05/02
09:00
|
နိုင်ဂျီးရီးယား NLO ဌာနခွဲတစ်လိဂ် - Akure စင်တာ
ပေါလ်အီးအက်ဖ်စီ
FC ကို သဘောကျတယ်။
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/02
09:00
|
နိုင်ဂျီးရီးယား NLO ဌာနခွဲတစ်လိဂ် - Akure စင်တာ
Lekki United ဘောလုံးအသင်း
Gbagada ဘောလုံးအသင်း
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/02
13:00
|
နိုင်ဂျီးရီးယား NLO ဌာနခွဲတစ်လိဂ် - Akure စင်တာ
3sc B FC
Cornerstone FC
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
13:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Arges - Seria Nord
AS Contabilitate Stoenesti
ACSC Vointa Ttesti
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
13:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Arges - Seria Nord
ACS Vulturii Vulturești
AFCS Cetateni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
13:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Arges - Seria Nord
AS Partizanul Vladesti
AS Rapid Davidesti
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
13:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Arges - Seria Nord
AS Micești 2002
CS Real Bradu
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
13:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Arges - Seria Nord
CS Sporting Pitești
FC Star Sport Argeș Pitești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
13:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Arges - Seria Nord
AS Micești 2002
CS Real Bradu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
13:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Arges - Seria Nord
ACS Balilesti
AFC Frizian Cateasca 2023
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
13:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Arges - Seria Nord
AFC ဂျူဗင်တပ်စ်ဗစ်တိုးရီးယား 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
13:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Arges - Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
13:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Arges - Seria Nord
ACS Miroși
AS Speranța Cornățel
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
13:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Arges - Seria Nord
AFC ဂျူဗင်တပ်စ်ဗစ်တိုးရီးယား 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
13:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Arges - Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
13:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Arges - Seria Nord
AS Flacara Leordeni
ACS ကြောက်စိတ်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
13:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Arges - Seria Nord
ACS Miroși
AS Speranța Cornățel
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
13:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Arges - Seria Nord
AFC ဂျူဗင်တပ်စ်ဗစ်တိုးရီးယား 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/02
13:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Arges - Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/02
13:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Arges - Seria Nord
AS Flacara Leordeni
ACS ကြောက်စိတ်
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/02
13:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Arges - Seria Nord
ACS Steaua Negrasi
ACS Lunca Corbului 2000
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/02
14:00
|
ပိုလန် Puchar Polski
Pogoń Szczecin
Wisla Krakow
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Bucuréști
AFC Venus 1914 Bucureşti
FC Metaloglobus București II
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Brasov
AS Viitorul Progresul Voivodeni
AS Luceafărul Margininei
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
AFC Milan အကယ်ဒမီ
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Brasov
ACS Prejmer
ACS Hâlchiu
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Brasov
CSO Teutonii Ghimbav
ACSM Codelea II
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
14:00
|
အယ်လ်ဂျီးရီးယား လီဂူး ၂
ES Mostaganem
WA Boufarik
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Brasov
SC Bran
ACS Vulcan 2008 II
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Brasov
AS Viitorul Progresul Voivodeni
AS Luceafărul Margininei
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
AFC Milan အကယ်ဒမီ
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Bucuréști
AFC Venus 1914 Bucureşti
FC Metaloglobus București II
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Maramureș
ACS Gloria Tăuții Măgherăuș
CS Progresul Şomcuta Mare
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Brasov
ACS Prejmer
ACS Hâlchiu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Brasov
CSO Teutonii Ghimbav
ACSM Codelea II
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Brasov
SC Bran
ACS Vulcan 2008 II
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Brasov
SC Bran
ACS Vulcan 2008 II
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/02
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Maramureș
ACS Gloria Tăuții Măgherăuș
CS Progresul Şomcuta Mare
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/02
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Iasi
USV Iași အဖြစ်
AS Tonmir Iași
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Iasi
USV Iași အဖြစ်
AS Tonmir Iași
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
CS Gloria Românești
AS Biruinta Movileni
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
CS Gloria Românești
AS Biruinta Movileni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
14:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Constanta
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
14:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Constanta
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
14:35
|
ကူဝိတ် ကူဝိတ်လိဂ်
Al-Salmiya SC
Al Fahaheel
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/02
14:35
|
ကူဝိတ် ကူဝိတ်လိဂ်
Al-Salmiya SC
Al Fahaheel
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/02
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Bacau
AS Voința Oituz
AS Viitorul Berești-Tazlău
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Bacau
AS Voința Oituz
AS Viitorul Berești-Tazlău
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Bacau
AS Voința Oituz
AS Viitorul Berești-Tazlău
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/02
15:00
|
ဘူလ်ဂေးရီးယား အောင်ပွဲခံလိဂ်
FC Chernomorets Balchik
FK Spartak Varna
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/02
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Timiř
CS Sânandrei Carani
AS Avântul Topolovățu Mare
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း ဒေသတွင်းလိဂ် RS – Centar
FK Omladinac Modriča
FK Ozren Petrovo
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း ဒေသတွင်းလိဂ် RS – Centar
FK Željezničar Doboj
FK Hajduk Batkuša
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း ဒေသတွင်းလိဂ် RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Kožuhe
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း ဒေသတွင်းလိဂ် RS – Centar
FK Vučijak Majevac
FK Sloga Dugo Polje
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း ဒေသတွင်းလိဂ် RS – Centar
FK Zvijezda Kakmuž
FK Naša Krila Kostajnica
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း ဒေသတွင်းလိဂ် RS – Centar
FK Željezničar Doboj
FK Hajduk Batkuša
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း ဒေသတွင်းလိဂ် RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Kožuhe
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း ဒေသတွင်းလိဂ် RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Kožuhe
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/02
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း ဒေသတွင်းလိဂ် RS – Centar
FK Crvena Zvijezda Obudovac
FK Rudanka
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/02
16:00
|
အက်စ်တိုးနီးယား Meistriliiga အမျိုးသမီးများ
Flora Tallinn အမျိုးသမီးများ
Viimsi JK အမျိုးသမီးများ
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
16:00
|
အက်စ်တိုးနီးယား Meistriliiga အမျိုးသမီးများ
Flora Tallinn အမျိုးသမီးများ
Viimsi JK အမျိုးသမီးများ
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
16:00
|
ဘာရိန်း အမှတ်(၂)
ဟေရှာမြို့
A'Ali FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/02
16:00
|
အက်စ်တိုးနီးယား Meistriliiga အမျိုးသမီးများ
Flora Tallinn အမျိုးသမီးများ
Viimsi JK အမျိုးသမီးများ
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/02
16:45
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Bremen-Liga
SV Werder Bremen II
SV Hemelingen
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
16:45
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Bremen-Liga
SV Werder Bremen II
SV Hemelingen
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
16:45
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Bremen-Liga
SV Werder Bremen II
SV Hemelingen
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/02
17:00
|
ဆွီဒင်ဌာနခွဲ 2၊ Västra Götaland
Varbergs GIF FK
Landvetter IS
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/02
17:20
|
ကူဝိတ် ကူဝိတ်လိဂ်
Al-Arabi ကူဝိတ်
အယ်လ်ကူဝိတ်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/02
18:00
|
အိုက်စလန် Urvalsdeild၊ အမျိုးသမီးများ
Þór/KA Akureyri
Throttur Reykjavik
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
18:00
|
အိုက်စလန် Urvalsdeild၊ အမျိုးသမီးများ
Reykjavik တန်ဖိုး
HK/Vikingur
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
18:00
|
အိုက်စလန် Urvalsdeild၊ အမျိုးသမီးများ
Þór/KA Akureyri
Throttur Reykjavik
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
18:00
|
အိုက်စလန် Urvalsdeild၊ အမျိုးသမီးများ
Reykjavik တန်ဖိုး
HK/Vikingur
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
18:00
|
အိုက်စလန် Urvalsdeild၊ အမျိုးသမီးများ
Reykjavik တန်ဖိုး
HK/Vikingur
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/02
18:00
|
အင်္ဂလန်အပျော်တမ်း ပရီးမီးယားလိဂ်ဖလား
တော့တင်ဟမ်ဟော့စပါး U21
Nottingham Forest U21
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/02
18:00
|
အိုက်စလန် Urvalsdeild၊ အမျိုးသမီးများ
Reykjavik တန်ဖိုး
HK/Vikingur
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/02
18:00
|
အိုက်စလန် Urvalsdeild၊ အမျိုးသမီးများ
Þór/KA Akureyri
Throttur Reykjavik
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/02
18:30
|
အင်္ဂလန်ပရီးမီးယားလိဂ်
ချယ်လ်ဆီး
တင်ဟမ်ဟော့စပါး
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
18:30
|
အင်္ဂလန်ပရီးမီးယားလိဂ်
ချယ်လ်ဆီး
တင်ဟမ်ဟော့စပါး
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/02
19:00
|
ဥရောပ ယူအီးအက်ဖ်အေ ယူရိုပါလိဂ်
Olympique de Marseille
Atalanta
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
04:00
|
Japan WE-League, Women
Sanfrecce Hiroshima Regina
AC Nagano ပါတနာ
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
07:00
|
နိုင်ဂျီးရီးယား NLO ဌာနခွဲတစ်လိဂ် - Akure စင်တာ
Glory Boys Fc
Ojodu City Fc
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
07:00
|
နိုင်ဂျီးရီးယား NLO ဌာနခွဲတစ်လိဂ် - Akure စင်တာ
Ijebu Atletic Fc
Fly FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Tulcea
ACS Viitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Tulcea
AS Triumf Cerna
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Tulcea
ACS Granitul Babadag
ACS Viitorul Horia
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Tulcea
AS Șoimii Topolog
AS Naţional Somova
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Tulcea
FC Delta Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 4 Dolj
AFC Știința Celaru
ACS Tractorul Cetate
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Tulcea
AS Naţional Somova
AS Viitorul Murighiol
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Tulcea
AS Heracleea Enisala
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Tulcea
AS Naţional Somova
AS Viitorul Murighiol
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Tulcea
AS Triumf Cerna
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Tulcea
ACS Granitul Babadag
ACS Viitorul Horia
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Tulcea
AS Șoimii Topolog
AS Naţional Somova
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Tulcea
AS Progresul Isaccea
AS Heracleea Enisala
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Tulcea
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
AS Șoimii Topolog
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Tulcea
FC Delta Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 4 Dolj
AFC Știința Celaru
ACS Tractorul Cetate
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Tulcea
ACS Viitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/03
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/03
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Tulcea
FC Delta Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/03
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
CSC Ghiroda နှင့် Giarmata Vii II
ACS ဂျူဗင်တပ်စ် Pişchia
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
ACS Viitorul Bencec
AS Unirea Cerneteaz
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
ACS Viitorul Bencec
AS Unirea Cerneteaz
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
09:00
|
နိုင်ဂျီးရီးယား NLO ဌာနခွဲတစ်လိဂ် - Akure စင်တာ
Roro Fc
Buruj Fc
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
09:00
|
နိုင်ဂျီးရီးယား NLO ဌာနခွဲတစ်လိဂ် - Akure စင်တာ
Roro Fc
Buruj Fc
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
09:00
|
နိုင်ဂျီးရီးယား NLO ဌာနခွဲတစ်လိဂ် - Akure စင်တာ
Hypebuzz FA
လှပသော Tour FC
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
09:00
|
နိုင်ဂျီးရီးယား NLO ဌာနခွဲတစ်လိဂ် - Akure စင်တာ
Roro Fc
Buruj Fc
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
10:00
|
ပိုလန် III လီဂါ၊ အုပ်စု 1
Pilica Bialobrzegi
Concordia Elbląg
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
10:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Constanta
Știința ACALAB Poarta Alba
CS Agigea
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
10:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Constanta
CS Farul Tuzla
AS ပေါ်တူဂီ Constanța
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
10:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Constanta
CS Viitorul Harșova
CS Năvodari
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
10:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Constanta
CS Sparta Techirghiol
CS Medgidia
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
10:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Constanta
CSO Murfatlar
CS Eforie
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
10:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Constanta
Știința ACALAB Poarta Alba
CS Agigea
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
10:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Constanta
CS Farul Tuzla
AS ပေါ်တူဂီ Constanța
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
10:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Constanta
CSC Mihail Kogălniceanu
CS Victoria Cumpana
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
10:00
|
သြစတြေးလျ NPL ကွင်းစလန်၊ အမျိုးသမီးများ
အရှေ့ဆင်ခြေဖုံး
Brisbane Roar QAS
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
10:45
|
သြစတြေးလျ NPL၊ တောင်သြစတြေးလျ၊ အမျိုးသမီး ပရီးမီးယားလိဂ်
Adelaide စီးတီး
အနောက် Adelaide SC
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
10:45
|
သြစတြေးလျ NPL၊ တောင်သြစတြေးလျ၊ အမျိုးသမီး ပရီးမီးယားလိဂ်
Adelaide စီးတီး
အနောက် Adelaide SC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
10:45
|
သြစတြေးလျ NPL၊ တောင်သြစတြေးလျ၊ အမျိုးသမီး ပရီးမီးယားလိဂ်
Adelaide တက္ကသိုလ်
မက်ထရိုယူနိုက်တက်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
11:00
|
ဘီလာရုစ် Vysshaya လိဂ်၊ အမျိုးသမီးများ
Dyussh-Polesgu
Zorka-BSU
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
11:00
|
သြစတြေးလျ NPL၊ တောင်သြစတြေးလျ၊ အမျိုးသမီး ပရီးမီးယားလိဂ်
Sturt Lions
Flinders United Wfc
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
11:00
|
ဘီလာရုစ် Vysshaya လိဂ်၊ အမျိုးသမီးများ
Dyussh-Polesgu
Zorka-BSU
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
11:00
|
ဘီလာရုစ် Vysshaya လိဂ်၊ အမျိုးသမီးများ
Dyussh-Polesgu
Zorka-BSU
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
11:00
|
သြစတြေးလျ NPL၊ တောင်သြစတြေးလျ၊ အမျိုးသမီး ပရီးမီးယားလိဂ်
Sturt Lions
Flinders United Wfc
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
11:15
|
မွန်ဂိုလီးယား ပရီးမီးယားလိဂ်
Khaan Khuns – Erchim FC
Khovd
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
12:00
|
အင်္ဂလန် အပျော်တမ်း Professional Development League
Barnsley U21
Hull City U21
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
12:00
|
အင်္ဂလန် အပျော်တမ်း Professional Development League
Barnsley U21
Hull City U21
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
12:00
|
အင်္ဂလန် အပျော်တမ်း Professional Development League
Ipswich Town U21
ရှက်ဖီးဗုဒ္ဓဟူးနေ့ U21
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
12:00
|
အင်္ဂလန် အပျော်တမ်း Professional Development League
ဘုန်းမောက် U21
Fleetwood မြို့ ဘေးမဲ့တော
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
12:00
|
ဘီလာရုစ် Vysshaya လိဂ်၊ အမျိုးသမီးများ
FK Gomel
Dinamo Minsk FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
AS Sportul Câmpina
Tineretul Poienarii Burchii
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
13:00
|
ဘီလာရုစ် Vysshaya လိဂ်၊ အမျိုးသမီးများ
Dynamo Brest
ABFF WU-19
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
13:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Prva Rasinska Okružna Liga
FK FUD Brus
FK Polet 57 Milutovac
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
13:00
|
အင်္ဂလန် အပျော်တမ်း Professional Development League
Millwall U21
ဝီဂန် ပြေးခုန်ပစ် U21
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
13:00
|
အင်္ဂလန် အပျော်တမ်း Professional Development League
ဝက်ဖို့ဒ် U21
ဘန်လေ U21
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
13:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Prva Rasinska Okružna Liga
FK FUD Brus
FK Polet 57 Milutovac
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
13:00
|
အင်္ဂလန် အပျော်တမ်း Professional Development League
Millwall U21
ဝီဂန် ပြေးခုန်ပစ် U21
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
13:00
|
ဘီလာရုစ် Vysshaya လိဂ်၊ အမျိုးသမီးများ
Dynamo Brest
ABFF WU-19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
13:00
|
နိုင်ဂျီးရီးယား NLO ဌာနခွဲတစ်လိဂ် - Akure စင်တာ
Olumo Utd FC
Lasegski ဘောလုံးကလပ်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
13:00
|
အင်္ဂလန် အပျော်တမ်း Professional Development League
ဝက်ဖို့ဒ် U21
ဘန်လေ U21
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
13:00
|
အစ္စရေး အမျိုးသား အဖွဲ့ချုပ်
Maccabi Yafo Kabilyo
Hapoel Um El Fahem
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
13:30
|
ဘရာဇီး U20 Paranaense – ပထမအဆင့်၊ အုပ်စု A
Rolândia EC U20
Iraty U20
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
14:00
|
ပိုလန် III လီဂါ၊ အုပ်စု 2
Zawisza Bydgoszcz
Błękitni Stargard
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
14:00
|
ဘူလ်ဂေးရီးယား အပျော်တမ်း Peta လိဂ် - BOG Pazardzhik
FK ဇင်းနစ် Vetren dol
FK Benkovski Tsrancha
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
14:00
|
ပိုလန် III လီဂါ၊ အုပ်စု 3
MKP Carina Gubin
Unia Turza Slaska
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
14:00
|
ပိုလန် III လီဂါ၊ အုပ်စု 2
Zawisza Bydgoszcz
Błękitni Stargard
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 7 Prahova
သုံးရောင်ခြယ် Coţofeneşti
AS Podenii Vechi
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
14:05
|
အာရပ်စော်ဘွားများ ပြည်ထောင်စုဌာနခွဲ ၁
အယ်လ် အာရာဘီ
အယ်လ်-ထိုင်းဒ်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
14:05
|
အာရပ်စော်ဘွားများ ပြည်ထောင်စုဌာနခွဲ ၁
အယ်လ် အာရာဘီ
အယ်လ်-ထိုင်းဒ်
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/03
14:05
|
အာရပ်စော်ဘွားများ ပြည်ထောင်စုဌာနခွဲ ၁
အယ်လ် အာရာဘီ
အယ်လ်-ထိုင်းဒ်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
14:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Iasi
Unirea Alexandru Ioan Cuza
AS Țuțora
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
14:55
|
အာရပ်စော်ဘွားများ ပြည်ထောင်စုဌာနခွဲ ၁
Al Jazira Al Hamra
ပေါင်းစပ်သော
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
15:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း A-Jun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Mehedinti
CS Recolta Dănceu
CS Drobeta 2024
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ဘူလ်ဂေးရီးယား အပျော်တမ်း Treta Liga - SZ
FC Boruna Tsareva Livada
FC Dunav Lom
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Adriatic ခွဲခြမ်း
NK Prugovo
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ရိုမေးနီးယား Liga III စီးရီး 2
AS Voința Limpeziș
ACS Hamangia Baia
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Dambovita
FC Flacăra Șuța Seacă
CS Libertatea Urziceanca 1990
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း A-Jun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Prva Rasinska Okružna Liga
FK Bošnjane
FK Sloga Ćićevac
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Harghita
CS Bradul Zetea
CS Minerul Bălan
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ရိုမေးနီးယား Liga III စီးရီး 2
AS Voința Limpeziș
ACS Hamangia Baia
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Mehedinti
CS Panduri Cerneśi
CS Victoria Vînju Mare
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Adriatic ခွဲခြမ်း
NK Prugovo
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Prva Rasinska Okružna Liga
FK 13.April Lomnica
FK Borac Bivolje
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ဘူလ်ဂေးရီးယား အပျော်တမ်း Treta Liga - SZ
FC Boruna Tsareva Livada
FC Dunav Lom
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Mehedinti
ACS Viitorul Severin
AS Strehaia
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Mehedinti
CS Recolta Dănceu
CS Drobeta 2024
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း A-Jun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/03
15:00
|
နိုင်ဂျီးရီးယား NLO ဌာနခွဲတစ်လိဂ် - Akure စင်တာ
ABU Zaria FC
စံဘောလုံးအသင်း
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
15:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း A-Jun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
15:00
|
ဘီလာရုစ် Vysshaya လိဂ်၊ အမျိုးသမီးများ
Dnepr Mogilev
FC Minsk
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
15:00
|
ပိုလန် III လီဂါ၊ အုပ်စု 1
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legionovia Legionowo
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
15:00
|
ရုရှားအမ်လိဂ်
Lokomotiv မော်စကိုလူငယ်
Krasnodar လူငယ်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
15:00
|
ရုရှားအမ်လိဂ်
CSKA မော်စကိုလူငယ်
Rostov လူငယ်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
15:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား ၂။လိဂ်
MŠK Púchov
MŠK Žilina B
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
CS Unirea Sânnicolau Mare II
AS Olimpia Lenauheim
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
CS Utvin
AS Inter Foieni
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Olimpia Darova
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Berini
AS Meget Remetea Mare
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Plavi Delia Sânpetru Mare
AS Dedy Mid Viitorul Icea Mare
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
CS Sânandrei Timiș
AS Vulturii Igriș
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Margina
CS Niśchidorf
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Margina
CS Niśchidorf
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Margina
CS Niśchidorf
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/03
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
ACS Unirea Banloc
CSC Dudeștii Noi
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
ACS Unirea Banloc
CSC Dudeștii Noi
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/03
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Petroman
CSO Deta II
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Bacova
AS Recaș
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Bacova
AS Recaș
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Prahova
ACS Petrosport Ploiești
CSC Berceni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ရိုမေးနီးယား Liga III စီးရီး 7
FC Universitatea Craiova 1948 II
CS Gilortul Târgu Cărbunești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Unirea Howl
AS Viitorul Iohanisfeld
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
ACS Galaxy Timișoara
AS Avântul Jamu Mare
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Unirea Howl
AS Viitorul Iohanisfeld
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
ACS Galaxy Timișoara
AS Avântul Jamu Mare
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
ACS ကလေးများ Sânmihaiu Român
AS Progresul Icea Mare
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
CS Tormac
CSC Boldur
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Avantul Bobda
CS Unirea Tomnatic
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Tricoul 1 Iunie Timișoara
AS Steaua Bulgăruș
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS FC Mureşul Cenad
CS Voința Biled
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS FC Mureşul Cenad
CS Voința Biled
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:30
|
ဖင်လန် Ykkönen
KTP
ဂျပန်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
15:30
|
ဖင်လန် Ykkönen
KTP
ဂျပန်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
16:10
|
သြစတြီးယား 2. လိဂ်
Stripfing/Weiden
SV Licht-Loidl Lafnitz
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
16:30
|
ဂျာမနီဘွန်ဒက်လီဂါ၊ အမျိုးသမီး
Wolfsburg
Cologne
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
16:30
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း A-Jun-BL S/SW
1. FC Nürnberg U19
1. FC Heidenheim U19
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
16:30
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း A-Jun-BL S/SW
1. FC Nürnberg U19
1. FC Heidenheim U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
16:30
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း A-Jun-BL S/SW
1. FC Nürnberg U19
1. FC Heidenheim U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
16:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Zadarska
NŠK Sv. Mihovil Ugljan-Pašman
NK Raštane
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
16:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Zadarska
NŠK Sv. Mihovil Ugljan-Pašman
NK Raštane
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
16:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Zadarska
NŠK Sv. Mihovil Ugljan-Pašman
NK Raštane
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
16:45
|
အာရပ်စော်ဘွားများပြည်ထောင်စု UAE လိဂ်ဖလား
Al-Wahda FC
အယ်လ်အိန်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
17:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga Baden Wuerttemberg
FC Nöttingen
FC Denzlingen
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
17:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း ဘိုင်ယန်လီဂါ နော့်
DJK Ammerthal
SC Eltersdorf
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
17:00
|
ဒိန်းမတ် အပျော်တမ်း Danmarksserien
B က 1908
Næstved IF
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
17:00
|
Austria အပျော်တမ်း Regionalliga စင်တာ
Deutschlandsberger SC
TuS Bad Gleichenberg
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
17:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga NOFV Süd
