05/10
18:30
|
စကော့တလန်ပရီးမီးယားလိဂ်အမျိုးသမီး
Hibernian WFC
Midlothian WFC ၏နှလုံးသား
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/10
18:30
|
ဆွစ်ဇာလန်စူပါလိဂ်
FC Lausanne-Sport
ဘေဆယ်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/10
18:45
|
ဆွစ်ဇာလန် အပျော်တမ်း 2. FTC လိဂ်
AC Sementina
AS Novazzano
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/10
19:00
|
Gibraltar ဘောလုံးလိဂ်
St Joseph's FC
လင်ကွန်း အနီရောင် imps
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/10
19:15
|
အိုက်စလန် 1. deild
Grotta
Keflavík IF
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/10
19:15
|
အိုက်စလန် 1. deild
IR Reykjavik
UMF Grindavík
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/10
19:15
|
အိုက်စလန် 1. deild
Grotta
Keflavík IF
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/10
19:15
|
အိုက်စလန် 1. deild
IR Reykjavik
UMF Grindavík
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/10
21:00
|
USA MLS Next Pro
Inter Miami CF II
Chattanooga F.C.
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/10
23:00
|
ကနေဒါ ကနေဒါ ပရီးမီးယားလိဂ်
York United FC
Valor FC
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/10
23:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း Santo Tirso ပြိုင်ပွဲ
FC Rebordões
အဘေီစီဒီ
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/10
23:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း Santo Tirso ပြိုင်ပွဲ
ARC ဧရိယာ
CPRJ Água Longa
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/10
23:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း Santo Tirso ပြိုင်ပွဲ
FC Rebordões
အဘေီစီဒီ
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/10
23:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း Santo Tirso ပြိုင်ပွဲ
ARC ဧရိယာ
CPRJ Água Longa
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
00:00
|
USA MLS Next Pro
Huntsville City FC
တိုရွန်တို FC II
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
02:00
|
ဗာနူအာတူ PVFA ပရီးမီးယားလိဂ်
Tafea FC
Naka FC
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
02:30
|
နယူးဇီလန် အမျိုးသား အဖွဲ့ချုပ်
ရေဘေး Karori
ကျွန်းပင်လယ်အော်ယူနိုက်တက်
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
02:30
|
နယူးဇီလန် အမျိုးသား အဖွဲ့ချုပ်
ရေဘေး Karori
ကျွန်းပင်လယ်အော်ယူနိုက်တက်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
02:30
|
နယူးဇီလန် အမျိုးသား အဖွဲ့ချုပ်
SC ကို ရပ်လိုက်ပါ။
Wellington Phoenix ဘေးမဲ့တော
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
02:30
|
နယူးဇီလန် အမျိုးသား အဖွဲ့ချုပ်
ရေဘေး Karori
ကျွန်းပင်လယ်အော်ယူနိုက်တက်
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
02:30
|
နယူးဇီလန် အမျိုးသား အဖွဲ့ချုပ်
ရေဘေး Karori
ကျွန်းပင်လယ်အော်ယူနိုက်တက်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
03:00
|
နယူးဇီလန် အမျိုးသား အဖွဲ့ချုပ်
Tauranga မြို့ AFC
Manurewa AFC
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
03:00
|
နယူးဇီလန် အမျိုးသား အဖွဲ့ချုပ်
Tauranga မြို့ AFC
Manurewa AFC
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
03:00
|
နယူးဇီလန် အမျိုးသား အဖွဲ့ချုပ်
Tauranga မြို့ AFC
Manurewa AFC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
03:30
|
သြစတြေးလျ NPL၊ တောင်သြစတြေးလျ၊ အမျိုးသမီး ပရီးမီးယားလိဂ်
Adelaide Comets FC
အနောက် Torrens Birkalla
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
03:30
|
သြစတြေးလျ NPL၊ တောင်သြစတြေးလျ၊ အမျိုးသမီး ပရီးမီးယားလိဂ်
Adelaide Comets FC
အနောက် Torrens Birkalla
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
03:45
|
နယူးဇီလန် အမျိုးသား အဖွဲ့ချုပ်
Wellington အိုလံပစ်
Miramar Rangers
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
04:00
|
နယူးဇီလန် အမျိုးသား အဖွဲ့ချုပ်
မြောက် Wellington A.F.C.
Western Suburbs FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
05:00
|
နယူးဇီလန် အမျိုးသား အဖွဲ့ချုပ်
Melville United A.F.C.
Western Springs A.F.C.
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
05:00
|
သြစတြေးလျ NPL 2၊ ဗစ်တိုးရီးယား
Eastern Lions SC
Werribee City FC
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
05:00
|
Australia NPL၊ Capital Football
ကင်ဘာရာအိုလံပစ်
ကင်ဘာရာအက်ဖ်စီ
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
05:00
|
သြစတြေးလျ NPL၊ ဗစ်တိုးရီးယား
Avondale FC
Port Melbourne Sharks
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
05:00
|
နယူးဇီလန် အမျိုးသား အဖွဲ့ချုပ်
Melville United A.F.C.
Western Springs A.F.C.
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
05:00
|
Australia NPL၊ Capital Football
ကင်ဘာရာအိုလံပစ်
ကင်ဘာရာအက်ဖ်စီ
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
05:00
|
သြစတြေးလျ ဗစ်တိုးရီးယား ပရီးမီးယားလိဂ် အမျိုးသမီး
Essendon Royals SC
Moreland မြင်းကျား
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
05:00
|
သြစတြေးလျ ဗစ်တိုးရီးယား ပရီးမီးယားလိဂ် အမျိုးသမီး
FC Bulleen Lions
Bentleigh Greens SC
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
05:00
|
သြစတြေးလျ ဗစ်တိုးရီးယား ပရီးမီးယားလိဂ် အမျိုးသမီး
Essendon Royals SC
Moreland မြင်းကျား
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
05:00
|
Australia NPL၊ Capital Football
ကင်ဘာရာအိုလံပစ်
ကင်ဘာရာအက်ဖ်စီ
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
05:00
|
သြစတြေးလျ NPL၊ ဗစ်တိုးရီးယား
Avondale FC
Port Melbourne Sharks
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
05:00
|
သြစတြေးလျ NPL၊ ဗစ်တိုးရီးယား
မန်နင်းဟမ် ယူနိုက်တက် ချယ်လ်ဆီးအသင်း
Altona Magic SC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
05:00
|
သြစတြေးလျ NPL၊ ဗစ်တိုးရီးယား
Moreland City FC
Dandenong မိုးကြိုး
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
05:30
|
နယူးဇီလန် အမျိုးသား အဖွဲ့ချုပ်
Hamilton Wanderers AFC
Birkenhead ယူနိုက်တက်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
05:30
|
သြစတြေးလျ NPL၊ တောင်သြစတြေးလျ
Adelaide Comets
Croydon ဘုရင်များ
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
06:00
|
သြစတြေးလျ ဗစ်တိုးရီးယား ပရီးမီးယားလိဂ် အမျိုးသမီး
South Melbourne F.C.
Calder United SC
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
06:30
|
သြစတြေးလျ NPL၊ တက်စမေးနီးယား
Riverside အိုလံပစ်အသင်း
Clarence Zebras FC
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
06:30
|
သြစတြေးလျ NPL၊ တက်စမေးနီးယား
Riverside အိုလံပစ်အသင်း
Clarence Zebras FC
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
06:30
|
သြစတြေးလျ NPL၊ တက်စမေးနီးယား
Riverside အိုလံပစ်အသင်း
Clarence Zebras FC
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
06:30
|
သြစတြေးလျ NPL၊ တက်စမေးနီးယား
Riverside အိုလံပစ်အသင်း
Clarence Zebras FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
06:45
|
သြစတြေးလျ NPL၊ တက်စမေးနီးယား
Kingborough Lions
Launceston United ဘောလုံးကလပ်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
07:00
|
နိုင်ဂျီးရီးယား NLO ဌာနခွဲတစ်လိဂ် - Akure စင်တာ
Collins Edwin အားကစားကလပ်
ရဲရင့် FC
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
07:00
|
နိုင်ဂျီးရီးယား NLO ဌာနခွဲတစ်လိဂ် - Akure စင်တာ
Collins Edwin အားကစားကလပ်
ရဲရင့် FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
07:30
|
သြစတြေးလျ NPL၊ တောင်သြစတြေးလျ
White City Woodville
Adelaide United လူငယ်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
သြစတြေးလျ ကွင်းစလန်း ပရီးမီးယားလိဂ် ၁
မစ်ချယ်တန် FC
Southside Eagles FC
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
သြစတြေးလျ ကွင်းစလန်း ပရီးမီးယားလိဂ် ၁
Ipswich FC
Broadbeach ယူနိုက်တက်
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Braila
AS Comagrim Dudești
FC Voința Surdila Găiseanca
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Braila
AS Jirlău
AS Voința Făurei Sat
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
သြစတြေးလျ ကွင်းစလန်း ပရီးမီးယားလိဂ် ၁
ဘရစ္စဘိန်းတိုက်စစ်မှူးများ
Cabolture FC
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Valcea
ACS Atletic Drăgășani
CS Lotru Brezoi
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Braila
AS Voința Bărăganu
ACS Unirea Grădiștea
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Braila
ACS Voința Vișani
AS Spicul Zăvoaia
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Brasov
AS Cetățenii Ghimbav
AFCS Carpaţi Berivoi
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Valcea
CS Mădulari
ACSSC Chimia 1973 Râmnicu Vâlcea
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Calarasi
AS Belciugatele
AS Unirea Spanśov
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avantul Luica
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Braila
ACS Victoria Traian
ACS Communal Cazasu
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Hunedoara
CSO Retezatul Hațeg
ACS Șoimul Băița
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Braila
CS Viitorul Cireșu
AFC Viitorul Galbenu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Brasov
AS Bucegi Moieciu
CS Chimia Orașul ဗစ်တိုးရီးယား
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
သြစတြေးလျ ကွင်းစလန်း ပရီးမီးယားလိဂ် ၁
Ipswich FC
Broadbeach ယူနိုက်တက်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Braila
AS Comagrim Dudești
FC Voința Surdila Găiseanca
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Braila
AS Jirlău
AS Voința Făurei Sat
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Hunedoara
CSM Dacia Orăștie 2010
CSM Mihai Viteazu Vulcan
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
သြစတြေးလျ ကွင်းစလန်း ပရီးမီးယားလိဂ် ၁
ဘရစ္စဘိန်းတိုက်စစ်မှူးများ
Cabolture FC
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Valcea
ACS Atletic Drăgășani
CS Lotru Brezoi
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Braila
AS Voința Bărăganu
ACS Unirea Grădiștea
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Braila
ACS Voința Vișani
AS Spicul Zăvoaia
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Brasov
AS Cetățenii Ghimbav
AFCS Carpaţi Berivoi
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Braila
ACS Victoria Traian
ACS Communal Cazasu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Valcea
CS Mădulari
ACSSC Chimia 1973 Râmnicu Vâlcea
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Calarasi
AS Belciugatele
AS Unirea Spanśov
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avantul Luica
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Brasov
ASF Hărman
ASC Olimpic Zărnești II
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Brasov
CS Inter Cristian
AS Vulcan 2008
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Hunedoara
CSO Retezatul Hațeg
ACS Șoimul Băița
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Valcea
CS Guşoeni
ACS Viitorul Budești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Braila
AS Jirlău
AS Voința Făurei Sat
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
08:00
|
သြစတြေးလျ ကွင်းစလန်း ပရီးမီးယားလိဂ် ၁
ဘရစ္စဘိန်းတိုက်စစ်မှူးများ
Cabolture FC
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avantul Luica
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Braila
AS Voința Bărăganu
ACS Unirea Grădiștea
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
08:00
|
သြစတြေးလျ ကွင်းစလန်း ပရီးမီးယားလိဂ် ၁
ဘရစ္စဘိန်းတိုက်စစ်မှူးများ
Cabolture FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Steaua Bulgăruș
AS FC Mureşul Cenad
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Steaua Bulgăruș
AS FC Mureşul Cenad
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Progresul Vucova
CS Tormac
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Progresul Vucova
CS Tormac
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Progresul Icea Mare
CSC Dudeștii Noi
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Autoliv Lugoj
AS Berini
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Progresul Icea Mare
CSC Dudeștii Noi
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Autoliv Lugoj
AS Berini
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Unirea Cerneteaz
CSC Ghiroda နှင့် Giarmata Vii II
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Cluj
AS Viitorul Gârbău
FC Viitorul Mihai Georgescu Cluj Napoca
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
CSO Deta II
ACS Galaxy Timișoara
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Cluj
AS Viitorul Gârbău
FC Viitorul Mihai Georgescu Cluj Napoca
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Vulturii Igriș
AS Tricoul 1 Iunie Timișoara
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Margina
AS Voința Iosifalău
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Margina
AS Voința Iosifalău
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
AS Bacova
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
ACS ကလေးများ Sânmihaiu Român
AS Unirea Howl
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
ACS ကလေးများ Sânmihaiu Român
AS Unirea Howl
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
AS Bacova
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
AS Bacova
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Viitorul Iohanisfeld
ACS Viitorul Bencec
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Viitorul Iohanisfeld
ACS Viitorul Bencec
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Cluj
CS Sănătatea Cluj Napoca II
ACS Vulturul 2024 Mintiu Gherlii
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Cluj
CS Sănătatea Cluj Napoca II
ACS Vulturul 2024 Mintiu Gherlii
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Timiř
AS Avântul Topolovățu Mare
CSC Voința Mașloc
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
CS Niśchidorf
AS Meget Remetea Mare
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
CS Niśchidorf
AS Meget Remetea Mare
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Inter Foieni
ACS Unirea Banloc
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Prahova
ACS DP Cornu
CS Câmpina
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Prahova
CS ဘရာဇီး
CSC Berceni
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Prahova
CS ဘရာဇီး
CSC Berceni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
CS Unirea Tomnatic
AS Chinejana Chinezu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Cluj
ACS Arieșul Mihai Viteazu
AS Unirea Iclod
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
FC Bazoș
AS Olimpia Darova
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Cluj
ACS Arieșul Mihai Viteazu
AS Unirea Iclod
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Dedy Mid Viitorul Icea Mare
CS Unirea Sânnicolau Mare II
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Recaș
CSO Făget
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Recaș
CSO Făget
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Avântul Jamu Mare
CS Utvin
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Avântul Jamu Mare
CS Utvin
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
AS Avantul Bobda
AS FC Dacia Cărpininiș
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Sibiu
ACS Păltiniș Rășinari
AFC Quantum Arsenal Sibiu
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Sibiu
ACS LSS Voința Sibiu
ACS Unirea Miercurea-Sibiului
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Sibiu
ACS FC Avrig
AFC Inter Stars 2024 Sibiu
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
CSC Boldur
CS Phoenix Buziaș II
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Sibiu
CS Orasenesc Copșa Mică
ACS Bradu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Sibiu
AFC Voința Dumbrăveni
AFC Agnita
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Sibiu
ACS LSS Voința Sibiu
ACS Unirea Miercurea-Sibiului
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Sibiu
ACS FC Avrig
AFC Inter Stars 2024 Sibiu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Olt
ACS Iris Titulescu
AS Victoria Daneasa
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
ACS ဂျူဗင်တပ်စ် Pişchia
AS Petroman
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
ACS ဂျူဗင်တပ်စ် Pişchia
AS Petroman
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Cluj
ACS Sticla Arieşul Turda
ACS Iara
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Cluj
ACS Sticla Arieşul Turda
ACS Iara
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Timiř
CS Voința Biled
AS Plavi Delia Sânpetru Mare
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:15
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ Divide B
FK Brandys Nad Labem
SK Hrebec
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:15
|
သြစတြေးလျ NPL၊ ကွင်းစလန်
Wynnum Wolves FC
Queensland ခြင်္သေ့
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
08:15
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ Divide B
FK Brandys Nad Labem
SK Hrebec
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
08:15
|
သြစတြေးလျ NPL၊ ကွင်းစလန်
Wynnum Wolves FC
Queensland ခြင်္သေ့
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
09:00
|
သြစတြေးလျ NPL ကွင်းစလန်၊ အမျိုးသမီးများ
Lions FC
မစ်ချယ်တန်
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
09:00
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ U19 1st Division
1. FC Slovácko U19
FK Pardubice U19
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
09:00
|
သြစတြေးလျ ကွင်းစလန်း ပရီးမီးယားလိဂ် ၁
Moreton City Excelsior FC ၂
Logan Lightning
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
09:00
|
တူရကီ U19 Lig၊ Elit B
Fatih Karagumruk U19
Yomra Spor U19
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
09:00
|
သြစတြေးလျ NPL၊ နယူးဆောက်ဝေးလ်
Hills Brumbies
APIA Leichhardt Tigers
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
09:00
|
သြစတြေးလျ NPL ကွင်းစလန်၊ အမျိုးသမီးများ
Lions FC
မစ်ချယ်တန်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
09:00
|
တူရကီ U19 Lig၊ Elit B
Fatih Karagumruk U19
Yomra Spor U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
09:00
|
သြစတြေးလျ NPL၊ နယူးဆောက်ဝေးလ်
Hills Brumbies
APIA Leichhardt Tigers
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
09:00
|
ခရိုအေးရှား Prva NL အငယ်တန်း
NK Kustošija U19
HNK Rijeka U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
09:00
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ U19 1st Division
1. FC Slovácko U19
FK Pardubice U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
09:00
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ U19 1st Division
Slavia Praha U19
Mladá Boleslav U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
09:00
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ U19 1st Division
MFK Frydek Mistek U19
Dukla Praha U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
09:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား U19
VSS Košice U19
AS Trencin U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
09:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား U19
Spartak Trnava U19
MFK Ružomberok U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
09:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား U19
DAC Dunajská Streda U19
MŠK Žilina U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
09:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား U19
FK Pohronie U19
1. FC Tatran Prešov U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
09:00
|
ဟန်ဂေရီ အပျော်တမ်း BLSZ I. osztály
Budafoki MTE II
အရမ်း IF
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
09:00
|
ဂါနာ GAED ဌာနခွဲ 3 – ဇုန် 1
FC Great Farcos
FC Haatso ခရစ္စတယ်ပဲလေ့စ်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
09:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Cluj
CS Atletic Olimpia Gherla
ACS Victoria Viișoara
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
09:30
|
အက်စ်တိုးနီးယား Meistriliiga အမျိုးသမီးများ
Tartu Tammeka အမျိုးသမီးများ
Tallinna FC Ararat
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
09:30
|
အက်စ်တိုးနီးယား Meistriliiga အမျိုးသမီးများ
Tartu Tammeka အမျိုးသမီးများ
Tallinna FC Ararat
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
09:30
|
ပိုလန် CLJ
Korona Kielce U19
Warta Poznan U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
09:30
|
အက်စ်တိုးနီးယား Meistriliiga အမျိုးသမီးများ
Tartu Tammeka အမျိုးသမီးများ
Tallinna FC Ararat
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
09:30
|
အက်စတိုးနီးယား Esiliiga
Viimsi JK
FCI Levadia Tallinn U21
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
09:30
|
အက်စ်တိုးနီးယား Esiliga B
Kalju U21 အမည်
TJK Legion
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
09:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Teleorman
CS Vârtoape
CS Viitorul Piatra
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
09:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Teleorman
ACS Avântul Bragadiru
AS Voința Săelele 2017
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
09:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Teleorman
ACS Avântul Bragadiru
AS Voința Săelele 2017
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
09:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Teleorman
ACS Steaua Spatarei
CS Rapid Buzescu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
09:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Teleorman
CS Vârtoape
CS Viitorul Piatra
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
10:00
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ U19 1st Division
FC Zbrojovka Brno U19
Slovan Liberec U19
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
10:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Constanta
CS Agigea
CSO Ovidiu
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
10:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Constanta
CS Victoria Cumpana
CS Medgidia
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
10:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Constanta
CS Eforie
CS Farul Tuzla
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
10:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Constanta
AS ပေါ်တူဂီ Constanța
CS Viitorul Harșova
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
10:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Constanta
CS Năvodari
