Fotballguide hvor du kan se alle dagens kamper direkte på åpen, lukket eller nett-TV:
Alle som elsker sportsbetting er også lidenskapelig opptatt av live fotball og søker å bringe det beste og mest komplette innholdet til leserne våre, vi bringer en Spillguide på åpen og lukket TV og på nett slik at du som leser kan følge med på hvor ballen vil rulle i dette 2023-2024 sesong i hovedmesterskapene i Brasil og verden, i programmeringen av landets TV-kanaler og nettstrømming.
Merk: Programmeringsnettet kan endres av kanaler uten forvarsel.
Hvor kan du se alle dagens kamper direkte på TV eller online:
Terça – 26/ 03
23h50 – Argentina x Costa Rica – Amistoso
Kanaler: Sportv
Quarta – 27/ 03
14h45 – Lyon x Benfica – UEFA Women’s Champions League
Canais: TNT e Youtube.com/@DAZNWomensFootball
15h00 – Avaí/Kindermann x América-MG – Brasileirão Feminino
Canais: Youtube.com/@AvaiPlay
16h00 – Progreso x Rampla Juniors – Campeonato Uruguaio
Kanaler: Star+
17h00 – Chelsea x Ajax – UEFA Women’s Champions League
Kanaler: Youtube.com/@DAZNWomensFootball
19h00 – Ferroviária x Juventus da Mooca – Paulistão A2
Kanaler: Youtube.com/@paulistao
19h30 – São Bento x Noroeste – Paulistão A2
Kanaler: Youtube.com/@camisa21
19h30 – Boavista x Botafogo – Taça Rio
Kanaler: BandSports og Youtube.com/@canalgoatbr
19h30 – Vila Nova x Aparecidense – Goiano
Kanaler: TV Brasil Central og Youtube.com/@tvbrasilcentral
20h00 – Athletico x Operário Ferroviário – Paranaense
Canais: Rede Furacão e NSPORTS
20h00 – Londrina x Corinthians – Amistoso
Kanaler: ESPN og Star+
20h00 – Águia de Marabá x Paysandu – Paraense
Kanaler: Cultura (PA) og Youtube.com/@EsporteNaCultura
20h00 – Cuiabá x Brasiliense – Copa Verde
Canais: Youtube.com/@cuiabaesporteclube1572
20h00 – XV de Piracicaba x Portuguesa Santista – Paulistão A2
Kanaler: Youtube.com/@futebolpaulista
20h00 – São José x Velo Clube – Paulistão A2
Kanaler: Youtube.com/@futebolpaulista
20h30 – Santos x Red Bull Bragantino – Paulistão
Kanaler: Youtube.com/@CazeTV og Paulistão Play
21h30 – Vitória x Treze – Copa do Nordeste
Canais: ESPN, Star+, Nosso Futebol e DAZN
21h30 – Maranhão x Fortaleza – Copa do Nordeste
Canais: SBT (MA, CE, RN e PI) e DAZN
21h30 – Sport x Juazeirense – Copa do Nordeste
Canais: SBT (PE, BA, AL e PB) e DAZN
21h30 – Botafogo-PB x Bahia – Copa do Nordeste
Kanaler: Nosso Futebol og DAZN
21h30 – América-RN x Náutico – Copa do Nordeste
Kanaler: Nosso Futebol og DAZN
21h30 – Ceará x Itabaiana – Copa do Nordeste
Kanaler: Nosso Futebol og DAZN
21h30 – River-PI x ABC – Copa do Nordeste
Canais: Youtube.com/@NossoFutebolCanal e DAZN
21h30 – CRB x Altos – Copa do Nordeste
Canais: Youtube.com/@NossoFutebolCanal e DAZN
Detaljer om dagens kamper
Alle dagens kamper som sendes direkte i Brasil er oppført i vår TV-spillguide med Brasilia nasjonal tid, og både tidspunktet og kanalen kan endres uten forvarsel av organisasjonen eller TV-kringkasteren selv. . Det er viktig å huske på at med unntak av spill som sendes på åpen fjernsyn og noen via gratis internettkanaler, for å se noen kamper, er det nødvendig å ha en pakke eller abonnement på kanalene som har rettighetene til å sende turneringen.
Likte du vår TV-spillguide, med direktesendt eller online fotballprogrammering fra de viktigste TV-kanalene? Dele!