Elche – Celta Vigo Prognozy i typy

⚽ Prognozy Elche – Celta Vigo

Typy i kursy Elche – Celta Vigo. 6 listopada, godz. 21 HISZPANIA: LaLiga – 9. kolejka.

Poprzedni Elche – Celta Vigo

• Elche wchodzi do tej rundy wśród kilku klubów, które wygrały imponującą 50% meczów La Liga (LL) jako przegrane (W3, R1, L2), jednocześnie utrzymując doskonały rekord trzech zwycięstw przed otwarciem. gdziekolwiek. Jego trzem zwycięstwom towarzyszyli również liderzy HT.
  • Jednak ich mecze u siebie w LL były naprawdę „opowieść o dwóch połowach”. Zachowali czyste konto w pierwszej połowie (dwa czyste konta) we wszystkich trzech meczach u siebie LL, ale bilans 0-4 w drugiej połowie grozi zniweczeniem jakiegokolwiek pozytywnego startu.
  • Celta de Vigo nie wygrała żadnego z siedmiu meczów LL jako faworyci na wyjeździe od początku sezonu 2019/20 (R3, P4). Nie wygrywając na wyjeździe z żadnym przeciwnikiem od początku lipca (R4, P3), zespół nie pomógł swojej sprawie, rejestrując maksymalnie jedną bramkę na każdym z tych siedmiu wyjazdów.
  • Ostatnio jednak problemy z punktacją stały się jeszcze poważniejsze. W sumie tylko dwa gole w ostatnich pięciu meczach LL na wszystkich stadionach, oba w drugiej połowie, sprawiły, że odpadły w trzech z czterech porażek w tym sezonie, a te trzy porażki obejmują deficyt HT.
  • Gracze, których warto obserwować: Na początku tej rundy Josan de Elche był jednym z sześciu graczy, którzy strzelili gola otwierającego dla swojej drużyny w meczach 2024/21 LL jeden po drugim.
  • Santi Mina z Celty jest ostatnim zawodnikiem, który strzelił gola dla klubu podczas ligowej porażki. Co ciekawe, w połowie ostatnich sześciu meczów wyjazdowych w LL ich drużyna przegrała 2:1.
  • Hot stat: Wynik HT został powtórzony po ostatnim gwizdku w ostatnich pięciu meczach LL każdej drużyny.
Gry heads-up: ELCHE – CELTA VIGO
03.03.15 LL wigo celtyckie Elche 1: 1
26.09.14 LL Elche wigo celtyckie 0: 1
01.03.14 LL Elche wigo celtyckie 1: 0
29.09.13 LL wigo celtyckie Elche 0: 1
19.02.12 LL2 Elche wigo celtyckie 0: 2

HISZPANIA: LaLiga – 9. runda