CS Poseidon Limanu
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
10:00
|
ခရိုအေးရှား 1. HNLŽ
ŽNK Hajduk
ŽNK Osijek
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
10:00
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ U19 1st Division
Baník Ostrava U19
Vysočina Jihlava U19
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
10:00
|
ဒိန်းမတ် အပျော်တမ်း Danmarksserien
Glostrup FK
Sundby BK
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
10:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Constanta
AS Viitorul 20 Cobadin
Știința ACALAB Poarta Alba
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
10:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Constanta
AS Viitorul Pecineaga
CSO Murfatlar
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
10:00
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ U19 1st Division
Baník Ostrava U19
Vysočina Jihlava U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
10:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Constanta
CS Eforie
CS Farul Tuzla
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
10:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Constanta
AS ပေါ်တူဂီ Constanța
CS Viitorul Harșova
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
10:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Constanta
CS Năvodari
CS Poseidon Limanu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
10:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Constanta
CS Agigea
CSO Ovidiu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
10:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Constanta
CS Victoria Cumpana
CS Medgidia
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
10:00
|
ခရိုအေးရှား 1. HNLŽ
ŽNK Hajduk
ŽNK Osijek
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
10:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Constanta
CS Năvodari
CS Poseidon Limanu
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
10:00
|
ပိုလန် CLJ
Lech Poznan U19
Widzew Łódź U19
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
10:00
|
ပိုလန် III လီဂါ၊ အုပ်စု 3
Gornik Zabrze II
Lechia Zielona Gora
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
10:00
|
ဒိန်းမတ် အပျော်တမ်း Danmarksserien
Vorup FB
အိုကေ
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
10:00
|
သြစတြေးလျ ဗစ်တိုးရီးယား ပရီးမီးယားလိဂ် အမျိုးသမီး
Booondara Eagles
Box Hill United SC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
10:00
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ U19 1st Division
FC Zbrojovka Brno U19
Slovan Liberec U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
10:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း V. Liga – Wielkopolska
Zawisza Łęka Opatowska
Pelikan Grabow
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
10:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း V. Liga – Wielkopolska
KP Piła
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
10:30
|
နယ်သာလန် အပျော်တမ်း 6e Klasse Zaterdag – ၁၄
ACV Assen ၁၀
VV Grijpskerk ၅
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
10:30
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ U19 1st Division
Sparta Praha U19
Sigma Olomouc U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
11:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း A-Jun-BL N/NE
ဝုဖ်ဘတ် U19
SV Meppen U19
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
11:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း A-Jun-BL N/NE
RB Leipzig U19
SV Werder Bremen U19
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
11:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga Hamburg
duneberger sv
Niendorfer TSV
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
11:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga NOFV Nord
တင်းနစ်ဘောရုရှားဘာလင်
SV Lichtenberg ၄၇
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
11:00
|
ဂျာမနီ ၁။ ဘွန်ဒက်လီဂါ
Hertha ဘာလင်
1 ။ FC အသင်း Kaiserslautern
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
11:00
|
ပိုလန် III လီဂါ၊ အုပ်စု 3
LKS Goczałkowice-Zdrój
Rekord Bielsko-Biała
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
11:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း A-Jun-BL N/NE
VfL Osnabrück U19
Eintracht Braunschweig U19
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
11:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Ialomita
Viitorul Platonesti
Recolta Săveni
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
11:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Ialomita
Gloria Ograda
Spicul Vladeni
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
11:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 6
HamKam ၂
IL Ulfstind
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
11:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 6
HamKam ၂
IL Ulfstind
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
11:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း A-Jun-BL N/NE
VfL Osnabrück U19
Eintracht Braunschweig U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
11:00
|
ဆွီဒင်ဌာနခွဲ 2၊ Norrland
Skellefteå FF
Frosö IF
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
11:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Ialomita
FC ဗစ်တိုးရီးယားဘော်ဒိုး
Dunarea Giurgeni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
11:00
|
ဆွီဒင်ဌာနခွဲ 2၊ Norrland
IFK Lulea
IF ရပါပြီ။
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
11:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း A-Jun-BL N/NE
FC Hansa Rostock U19
ဟန်နိုဗာ 96 U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
11:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း A-Jun-BL S/SW
VfB Stuttgart U19
ဘိုင်ယန်မြူးနစ် U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
11:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း A-Jun-BL S/SW
Eintracht Frankfurt U19
TSV 1860 München U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
11:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း A-Jun-BL S/SW
Augsburg U19
1. FC Nürnberg U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
11:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga Hamburg
duneberger sv
Niendorfer TSV
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
11:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း A-Jun-BL N/NE
Carl Zeiss Jena U19
ပြည်ထောင်စု ဘာလင် U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
11:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Ialomita
Viitorul Platonesti
Recolta Săveni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
11:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Ialomita
Gloria Ograda
Spicul Vladeni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
11:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Ialomita
Viitorul Valea Ciorii
AS Gloria Gura Ialomiśei
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
11:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Ialomita
FC ဗစ်တိုးရီးယားဘော်ဒိုး
Dunarea Giurgeni
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
11:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Ialomita
FC Movila
AS Ialomița Sudiți
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
11:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Ialomita
Viitorul Platonesti
Recolta Săveni
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
11:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Ialomita
Gloria Ograda
Spicul Vladeni
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
11:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Ialomita
Viitorul Valea Ciorii
AS Gloria Gura Ialomiśei
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
11:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း A-Jun-BL N/NE
Dynamo Dresden U19
Hertha Berlin U19
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
11:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း A-Jun-BL S/SW
Eintracht Frankfurt U19
TSV 1860 München U19
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
11:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga Hamburg
duneberger sv
Niendorfer TSV
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
11:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga NOFV Nord
တင်းနစ်ဘောရုရှားဘာလင်
SV Lichtenberg ၄၇
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
11:00
|
နော်ဝေ 2nd Division အုပ်စု 1
ဆိုတရာ
Lysekloster IL
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
11:00
|
ဆွီဒင်ဌာနခွဲ 2၊ Norrland
IFK Lulea
IF ရပါပြီ။
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
11:00
|
ဆွီဒင်ဌာနခွဲ 2၊ Norrland
Skellefteå FF
Frosö IF
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
11:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 6
HamKam ၂
IL Ulfstind
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
11:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း A-Jun-BL အနောက်
Arminia Bielefeld U19
ဂျာမနီ Aachen U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
11:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း A-Jun-BL S/SW
SV Sandhausen U19
Kaiserslautern U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
11:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း A-Jun-BL N/NE
ဝုဖ်ဘတ် U19
SV Meppen U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
11:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း A-Jun-BL S/SW
VfB Stuttgart U19
ဘိုင်ယန်မြူးနစ် U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
11:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း A-Jun-BL S/SW
Eintracht Frankfurt U19
TSV 1860 München U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
11:00
|
အက်စတိုးနီးယား II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Maardu Linnameeskond
FC Helios Tartu
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
11:15
|
မွန်ဂိုလီးယား ပရီးမီးယားလိဂ်
Khoromkhon ကလပ်
Deren
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
11:30
|
ဆွီဒင်အပျော်တမ်း U19 Allsvenskan
IFK Norrköping U19
Hammarby IF U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
11:30
|
ဆွီဒင်အပျော်တမ်း U19 Allsvenskan
IFK Norrköping U19
Hammarby IF U19
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
11:30
|
ဒိန်းမတ် အပျော်တမ်း Danmarksserien
Kjellerup IF
B. 1909 Odense
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
11:30
|
ဒိန်းမတ် အပျော်တမ်း Danmarksserien
Viby IF
BK Marienlyst
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
11:30
|
စကော့တလန် ပရီးမီးယားလိဂ်
ဆဲလ်တစ်
Rangers
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
11:30
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ U19 1st Division
MFK Karviná U19
SK Dynamo České Budějovice U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
11:30
|
အက်စ်တိုးနီးယား ပရီမီယံ လီဂါ
Flora တဲလင်းမြို့
Pärnu JK Vaprus
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
12:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
VfR Wormatia ပိုးကောင်များ
SV Auersmacher
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
12:00
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ U19 1st Division
Viktoria Plzen U19
FC Trinity Zlín U19
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
12:00
|
ခရိုအေးရှား Prva NL အငယ်တန်း
GNK Dinamo Zagreb U19
HNK Cibalia Vinkovci U19
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
12:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga NOFV Nord
Rostocker FC
RSV Eintracht 1949 eV
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
12:00
|
ဒိန်းမတ် အပျော်တမ်း Danmarksserien
Næstved IF
Ringsted IF
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
Recolta Bărcăneşti
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
12:00
|
Malta ISA Malta
FC HSBC
FC နည်းလမ်း
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Harghita
CS Minerul Bălan
ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
Recolta Bărcăneşti
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
12:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 1
bjarg
Sandviken
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
12:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 4
Lillestrøm SK ၂
ထွန်စက်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Maramureș
ACS Satu Nou de Jos
PHP Iadăra အနေဖြင့်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
12:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga NOFV Nord
Rostocker FC
RSV Eintracht 1949 eV
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
12:00
|
Slovenia အပျော်တမ်း 1. MNL Murska Sobota
NK ပါခင်ဗျာ။
ŠNK Bakovci
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
12:00
|
Malta ISA Malta
FC HSBC
FC နည်းလမ်း
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
12:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 2
Brod
အတင်း
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
12:00
|
နယ်သာလန် အပျော်တမ်း 6e Klasse Zaterdag – ၁၄
Asser Boys ၃
VV Westerkwartier ၂
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
Recolta Bărcăneşti
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
12:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 2
Brod
အတင်း
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
12:00
|
လတ်ဗီးယား ၁။လီဂါ
FK Smilten
Valmiera FC II
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
12:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း ဘိုင်ယန်လီဂါ ဆူဒ
TSV 1882 Landsberg
FC Pipinsried
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
12:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga NOFV Süd
ပြည်ထောင်စု Sandersdorf
VfB Auerbach
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
12:00
|
ခရိုအေးရှား Prva NL အငယ်တန်း
GNK Dinamo Zagreb U19
HNK Cibalia Vinkovci U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
12:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 2
pors grenland
FK Mandalskameratene
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
12:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga NOFV Nord
Rostocker FC
RSV Eintracht 1949 eV
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
12:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
VfR Wormatia ပိုးကောင်များ
SV Auersmacher
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
12:00
|
ပိုလန် Ekstraliga၊ အမျိုးသမီးများ
Pogoń Tczew
Górnik Łęczna
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
12:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Regionalliga ဘိုင်ယန်
SV Schalding-Heining
FC Wurzburger Kickers
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
12:00
|
ဒိန်းမတ် 2st Division
Middelfart
Nykøbing FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
12:00
|
ဒိန်းမတ် Gjensidige Kvindeliga
AGF
FC Nordsjaelland
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
12:00
|
ဒိန်းမတ် အပျော်တမ်း Danmarksserien
AB Tarnby
Slagelse
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
12:00
|
ကင်ညာ ပရီးမီးယားလိဂ်
Bandari FC
ရိန်းဂျားများ
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
12:00
|
လစ်သူယေးနီးယား Pirma Lyga
FK Riteriai
Ekranas Panevezys
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
12:00
|
Austria အပျော်တမ်း Regionalliga အနောက်
Kufstein
SVG Reichenau
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
12:00
|
ဆွီဒင်ဌာနခွဲ 2၊ Västra Götaland
BK Astrio
Qviding FIF
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
12:00
|
Malta ISA Malta
FC HSBC
FC နည်းလမ်း
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
12:00
|
နယ်သာလန် Eredivisie၊ အမျိုးသမီးများ
FC Twente Vrouwen
SC Telstar
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
12:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 3
မြောက်ဘက်ကမ်းခြေ
Åsiden
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
12:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း ဘိုင်ယန်လီဂါ ဆူဒ
FC Deisenhofen
1. FC Sonthofen
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
12:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 2
Brod
အတင်း
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
12:30
|
အီတလီ Campionato နွေဦး ၂
Padova U19
Alessandria U19
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
12:30
|
နယ်သာလန် Tweede ဌာနခွဲ
GVVV
SV Spakenburg
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
12:30
|
နယ်သာလန် အပျော်တမ်း 6e Klasse Zaterdag – ၁၄
CVV Fit Boys Beilen ၅
VEV'67 ကြက်သွန်မြိတ် ၆
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
12:30
|
နယ်သာလန် အပျော်တမ်း 6e Klasse Zaterdag – ၁၄
CVV Fit Boys Beilen ၅
VEV'67 ကြက်သွန်မြိတ် ၆
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
12:30
|
အီတလီ Campionato နွေဦး ၂
Salernitana U19
Cesena U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
12:30
|
နယ်သာလန် Tweede ဌာနခွဲ
GVVV
SV Spakenburg
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
12:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Zadarska
NK NOŠK Novigrad
NŠK Podgradin
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
12:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Zadarska
NK NOŠK Novigrad
NŠK Podgradin
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
12:30
|
နယ်သာလန် အပျော်တမ်း 5e Klasse Zaterdag – C
SC REMO
လျင်မြန်သောခြေလှမ်းများ
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
12:30
|
နယ်သာလန် အပျော်တမ်း 5e Klasse Zaterdag – C
Haagse Hout
Wanica ကြယ်ပွင့်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
Malta ISA Malta
FC ကရိန်း
FC Playmobil
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Bremen-Liga
SV Hemelingen
Tura Bremen
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
Austria အပျော်တမ်း Bundesliga၊ အမျိုးသမီးများ
FFC Vorderland
SPG FC Lustenau / FC Dornbirn
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Harghita
AS Nyiko Cobătești
AS Radicza Sânpaul
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Ialomița
AFC Iazu
Staruint Brosteni
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Ialomița
AS CS Junior Țăndărei
Victoria Roșiori
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 4
Surnadal
Nardo
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Ialomița
CS Unirea Grivița
ACS Unirea Scântia
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား ၁။ လီဂါ၊ အမျိုးသမီး
ŠK Slovan Bratislava
SLC Banská Bystrica
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Bremen-Liga
ESC Geestemunde
OSC Bremerhaven
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Bremen-Liga
KSV Vatan အားကစား
TS Woltmershausen
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Bremen-Liga
Blumenthaler SV
TUS Komet Arsten
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Bremen-Liga
SG Aumund Vegesack
FC ယူနီယံ 60 Bremen
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Bremen-Liga
BTS Neustadt
SV Werder Bremen II
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga Hamburg
TSV Sasel
SV Rugenbergen
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Ialomița
Unirea Ion Roată
CS Real Cosâmbești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Bremen-Liga
Brinkumer SV
FC Oberneuland
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ပိုလန်အပျော်တမ်း Klasa Okręgowa – Wielkopolska၊ အုပ်စု 1
Lubonski KS
NKS Niepruszewo
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ပိုလန်အပျော်တမ်း Klasa Okręgowa – Wielkopolska၊ အုပ်စု 1
LZS Otorowo
TPS Winogrady
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ဘရာဇီးအပျော်တမ်း U17 Paranaense – ဒုတိယအဆင့်၊ အုပ်စု F
Azuriz U17
EC သမဂ္ဂ U17
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ဆွီဒင် အပျော်တမ်း Elitettan၊ အမျိုးသမီးများ
Jitex BK
Orebro SK Soder
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ပိုလန်အပျော်တမ်း Klasa Okręgowa – Wielkopolska၊ အုပ်စု 1
Iskra Krajenka
Tarnovia Tarnówka
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ပိုလန်အပျော်တမ်း Klasa Okręgowa – Wielkopolska၊ အုပ်စု 1
Orzeł Gulcz
Radwan Lubasz
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ပိုလန်အပျော်တမ်း Klasa Okręgowa – Wielkopolska၊ အုပ်စု 1
Sokół Damasławek
MKP Powiat Pilski
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ပိုလန်အပျော်တမ်း Klasa Okręgowa – Wielkopolska၊ အုပ်စု 1
Lubonski KS
NKS Niepruszewo
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ဘရာဇီးအပျော်တမ်း U17 Paranaense – ဒုတိယအဆင့်၊ အုပ်စု F
Azuriz U17
EC သမဂ္ဂ U17
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
Malta ISA Malta
FC ကရိန်း
FC Playmobil
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Bremen-Liga
SV Hemelingen
Tura Bremen
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ပိုလန်အပျော်တမ်း Klasa Okręgowa – Wielkopolska၊ အုပ်စု 1
KS Fałkowo
Kłos Gałowo
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ပိုလန်အပျော်တမ်း Klasa Okręgowa – Wielkopolska၊ အုပ်စု 1
Clescevia Kleszczewo
Lechita Kłecko
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ပေါ်တူဂီ အမျိုးသမီး အမျိုးသားပြိုင်ပွဲ
SCU Torreense
SC Braga
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Ialomița
Victoria Muntenii Buzău
AS Albești ၀၈
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Ialomița
Unirea Ion Roată
CS Real Cosâmbești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Ialomița
AFC Iazu
Staruint Brosteni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ဘယ်လ်ဂျီယံ အပျော်တမ်း KVDV Zaterdag
FC Charly ရဲ့
KFC Horemans Beerse
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga Hamburg
TSV Sasel
SV Rugenbergen
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Bremen-Liga
BTS Neustadt
SV Werder Bremen II
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Bremen-Liga
SG Aumund Vegesack
FC ယူနီယံ 60 Bremen
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား ၁။ လီဂါ၊ အမျိုးသမီး
ŠK Slovan Bratislava
SLC Banská Bystrica
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Bremen-Liga
ESC Geestemunde
OSC Bremerhaven
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Bremen-Liga
KSV Vatan အားကစား
TS Woltmershausen
