💡Bezpośrednie źródło z LEAGUELANE.com. Aby uzyskać codzienne dochodowe wskazówki, odwiedź ich link PROGNOZY PREMII.

niemieckiej Bundesligi
Data: sobota, 17 października 2024 r
Początek o 17:30 UK / 18:30 CET
Miejsce: Schuco Arena.

Bawarczycy są teraz w niebezpieczeństwie po porażce z Hoffenheim. Udało im się wygrać 4:3 z Herthą, aby złożyć oświadczenie, ale nadal nie było to na poziomie, jakiego oczekujemy po wygranej za 3 punkty.

I właśnie w takim scenariuszu pojawia się Die Blauen, zespół, który dopiero pod koniec ubiegłego sezonu awansował do pierwszej ligi. Sfrustrowani i zdeterminowani Bawarczycy powinni mieć dobry dzień przeciwko temu skromnemu przeciwnikowi.

Mają też imponujący bilans bezpośrednich starć z tym przeciwnikiem na przestrzeni lat (jak ma to miejsce w przypadku prawie każdej drużyny w Niemczech).

Prawdopodobnie spodziewaj się dużego zwycięstwa Bayernu Monachium w najbliższą sobotę.

Arminia Bielefeld - Bayern Monachium: pojedynek (h2h)

• Ostatnim razem, gdy obaj stanęli naprzeciw siebie na boisku, obrońcy tytułu odnieśli zwycięstwo 0:1.
  • Wygrali także osiem z poprzednich dziewięciu meczów.
  • Od 1997 roku tylko dwukrotnie przegrał z rywalem.
  • W ciągu ostatnich 14 lat gospodarze nigdy nie strzelili na tym stadionie gola.

Arminia Bielefeld - Bayern Monachium: Zapowiedź

Podopieczni Uwe Neuhausa przegrali ostatniego dnia na wyjeździe z Werderem Brema 1:0. Po nieuznanym golu gospodarzy 20º minucie VAR-u, siedem minut później odrobili kolejną bramkę i utrzymali prowadzenie do końcowego gwizdka.

Tymczasem podopieczni Hansa-Dietera Flicka wygrali u siebie 4:3 z Herthą w zeszłym tygodniu. W mistrzowskiej klasie ofensywnej Robert Lewandowski strzelił wszystkie cztery bramki dla aktualnych mistrzów Europy. W rzeczywistości postawił zwycięzcę na 90 + 3.rd minuta.

Idąc dalej, Bawarczycy są obecnie najlepszą drużyną na świecie i są zdeterminowani, by powtórzyć heroiczne czyny z poprzedniego sezonu.

Zmierzą się z nowo awansowanym zespołem bez doświadczenia w najwyższej klasie rozgrywkowej. I od razu jest to nierówna gra.

Co więcej, podopieczni Flicka również mają dominujący rekord H2H przeciwko temu przeciwnikowi. Będą starali się zagrać nienagannie i przy okazji wymazać pamięć o porażce Hoffenheim.

Biorąc pod uwagę te obserwacje, Bayern Monachium powinien zdobyć trzy punkty, i to w wielkim stylu.

Arminia Bielefeld - Bayern Monachium: typy bukmacherskie

• Bayern Monachium -1.5 Handicap azjatycki przy 1.60 (3/5)
  • Ponad 2,5 gola dla Bayernu Monachium na 1,60 (3/5).

Szukasz więcej gier? przeczytaj wszystko Prognozy niemieckiej Bundesligi tutaj lub przejdź do naszej strony głównej strona z poradami piłkarskimi.

????Bezpośrednie źródło z LEAGUELANE.com. Aby uzyskać codzienne dochodowe wskazówki, odwiedź ich link PROGNOZY PREMII.