VfB Auerbach
SV 09 Arnstadt
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
17:00
|
ဒိန်းမတ် အပျော်တမ်း Danmarksserien
Værebro BK
AB Tarnby
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
17:00
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Bremen-Liga
OSC Bremerhaven
SG Aumund Vegesack
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
17:00
|
ဒိန်းမတ် အပျော်တမ်း Danmarksserien
B က 1908
Næstved IF
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/03
17:00
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Bremen-Liga
OSC Bremerhaven
SG Aumund Vegesack
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
17:00
|
ဒိန်းမတ် အပျော်တမ်း Danmarksserien
Vejlby-Risskov IK
ခ 1913
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
17:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga NOFV Süd
VfB Auerbach
SV 09 Arnstadt
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
17:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း ဘိုင်ယန်လီဂါ နော့်
1. SC Feucht
Neudrossenfeld
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
17:00
|
ဆွီဒင်ဌာနခွဲ 2၊ Sodra Götaland
Räppe GoIF
Nosaby IF
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
17:00
|
လစ်သူယေးနီးယား LFF ဖလား
BE1 နံပါတ်
Ekranas Panevezys
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
17:00
|
ဒိန်းမတ် အပျော်တမ်း Danmarksserien
Værebro BK
AB Tarnby
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
17:00
|
ဆွီဒင် Ettan၊ Norra
IFK Stocksund
Taby FK
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
17:00
|
ဒိန်းမတ် 2st Division
Nykøbing FC
Esbjerg
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
17:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း ဘိုင်ယန်လီဂါ နော့်
DJK Ammerthal
SC Eltersdorf
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
17:00
|
Austria အပျော်တမ်း Regionalliga စင်တာ
SC Weiz
Junge Wikinger Ried
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
17:00
|
Austria အပျော်တမ်း Regionalliga စင်တာ
SV Allerheiligen
Vorwärts Steyr
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
17:30
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Bremen-Liga
FC Oberneuland
BTS Neustadt
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
17:30
|
ဘယ်လ်ဂျီယံ အရံလိဂ် 1A
KMSK Deinze ဘေးမဲ့တော
KV Kortrijk ဘေးမဲ့တော
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/03
17:30
|
ဘယ်လ်ဂျီယံ အရံလိဂ် 1A
Jeugd Patro Eisden Maasmechelen
Lommel SK Reserve
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
17:30
|
ဘယ်လ်ဂျီယံ အရံလိဂ် 1A
KMSK Deinze ဘေးမဲ့တော
KV Kortrijk ဘေးမဲ့တော
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
17:30
|
ဘယ်လ်ဂျီယံ အရံလိဂ် 1A
AS Eupen Reserve
Jeugd Royal Francs Borains
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
17:30
|
ဟန်ဂေရီ အပျော်တမ်း BLSZ I. osztály
အရမ်း IF
ASR Gázgyár
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
17:30
|
ဟန်ဂေရီ အပျော်တမ်း BLSZ I. osztály
အရမ်း IF
ASR Gázgyár
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
17:30
|
ဟန်ဂေရီ အပျော်တမ်း BLSZ I. osztály
အရမ်း IF
ASR Gázgyár
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
18:00
|
အင်္ဂလန် အပျော်တမ်း ပရီးမီးယားလိဂ် 2 ၊ Division 1
ချယ်လ်ဆီး U21
ဘရိုက်တန် U21
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
18:00
|
အင်္ဂလန် အပျော်တမ်း ပရီးမီးယားလိဂ် 2 ၊ Division 1
ဝက်စ်ဟမ်း U21
Blackburn Rovers U21
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
18:00
|
ဘယ်လ်ဂျီယံ အရံလိဂ် 1A
RWD Molenbeek ဘေးမဲ့တော
SK Lierse Reserve
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
18:00
|
အင်္ဂလန် အပျော်တမ်း ပရီးမီးယားလိဂ် 2 ၊ Division 1
ဝက်စ်ဟမ်း U21
Blackburn Rovers U21
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
18:00
|
အင်္ဂလန် အပျော်တမ်း ပရီးမီးယားလိဂ် 2 ၊ Division 1
အာဆင်နယ် U21
မန်ယူ U21
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
18:00
|
အင်္ဂလန် အပျော်တမ်း ပရီးမီးယားလိဂ် 2 ၊ Division 1
ချယ်လ်ဆီး U21
ဘရိုက်တန် U21
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
18:00
|
အင်္ဂလန် အပျော်တမ်း Professional Development League
Colchester ယူနိုက်တက် U21
ချာလ်တန်အားကစား U21
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
18:00
|
ဥရုဂွေး Primera ဌာနခွဲ
လီဗာပူး UY
Penarol
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
18:00
|
ဟန်ဂေရီ NB I၊ အမျိုးသမီးများ
MOL Vidi FC
MTK ဟန်ဂေရီ
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
18:30
|
ဂျာမနီ Bundesliga
Hoffenheim
RB Leipzig
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
18:30
|
ဂျာမနီ Bundesliga
Hoffenheim
RB Leipzig
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
19:00
|
Gibraltar ဘောလုံးလိဂ်
မန်ချက်စတာ 62
St Joseph's FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
21:00
|
မော်လ်တာ ပရီးမီးယားလိဂ်
Valletta
Gudja United
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
22:00
|
USA MLS Next Pro
Inter Miami CF II
New York Red Bulls II
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
23:00
|
မက္ကဆီကိုလီဂါ MX၊ အမျိုးသမီး၊ ကလော့စူရာ
Necaxa
San Luis ၏ အားကစား
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/03
23:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း Santo Tirso ပြိုင်ပွဲ
FC Burgães
AMCH ဖုန်းမြည်သံ
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
23:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း Santo Tirso ပြိုင်ပွဲ
CPRJ Água Longa
92 မှစ
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
23:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း Santo Tirso ပြိုင်ပွဲ
FC Burgães
AMCH ဖုန်းမြည်သံ
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/03
23:30
|
USA MLS Next Pro
အတ္တလန်တာယူနိုက်တက် ၂
နယူးယောက်စီးတီး FC II
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
00:30
|
နယူးဇီလန် အမျိုးသား အဖွဲ့ချုပ်
Dunedin City Royals FC
FC နှစ်ဆယ့် ၁၁
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
00:30
|
နယူးဇီလန် အမျိုးသား အဖွဲ့ချုပ်
Dunedin City Royals FC
FC နှစ်ဆယ့် ၁၁
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
00:30
|
နယူးဇီလန် အမျိုးသား အဖွဲ့ချုပ်
Dunedin City Royals FC
FC နှစ်ဆယ့် ၁၁
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
02:30
|
နယူးဇီလန် အမျိုးသား အဖွဲ့ချုပ်
Miramar Rangers
Napier City Rovers
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
02:30
|
နယူးဇီလန် အမျိုးသား အဖွဲ့ချုပ်
ရေဘေး Karori
Wellington Phoenix ဘေးမဲ့တော
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
02:45
|
နယူးဇီလန် အမျိုးသား အဖွဲ့ချုပ်
Christchurch ယူနိုက်တက်
ကမ်းရိုးတန်းဝိညာဉ်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
02:45
|
နယူးဇီလန် အမျိုးသား အဖွဲ့ချုပ်
Canterbury AFC တက္ကသိုလ်များ
Cashmere နည်းပညာ
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
03:00
|
နယူးဇီလန် အမျိုးသား အဖွဲ့ချုပ်
FC Petone
မြောက် Wellington A.F.C.
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
03:00
|
နယူးဇီလန် အမျိုးသား အဖွဲ့ချုပ်
Manurewa AFC
Hamilton Wanderers AFC
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
03:00
|
သြစတြေးလျ ဗစ်တိုးရီးယား ပရီးမီးယားလိဂ် အမျိုးသမီး
South Melbourne F.C.
Booondara Eagles
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
03:00
|
နယူးဇီလန် အမျိုးသား အဖွဲ့ချုပ်
Manurewa AFC
Hamilton Wanderers AFC
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
03:00
|
နယူးဇီလန် အမျိုးသား အဖွဲ့ချုပ်
ပင်လယ်အော် အိုလံပစ်
Tauranga မြို့ AFC
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
03:00
|
သြစတြေးလျ NPL၊ ဗစ်တိုးရီးယား
Green Gully
St Albans သူတော်စင်များ
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
03:00
|
နယူးဇီလန် အမျိုးသား အဖွဲ့ချုပ်
အရှေ့ဆင်ခြေဖုံး
Birkenhead ယူနိုက်တက်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
03:00
|
နယူးဇီလန် အမျိုးသား အဖွဲ့ချုပ်
Manurewa AFC
Hamilton Wanderers AFC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
03:00
|
နယူးဇီလန် အမျိုးသား အဖွဲ့ချုပ်
ပင်လယ်အော် အိုလံပစ်
Tauranga မြို့ AFC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
03:30
|
နယူးဇီလန် အမျိုးသား အဖွဲ့ချုပ်
ကျွန်းပင်လယ်အော်ယူနိုက်တက်
Wellington အိုလံပစ်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
04:00
|
သြစတြေးလျ NPL၊ တက်စမေးနီးယား
တောင်ပိုင်း Hobart
Riverside အိုလံပစ်အသင်း
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
04:00
|
သြစတြေးလျ NPL၊ တက်စမေးနီးယား
တောင်ပိုင်း Hobart
Riverside အိုလံပစ်အသင်း
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
04:00
|
ဂျပန် Nadeshiko လိဂ်၊ Div. ၁၊ အမျိုးသမီး
Viamaterras Miyazaki
AS Harima Albion
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
04:30
|
သြစတြေးလျ NPL၊ တက်စမေးနီးယား
Clarence Zebras FC
Glenorchy Knights
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
04:30
|
သြစတြေးလျ NPL၊ မြောက်ပိုင်း နယူးဆောက်ဝေးလ်
Maitland F.C.
Charlestown မြို့
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
04:30
|
သြစတြေးလျ NPL၊ တက်စမေးနီးယား
Clarence Zebras FC
Glenorchy Knights
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
05:00
|
နယူးဇီလန် အမျိုးသား အဖွဲ့ချုပ်
West Coast Rangers FC
Melville United A.F.C.
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
05:00
|
နယူးဇီလန် အမျိုးသား အဖွဲ့ချုပ်
West Coast Rangers FC
Melville United A.F.C.
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
05:00
|
သြစတြေးလျ ဗစ်တိုးရီးယား ပရီးမီးယားလိဂ် အမျိုးသမီး
Moreland မြင်းကျား
FC Bulleen Lions
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
05:30
|
သြစတြေးလျ NPL၊ တောင်သြစတြေးလျ
မသန်စွမ်းတောင်တန်းများ
Adelaide အိုလံပစ်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
05:30
|
သြစတြေးလျ NPL၊ တောင်သြစတြေးလျ
မသန်စွမ်းတောင်တန်းများ
Adelaide အိုလံပစ်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
06:00
|
သြစတြေးလျ NPL၊ ဗစ်တိုးရီးယား
တောင်ပိုင်းမဲလ်ဘုန်းမြို့
Avondale FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
06:30
|
သြစတြေးလျ NPL၊ တက်စမေးနီးယား
Launceston United ဘောလုံးကလပ်
Launceston မြို့
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
06:30
|
သြစတြေးလျ NPL၊ မြောက်ပိုင်း နယူးဆောက်ဝေးလ်
Cooks Hill United
Edgeworth Eagles FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
06:30
|
သြစတြေးလျ NPL၊ နယူးဆောက်ဝေးလ်
Sutherland Sharks
Rockdale City Suns
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
07:00
|
သြစတြေးလျ NPL၊ အနောက်ဩစတြေးလျ
Floreat Athena
balcatta
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
07:00
|
သြစတြေးလျ NPL၊ အနောက်ဩစတြေးလျ
Stirling Lions
Perth RedStar FC
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
07:00
|
နိုင်ဂျီးရီးယား NLO ဌာနခွဲတစ်လိဂ် - Akure စင်တာ
Synergy Ultimate Sports Club
Broad City ဘောလုံးအသင်း
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
07:00
|
သြစတြေးလျ NPL၊ ဗစ်တိုးရီးယား
ဟိုက်ဒဲလ်ဘာ့ဂ်ယူနိုက်တက်
မန်နင်းဟမ် ယူနိုက်တက် ချယ်လ်ဆီးအသင်း
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
07:00
|
သြစတြေးလျ NPL၊ ဗစ်တိုးရီးယား
Port Melbourne Sharks
Dandenong မြို့
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
07:00
|
သြစတြေးလျ NPL၊ အနောက်ဩစတြေးလျ
Floreat Athena
balcatta
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
07:00
|
သြစတြေးလျ NPL၊ အနောက်ဩစတြေးလျ
ဖရီးမန်တဲလ်မြို့
Perth Glory လူငယ်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
07:00
|
သြစတြေးလျ NPL၊ ဗစ်တိုးရီးယား
ဟိုက်ဒဲလ်ဘာ့ဂ်ယူနိုက်တက်
မန်နင်းဟမ် ယူနိုက်တက် ချယ်လ်ဆီးအသင်း
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
07:30
|
သြစတြေးလျ NPL၊ တောင်သြစတြေးလျ
အရှေ့မြောက် MetroStars
South Adelaide Panthers FC
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
07:30
|
သြစတြေးလျ NPL၊ မြောက်ပိုင်း နယူးဆောက်ဝေးလ်
ချစ်သူများအသင်း
Broadmeadow Magic FC
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
07:30
|
သြစတြေးလျ NPL၊ တောင်သြစတြေးလျ
အရှေ့မြောက် MetroStars
South Adelaide Panthers FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
07:30
|
သြစတြေးလျ NPL၊ တောင်သြစတြေးလျ
Adelaide United လူငယ်
Adelaide Comets
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
07:30
|
သြစတြေးလျ NPL၊ မြောက်ပိုင်း နယူးဆောက်ဝေးလ်
ချစ်သူများအသင်း
Broadmeadow Magic FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Braila
FC Tufeşti
ACS Romgal Romanu
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Braila
ACS Gloria Movila Miresii
AS Spicul Râmnicelu
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Braila
CS Dynamic Unirea
ACS Communal Cazasu II
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
AFC Viitorul Dobra
ACS Voința Crețu
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
AS Luceafărul Poiana
FC Steagu Roșu Colacu
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
ACSO Filiași II
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Botoșani
AS Unirea Săveni
ACS Unirea Curtesti
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Botoșani
AS Sportivul Trustesti
Soimii Baluseni
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Galati
Zorile Grivița
ACS Luceafărul Berești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Galati
Prutul Vlădești
AS Siretul Piscu
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ U19 1st Division
Slovan Liberec U19
Sparta Praha U19
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
AS Olimpia Picior De Munte
AFC ပြိုင်ပွဲ
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
ACS Gloria Bucșani
AS Voința Adânca
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း Liga Okręgowa - Warszawa I
Znicz II Pruszków
တိုးတက်မှု Warszawa
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Teleorman
ACS Oltul Plopii Slavitesti
AS Viitorul Turis Turnu Măgurele
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACS Vulturul Cernătești
ACS Standard Craiova
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Teleorman
AS Vitorul Talpa
ACS Sporting Videle
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Teleorman
AS Tineretul Radoiești
CS Olimpia Dobrotești 2023
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 7 Prahova
Unirea Brăteşti
AS Tineretul Loloiasca
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Constanta
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Constanta
AS Progresul Osmancea
AS Constructorul Topraisar
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Viitorul Gratia
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Teleorman
AS Dinamo Bogdana
Old Boys အလက်ဇန္ဒြီးယား
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Teleorman
CS Vitanesti
AS Oltul Beciu
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Teleorman
AS Teleormanul Troianul
CS Flacăra Contești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Calarasi
AS Belciugatele
AS Unirea Spanśov
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avantul Luica
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Braila
AS Tricolorul Lanurile
CS Făurei
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 7 Prahova
Cricovul Ciocini
AS Rapid Sălciile
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 7 Prahova
Podgoria Vadu Săpat
AS Voinţa Călugăreni
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 4 Dolj
ACS Tineretul Poiana Mare
ACS Știința Cerat
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
CS Triumf Barca
ACS Avantul Rast
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
CS Fulgerul Mârșani
AS Progresul Castranova
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACS Energia Radomir
ACS Victoria Bratovoești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
AS Viitorul Țuglui
AS Știința Calopăr
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
AS Viitorul Terpezita
ACS Sarja Robănești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
AS Viitorul Lăcrița
AS Flacăra Drăgotești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACS Unirea Vela
CS Carcea II
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACS Viitorul Predești
ACS Viitorul Ghercești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACS Voința Rasnic
ACS Valea Fântânilor
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Valcea
ACS Viitorul Budești
ACS Viitorul Mateești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Valcea
ACS Oltul Ionești
CS Mădulari
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Constanta
CS Gloria Albești II
AS Chirnogeni
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
FC Lungulețu
အဖြစ် tiinta Finta
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
AFC Milan အကယ်ဒမီ
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
ဗစ်တာဖူလ်ဂါ
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Braila
AFC Viitorul Galbenu
ACS Victoria Traian
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ U19 1st Division
Slovan Liberec U19
Sparta Praha U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Alba
CS FC Lopadea Noua
ACS Spicul Daia Română
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Alba
AS Hidromecanica Șugag
CS CIL Blaj
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Gorj
AS Petrolul Stoina
CS International Bălești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Braila
FC Tufeşti
ACS Romgal Romanu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Braila
ACS Gloria Movila Miresii
AS Spicul Râmnicelu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Braila
CS Dynamic Unirea
ACS Communal Cazasu II
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Braila
AS Stanriz Stăncuța
CS Dunărea Gropeni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
ACSO Filiași II
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
AFC Viitorul Dobra
ACS Voința Crețu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
AS Luceafărul Poiana
FC Steagu Roșu Colacu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Galati
Zorile Grivița
ACS Luceafărul Berești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Galati
Prutul Vlădești
AS Siretul Piscu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Galati
ACS Mălina Smârdan
အင်တာမီလန် 2000 Tudor Vladimirescu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Galati
AS Viitorul Costache Negri
CSL Foresta Șendreni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Hunedoara
ACS Minerul Uricani
CSM Mihai Viteazu Vulcan
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Hunedoara
AS Victoria Calan
CSM Deva II
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Botoșani
FC Epureni
ACS Inter Dorohoi
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Botoșani
AS Unirea Săveni
ACS Unirea Curtesti
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Botoșani
AS Sportivul Trustesti
Soimii Baluseni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Botoșani
FC Viitorul Borzești
ACS ProSport Varful Campului
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Braila
ACS Voința Plopu
AFC Urleasca
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Braila
AS Siretul Vadeni
ACS Victoria Traian II
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Viitorul Gratia
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Teleorman
AS Dinamo Bogdana
Old Boys အလက်ဇန္ဒြီးယား
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Calarasi
AS Belciugatele
AS Unirea Spanśov
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avantul Luica
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Galati
AS Râzeșii Valea Mărului
FC Victoria Slobozia Conachi
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Gorj
CS Unirea Țînțăreni
CS Vulturii Fărcășești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Valcea
ACS Minerul Costeşti
ACS Atletic Drăgășani
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Valcea
ACSSC Chimia 1973 Râmnicu Vâlcea
ASFC Păușești Otăsău
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 4 Dolj
ACS Tineretul Poiana Mare
ACS Știința Cerat
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Constanta
AS Avântul Comana
AS Șoimii Topraisar
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
AS Dragomirești
ACS Gura Ocniței
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
AS Victoria Comisani
AS Vânătorul 2015 Rățoaia
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
AS Olimpia Picior De Munte
AFC ပြိုင်ပွဲ
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
AFC Unirea Colibași
CS Comunal Valea Lungă
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
AS Sportul Lucieni
AS Luceafărul Dărmănești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
ACS Gloria Bucșani
AS Voința Adânca
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
AFC Olimpia Marcesti
ACS Dinamo Odaia Turcului
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
CS Viitorul Cojasca
FC Ravens Corbii Mari
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
AS Flacăra Zavoiu
FC Luceafărul Bolovani
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Valcea
CS Lotru Brezoi
ACS Foresta Mălaia
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Valcea
ACS Unirea Tomșani
AFC Băbeni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Valcea
ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea
CS Oltețul Alunu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 7 Prahova
Progresul Boldeşti Grădiştea
Şoimi Apostolache
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 7 Prahova
Cricovul Ciocini
AS Rapid Sălciile
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 7 Prahova
Voinţa Vadu Părului
Dumbrava ကိုစုဆောင်းပါ။
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 7 Prahova
AS Unirea Lacul Turcului
Viitorul Pantazi
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
AS Victoria 2018 Văcărești
CS Viitorul Aninoasa
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Braila
ACS Communal Cazasu
ACS Sportul Chișcani
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Braila
AS Tricolorul Lanurile
CS Făurei
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Hunedoara
ACS Șoimul Băița
CSM Dacia Orăștie 2010
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Bacau
AS Viitorul Dămienești
CSM Moinești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Bacau
CS Faraoani
AFC Unirea Bacău
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Valcea
ACS Viitorul Budești
ACS Viitorul Mateești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Valcea
ACS Oltul Ionești
CS Mădulari
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Braila
ACS Viitorul အာမခံ
CS ပံ့ပိုးသူကလပ် Brăila
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
FC Lungulețu
အဖြစ် tiinta Finta
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
ACS Unirea Ungureni
FC Viitorul IL Caragiale
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
AFC Milan အကယ်ဒမီ
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACS Viitorul Seaca de Câmp
AS Viitorul Folder
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
CS Sporting Leu
ACS Viitorul Teasc
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
CS Fulgerul Mârșani
AS Progresul Castranova
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
AFC Coșoveni
ACS Unirea Tâmburești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACS Energia Radomir
ACS Victoria Bratovoești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
AS Viitorul Țuglui
AS Știința Calopăr
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
AS Viitorul Terpezita
ACS Sarja Robănești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACS Știința Cerat II
ACS Desnatuiul Giurgița
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
AS Viitorul Lăcrița
AS Flacăra Drăgotești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACS Unirea Vela
CS Carcea II
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACS Viitorul Predești
ACS Viitorul Ghercești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACS Voința Rasnic
ACS Valea Fântânilor
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
CS Sopot
AS Betis Craiova
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း Liga Okręgowa - Warszawa I
Znicz II Pruszków
တိုးတက်မှု Warszawa
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Valea Cireșului
CS Viitorul Drăgănești De Vede
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Teleorman
AS Tineretul Radoiești
CS Olimpia Dobrotești 2023
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACS Vulturul Cernătești
ACS Standard Craiova
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACS Inter Secui
ACS Victoria Călărași
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACS Știința Malu Mare
ACS Preajba
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Constanta
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Teleorman
ACS Oltul Plopii Slavitesti
AS Viitorul Turis Turnu Măgurele
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Gorj
AS Petrolul Stoina
CS International Bălești
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
AFC Viitorul Dobra
ACS Voința Crețu
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 7 Prahova
Cricovul Ciocini
AS Rapid Sălciile
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
AFC Coșoveni
ACS Unirea Tâmburești
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACS Energia Radomir
ACS Victoria Bratovoești
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACS Voința Rasnic
ACS Valea Fântânilor
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avantul Luica
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
ဗစ်တာဖူလ်ဂါ
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACS Vulturul Cernătești
ACS Standard Craiova
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 7 Prahova
Unirea Brăteşti
AS Tineretul Loloiasca
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Teleorman
AS Vitorul Talpa
ACS Sporting Videle
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
08:00
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ U19 1st Division
Slovan Liberec U19
Sparta Praha U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Elite Mureș
ACS A&A အဖွဲ့ Târnăveni
ACS Mureșul Rușii Munśi
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Elite Mureș
AS Câmpia Râciu
ACS Mureșul Luduș
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ဂါနာကင်တမ်ပိုဇုန်
Kimtampo Diamond FC
Kintampo Top Talent FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Elite Mureș
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor
AS Chimica Târnăveni
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Elite Mureș
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor
AS Chimica Târnăveni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 7 Prahova
AS Avântul Cerașu
AS Tineretul Poiana Vărbilău
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 7 Prahova
Viitorul Iordăcheanu
Unirea သုံးရောင်ခြယ် Lipăneşti
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Prahova
Carpaţi MEFIN Sinaia
AS Targşorul Vechi Stăncești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Elite Mureș
CS Iernut
ASA Târgu Mureş
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Elite Mureș
CS Iernut
ASA Târgu Mureş
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း Liga Okręgowa - Warszawa I
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
PKS Radość Warszawa
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း Liga Okręgowa - Warszawa I
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
PKS Radość Warszawa
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
Târg မှ Flacăra Filipeşti
AS Gorgota
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
CS Avântul Măgureni
Prahova Tinosu
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
Târg မှ Flacăra Filipeşti
AS Gorgota
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
CS Avântul Măgureni
Prahova Tinosu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Elite Mureș
ACS Academica Transilvania Târgu Mureș
ASF Pogăceaua