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Bremen-Liga
Blumenthaler SV
TUS Komet Arsten
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 4
Surnadal
Nardo
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Ialomița
CS Unirea Grivița
ACS Unirea Scântia
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Ialomița
AS CS Junior Țăndărei
Victoria Roșiori
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
Austria အပျော်တမ်း Regionalliga အနောက်
SV Wals-Grünau
Dornbirner SV
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Bremen-Liga
KSV Vatan အားကစား
TS Woltmershausen
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Ialomița
Unirea Ion Roată
CS Real Cosâmbești
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
13:00
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Bremen-Liga
SG Aumund Vegesack
FC ယူနီယံ 60 Bremen
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
13:00
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Bremen-Liga
SV Hemelingen
Tura Bremen
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
13:00
|
ပိုလန်အပျော်တမ်း Klasa Okręgowa – Wielkopolska၊ အုပ်စု 1
Lubonski KS
NKS Niepruszewo
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
13:00
|
ပိုလန်အပျော်တမ်း Klasa Okręgowa – Wielkopolska၊ အုပ်စု 1
LZS Otorowo
TPS Winogrady
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Ialomița
AFC Iazu
Staruint Brosteni
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
13:00
|
Malta ISA Malta
FC ကရိန်း
FC Playmobil
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
13:00
|
ပေါ်တူဂီ အမျိုးသမီး အမျိုးသားပြိုင်ပွဲ
မာရီတီမို
Valadares Gaia
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
13:00
|
အီတလီ Campionato နွေဦး ၂
အတ္တလန္တာ U19
Hellas Verona U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
13:00
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Bremen-Liga
ESC Geestemunde
OSC Bremerhaven
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
13:00
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Bremen-Liga
KSV Vatan အားကစား
TS Woltmershausen
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
13:00
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Bremen-Liga
Blumenthaler SV
TUS Komet Arsten
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
13:00
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Bremen-Liga
SG Aumund Vegesack
FC ယူနီယံ 60 Bremen
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
13:00
|
ဆွီဒင် အပျော်တမ်း Elitettan၊ အမျိုးသမီးများ
Jitex BK
Orebro SK Soder
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
13:00
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Bremen-Liga
SV Hemelingen
Tura Bremen
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
13:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 3
Frigg
Ullern
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
13:00
|
ရုရှားဒုတိယတန်း၊ အုပ်စု ၄
FC Nart Cherkessk
Spartak Nalchik
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
13:00
|
Austria အပျော်တမ်း Regionalliga အနောက်
SV Wals-Grünau
Dornbirner SV
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
13:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga Hamburg
TSV Sasel
SV Rugenbergen
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
13:00
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Bremen-Liga
BTS Neustadt
SV Werder Bremen II
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
13:00
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Hessenliga
FSV Fernwald
KSV Baunatal
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
13:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား ၁။ လီဂါ၊ အမျိုးသမီး
ŠK Slovan Bratislava
SLC Banská Bystrica
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
13:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား ၁။ လီဂါ၊ အမျိုးသမီး
MFK Ružomberok
Spartak Trnava
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
13:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 6
အဲလ်ဗာရမ်
Fyllingsdalen
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
13:00
|
ဂျာမနီအပျော်တမ်း Hessenliga
TUS Dietkirchen
SC Viktoria Griesheim
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
13:00
|
ဆွီဒင်အပျော်တမ်းဌာနခွဲ 3 Södra Norrland
Forssa BK Borlänge
Soderhamns FF
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
13:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း Klasa Okręgowa – Krosno
KS Przełęcz Dukla
KS Start Rymanów
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
အက်စတိုးနီးယား II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Sillamäe FC NPM Silmet
Tallinna JK Puuma
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း V. Liga – Wielkopolska
Sparta Oborniki
Sparta Szamotuły
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:30
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Engers
SV Morlautern
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
13:30
|
Norway 3rd Division ၊ Group 5
Spjelkavik
Skedsmo
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
13:30
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
TUS Mechtersheim
SV Gonsenheim
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
13:30
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Karbach
FV Dudenhofen
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
14:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Schleswig-Holstein-Liga
Oldenburger SV
SV Eichede
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
14:00
|
ဆွစ်ဇာလန် အပျော်တမ်း Erste Liga ဂန္တဝင်
FC Kreuzlingen
FC Linth ၀၄
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
14:00
|
အင်္ဂလန်ပရီးမီးယားလိဂ်
တင်ဟမ်ဟော့စပါး
Burnley
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
14:00
|
အင်္ဂလန်ပရီးမီးယားလိဂ်
West Ham
Luton Town
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
14:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 1
Årdal FK
OS IL
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
14:00
|
ပိုလန် CLJ
Odra Opole U19
Sandecja Nowy Sącz U19
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
14:00
|
ဆွီဒင် Ettan၊ Norra
FC Stockholm International
FBK Karlstad
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
14:00
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Prima အမျိုးအစား Alto Adige – 1. Amateurliga၊ အုပ်စု B
SPVG Aldein Petersberg
AS Sluderno
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Vaslui
Victorul Zorleni
ကြယ်စင် Tătărăni
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
14:00
|
ပိုလန်အပျော်တမ်း Klasa Okręgowa – Wielkopolska၊ အုပ်စု 1
Ogniwo Łąkociny
KS Opatówek
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
14:00
|
ပိုလန်အပျော်တမ်း Klasa Okręgowa – Wielkopolska၊ အုပ်စု 1
Orla Jutrosin
Rydzyniak Rydzyna
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
14:00
|
ပိုလန် CLJ
Odra Opole U19
Sandecja Nowy Sącz U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Vaslui
Victorul Zorleni
ကြယ်စင် Tătărăni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Vaslui
Vulturul Băltani
Avântul Solești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
14:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 1
Årdal FK
OS IL
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
14:00
|
ဟန်ဂေရီ NB I၊ အမျိုးသမီးများ
astra ဟန်ဂေရီ
Puskas FC
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Maramureș
FC Lăpușul Târgu Lăpuș
CSO Minerul Baia Sprie
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Giurgiu
AS Gloria Comana
AS Dunărea Oinacu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Giurgiu
CS Giganții Vărăști
AS MV Călugareni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Giurgiu
CS Energia Remuș
AS Dunarea Gaujani
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
14:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း IV Warmińsko-Mazurska လိဂ်
MKS Mrągowia Mrągowo
MKS Mazur Ełk
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
14:00
|
ဟန်ဂေရီ NB I၊ အမျိုးသမီးများ
MOL Vidi FC
MTK ဟန်ဂေရီ
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
14:00
|
ဆွီဒင်ဌာနခွဲ 2၊ Norrland
Umeå FC Akademi
IFK Östersund
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
14:00
|
ဆွစ်ဇာလန်မြှင့်တင်ရေးအဖွဲ့ချုပ်
FC Lugano II
Basel II
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
14:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 1
Årdal FK
OS IL
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
14:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 5
Bjoerkelangen
Hødd IL II
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
14:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 6
ဖလွိုင်ယာ
Sprint/Jeløy
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
14:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 2
Sola
ဖရမ် Larvik
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
14:00
|
ဖင်လန် Veikkausliiga
AC Oulu
Gnistan
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
14:00
|
နော်ဝေ အမှတ် ၁
Lyn FK
Levanger
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
14:00
|
ဆွစ်ဇာလန်မြှင့်တင်ရေးအဖွဲ့ချုပ်
SC Brühl SG
FC Breitenrain
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
14:00
|
စကော့တလန် ပရီးမီးယားလိဂ်
စိန့် Mirren
Kilmarnock
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
14:00
|
နော်ဝေ အမှတ် ၁
Åsane
IK စတင်ပါ။
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
14:00
|
ဆွီဒင်အပျော်တမ်း U19 Allsvenskan
Malmö FF U19
Halmstads U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
14:00
|
နော်ဝေ အမှတ် ၁
Sogndal IL
Sandnes Ulf
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
14:00
|
ဆွစ်ဇာလန်မြှင့်တင်ရေးအဖွဲ့ချုပ်
FC Bavois
FC St Gallen II
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
14:00
|
အင်္ဂလန်ပရီးမီးယားလိဂ်
West Ham
Luton Town
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
14:00
|
ဆွီဒင် Ettan၊ Norra
FC Stockholm International
FBK Karlstad
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
14:00
|
ဖာရိုးကျွန်းစုများ 1. deild
Víkingur Gøta II
FC Hoyvik
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
14:00
|
ဟန်ဂေရီ NB I၊ အမျိုးသမီးများ
astra ဟန်ဂေရီ
Puskas FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
14:00
|
ဟန်ဂေရီ NB I၊ အမျိုးသမီးများ
Viktoria FC Szombathely
Diósgyőri VTK
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
14:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား ၁။ လီဂါ၊ အမျိုးသမီး
SKF Zilina
FC Petržalka 1898
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Giurgiu
CS Zmeii Ogrezeni
FC Bolintin-Deal
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Giurgiu
CS Zmeii Ogrezeni
FC Bolintin-Deal
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
14:00
|
ဘူလ်ဂေးရီးယား အပျော်တမ်း Chetvarta Liga - AOG Shumen၊ မြောက်ပိုင်း
FC Chavdar Divdyadovo
FC Botev Novi Pazar
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
14:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna pirkond
Läänemaa JK Haapsalu
Pärnu JK Poseidon
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
14:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna pirkond
Läänemaa JK Haapsalu
Pärnu JK Poseidon
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Giurgiu
ACS Maxima Hobaia
AS Podul Doamnei
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
14:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း V. Liga – Wielkopolska
Kania Gostyń
ZEFKA Kobyla Góra
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
14:30
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ Divide E
FK Nove Sady
Tatran Vsechovice
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
14:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Vaslui
CS Voința Perieni
ကြယ်စင် Tătărăni
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
14:30
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Prima အမျိုးအစား Alto Adige – 1. Amateurliga၊ အုပ်စု B
ASC Passeier
SV Plaus
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
14:30
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Prima အမျိုးအစား Alto Adige – 1. Amateurliga၊ အုပ်စု B
SV Gargazon Gargazzone Raika
ASV Tscherms Marling Fussball
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
14:30
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ Divide E
ကြိုတင်
SFK Elko Holesov
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
14:30
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ Divide E
FK Nove Sady
Tatran Vsechovice
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
14:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Vaslui
Avântul Solești
Victorul Zorleni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
14:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Vaslui
CS Voința Perieni
ကြယ်စင် Tătărăni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
14:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Braničevska Okružna Liga
FK Integral Batuša
FK Trgovački Petrovac
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
14:30
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Eccellenza Campania Girone A
FC Pompei
နိုလာ
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
14:30
|
ဟန်ဂေရီ အပျော်တမ်း ပိုးမွှား Megye I. osztály
Dunaharaszti MTK
Felsőpakonyi KSE
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
14:30
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ Divide E
ကြိုတင်
SFK Elko Holesov
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
14:45
|
နော်ဝေး Toppserien၊ အမျိုးသမီးများ
Arna-Bjornar
SK Brann Kvinner
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Valcea
AS Oltul Dăeşti
ACS Topologul Galicea
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ဟန်ဂေရီ အပျော်တမ်း Nógrád Megyei I. osztály
Szécsény VSE
Diósjenő SE
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ဟန်ဂေရီ အပျော်တမ်း Nógrád Megyei I. osztály
Szendehely FC
Pásztó SK
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Bucuréști
ACS Alexandru Văidean
ACS NFC Arena
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Bacau
AS Flamura Roșie Săscut
ACS Bamirom Dumbrăveni
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Bacau
CS Sportul Onești
AS Vulturul Măgirești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Valcea
AFC Rapid Stoenești
AS Forestierul Romani
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Valcea
AS Montana Izvorul Rece
AS Popeşti 2016
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Valcea
AS Sportul Genuneni
AS Progresul Măldărești 2019
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Valcea
CS Cavalerul Trac Cernișoara
ACS ထွန်စက် Lădești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Mehedinti
CS Sănătatea Breznița Ocol
ACS Academia De Fotbal Flavius Stoican
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Mehedinti
CS Drobeta 2024
ACS Viitorul Severin
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Calarasi
AS Colinele Argeșului Mitreni
CS Viitorul Căscioarele
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Bucuréști
ACS Centrul German de Fotbal
ACP 3 ကလေးအားကစား
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Bucuréști
ACS Sportul D&A
AFC Venus 1914 Bucureşti
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Slaven Trnjani
NK MV ခရိုအေးရှား ၁၉၇၆
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Valcea
ASFC Păușești Otăsău
ACS Minerul Berbești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Valcea
CS Oltețul Alunu
ACS Oltul Ionești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း IV လိဂ် - Pomorska
Pomezania Malbork
Gryf Wejherowo
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း 2. Liga FBiH – Zapad
NK Vitez
NK Rudar Kamengrad
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Alba
CS CIL Blaj
CS Zlatna
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား ၃။ လီဂါ၊ အရှေ့
MFK Vranov nad Topľou
Slavia TU Košice
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ဆလိုဗေးနီးယား အပျော်တမ်း Pomurska nogometna လီဂါ
NK Črenšovci
NK Bistrica
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Calarasi
AFC Unirea Mânăstirea
AS Dinamo Sărulești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Calarasi
AS Conpet 2006 Ștefan cel Mare
AS Gâldău
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း PFL Pančevo
FK Crvena Zvezda Pavliš
FK Unirea Uzdin
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ဘူလ်ဂေးရီးယား အပျော်တမ်း Treta Liga - SZ
FC Dunav Lom
FC Botev II Vratsa
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ဘူလ်ဂေးရီးယား အပျော်တမ်း Treta Liga - SZ
OFC Levski 2007 Levski
FC Boruna Tsareva Livada
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ခရိုအေးရှား 3. NL – Jug
HNK Zadar
RNK ကွဲ
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း IV လိဂ် - Lubelska
Cisowianka Drzewce
Gryf Gmina Zamość
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ဆွီဒင် Ettan၊ Norra
United IK စုစည်းမှု
Taby FK
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Alba
CS CIL Blaj
CS Zlatna
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Kutina
ŠNK Lokomotiva Kutina
NK Moslavina Donja Gračenica
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Kutina
NK Vatrogasac Husain
NK Naftaplin Stružec
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Kutina
NK Matija Gubec Kutina
NK Šartovac
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Calarasi
AFC Dunărea Ciocănești
CS Venus လွတ်လပ်ရေး
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ဘူလ်ဂေးရီးယား အပျော်တမ်း Treta Liga - SZ
FC Dunav Lom
FC Botev II Vratsa
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ပိုလန် III လီဂါ၊ အုပ်စု 2
Pogoń Szczecin II
မှတ်ချက် Czarnków
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ဘူလ်ဂေးရီးယား အပျော်တမ်း Treta Liga - SZ
OFC Levski 2007 Levski
FC Boruna Tsareva Livada
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ဘူလ်ဂေးရီးယား အပျော်တမ်း Treta Liga - SZ
FC Vihar Slavyanovo
FC ဂျူဗင်တပ်စ် 95 Malchika
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း PFL Pančevo
FK Crvena Zvezda Pavliš
FK Unirea Uzdin
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Calarasi
AS Conpet 2006 Ștefan cel Mare
AS Gâldău
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Bucuréști
ACS Sportul D&A
AFC Venus 1914 Bucureşti
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Valcea
AFC Băbeni
ACS Minerul Costeşti
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Vâlcea
ACS FC Vlădești
AS Viitorul P. Măglași
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Valcea
CS Oltețul Alunu
ACS Oltul Ionești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ဘူလ်ဂေးရီးယား အပျော်တမ်း Peta liga – B OG Sofia (Sever)
FC Zhiten II Zhiten
FC Spartak 1933 Podgumer
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Slaven Trnjani
NK MV ခရိုအေးရှား ၁၉၇၆
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Calarasi
AS Colinele Argeșului Mitreni
CS Viitorul Căscioarele
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Bucuréști
ACS Centrul German de Fotbal
ACP 3 ကလေးအားကစား
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Bacau
CS Siretu Săucești
CS Faraoani
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Bacau
CS UZU Dărmănești
AS Voința Oituz
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Bacau
AFC Unirea Bacău
ACS Gauss Bacău
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Calarasi
AS Spicul Vâlcelele
ACS Roseți
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Mehedinti
CS Sănătatea Breznița Ocol
ACS Academia De Fotbal Flavius Stoican
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Mehedinti
CS Drobeta 2024
ACS Viitorul Severin
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား Liga III စီးရီး 2
CSM Râmnicu Sărat
ACS Hamangia Baia
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Valcea
AFC Rapid Stoenești
AS Forestierul Romani
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Valcea
AS Sportul Genuneni
AS Progresul Măldărești 2019
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Valcea
CS Cavalerul Trac Cernișoara
ACS ထွန်စက် Lădești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Calarasi
AFC Steaua Radovanu
FC 2006 Partizan Crivăț
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Mehedinti
AS Victoria Strehaia
AS Coșuștea Căzănești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Bacau
AS Flamura Roșie Săscut
ACS Bamirom Dumbrăveni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Bacau
AS Negri
AFC Bubu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Bacau
ACS Viitorul Nicolae Bălcescu
AS Viitorul Dămienești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Bacau
CS Sportul Onești
AS Vulturul Măgirești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Bucuréști
ACS Alexandru Văidean
ACS NFC Arena
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Bacau
CSM Moinești
AS Voința Cleja
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Valcea
AS Oltul Dăeşti
ACS Topologul Galicea
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ဟန်ဂေရီ အပျော်တမ်း Nógrád Megyei I. osztály
Szendehely FC
Pásztó SK
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Medjuopštinska liga Sever
GFK Strelište Jagodina
FK Sloboda Šuljkovac
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Valcea
AFC Rapid Stoenești
AS Forestierul Romani
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Valcea
AS Montana Izvorul Rece
AS Popeşti 2016
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Valcea
AS Sportul Genuneni
AS Progresul Măldărești 2019
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
15:00
|
Austria အပျော်တမ်း Regionalliga အနောက်
သြစတြီးယား Salzburg
SC Rheindorf Altach II
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
15:00
|
ဆွီဒင် Ettan၊ Norra
United IK စုစည်းမှု
Taby FK
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
15:00
|
ဘူလ်ဂေးရီးယား အောင်ပွဲခံလိဂ်
FK Maritsa Plovdiv
FC Chernomorets Balchik
