad czwartym Porto wynosi sześć punktów. Ta przewaga jednak się kończy. W przyszłym tygodniu kontynentalne rozgrywki rozegrają ostatnią rundę fazy grupowej. Odtąd. kalendarz będzie taki sam dla wszystkich.

Sporting nie przegrał od meczu z LASK Linz. Siedem zwycięstw i jeden remis. Ta lista obejmuje debiut w Pucharze Portugalii. Pokonał Sacavenense masakrą. Zaaplikował 7 do 1. Jego kolejnym rywalem będzie Paços de Ferreira. Będziesz mógł wystąpić na swoim stadionie. Jako gość, w mistrzostwach Portugalii odnosi 100% sukcesów. Wygrał cztery mecze, w których grał, strzelając dziesięć bramek i tracąc jedną.

Famalicão x Sporting: gdzie oglądać, harmonogram, harmonogram i najnowsze wiadomości, śledź minuta po minucie w czasie rzeczywistym.