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
Avantul Tomşani
Ştiinţa Albeşti
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
FC Steaua Sângeru
AS Viitorul Colceag
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
Progresul Coslegi
FC Unirea Valea Dulce
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
Real Boys Valenii de Munte
Luceafărul Drajna
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
CS Bucov Pleasa
2018 Ceptura ဆုရရှိသူ
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
Voinţa 2009 Gornet
Victoria Fântânele
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
Tirana Homorâciu
FC Vulturul Zănoaga
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
FC Steaua Sângeru
AS Viitorul Colceag
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
Tirana Homorâciu
FC Vulturul Zănoaga
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
Real Boys Valenii de Munte
Luceafărul Drajna
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
CS Bucov Pleasa
2018 Ceptura ဆုရရှိသူ
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
Voinţa 2009 Gornet
Victoria Fântânele
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
Progresul Coslegi
FC Unirea Valea Dulce
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
Progresul Coslegi
FC Unirea Valea Dulce
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
Tirana Homorâciu
FC Vulturul Zănoaga
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
Real Boys Valenii de Munte
Luceafărul Drajna
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
Voinţa 2009 Gornet
Victoria Fântânele
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
Avantul Tomşani
Ştiinţa Albeşti
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
FC Steaua Sângeru
AS Viitorul Colceag
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
Jos ၏ Progresul ပြည်နယ်
AS Voința Adunați
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Elite Mureș
CSM Sighișoara
AS Gaz Metan Danes
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
Viitorul Proviţa de Sus
AS Viitorul Ţipăreşti
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
FC Muscelul Câmpina
ACS Caraimanul Busteni
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
Flacăra Mălăieşti
ACS DP Cornu II
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
ACS Progresul Aluniş
CS Şotrile
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
Viitorul Proviţa de Sus
AS Viitorul Ţipăreşti
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Elite Mureș
CSM Sighișoara
AS Gaz Metan Danes
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
Jos ၏ Progresul ပြည်နယ်
AS Voința Adunați
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
FC Muscelul Câmpina
ACS Caraimanul Busteni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
Flacăra Mălăieşti
ACS DP Cornu II
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
AS Sportul Câmpina
Tineretul Poienarii Burchii
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Elite Mureș
ACS Sâncrai Nazna
ACS Atletic Târgu Mureș
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Elite Mureș
ACS Miercurea Nirajului
CSO Sângeorgiu de Pădure
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
08:15
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ U19 1st Division
Dukla Praha U19
Slavia Praha U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
08:30
|
သြစတြေးလျ NPL၊ နယူးဆောက်ဝေးလ်
St George Saints FC
ဆစ်ဒနီအိုလံပစ်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
09:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား U19
MFK Dukla Banská Bystrica U19
DAC Dunajská Streda U19
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
09:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား U19
FK Pohronie U19
MFK Zemplín Michalovce U19
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
09:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား U19
1. FC Tatran Prešov U19
MFK Ružomberok U19
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
09:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား U19
ŠK Slovan Bratislava U19
Spartak Trnava U19
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
09:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား ၁။ လီဂါ၊ အမျိုးသမီး
ŠK Slovan Bratislava
Spartak Trnava
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
09:00
|
သြစတြေးလျ NPL၊ နယူးဆောက်ဝေးလ်
Blacktown City FC
NWS Spirit FC
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
09:00
|
သြစတြေးလျ NPL၊ နယူးဆောက်ဝေးလ်
ဖြစ်သော Marconi Stallions
Hills Brumbies
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
09:00
|
တူရကီ U19 Lig၊ Elit B
Bayrampasa Spor AS U19
Fatih Karagumruk U19
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
09:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Buzau
AS Unirea Largu
AS Tricolorul Gălbinași
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
09:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Buzau
AS Voința Căldărăști
AS Săhăteni
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
09:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Buzau
AS Avântul Zărnești
AS Viitorul Știubei
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
09:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း A-Jun-BL N/NE
SV Werder Bremen U19
Carl Zeiss Jena U19
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
09:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Buzau
AS Săhăteni Vintileanca
AS အားကစားကလပ် Vernesti
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
09:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Buzau
AS Unirea Mărăcineni
AS Victoria Buda
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
09:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Buzau
AS Voința Căldărăști
AS Săhăteni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
09:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Buzau
Olimpia Pogoanele အဖြစ်
AS FC Glodeanu Silistea
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
09:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Buzau
AS Avântul Zărnești
AS Viitorul Știubei
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
09:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း A-Jun-BL အနောက်
FC Viktoria Köln U19
ဂျာမနီ Aachen U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
09:00
|
တူရကီ U19 Lig၊ Elit B
Altay SK U19
Pendikspor U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
09:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း A-Jun-BL N/NE
SV Werder Bremen U19
Carl Zeiss Jena U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
09:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Buzau
AS Recolta Blajani
AS Rapid Mătești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
09:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Buzau
AS Unirea Largu
AS Tricolorul Gălbinași
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
09:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း A-Jun-BL N/NE
FC Hansa Rostock U19
Dynamo Dresden U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
09:00
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ U19 1st Division
Mladá Boleslav U19
FC Zbrojovka Brno U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
09:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား ၁။ လီဂါ၊ အမျိုးသမီး
ŠK Slovan Bratislava
Spartak Trnava
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
09:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား U19
FK Pohronie U19
MFK Zemplín Michalovce U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
09:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား U19
1. FC Tatran Prešov U19
MFK Ružomberok U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
09:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Galati
CSC Progresul Munteni
Siretul Cosmești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
09:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Galati
AS Victoria Independența
Voința Cudalbi 2015
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
09:00
|
သြစတြေးလျ NPL၊ နယူးဆောက်ဝေးလ်
ဖြစ်သော Marconi Stallions
Hills Brumbies
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
09:00
|
တူရကီ U19 Lig၊ Elit B
Bayrampasa Spor AS U19
Fatih Karagumruk U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
09:00
|
တူရကီ U19 Lig၊ Elit B
Goztepe U19
Adanaspor U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
09:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား U19
MFK Dukla Banská Bystrica U19
DAC Dunajská Streda U19
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
09:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား U19
ŠK Slovan Bratislava U19
Spartak Trnava U19
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
09:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း A-Jun-BL N/NE
FC Hansa Rostock U19
Dynamo Dresden U19
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
09:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Buzau
Olimpia Pogoanele အဖြစ်
AS FC Glodeanu Silistea
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
09:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း A-Jun-BL N/NE
SV Werder Bremen U19
Carl Zeiss Jena U19
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
09:00
|
သြစတြေးလျ NPL၊ နယူးဆောက်ဝေးလ်
ဖြစ်သော Marconi Stallions
Hills Brumbies
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
09:00
|
လစ်သူယေးနီးယား Pirma Lyga
Ekranas Panevezys
BE1 နံပါတ်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
09:00
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ U19 1st Division
Mladá Boleslav U19
FC Zbrojovka Brno U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
09:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား ၁။ လီဂါ၊ အမျိုးသမီး
ŠK Slovan Bratislava
Spartak Trnava
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
09:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား U19
MFK Dukla Banská Bystrica U19
DAC Dunajská Streda U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
09:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား U19
FK Pohronie U19
MFK Zemplín Michalovce U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
09:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား U19
MŠK Žilina U19
VSS Košice U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
09:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား U19
1. FC Tatran Prešov U19
MFK Ružomberok U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
09:00
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ U19 1st Division
FC Trinity Zlín U19
MFK Karviná U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
09:00
|
ဂါနာ GAED ဌာနခွဲ 3 – ဇုန် 1
FC Great Farcos
FC Haatso ခရစ္စတယ်ပဲလေ့စ်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
09:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Borska Okružna Liga
FK Mala Vrbica
FK Urovica
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
09:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Borska Okružna Liga
FK Mala Vrbica
FK Urovica
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
09:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Borska Okružna Liga
FK Miloševo
FK Radnički Klokočevac
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
09:15
|
သြစတြေးလျ NPL၊ နယူးဆောက်ဝေးလ်
စိန့်ဂျော့ခ်ျစီးတီး FA
Manly United FC
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
09:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Teleorman
AS Tineretul Silistea
AS Tineretul Ciolanesti 2024
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
09:30
|
အက်စ်တိုးနီးယား Esiliga B
Läänemaa JK Haapsalu
TJK Legion
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
09:30
|
အက်စ်တိုးနီးယား Esiliga B
Jõhvi FC Phoenix
Pärnu Jalgpalliklubi
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
09:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Teleorman
CS Flacara Calinesti
AS Rapid Urluiu
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
09:30
|
အက်စတိုးနီးယား Esiliiga
Viimsi JK
JK Tabasalu
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
09:30
|
အက်စ်တိုးနီးယား Esiliga B
Jõhvi FC Phoenix
Pärnu Jalgpalliklubi
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
09:30
|
အက်စ်တိုးနီးယား Esiliga B
Läänemaa JK Haapsalu
TJK Legion
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
10:00
|
World Americas Kings League
ကာရေဘီယံ၏ Galactics
Raniza FC
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
10:00
|
ခရိုအေးရှား 1. HNLŽ
ŽNK Dinamo Zagreb
ŽNK Osijek
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
10:00
|
World Americas Kings League
Persians FC
Titan အစစ်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
10:00
|
World Americas Kings League
ကာရေဘီယံ၏ Galactics
Raniza FC
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
10:00
|
World Americas Kings League
Persians FC
Titan အစစ်
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
10:00
|
World Americas Kings League
ကာရေဘီယံ၏ Galactics
Raniza FC
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
10:00
|
ပေါ်တူဂီ လီဂါ ပေါ်တူဂီ ၃
Feirense
ပြည်ထောင်စု Leiria
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
10:00
|
ပေါ်တူဂီ အမျိုးသမီး အမျိုးသားပြိုင်ပွဲ
Racing Power ဘောလုံးကလပ်
Famalicão
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
10:00
|
World Americas Kings League
Persians FC
Titan အစစ်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
10:00
|
World Americas Kings League
ကာရေဘီယံ၏ Galactics
Raniza FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
10:00
|
ဂါနာကင်တမ်ပိုဇုန်
Jema Marvelous FC
Kintampo Sharp Arrows FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
10:30
|
ဆွီဒင်ဌာနခွဲ 2၊ Norra Svealand
FC Gute
Falu BS FK
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
11:00
|
ပိုလန် CLJ
Widzew Łódź U19
Odra Opole U19
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
11:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Ialomita
Spicul Vladeni
Viitorul Valea Ciorii
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
11:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Ialomita
Recolta Săveni
Gloria Ograda
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
11:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Caras Severin
AS Viitorul Cărbunari
AS Steaua 2018 Prigor
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
11:00
|
မော်လ်ဒိုဗာ စူပါလိဂ်
FC Petrocub Hîncesti
Dacia Buiucani
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
11:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga NOFV Nord
Anker Wismar
တင်းနစ်ဘောရုရှားဘာလင်
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
11:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Caras Severin
AS Viitorul Cărbunari
AS Steaua 2018 Prigor
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
11:00
|
ခရိုအေးရှား Prva NL အငယ်တန်း
NK Slaven Belupo U19
HNK Rijeka U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
11:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Regionalliga Nordost
FC Carl Zeiss Jena
VSG Altglienicke
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
11:00
|
အင်္ဂလန် အပျော်တမ်း ပရီးမီးယားလိဂ် 2 ၊ Division 1
U21 ကိုဖတ်ခြင်း။
မစ်ဒယ်ဘရော့ U21
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
11:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း A-Jun-BL N/NE
Eintracht Braunschweig U19
ဟမ်ဘာဂါ SV U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
11:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Ialomita
Spicul Vladeni
Viitorul Valea Ciorii
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
11:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Ialomita
FC Movila
FC ဗစ်တိုးရီးယားဘော်ဒိုး
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
11:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Harghita
CS Bastya Lăzarea
AS Mohos Lăzărești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
11:00
|
ပိုလန် CLJ
Widzew Łódź U19
Odra Opole U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
11:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Harghita
AS Dr. Lukacs Mihaly Plăieșii de Jos
AS Csikszentmarton SE Sânmartin
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
11:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Ialomita
Recolta Săveni
Gloria Ograda
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
11:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Ialomita
FC Movila
FC ဗစ်တိုးရီးယားဘော်ဒိုး
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
11:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Ialomita
AS Ialomița Sudiți
AS Gloria Gura Ialomiśei
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
11:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Ialomita
Spicul Vladeni
Viitorul Valea Ciorii
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
11:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Ialomita
ACS Unirea Mihail Kogalniceanu
Viitorul Platonesti
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
11:00
|
ပိုလန် CLJ
Widzew Łódź U19
Odra Opole U19
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
11:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Regionalliga Nordost
FC Carl Zeiss Jena
VSG Altglienicke
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
11:00
|
နိုင်ဂျီးရီးယား NLO ဌာနခွဲတစ်လိဂ် - Akure စင်တာ
Ibom Youth FC
Phoenix Athletics အားကစားကလပ်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
11:00
|
ဆွီဒင် Ettan၊ Norra
Umeå
FBK Karlstad
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
11:00
|
ဒိန်းမတ် အပျော်တမ်း Danmarksserien
အိုကေ
Viby IF
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
11:00
|
အင်္ဂလန် အပျော်တမ်း ပရီးမီးယားလိဂ် 2 ၊ Division 1
U21 ကိုဖတ်ခြင်း။
မစ်ဒယ်ဘရော့ U21
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
11:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga NOFV Nord
Anker Wismar
တင်းနစ်ဘောရုရှားဘာလင်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
11:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Regionalliga Nordost
FC Carl Zeiss Jena
VSG Altglienicke
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
11:00
|
ဆွီဒင်ဌာနခွဲ 2၊ Norrland
Kiruna FF
TG FF အဖွဲ့
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
11:00
|
ဆွီဒင်ဌာနခွဲ 2၊ Västra Götaland
IK Tord
Västra Frölunda IF
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
11:00
|
ခရိုအေးရှား Prva NL အငယ်တန်း
NK Slaven Belupo U19
HNK Rijeka U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
11:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Gonsenheim
FC Karbach
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
11:00
|
ဆွီဒင်ဌာနခွဲ 2၊ Norrland
Frosö IF
IFK Lulea
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
11:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း Liga Okręgowa - Warszawa I
Wilga II Garwolin
Mazur Radzymin
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
11:00
|
မကာအို Elite League
မကာအိုတက္ကသိုလ်
အားကစား မကာအို
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
11:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း IV လိဂ်- Kujawsko-pomorska
Łokietek Brześć Kujawsski
KS Pomorzanin Toruń
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
11:15
|
မွန်ဂိုလီးယား ပရီးမီးယားလိဂ်
SP Falcons FC
Erdenes Ilch FC
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
11:30
|
အင်္ဂလန်ချန်ပီယံရှစ်
လိဒ်ယူနိုက်တက်
ဆောက်သမ်တန်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
11:30
|
အက်စ်တိုးနီးယား ပရီမီယံ လီဂါ
FC Nomme United
FC Kuressaare
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
11:30
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း Liga Okręgowa - Warszawa I
KS Halinów
Promnik Łaskarzew
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Dambovita
ACS Miulesti
ACS Tartasesti
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Dambovita
ACS Gloria Mănești
ACS Muscelul Văleni
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Dambovita
AS Olimpicii Ulmi
ACS Gloria Iedera
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Dambovita
AS Voința Bezdead
AS Gloria Doicești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Dambovita
AS Viitorul Gorgota 2019
AS Voința Valea Voievozilor
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Dambovita
AS Mătăsaru
FC Găești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
12:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FK Pirmasens
VfR Wormatia ပိုးကောင်များ
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
12:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga NOFV Nord
FSV Optik Rathenow
Eintracht Mahlsdorf
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
12:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga NOFV Nord
SG Dynamo Schwerin
SC Staaken
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
12:00
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Bremen-Liga
Tura Bremen
Blumenthaler SV
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
12:00
|
ဂျာမနီဘွန်ဒက်လီဂါ၊ အမျိုးသမီး
Hoffenheim
Eintracht Frankfurt
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
12:00
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Bremen-Liga
TS Woltmershausen
Brinkumer SV
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Dambovita
ACS Gloria Mănești
ACS Muscelul Văleni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Dambovita
ACS Miulesti
ACS Tartasesti
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Dambovita
AS Viitorul Străoști
ACS Voința Ionești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Dambovita
AS Mătăsaru
FC Găești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Dambovita
AS Luceafărul Dărmănești II
AS Unirea Ogrea
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Dambovita
AS Viitorul Gorgota 2019
AS Voința Valea Voievozilor
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
12:00
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Bremen-Liga
TS Woltmershausen
Brinkumer SV
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
12:00
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Bremen-Liga
Tura Bremen
Blumenthaler SV
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
12:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 1
Sandviken
førde
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Dambovita
AS Unirea Cobia
ACS Voința Vișina
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
FC Urziceni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
12:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Verbandsliga Hessen Nord
SV Buchonia Flieden
CSC 03 Kassel
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Vaslui
FC Ghergheleu
CSM Hușana Huși
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
12:00
|
ဆွီဒင်အပျော်တမ်း U19 Allsvenskan
Hammarby IF U19
Malmö FF U19
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
12:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 1
Sandviken
førde
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
12:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Schleswig-Holstein-Liga
PSV Neumünster
Oldenburger SV
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Dambovita
AS Unirea Cobia
ACS Voința Vișina
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
FC Urziceni
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Dambovita
ACS Gloria Mănești
ACS Muscelul Văleni
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Vaslui
FC Unirea Dodești
ACS Phoenix အဖွဲ့ Tanacu
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
12:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Schleswig-Holstein-Liga
PSV Neumünster
Oldenburger SV
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
12:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း ဘိုင်ယန်လီဂါ ဆူဒ
SV Heimstetten
TSV 1882 Landsberg
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
12:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Regionalliga ဘိုင်ယန်
SpVgg Greuther Furth II
Augsburg II
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
12:00
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Hessenliga
VfB Marburg
FC Eddersheim
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
12:00
|
ဆွီဒင်ဌာနခွဲ 2၊ Norrland
Älgarna လျှင်
Umeå FC Akademi
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
12:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FK Pirmasens
VfR Wormatia ပိုးကောင်များ
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
12:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 1
OS IL
fana
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
12:00
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ Divide E
FC Vsetin
TVD Slavičín
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
12:00
|
ဆွီဒင်ဌာနခွဲ 2၊ Norra Götaland
IFK Kumla FK
BK Forward
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
12:00
|
စပိန်လာလီဂါ
ရီးရဲလ် Sociedad
လာ့စ်ဗီး Palma
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
12:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Regionalliga Nord
Eimsbütteler TV
VfB Oldenburg
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
12:00
|
ဒိန်းမတ် Gjensidige Kvindeliga
HB Koge
FC Nordsjaelland
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
12:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga NOFV Süd
VfB 1921 Krieschow
FC Einheit Wernigerode
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
12:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga NOFV Nord
SG Dynamo Schwerin
SC Staaken
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
12:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga NOFV Nord
FSV Optik Rathenow
Eintracht Mahlsdorf
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
12:00
|
ထိုင်းလိဂ် ၂
ရတ်ချာဘူရီ
BG Pathum United ၊
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
12:00
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Bremen-Liga
TS Woltmershausen
Brinkumer SV
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
12:00
|
တူရကီ TFF 2. Lig
Bucaspor 1928
diyarbekirspor
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
12:00
|
တူရကီ TFF 2. Lig
Bursaspor
Van Spor Futbol Kulübü
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
12:00
|
အာမေးနီးယား ပထမလိဂ်
Ararat-Armenia II
Onor
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
12:00
|
ဆွီဒင်ဌာနခွဲ 2၊ Norrland
Ytterhogdals IK
Täfteå IK
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
12:00
|
အက်စတိုးနီးယား II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FC Helios Tartu
Sillamäe FC NPM Silmet
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
12:30
|
ဘရာဇီး အပျော်တမ်း U20 Copa Pará၊ မြို့တော်ဒေသ – အုပ်စု A
AEB Estrela U20
Uniao Barbarense PA
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
12:30
|
နယ်သာလန် အပျော်တမ်း Derde Divisie
FC Rijnvogels
HSC '21
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
12:30
|
အီတလီ Campionato နွေဦး ၂
Spezia U19
Salernitana U19
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
12:30
|
နယ်သာလန် အပျော်တမ်း 6e Klasse Zaterdag – ၁၄
CVV Fit Boys Beilen ၅
VV Peize ၃
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
12:30
|
အီတလီ Campionato နွေဦး ၂
Spezia U19
Salernitana U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
12:30
|
နယ်သာလန် အပျော်တမ်း 6e Klasse Zaterdag – ၁၄
CVV Fit Boys Beilen ၅
VV Peize ၃
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
12:30
|
အီတလီ Campionato နွေဦး ၂
U19 လိုပဲ
အူဒီးနီးစ် U19
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
12:30