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း 2. Liga FBIH – Centar
FK Mošćanica Sarajevo
FK UNIS Vogošća
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း 2. Liga FBiH – Zapad
NK Vitez
NK Rudar Kamengrad
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း 2. Liga FBiH – Zapad
NK Novi Travnik
NK Podgrmeč Sanski အများစု
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
15:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား ၃။ လီဂါ၊ အနောက်
FC Slovan Galanta
MŠK Fomat Martin
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
15:00
|
ပိုလန် III လီဂါ၊ အုပ်စု 3
Unia Turza Slaska
Ślęza Wrocław
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
15:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း IV လိဂ် - Wielkopolska
Jarota Jarocin
Ostrów Wielkopolski စင်တာ
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Timiř
VHP Pădureni အဖြစ်
AS Crvena Zvezda Stanciova
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Šibensko-kninska
NK Janjevo Kistanje
HNK Mihovil
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Šibensko-kninska
NK Janjevo Kistanje
HNK Mihovil
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgoria Ghioroc
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgoria Ghioroc
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ဟန်ဂေရီ အပျော်တမ်း Heves Vármegei I. osztály
Petőfibányai SK
Lőrinci VSC
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Sălaj
AS Cetate Buciumi
CS Barcău Nușfalău
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
AFC Banatul Arad
CS Voința Mailat
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း ဒေသတွင်းလိဂ် RS – Centar
FK Željezničar Doboj
FK Ozren Petrovo
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Timiř
CSO Făget II
AS Viitorul Ohaba Forgaci
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Timiř
CSO Făget II
AS Viitorul Ohaba Forgaci
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
စလိုဗေးနီးယား အပျော်တမ်း 3. SNL vzhod
NK Drava Ptuj
NK Brezice 1919
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
စလိုဗေးနီးယား အပျော်တမ်း 3. SNL vzhod
NK Dravograd
NK Krško
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
စလိုဗေးနီးယား အပျော်တမ်း 3. SNL vzhod
NK Drava Ptuj
NK Brezice 1919
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
စလိုဗေးနီးယား အပျော်တမ်း 3. SNL vzhod
NK Dravograd
NK Krško
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
စလိုဗေးနီးယား အပျော်တမ်း 3. SNL vzhod
NK Drava Ptuj
NK Brezice 1919
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Timiř
AS Foresta Mănăștiur
AS Steaua Roșie Stanciova
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
FC Frontiera Pilu
FC Santana 2016
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
FC Frontiera Pilu
FC Santana 2016
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
CS Viitorul Pereg
CS Gloria Secusigiu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 4 အာရဒ်
CS Șoimii Șimand
CS Podgoria Pancota
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 4 အာရဒ်
CS Șoimii Șimand
CS Podgoria Pancota
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Timiř
CSC Boldur II
CSC Olimpia Bucovăț
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Timiř
CSC Boldur II
CSC Olimpia Bucovăț
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Timiř
CSC Boldur II
CSC Olimpia Bucovăț
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
ACS Progresul Pecica II
CS ကျောင်းသားများ
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
ACS Progresul Pecica II
CS ကျောင်းသားများ
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Real Hour
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Real Hour
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Real Hour
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား Liga III စီးရီး 7
CSO Turceni
CS Gilortul Târgu Cărbunești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
CS အသင်း United Sânpaul
CS Olimpia Bujac
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Timiř
AS Timișul Hitiaș
AS Progresul Racovița
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Timiř
AS Timișul Hitiaș
AS Progresul Racovița
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Borska Okružna Liga
FK Rudna Glava
FK Poreč Donji Milanovac
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Timiř
AS Timișul Hitiaș
AS Progresul Racovița
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Timiř
AS Avântul Căpăt
AS Sintești Timiș
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Timiř
AS Avântul Căpăt
AS Sintești Timiș
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း 2. Liga RS – Zapad
FK Progres Kneževo
FK FSA Prijedor
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
စလိုဗေးနီးယား အပျော်တမ်း Gorenjska nogometna လိဂ်
NK Kranjska Gora
NK Naklo
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
စလိုဗေးနီးယား အပျော်တမ်း Gorenjska nogometna လိဂ်
NK Velesovo-Cerklje
NK Niko Železniki
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
စလိုဗေးနီးယား အပျော်တမ်း Gorenjska nogometna လိဂ်
NK Bitnje
ŠD Polet
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
စလိုဗေးနီးယား အပျော်တမ်း Gorenjska nogometna လိဂ်
NK Bled-Bohinj Hirter
ŠD Predvor
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
CS Șoimii Livada
CS ofronea
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း 2. Liga RS – Zapad
FK Progres Kneževo
FK FSA Prijedor
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
စလိုဗေးနီးယား အပျော်တမ်း Gorenjska nogometna လိဂ်
NK Kranjska Gora
NK Naklo
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
စလိုဗေးနီးယား အပျော်တမ်း Gorenjska nogometna လိဂ်
NK Bitnje
ŠD Polet
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
စလိုဗေးနီးယား အပျော်တမ်း Gorenjska nogometna လိဂ်
NK Bled-Bohinj Hirter
ŠD Predvor
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:00
|
စလိုဗေးနီးယား အပျော်တမ်း Gorenjska nogometna လိဂ်
NK Bled-Bohinj Hirter
ŠD Predvor
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
15:00
|
စလိုဗေးနီးယား အပျော်တမ်း Gorenjska nogometna လိဂ်
Britof
NK Sava Kranj
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
15:00
|
စလိုဗေးနီးယား အပျော်တမ်း Gorenjska nogometna လိဂ်
NK Kranjska Gora
NK Naklo
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
15:00
|
စလိုဗေးနီးယား အပျော်တမ်း Gorenjska nogometna လိဂ်
NK Velesovo-Cerklje
NK Niko Železniki
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
15:00
|
စလိုဗေးနီးယား အပျော်တမ်း Gorenjska nogometna လိဂ်
ŠD Visoko
NK Kranj
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
15:00
|
စလိုဗေးနီးယား အပျော်တမ်း Gorenjska nogometna လိဂ်
NK Bitnje
ŠD Polet
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Zdenka 91
HNK Daruvar
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Varaždinska – Varaždin
NK Vinica
NK Dinamo Babinec
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:30
|
ခရိုအေးရှား 2.NL
NK Belišće
NK Bjelovar
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:30
|
ခရိုအေးရှား 2.NL
NK Marsonia
NK Hrvace
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:30
|
ခရိုအေးရှား ၃။ NL – စင်တာ
HNK Segesta
NK Lučko
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Novakovec
ŠNK Lunjkovec
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:30
|
စပိန်အပျော်တမ်း 1st ပြည်နယ်ဌာနခွဲ Aficionados၊ Primera - Zamora
Santa Croya CF
ပြိုင်ကားကလပ် Benavente
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:30
|
စပိန်အပျော်တမ်း 1st ပြည်နယ်ဌာနခွဲ Aficionados၊ Primera - Zamora
Moraleja CF
UD Toresana
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
ŠNK Frankopan Sisak
NŠK Sokol Velika Ludina
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:30
|
ခရိုအေးရှား 2.NL
NK Marsonia
NK Hrvace
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Zdenka 91
HNK Daruvar
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. Zagrebačka NL
NK ŠN Maksimir
NK Omladinac Odranski Strmec
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Sisak
NK Zeleni Brijeg Sisak
NK Posavina Prelosćica
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Mladost Sveti Petar
NK Novakovec
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Sloga Gromačnik
NK Graničar Brodski Varoš
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Roma Kali Sara
NK Mladost Jakacina Mala
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Mladost Brđani
NK Graničar Magić ခရီးဆောင်အိတ်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:30
|
ခရိုအေးရှား ၃။ NL – စင်တာ
HNK Segesta
NK Lučko
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Đakovo
NK Polet Semeljci
NK Radnik Vrbica
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Tekstilac Sinj
NK Poljičanin 1921
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Novakovec
ŠNK Lunjkovec
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Valpovo
NK Omladinac Petrijevci
NK Zelčin
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:30
|
ဥရုဂွေး Primera ဌာနခွဲ
Miramar Misiones
မြစ်ပြား UY
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
15:30
|
စပိန်အပျော်တမ်း 1st ပြည်နယ်ဌာနခွဲ Aficionados၊ Primera - Zamora
Santa Croya CF
ပြိုင်ကားကလပ် Benavente
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
15:30
|
ဆလိုဗေးနီးယား ၁။ SNL
Kety Emmi Bistrica
Brinje Grosuplje
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
15:30
|
ပိုလန် Ekstraklas
Jagiellonia Białystok
MKS Korona Kielce
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Mosor Žrnovnica
NK Vinjani
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Valpovo
NK Gat
NK Zrinski Vinogradci
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Valpovo
NK Tomislav Šag
NK Hrvatski Sokol
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Valpovo
NK Gat
NK Zrinski Vinogradci
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Valpovo
NK Tomislav Šag
NK Hrvatski Sokol
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Zadarska
NK Raštane
NK Vrčevo Glavica
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Druga Novosadska လီဂါ
FK Sofex Futog
FK Tatra Kisac
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Zadarska
NK Debeljak
NŠK Sv. Mihovil Ugljan-Pašman
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
15:30
|
စလိုဗေးနီးယား အပျော်တမ်း 3. SNL vzhod
NK Svoboda Ljubljana
NK Brda
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:30
|
စလိုဗေးနီးယား အပျော်တမ်း 3. SNL vzhod
ND Adria Miren
NK Šobec Lesce
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:30
|
စလိုဗေးနီးယား အပျော်တမ်း 3. SNL vzhod
NK Kočevje
ND Slovan
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:30
|
စလိုဗေးနီးယား အပျော်တမ်း 3. SNL vzhod
NK Svoboda Ljubljana
NK Brda
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
15:30
|
ဟန်ဂေရီ အပျော်တမ်း BLSZ I. osztály
Testvériség SE
Szent István SE
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Županja ၇၇
NK Slavonac Komletinci
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Županja ၇၇
NK Slavonac Komletinci
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Olimpija Osijek
NK Torpedo Kuševac
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Novigrad 1947
NK Galeb Juricani
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK FEŠK Feričanci
NK Mladost Draž
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
16:00
|
စပိန်ဒုတိယအဖွဲ့ချုပ်
RZ Deportivo Aragon
Pontevedra CF
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
16:00
|
ပေါ်တူဂီ U19 ပြိုင်ပွဲ
အားကစား U19
Vitória SC U19
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
16:00
|
ဆွစ်ဇာလန် အပျော်တမ်း 2. Liga FVRZ
FC Herrliberg
FC Schaffhausen ၂
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
16:00
|
စပိန်အပျော်တမ်း 1st ပြည်နယ်ဌာနခွဲ Aficionados၊ Primera - Zamora
CD Bovedana B
Sporting Zamora CF
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
16:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း AF Algarve I ဌာနခွဲ
FC Carvoeiro United
Portimonense SC B
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
16:00
|
ဆွစ်ဇာလန် အပျော်တမ်း 2. Liga FVRZ
FC Seefeld Zurich
FC Blue Stars ZH
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
16:00
|
အက်စ်တိုးနီးယား Esiliga B
Pärnu Jalgpalliklubi
FA Tartu Kalev
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
16:00
|
ပေါ်တူဂီ U19 ပြိုင်ပွဲ
ဘင်ဖီကာ U19
FC Porto U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
16:00
|
ပေါ်တူဂီ U19 ပြိုင်ပွဲ
အားကစား U19
Vitória SC U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
16:00
|
အက်စတိုးနီးယား Esiliiga
FC Tallinn
JK Tallinna Kalev U21
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
16:00
|
အယ်လ်ဆာဗေဒို ဒုတိယဌာနခွဲ
CD Titan
CSD Gale
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
16:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း AF Algarve II ဌာနခွဲ
ED Bensafrim
CD Marítimo Olhanense
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
16:00
|
ပြင်သစ် အပျော်တမ်း Normandie အမျိုးသား ၃
US Alençon
FC Saint-Lô Manche
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
16:00
|
ဆွစ်ဇာလန် အပျော်တမ်း 2. Liga FVRZ
FC Herrliberg
FC Schaffhausen ၂
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
16:00
|
ပေါ်တူဂီ U19 ပြိုင်ပွဲ
Gil Vicente FC U19
Vizela U19
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
16:00
|
ပေါ်တူဂီ U19 ပြိုင်ပွဲ
အားကစား U19
Vitória SC U19
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
16:00
|
ပြင်သစ် အပျော်တမ်း Normandie အမျိုးသား ၃
AG Caennaise
Flers FC
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
16:00
|
ဆွစ်ဇာလန် အမျိုးသမီး စူပါလိဂ်
ဘေဆယ်
FC ဇူးရစ်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
16:00
|
ဖင်လန် Veikkausliiga
အင်တာတူရူ
HJK
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
16:00
|
အက်စတိုးနီးယား Esiliiga
FC Tallinn
JK Tallinna Kalev U21
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
16:00
|
စပိန်ဒုတိယအဖွဲ့ချုပ်
RZ Deportivo Aragon
Pontevedra CF
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
16:00
|
ပေါ်တူဂီ U19 ပြိုင်ပွဲ
Gil Vicente FC U19
Vizela U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
16:00
|
ပေါ်တူဂီ U19 ပြိုင်ပွဲ
ဘင်ဖီကာ U19
FC Porto U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
16:00
|
အက်စ်တိုးနီးယား Esiliga B
Läänemaa JK Haapsalu
Narva Trans U21
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
16:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း AF Beja II ဌာနခွဲ - ဒုတိယအဆင့်
GD Messejanense
Barrancos FC
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
16:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း AF Beja II ဌာနခွဲ - ဒုတိယအဆင့်
GD Messejanense
Barrancos FC
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
16:15
|
ဆွစ်ဇာလန် အမျိုးသမီး စူပါလိဂ်
FC Aarau
Grasshopper ကလပ်Zürich
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
16:15
|
ဘယ်လ်ဂျီယံ ပရိုလိဂ်
KAS Eupen
RWD Molenbeek
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
16:30
|
ဆွစ်ဇာလန် အပျော်တမ်း 3. FTC လိဂ်
FC Rancate
SAV Vacallo
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
16:30
|
ဂျာမနီ Bundesliga
Mainz 05
ဒေါ့မွန်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
16:30
|
အင်္ဂလန်ပရီးမီးယားလိဂ်
ဗြိတိန်နိုင်ငံ Nottingham Forest
ချယ်လ်ဆီး
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
16:30
|
ပေါ်တူဂီ အမျိုးသမီး အမျိုးသားပြိုင်ပွဲ
Famalicão
Albergaria ကလပ်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
16:30
|
ပေါ်တူဂီ အမျိုးသမီး အမျိုးသားပြိုင်ပွဲ
အက်သလက်တီကို အူရီယန်
Vilaverdense FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
17:00
|
Austria အပျော်တမ်း Regionalliga စင်တာ
TuS Bad Gleichenberg
USV Weindorf St. Anna က Aigen ပါ။
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
17:00
|
ဂရိ Stoiximan စူပါလိဂ်
PAS Giannina
Volos NFC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
17:00
|
Austria အပျော်တမ်း Regionalliga စင်တာ
TuS Bad Gleichenberg
USV Weindorf St. Anna က Aigen ပါ။
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
17:30
|
ဆွစ်ဇာလန် အပျော်တမ်း 3. FTC လိဂ်
ခေတ်မီ FC
GC Biaschesi
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
18:00
|
ဘရာဇီး U20 Capixaba – အုပ်စု C
Nova Venécia U20
Rio Branco-ES U20
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
18:00
|
ဘရာဇီး U20 Capixaba – အုပ်စု C
Nova Venécia U20
Rio Branco-ES U20
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
18:00
|
ဘီလာရုစ် Vysshaya လိဂ်
Dynamo Brest
FK Gomel
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
18:00
|
ဘရာဇီး U20 Catarinense
Internacional de Lages U20
Marcílio Dias U20
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
18:00
|
ဘရာဇီး U20 Catarinense
Internacional de Lages U20
Marcílio Dias U20
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
18:30
|
ဘရာဇီး U20 Paranaense – ပထမအဆင့်၊ အုပ်စု A
Campo Mourão U20
အက်သလက်တီကို U20
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
18:30
|
ဘရာဇီး U20 Paranaense – ပထမအဆင့်၊ အုပ်စု A
Campo Mourão U20
အက်သလက်တီကို U20
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
18:30
|
ဘရာဇီး U20 Goiano
Guanabara City GO
Aragoiânia EC U20
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/11
18:30
|
ဘရာဇီး အပျော်တမ်း U17 Cearense
AE စခန်း U17
São Gerardo EC U17
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
18:30
|
ဘရာဇီး အပျော်တမ်း U17 Cearense
FC Acopiara Academy U17
Santa Cruz FC-CE U17
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
18:30
|
ဘရာဇီး အပျော်တမ်း U17 Cearense
AE စခန်း U17
São Gerardo EC U17
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
19:00
|
ပြင်သစ်ဌာနခွဲ ၁၊ အမျိုးသမီး
ပဲရစ်စိန့်ဂျာမိန်း
paris FC အသင်း
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
19:30
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း AF Leiria I Division – Series A
ရွှင်လန်းပြီး ယူနိုက်တက် အုပ်စု
Moita do Boi အသင်း
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
20:00
|
ပြင်သစ် အပျော်တမ်း Guadeloupe Régionale ၁
မသိတော့
Cerfa FC
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Régionale 2 – Pool A
AS Dragon
ပြိုင်ကားကလပ် Basse-Terre
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
20:30
|
ဆူရီနမ် SVB Eerste Divisie
SV Broki
Inter Moengotapoe
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/11
22:30
|
Aruba ဌာနခွဲ
SV Estrella Papilon
SV Britannia Piedra Plat
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
23:00
|
အာဂျင်တီးနား Primera C Metropolitana
ဆိပ်ကမ်းအသစ်
Deportivo Muñiz
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/11
23:30
|
အမေရိကန် အမျိုးသား အမျိုးသမီး ဘောလုံး အဖွဲ့ချုပ်
Orlando တွင်မာန
Bay FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
01:00
|
နယူးဇီလန် အမျိုးသား အဖွဲ့ချုပ်
Napier City Rovers
FC Petone
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
01:00
|
နယူးဇီလန် အမျိုးသား အဖွဲ့ချုပ်
Napier City Rovers
FC Petone
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
01:00
|
နယူးဇီလန် အမျိုးသား အဖွဲ့ချုပ်
Napier City Rovers
FC Petone
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
02:00
|
အမေရိကန် အမျိုးသား အမျိုးသမီး ဘောလုံး အဖွဲ့ချုပ်
Portland Thorns FC
Reign FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
02:30
|
USA National Premier Soccer League
Oakland Stompers
Napa Valley 1839 FC
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
02:30
|
USA National Premier Soccer League
Oakland Stompers
Napa Valley 1839 FC
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
05:00
|
သြစတြေးလျ NPL၊ နယူးဆောက်ဝေးလ်
Rockdale City Suns
Sydney FC အကယ်ဒမီ
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
05:00
|
သြစတြေးလျ NPL၊ ကွင်းစလန်
Brisbane Roar လူငယ်
ကို့ယူနိုက်တက်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
05:30
|
ဟောင်ကောင်ဌာနခွဲ ၁
နိုင်ငံသား AA
အရှေ့ပိုင်းခရိုင်
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
06:00
|
သြစတြေးလျ NPL 2၊ ဗစ်တိုးရီးယား
Western United FC သီးသန့်
မဲလ်ဘုန်းမြို့ အောင်ပွဲခံလူငယ်
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
07:00
|
China CFA Division Two League ၊
နည်းပညာတက္ကသိုလ်ဘေဂျင်း Institute က
Hubei Istar
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
07:00
|
စပိန် အပျော်တမ်း စစ်မှုထမ်းဟောင်း လိဂ် မက်ဒရစ် မြောက်ပိုင်း
CD Algeteño (V)
AD Colmenar Viejo (V)
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
07:00
|
စပိန် အပျော်တမ်း စစ်မှုထမ်းဟောင်း လိဂ် မက်ဒရစ် မြောက်ပိုင်း
CF Recreativo Soto del Real (V)
AD La Plata TR82 Torrejón (V)
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
07:00
|
စပိန် အပျော်တမ်း စစ်မှုထမ်းဟောင်း လိဂ် မက်ဒရစ် မြောက်ပိုင်း
CD Algeteño (V)
AD Colmenar Viejo (V)
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
07:00
|
စပိန် အပျော်တမ်း စစ်မှုထမ်းဟောင်း လိဂ် မက်ဒရစ် မြောက်ပိုင်း
CF Recreativo Soto del Real (V)
AD La Plata TR82 Torrejón (V)
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
07:00
|
စပိန် အပျော်တမ်း စစ်မှုထမ်းဟောင်း လိဂ် မက်ဒရစ် မြောက်ပိုင်း
CD Algeteño (V)
AD Colmenar Viejo (V)
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
07:15
|
သြစတြေးလျ NPL၊ ကွင်းစလန်
Rochedale Rovers
ဘရစ္စဘိန်းစီးတီးအသင်း
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
07:30
|
ဟောင်ကောင်ဌာနခွဲ ၁
Wong က Tai သိန်
ဟိုဘုရင်
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
07:30
|
ဟောင်ကောင်ဌာနခွဲ ၁
Wong က Tai သိန်
ဟိုဘုရင်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
07:30
|
ဟောင်ကောင်ဌာနခွဲ ၁
ရှတင်
တောင်ပံရည်
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
07:30
|
ဟောင်ကောင်ဌာနခွဲ ၁
Wong က Tai သိန်
ဟိုဘုရင်
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Alba
AFC Șoimii Vințu de Jos
CS Progresul Fărău
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Alba
ACS Șoimi Ciumbrud
AS Orient Blandiana
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 5 Gorj
AS Viitorul Plopșoru
AS Panduii Padeş 2019
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 5 Gorj
AS Stejari
AS Gilortul Bengești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Valcea
AS Făurești
AS Cerna Copăceni
