💡Bezpośrednie źródło z LEAGUELANE.com. Aby uzyskać codzienne dochodowe wskazówki, odwiedź ich link PROGNOZY PREMII.

UEFA Europa League
Data: czwartek, 1 października 2024 r
Początek o 15:00 UK / 16:00 CET
Miejsce: Stadion Akademii Piłkarskiej w Erywaniu.

Po dwóch kolejnych meczach rozstrzygniętych w dogrywce, Ararat-Armenia otrzyma serbski kontyngent w Erywaniu.

W ćwierćfinale gospodarze zmierzyli się u siebie z Folą, która zakończyła się remisem 3:3. W doliczonym czasie gry strzelili gola i objęli prowadzenie w meczu. W półfinale zmierzyli się z Celje, który zakończył się bezbramkowym remisem w dziewięćdziesiąt minut i podobnym wynikiem 1:0 na koniec dogrywki.

Po przegranej w półfinale eliminacji Ligi Mistrzów, Crvena Zvezda spróbuje szczęścia w finale eliminacji Ligi Europy przez bezpośrednie miejsce. Aktualni mistrzowie Superligi odwiedzą po serii dwóch kolejnych zwycięstw w nowej edycji mistrzostw.

Typ: Ararat-Armenia - Crvena Zvezda Belgrad

Mecz Ararat przeciwko Armenii pokazał bardziej defensywny styl gry w eliminacjach EL w tym sezonie, a remisy jeden po drugim po XNUMX minutach są wyraźnym dowodem na ten trend. Gospodarze mają przewagę w parterze, ale siła ich zespołu może nie wystarczyć do powstrzymania ataków Czerwonej Gwiazdy Belgrad w meczu.

Crvena Zvezda od razu awansowała do finału turnieju. Mają dobrą passę w ostatnich dwóch meczach w krajowych mistrzostwach. Oba zwycięstwa zaowocowały czystym kontem, więc możemy liczyć na to, że goście zakwalifikują się do Ligi Europy w tym sezonie.

Na podstawie powyższych statystyk prawdopodobnie zobaczysz mniej bramek w meczu. Mecz zapowiada się na małą liczbę bramek, a 3,5 bramki to prawdopodobnie najlepszy zakład dla typerów. Ponadto wygrana na wyjeździe w pełnym wymiarze godzin pomoże również obstawiającym uzyskać przyzwoite zwroty z meczu na stadionie Yerevan Soccer Academy.