|
အီတလီ Campionato နွေဦး ၂
Spezia U19
Salernitana U19
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
12:30
|
အီတလီ Campionato နွေဦး ၂
Perugia U19
Pisa U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
12:30
|
အီတလီ Campionato နွေဦး ၂
Spezia U19
Salernitana U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
12:30
|
Austria အပျော်တမ်း Regionalliga အနောက်
SVG Reichenau
SV Wals-Grünau
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
12:30
|
နယ်သာလန် Tweede ဌာနခွဲ
ACV Assen
Koninklijke HFC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
12:30
|
နယ်သာလန် Tweede ဌာနခွဲ
SV Spakenburg
အမြန်ယောက်ျားလေးများ
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
13:00
|
နယ်သာလန် အပျော်တမ်း 6e Klasse Zaterdag – ၁၄
Achilles 1894 Assen ၇
VV Grijpskerk ၅
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
13:00
|
ပိုလန်အပျော်တမ်း Klasa Okręgowa – Wielkopolska၊ အုပ်စု 1
Lechita Kłecko
LZS Otorowo
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
13:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 3
Asker
Gamle Oslo FK
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
13:00
|
ဘယ်လ်ဂျီယံ အပျော်တမ်း KVDV Zaterdag
FC't Hert
SV Heidelopers
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Ialomița
ဒုတိယ Adâncata
AS CS Junior Țăndărei
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Ialomița
AS Albești ၀၈
CS Unirea Grivița
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
13:00
|
ဘယ်လ်ဂျီယံ အပျော်တမ်း KVDV Zaterdag
Meerle XL
gelmelboys
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
13:00
|
ပိုလန်အပျော်တမ်း Klasa Okręgowa – Wielkopolska၊ အုပ်စု 1
TPS Winogrady
Czarni Czerniejewo
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
13:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း ဘိုင်ယန်လီဂါ နော့်
FC Coburg
DJK Gebenbach
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
13:00
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ 1. လီဂါ၊ အမျိုးသမီး
1. FC Slovako
SK ကို Slavia Praha
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Ialomița
Victoria Roșiori
CS Real Cosâmbești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Ialomița
AFC Iazu
Unirea Ion Roată
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
13:00
|
ပိုလန်အပျော်တမ်း Klasa Okręgowa – Wielkopolska၊ အုပ်စု 1
Tarnovia Tarnówka
မှတ်ချက် Rosko
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
13:00
|
ပိုလန်အပျော်တမ်း Klasa Okręgowa – Wielkopolska၊ အုပ်စု 1
Kłos Gałowo
Clescevia Kleszczewo
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
13:00
|
ပိုလန်အပျော်တမ်း Klasa Okręgowa – Wielkopolska၊ အုပ်စု 1
Wieleń Net Worth
Sokół Damasławek
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
13:00
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Promozione Molise
ASD Baranello
ASD အစစ်အမှန်ငွေ
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
13:00
|
ပိုလန်အပျော်တမ်း Klasa Okręgowa – Wielkopolska၊ အုပ်စု 1
Lechita Kłecko
LZS Otorowo
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
13:00
|
ဘယ်လ်ဂျီယံ အပျော်တမ်း KVDV Zaterdag
Meerle XL
gelmelboys
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Ialomița
AS Albești ၀၈
CS Unirea Grivița
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
13:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 4
ထွန်စက်
Surnadal
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
13:00
|
အယ်လ်ဘေးနီးယား Kategoria နှင့် Pare
AF Elbasani
FK Tomori Berat
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
13:00
|
ဘယ်လ်ဂျီယံ အပျော်တမ်း KVDV Zaterdag
FC't Hert
SV Heidelopers
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Ialomița
ဒုတိယ Adâncata
AS CS Junior Țăndărei
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Ialomița
Staruint Brosteni
Victoria Muntenii Buzău
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Ialomița
AFC Iazu
Unirea Ion Roată
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Ialomița
ACS Unirea Scântia
CS Viitorul Axintele
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Caras Severin
AS Voința Șoșdea
CS Oravița
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
13:00
|
ပိုလန်အပျော်တမ်း Klasa Okręgowa – Wielkopolska၊ အုပ်စု 1
TPS Winogrady
Czarni Czerniejewo
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Ialomița
Victoria Roșiori
CS Real Cosâmbești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
13:00
|
ဘယ်လ်ဂျီယံ အပျော်တမ်း KVDV Zaterdag
Meerle XL
gelmelboys
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
13:00
|
ပိုလန်အပျော်တမ်း Klasa Okręgowa – Wielkopolska၊ အုပ်စု 1
Lechita Kłecko
LZS Otorowo
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Ialomița
Victoria Roșiori
CS Real Cosâmbești
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Ialomița
Staruint Brosteni
Victoria Muntenii Buzău
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Ialomița
AFC Iazu
Unirea Ion Roată
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
13:00
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Promozione Molise
ASD Baranello
ASD အစစ်အမှန်ငွေ
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
13:00
|
ပိုလန်အပျော်တမ်း Klasa Okręgowa – Wielkopolska၊ အုပ်စု 1
Wieleń Net Worth
Sokół Damasławek
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
13:00
|
နော်ဝေ 1st Division, Women
Hønefoss BK
Ovrevoll Hosle
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
13:00
|
ပြင်သစ် Coupe de France, အမျိုးသမီးများ
FC Fleury 91
ပဲရစ်စိန့်ဂျာမိန်း
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
13:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 2
FK Mandalskameratene
ဗီဒါ
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
13:00
|
နော်ဝေ 2nd Division အုပ်စု 2
Skeid
Ullensaker Kisa
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
13:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား ပရီးမီးယားလိဂ်
FK Velež Mostar
HŠK Posušje
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
13:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Regionalliga Nord
FC Kilia Kiel
FC Teutonia 05 Ottensen
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
13:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 3
Bærum SK
Frigg
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
13:00
|
ယူကရိန်းပရီးမီးယားလိဂ်
Shakhtar Donetsk
Chornomorets Odesa
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
13:00
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ 1. လီဂါ၊ အမျိုးသမီး
1. FC Slovako
SK ကို Slavia Praha
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
13:00
|
ထိုင်းလိဂ် ၂
Muangthong United ၊
Sukhothai
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
13:00
|
တောင်အာဖရိက FA ဖလား
Chippa ယူနိုက်တက်
Orlando တွင် Pirates
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
13:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 3
Asker
Gamle Oslo FK
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
13:00
|
နိုင်ဂျီးရီးယား NLO ဌာနခွဲတစ်လိဂ် - Akure စင်တာ
Iganmu ဘောလုံးကလပ်
Tccg Fc
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Mureș
Mureș မှ ACS Pescarii Sântioana
ACS Jedd Livezeni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Mureș
AS Farel Roteni
AS Viitorul Delenii
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Mureș
AS Farel Roteni
AS Viitorul Delenii
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Mureș
AS Bekecs Măgherani
ACS Steaua Cornești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Mureș
ACS Locomotiv Agrișteu
AS Progresul Dumbrăvioara
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Mureș
ACS Locomotiv Agrișteu
AS Progresul Dumbrăvioara
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
13:00
|
အီတလီအပျော်တမ်း Promozione Alto Adige - Landesliga
ASV Riffian Kuens
AFC St. Martin Moos
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
13:30
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Diefflen
SpVgg Quierschied
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
13:30
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
VfR Baumholder 1886
FV Engers
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
13:30
|
ဂျာမနီ Bundesliga
ဝါဒါဘရီမင်
Borussia M'gladbach
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
13:30
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Diefflen
SpVgg Quierschied
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
13:30
|
ပိုလန် III လီဂါ၊ အုပ်စု 4
LKS Wiślanie Jaśkowice
Chełmianka Chełm
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
13:30
|
ဂျာမနီ Bundesliga
Wolfsburg
Darmstadt ၉၈
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
13:30
|
Austria အပျော်တမ်း Regionalliga အနောက်
သြစတြီးယား Salzburg
VfB Hohenems
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
13:30
|
နယ်သာလန် Tweede ဌာနခွဲ
Jong Almere မြို့
Treffers ၏
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
14:00
|
ဆွစ်ဇာလန် အပျော်တမ်း Erste Liga ဂန္တဝင်
FC Balzers
FC Gossau
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:00
|
နော်ဝေ အမှတ် ၁
IK စတင်ပါ။
Ranheim IL
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:00
|
ဆွီဒင်ဌာနခွဲ 2၊ Norra Svealand
FC Arlanda
Dalkurd FF
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:00
|
ခရိုအေးရှား Prva NL အငယ်တန်း
NK Varaždin U19
NK Istra 1961 U19
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:00
|
ဖင်လန် Veikkausliiga
HJK
EIF
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Vaslui
Victorul Zorleni
ကြယ်စင် Tătărăni
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:00
|
အယ်လ်ဂျီးရီးယား လီဂူး ၂
ES Mostaganem
WA Boufarik
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:00
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Promozione Campania - Girone A
Cimitile
ခြင်္သေ့ MM Montemiletto
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း IV Warmińsko-Mazurska လိဂ်
Stomil II Olsztyn SA
MKS Mazur Ełk
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:00
|
ပိုလန်အပျော်တမ်း Klasa Okręgowa – Wielkopolska၊ အုပ်စု 1
KS Opatówek
Stal Pleszew
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
AS Pașcani စက်ခေါင်း
2023 Todirești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
AS Pașcani စက်ခေါင်း
2023 Todirești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Vaslui
Vulturul Băltani
Avântul Solești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Vaslui
Victorul Zorleni
ကြယ်စင် Tătărăni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:00
|
ဆွစ်ဇာလန် အပျော်တမ်း 2. Liga FVRZ
FC Blue Stars ZH
FC Horgen
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:00
|
ဆွီဒင် Ettan၊ Norra
Karlbergs BK
Solentuna FF
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:00
|
ပိုလန်အပျော်တမ်း Klasa Okręgowa – Wielkopolska၊ အုပ်စု 1
Rydzyniak Rydzyna
Zawisza Dolsk
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:00
|
ပိုလန်အပျော်တမ်း Klasa Okręgowa – Wielkopolska၊ အုပ်စု 1
Sarnowianka Sarnowa
Brenewia Wijewo
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:00
|
ဖင်လန် Veikkausliiga
HJK
EIF
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
14:00
|
ဆွီဒင် Ettan၊ Norra
Karlbergs BK
Solentuna FF
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
14:00
|
ဆွစ်ဇာလန်မြှင့်တင်ရေးအဖွဲ့ချုပ်
FC Zürich II
Etoile Carouge FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
14:00
|
ဆွစ်ဇာလန်မြှင့်တင်ရေးအဖွဲ့ချုပ်
FC Rapperswil-Jona
FC Bavois
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
14:00
|
ခရိုအေးရှား Prva NL အငယ်တန်း
NK Sesvete U19
NK Dugopolje U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
14:00
|
ခရိုအေးရှား Prva NL အငယ်တန်း
NK Varaždin U19
NK Istra 1961 U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
14:00
|
တူနီးရှား လီဂူး ၁
SC Moknine
ES ဇာဇီ
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
14:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း ဘိုင်ယန်လီဂါ နော့်
SV Fortuna Regensburg
Wurzburger FV
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
14:00
|
နော်ဝေ အမှတ် ၁
Levanger
Sogndal IL
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
14:00
|
နော်ဝေ အမှတ် ၁
ကဗျာ
Åsane
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
14:00
|
နော်ဝေ အမှတ် ၁
IK စတင်ပါ။
Ranheim IL
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
14:00
|
ဆွီဒင်ဌာနခွဲ 2၊ Norra Svealand
FC Arlanda
Dalkurd FF
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
14:00
|
ဆွီဒင်ဌာနခွဲ 2၊ Norrland
IFK Östersund
Lucksta IF
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
14:00
|
ဆွီဒင်ဌာနခွဲ 2၊ Sodra Götaland
IFK Karlshamn
Österlen FF
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
14:00
|
နော်ဝေ အမှတ် ၁
Sandnes Ulf
မော့စ် FK
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
14:00
|
ဖင်လန် Veikkausliiga
HJK
EIF
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
14:00
|
အက်စ်တိုးနီးယား ပရီမီယံ လီဂါ
Narva Trans
Pärnu JK Vaprus
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
14:00
|
နော်ဝေ အမှတ် ၁
Egersund
Lyn FK
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
14:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား ၁။ လီဂါ၊ အမျိုးသမီး
SKF Zilina
GFC Topoľčany
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
14:00
|
အိန္ဒိယစူပါလိဂ်
ATK Mohun Bagan FC
မွန်ဘိုင်းစီးတီး
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Sălaj
ACS Ardealul Crișeni
ACS Bănișor Peceiu
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Sălaj
ACS Ardealul Crișeni
ACS Bănișor Peceiu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Sălaj
ACS Ardealul Crișeni
ACS Bănișor Peceiu
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
CS Utvin
AS Inter Foieni
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Olimpia Darova
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း V. Liga – Mazowiecka
Watra Mrozy
MKS Podlasie Sokołów Podlaski
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
CS Sânandrei Timiș
AS Vulturii Igriș
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Margina
CS Niśchidorf
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Margina
CS Niśchidorf
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Margina
CS Niśchidorf
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
14:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း V. Liga – Mazowiecka
MKS Naew 1962 Ostrołęka
Nadnarwianka Pułtusk
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း V. Liga – Wielkopolska
Sparta Szamotuły
KP Piła
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:00
|
ဟန်ဂေရီ အပျော်တမ်း BLSZ I. osztály
1908 SZAC Budapest
Budafoki MTE II
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:30
|
မြောက်အိုင်ယာလန် အိုင်ယာလန်ဖလား
Linfield FC
Cliftonville FC
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:30
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ Divide E
TJ Slovan Bzenec
SK Batov ၁၉၃၀
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:30
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ Divide F
TJ Valašské Meziříčí
Bruntal
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:30
|
ဆွီဒင်အပျော်တမ်း U19 Allsvenskan
IFK Goteborg U19
IFK Norrköping U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:30
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ Divide E
SFK Elko Holesov
Sternberk
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
14:30
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ Divide F
TJ Valašské Meziříčí
Bruntal
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
14:30
|
ဟန်ဂေရီ NB I၊ အမျိုးသမီးများ
Diósgyőri VTK
MOL Vidi FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
14:30
|
စပိန်အပျော်တမ်း Tercera Federación၊ အုပ်စု ၇
CE Mercadal
felantx
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
14:30
|
ဆွီဒင်အပျော်တမ်း U19 Allsvenskan
IFK Goteborg U19
IFK Norrköping U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
14:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Prva Liga Kragujevca
FK Hajduk Jovanovac
FK Kutlovo ၁၉၇၇
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Prva Liga Kragujevca
FK Hajduk Jovanovac
FK Kutlovo ၁၉၇၇
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
14:30
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း Santo Tirso ပြိုင်ပွဲ
CPRJ Água Longa
92 မှစ
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:30
|
ဘော့စနီးယား နှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း Regionalna liga RS – Zapad
OFK Lauš Banja Luka
FK Sloga DIPO Gornji Podgradci
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
14:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Šamot Aranđelovac
FK Kalipolje Žabare
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:30
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း 2. Liga RS – Istok
FK Rudar 1925 Ugljevik
FK Stakorina Čajniče
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Zaječarska Okružna Liga
FK Radnički 1946 Lubnica
FSU Kraljevica Zaječar
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Zaječarska Okružna Liga
FK BSK Bogovina
FK Graničar Veliki Izvor
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Zaječarska Okružna Liga
FK BSK Bogovina
FK Graničar Veliki Izvor
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Borska Okružna Liga
FK Poreč Donji Milanovac
FK Sloga Kobišnica
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:30
|
စလိုဗေးနီးယား အပျော်တမ်း Gorenjska nogometna လိဂ်
NK Naklo
NK Velesovo-Cerklje
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:30
|
စလိုဗေးနီးယား အပျော်တမ်း Gorenjska nogometna လိဂ်
NK Niko Železniki
NK Bitnje
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:30
|
စလိုဗေးနီးယား အပျော်တမ်း Gorenjska nogometna လိဂ်
NK Sava Kranj
NK Bled-Bohinj Hirter
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:30
|
စလိုဗေးနီးယား အပျော်တမ်း Gorenjska nogometna လိဂ်
NK Kranj
NK Kranjska Gora
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:30
|
စလိုဗေးနီးယား အပျော်တမ်း Gorenjska nogometna လိဂ်
NK Kranj
NK Kranjska Gora
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
14:30
|
စလိုဗေးနီးယား အပျော်တမ်း Gorenjska nogometna လိဂ်
NK Kranj
NK Kranjska Gora
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
14:30
|
စလိုဗေးနီးယား အပျော်တမ်း Gorenjska nogometna လိဂ်
ŠD Polet
Britof
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
14:30
|
စလိုဗေးနီးယား အပျော်တမ်း Gorenjska nogometna လိဂ်
NK Naklo
NK Velesovo-Cerklje
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
14:30
|
စလိုဗေးနီးယား အပျော်တမ်း Gorenjska nogometna လိဂ်
NK Niko Železniki
NK Bitnje
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
14:30
|
စလိုဗေးနီးယား အပျော်တမ်း Gorenjska nogometna လိဂ်
ŠD Predvor
ŠD Visoko
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Bacau
CS Siretu Săucești
AS Voința Cleja
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Vâlcea
AS Stejarul Vlădești ၂၀၀၉
ACS Corona Mihaesti
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Vâlcea
AS Viitorul P. Măglași
CS Șușani
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း AF Porto I Division – စီးရီး 2
ADC Várzea do Douro
GD Livração
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK ခရိုအေးရှား Pojatno
NK Kupinec
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
Slovenia အပျော်တမ်း 1. MNL Murska Sobota
NK Kema Puconci
NK Lipa
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း IV လိဂ် - Pomorska
Gryf Wejherowo
KS Sparta Sycewice
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Daruvar
NK Tomislav Berek
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. Zagrebačka NL
NK Čulinec
NK Čehi
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
Slovenia အပျော်တမ်း 1. MNL Murska Sobota
NK Cankova
ŠD NK Križevci
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း PFL Pančevo
FK Sloga Plandište
FK Jedinstvo Stević Kačarevo
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား ၂။လိဂ်
Slavoj Trebisov
KFC Komarno
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Bacau
CS Siretu Săucești
AS Voința Cleja
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Medjuopštinska liga Sever
FK Osaonica Bagrdan
FK Mladost Končarevo
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Caras Severin
CS Moldova Noua
FC Nera Bogodinś
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
Slovenia အပျော်တမ်း 1. MNL Murska Sobota
NK Kema Puconci
NK Lipa
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
ŠNK Lunjkovec
NK Mladost Sveti Petar
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. Zagrebačka NL
NK Čulinec
NK Čehi
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Brestovac Garešnički Brestovac
NK Kamen Sirč
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Daruvar
NK Tomislav Berek
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK ခရိုအေးရှား Pojatno
NK Kupinec
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. Zagrebačka NL
NK Šparta
NK Mladost Buzin
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Kutina
NK Moslavina Donja Gračenica
NK Matija Gubec Kutina
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ပေါ်တူဂီ အမျိုးသမီး အမျိုးသားပြိုင်ပွဲ
SC Braga
Damaiense
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း PFL Pančevo
FK Sloga Plandište
FK Jedinstvo Stević Kačarevo
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ဟန်ဂေရီ အပျော်တမ်း Nyír-Wetland Megyei I. osztály
Nyírbátori LSE
Újfehértó SE
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Vâlcea
AS Crețeni
AS Viitorul Pietrari
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Vâlcea
AS Viitorul P. Măglași
CS Șușani
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Bacau
AFC Bubu
AS Flamura Roșie Săscut
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Bacau
ACS Gauss Bacău
AS Negri
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Graničar Magić ခရီးဆောင်အိတ်
NK Posavac Davor
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း AF Porto I Division – စီးရီး 2
ADC Várzea do Douro
GD Livração
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း 2. Južnobanatska လိဂ် "Istok"
FK Sloga Margita
FK Banat Vršac
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Bacau
ACS Bamirom Dumbrăveni
ACS Viitorul Nicolae Bălcescu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း IV လိဂ် - Pomorska
Gryf Wejherowo
KS Sparta Sycewice
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. Zagrebačka NL
NK Čulinec
NK Čehi
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. Zagrebačka NL
NK Šparta
NK Mladost Buzin
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
15:00
|
ပေါ်တူဂီ အမျိုးသမီး အမျိုးသားပြိုင်ပွဲ
SC Braga
Damaiense
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
ŠNK Lunjkovec
NK Mladost Sveti Petar
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Vâlcea
AS Stejarul Vlădești ၂၀၀၉
ACS Corona Mihaesti
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Bacau
CS Siretu Săucești
AS Voința Cleja
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
15:00
|
Austria အပျော်တမ်း Regionalliga အနောက်
SC Imst ၁၉၃၃
SC Röthis
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
15:00
|
Austria အပျော်တမ်း Regionalliga အနောက်
TSV စိန့်ဂျိုဟန်
RW Rankweil
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
15:00
|
ဆွစ်ဇာလန်မြှင့်တင်ရေးအဖွဲ့ချုပ်
Basel II
SC Brühl SG
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
15:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား ၂။လိဂ်
FC Petrzalka 1898
1. FC Tatran Prešov
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း 2. Liga FBiH – Zapad
NK Vitez
FK Vitez
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း 2. Liga FBiH – Zapad
NK Romari Vitez
NK Podgrmeč Sanski အများစု
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
15:00
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ Divide B
FK Ostrov
FK Seko Louny
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
15:00
|
Austria အပျော်တမ်း Regionalliga အနောက်
Dornbirner SV
SK Bischofshofen
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
15:00
|
ဆွစ်ဇာလန် အမျိုးသမီး စူပါလိဂ်
FC Rapperswil-Jona
Frauenteam Thun Berner Oberland
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
15:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား ၃။ လီဂါ၊ အနောက်
MŠK Fomat Martin
MFK Dubnica
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Starigrad
NK Prugovac
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း 2. Liga FBIH – Centar
FK Mošćanica Sarajevo
NK Natron Maglaj
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
15:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား ၂။လိဂ်
Slavoj Trebisov
KFC Komarno
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
15:00
|
ဆလိုဗေးနီးယား ၁။ SNL
NK Tabor Sežana
ND Gorica
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
15:00
|
ဟန်ဂေရီ NB I၊ အမျိုးသမီးများ
MTK ဟန်ဂေရီ
Szent Mihaly SE
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Valpovo
NK Zrinski Vinogradci
NK Tomislav Šag
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Valpovo
NK Bistrinci
NK Gaj Brođanci
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Valpovo
NK Zrinski Vinogradci
NK Tomislav Šag
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Valpovo
NK Bistrinci
NK Gaj Brođanci
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
CS Recolta Apateu
ACS Cetate Dezna
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
15:00
|
ဂါနာကင်တမ်ပိုဇုန်
Kintampo Fighters FC
Kintampo Kwese FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
15:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း Santo Tirso ပြိုင်ပွဲ
FC Burgães
AMCH ဖုန်းမြည်သံ
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း Santo Tirso ပြိုင်ပွဲ
FC Burgães
AMCH ဖုန်းမြည်သံ
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ဟန်ဂေရီ အပျော်တမ်း BLSZ I. osztály
43. sz. Építők SK
Szent István SE
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 4 အာရဒ်
CS Voința Macea
CS Beliu
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 4 အာရဒ်
CS Voința Macea
CS Beliu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Osijek
NK Elektra Osijek
NK BSK Beketinci
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Osijek
NK Elektra Osijek
NK BSK Beketinci
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း IV လိဂ် - Wielkopolska
Ostrów Wielkopolski စင်တာ
Pogoń Łobenica
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း Područna liga – Banja Luka
FK Borac Drvar
FK Krupa
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း Područna liga – Banja Luka
Rekreativo Banja Luka
FK Zmijanje
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း Područna liga – Banja Luka
FK Gomionica Bronzani Majdan
FK Vrbas
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း Područna liga – Banja Luka
Omladinac Banja Luka
OFK Spartak 2013
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း Područna liga – Banja Luka
FK Gomionica Bronzani Majdan
FK Vrbas
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း Područna liga – Banja Luka
Omladinac Banja Luka
OFK Spartak 2013
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း Područna liga – Banja Luka
FK Borac Drvar
FK Krupa
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 4 အာရဒ်
CS Victoria Nadlac
ACS ACB Ineu II
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း Područna liga – Banja Luka
Rekreativo Banja Luka
FK Zmijanje
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
AS Flacăra Țipar
CS Avantul Târnova
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
AS Flacăra Țipar
CS Avantul Târnova
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း Klasa Okręgowa – Krosno
JKS Czarni 1910 Jasło
MKS Ostoja Kołaczyce