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Vâlcea
AS Inter Lăpuşata
AS Crețeni
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Valcea
AS Oltețul Bălceşti 2014
AS Zorile Sundu
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Valcea
AS Oltețul Zătreni
CS Dămila Măciuca
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Calarasi
ACS Viitorul Ileana II
AFC Progresul Perișoru
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Vaslui
CS Victoria Muntenii De Jos
CS Sporting Juniorul Vaslui
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACS Sarja Robănești
AFC Milan အကယ်ဒမီ
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
Unirea Brăteşti
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Botoșani
FC Viitorul Gorbănești
FC Ripiceni
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Constanta
AS Voinţa Siminoc
CS Gloria Albești II
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Constanta
AS Chirnogeni
AS Unirea 23 Cobadin
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Brasov
ACS Colțea 1920 Brașov II
SC Bran
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Brasov
ACS Prejmer
ACS Vulcan 2008 II
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Mehedinti
CS Viitorul Cujmir
AS Unirea 2023 Gârla Mare
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 7 Prahova
Şoimi Apostolache
Cricovul Ciocini
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Teleorman
Old Boys အလက်ဇန္ဒြီးယား
CS Vitanesti
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Tulcea
ACS Viitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 7 Prahova
Viitorul Pantazi
Podgoria Vadu Săpat
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Brasov
AS Cetatea Apața 2001
ACS Hâlchiu
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Mehedinti
Clubul Sportiv ဒေသခံ Gogoșu
CS Viitorul Darvari
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Gloria Merisani
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Gratia
AS Viitorul Butești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Teleorman
CS Flacăra Contești
CS Steaua Dracea
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Teleorman
AS Teleormanul Troianul
ACS Oltul Plopii Slavitesti
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Turis Turnu Măgurele
AS Dinamo Bogdana
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Teleorman
AS Progresul 2007 Bogdana
AS Victoria Ciuperceni
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Constanta
CS Negru Vodă
AS Viisoara
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACS Unirea Galiciuica
CS Triumf Barca
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
AS Progresul Castranova
ACS Avântul Daneți
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACS Unirea Tâmburești
ACS Progresul Amărăștii De Sus
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACS Victoria Bratovoești
CS Sporting Leu
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACS Recolta Măceșu De Jos
ACS Unirea Vela
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
CS Carcea II
AS Viitorul Lăcrița
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
AS Flacăra Drăgotești
AS Viitorul Țuglui
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACS Viitorul Ghercești
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACS Standard Craiova
ACS Voința Rasnic
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACS Jiul Breasta
ACS Șimnicu De Sus
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACSO Filiași II
ACS Vulturul Cernătești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Constanta
တကယ့် Năvodari
Înfrățirea 23 Cogealac
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Constanta
AS Constructorul Topraisar
AS Unirea Topraisar
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 7 Prahova
AS Rapid Sălciile
Voinţa Vadu Părului
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Valcea
ACS Foresta Mălaia
ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
ACS Gura Ocniței
AFC Unirea Colibași
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
FC Ravens Corbii Mari
AS Viitorul Gheboaia
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Vâlcea
CS Șușani
ACS Alutus Sălătrucel
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Vâlcea
ASCSC Orlești
AS Stejarul Vlădești ၂၀၀၉
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
CS Comunal Valea Lungă
AS Victoria 2018 Văcărești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
ACS Voința Crețu
AS Flacăra Zavoiu
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
AS Voința Adânca
AS Olimpia Picior De Munte
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
AS FC Dentas Tărtășești
AFC Viitorul Dobra
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
ACS Dinamo Odaia Turcului
CS Viitorul Cojasca
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
FC Steagu Roșu Colacu
FC Lungulețu
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
AS Vânătorul 2015 Rățoaia
AS Sportul Lucieni
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Brasov
ACS Asalt Cincu
AS Viitorul Progresul Voivodeni
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Alba
AS Voința Beldiu
AFC Kinder Teiuș
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
AS Luceafărul Dărmănești
ACS Gloria Bucșani
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Botoșani
Soimii Baluseni
AFC Sulița
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Botoșani
AS Sportivul Trustesti
AS Unirea Săveni
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Brasov
AS Ludișor
AS Sercaiana Sercaia
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Galati
CSL Foresta Șendreni
Zorile Grivița
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Galati
Zorile Grivița
ACS Luceafărul Berești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Botoșani
Spicul Iacobeni
AS Flacara 1907 Flamanzi
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Galati
ACS Luceafărul Berești
FC Flacăra Pechea
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Tulcea
AS Naţional Somova
AS Viitorul Murighiol
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Vaslui
FC Vultureşti
Clubul Sportiv Orășenesc Negrești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Vaslui
အားကစားကလပ် Comstar Vaslui
FC 2007 Gâceni
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
AFC ပြိုင်ပွဲ
ACS Unirea Ungureni
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Braila
ACS Communal Cazasu II
ACS Dunărea Tichilești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Brasov
AS Luceafărul Margininei
AS Prietenii ရူပီ
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Alba
ACS Șoimi Ciumbrud
AS Orient Blandiana
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Alba
AFC Șoimii Vințu de Jos
CS Progresul Fărău
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Vaslui
CS Victoria Muntenii De Jos
CS Sporting Juniorul Vaslui
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Botoșani
ACS ProSport Varful Campului
AFC Viitorul Albești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Mehedinti
CS Viitorul Cujmir
AS Unirea 2023 Gârla Mare
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACS Fulgerul Maglavit
ACS Viitorul Seaca de Câmp
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
AS Viitorul Folder
ACS Știința Cerat II
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACS Sarja Robănești
AFC Milan အကယ်ဒမီ
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Brasov
ACS Colțea 1920 Brașov II
SC Bran
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Brasov
ACS Prejmer
ACS Vulcan 2008 II
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 7 Prahova
Şoimi Apostolache
Cricovul Ciocini
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Teleorman
Old Boys အလက်ဇန္ဒြီးယား
CS Vitanesti
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Tulcea
ACS Viitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Constanta
Trophaeum Adamclisi
CS Axiopolis Cernavodă II
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Constanta
Voința Cochirlni
AS Marmura Deleni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Constanta
AS Voinţa Siminoc
CS Gloria Albești II
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ဖိလစ်ပိုင် ဖိလစ်ပိုင်ဘောလုံးလိဂ်
Mendiola FC
ဖိလစ်ပိုင်စစ်တပ်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Calarasi
ACS Înainte Modelu II
AS Avantul Pietroiu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Alba
AS Voința Beldiu
AFC Kinder Teiuș
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Calarasi
ACS Tricolorul Jegălia
AS Șoimi Unirea
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
သြစတြေးလျ NPL ကွင်းစလန်၊ အမျိုးသမီးများ
အရှေ့ဆင်ခြေဖုံး
ဘရစ္စဘိန်းစီးတီးအသင်း
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Mehedinti
CS Victoria Vînju Mare
CS Recolta Dănceu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Botoșani
Soimii Baluseni
AFC Sulița
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Botoșani
AS Sportivul Trustesti
AS Unirea Săveni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Tulcea
AS Naţional Somova
AS Viitorul Murighiol
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Vaslui
အားကစားဘဏ်လုပ်ငန်း
Flacara Muntenii De Sus
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Vaslui
အားကစားကလပ် Comstar Vaslui
FC 2007 Gâceni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Brasov
AS Ludișor
AS Sercaiana Sercaia
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Brasov
AS Dacia Copăcel
AS Viitorul Recea
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Galati
အင်တာမီလန် 2000 Tudor Vladimirescu
AS Râzeșii Valea Mărului
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Galati
CSL Foresta Șendreni
Zorile Grivița
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Galati
FC Flacăra Pechea
ACS Voința Cișmele
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Galati
Zorile Grivița
ACS Luceafărul Berești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Galati
Prutul Vlădești
AS Siretul Piscu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Galati
AS Siretul Piscu
AS Viitorul Costache Negri
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Galati
ACS Mălina Smârdan
အင်တာမီလန် 2000 Tudor Vladimirescu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Galati
AS Viitorul Costache Negri
CSL Foresta Șendreni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Galati
ACS Luceafărul Berești
FC Flacăra Pechea
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Galati
FC Victoria Slobozia Conachi
Prutul Vlădești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
AFC ပြိုင်ပွဲ
ACS Unirea Ungureni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Brasov
AS Luceafărul Margininei
AS Prietenii ရူပီ
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Braila
CS Șoimii Tudor Vladimirescu
AS Stanriz Stăncuța
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Braila
CS Dunărea Gropeni
CS Dynamic Unirea
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Braila
ACS Communal Cazasu II
ACS Dunărea Tichilești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 7 Prahova
AS Rapid Sălciile
Voinţa Vadu Părului
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Valcea
ACS Foresta Mălaia
ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
CS Viitorul Aninoasa
AS Victoria Comisani
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
ACS Gura Ocniței
AFC Unirea Colibași
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
FC Ravens Corbii Mari
AS Viitorul Gheboaia
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
CS Comunal Valea Lungă
AS Victoria 2018 Văcărești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
ACS Voința Crețu
AS Flacăra Zavoiu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
အဖြစ် tiinta Finta
AS Sportul Mogoșani
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
AS Voința Adânca
AS Olimpia Picior De Munte
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
AS Spicul Jugureni
AS Luceafărul Poiana
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
AS Luceafărul Dărmănești
ACS Gloria Bucșani
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Vâlcea
CS Șușani
ACS Alutus Sălătrucel
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
ACS Dinamo Odaia Turcului
CS Viitorul Cojasca
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
FC Viitorul IL Caragiale
AS Dragomirești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
AS FC Dentas Tărtășești
AFC Viitorul Dobra
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
FC Steagu Roșu Colacu
FC Lungulețu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
AS Vânătorul 2015 Rățoaia
AS Sportul Lucieni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Braila
AS Spicul Râmnicelu
AS Siretul Vadeni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Constanta
AS Pescăruşul Gîrliciu
CS Peștera
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Constanta
တကယ့် Năvodari
Înfrățirea 23 Cogealac
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Constanta
Luceafărul Amzacea
AS Avântul Comana
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Constanta
AS Independența
AS Aurora သြဂုတ် ၂၃
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Constanta
AS Constructorul Topraisar
AS Unirea Topraisar
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Constanta
CS Negru Vodă
AS Viisoara
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Constanta
အင်တာမီလန် အိုင်ယွန်ကော်ဗင်
CS Gloria Băneasa II
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Constanta
AS Arka Constanța
AS Dacia Mircea Vodă
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACS Desnatuiul Giurgița
ACS Viitorul Ciupercenii Noi
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
AS Voința Puțuri
ACS Inter Secui
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACS Viitorul Teasc
AFC Coșoveni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACS Victoria Bratovoești
CS Sporting Leu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACS Recolta Măceșu De Jos
ACS Unirea Vela
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
CS Carcea II
AS Viitorul Lăcrița
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
AS Știința Calopăr
ACS Știința Malu Mare
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
AS Flacăra Drăgotești
AS Viitorul Țuglui
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACS Viitorul Ghercești
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACS Standard Craiova
ACS Voința Rasnic
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACS Jiul Breasta
ACS Șimnicu De Sus
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACSO Filiași II
ACS Vulturul Cernătești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
AS Betis Craiova
ACS Viitorul Predești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Gorj
AS Jupînești
AS Petrolul Stoina
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 7 Prahova
Viitorul Pantazi
Podgoria Vadu Săpat
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Valcea
AS Făurești
AS Cerna Copăceni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Valcea
AS Oltețul Bălceşti 2014
AS Zorile Sundu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Valcea
AS Oltețul Zătreni
CS Dămila Măciuca
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Mehedinti
Clubul Sportiv ဒေသခံ Gogoșu
CS Viitorul Darvari
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Gloria Merisani
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Teleorman
CS Viitorul Drăgănești De Vede
AS Recolta Sfințești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Teleorman
CS Olimpia Dobrotești 2023
FCS Viitorul Perii Brosteni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Teleorman
CS Flacăra Contești
CS Steaua Dracea
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Turis Turnu Măgurele
AS Dinamo Bogdana
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Teleorman
AS Progresul 2007 Bogdana
AS Victoria Ciuperceni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Tulcea
AS Progresul Isaccea
AS Heracleea Enisala
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Tulcea
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
AS Șoimii Topolog
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Calarasi
ACS Viitorul Ileana II
AFC Progresul Perișoru
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Gorj
CS International Bălești
CS Unirea Țînțăreni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 5 Gorj
AS Viitorul Plopșoru
AS Panduii Padeş 2019
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 5 Gorj
AS Viitorul Brănești
AS Foresta Văgiulești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 5 Gorj
AS Triumful Borăscu
AS Unirea Bolboși
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 5 Gorj
AS Stejari
AS Gilortul Bengești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 5 Gorj
AS Viitorul Plopșoru
AS Panduii Padeş 2019
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
Unirea Brăteşti
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Valcea
AS Oltețul Bălceşti 2014
AS Zorile Sundu
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Mehedinti
Clubul Sportiv ဒေသခံ Gogoșu
CS Viitorul Darvari
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Gloria Merisani
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Constanta
AS Constructorul Topraisar
AS Unirea Topraisar
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACS Viitorul Teasc
AFC Coșoveni
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACS Viitorul Ghercești
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACS Standard Craiova
ACS Voința Rasnic
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Dolj
ACSO Filiași II
ACS Vulturul Cernătești
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 7 Prahova
AS Rapid Sălciile
Voinţa Vadu Părului
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Dambovita
AFC ပြိုင်ပွဲ
ACS Unirea Ungureni
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Alba
AS Voința Beldiu
AFC Kinder Teiuș
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
08:00
|
ဖိလစ်ပိုင် ဖိလစ်ပိုင်ဘောလုံးလိဂ်
Mendiola FC
ဖိလစ်ပိုင်စစ်တပ်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Sibiu
AS Gloria Loamnes
CS Săliște 2012
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Sibiu
AS Silvatex Orlat
AS Gloria Păuca
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Suceava
AS Bucovina Dărmănești
ACS မော်လ်ဒိုဗာ Drăgușeni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Suceava
ACS Șomuzul Preutești
FC Șoimii Gura Humorului
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Bihor
FC Universitatea Oradea
CS Oşorhei
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
AS Pașcani စက်ခေါင်း
2023 Todirești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
FC Recolta Conțești
CS Unirea Mircești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
AS Biruința Miroslovești
Voința Moțca
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
ASA Avântul Tătăruși
AS Viitorul Brăești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
AS Biruința Miroslovești
Voința Moțca
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
ASA Avântul Tătăruși
AS Viitorul Brăești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
AS Pașcani စက်ခေါင်း
2023 Todirești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
FC Recolta Conțești
CS Unirea Mircești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 7 Prahova
Steaua Mărgineni
AS Avântul Cerașu
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 7 Prahova
AS Tineretul Poiana Vărbilău
Viitorul Iordăcheanu
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 7 Prahova
AS Podenii Vechi
Voinţa Măguele
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 7 Prahova
AS Podenii Vechi
Voinţa Măguele
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 7 Prahova
AS Tineretul Poiana Vărbilău
Viitorul Iordăcheanu
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 7 Prahova
AS Podenii Vechi
Voinţa Măguele
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Prahova
ACS Viitorul Puchenii Mari
CSO Mizil
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Prahova
AS Targşorul Vechi Stăncești
AS Starchiojd
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Olt
ACS Dârjovul Valea Mare
AS Recolta Movileni
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Olt
AS Avântul Oporelu
AS Vultureul Poboru
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Olt
ACS Lupii Profa
AS Voința Margininei
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Giurgiu
AS Tineretul Vadu Lat
CS Zmeii Ogrezeni II
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Giurgiu
CS Padureni
AS Olimpia Mirsa
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Giurgiu
ASFC Podisor
AS Roneda Naipu
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Giurgiu
CS Padureni
AS Olimpia Mirsa
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Giurgiu
ACS Mihai Voda
AS Crevedia Mare
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Giurgiu
Iepurești အဖြစ်
CS Progresul Palanca
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Giurgiu
AS Tineretul Vadu Lat
CS Zmeii Ogrezeni II
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Giurgiu
CS Padureni
AS Olimpia Mirsa
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Sibiu
ACS Oltul Turnu Rosu
ACS Progresul Bogatu
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Sibiu
AS Unirea Ocna Sibiului
AS Nocrich
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Sibiu
ACS Chirpăr
ACS Cibinul Cristian
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Sibiu
AS Recolta Apoldu De Jos
ACS Vurpar
