💡Bezpośrednie źródło z LEAGUELANE.com. Aby uzyskać codzienne dochodowe wskazówki, odwiedź ich link PROGNOZY PREMII.

przyjazny
Data: czwartek, 8 października 2024 r
Początek o 19:45 UK / 20:45 CET
Lokalizacja: Stadion Króla Baudouina (Bruksela).

Belgia po raz kolejny będzie gościć Słonie z regionu Afryki Zachodniej w międzynarodowym meczu towarzyskim po tym, jak ich ostatnie spotkanie bezpośrednie zakończyło się remisem 2: 2 w dziewięćdziesiąt minut.

Czerwone Diabły będą miały serię 13 zwycięstw z rzędu w każdym większym turnieju w harmonogramie. Swoją dobrą passę zakończyli wygraną u siebie 5:1 z Islandią w ostatnim meczu turnieju UNL.

Wybrzeże Kości Słoniowej lub Wybrzeże Kości Słoniowej znajdą się po porażce na wyjeździe, mimo że przed tą porażką miały na swoim koncie serię trzech zwycięstw z rzędu. Ostatni raz grali w turnieju Pucharu Narodów Afryki i przegrali z Etiopią 2:1.

Belgia - Wybrzeże Kości Słoniowej Bezpośredni mecz (godz. 2 godz.)

• Zespoły spotkały się tylko raz i zakończyły się remisem 2:2.

Belgia vs Wybrzeże Kości Słoniowej Prognoza

Czerwone Diabły były prawdziwymi faworytami w ostatnich Mistrzostwach Świata, a ich silny skład, w tym wielkie nazwiska, takie jak Romero Lukaku, Mertens, De Bruyne itp. od dziewięćdziesięciu minut.

Belgia ma przewagę w grze, a zaledwie trzy porażki w ostatnich 30 meczach u siebie we wszystkich najważniejszych rozgrywkach w kalendarzu pokazuje ich świetną formę w Brukseli. Ze swoją najlepszą formą od 2014 roku, Czerwone Diabły raczej nie zagrają na Wybrzeżu Kości Słoniowej jako ich ostatnie bezpośrednie spotkanie.

Wybrzeże Kości Słoniowej zanotowało dwie porażki w ostatnich pięciu meczach w kalendarzu. Drużyna przyjeżdża po porażce na wyjeździe i Patrice Beaumelle nie ma zbyt wiele czasu na podniesienie się po tej porażce, zwłaszcza przed drużyną pełną gwiazd u siebie.

Mając to na uwadze, najbezpieczniejszym zakładem obstawiających będzie wygrana Belgii u siebie z handicapem -1 pod względem ogólnej formy i siły drużyny. Ponadto słonie są bardziej fizyczne w środku, co oznacza mniej bramek. Dlatego typ poniżej 3,5 bramki przyda się w polu bramkowym.