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Samoborski Otok
NK Ostrna
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Našice
NK Šipovac
NK Poganovci
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Zadarska
NŠK Podgradin
NK Arbanasi Zadar
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Našice
NK Šipovac
NK Poganovci
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Zadarska
NŠK Podgradin
NK Arbanasi Zadar
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Mladost Draž
NK Motičina
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Tomislav Đulovac
NK Mladost-Nada Hrastovac
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Dinamo Dežanovac
NK Lasta Palešnik
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Tomislav Đulovac
NK Mladost-Nada Hrastovac
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Tomislav Đulovac
NK Mladost-Nada Hrastovac
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 4 အာရဒ်
CS Podgoria Pancota
CS Victoria Zăbrani
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Vojvođanska Liga "Istok"
FK Jedinstvo Vlajkovac
FK Mladost Omoljica
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
AS Varfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
AS Varfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Livade
NK Novigrad 1947
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း MFL Sombor – 2. အဖျက်ခံရသည်။
FK Pik 2023 Sombor
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း MFL Sombor – 2. အဖျက်ခံရသည်။
FK Pik 2023 Sombor
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Bestovje
NK Jamnica Pisarovina
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Bestovje
NK Jamnica Pisarovina
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:30
|
ဆွစ်ဇာလန် အပျော်တမ်း 2. Liga FVRZ
FC Regensdorf
FC Urdorf
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:30
|
အဇာဘိုင်ဂျန် Misli ပရီးမီးယားလိဂ်
Qarabağ
Neftçi Baku PFK
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Radnik Majur
NK Sloga Jazavica-Roždanik
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:30
|
ခရိုအေးရှား ၃။ NL – စင်တာ
NK Kurilovec
HNK Segesta
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:30
|
ဆွစ်ဇာလန် အပျော်တမ်း 2. Liga FVRZ
FC Regensdorf
FC Urdorf
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:30
|
မက္ကဆီကို U23 Liga MX၊ Apertura
CF Pachuca U23
Puebla FC U23
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
15:30
|
ပိုလန် I Liga
KS Lechia Gdańsk
GKS Tychy
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Lovor Nijemci
NK Županja ၇၇
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Lovor Nijemci
NK Županja ၇၇
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
15:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Druga Novosadska လီဂါ
FK Stražilovo Sremski Karlovci
FK Petar Puača Novi ဝမ်းနည်းစရာ
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Druga Novosadska လီဂါ
FK Miletic Mošorin
FK Sofex Futog
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Druga Novosadska လီဂါ
FK Titel
FK Borac Rakovac
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Druga Novosadska လီဂါ
FK Železničar Novi ဝမ်းနည်းစရာ
FK Hajduk Gardinovci
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Druga Novosadska လီဂါ
FK Titel
FK Borac Rakovac
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Druga Novosadska လီဂါ
FK Obilić Vilovo
FK Vinogradar Ledinci
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Druga Novosadska လီဂါ
FK Miletic Mošorin
FK Sofex Futog
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Druga Novosadska လီဂါ
FK Stražilovo Sremski Karlovci
FK Petar Puača Novi ဝမ်းနည်းစရာ
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:30
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း Liga Okręgowa - Warszawa I
ချွတ်ယွင်းချက် Wyszków
Wicher Kobyłka
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:30
|
ဟန်ဂေရီ အပျော်တမ်း BLSZ I. osztály
Testvériség SE
ပြည်ထောင်စု FC
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Borac Drenovci
NK Slavonac Gradiste
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
16:00
|
နယ်သာလန် အပျော်တမ်း Derde Divisie
VV UNA
hsv hoek
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
16:00
|
ပေါ်တူဂီ U19 ပြိုင်ပွဲ
Paços de Ferreira U19
Boavista FC U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
16:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Bitburg 1919
FC Rot-Weiss Koblenz
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
16:00
|
နယ်သာလန် အပျော်တမ်း Derde Divisie
HV & CV အမြန်
VV Kloetinge
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
16:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း AF Algarve I ဌာနခွဲ
FC Carvoeiro United
Padernense ကလပ်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
16:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Bitburg 1919
FC Rot-Weiss Koblenz
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
16:00
|
ဆွစ်ဇာလန် အမျိုးသမီး စူပါလိဂ်
ဘေဆယ်
FC Sankt Gallen-Staad
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
16:00
|
ပေါ်တူဂီ U19 ပြိုင်ပွဲ
SC Farense U19
ဘင်ဖီကာ U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
16:00
|
ပေါ်တူဂီ U19 ပြိုင်ပွဲ
Paços de Ferreira U19
Boavista FC U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
16:00
|
ပေါ်တူဂီ U19 ပြိုင်ပွဲ
Lusitania FC Lourosa U19
Gil Vicente FC U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
16:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga Niederrhein
KFC Uerdingen ၀၅
Mülheimer FC ၉၇
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
16:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း AF Beja II ဌာနခွဲ - ဒုတိယအဆင့်
Barrancos FC
SC Ferreirense
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
16:30
|
စပိန်လာလီဂါ
Girona
ဘာစီလိုနာ
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
17:00
|
ဆွစ်ဇာလန် အမျိုးသမီး စူပါလိဂ်
Servette FC Chênois Féminin
FC Aarau
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
17:00
|
ဆွစ်ဇာလန် အပျော်တမ်း 2. FTC လိဂ်
AC Ravecchia
Vedeggio Calcio
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
17:00
|
ဆွစ်ဇာလန် အမျိုးသမီး စူပါလိဂ်
Servette FC Chênois Féminin
FC Aarau
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
17:00
|
ဆွစ်ဇာလန် အပျော်တမ်း 2. FTC လိဂ်
AC Ravecchia
Vedeggio Calcio
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
17:00
|
Austria အပျော်တမ်း Regionalliga စင်တာ
USV Weindorf St. Anna က Aigen ပါ။
Sparkasse Gleisdorf
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
17:00
|
USA MLS Next Pro
New England Revolution II
Chicago Fire FC II
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
17:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga Westfalen
Turkspor Dortmund 2000
ASC ဒေါ့မွန်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
17:00
|
ဆွစ်ဇာလန် အမျိုးသမီး စူပါလိဂ်
Servette FC Chênois Féminin
FC Aarau
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
17:00
|
မက္ကဆီကိုလီဂါ ပရီးမီးယားလိဂ် စီးရီးအေ၊ အုပ်စု ၁
ကိုယ်ပိုင်အုပ်ချုပ်ခွင့်ရ Tamaulipas တက္ကသိုလ်
Mineros de Fresnillo FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
18:00
|
မက္ကဆီကိုလီဂါ MX၊ အမျိုးသမီး၊ ကလော့စူရာ
Cougars UNAM
Querétaro
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
18:00
|
ဘရာဇီး U20 Capixaba – အုပ်စု C
Rio Branco-ES U20
Nova Venécia U20
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
18:00
|
ဘရာဇီး အပျော်တမ်း U17 Gaúcho - အုပ်စု A
SER Panambi U17
Aimoré U17
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
18:00
|
ဘရာဇီး အပျော်တမ်း U17 Gaúcho - အုပ်စု A
São Luiz U17
လူငယ် U17
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
18:00
|
ဘရာဇီး U20 Capixaba – အုပ်စု C
Rio Branco-ES U20
Nova Venécia U20
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
18:00
|
ဘရာဇီး အပျော်တမ်း U17 Gaúcho - အုပ်စု A
SER Panambi U17
Aimoré U17
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
18:00
|
ဘရာဇီး အပျော်တမ်း U17 Gaúcho - အုပ်စု A
São Luiz U17
လူငယ် U17
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
18:00
|
မက္ကဆီကိုလီဂါ MX၊ အမျိုးသမီး၊ ကလော့စူရာ
Cougars UNAM
Querétaro
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
18:00
|
ပီရူးလိဂ် ၁
Los Chankas CYC
Cusco FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
18:00
|
ဘရာဇီး U20 Catarinense
Marcílio Dias U20
Araquari U20 နိုင်ငံ
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
18:00
|
ဘရာဇီး U20 Catarinense
Chapecoense U20
Barra FC U20
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
18:00
|
ဘရာဇီး U20 Catarinense
Internacional de Lages U20
Criciúma U20
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း ဗိုလ်ချုပ် Roca - ပထမပိုင်း
CA Nicolás Bruzone – SUB 14
CS y D. Barrio Quirno – SUB 14
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း ဗိုလ်ချုပ် Roca - ပထမပိုင်း
ယဉ်ကျေးမှု ဒယ်လ် ကမ်ပီလို – SUB 14
ယဉ်ကျေးမှု Mattaldi – SUB 14
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း ဗိုလ်ချုပ် Roca - ပထမပိုင်း
Deportivo Moto Kart – SUB 14
Recreativo Estrellas – SUB 14
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
18:30
|
ဘရာဇီး U20 Paranaense – ပထမအဆင့်၊ အုပ်စု A
အက်သလက်တီကို U20
PSTC Procopense U20
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
18:30
|
ဘရာဇီး U20 Paranaense – ပထမအဆင့်၊ အုပ်စု A
Rolândia EC U20
Iraty U20
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
18:30
|
နော်ဝေ 2nd Division အုပ်စု 2
Stjørdals/Blink
Tromsdalen UIL
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
18:30
|
စပိန်လီဂါ အက်ဖ်
Granada
ဘာစီလိုနာ
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း ဗိုလ်ချုပ် Roca - ပထမပိုင်း
Ind'te de Ranqueles – SUB 14
CA Talleres – SUB 14
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
18:30
|
ဘရာဇီး U20 Paranaense – ပထမအဆင့်၊ အုပ်စု A
အက်သလက်တီကို U20
PSTC Procopense U20
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း ဗိုလ်ချုပ် Roca - ပထမပိုင်း
Deportivo Moto Kart – SUB 14
Recreativo Estrellas – SUB 14
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
18:30
|
စပိန်လီဂါ အက်ဖ်
Granada
ဘာစီလိုနာ
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
18:30
|
ဘရာဇီး U20 Paranaense – ပထမအဆင့်၊ အုပ်စု A
အက်သလက်တီကို U20
PSTC Procopense U20
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
18:30
|
ဘရာဇီး အပျော်တမ်း U17 Cearense
Tirol/CEFAT U17
FC Acopiara Academy U17
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
18:30
|
ဘရာဇီး အပျော်တမ်း U17 Cearense
Ceará U17
မီးရထား U17
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
18:30
|
ဘရာဇီး အပျော်တမ်း U17 Cearense
Ceará U17
မီးရထား U17
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
18:30
|
ဘရာဇီး အပျော်တမ်း U17 Cearense
São Gerardo EC U17
Aliança-CE U17
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
18:30
|
ဘရာဇီး အပျော်တမ်း U17 Cearense
Santa Cruz FC-CE U17
Fortaleza U17
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
18:30
|
ဘရာဇီး အပျော်တမ်း U17 Cearense
Tirol/CEFAT U17
FC Acopiara Academy U17
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Régionale 2 – Pool A
US Ansoise
CS Bouillaantais
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Régionale 2 – Pool A
AS Dragon
ပြိုင်ကားကလပ် Basse-Terre
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Régionale 2 – Pool A
အေစီ စိန့်ရောဘတ်
LUNAR
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Régionale 2 – Pool A
JS Old Habitants
CS Capesterrien
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
20:00
|
ပြင်သစ် အပျော်တမ်း Guadeloupe Régionale ၁
US Baie-Mahault
Phare du တူးမြောင်း
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/04
20:00
|
ကိုလံဘီယာ အမျိုးသမီးလိဂ်
Independiente Medellin
CD Cortuluá
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Regionale 3 – Pool A
ASC Carénage
Mondial ကလပ်
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Regionale 3 – Pool A
ASC Carénage
Mondial ကလပ်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/04
20:30
|
အီကွေဒေါ LigaPro စီးရီးအေ
Mushuc Rune
LDU
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
21:00
|
USA MLS Next Pro
Chattanooga F.C.
အော်လန်ဒိုမြို့ B
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
23:00
|
အာဂျင်တီးနား Primera C Metropolitana
Deportivo Muñiz
Central Córdoba de Rosario
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
23:00
|
မက္ကဆီကိုလီဂါ MX၊ အမျိုးသမီး၊ ကလော့စူရာ
Pachuca
Tigre UANL
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
23:30
|
US MLS
San Jose ငလျင်
Los Angeles မြို့ FC အသင်း
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/04
23:30
|
US MLS
Inter မိုင်ယာမီ CF
New York က Red Bull
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
01:06
|
မက္ကဆီကိုလီဂါ MX၊ အမျိုးသမီး၊ ကလော့စူရာ
ဆန်းတို့စ Laguna
Mazatlan FC
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
01:06
|
မက္ကဆီကိုလီဂါ MX၊ အမျိုးသမီး၊ ကလော့စူရာ
ဆန်းတို့စ Laguna
Mazatlan FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
02:00
|
အမေရိကန် အမျိုးသား အမျိုးသမီး ဘောလုံး အဖွဲ့ချုပ်
Portland Thorns FC
ဝါရှင်တန်စိတ်ဝိညာဉ်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
02:00
|
USA USL ချန်ပီယံရှစ်
Monterey Bay FC
Indy Eleven
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
02:00
|
နယူးဇီလန် အမျိုးသား အဖွဲ့ချုပ်
Western Suburbs FC
SC ကို ရပ်လိုက်ပါ။
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
03:00
|
Fiji Digicel ပရီးမီးယားလိဂ်
နာဒီ FC
Suva FC
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
03:10
|
မက္ကဆီကိုလီဂါ MX၊ အမျိုးသမီး၊ ကလော့စူရာ
FC Juarez
ကလပ်အမေရိကတိုက်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
03:10
|
မက္ကဆီကိုလီဂါ MX၊ အမျိုးသမီး၊ ကလော့စူရာ
FC Juarez
ကလပ်အမေရိကတိုက်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
03:30
|
တဟီတီလီဂူး ၁ ဗီနီ
AS Central အားကစား
AS Tefana
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
04:00
|
ဂျပန် Nadeshiko လိဂ်၊ Div. ၁၊ အမျိုးသမီး
Orca Kamogawa FC
Ehime FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
05:00
|
သြစတြေးလျ NPL၊ နယူးဆောက်ဝေးလ်
Wollongong ဝုဖ်
Central Coast Mariners လူငယ်
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
05:00
|
သြစတြေးလျ NPL၊ နယူးဆောက်ဝေးလ်
ဆစ်ဒနီယူနိုက်တက်
Western Sydney Wanderers လူငယ်
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
05:00
|
သြစတြေးလျ ဗစ်တိုးရီးယား ပရီးမီးယားလိဂ် အမျိုးသမီး
Calder United SC
Preston Lions
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
05:00
|
သြစတြေးလျ NPL၊ နယူးဆောက်ဝေးလ်
ဆစ်ဒနီယူနိုက်တက်
Western Sydney Wanderers လူငယ်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
07:00
|
နိုင်ဂျီးရီးယား NLO ဌာနခွဲတစ်လိဂ် - Akure စင်တာ
လှပသော Tour FC
Bussdors Utd FC
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
07:00
|
China CFA Division Two League ၊
Langfang Glory City FC
Shaanxi Union FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
07:00
|
စပိန် အပျော်တမ်း စစ်မှုထမ်းဟောင်း လိဂ် မက်ဒရစ် မြောက်ပိုင်း
AD Colmenar Viejo (V)
Haro Villanueva FC (V)
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
07:00
|
စပိန် အပျော်တမ်း စစ်မှုထမ်းဟောင်း လိဂ် မက်ဒရစ် မြောက်ပိုင်း
AD Colmenar Viejo (V)
Haro Villanueva FC (V)
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
07:00
|
စပိန် အပျော်တမ်း စစ်မှုထမ်းဟောင်း လိဂ် မက်ဒရစ် မြောက်ပိုင်း
Bar La Herradura Torrejón (V)
CD Loech (V)
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
07:00
|
စပိန် အပျော်တမ်း စစ်မှုထမ်းဟောင်း လိဂ် မက်ဒရစ် မြောက်ပိုင်း
CD Algete (V)
AD Konnico El Casar (V)
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
07:00
|
စပိန် အပျော်တမ်း စစ်မှုထမ်းဟောင်း လိဂ် မက်ဒရစ် မြောက်ပိုင်း
Bar La Herradura Torrejón (V)
CD Loech (V)
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
07:00
|
စပိန် အပျော်တမ်း စစ်မှုထမ်းဟောင်း လိဂ် မက်ဒရစ် မြောက်ပိုင်း
CD Algete (V)
AD Konnico El Casar (V)
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
07:30
|
China CFA Division Two League ၊
Xi An Ronghai
Shandong Taishan B
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Bacau
AS Viitorul Berești-Tazlău
AS Vulturul Măgirești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Bacau
CS Sportul Onești
AS Bradul Mănăstirea Cęin
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Calarasi
ACS Viitorul Ileana II
AFC Progresul Perișoru
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
ASA Avântul Tătăruși
AS Viitorul Brăești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
Voința Moțca
AS Biruința Miroslovești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Calarasi
ACS Înainte Modelu II
AS Avantul Pietroiu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Calarasi
ACS Tricolorul Jegălia
AS Șoimi Unirea
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Bacau
CS Sportul Onești
AS Bradul Mănăstirea Cęin
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Bacau
AS Bârsănești
CS Doftean
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Bacau
AS Viitorul Berești-Tazlău
AS Vulturul Măgirești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Calarasi
ACS Viitorul Ileana II
AFC Progresul Perișoru
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
08:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Osvit Đelekovec
NK Drava Novigrad Podravski
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
08:00
|
ဂါနာကင်တမ်ပိုဇုန်
Kintampo New Vision FC
Yakam FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
AS Progresul Deleni
AS Biruința Miroslovești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
Voința Moțca
AS Pașcani စက်ခေါင်း
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
AS Viitorul Brăești
2023 Todirești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
AS Viitorul Brăești
2023 Todirești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
Voința Moțca
AS Pașcani စက်ခေါင်း
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
Spicul Heleșteni
FC Recolta Conțești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
CS Unirea Mircești
Viitorul Hărmănești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Iasi
Stejarul Sinești
AS Victoria Lețcani
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Iasi
USV Iași အဖြစ်
AS Tonmir Iași
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Iasi
Unirea Alexandru Ioan Cuza
AS Țuțora
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Iasi
Stejarul Sinești
AS Victoria Lețcani
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Iasi
USV Iași အဖြစ်
AS Tonmir Iași
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
08:00
|
စပိန် အပျော်တမ်း စစ်မှုထမ်းဟောင်း လိဂ် မက်ဒရစ် မြောက်ပိုင်း
Cosmos FC (V)
CD Futuro ဆန်ဖရန်စစ္စကို (V)
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
08:00
|
စပိန် အပျော်တမ်း စစ်မှုထမ်းဟောင်း လိဂ် မက်ဒရစ် မြောက်ပိုင်း
Cosmos FC (V)
CD Futuro ဆန်ဖရန်စစ္စကို (V)
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
CS Gloria Românești
AS Biruinta Movileni
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
Voința Bosia
Poiana Popești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
CS Dumești
CS Tomești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
FC Viitorul Plugari
Voința Voinești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
Voința Bosia
Poiana Popești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
FC Viitorul Plugari
Voința Voinești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
CS Dumești
CS Tomești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
CS Gloria Românești
AS Biruinta Movileni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
08:15
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ CFL
Slovan Liberec U21
FC Hradec Kralove B
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
08:15
|
ဆွစ်ဇာလန် အပျော်တမ်း 2. Liga FVRZ
FC Wettswil-Bonsetten ၂
FC Seefeld Zurich
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
08:15
|
မွန်ဂိုလီးယား ပရီးမီးယားလိဂ်
FC Bavarians
Khoromkhon ကလပ်
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
08:15
|
မွန်ဂိုလီးယား ပရီးမီးယားလိဂ်
FC Bavarians
Khoromkhon ကလပ်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
08:15
|
မွန်ဂိုလီးယား ပရီးမီးယားလိဂ်
FC Bavarians
Khoromkhon ကလပ်
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
08:30
|
Austria အပျော်တမ်း Regionalliga စင်တာ
Klagenfurt ကိုမေးပါ။
Wolfsberger AC အ II ကို
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
08:30
|
Austria အပျော်တမ်း Regionalliga စင်တာ
Klagenfurt ကိုမေးပါ။
Wolfsberger AC အ II ကို
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
08:30
|
Austria အပျော်တမ်း Regionalliga စင်တာ
Klagenfurt ကိုမေးပါ။
Wolfsberger AC အ II ကို
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
09:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း A-Jun-BL S/SW
TSV 1860 München U19
Mainz 05 U19
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
09:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
FC Recolta Conțești
CS Unirea Mircești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
09:00
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Eccellenza Lazio Girone A
ASD Aurelia Antica Aurelio
Amatrice Rieti
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
09:00
|
နိုင်ဂျီးရီးယား NLO ဌာနခွဲတစ်လိဂ် - Akure စင်တာ
Buruj Fc
Glory Boys Fc
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
09:00
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Eccellenza Lazio Girone B
ASD Vicovaro
Certosa 1965 ပေးရပါတယ်။
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
09:00
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ CFL
FK Teplice B
TJ Sokol Zivanice
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
09:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း A-Jun-BL အနောက်
Bochum U19
MSV Duisburg U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
09:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း A-Jun-BL S/SW
TSV 1860 München U19
Mainz 05 U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
09:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Bacau
AS Viitorul Dămienești
CSM Moinești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
09:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
FC Recolta Conțești
CS Unirea Mircești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
09:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း A-Jun-BL N/NE
Hertha Berlin U19
VfL Osnabrück U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
09:00
|
နိုင်ဂျီးရီးယား NLO ဌာနခွဲတစ်လိဂ် - Akure စင်တာ
Buruj Fc
Glory Boys Fc
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
09:00
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ CFL
FK Teplice B
TJ Sokol Zivanice
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
09:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား ၃။ လီဂါ၊ အရှေ့
Slavia TU Košice
ŠK Odeva Lipany
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
09:00
|
နိုင်ဂျီးရီးယား NLO ဌာနခွဲတစ်လိဂ် - Akure စင်တာ
Ingas Fc
City Stars Fc
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
09:00
|
စပိန်အပျော်တမ်း Tercera Federación၊ အုပ်စု ၇
RSD Alcalá
Rayo Vallecano B
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
09:00
|
Andorra Primera ဌာနခွဲ
FC Ordino
CF Atlètic America
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
09:00
|
Austria အပျော်တမ်း Bundesliga၊ အမျိုးသမီးများ
USV Neulengbach
FC Wacker Innsbruck
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
09:00
|
ဂျာမနီ ၂။ ဘွန်ဒက်လီဂါ၊ အမျိုးသမီး
ဟမ်ဘာဂါ SV
1. FFC Turbine Potsdam
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
09:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း A-Jun-BL S/SW
TSV 1860 München U19
Mainz 05 U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
09:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား U19
AS Trencin U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
09:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna pirkond
Rummu Dünamo
Vändra JK Vaprus II
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
09:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna pirkond
Rummu Dünamo
Vändra JK Vaprus II
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
09:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna pirkond
Rummu Dünamo
Vändra JK Vaprus II
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
09:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း V. Liga – Wielkopolska
Piast Czekanów
Zawisza Łęka Opatowska
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
09:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း V. Liga – Wielkopolska
Piast Czekanów
Zawisza Łęka Opatowska
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
09:15
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Eccellenza Lazio Girone A
ASD စတုတ္ထမြောက် မြူနီစီပယ်
ကျောင်းဝင်း EUR 1960
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
09:30
|
အက်စ်တိုးနီးယား Esiliga B
Narva Trans U21
Viljandi JK Tulevik
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
10:00
|
ဆွစ်ဇာလန် အပျော်တမ်း 2. Liga FVRZ
FC Kloten
Seuzach
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
10:00
|
ဆွစ်ဇာလန် အပျော်တမ်း 2. OFV လိဂ်
FC Vaduz ၂
Valposchiavo Calcio
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
10:00
|
ဆွစ်ဇာလန် အပျော်တမ်း 2. OFV လိဂ်
FC Vaduz ၂
Valposchiavo Calcio
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
10:00
|
ဟန်ဂေရီ NB III Kelet
Ceglédi VSE
Martfui LSE
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
10:00
|
ပေါ်တူဂီ U19 ပြိုင်ပွဲ
FC Porto U19
Famalicao U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
10:00
|
စပိန်အပျော်တမ်း Tercera Federación၊ အုပ်စု ၇
CD Unión Sur Yaiza
Tenerife B
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
10:00
|
ပေါ်တူဂီ အမျိုးသမီး အမျိုးသားပြိုင်ပွဲ
Valadares Gaia
ဘင်ဖီကာ
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
10:00
|
ဟောင်ကောင် ပရီးမီးယားလိဂ်
ဟောင်ကောင် Rangers
ဟောင်ကောင် U23
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
10:00
|
ပေါ်တူဂီ အမျိုးသမီး အမျိုးသားပြိုင်ပွဲ
Vilaverdense FC
မာရီတီမို
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
10:00
|
စပိန်အပျော်တမ်း Tercera Federación၊ အုပ်စု ၇
Luarca CF
UD Gijón စက်မှုဇုန်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
10:00
|
ဂါနာကင်တမ်ပိုဇုန်
Kintampo Great United FC
Dega FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
11:00
|
အက်စတိုးနီးယား II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tallinna JK Puuma
FC Elva II
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
11:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း A-Jun-BL S/SW
ဟော့ဖန်ဟိမ်း U19
VfB Stuttgart U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
11:00
|
ဆွီဒင်ဌာနခွဲ 2၊ Västra Götaland
လှပသော GIF
Hittarps IK
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
11:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Regionalliga Nordost
FSV Luckenwald
Hansa Rostock II
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
11:00
|
အက်စတိုးနီးယား II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tallinna JK Puuma
FC Elva II
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
11:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း A-Jun-BL S/SW
ဟော့ဖန်ဟိမ်း U19
VfB Stuttgart U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
11:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Regionalliga Nordost
FSV Luckenwald
Hansa Rostock II
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
11:00
|
ဒိန်းမတ် အပျော်တမ်း Danmarksserien
Vorup FB
B. 1909 Odense
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
11:00
|
ဆွီဒင် အပျော်တမ်း Elitettan၊ အမျိုးသမီးများ
IK Uppsala
Umeå IK
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
11:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Regionalliga Nordost