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Sibiu
ASA Sibiu
ACS Vulturul Poplaca 2017
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Sibiu
AS Unirea Ocna Sibiului
AS Nocrich
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Sibiu
ACS Chirpăr
ACS Cibinul Cristian
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Sibiu
ASA Sibiu
ACS Vulturul Poplaca 2017
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Sibiu
AS Recolta Apoldu De Jos
ACS Vurpar
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Sibiu
ACS Chirpăr
ACS Cibinul Cristian
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Sibiu
ACS Oltul Turnu Rosu
ACS Progresul Bogatu
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Sibiu
AS Unirea Ocna Sibiului
AS Nocrich
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Sibiu
ASA Sibiu
ACS Vulturul Poplaca 2017
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Arges - Seria Nord
AS Contabilitate Stoenesti
ACSC Vointa Ttesti
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Arges - Seria Nord
ACS Vulturii Vulturești
AFCS Cetateni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Arges - Seria Nord
AS Partizanul Vladesti
AS Rapid Davidesti
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
Viitorul Poienarii Burchii
CS Avântul Măgureni
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
CS Ariceştii Rahtivani
AS Gorgota
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Iasi
AS Tonmir Iași
Stejarul Sinești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Iasi
Stejarul Dobrovăț
USV Iași အဖြစ်
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
Prahova Tinosu
AS Prahova Nedelea
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Iasi
ASS Zimbru Boureni
CS Stejarul Barnova
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Iasi
AS Țuțora
Gloria Balțați
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Iasi
AS Tonmir Iași
Stejarul Sinești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Iasi
AS Victoria Lețcani
မော်လ်ဒိုဗာ ခရစ္စတီတေ
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Iasi
Stejarul Dobrovăț
USV Iași အဖြစ်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
AS Viitorul Colceag
Tirana Homorâciu
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
2018 Ceptura ဆုရရှိသူ
FC Unirea Valea Dulce
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
CS Bucov Pleasa
Avantul Tomşani
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
FC Vulturul Zănoaga
Progresul Coslegi
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
Ştiinţa Albeşti
Voinţa 2009 Gornet
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
FC Vulturul Zănoaga
Progresul Coslegi
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
Ştiinţa Albeşti
Voinţa 2009 Gornet
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
AS Viitorul Colceag
Tirana Homorâciu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
2018 Ceptura ဆုရရှိသူ
FC Unirea Valea Dulce
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
AS Viitorul Colceag
Tirana Homorâciu
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
2018 Ceptura ဆုရရှိသူ
FC Unirea Valea Dulce
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
CS Bucov Pleasa
Avantul Tomşani
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
FC Vulturul Zănoaga
Progresul Coslegi
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
Ştiinţa Albeşti
Voinţa 2009 Gornet
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Olt
AS Cetatea Noua Vadastra
ACS Valea Oltului Cilieni
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Olt
ACS Gloria Vișina Veche
AS Traian ကော်လံ
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Olt
Victoria Ianca ကဲ့သို့ပင်
ACS Oltul Tia Mare
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Olt
ACS Gloria Vișina Veche
AS Traian ကော်လံ
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Sibiu
AS Sorostin Șeica-Mică
AS Speranța Biertan
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Sibiu
AS Viitorul Aśel
ACS Celectro Micasasa
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Sibiu
AS Arsenal Dirlos
Gloria Smig အဖြစ်
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Sibiu
AS Viitorul Valchid
AS Fotbal Curciu
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Sibiu
AS Viitorul Târnava
AS Atletic Paucea
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Sibiu
AS Viitorul Aśel
ACS Celectro Micasasa
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Sibiu
AS Arsenal Dirlos
Gloria Smig အဖြစ်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Sibiu
AS Sorostin Șeica-Mică
AS Speranța Biertan
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Sibiu
AS Valea Viilor
ACS Flacăra Gaz-Metan
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Sibiu
AS Viitorul Târnava
AS Atletic Paucea
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Sibiu
AS Arsenal Dirlos
Gloria Smig အဖြစ်
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Sibiu
AS Viitorul Târnava
AS Atletic Paucea
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Arges - Seria Nord
CS Sporting Pitești
FC Star Sport Argeș Pitești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Arges - Seria Nord
AS Micești 2002
CS Real Bradu
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Arges - Seria Nord
ACS Balilesti
AFC Frizian Cateasca 2023
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Arges - Seria Nord
AS Micești 2002
CS Real Bradu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Arges - Seria Nord
AFC ဂျူဗင်တပ်စ်ဗစ်တိုးရီးယား 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Arges - Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Arges - Seria Nord
ACS Miroși
AS Speranța Cornățel
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Arges - Seria Nord
AFC ဂျူဗင်တပ်စ်ဗစ်တိုးရီးယား 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Arges - Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Arges - Seria Nord
AS Flacara Leordeni
ACS ကြောက်စိတ်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Arges - Seria Nord
ACS Miroși
AS Speranța Cornățel
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Arges - Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Arges - Seria Nord
AS Flacara Leordeni
ACS ကြောက်စိတ်
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Arges - Seria Nord
ACS Steaua Negrasi
ACS Lunca Corbului 2000
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Arges - Seria Nord
AFC ဂျူဗင်တပ်စ်ဗစ်တိုးရီးယား 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
ACS DP Cornu II
Gloria Vâlcăneşti
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
CS Şotrile
AS Viitorul Ţipăreşti
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
Tineretul Poienarii Burchii
Flacăra Mălăieşti
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
ACS DP Cornu II
Gloria Vâlcăneşti
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
Tineretul Poienarii Burchii
Flacăra Mălăieşti
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
AS Voința Adunați
Viitorul Proviţa de Sus
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
ACS Caraimanul Busteni
Jos ၏ Progresul ပြည်နယ်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Prahova
ACS DP Cornu II
Gloria Vâlcăneşti
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
08:00
|
စပိန် အပျော်တမ်း စစ်မှုထမ်းဟောင်း လိဂ် မက်ဒရစ် မြောက်ပိုင်း
CD Futuro ဆန်ဖရန်စစ္စကို (V)
Bar La Herradura Torrejón (V)
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
စပိန် အပျော်တမ်း စစ်မှုထမ်းဟောင်း လိဂ် မက်ဒရစ် မြောက်ပိုင်း
AD Konnico El Casar (V)
Cosmos FC (V)
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
စပိန် အပျော်တမ်း စစ်မှုထမ်းဟောင်း လိဂ် မက်ဒရစ် မြောက်ပိုင်း
CD Loech (V)
FC Bulgaria Alcalá de Henares (V)
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
စပိန် အပျော်တမ်း စစ်မှုထမ်းဟောင်း လိဂ် မက်ဒရစ် မြောက်ပိုင်း
CD Futuro ဆန်ဖရန်စစ္စကို (V)
Bar La Herradura Torrejón (V)
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
စပိန် အပျော်တမ်း စစ်မှုထမ်းဟောင်း လိဂ် မက်ဒရစ် မြောက်ပိုင်း
CD Futuro ဆန်ဖရန်စစ္စကို (V)
Bar La Herradura Torrejón (V)
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
AS Biruinta Movileni
Poiana Popești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
AS Avântul Golăiești
CS Dumești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
CS Tomești
FC Fulgerul Țibănesti
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
ACS Sportul Studențesc Iași
CS Gloria Românești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
AS Biruinta Movileni
Poiana Popești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
CS Tomești
FC Fulgerul Țibănesti
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
ACS Sportul Studențesc Iași
CS Gloria Românești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Iasi
CS Viitorul Belcesti
FC Viitorul Plugari
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:15
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ CFL
SK Slavia Praha B
FC Pisek
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:15
|
ဆွစ်ဇာလန် အပျော်တမ်း 2. Liga FVRZ
FC Diessenhofen
FC Bassersdorf
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:15
|
မွန်ဂိုလီးယား ပရီးမီးယားလိဂ်
TUV Buganud
Khaan Khuns – Erchim FC
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:30
|
ဂရိ အပျော်တမ်း A EPS Makedonias အဖွဲ့ ၁
PAOK U16
Omonoia Sindou
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:30
|
ဂရိ အပျော်တမ်း A EPS Makedonias အဖွဲ့ ၁
Nea Genea Asvestoxwriou
Niki Hrakleiou
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:30
|
ဂရိ အပျော်တမ်း A EPS Makedonias အဖွဲ့ ၁
PAOK U16
Omonoia Sindou
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
08:30
|
သြစတြေးလျ ကွင်းစလန်း ပရီးမီးယားလိဂ် ၁
Capalaba ခွေးဘီလူးများ
ကွင်းစလန်အနောက်တောင်ပိုင်း မိုးကြိုး
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
08:30
|
ဟောင်ကောင် ပရီးမီးယားလိဂ်
ဟောင်ကောင် F.C.
Golik မြောက်ခရိုင်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
09:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Galati
Siretul Cosmești
Muncitorul Ghidigeni
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
09:00
|
ခရိုအေးရှား Prva NL အငယ်တန်း
NK Dugopolje U19
HNK Šibenik U19
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
09:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Galati
Voința Cudalbi 2015
ACS Lascăr Schela
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
09:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Galati
CS Gloria Iveşti
Șoimi Foltești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
09:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Buzau
AS အားကစားကလပ် Vernesti
AS Flamura Racovițeni
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
09:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Buzau
AS Luceafărul CA Rosetti
Olimpia Pogoanele အဖြစ်
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
09:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Buzau
AS Voința Căldărăști
AS Unirea Padina
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
09:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Buzau
AS Progresul Movila Banului
AS Unirea Largu
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
09:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Buzau
AFC Puiești
AS Viitorul Știubei
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
09:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Buzau
AS FC Glodeanu Silistea
AS Viitorul Rusetu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
09:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
FC Petržalka U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
09:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Galati
Voința Cudalbi 2015
ACS Lascăr Schela
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
09:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Galati
Siretul Cosmești
Muncitorul Ghidigeni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
09:00
|
ဆွစ်ဇာလန် အပျော်တမ်း 2. Liga FVRZ
BC Albisrieden
FC Witikon
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
09:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Buzau
AS အားကစားကလပ် Vernesti
AS Flamura Racovițeni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
09:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Buzau
AS Viitorul Candeşti
AS Viitorul Tisău
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
09:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Buzau
AS Luceafărul CA Rosetti
Olimpia Pogoanele အဖြစ်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
09:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Buzau
AS Voința Căldărăști
AS Unirea Padina
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
09:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Buzau
AS Progresul Movila Banului
AS Unirea Largu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
09:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Buzau
AFC Puiești
AS Viitorul Știubei
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
09:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Buzau
AS Victoria Buda
AS Știința Bălăceanu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
09:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
FC Petržalka U19
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
09:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Buzau
AS Săhăteni
AS Diadema Gheraseni
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
09:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
FC Petržalka U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
09:00
|
အက်စတိုးနီးယား II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FCI Levadia Tallinn U19
FC Ararat TTU
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
09:00
|
အက်စတိုးနီးယား II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FCI Levadia Tallinn U19
FC Ararat TTU
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
09:00
|
အက်စတိုးနီးယား II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FCI Levadia Tallinn U19
FC Ararat TTU
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
09:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Teleorman
ACS Atletic Orbeasca
ACS Tineretul Suhaia
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
09:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Teleorman
AS Spicul Balaci
ACS Vointa Dunarea Pietrosani
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
09:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Teleorman
AS Tineretul Silistea
CS Flacara Calinesti
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
09:30
|
အက်စ်တိုးနီးယား Meistriliiga အမျိုးသမီးများ
Lootos Polva အမျိုးသမီးများ
JK Tallinna Kalev အမျိုးသမီး
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
09:30
|
အက်စတိုးနီးယား Esiliiga
FC Elva
Flora Tallinn U21
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
10:00
|
ဆွစ်ဇာလန် အပျော်တမ်း 2. Liga FVRZ
FC Oerlikon/Polizei Zh
FC Regensdorf
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
10:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 4
ဖား FK
Strømsgodset II
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
10:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း Liga Okręgowa - Siedlce
Orzeł Unin
စက်တင်ဘာ Żelechow
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
10:00
|
ဟန်ဂေရီ NB III Kelet
Budapest Honvéd FC II
Ceglédi VSE
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
10:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Vaslui
FC Viitorul Văleni
Speranţa Drânceni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
10:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 4
ဖား FK
Strømsgodset II
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
10:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း V. Liga – Wielkopolska
ပိုလန် II Środa Wielkopolska
Przemysław Poznań
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
10:00
|
အက်စတိုးနီးယား II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Rakvere JK Tarvas
Tartu JK Welco II
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
10:00
|
မကာအို Elite League
Tak Chun Ka I၊
မောင်မယ်သစ်လွင် FC
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
10:00
|
မကာအို Elite League
Tak Chun Ka I၊
မောင်မယ်သစ်လွင် FC
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
10:30
|
အီတလီစီးရီးအေ အမျိုးသမီး
Naples
မီလန်
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Suceava
ACS Viitorul Vadu Moldovei
AS Unirea Salcea
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Suceava
ACS Dream အဖွဲ့
AS Bradul Vama
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Regionalliga Nordost
FC Eilenburg
Chemnitzer FC
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Brasov
Ileni အဖြစ်
AS Beclereana Beclean
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Brasov
AS Săgeata Drăguș
AS Mandra
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Suceava
ACS Valea Suhei
ACS Somuz Fălticeni ၂
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Suceava
AS Larix Dornisoara
AS Juniorul Fălticeni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Suceava
AS Vanatorul Dorna Candrenilor
ACS Carpatic Suceava
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Suceava
ACS Valea Suhei
ACS Somuz Fălticeni ၂
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Brasov
Ileni အဖြစ်
AS Beclereana Beclean
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Brasov
AS Săgeata Drăguș
AS Mandra
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Brasov
AS Bazaltul Racos
AS Transylvania Felmer
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Suceava
AS Marginea
ACS Sporting Siminicea
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Suceava
ACS Viitorul Vadu Moldovei
AS Unirea Salcea
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Suceava
CS Sporting Vointa Bunesti
AS Viitorul Forasti
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Suceava
ACS Dream အဖွဲ့
AS Bradul Vama
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Brasov
AS Săgeata Drăguș
AS Mandra
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
11:00
|
ဆွီဒင်ဌာနခွဲ 2၊ Norra Götaland
BK Forward
Herrestads AIF
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
11:00
|
ဆွီဒင် အပျော်တမ်း Elitettan၊ အမျိုးသမီးများ
Umeå IK
IFK Kalmar
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
11:00
|
ဆွီဒင်ဌာနခွဲ 2၊ Sodra Götaland
Österlen FF
Kristianstad FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
11:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 6
Bodø/Glimt II
Kongsvinger ၂
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
11:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Regionalliga Nordost
FC Eilenburg
Chemnitzer FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
11:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 1
fana
Aasane ဘောလုံး ၂
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
11:00
|
ဘူလ်ဂေးရီးယား အပျော်တမ်း Chetvarta Liga - AOG Shumen၊ မြောက်ပိုင်း
FC Zarya Zvegor
FC Bliznatsi 2022
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:00
|
စပိန်အပျော်တမ်း Lliga Elit Catalana
EU Valls
UD Viladecans
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna pirkond
FC Maardu Aliens
FC Kose
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna pirkond
FC Maardu Aliens
FC Kose
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Giurgiu - Nord
AS Viitorul Vedea II
AS Dunarea Gaujani II
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:30
|
နော်ဝေ 2nd Division အုပ်စု 2
Junkeren
Skeid
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
11:30
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga NOFV Nord
TSG Neustrelitz
SG Dynamo Schwerin
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
11:30
|
အက်စ်တိုးနီးယား ပရီမီယံ လီဂါ
FCI Levadia Tallinn
Nõmme Kalju
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
11:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Giurgiu - Nord
ACS Maxima Hobaia II
AS Gaiseni 2023 Giurgiu
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Giurgiu - Nord
ACS Maxima Hobaia II
AS Gaiseni 2023 Giurgiu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Giurgiu - Nord
AS Real Drăgăneasca
AS Podul Doamnei II
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Olt
AS Speranța Sopârlița 2024
ACS Victoria Dobrun
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Olt
ACS Haiducii Iancu Jianu
ACS Voineasa
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Olt
ACS Atletico Dranovatu
AS Morunglav
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Olt
AS Ceramica Oboga
AS Viitorul Leotești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Olt
AS Rapid Piatra Olt
AS FC Birza
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Olt
AS Rapid Piatra Olt
AS FC Birza
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Olt
AS Speranța Sopârlița 2024
ACS Victoria Dobrun
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Olt
ACS Haiducii Iancu Jianu
ACS Voineasa
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Olt
ACS Atletico Dranovatu
AS Morunglav
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Olt
AS Ceramica Oboga
AS Viitorul Leotești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Giurgiu
AS ဂရိ
AS Olimpia Malta
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Giurgiu
AS Scarisoara
AS Fortuna Herasti
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Giurgiu
AS Sabarelul Cioceveni
AS Vitorul Baneasa
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Giurgiu
AS ဂရိ
AS Olimpia Malta
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Giurgiu
AS Unirea Slobozia
AS Agrogold Vlad Tepes
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Giurgiu
AS Scarisoara
AS Fortuna Herasti
