💡Bezpośrednie źródło z LEAGUELANE.com. Aby uzyskać codzienne dochodowe wskazówki, odwiedź ich link PROGNOZY PREMII.

Europa – Kwalifikacje do Ligi Mistrzów
Data: środa, 26 sierpnia 2024 r
Początek o 19:00 UK / 20:00 CET
Lokalizacja: Brzeski Obwodowy Kompleks Sportowy (Brześć).

Gospodarze musieli ciężko pracować, aby awansować do drugiej rundy. W swoim pierwszym meczu Astana, mistrzyni Kazachstanu, straszy. Ale białoruski zespół wygrał mecz wynikiem 6-3. Mimo, że wygrali to spotkanie, obrona nie wykorzystała wielu idiotycznych okazji i miała szczęście, że przeciwnik nie trafił.

Maroon Whites mieli łatwo w rundzie wstępnej. Musieli grać na wyjeździe z walijskimi mistrzami Connah's Quay Nomads. Objęli prowadzenie w tym meczu i strzelili drugą bramkę w 65º minucie, aby wygrać mecz 0:2. Ale Białorusinów nie należy lekceważyć, zwłaszcza jeśli chodzi o siłę ataku.

Dinamo Brześć - FK Sarajewo: Head to Head (h2h)

• Będzie to pierwsza bezpośrednia konfrontacja obu drużyn.

Dinamo Brześć vs FK Sarajewo: Prognoza

Bośniacki klub ma obecnie dobrą passę we wszystkich rozgrywkach. Nigdy nie mieli wyzwań w krajowych rozgrywkach, nawet poza domem. Z drugiej strony gospodarze mają za sobą serię porażek w mistrzostwach Białorusi. Są więc pod presją, mimo że grają u siebie. Ale możemy spodziewać się festiwalu bramek za jego grę przeciwko Astanie.

Dla Maroons to drugi wyjazdowy mecz w europejskich pucharach. W zależności od ich występu w pierwszej grze istnieje możliwość, że dostaną tę. W ostatnich tygodniach większość jego walk ulicznych zakończyła się remisami. Stawiam więc na remis w XNUMX. minucie i bramki po obu stronach boiska.

Dinamo Brześć - FK Sarajewo: typy bukmacherskie

• Obie drużyny zdobywają po 1,83 (5/6).
  • Para do remisu @ 3,60 (5/13).

Szukasz więcej gier? przeczytaj wszystko Prognozy Ligi Mistrzów tutaj lub przejdź do naszej strony głównej strona z poradami piłkarskimi.

????Bezpośrednie źródło z LEAGUELANE.com. Aby uzyskać codzienne dochodowe wskazówki, odwiedź ich link PROGNOZY PREMII.