ဗစ်တိုးရီးယား ဘာလင်
Chemnitzer FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
11:00
|
လတ်ဗီးယား Virsliga
Valmiera FC
RFS
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
11:00
|
ဒိန်းမတ် အပျော်တမ်း Danmarksserien
Horsens FS
Nørresundby BK
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
11:00
|
အက်စတိုးနီးယား II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tabasalu Ulasabat CF
FC Nomme United U21
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
11:00
|
အက်စတိုးနီးယား II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tabasalu Ulasabat CF
FC Nomme United U21
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
11:00
|
စပိန်အပျော်တမ်း Lliga Elit Catalana
EU ရူဘီ
Atletic Lleida
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
11:15
|
မွန်ဂိုလီးယား ပရီးမီးယားလိဂ်
Deren
TUV Buganud
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
11:30
|
အက်စ်တိုးနီးယား ပရီမီယံ လီဂါ
Flora တဲလင်းမြို့
FCI Levadia Tallinn
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
11:30
|
ဂျာမနီ ၁။ ဘွန်ဒက်လီဂါ
SV 07 Elversberg
Hertha ဘာလင်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
12:00
|
ဆွစ်ဇာလန် အပျော်တမ်း 2. OFV လိဂ်
FC Montlingen
FC Buchs
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
12:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း A-Jun-BL S/SW
Kaiserslautern U19
Greuther Fürth U19
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
12:00
|
ဆွီဒင်ဌာနခွဲ 2၊ Norra Götaland
Lidköpings FK
IK Kongahälla
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
12:00
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ 1. လီဂါ၊ အမျိုးသမီး
1. FC Slovako
SK ကို Slavia Praha
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
12:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga NOFV Nord
RSV Eintracht 1949 eV
SV Sparta Lichtenberg
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
12:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga NOFV Nord
FSV သမဂ္ဂ Fürstenwalde
Rostocker FC
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
12:00
|
ဆွီဒင်ဌာနခွဲ 2၊ Norra Götaland
IK Gauthiod
Säffle SK
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
12:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga NOFV Nord
RSV Eintracht 1949 eV
SV Sparta Lichtenberg
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
12:00
|
စကော့တလန်ပရီးမီးယားလိဂ်အမျိုးသမီး
Spartans WFC
Dundee Utd WFC
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
12:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga NOFV Nord
FSV သမဂ္ဂ Fürstenwalde
Rostocker FC
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
12:00
|
ဆွစ်ဇာလန် အပျော်တမ်း 2. OFV လိဂ်
FC Montlingen
FC Buchs
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
12:00
|
ဆွီဒင်အပျော်တမ်း U19 Allsvenskan
BK Häcken U19
Kalmar FF U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
12:00
|
ဆွစ်ဇာလန် အပျော်တမ်း 2. OFV လိဂ်
FC Montlingen
FC Buchs
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
12:00
|
ဆွီဒင်ဌာနခွဲ 2၊ Norra Götaland
Lidköpings FK
IK Kongahälla
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
12:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga NOFV Nord
RSV Eintracht 1949 eV
SV Sparta Lichtenberg
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
12:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga NOFV Süd
Einheit Rudolstadt
VfB Germania Halberstadt
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
12:00
|
စပိန်လာလီဂါ
Osasuna
ရီးရဲလ် Betis
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
12:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 6
Sprint/Jeløy
FK Mjølner
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
12:00
|
နော်ဝေ 2nd Division အုပ်စု 2
မြင့်မားသော IF
Strømmen IF
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
12:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga NOFV Nord
FSV သမဂ္ဂ Fürstenwalde
Rostocker FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
12:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga NOFV Nord
Hertha Zehlendorf
TuS Makkabi ဘာလင်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
12:00
|
ဆွစ်ဇာလန်မြှင့်တင်ရေးအဖွဲ့ချုပ်
FC St Gallen II
FC Bulle
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
12:00
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ 1. လီဂါ၊ အမျိုးသမီး
1. FC Slovako
SK ကို Slavia Praha
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
12:15
|
ဆွစ်ဇာလန်စူပါလိဂ်
ဘေဆယ်
FC အသင်း Luzern
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
12:30
|
ဆွစ်ဇာလန် အပျော်တမ်း 2. OFV လိဂ်
တောင်ကြီးမြို့
FC Mels
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
12:30
|
ဆွစ်ဇာလန် အပျော်တမ်း 2. OFV လိဂ်
တောင်ကြီးမြို့
FC Mels
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
12:30
|
ဆွစ်ဇာလန် အပျော်တမ်း 2. OFV လိဂ်
တောင်ကြီးမြို့
FC Mels
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
12:30
|
သြစတြီးယား ဘွန်ဒက်စ်လီဂါ
SK Sturm Graz
Dr.V Hartberg
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
13:00
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Bremen-Liga
TUS Komet Arsten
Leher TS
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
13:00
|
ကိုဆိုဗိုစူပါလီဂါနှင့် ကိုဆိုဗွက်စ်
Malishev
SC Gjilani
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Calarasi
AS Phoenix Ulmu 2024
AFC Victoria Potcoava 2024
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Calarasi
AS Atletico Nicolae Bălcescu
AFC Viitorul Dragoș Vodă 2019
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
13:00
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Eccellenza Molise
ASD Termoli 2016
Olympia Agnonese
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
13:00
|
ဆွစ်ဇာလန် အပျော်တမ်း 2. OFV လိဂ်
FC Ems
FC Abtwil-Engelburg
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
13:00
|
ဘယ်လ်ဂျီယံ အပျော်တမ်း Tweede Afdeling VV B
Koninklijke Sporting Hasselt
RC Hades
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Calarasi
AS Atletico Nicolae Bălcescu
AFC Viitorul Dragoș Vodă 2019
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
13:00
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Eccellenza Molise
ASD Termoli 2016
Olympia Agnonese
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
13:00
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Eccellenza Molise
ACD Castel di Sangro Cep 1953
အမေရိကန် Venafro
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
13:00
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Promozione Molise
ASD Spinete
အဆွေခင်ပွန်း Aesernia
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
13:00
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Promozione Molise
Morcone Calcio
Vairano ယောက်ျားလေးတွေ
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
13:00
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Eccellenza Piemonte Girone A
Stresa Vergante
Biellese ၁၉၀၂
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
13:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Morlautern
TUS Mechtersheim
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
13:00
|
ဆွီဒင် Damallsvenskan
Piteå IF
Kristianstads DFF
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
13:00
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Promozione Molise
Altilia Samnium
ASD Calcio Montenero
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
13:00
|
ရုရှားပရီးမီးယားလိဂ်အမျိုးသမီး
WFC ရူဘင်ကာဇန်
WFC CSKA မော်စကို
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
13:00
|
စကော့တလန်ပရီးမီးယားလိဂ်အမျိုးသမီး
Montrose FC
Motherwell LFC
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
13:00
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Bremen-Liga
TUS Komet Arsten
Leher TS
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
13:00
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Bremen-Liga
FC ယူနီယံ 60 Bremen
KSV Vatan အားကစား
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
13:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း Liga Okręgowa - Siedlce
SKS Jabłonianka Jabłonna Lacka
Orzeł Unin
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Calarasi
AS Phoenix Ulmu 2024
AFC Victoria Potcoava 2024
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
13:00
|
ဆွစ်ဇာလန် အပျော်တမ်း 3. FTC လိဂ်
AC Lema
FC Rancate
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
13:00
|
ဆွစ်ဇာလန် အပျော်တမ်း 3. FTC လိဂ်
FC Ligornetto
Vedeggio Calcio II
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Calarasi
AS Unirea Frăsinet 2024
AFC Viitorul Valea Argovei
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
13:00
|
ဆွစ်ဇာလန် အပျော်တမ်း Erste Liga ဂန္တဝင်
FC Langenthal
FC Black Stars
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
13:00
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Eccellenza Molise
ACD Castel di Sangro Cep 1953
အမေရိကန် Venafro
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Calarasi
AS Unirea Frăsinet 2024
AFC Viitorul Valea Argovei
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
13:00
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Eccellenza Toscana Girone A
မြစ် Pieve
Pro Livorno-Sorgenti
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
13:00
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Eccellenza Toscana Girone A
AC Sporting Cecina 1929
Pontebuggianese SSD
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
13:00
|
ဖင်လန် Veikkausliiga
Gnistan
FC Haka
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
13:00
|
အီတလီစီးရီး D၊ Girone D
Sammaurese
Sangiuliano မြို့
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
13:00
|
အီတလီ Serie B
ဗင်းနစ်
Ferralpisalò
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
13:00
|
ပိုလန် I Liga
Wisła Plock
မော်တော် Lublin
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
13:00
|
ပိုလန် Ekstraklas
MKS Korona Kielce
Piast Gliwice
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
13:00
|
Austria အပျော်တမ်း Regionalliga အနောက်
FC Wolfurt
Kufstein
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
13:00
|
အီတလီစီးရီး D၊ Girone H
Fidelis Andria
Gelbison
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
13:00
|
ဆွီဒင် Damallsvenskan
Piteå IF
Kristianstads DFF
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
13:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Morlautern
TUS Mechtersheim
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
13:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga Niederrhein
Sportfreunde Baumberg
VfB 03 Hilden
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
13:00
|
အင်္ဂလန် FA အမျိုးသမီး စူပါလိဂ်
လီဗာပူးအသင်း အမျိုးသမီး
မန်ချက်စတာယူနိုက်တက်အမျိုးသမီးများနေ့
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
13:00
|
အီတလီစီးရီး D၊ Girone F
Alma ဂျူဗင်တပ်စ် Fano
Real Monterotondo Scalo
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
13:00
|
အီတလီစီးရီး D၊ Girone B
Castellanzese
ဘရူဆာပေါ်တို
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
13:00
|
အီတလီစီးရီး D၊ Girone A
Derthona
လီဂိုနာ
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
13:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း Klasa Okręgowa – Krosno
LKS Czeluśnica
LKS Przełom Besko
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
13:00
|
အက်စတိုးနီးယား II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Ajax Lasnamäe
FCI Levadia Tallinn U19
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
13:00
|
အက်စတိုးနီးယား II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Saku Sporting
Tallinna FC Zapoos
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
13:15
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga Mittelrhein
FC Union Schafhausen
ဟင်နဖ် ၀၅
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
13:15
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga Mittelrhein
FC Union Schafhausen
ဟင်နဖ် ၀၅
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
13:30
|
အီတလီ အပျော်တမ်း အင်္ဂါအမျိုးအစား Calabria – Girone A
ASD Tavern
ASD Rogliano 1948
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
13:30
|
အီတလီ အပျော်တမ်း အင်္ဂါအမျိုးအစား Calabria – Girone A
A.S.D. ဆန်လီယိုနာဒို
L.S.C. ဘဝ Simeri Crichi
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
13:30
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Prima အမျိုးအစား Calabria Girone C
ASD Pianopoli
ASD AEK Crotone
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
13:30
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Prima အမျိုးအစား Calabria Girone C
ASD Città di Aprigliano
Parenti Calcio 1979 USD
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
13:30
|
ဥဇဘက်ကစ္စတန် စူပါလိဂ်
FC Bunyodkor
Surkhon Termez
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
13:30
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Prima အမျိုးအစား Calabria Girone C
ASD Città di Aprigliano
Parenti Calcio 1979 USD
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
13:30
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Prima အမျိုးအစား Calabria Girone C
ASD Real Cittanova
ASD Campese
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
13:30
|
အီတလီ အပျော်တမ်း အင်္ဂါအမျိုးအစား Calabria – Girone A
A.S.D. တော်ဝင်ကာစီနို
ASD Strongoli 2023
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
13:30
|
အီတလီ အပျော်တမ်း အင်္ဂါအမျိုးအစား Calabria – Girone A
ASD Grifone Catanzaro
ASD Goodfellas Catanzaro
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
13:30
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Promozione Calabria Girone A
ASD Saint Michel
ASD Virtus Rorsarno
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
13:30
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga Westfalen
TuS Ennepetal
SF Siegen
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
13:30
|
အီတလီအပျော်တမ်း Promozione Alto Adige - Landesliga
SSV Ahntal
SSV Brunico Bruneck
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
13:30
|
အီတလီအပျော်တမ်း Promozione Alto Adige - Landesliga
SV Latsch
FC Gherdёina
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
13:30
|
အီတလီအပျော်တမ်း Promozione Alto Adige - Landesliga
ASV Riffian Kuens
AFC St. Martin Moos
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:00
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Prima အမျိုးအစား Sardegna – Girone A
ASD Vecchio Borgo S. Elia
ADP Baunese
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Harghita
AS Farkaslaka Lupeni
AS Nyiko Bisericani
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Harghita
ACS Sandominic
AS MÜ Frumoasa
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Harghita
AS Komisz Cozmeni
AS Străduinţa Mihăileni
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Harghita
AS Gagyvize Goagiu
AS Forțeni
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Harghita
AS Radicza Sânpaul
AS Andycom Avrămești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Harghita
AS Unirea Lueta
AS Hegyalja Vârșag
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Harghita
CS Corundi Ifjusag
AS Tineretul Morăreni
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Harghita
Gordon Bulgareni အဖြစ်
AS Căpâlniţa 2008
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Harghita
AS Test veriseg Atid
AS Nyiko Cobătești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Harghita
AS Homorod Petreni
AS Galambfalva Porumbenii Mari
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:00
|
လူဇင်ဘတ်ဌာနခွဲ Nationale
Jeunesse Esch
လျင်မြန်သော Hesperange
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:00
|
လူဇင်ဘတ် ပရိုမိုးရှင်း d'Honneur
FC Rodange 91
SC Bettemburg
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:00
|
ဆွီဒင် Ettan၊ Norra
Assyriska FF
FC Stockholm International
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:00
|
ဟန်ဂေရီ NB I၊ အမျိုးသမီးများ
Puskas FC
Győri ETO
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:00
|
ပေါ်တူဂီ အမျိုးသမီး အမျိုးသားပြိုင်ပွဲ
အက်သလက်တီကို အူရီယန်
အားကစားက CP
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း AF Viseu I ဌာနခွဲ
GD Campia
CDCP Oliveira do Douro
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Harghita
AS Dr. Lukacs Mihaly Plăieșii de Jos
AS Csikszentmarton SE Sânmartin
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Harghita
AS Ghimeș Făget Lunca de Jos
AS Borsaros Sâncrăieni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Harghita
CS Corundi Ifjusag
AS Tineretul Morăreni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Harghita
Gordon Bulgareni အဖြစ်
AS Căpâlniţa 2008
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Harghita
AS Homorod Petreni
AS Galambfalva Porumbenii Mari
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Harghita
CS Bastya Lăzarea
AS Mohos Lăzărești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:00
|
ဆွီဒင်အပျော်တမ်း U19 Allsvenskan
GIF Sundsvall U19
Östers IF U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:00
|
ဟန်ဂေရီ NB I၊ အမျိုးသမီးများ
Puskas FC
Győri ETO
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:00
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Prima အမျိုးအစား Sardegna – Girone A
GSD Freccia Parte Montis
ASD ဆိုးလ် 2010
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:00
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Prima အမျိုးအစား Sardegna – Girone A
လစ်ဘာတာစ် ဘာရူမီနီ
ASD Sadali
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:00
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Prima အမျိုးအစား Sardegna – Girone A
ASD Ussana Calcio
Fer Massenti S. Giovanni USD
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Harghita
AS Piliske Tuşnad Sat
AS Miklos Marton Mădăraș
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:00
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Prima အမျိုးအစား Sardegna – Girone A
ASD San Marco Cabras
NGS Paulese
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
14:00
|
ဆွီဒင်အပျော်တမ်း U19 Allsvenskan
AIK U19
IFK Stocksund U19
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
14:00
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Prima အမျိုးအစား Sardegna – Girone A
ASD Frassinetti Elmas Villasor
US Cardedu
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
14:00
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Prima အမျိုးအစား Sardegna – Girone A
GSD Freccia Parte Montis
ASD ဆိုးလ် 2010
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
14:00
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Prima အမျိုးအစား Sardegna – Girone A
လစ်ဘာတာစ် ဘာရူမီနီ
ASD Sadali
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
14:00
|
စပိန်လီဂါ အက်ဖ်
Sporting Huelva
Levante Las Planas FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
14:00
|
ပေါ်တူဂီ အမျိုးသမီး အမျိုးသားပြိုင်ပွဲ
အက်သလက်တီကို အူရီယန်
အားကစားက CP
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
14:00
|
လူဇင်ဘတ်ဌာနခွဲ Nationale
F91 Dudelange
ပြည်ထောင်စု တိတု ပီတန်ဂေ
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
14:00
|
ဟန်ဂေရီ NB I၊ အမျိုးသမီးများ
Puskas FC
Győri ETO
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
14:00
|
အက်စ်တိုးနီးယား Esiliga B
FC Kuressaare U21
Kalju U21 အမည်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
14:00
|
ဘူလ်ဂေးရီးယား အပျော်တမ်း Chetvarta Liga - AOG Shumen၊ မြောက်ပိုင်း
FC Veliki Preslav
FC Botev Kamenyak
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:00
|
အက်စတိုးနီးယား II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Raplamaa JK
JK Tabasalu U21
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:00
|
အက်စတိုးနီးယား II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Raplamaa JK
JK Tabasalu U21
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
14:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း V. Liga – Wielkopolska
ZEFKA Kobyla Góra
LZS Cielcza
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:00
|
Bosnia & Herzegovina အပျော်တမ်း 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Cim Mostar
NK Sport Talent Mostar
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:00
|
အက်စတိုးနီးယား II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FC Ararat TTU
Maardu Linnameeskond
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:00
|
အက်စတိုးနီးယား II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FC Ararat TTU
Maardu Linnameeskond
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:00
|
Bosnia & Herzegovina အပျော်တမ်း 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
FK Lokomotiva Mostar
NK Mostar
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:00
|
Bosnia & Herzegovina အပျော်တမ်း 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
FK Lokomotiva Mostar
NK Mostar
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:05
|
ယူအေအီး ပရိုလိဂ်
ဟတ္ထ
Ajman
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:05
|
ယူအေအီး ပရိုလိဂ်
ဟတ္ထ
Ajman
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
14:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Braničevska Okružna Liga
FK Batovac
FK Integral Batuša
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Braničevska Okružna Liga
FK Batovac
FK Integral Batuša
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
14:30
|
ဆွီဒင် Allsvenskan
Hammarby IF
IFK Värnamo
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
14:30
|
ဆွစ်ဇာလန်စူပါလိဂ်
Yverdon-Sport FC
FC Lausanne-Sport
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
14:30
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ Divide D
Slavoj Polná
ဟင်းခတ်အမွှေးအကြိုင်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
14:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Rat Kuna Pelješka
NK Hajduk 1932 Vela Luka
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Rat Kuna Pelješka
NK Hajduk 1932 Vela Luka
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:30
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း Područna liga RS – Doboj
OFK Zborište
FK BSK Bušletić
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:30
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း Područna liga RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
FK Borac Kotorsko
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:30
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း Područna liga RS – Doboj
OFK Zborište
FK BSK Bušletić
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:30
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း Područna liga RS – Doboj
FK Sloboda GS Grabovica
FK Mineral Banja Vrućica
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:30
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း Područna liga RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
FK Borac Kotorsko
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
14:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Prva Liga Kragujevca
FK Kolonija ၁၉၂၉
FK Pobeda Belosevac
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Prva Liga Kragujevca
FK Budućnost Resnik
FK Sloboda Grbice
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Prva Liga Kragujevca
FK Kolonija ၁၉၂၉
FK Pobeda Belosevac
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Prva Liga Kragujevca
FK Budućnost Resnik
FK Sloboda Grbice
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
14:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Enkel Popovici
NK NA Libertas Dubrovnik
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Međuopštinska liga Dunav
FK Kumane
FK Polet Voluja
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Međuopštinska liga Dunav
FK Kumane
FK Polet Voluja
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Omladinac Lastovo
NK Faraon Trpanj
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Putniković
NK Ponikve Pelješac
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Putniković
NK Ponikve Pelješac
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်းဇုန် "စင်တာ"
FK Mladost Batušinac
FK Bukovik Razanj
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
14:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Međuopštinska liga Dunav
FK Zemljoradnik Trnjane
FK Napredak Nabrdje
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Graničar Klakar
NK Slaven Trnjani
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Soko 1970 Orubica
NK Mladost Brđani
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Karlovac
NK Mrežnica Zvečaj
HNK Plaški
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Karlovac
NK Frankopan Brežani
Dobri ရှိ NK Dobra Novigrad
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Vatrogasac Brezova
NK Mladost Belec
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Sloga Konjščina
NK Toplice Krapinske Toplice
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Omladinac 1927 Opovo
FK Borac Pločica
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Vojvodina Crepaja
OFK Kolonija Kovin
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Karlovac
NK Cetingrad
NK Vrlovka Kamanje
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Medjuopštinska liga Sever
FK Jedinstvo Duboka
FK Partizan Glogovac
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Omladinac Dubrovčan
NK Matija Gubec Gornja Stubica
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Desinić
NK Rudar Mihovljan
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Lobor
NK Đalski Gubaševo
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK BŠK Brezovac
NK Ivanska
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Viktorija Vojakovac
NK Podravec Torčec
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilo Velika Pisanica
HNK Rovišće
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilogora Kapela
NK Zdenka 91
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Lonja Lonjica
NK Rakovec
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK ခရိုအေးရှား Nova Kapela
NK Farkaš Farkaševac
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Pribić
NK Pušća
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Mladost Kraj Donji
NK BSK Brdovec
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Sisak
NK Gvozd
NK Zeleni Brijeg Sisak
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Sisak
HNK Petrovec
NK Mahovo
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Gora
NK Novakovec
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း IV Warmińsko-Mazurska လိဂ်
GKS ပိုလန် Iłowo
MLKS Znicz Biała Piska
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား ၃။ လီဂါ၊ အရှေ့
1. FK Svidník
TJ Tatran Oravské Veselé
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း 2. Liga FBiH – Zapad
FK Rudar Han Bila
NK Rudar Kamengrad
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ဆလိုဗေးနီးယား အပျော်တမ်း Pomurska nogometna လီဂါ
NK Polana
NK Črenšovci
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
Slovenia အပျော်တမ်း 1. MNL Murska Sobota
NK Dokležovje
ŠD Bogozhina
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း 2. Južnobanatska လိဂ် "Zapad"
FK Proleter Mramorak
FK Partizan Gaj
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း PFL Pančevo
FK Potporanj
FK Vulturul Grebenac
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း 2. Južnobanatska လိဂ် "Istok"
FK Omladinac Zagajica
FK Polet Izbište
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Jedinstvo Dubovac
FK Pobeda Samoš
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
NK Hajduk Sela
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
စကော့တလန်ပရီးမီးယားလိဂ်အမျိုးသမီး
Hamilton Academic WFC
Aberdeen L.F.C.