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Giurgiu
AS Sabarelul Cioceveni
AS Vitorul Baneasa
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Giurgiu
ACS Unirea Pietrisu
AS Viitorul Hulubesti
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Giurgiu
ACS Pro Gostinu
AS Gloria Schitu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
11:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Giurgiu
AS ဂရိ
AS Olimpia Malta
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
11:30
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Giurgiu
ACS Pro Gostinu
AS Gloria Schitu
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
11:35
|
တရုတ် CFA စူပါလိဂ်
Cangzhou တန်ခိုးကြီးခြင်္သေ့များ
Zhejiang
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Maramureș
AS Ulmeni 2023
AS Athletic Remetea Chioarului
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
12:00
|
ဆွီဒင်ဌာနခွဲ 2၊ Norra Svealand
Hudiksvalls FF
IK Franke
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Maramureș
AS Remeți
CS Plimob Sighetu Marmației
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Dambovita
AS Universitatea Băleni
AS Viitorul Gorgota 2019
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Dambovita
ACS Sportul Vlădeni
AS Olimpicii Ulmi
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
12:00
|
ဆွီဒင် Allsvenskan
IFK Norrköping
Hammarby IF
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
12:00
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ 1. လီဂါ၊ အမျိုးသမီး
1. FC Slovako
sparta ပရာဟာ
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Maramureș
AS Fulgerul Lăschia
AS Gloria Chechiș
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
12:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga NOFV Süd
SV 1919 Grimma
Einheit Rudolstadt
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
12:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း ဘာလင် Herren Kreisliga B Stufe ၂
SC Gatow II
ASV Berlin II
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Vaslui
FC Ghergheleu
ACS Phoenix အဖွဲ့ Tanacu
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Maramureș
AS Ulmeni 2023
AS Athletic Remetea Chioarului
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Maramureș
ACS Măgura Coaș
CS Rapid Satu Nou de Sus
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Maramureș
AS Remeți
CS Plimob Sighetu Marmației
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
12:00
|
ဘူလ်ဂေးရီးယား အပျော်တမ်း Peta liga – B OG Sofia (Sever)
OFC ဆိုဖီယာ ၁၉၉၂ ဆိုဖီယာ
FC Vrazhdebna ဆိုဖီယာ
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Dambovita
AS Voința Valea Voievozilor
AS Luceafărul Dărmănești II
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Dambovita
ACS Muscelul Văleni
AS Sportul Runcu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Dambovita
FC Gura Foii
ACS Voința Ionești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Dambovita
ACS Voința Vișina
AS Viitorul Străoști
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Dambovita
FC Viitorul Sălcioara
AFCS Flacăra Ghinești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
12:00
|
ဆွစ်ဇာလန် အပျော်တမ်း 2. OFV လိဂ်
FC Amriswil
AS Calcio Kreuzlingen
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Dambovita
AS Viitorul Șelaru
AS Petrolul Răscăeți
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
12:00
|
ဆွစ်ဇာလန် အပျော်တမ်း 2. Liga FVRZ
SC YF ဂျူဗင်တပ်စ် II
FC Wiedikon
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
12:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Schleswig-Holstein-Liga
SV Todesfelde
အင်တာမီလန် Turkspor Kiel
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Maramureș
CS Seini
AS Speranța Fersig
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Maramureș
ACS Viitorul Gârdani
ACS Gloria Sălsig
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Maramureș
ACS UAC ဥရောပ
ACS Speranța Cernești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Maramureș
AS Fulgerul Lăschia
AS Gloria Chechiș
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
12:00
|
ဘူလ်ဂေးရီးယား အပျော်တမ်း Peta liga – B OG Sofia (Sever)
FC အမျိုးသား ဆိုဖီယာ
FC Levski-Spartak 1962
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 6 Dambovita
AS ဂျူဗင်တပ်စ် Crovu
ACS Miulesti
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
12:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Cosmos Koblenz
FC Bitburg 1919
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Maramureș
AS Ulmeni 2023
AS Athletic Remetea Chioarului
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
12:00
|
ဆွီဒင်ဌာနခွဲ 2၊ Norra Svealand
Hudiksvalls FF
IK Franke
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Maramureș
ACS UAC ဥရောပ
ACS Speranța Cernești
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Maramureș
AS Fulgerul Lăschia
AS Gloria Chechiș
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
12:00
|
ဆွစ်ဇာလန် အပျော်တမ်း Erste Liga ဂန္တဝင်
FC Thun Berner Oberland II
FC Langenthal
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
12:00
|
ရုရှားဒုတိယတန်း၊ အုပ်စု ၄
Enisey 2 Krasnoyarsk
Zvezda စိန့်ပီတာစဘတ်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
12:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 5
træff
Aalesund FK II
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
12:00
|
ဖင်လန်နိုင်ငံ Kakkonen၊ အုပ်စု B
အင်တာတူကူ/၂
SexyPöxyt
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
12:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga NOFV Nord
SV Sparta Lichtenberg
Hertha Zehlendorf
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
12:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga NOFV Süd
FC Einheit Wernigerode
FSV Budissa Bautzen
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
12:00
|
ဆွီဒင်ဌာနခွဲ 2၊ Västra Götaland
Laholms FK
Varbergs GIF FK
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
12:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Maramureș
AS Fulgerul Lăschia
AS Gloria Chechiș
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
12:00
|
လတ်ဗီးယား ၁။လီဂါ
Rēzeknes FA
အိုလိန်း
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
12:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga NOFV Nord
SC Staaken
FSV Optik Rathenow
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
12:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga NOFV Nord
Eintracht Mahlsdorf
Anker Wismar
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
12:00
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ 1. လီဂါ၊ အမျိုးသမီး
1. FC Slovako
sparta ပရာဟာ
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
12:00
|
စကော့တလန်ပရီးမီးယားလိဂ်အမျိုးသမီး
Hibernian WFC
Midlothian WFC ၏နှလုံးသား
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
12:30
|
နယ်သာလန် အပျော်တမ်း 4e Klasse Zondag – A
SC Jekerdal
RKMVC
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
12:30
|
နယ်သာလန် အပျော်တမ်း 4e Klasse Zondag – A
FC Bemelen
BMR
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
12:30
|
နယ်သာလန် Eredivisie
SC Heerenveen
Vitesse
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
12:30
|
နယ်သာလန် အပျော်တမ်း 5e Klasse Zondag – A
SNC '၁၄
VV အပိုင်း ၃၃
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
12:30
|
နယ်သာလန် အပျော်တမ်း 4e Klasse Zondag – A
RKVVM
SV Geuldal
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
12:30
|
နယ်သာလန် အပျော်တမ်း 4e Klasse Zondag – A
SVME
ဒုတိယဝီလျံ
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
12:30
|
ဆွီဒင်အပျော်တမ်း U19 Allsvenskan
Djurgårdens U19
IFK Goteborg U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
12:30
|
နယ်သာလန် အပျော်တမ်း 5e Klasse Zondag – A
SNC '၁၄
VV အပိုင်း ၃၃
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
12:30
|
ဆွစ်ဇာလန်မြှင့်တင်ရေးအဖွဲ့ချုပ်
မစ္စတာ Delemont
FC Zürich II
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
12:30
|
ဆွီဒင်အပျော်တမ်း U19 Allsvenskan
Djurgårdens U19
IFK Goteborg U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Calarasi
AS Atletico Nicolae Bălcescu
AFC Viitorul Dragoș Vodă 2019
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Verbandsliga Hessen Nord
FSV Dornberg
SG Bronzell
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:00
|
စပိန်အပျော်တမ်း Tercera Federación၊ အုပ်စု ၇
Cuc Villalba
ရီးယဲလ်မက်ဒရစ် C
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Calarasi
AS Phoenix Ulmu 2024
AFC Victoria Potcoava 2024
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 3
Åskollen
Mjondalen ၂
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Landesliga Mittelrhein
Victoria Arnoldsweiler
DJK Arminia Eilendorf
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Landesliga Mittelrhein
SV Helpenstein
SV Rott
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:00
|
ဘူလ်ဂေးရီးယား အပျော်တမ်း Chetvarta လိဂ် - OG ဆိုဖီယာ
FC Obelya City ဆိုဖီယာ
FC Nadezhda Dobroslavtsi
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:00
|
စကော့တလန်ပရီးမီးယားလိဂ်အမျိုးသမီး
Aberdeen L.F.C.
Motherwell LFC
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:00
|
ဆွီဒင်ဌာနခွဲ 2၊ Norra Svealand
Dalkurd FF
FC Gute
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:00
|
ဆွီဒင်ဌာနခွဲ 2၊ Sodra Svealand
Mjolby AI FF
IFK Eskilstuna
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga Mittelrhein
Sportvereinigung Porz
VfL Vichttal
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Verbandsliga Hessen Nord
CSC 03 Kassel
FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Verbandsliga Hessen Nord
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II
OSC Vellmar
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 4
orkla
Stabæk ဘောလုံး II
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Calarasi
AS Phoenix Ulmu 2024
AFC Victoria Potcoava 2024
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 3
Åskollen
Mjondalen ၂
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Verbandsliga Hessen Nord
TSG Sandershausen
SG Bad Soden
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:00
|
စကော့တလန်ပရီးမီးယားလိဂ်အမျိုးသမီး
Aberdeen L.F.C.
Motherwell LFC
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Landesliga Mittelrhein
Victoria Arnoldsweiler
DJK Arminia Eilendorf
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Calarasi
AS Atletico Nicolae Bălcescu
AFC Viitorul Dragoș Vodă 2019
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Calarasi
AS Unirea Frăsinet 2024
AFC Viitorul Valea Argovei
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Verbandsliga Hessen Nord
CSC 03 Kassel
FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Verbandsliga Hessen Nord
TSG Sandershausen
SG Bad Soden
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
13:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Landesliga Mittelrhein
SV Helpenstein
SV Rott
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
13:00
|
ဆလိုဗေးနီးယား PrvaLiga
NK Celje
FC Koper
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
13:00
|
ဆွီဒင်ဌာနခွဲ 2၊ Norra Svealand
Dalkurd FF
FC Gute
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
13:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Verbandsliga Hessen Nord
FSV Dornberg
SG Bronzell
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Calarasi
AS Unirea Frăsinet 2024
AFC Viitorul Valea Argovei
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
13:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga Niedersachsen
TuS Bersenbrück
Kickers Emden
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
13:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Schleswig-Holstein-Liga
Eckernförder SV
TSB Flensburg
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
13:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga Baden Wuerttemberg
FC Nöttingen
SG Sonnenhof Großaspach
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
13:00
|
တောင်အာဖရိက ပရီးမီးယားလိဂ်
Lamontville ရွှေမြှားများ
Chippa ယူနိုက်တက်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
13:00
|
အီတလီစီးရီး D၊ Girone B
Piacenza
Varesin
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
13:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Oberliga Westfalen
ASC ဒေါ့မွန်
1. FC Gievenbeck
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
13:00
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ 1. လီဂါ၊ အမျိုးသမီး
FC Slovan Liberec
SK ကို Slavia Praha
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
13:00
|
ပြင်သစ်ချန်ပီယံ U19
ပဲရစ် FC U19
Auxerre U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
13:00
|
ပြင်သစ်ချန်ပီယံ U19
AS Montferrand U19
Troyes U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
13:00
|
ပြင်သစ်ချန်ပီယံ U19
AS Pagny Sur Moselle
Bobigny U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
13:00
|
အီတလီစီးရီး D၊ Girone D
Corticella
ဗစ်တာ ဆန်မာရီနို
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Mureș
AS Viitorul Hărănglab
ACS Locomotiv Agrișteu
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Mureș
AS Viitorul Hărănglab
ACS Locomotiv Agrișteu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:00
|
Bosnia & Herzegovina အပျော်တမ်း 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Mostar
NK Neretva Čeljevo
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:00
|
Bosnia & Herzegovina အပျော်တမ်း 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Mostar
NK Neretva Čeljevo
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Mureș
AS Progresul Dumbrăvioara
AS Farel Roteni
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Mureș
AS Progresul Dumbrăvioara
AS Farel Roteni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:00
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Westfalenliga – Staffel 2
TuS Erndtebrück
Concordia Wiemelhausen
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:00
|
ဂရိ အပျော်တမ်း B EPS Korinthias
Aetos Kryoneriou
Korinthos 2006 FC
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Mureș
AS Viitorul Delenii
Mureș မှ ACS Pescarii Sântioana
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 Mureș
AS Viitorul Delenii
Mureș မှ ACS Pescarii Sântioana
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:15
|
အင်္ဂလန်ချန်ပီယံရှစ်
အနောက် Bromwich Albion
ဆောက်သမ်တန်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
13:30
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Prima အမျိုးအစား Alto Adige – 1. Amateurliga၊ အုပ်စု B
SC Plos
SSV Taufers
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:30
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Landesliga Mittelrhein
Weiden Teutonia
VfL Sindorf
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:30
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Prima အမျိုးအစား Calabria Girone C
ASD Garibaldina
ASD San Mauro Marchesato
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:30
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Prima အမျိုးအစား Calabria Girone C
ASD Taurianova အကယ်ဒမီ
ASD Gebbione 2024
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:30
|
အီတလီ အပျော်တမ်း အင်္ဂါအမျိုးအစား Calabria – Girone A
ASD Strongoli 2023
A.S.D. ဆန်လီယိုနာဒို
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:30
|
အီတလီ အပျော်တမ်း အင်္ဂါအမျိုးအစား Calabria – Girone A
ASD Hora Jone
Valle Del Crocchio အားကစားစင်တာ
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:30
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Prima အမျိုးအစား Alto Adige – 1. Amateurliga၊ အုပ်စု B
SC Plos
SSV Taufers
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:30
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Prima အမျိုးအစား Alto Adige – 1. Amateurliga၊ အုပ်စု B
SV Campo Trens Freienfeld
ASV Schabs
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:30
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Landesliga Mittelrhein
SSV Bornheim
FC Pesch
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:30
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Landesliga Mittelrhein
Kohlscheider BC
Rasensport အမှတ်တံဆိပ်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:30
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Prima အမျိုးအစား Calabria Girone C
ASD Garibaldina
ASD San Mauro Marchesato
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:30
|
အီတလီ အပျော်တမ်း အင်္ဂါအမျိုးအစား Calabria – Girone A
ASD Faradomus
ASD MDA Belvedere Spinello
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:30
|
အီတလီ အပျော်တမ်း အင်္ဂါအမျိုးအစား Calabria – Girone A
ASD Real Soveria Simeri
A.S.D. တော်ဝင်ကာစီနို
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:30
|
အီတလီ အပျော်တမ်း အင်္ဂါအမျိုးအစား Calabria – Girone A
ASD Hora Jone
Valle Del Crocchio အားကစားစင်တာ
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:30
|
အီတလီ အပျော်တမ်း အင်္ဂါအမျိုးအစား Calabria – Girone A
US San Calogero Calimera
ASD Zungrese
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
13:30
|
အီတလီ အပျော်တမ်း အင်္ဂါအမျိုးအစား Calabria – Girone A
US San Calogero Calimera
ASD Zungrese
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
13:30
|
ဂျာမနီ အပျော်တမ်း Landesliga Mittelrhein
SSV Bornheim
FC Pesch
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
13:30
|
ဂျာမနီ Bundesliga
Darmstadt ၉၈
Hoffenheim
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
13:30
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Eccellenza Trentino – Alto Adige – Oberliga
ASV Tramin Fussball
စိန့်ဂျော့ခ်ျ
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
13:30
|
အင်္ဂလန် FA ဖလား၊ အမျိုးသမီး
တော့တင်ဟမ်ဟော့စပါး FC အမျိုးသမီး
မန်ချက်စတာယူနိုက်တက်အမျိုးသမီးများနေ့
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
14:00
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Prima အမျိုးအစား Sardegna – Girone A
A.S.D. ဝမ်းနုတ်ဆေး ၁၉၇၇
ASD Uragano Pirri
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Prima အမျိုးအစား Sardegna – Girone A
ASD ဆိုးလ် 2010
အေစီ ကော်တိုဂီယာနာ
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Prima အမျိုးအစား Sardegna – Girone A
GSD Asseminese
A.S.D. Utah Calcio 2024
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Prima အမျိုးအစား Sardegna – Girone A
Calcio Decimoputzu ပေးရပါတယ်။
ASD Ussana Calcio
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ဂရိ အပျော်တမ်း A EPS Makedonias အဖွဲ့ ၁
Asteras Ampelokipwn
Ethnikos Malgaron
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ဆွီဒင်အပျော်တမ်း U19 Allsvenskan
IFK Stocksund U19
GIF Sundsvall U19
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Harghita
AS Miklos Marton Mădăraș
AS Fisag Ciucsângiorgiu
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Harghita
AS Hegyalja Vârșag
CS Corundi Ifjusag
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Maramureș
CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ဆွစ်ဇာလန် အပျော်တမ်း 2. OFV လိဂ်
Valposchiavo Calcio
FC Mels
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
လူဇင်ဘတ် ပရိုမိုးရှင်း d'Honneur
CS Grevenmacher
FC Rodange 91
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Harghita
AS MÜ Frumoasa
CS Toviske Sântimbru
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Harghita
AS Medvenyelv Satu Mare
ACS Praid
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Harghita
AS Târnava Mică Beteşti
AS Test veriseg Atid
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Harghita
AS Andycom Avrămești
AS Gagyvize Goagiu
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Harghita
AS Nyiko Cobătești
AS Radicza Sânpaul
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Maramureș
CS Fărcașa
CF Lăpuř R
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
လူဇင်ဘတ်ဌာနခွဲ Nationale
ပြိုင်ပွဲ FC ယူနီယံ လူဇင်ဘတ်
ကမ္ဘာ့အဆင့်
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ဒိန်းမတ်စူပါလီဂါ
Brøndby IF
FC Kobenhavn
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
အက်စ်တိုးနီးယား ပရီမီယံ လီဂါ
Tallinna Kalev
Narva Trans
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ဆွီဒင်အပျော်တမ်း U19 Allsvenskan
IFK Stocksund U19
GIF Sundsvall U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ဂရိ အပျော်တမ်း B EPS Kerkyras - အုပ်စု A တွင် အဖွင့်ပြိုင်ပွဲ
AO Foinikes
AS Hraklhs Sfakeron
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 2
Sandnes Ulf II
မဒလာ
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း A.F. Viana Castelo I ဌာနခွဲ
SC Melgacense
Távora အပန်းဖြေရေးနှင့် ယဉ်ကျေးမှုစင်တာ
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Harghita
AS Csikszentmarton SE Sânmartin
AS Piliske Tuşnad Sat
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Prima အမျိုးအစား Sardegna – Girone A
ASD ဆိုးလ် 2010
အေစီ ကော်တိုဂီယာနာ
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Prima အမျိုးအစား Sardegna – Girone A
Calcio Decimoputzu ပေးရပါတယ်။
ASD Ussana Calcio
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Prima အမျိုးအစား Sardegna – Girone A
ASD Sadali
GSD Freccia Parte Montis
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 6
FK Mjølner
Hønefoss BK
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း Liga Okręgowa - Siedlce
Czarni Wegrów
SKS Jabłonianka Jabłonna Lacka
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Harghita
AS Străduinţa Mihăileni
CS Bastya Lăzarea
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Harghita
AS Borsaros Sâncrăieni
ACS Sandominic
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Harghita
AS Miklos Marton Mădăraș
AS Fisag Ciucsângiorgiu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Harghita
ACS Kutaly Ocland
AS Tineretul Şimoneşti
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Harghita
AS Hegyalja Vârșag
CS Corundi Ifjusag
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Maramureș
CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Harghita
AS Mohos Lăzărești
AS Dr. Lukacs Mihaly Plăieșii de Jos
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Harghita