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Željezničar 1946
NK Podvinje
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Karlovac
NK Josipdol
NK Tuškani
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
Slovenia အပျော်တမ်း 1. MNL Murska Sobota
NK Dokležovje
ŠD Bogozhina
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း PFL Pančevo
FK Dolina Padina
FK Hajdučica
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း 2. Južnobanatska လိဂ် "Zapad"
FK Proleter Mramorak
FK Partizan Gaj
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း PFL Pančevo
FK Potporanj
FK Vulturul Grebenac
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း PFL Pančevo
FK Budućnost Alibunar
FK Spartak 1911 Debeljača
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း 2. Južnobanatska လိဂ် "Istok"
FK Karaš Kuštilj
FK Partizan Uljma
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း 2. Južnobanatska လိဂ် "Istok"
FK Banat Dupljaja
FK Ratar Kruščica
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း PFL Pančevo
FK Unirea Uzdin
FK Ševac Kusić
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း 2. Južnobanatska လိဂ် "Zapad"
FK BSK Bavanishte
FK Omladinac Deliblato
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Jedinstvo Dubovac
FK Pobeda Samoš
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
NK Hajduk Sela
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. Zagrebačka NL
NK Gavran ၂၀၀၃
NK Hrašće
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
စကော့တလန်ပရီးမီးယားလိဂ်အမျိုးသမီး
Hamilton Academic WFC
Aberdeen L.F.C.
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း AF Braga Pro-National
Santa Maria FC
Merelinense FC
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Lonja Lonjica
NK Rakovec
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK ခရိုအေးရှား Nova Kapela
NK Farkaš Farkaševac
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Mladost Obedišće
NK Zvekovac
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Pribić
NK Pušća
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Mladost Kraj Donji
NK BSK Brdovec
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Viktorija Vojakovac
NK Podravec Torčec
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Sisak
NK Una-Mladost Hrvatska Dubica
NK PPG Rujevac
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Sisak
NK Gvozd
NK Zeleni Brijeg Sisak
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Sisak
HNK Petrovec
NK Mahovo
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK BŠK Brezovac
NK Ivanska
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilo Velika Pisanica
HNK Rovišće
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilogora Kapela
NK Zdenka 91
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Kutina
NK Garić Ilova
NK Šartovac
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. Zagrebačka NL
NK Sloga-Gredelj
NK Ivanja Reka
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Harghita
Homorod Merești
ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Harghita
CS Bradul Zetea
CS Minerul Bălan
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း AF Leiria I Division – Series A
ACDR Almagreira
ရွှင်လန်းပြီး ယူနိုက်တက် အုပ်စု
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း AF Leiria I Division – Series A
Atlético Clube Avelarense
Lusitano Chão de Couce အားကစားရုံ
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း Castelo Branco ခရိုင်ဖလား
GD Águias Moradal
ADRC Pedrogão de S. Pedro
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Omladinac 1927 Opovo
FK Borac Pločica
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Vojvodina Crepaja
OFK Kolonija Kovin
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Karlovac
NK Mrežnica Zvečaj
HNK Plaški
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Karlovac
NK Frankopan Brežani
Dobri ရှိ NK Dobra Novigrad
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Sloga Konjščina
NK Toplice Krapinske Toplice
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Bacau
CS Faraoani
AFC Unirea Bacău
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Karlovac
NK Cetingrad
NK Vrlovka Kamanje
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း PFL Pančevo
FK Dolovo
FK Budućnost Banatski Brestovac
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Željezničar 1946
NK Podvinje
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Karlovac
NK Josipdol
NK Tuškani
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Graničar Klakar
NK Slaven Trnjani
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Selna
NK Dubrava Zadubravlje
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Vatrogasac Grižići
NK Sloga Gromačnik
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Mladost Jakacina Mala
NK Gaj Zbjeg
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Soko 1970 Orubica
NK Mladost Brđani
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Graničar Stupnički Kuti
NK Roma Kali Sara
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Mladost Čajkovci
NK Omladinac Novi Grad
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Medjuopštinska liga Sever
FK Jedinstvo Duboka
FK Partizan Glogovac
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Medjuopštinska liga Sever
FK Bratstvo Medjureč
FK Sloboda Šuljkovac
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Medjuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
FK Omladinac Bunar
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilogora Kapela
NK Zdenka 91
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Harghita
Homorod Merești
ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
15:00
|
ဟန်ဂေရီ အပျော်တမ်း Nyír-Wetland Megyei I. osztály
Nagykállói VSE
Nyíregyháza Spartacus II ။
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း PFL Pančevo
FK Potporanj
FK Vulturul Grebenac
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Hajduk Hercegovac
NK Trnski Nova Rača
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK BŠK Brezovac
NK Ivanska
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
15:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း Liga Okręgowa - Siedlce
စက်တင်ဘာ Żelechow
Promnik Gończyce
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
15:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း Castelo Branco ခရိုင်ဖလား
GD Águias Moradal
ADRC Pedrogão de S. Pedro
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Karlovac
NK Josipdol
NK Tuškani
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Sloga Konjščina
NK Toplice Krapinske Toplice
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
15:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား ၃။ လီဂါ၊ အရှေ့
1. FK Svidník
TJ Tatran Oravské Veselé
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
15:00
|
နော်ဝေ 2nd Division အုပ်စု 2
Strindheim
Junkeren
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Jedinstvo Sveti Križ Začretje
NK Klanjec
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း 2. Liga FBiH – Zapad
FK Rudar Han Bila
NK Rudar Kamengrad
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
15:00
|
စကော့တလန်ပရီးမီးယားလိဂ်အမျိုးသမီး
Hamilton Academic WFC
Aberdeen L.F.C.
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
15:00
|
တူရကီ TFF 1. Lig
Gençlerbirliği
Giresunspor
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း 2. FBIH လိဂ် – Jug
HNK Stolac
HNK Čapljina
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း 2. Liga FBIH – Centar
NK Krivaja Zavidovići
NK Bosna Visoko
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Omladinac Dubrovčan
NK Matija Gubec Gornja Stubica
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Desinić
NK Rudar Mihovljan
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း 2. FBIH လိဂ် – Jug
FK Turbina Jablanica
NK Troglav 1918 Livno
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
15:00
|
နော်ဝေး Eliteserien
BK Odds
Fredrikstad FK
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. Zagrebačka NL
NK Gavran ၂၀၀၃
NK Hrašće
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း 2. Liga FBIH – Centar
FK Baton Sarajevo
NK Ilijaš
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
15:00
|
ယူကရိန်းပရီးမီးယားလိဂ်
Shakhtar Donetsk
Chornomorets Odesa
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
15:00
|
နိုင်ဂျီးရီးယား ပရော်ဖက်ရှင်နယ်လိဂ်
Rivers United ၊
Sporting Lagos FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
15:00
|
ဟန်ဂေရီ အပျော်တမ်း ပိုးမွှား Megye I. osztály
Vac VLSE
Örkény SE
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း 2. FBIH လိဂ် – Jug
HNK Brotnjo Čitluk
HNK Medjugorje
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Valpovo
NK Hrvatski Sokol
NK Jadran Habjanovci
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Valpovo
NK Mladost Harkanovci
NK Gat
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Valpovo
NK Hrvatski Sokol
NK Jadran Habjanovci
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Valpovo
NK Mladost Harkanovci
NK Gat
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Novaki Sveta Nedelja
NK Posavec
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Novaki Sveta Nedelja
NK Posavec
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Novaki Sveta Nedelja
NK Posavec
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgoria Ghioroc
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgoria Ghioroc
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ဂါနာကင်တမ်ပိုဇုန်
Kintampo Marcus FC
Kintampo Super Eagles FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
15:00
|
ဂါနာ GAED ဌာနခွဲ 3 – ဇုန် 1
Adenta လူငယ်အားကစားအကယ်ဒမီ
FC African Panthers
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ဟန်ဂေရီ အပျော်တမ်း GY-MS Megye I. osztály
Koronco Kssze
Mezoors Kse
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ဟန်ဂေရီ အပျော်တမ်း GY-MS Megye I. osztály
Koronco Kssze
Mezoors Kse
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
Honor LizSport ၏ ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း AF Leiria ဌာနခွဲ
Valeo Nazaré
GD Alvaiázere
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Opstinska Liga Lucani
FK Radnički Turica
FK Gorušica Viča
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
Honor LizSport ၏ ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း AF Leiria ဌာနခွဲ
Valeo Nazaré
GD Alvaiázere
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
Honor LizSport ၏ ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း AF Leiria ဌာနခွဲ
SCL Marrazes
GD နာဇရက်မြို့
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Opstinska Liga Lucani
FK Radnički Turica
FK Gorušica Viča
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Imsovac
NK Skok Skucani
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Polet Nata
NK Gordowa Veliki Grđevac
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
AFC Banatul Arad
CS Voința Mailat
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Torpedo Kuševac
NK Dračice Đakovo
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Omladinac Josipovac
NK Slavonac Tenja
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Omladinac Josipovac
NK Slavonac Tenja
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Osječko-baranjska
ŠNK Ratar Piškorevci
NK FEŠK Feričanci
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Omladinac Josipovac
NK Slavonac Tenja
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Radnik Josipovac
NK Olimpija Osijek
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
15:00
|
ဂါနာ GAED ဌာနခွဲ 3 – ဇုန် 1
FC Hospa
FC Young Mount
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း V. Liga – Wielkopolska
Piast Poniac
Kania Gostyń
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း V. Liga – Wielkopolska
Piast Poniac
Kania Gostyń
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
FC Frontiera Pilu
FC Santana 2016
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
FC Frontiera Pilu
FC Santana 2016
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Sokol ဆိုကိုလိုဗက်
NK Bršljanica
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
CS Viitorul Pereg
CS Gloria Secusigiu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Sokol ဆိုကိုလိုဗက်
NK Bršljanica
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Radnički Veliko Vukovje
NK Polet Uljanik
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Ilova Tomašica
NK Junak Veliki Pašijan
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း MFL Sombor – 1. အဖျက်ခံရသည်။
FK Radnički Sombor
FK Borac Bački Gračac
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Opstinska Liga Lucani
FK Vrelo Gornja Kravarica
FK Voćar Kotraža
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Donja Kupčina
NK Brcko Božjakovina
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Donja Kupčina
NK Brcko Božjakovina
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Udarnik Zablatje
NK Rudar Botinovec
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Udarnik Zablatje
NK Rudar Botinovec
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
ACS Progresul Pecica II
CS ကျောင်းသားများ
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
ACS Progresul Pecica II
CS ကျောင်းသားများ
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Real Hour
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Buna
NK Vatrogasac Kobilić
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Real Hour
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Real Hour
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
CS အသင်း United Sânpaul
CS Olimpia Bujac
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Gizzard Umag
NK Grožnjan-Oprtalj
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Galeb Juricani
NK Marušići
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Gizzard Umag
NK Grožnjan-Oprtalj
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
အက်စတိုးနီးယား II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Saue JK
Paide Linnameeskond III
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Istarska
NK Visnjan ၁၉၅၇
NK Peroj
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း MFL Sombor – 2. အဖျက်ခံရသည်။
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Jedinstvo Stanišić
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း MFL Sombor – 2. အဖျက်ခံရသည်။
FK Dunav Bački Monoštor
FK Panonija Lalić
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း MFL Sombor – 2. အဖျက်ခံရသည်။
FK Telečka
FK Jedinstvo Ribarevo
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း MFL Sombor – 2. အဖျက်ခံရသည်။
FK Dinamo Sonta
FK Sport Bezdan
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း MFL Sombor – 2. အဖျက်ခံရသည်။
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Jedinstvo Stanišić
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း MFL Sombor – 2. အဖျက်ခံရသည်။
FK Dunav Bački Monoštor
FK Panonija Lalić
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း MFL Sombor – 2. အဖျက်ခံရသည်။
FK Telečka
FK Jedinstvo Ribarevo
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း MFL Sombor – 2. အဖျက်ခံရသည်။
FK Dinamo Sonta
FK Sport Bezdan
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
CS Șoimii Livada
CS ofronea
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း IV လီဂါ - Swiętokrzyska
AKS 1947 Busko-Zdrój
KS Hetman Włoszczowa
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း IV လီဂါ - Swiętokrzyska
AKS 1947 Busko-Zdrój
KS Hetman Włoszczowa
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:10
|
စကော့တလန်ပရီးမီးယားလိဂ်အမျိုးသမီး
Glasgow City LFC
Hibernian WFC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
NK Tompojevci
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Budućnost Šiškovci
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Vukovar
HNK Radnicki Vukovar
NK Petrovci
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Rječina Dražice
NK Grbci 2000 Rijeka
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Županja
NK Jadran Gunja
NK Srijemac Strosinci
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Budućnost Šiškovci
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
NK Tompojevci
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Vihor Baška
NK Lošinj
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Rječina Dražice
NK Grbci 2000 Rijeka
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Đakovo
NK Šokadija Strizivojna
NK Budućnost Gorjani
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Županja
NK Jadran Gunja
NK Srijemac Strosinci
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Rječina Dražice
NK Grbci 2000 Rijeka
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Županja
NK Jadran Gunja
NK Srijemac Strosinci
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Vukovar
HNK Radnicki Vukovar
NK Petrovci
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Đakovo
NK Slavonija Budrovci
NK Dinamo Trnava
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Risnjak Lokve
NK Željezničar Moravice
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Beli Manastir
NK Ribar Kopacevo
NK Petlovac
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Vrbanja
NK Posavac Posavski Podgajci
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Baranjska လီဂါ
NK Mladost Čeminac
NK Graničar Torjanci
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Baranjska လီဂါ
NK Davor Branjina
NK Croatia Branjin Vrh
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Baranjska လီဂါ
NK Luc
NK Zmaj Zmajevac
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Stari Grad Rijeka
NK Mrkopalj
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Baranjska လီဂါ
NK Mladost Čeminac
NK Graničar Torjanci
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Baranjska လီဂါ
NK Davor Branjina
NK Croatia Branjin Vrh
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Baranjska လီဂါ
ŠNK Grozd Kotlina
NK Radnički Mirkovac
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Baranjska လီဂါ
NK Mladost Čeminac
NK Graničar Torjanci
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Negoslavci
HNK Fruškogorac Ilok
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Negoslavci
HNK Fruškogorac Ilok
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Goranka Ravna Gora
NK Polet Skrad
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Goranka Ravna Gora
NK Polet Skrad
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Slavonac Komletinci
NK Mladost Vođinci
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Nosteria Nuštar
HNK Mitnica Vukovar
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Nosteria Nuštar
HNK Mitnica Vukovar
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
15:45
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Požeško-slavonska
NK Omladinac Čaglin
NK Slaven Gradac
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
16:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း AF Setubal II ဌာနခွဲ
FC Barreirense B
ACRUT Zambujalense
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
16:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း AF Setubal II ဌာနခွဲ
GD Sesimbra
Estrela St. André
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
16:00
|
စပိန်အပျော်တမ်း 1st ပြည်နယ်ဌာနခွဲ Aficionados၊ Primera - Zamora
CD Inter Los Valles
ပြိုင်ကားကလပ် Benavente
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
16:00
|
အက်စ်တိုးနီးယား Meistriliiga အမျိုးသမီးများ
JK Tabasalu
Tartu Tammeka အမျိုးသမီးများ
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
16:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း AF Lisbon I Division
URD တာယာများ
Malveira မှာ
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
16:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း AF Aveiro I Division South Zone
LAAC
CCR Válega
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
16:00
|
စပိန်အပျော်တမ်း 1st ပြည်နယ်ဌာနခွဲ Aficionados၊ Primera - Zamora
CD Inter Los Valles
ပြိုင်ကားကလပ် Benavente
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
16:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း AF Vila Real Division of Honor - Series A
GD Cerva
FC Fontelas
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
16:00
|
အီဂျစ်ပရီးမီးယားလိဂ်
Smouha
Zamalek SC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
16:00
|
အက်စ်တိုးနီးယား Meistriliiga အမျိုးသမီးများ
JK Tabasalu
Tartu Tammeka အမျိုးသမီးများ
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
16:00
|
စပိန်အပျော်တမ်း Tercera Federación၊ အုပ်စု ၇
SD Solares Medio Cudeyo
UC ကတ်များ
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
16:00
|
ပေါ်တူဂီ ပေါ်တူဂီ ချန်ပီယံ
Vitoria de Setubal
SC Lusitânia
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
16:00
|
စပိန်အပျော်တမ်း Tercera Federación၊ အုပ်စု ၇
AD San Clemente
အက်သလက်တီကို တိုမီလိုဆို
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
16:00
|
တူရကီ Süper Lig
Gaziantep FK
Hatayspor
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
16:00
|
စပိန်အပျော်တမ်း Tercera Federación၊ အုပ်စု ၇
CD Plus Ultra
ရီးရဲလ် မာစီယာ ဘီ
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
16:30
|
စပိန်အပျော်တမ်း Tercera Federación၊ အုပ်စု ၇
Real Titanico FC
Condal ကလပ်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
16:45
|
ယူအေအီး ပရိုလိဂ်
အယ်လ်ဂျာဇီယာ
baniyas
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
17:00
|
ဒိန်းမတ် 1st Division
AaB
Hobro
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
17:00
|
အမေရိကန် အမျိုးသား အမျိုးသမီး ဘောလုံး အဖွဲ့ချုပ်
ဟူစတန် Dash
Kansas City Current
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
17:15
|
ကူဝိတ် ကူဝိတ်လိဂ်
Kazma SC
အယ်လ်ဂျာရာ
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
17:15
|
နော်ဝေး Eliteserien
ဗိုက်ကင်း FK
Tromsø IL
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
17:30
|
ဂျာမနီ ၃။ လီဂါ
FC Ingolstadt ၀၄
SV Waldhof Mannheim
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
17:55
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း V. Liga – Wielkopolska
Przemysław Poznań
GKS Dopiewo
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
18:00
|
ဘရာဇီး Brasileiro စီးရီးအေ၊ အမျိုးသမီး
Red Bull Bragantino
Real Brasilia FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း Liga Rosarina de Fútbol၊ Division A
ကလပ် Atlético Alianza အားကစား
Central Córdoba de Rosario B
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း Liga Rosarina de Fútbol၊ Division A
ကလပ် Atlético San Telmo
Unión Rosario ကလေးအားကစားအဖွဲ့
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း Liga Rosarina de Fútbol၊ Division B
ကလပ် Deportivo နှင့် Social Lux
အားကစားနှင့် အပန်းဖြေအသင်း BANCO
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း Liga Rosarina de Fútbol၊ Division B
ကလပ် Atlético Fisherton
Leones de Rosario FC
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း Liga Rosarina de Fútbol၊ Division C
အားကစားအပန်းဖြေကလပ် ဇွန်လ 14 ရက်
Jorgito Juniors Fútbol ကလပ်
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း Liga Rosarina de Fútbol၊ Division C
Asociación Civil Sarmiento Fútbol ကလပ်
Botafogo အားကစားအဖွဲ့
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း Liga Rosarina de Fútbol၊ Division C
Asociación မြို့ပြကလပ် María Reina
အားကစားအပန်းဖြေကလပ် ဇွန်လ 14 ရက်
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း Liga Rosarina de Fútbol၊ Division C
Jorgito Juniors Fútbol ကလပ်
Atlético Sparta ကလပ်
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း Liga Rosarina de Fútbol၊ Division C
အိုလံပီယာဘောလုံးကျောင်း
Polideportivo Country Club San Jose
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း Liga Rosarina de Fútbol၊ Division C
Polideportivo Country Club San Jose
Asociación မြို့ပြကလပ် María Reina
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း Liga Rosarina de Fútbol၊ Division C
Atlético Sparta ကလပ်
Club del Gran Rosario
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း Liga Rosarina de Fútbol၊ Division C
Jorgito Juniors Fútbol ကလပ်
Atlético Sparta ကလပ်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း Liga Rosarina de Fútbol၊ Division C
အိုလံပီယာဘောလုံးကျောင်း
Polideportivo Country Club San Jose
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း Liga Rosarina de Fútbol၊ Division C
Polideportivo Country Club San Jose
Asociación မြို့ပြကလပ် María Reina
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း Liga Rosarina de Fútbol၊ Division C
Atlético Sparta ကလပ်
Club del Gran Rosario
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
18:30
|
ဘရာဇီး အပျော်တမ်း စူပါကိုပါ နိုရိုတေး – အုပ်စု A
EC Italva
Portiuncula EC
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း Liga Rosarina de Fútbol၊ Division C
အိုလံပီယာဘောလုံးကျောင်း
Polideportivo Country Club San Jose
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
18:30
|
အာဂျင်တီးနား Primera C Metropolitana
Deportivo Muñiz
Central Córdoba de Rosario
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
18:30
|
စပိန်လီဂါ အက်ဖ်
မက်ဒရစ် CFF
ရီးယဲလ်မက်ဒရစ်အမျိုးသမီး
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
19:00
|
Guadeloupe Regionale 3 – Pool A
JTR
မဟာမိတ် FC
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
19:00
|
USA MLS Next Pro
တိုရွန်တို FC II
Columbus Crew ၂
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
19:00
|
USA MLS Next Pro
Philadelphia Union II
Huntsville City FC
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/05
19:00
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း ဗိုလ်ချုပ် Roca - ပထမပိုင်း
SC Nelson Tomas စာမျက်နှာ
CA Nicolás Bruzone
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
19:00
|
USA MLS Next Pro
တိုရွန်တို FC II
Columbus Crew ၂
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
19:00
|
ဘရာဇီးလ် စီးရီးအေ
Grêmio
ခရီ
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
19:30
|
ဘရာဇီး ဘရာဇီးစီးရီး C
Figueirense
Aparecida မှ
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
20:00
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း လီဂါ ဒေသဆိုင်ရာ Futbol del Sur – Corral de Bustos
CSD Newbery နှင့် အဲဗာတန်
AMC Atlético Guatimozín
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Régionale 2 – Pool A
AS Dragon
ပြိုင်ကားကလပ် Basse-Terre
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Régionale 2 – Pool A
အေစီ စိန့်ရောဘတ်
LUNAR
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Régionale 2 – Pool A
JS Old Habitants
CS Capesterrien
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
20:00
|
Aruba ဌာနခွဲ
SV Atletico Santa Fe
Jong Aruba
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
21:00
|
ချီလီ Primera ဌာနခွဲ၊ အမျိုးသမီးများ
Cobresal
Palestino
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
21:00
|
အာဂျင်တီးနား Primera ဌာနခွဲ၊ အမျိုးသမီးများ
Boca Junior
ပြိုင်ပွဲကလပ်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
21:30
|
ဘဟားမား BFA အကြီးတန်းလိဂ်
Baha Juniors
Westside Renegades
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
21:30
|
ဘဟားမား BFA အကြီးတန်းလိဂ်
Baha Juniors
Westside Renegades
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
22:00
|
Aruba ဌာနခွဲ
SV Atlantico Deportivo
SC ယူနိုက်တက်
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
22:00
|
Aruba ဌာနခွဲ
SV Atlantico Deportivo
SC ယူနိုက်တက်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
22:00
|
ကိုလံဘီယာ အမျိုးသမီးလိဂ်
Independiente Medellin
CD Cortuluá
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
22:00
|
Dominican Republic Dominican Football League
Atlético Vega Real FC
Moca FC
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/05
22:00
|
Dominican Republic Dominican Football League
Atlético Vega Real FC
Moca FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
23:00
|
Costa Rica Primera ဌာနခွဲ၊ Clausura
မြူနီစီပယ်လိုက်ဘေးရီးယားနိုင်ငံ
မြူနီစပယ်ဟေ
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/05
23:00
|
Costa Rica Primera ဌာနခွဲ၊ အမျိုးသမီးများ
CCdr Perez Zeledon
အပြာရောင်ဆူနာမီ FF
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/06
00:00
|
အမေရိကန် အမျိုးသား အမျိုးသမီး ဘောလုံး အဖွဲ့ချုပ်
Bay FC
Chicago Red Stars
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/06
04:00
|
ဂျပန် Nadeshiko လိဂ်၊ Div. ၁၊ အမျိုးသမီး
NGU Nagoya FC
Iga FC Kunoichi
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/06
05:00
|
ဂျပန် J3 လိဂ်
Tegevajaro Miyazaki
AC Nagano ပါတနာ
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/06
05:00
|
ဂျပန် J3 လိဂ်
Tegevajaro Miyazaki
AC Nagano ပါတနာ
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/06
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Vaslui
FC 2007 Gâceni
Speranţa Drânceni
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/06
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Vaslui
FC 2007 Gâceni
Speranţa Drânceni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/06
09:00
|
နိုင်ဂျီးရီးယား NLO ဌာနခွဲတစ်လိဂ် - Akure စင်တာ
Hope Of Glory Fc
Ibom Youth FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/06
10:30
|
သြစတြေးလျ NPL 2၊ ဗစ်တိုးရီးယား
Brunswick City SC
Preston Lions FC
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/06
10:30
|
သြစတြေးလျ NPL 2၊ ဗစ်တိုးရီးယား
Brunswick City SC
Preston Lions FC
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/06
10:30
|
သြစတြေးလျ NPL 2၊ ဗစ်တိုးရီးယား
Brunswick City SC
Preston Lions FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/06
10:30
|
သြစတြေးလျ NPL၊ ဗစ်တိုးရီးယား
Oakleigh အမြောက်များ
Moreland City FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/06
11:00
|
တန်ဇန်းနီးယား ပရီးမီးယားလိဂ်
Ihefu FC
Namungo FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/06
11:00
|
အီတလီ Campionato နွေဦး ၂
Empoli U19
Sassuolo U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/06
12:00
|
အင်္ဂလန် အပျော်တမ်း Professional Development League
ရှက်ဖီးယူနိုက်တက် U21
Crewe Alexandra U21
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/06
12:30
|
အဇာဘိုင်ဂျန် İkinci liqa
Kür-Araz FK
Sheki City FK
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/06
14:05
|
ယူအေအီး ပရိုလိဂ်
အယ်လ်ဘာတာ
Al Wasl
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/06
14:05
|
ယူအေအီး ပရိုလိဂ်
အယ်လ်ဘာတာ
Al Wasl
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/06
14:05
|
ယူအေအီး ပရိုလိဂ်
အယ်လ်ဘာတာ
Al Wasl
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/06
15:00
|
အဇာဘိုင်ဂျန် Misli ပရီးမီးယားလိဂ်
အာမခံ FK
Gabala FK
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/06
16:00
|
ကူဝိတ် ကူဝိတ်လိဂ်
Al Fahaheel
အယ်လ်ကူဝိတ်
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/06
16:00
|
နော်ဝေ 2nd Division အုပ်စု 1
Flekkerøy
ဗိုက်ကင်း FK II
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/06
16:00
|
နော်ဝေ 2nd Division အုပ်စု 1
Flekkerøy
ဗိုက်ကင်း FK II
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/06
16:00
|
အီတလီစီးရီးအေ
Salernitana
Atalanta
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/06
16:00
|
အက်စတိုးနီးယား Esiliiga
FCI Levadia Tallinn U21
JK Tallinna Kalev U21
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/06
16:00
|
ကူဝိတ် ကူဝိတ်လိဂ်
Al Fahaheel
အယ်လ်ကူဝိတ်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/06
16:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း Liga Veterana Vukovarsko - Srijemske Županije
NK Croatia Bogdanovci - စစ်ပြန်
HNK Fruškogorac Ilok - စစ်ပြန်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/06
16:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း Liga Veterana Vukovarsko - Srijemske Županije
NK Croatia Bogdanovci - စစ်ပြန်
HNK Fruškogorac Ilok - စစ်ပြန်
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/06
16:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း Liga Veterana Vukovarsko - Srijemske Županije
NK Šokadija Babina Greda - စစ်ပြန်
NK Slavonac Komletinci - စစ်ပြန်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/06
16:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း Liga Veterana Vukovarsko - Srijemske Županije
NK Šokadija Babina Greda - စစ်ပြန်
NK Slavonac Komletinci - စစ်ပြန်
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/06
16:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း Liga Veterana Vukovarsko - Srijemske Županije
NK Slavonac Gradište - စစ်ပြန်
NK Dilj Vinkovci - စစ်ပြန်
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/06
16:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း Liga Veterana Vukovarsko - Srijemske Županije
NK Slavonac Gradište - စစ်ပြန်
NK Dilj Vinkovci - စစ်ပြန်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/06
16:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း Liga Veterana Vukovarsko - Srijemske Županije
NK Slavonac Gradište - စစ်ပြန်
NK Dilj Vinkovci - စစ်ပြန်
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/06
16:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း Liga Veterana Vukovarsko - Srijemske Županije
NK Otok - စစ်ပြန်
NK Hask Sokol Stari Jankovci - စစ်ပြန်
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/06
16:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း Liga Veterana Vukovarsko - Srijemske Županije
NK Otok - စစ်ပြန်
NK Hask Sokol Stari Jankovci - စစ်ပြန်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/06
16:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း Liga Veterana Vukovarsko - Srijemske Županije
NK Otok - စစ်ပြန်
NK Hask Sokol Stari Jankovci - စစ်ပြန်
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/06
16:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း Liga Veterana Vukovarsko - Srijemske Županije
NK Hrvatski Sokol Mirkovci - စစ်ပြန်
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci - စစ်ပြန်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/06
16:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း Liga Veterana Vukovarsko - Srijemske Županije
NK Hrvatski Sokol Mirkovci - စစ်ပြန်
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci - စစ်ပြန်
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/06
16:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း Liga Veterana Vukovarsko - Srijemske Županije
HNK Vinkovci - စစ်ပြန်
Vukovarski Veterani
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/06
16:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း Liga Veterana Vukovarsko - Srijemske Županije
HNK Vinkovci - စစ်ပြန်
Vukovarski Veterani
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/06
16:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း Liga Veterana Vukovarsko - Srijemske Županije
HNK Vinkovci - စစ်ပြန်
Vukovarski Veterani
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/06
16:45
|
ယူအေအီး ပရိုလိဂ်
Shabab Al-Ahli ဒူဘိုင်း
အယ်လ်ရှာဂျာ
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/06
17:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Dudenhofen
Eintracht Trier
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/06
17:30
|
အစ္စရေးပရီးမီးယားလိဂ်
Beitar ဂျေရုဆလင်
Ashdod SC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/06
23:00
|
Aruba ဌာနခွဲ
SV Caiquetio
CD Rooi Afo
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/07
00:00
|
ဘရာဇီး Brasileiro စီးရီးအေ၊ အမျိုးသမီး
အမေရိက Mineiro
Flamengo
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/07
01:00
|
Aruba ဌာနခွဲ
SV Sportboys Aruba
SV Independiente Carravel Angochi
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/07
01:00
|
Aruba ဌာနခွဲ
SV Sportboys Aruba
SV Independiente Carravel Angochi
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/07
09:00
|
နိုင်ဂျီးရီးယား NLO ဌာနခွဲတစ်လိဂ် - Akure စင်တာ
Ojodu City Fc
Buruj Fc
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/07
09:00
|
နိုင်ဂျီးရီးယား NLO ဌာနခွဲတစ်လိဂ် - Akure စင်တာ
Ojodu City Fc
Buruj Fc
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/07
09:00
|
နိုင်ဂျီးရီးယား NLO ဌာနခွဲတစ်လိဂ် - Akure စင်တာ
Ojodu City Fc
Buruj Fc
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/07
12:00
|
အဇာဘိုင်ဂျန် İkinci liqa
Şəfa FK
Şahdağ Qusar FK
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/07
12:00
|
အဇာဘိုင်ဂျန် İkinci liqa
Şəfa FK
Şahdağ Qusar FK
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/07
12:00
|
အင်္ဂလန် အပျော်တမ်း Professional Development League
Queens Park Rangers U21
Barnsley U21
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/07
12:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား U19
FC Petržalka U19
MFK Ružomberok U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/07
12:00
|
အင်္ဂလန် အပျော်တမ်း Professional Development League
Peterborough United U21
Coventry City U21
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/07
12:00
|
အင်္ဂလန် အပျော်တမ်း Professional Development League
Queens Park Rangers U21
Barnsley U21
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/07
12:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား U19
FC Petržalka U19
MFK Ružomberok U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/07
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Harghita
ACS Sandominic
AS Piliske Tuşnad Sat
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/07
14:05
|
ယူအေအီး ပရိုလိဂ်
Khor Fakkan
အယ်လ်အိန်
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/07
14:05
|
ယူအေအီး ပရိုလိဂ်
Khor Fakkan
အယ်လ်အိန်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/07
14:05
|
ယူအေအီး ပရိုလိဂ်
Khor Fakkan
အယ်လ်အိန်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/07
14:35
|
ကူဝိတ် ကူဝိတ်လိဂ်
Al-Nasr ကူဝိတ်
Al-Arabi ကူဝိတ်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/07
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
Voința Bosia
Poiana Popești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/07
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
Voința Bosia
Poiana Popești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/07
16:00
|
အစ္စရေး အမျိုးသား အဖွဲ့ချုပ်
Bnei Yehuda Tel Aviv
Maccabi Yafo Kabilyo
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/07
16:00
|
အစ္စရေး အမျိုးသား အဖွဲ့ချုပ်
Bnei Yehuda Tel Aviv
Maccabi Yafo Kabilyo
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/07
16:00
|
လစ်သူယေးနီးယား LFF ဖလား
BE1 နံပါတ်
Ekranas Panevezys
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/07
16:45
|
ယူအေအီး ပရိုလိဂ်
Al-Wahda FC
Al-Nasr ဒူဘိုင်း
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/07
17:00
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Bremen-Liga
SV Werder Bremen II
FC Oberneuland
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/07
17:00
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Bremen-Liga
SV Werder Bremen II
FC Oberneuland
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/07
17:50
|
ဆော်ဒီအာရေဗျဌာနခွဲ ၂
Jeddah ကလပ်
Al-Faisaly
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/07
17:50
|
ဆော်ဒီအာရေဗျဌာနခွဲ ၂
Jeddah ကလပ်
Al-Faisaly
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/07
18:00
|
အင်္ဂလန် အပျော်တမ်း Professional Development League
Colchester ယူနိုက်တက် U21
ဝက်ဖို့ဒ် U21
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/07
18:00
|
အင်္ဂလန် အပျော်တမ်း Professional Development League
Colchester ယူနိုက်တက် U21
ဝက်ဖို့ဒ် U21
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/08
00:00
|
Aruba ဌာနခွဲ
SV La Fama Savaneta
SV Real Koyari
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
00:00
|
Aruba ဌာနခွဲ
SV La Fama Savaneta
SV Real Koyari
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
07:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား ၁။ လီဂါ၊ အမျိုးသမီး
Spartak Trnava
MFK Ružomberok
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/08
07:00
|
နယူးဇီလန် အမျိုးသား အဖွဲ့ချုပ်
Wellington Phoenix ဘေးမဲ့တော
ကျွန်းပင်လယ်အော်ယူနိုက်တက်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/08
09:00
|
ဇတ်ဇတ်ဖလား
FC Ordabasy
FK Aktobe
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/08
10:30
|
သြစတြေးလျ NPL၊ ကွင်းစလန်
ကို့ယူနိုက်တက်
Moreton City Excelsior FC
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
10:30
|
သြစတြေးလျ ဗစ်တိုးရီးယား ပရီးမီးယားလိဂ် အမျိုးသမီး
Preston Lions
South Melbourne F.C.
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
11:00
|
အဇာဘိုင်ဂျန်ပထမပိုင်း
Irevan
Difai Agsu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
11:00
|
နိုင်ဂျီးရီးယား NLO ဌာနခွဲတစ်လိဂ် - Akure စင်တာ
Iganmu ဘောလုံးကလပ်
Lekki United ဘောလုံးအသင်း
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/08
11:00
|
နိုင်ဂျီးရီးယား NLO ဌာနခွဲတစ်လိဂ် - Akure စင်တာ
Iganmu ဘောလုံးကလပ်
Lekki United ဘောလုံးအသင်း
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/08
12:00
|
ဒိန်းမတ် အပျော်တမ်း Danmarksserien
AB Tarnby
B က 1908
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
12:00
|
အာမေးနီးယား ပထမလိဂ်
Onor
FC Ararat II
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
12:30
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ U19 1st Division
MFK Frydek Mistek U19
MFK Karviná U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/08
14:00
|
အယ်လ်ဘေးနီးယား Kategoria နှင့် Pare
KF Luz i Vogël 2008
KF Vora
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
14:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Šumadijska Okružna Liga
FK Mladi Rudar Bukovik
Omladinac Donja Rača
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
14:30
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ Divide E
TJ Slovan Bzenec
FC Vsetin
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
14:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Caras Severin
AS Viitorul Vărădia 2023
AS Croatia Clocotici
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
14:30
|
အီဂျစ်ဒုတိယဌာနခွဲ
Makadi FC
Nogoom FC
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
14:30
|
အီဂျစ်ဒုတိယဌာနခွဲ
မစ္စ အယ်လ် မက္ကာဆာ
ဒစ်ကာနစ် SC
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
14:30
|
ပြင်သစ်ဌာနခွဲ ၁၊ အမျိုးသမီး
EA Guingamp
Le Havre AC
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
14:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Caras Severin
AS Viitorul Vărădia 2023
AS Croatia Clocotici
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
14:30
|
ပြင်သစ်ဌာနခွဲ ၁၊ အမျိုးသမီး
FC Fleury 91
Montpellier HSC
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
14:30
|
အီဂျစ်ဒုတိယဌာနခွဲ
မစ္စ အယ်လ် မက္ကာဆာ
ဒစ်ကာနစ် SC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/08
14:30
|
ပြင်သစ်ဌာနခွဲ ၁၊ အမျိုးသမီး
paris FC အသင်း
Dijon FCO
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/08
14:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Zaječarska Okružna Liga
FK Graničar Veliki Izvor
FK Midžor Kalna
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
14:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Zaječarska Okružna Liga
FK Osnić
FK BSK Bogovina
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
14:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Zaječarska Okružna Liga
FK Graničar Veliki Izvor
FK Midžor Kalna
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း 2. Liga FBiH – Zapad
NK Brnjaci
NK Vitez
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Brasov
SC Bran
ACS Prejmer
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
15:00
|
ရိုမေးနီးယား Liga III စီးရီး 3
Dunărea Călărași
FC Agricola Borcea
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Brasov
ACS Vulcan 2008 II
ACSM Codelea II
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Brasov
ACS Hâlchiu
ACS Colțea 1920 Brașov II
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Constanta
AS Progresul Osmancea
AS Constructorul Topraisar
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Medjuopštinska liga Sever
FK Partizan Glogovac
FK Vinorača
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း 2. Liga FBIH – Centar
NK Nemila
FK Baton Sarajevo
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Brasov
SC Bran
ACS Prejmer
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Brasov
ACS Vulcan 2008 II
ACSM Codelea II
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
15:00
|
ရိုမေးနီးယား Liga III စီးရီး 2
AS Voința Limpeziș
ACS Viitorul Șuțești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Brasov
ACS Hâlchiu
ACS Colțea 1920 Brașov II
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Medjuopštinska liga Sever
OFK Dragoševac
GFK Strelište Jagodina
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Medjuopštinska liga Sever
FK Jedinstvo Duboka
FK Osaonica Bagrdan
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Medjuopštinska liga Sever
FK Partizan Glogovac
FK Vinorača
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း 2. Liga FBIH – Centar
NK Nemila
FK Baton Sarajevo
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/08
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း 2. FBIH လိဂ် – Jug
HNK Čapljina
FK Turbina Jablanica
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/08
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း 2. Liga FBiH – Zapad
NK Brnjaci
NK Vitez
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/08
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း 2. Liga FBIH – Centar
NK Bosna Visoko
FK Mošćanica Sarajevo
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/08
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း 2. FBIH လိဂ် – Jug
HNK Kruševo
NK Ljubuški
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/08
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း 2. FBIH လိဂ် – Jug
NK Troglav 1918 Livno
HNK Brotnjo Čitluk
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/08
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း 2. FBIH လိဂ် – Jug
HNK Čapljina
FK Turbina Jablanica
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/08
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း 2. FBIH လိဂ် – Jug
HNK Medjugorje
NK Kamesnica Podhum
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/08
15:00
|
ဂရိ အပျော်တမ်း A2 EPS Ilias
Digenis Charias AC
AO Makrision
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
15:00
|
ဂရိ အပျော်တမ်း A2 EPS Ilias
Digenis Charias AC
AO Makrision
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Mureș
AS Farel Roteni
AS Viitorul Delenii
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Mureș
AS Farel Roteni
AS Viitorul Delenii
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 4. NL Središte Zagreb – Podskupina A
NK Mladost Zabok
NK Zagreb
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
16:00
|
ဘူလ်ဂေးရီးယား အပျော်တမ်း Chetvarta လိဂ် - OG ဆိုဖီယာ
FC Nadezhda Dobroslavtsi
FC ဇင်းနစ် Filipovtsi
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
17:00
|
ဘရာဇီး U20 ဘရာဇီးချန်ပီယံရှစ်
ဆောပေါလို U20
Palmeiras U20
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
17:00
|
ဆွီဒင် Ettan၊ Norra
ကို AFC Eskilstuna
FC Stockholm International
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
17:00
|
ဆွီဒင် Ettan၊ Norra
ကို AFC Eskilstuna
FC Stockholm International
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/08
17:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Schleswig-Holstein-Liga
TSB Flensburg
PSV Neumünster
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/08
17:00
|
ဆွီဒင် Ettan၊ Norra
FBK Karlstad
United IK စုစည်းမှု
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/08
17:00
|
ဘရာဇီး U20 ဘရာဇီးချန်ပီယံရှစ်
ဆောပေါလို U20
Palmeiras U20
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/08
17:00
|
ဒိန်းမတ် အပျော်တမ်း Danmarksserien
Nørresundby BK
Aarhus Fremad ၂
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/08
17:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga Baden Wuerttemberg
SV Oberachern
Offenburger FV
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/08
17:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Verbandsliga Hessen Nord
SG Bronzell
CSC 03 Kassel
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
17:30
|
တူရကီနိုင်ငံ Türkiye Kupası
Fatih Karagümrük
Trabzonspor
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/08
17:30
|
တောင်အာဖရိက ပရီးမီးယားလိဂ်
Orlando တွင် Pirates
Chippa ယူနိုက်တက်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/08
17:30
|
အက်စ်တိုးနီးယား Eesti Karikas
FCI Levadia Tallinn
Viimsi JK
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/08
18:00
|
အိုက်စလန် Urvalsdeild၊ အမျိုးသမီးများ
Breiðablik Kópavogur
Stjarnan
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
18:00
|
အိုက်စလန် Urvalsdeild၊ အမျိုးသမီးများ
Keflavik အမျိုးသမီးများ
Reykjavik တန်ဖိုး
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
18:00
|
ဆွစ်ဇာလန် အပျော်တမ်း 2. OFV လိဂ်
FC Montlingen
တောင်ကြီးမြို့
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
18:00
|
အိုက်စလန် Urvalsdeild၊ အမျိုးသမီးများ
Keflavik အမျိုးသမီးများ
Reykjavik တန်ဖိုး
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
18:00
|
အိုက်စလန် Urvalsdeild၊ အမျိုးသမီးများ
Breiðablik Kópavogur
Stjarnan
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
18:00
|
ဆွစ်ဇာလန် အပျော်တမ်း 2. OFV လိဂ်
FC Montlingen
တောင်ကြီးမြို့
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
18:00
|
ဆွစ်ဇာလန် အပျော်တမ်း 2. OFV လိဂ်
FC Montlingen
တောင်ကြီးမြို့
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/08
18:00
|
အိုက်စလန် Urvalsdeild၊ အမျိုးသမီးများ
FH Hafnarfjörður အမျိုးသမီးများ
Throttur Reykjavik
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/08
18:00
|
အိုက်စလန် Urvalsdeild၊ အမျိုးသမီးများ
Breiðablik Kópavogur
Stjarnan
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/08
18:00
|
ဆွီဒင် Ettan၊ Norra
Örebro Syrianska BK
Solentuna FF
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/08
18:00
|
ဘရာဇီး U20 Catarinense
မာဆတ် U20
Araquari U20 နိုင်ငံ
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
18:00
|
ဘရာဇီး U20 Catarinense
မာဆတ် U20
Araquari U20 နိုင်ငံ
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/08
18:30
|
ဘရာဇီး အပျော်တမ်း U17 Cearense
São Gerardo EC U17
Ceará U17
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
18:30
|
ဘရာဇီး အပျော်တမ်း U17 Cearense
São Gerardo EC U17
Ceará U17
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/08
19:00
|
Gibraltar ဘောလုံးလိဂ်
FC Bruno ၏ Magpies
မန်ချက်စတာ 62
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/08
21:00
|
ချီလီ Primera ဌာနခွဲ၊ အမျိုးသမီးများ
Iquique အားကစား
Antofagasta
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/08
23:00
|
USA MLS Next Pro
အော်လန်ဒိုမြို့ B
New York Red Bulls II
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/08
23:30
|
USA MLS Next Pro
Crown Legacy FC
New England Revolution II
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/08
23:30
|
USA MLS Next Pro
အတ္တလန်တာယူနိုက်တက် ၂
ကာရိုလိုင်းနား Core FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/09
02:00
|
တောင်အမေရိက CONMEBOL Libertadores
Millonarios
Bolivar
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/09
02:00
|
တောင်အမေရိက CONMEBOL Libertadores
Millonarios
Bolivar
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/09
02:00
|
အမေရိကန် အမျိုးသား အမျိုးသမီး ဘောလုံး အဖွဲ့ချုပ်
Reign FC
Kansas City Current
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/09
02:00
|
တောင်အမေရိက CONMEBOL Libertadores
Millonarios
Bolivar
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/09
12:00
|
ဆွီဒင် Ettan၊ Norra
Friska Viljor FC
Assyriska FF
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/09
12:00
|
အင်္ဂလန် အပျော်တမ်း Professional Development League
ဝီဂန် ပြေးခုန်ပစ် U21
Crewe Alexandra U21
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/09
12:00
|
ဆွီဒင်ဌာနခွဲ 2၊ Norra Götaland
Säffle SK
IK Kongahälla
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/09
12:00
|
ဆွီဒင် Ettan၊ Norra
Friska Viljor FC
Assyriska FF
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/09
12:00
|
ဆွီဒင်ဌာနခွဲ 2၊ Norra Götaland
Ahlafors IF
IFK Kumla FK
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/09
12:00
|
ဆွီဒင်ဌာနခွဲ 2၊ Norra Götaland
IFK Skovde FK
Motala AIF FK
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/09
12:00
|
အင်္ဂလန် အပျော်တမ်း Professional Development League
ဝီဂန် ပြေးခုန်ပစ် U21
Crewe Alexandra U21
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/09
13:00
|
ဆွီဒင် Damallsvenskan
IF Brommapojkarna
Piteå IF
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/09
13:00
|
ဂရိ Betsson စူပါလိဂ် 2
Ilioupoli
Kalamata FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/09
13:00
|
ဂရိ Betsson စူပါလိဂ် 2
Athens Kallithea FC
Chania FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|