AS Târnava Mică Beteşti
AS Test veriseg Atid
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Harghita
AS Ocna de José
AS Subcetate
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Harghita
AS Nyiko Bisericani
Gordon Bulgareni အဖြစ်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Maramureș
CS Fărcașa
CF Lăpuř R
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ဆွစ်ဇာလန် အပျော်တမ်း 2. OFV လိဂ်
Valposchiavo Calcio
FC Mels
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
လူဇင်ဘတ် ပရိုမိုးရှင်း d'Honneur
CS Grevenmacher
FC Rodange 91
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း A.F. Viana Castelo I ဌာနခွဲ
AD Ponte da Barca
Deucriste SC
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
14:00
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Prima အမျိုးအစား Sardegna – Girone A
ASD ဆိုးလ် 2010
အေစီ ကော်တိုဂီယာနာ
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
14:00
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Prima အမျိုးအစား Sardegna – Girone A
Calcio Decimoputzu ပေးရပါတယ်။
ASD Ussana Calcio
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
14:00
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Prima အမျိုးအစား Sardegna – Girone A
ASD Sadali
GSD Freccia Parte Montis
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
14:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း A.F. Viana Castelo I ဌာနခွဲ
SC Melgacense
Távora အပန်းဖြေရေးနှင့် ယဉ်ကျေးမှုစင်တာ
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Harghita
ACS Kutaly Ocland
AS Tineretul Şimoneşti
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Maramureș
CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Harghita
AS Târnava Mică Beteşti
AS Test veriseg Atid
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
14:00
|
ဆွီဒင်အပျော်တမ်း U19 Allsvenskan
IFK Stocksund U19
GIF Sundsvall U19
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Maramureș
CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
14:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Maramureș
CS Fărcașa
CF Lăpuř R
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
14:00
|
Austria အပျော်တမ်း Regionalliga အနောက်
SC Röthis
FC Wolfurt
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
14:00
|
ဆွီဒင် Ettan၊ Norra
Karlbergs BK
Friska Viljor FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
14:00
|
ရုရှားဒုတိယတန်း၊ အုပ်စု ၄
Baltika-BFU im.I.Kanta
Luki-Energiya Velikiye Luki
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
14:00
|
ဆွီဒင် Ettan၊ Norra
Solentuna FF
Karlstad Fotboll IF
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
14:00
|
လူဇင်ဘတ်ဌာနခွဲ Nationale
Victoria Rosport
F91 Dudelange
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
14:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 6
FK Mjølner
Hønefoss BK
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
14:00
|
ဂရိ အပျော်တမ်း B EPS Ilias
Aiolos Pyrgou AC
Proodeftiki Manoladas AFC
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ဂရိ အပျော်တမ်း B EPS Ilias
Kalivion Ilidas Ifitos
Aetos Kentrou AC
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ဂရိ အပျော်တမ်း B EPS Ilias
Kalivion Ilidas Ifitos
Aetos Kentrou AC
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ဂရိ အပျော်တမ်း B EPS Ilias
APO Kourtesiou
Aris Dimitras AC
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ဂရိ အပျော်တမ်း B EPS Ilias
Kavasilon atromites
Aetos Alpokhoriou AO
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ဂရိ အပျော်တမ်း B EPS Ilias
Agios Georgios Pyrgou AC
Argonautis Katakolou
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ဂရိ အပျော်တမ်း B EPS Ilias
AO Andritsainas 2023
Alfeios Epitaliou AC
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ဂရိ အပျော်တမ်း B EPS Ilias
Agios Georgios Pyrgou AC
Argonautis Katakolou
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ဂရိ အပျော်တမ်း B EPS Ilias
Olympiakos Zacharos
Alfeionis Alfeiousas AC
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ဂရိ အပျော်တမ်း B EPS Ilias
AO Andritsainas 2023
Alfeios Epitaliou AC
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ဂရိ အပျော်တမ်း B EPS Ilias
PAS Pyrgou 2023
Keraunos Vrinas AC
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ဘူလ်ဂေးရီးယား အပျော်တမ်း Chetvarta Liga - AOG Shumen၊ မြောက်ပိုင်း
FC Yasen 2007 Yasenkovo
FC Bortsi
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ဘူလ်ဂေးရီးယား အပျော်တမ်း Chetvarta Liga - AOG Shumen၊ မြောက်ပိုင်း
FC Cosmos Branichevo
FC Zenit Chernoglavtsi
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ဘူလ်ဂေးရီးယား အပျော်တမ်း Chetvarta Liga - AOG Shumen၊ မြောက်ပိုင်း
FC Zarya Toodor Ikonomovo
FC Pobeda 2016 Pristoe
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ဘူလ်ဂေးရီးယား အပျော်တမ်း Chetvarta Liga - AOG Shumen၊ မြောက်ပိုင်း
FC Yasen 2007 Yasenkovo
FC Bortsi
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ဘူလ်ဂေးရီးယား အပျော်တမ်း Chetvarta Liga - AOG Shumen၊ မြောက်ပိုင်း
FC Cosmos Branichevo
FC Zenit Chernoglavtsi
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ဘူလ်ဂေးရီးယား အပျော်တမ်း Chetvarta Liga - AOG Shumen၊ မြောက်ပိုင်း
FC Zarya Toodor Ikonomovo
FC Pobeda 2016 Pristoe
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ဘူလ်ဂေးရီးယား အပျော်တမ်း Chetvarta Liga - AOG Shumen၊ မြောက်ပိုင်း
FC Cosmos Branichevo
FC Zenit Chernoglavtsi
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
14:00
|
ဘူလ်ဂေးရီးယား အပျော်တမ်း Chetvarta Liga - AOG Shumen၊ မြောက်ပိုင်း
FC Zarya Toodor Ikonomovo
FC Pobeda 2016 Pristoe
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
14:00
|
ဂရိ အပျော်တမ်း A EPS Chios
AO Varvasiakos 1958
APS Atromitos Agiou Georgiou
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ဘူလ်ဂေးရီးယား အပျော်တမ်း Chetvarta Liga - AOG Shumen၊ မြောက်ပိုင်း
FC Zvezda Studenitsa
FC Veliki Preslav
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
14:00
|
အက်စတိုးနီးယား II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tallinna FC Zapoos
Parnu JK Vaprus U21
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
အက်စတိုးနီးယား II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Raplamaa JK
Saue JK
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Promozione Sardegna Girone A
ASDSC Calcio Pirri
USD Arborea
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Promozione Sardegna Girone A
ASDSC Calcio Pirri
USD Arborea
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း Klasa Okręgowa – Krosno
ZKS Nafta Jedlicze
LKS Czeluśnica
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
Bosnia & Herzegovina အပျော်တမ်း 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Sport Talent Mostar
FK Bjelopoljac Potoci
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
Bosnia & Herzegovina အပျော်တမ်း 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
FK Blagaj
NK Cim Mostar
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:00
|
အက်စတိုးနီးယား II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
JK Tabasalu U21
FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
14:30
|
ဂရိ အပျော်တမ်း B EPS Veotia - အုပ်စု 1
AEO Orxomenos
AO Pavlou
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:30
|
ဂရိ အပျော်တမ်း B EPS Veotia - အုပ်စု 1
Neos PAOK Kyriakiou
ASA Parnassos Arachovas
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:30
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ Divide E
SK Batov ၁၉၃၀
Rymarov
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:30
|
ဂရိ အပျော်တမ်း B EPS Veotia - အုပ်စု 1
AE Pangeorgikos
AO Dionysou
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:30
|
ဂရိ အပျော်တမ်း B EPS Veotia - အုပ်စု 1
AO Pigasos Agias Annas
AO Neos Trofonios
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:30
|
ဂရိ အပျော်တမ်း B EPS Veotia - အုပ်စု 1
AS Xostion
Amvrysseas Distomou
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:30
|
ဂရိ အပျော်တမ်း B EPS Veotia - အုပ်စု 1
AEO Orxomenos
AO Pavlou
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:30
|
ဂရိ အပျော်တမ်း B EPS Veotia - အုပ်စု 1
AO Pigasos Agias Annas
AO Neos Trofonios
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:30
|
အီတလီ အပျော်တမ်း Eccellenza Campania Girone A
FC Pompei
နိုလာ
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
14:30
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ Divide E
SK Batov ၁၉၃၀
Rymarov
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
14:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Druga Liga Kragujevca
FK Sloga 1934
FK Šumadinac Kragujevac
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
14:30
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း Područna liga RS – Doboj
OFK Zborište
FK BSK Bušletić
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:30
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း Područna liga RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
FK Borac Kotorsko
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:30
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း Područna liga RS – Doboj
OFK Zborište
FK BSK Bušletić
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:30
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း Područna liga RS – Doboj
FK Sloboda GS Grabovica
FK Mineral Banja Vrućica
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:30
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း Područna liga RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
FK Borac Kotorsko
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
14:30
|
ဂရိ အပျော်တမ်း B EPS Evoias
A.E. ကထိန်နွန်
AO Dystou
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Prva Liga Kragujevca
FK Maršić
FK Kolonija ၁၉၂၉
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Prva Liga Kragujevca
FK Maršić
FK Kolonija ၁၉၂၉
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Prva Liga Kragujevca
FK Kutlovo ၁၉၇၇
FK Mladost Pajazitovo
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
14:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Druga Liga Kragujevca
FK Seljak Cvetojevac
FK Apolon Kragujevac
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Druga Liga Kragujevca
FK Jadran Kragujevac
FK Slavija Bresnica
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Međuopštinska liga Dunav
FK Stig Beranje
FK Napredak Bubušinac
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
14:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Druga Liga Kragujevca
FK Jadran Kragujevac
FK Slavija Bresnica
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
14:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Druga Liga Kragujevca
OFK Žeželj Donja Sabanta
FK Borba Kragujevac
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
15:00
|
ဆလိုဗေးနီးယား အပျော်တမ်း Pomurska nogometna လီဂါ
NK Odranci
NK Polana
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
Slovenia အပျော်တမ်း 1. MNL Murska Sobota
ŠD NK Križevci
NK Dokležovje
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း PFL Pančevo
FK Budućnost Banatski Brestovac
FK Sloga Banatsko တံဆိပ်အသစ်
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း PFL Pančevo
FK Jedinstvo Stević Kačarevo
FK Dolina Padina
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း 2. Južnobanatska လိဂ် "Istok"
FK Banat Vršac
FK Omladinac Zagajica
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
OFK Kolonija Kovin
FK Omladinac 1927 Opovo
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
စပိန်လီဂါ အက်ဖ်
Levante Las Planas FC
Levant UD
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း Liga Okręgowa - Siedlce
ŁDK Łosice
Wektra Zbuczyn
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း PFL Pančevo
FK Vulturul Grebenac
FK Sloga Plandište
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Drava Podravska Selnica
NK Buspan Kozarevac
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
Austria အပျော်တမ်း Regionalliga အနောက်
RW Rankweil
SC Imst ၁၉၃၃
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ CFL
Povltavska FA
Viktoria Plzeň B
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား ၃။ လီဂါ၊ အနောက်
MFK Dubnica
TJ Jednota Bánová
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း ကန်တိုနယ်လ်နာလိဂ် USK
NK Željezničar Bosanska Krupa
NK Omladinac Pokoj
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Mehedinti
AS Noapteșa
AS Decebal Eșelnita
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဘူလ်ဂေးရီးယား အပျော်တမ်း Peta liga – B OG Sofia (Sever)
FC Vihar Trebich ဆိုဖီယာ
FC Partizan 2023 Svetovrachene
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း AF Porto I Division – စီးရီး 2
အေဒီ Lustosa
Saint Vincent Irivo
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း AF Porto I Division – စီးရီး 2
Lomba SC Amarante
ADR Aveled
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Alba
ACS Olimpia Petrisat
ACS Târnavele Tiur
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဘူလ်ဂေးရီးယား အပျော်တမ်း Chetvarta လိဂ် - OG ဆိုဖီယာ
FC ဇင်းနစ် Filipovtsi
FC Bankya 2009 Bankya
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Mehedinti
AS Avantul Bistrita
AS Inter Salcia
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Mehedinti
AS Strehaia
CS Panduri Cerneśi
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Borac Pločica
FK Jedinstvo Dubovac
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Slavia Kovačica
FK Vojvodina Crepaja
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Ialomita
FC Dridu
ACS Valea Măcrișului
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Ialomita
CS Recolta Gheorghe Lazăr 2017
FC Rapid Perieti
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Ialomita
Flacăra Andrasești
Spicul Milosesti
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Ialomita
Voința Maia
Gloria Alexeni
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း ကန်တိုနယ်လ်နာလိဂ် USK
NK Mladost Polje
NK Mladost Vrnograč
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း AF Porto Honor ဌာနခွဲ
Aparecida FC
Leixões B
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Medjuopštinska liga Sever
FK Vinorača
FK Jedinstvo Duboka
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း IV Warmińsko-Mazurska လိဂ်
Stomil II Olsztyn SA
GKS ပိုလန် Iłowo
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Medjuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
OFK Dragoševac
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း AF Porto I Division – စီးရီး 2
CR Ataense
Rio Ave B
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
စပိန်အပျော်တမ်း 1st ပြည်နယ်ဌာနခွဲ Aficionados၊ Primera - Zamora
Morales del Vino Atlético
CD Inter Los Valles
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Bacau
AS Bârsănești
AS Viitorul Căiuți
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဘူလ်ဂေးရီးယား အပျော်တမ်း Chetvarta လိဂ် - OG ဆိုဖီယာ
FC ဇင်းနစ် Filipovtsi
FC Bankya 2009 Bankya
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း Liga Okręgowa - Siedlce
ULKS Gołąbek
Zryw Sobolew
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း Liga Okręgowa - Siedlce
ŁDK Łosice
Wektra Zbuczyn
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Mehedinti
AS Strehaia
CS Panduri Cerneśi
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Borac Pločica
FK Jedinstvo Dubovac
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Slavia Kovačica
FK Vojvodina Crepaja
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Ialomita
FC Dridu
ACS Valea Măcrișului
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Ialomita
CS Recolta Gheorghe Lazăr 2017
FC Rapid Perieti
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Ialomita
Flacăra Andrasești
Spicul Milosesti
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Ialomita
Avantul Grindu
AS ဂျူဗင်တပ်စ် ဘော်နက်တီ
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Ialomita
Voința Maia
Gloria Alexeni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Mehedinti
AS Avantul Bistrita
AS Inter Salcia
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း PFL Pančevo
FK Vulturul Grebenac
FK Sloga Plandište
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဘူလ်ဂေးရီးယား အပျော်တမ်း Chetvarta လိဂ် - OG ဆိုဖီယာ
FC Vastanik 26 Voinegovtsi
FC ဆိုဖီယာ အားကစား ဆိုဖီယာ
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း 2. Liga FBIH – Centar
NK Žepče 1919
NK Bosna Visoko
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Kutina
NK Strijelac Banova Jaruga
NK Dinamo Osekovo
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Kutina
NK Ekonomik Donja Vlahinička
NK Sloga Potok
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Kutina
ŠNK Mladost Repušnica
NK Garić Ilova
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Harghita
CS Roseal Odorheiu Secuiesc
CS Bradul Zetea
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Harghita
CS Minerul Bălan
ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဘူလ်ဂေးရီးယား အပျော်တမ်း Chetvarta လိဂ် - AOG Pazardzhik
FK Lokomotiv Septemvri
FK Trakiets 2005 Glavinitsa
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
Austria အပျော်တမ်း Regionalliga အနောက်
RW Rankweil
SC Imst ၁၉၃၃
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Prekodravac Ždala
NK Omladinac Herešin
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Drava Podravska Selnica
NK Buspan Kozarevac
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
Slovenia အပျော်တမ်း 1. MNL Murska Sobota
ŠD NK Križevci
NK Dokležovje
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း PFL Pančevo
FK Budućnost Banatski Brestovac
FK Sloga Banatsko တံဆိပ်အသစ်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း PFL Pančevo
FK Hajdučica
FK Dolovo
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း 2. Južnobanatska လိဂ် "Istok"
FK Banat Vršac
FK Omladinac Zagajica
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း 2. Južnobanatska လိဂ် "Zapad"
FK Partizan Gaj
FK BSK Bavanishte
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
OFK Kolonija Kovin
FK Omladinac 1927 Opovo
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Šumadijska Okružna Liga
BSK Borač
FK Mladi Rudar Bukovik
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Alba
ACS Olimpia Petrisat
ACS Târnavele Tiur
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Alba
CS ယူနစ် Alba Iulia
CS Spicul Bucerdea
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဘူလ်ဂေးရီးယား အပျော်တမ်း Peta လိဂ် - BOG Pazardzhik
FK Bratanitsa
FK Shipka Dragor
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Alba
CS Arieșul Apuseni Baia de Arieș
AS Inter Ciugud
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း PFL Sombor
FK BSK Backi Brestovac
FK Kula
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း Klasa Okręgowa - Lublin
Polesie Kock
Cisy Nałęczów
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း ကန်တိုနယ်လ်နာလိဂ် USK
NK Kamenica
NK Omladinac Sanica
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း AF Porto Honor ဌာနခွဲ
Aparecida FC
Leixões B
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း ကန်တိုနယ်လ်နာလိဂ် USK
NK Željezničar Bosanska Krupa
NK Omladinac Pokoj
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Mehedinti
AS Noapteșa
AS Decebal Eșelnita
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Ialomita
Libertatea Sălcioara
Infrățirea Jilavele II
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Alba
CS Viitorul Roșia Montană
ACS Recolta Crăciunel
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဘူလ်ဂေးရီးယား အပျော်တမ်း Peta liga – B OG Sofia (Sever)
FC Vihar Trebich ဆိုဖီယာ
FC Partizan 2023 Svetovrachene
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
စပိန်အပျော်တမ်း 1st ပြည်နယ်ဌာနခွဲ Aficionados၊ Primera - Zamora
Morales del Vino Atlético
CD Inter Los Valles
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Medjuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
OFK Dragoševac
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Medjuopštinska liga Sever
FK Vinorača
FK Jedinstvo Duboka
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Medjuopštinska liga Sever
FK Bratstvo Medjureč
FK Partizan Glogovac
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
OFK Kolonija Kovin
FK Omladinac 1927 Opovo
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း 2. Liga FBIH – Centar
NK Žepče 1919
NK Bosna Visoko
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Prekodravac Ždala
NK Omladinac Herešin
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Radoboj
NK Jedinstvo Sveti Križ Začretje
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
15:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား ၃။ လီဂါ၊ အနောက်
TJ Kovo Beluša
FK Podkonice
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
15:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း AF Porto I Division – စီးရီး 2
ADC Penamaior
ISC Sobreirense
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း ကန်တိုနယ်လ်နာလိဂ် USK
NK Željezničar Bosanska Krupa
NK Omladinac Pokoj
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်းလိဂ် 4 Mehedinti
AS Avantul Bistrita
AS Inter Salcia
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Ialomita
CS Recolta Gheorghe Lazăr 2017
FC Rapid Perieti
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Medjuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
OFK Dragoševac
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Medjuopštinska liga Sever
FK Vinorača
FK Jedinstvo Duboka
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း 2. FBIH လိဂ် – Jug
NK Ljubuški
HNK Višići
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
15:00
|
တူရကီ Süper Lig
Kasimpasa
Antalyaspor
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း 2. FBIH လိဂ် – Jug
NK Kamesnica Podhum
NK Troglav 1918 Livno
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း 2. FBIH လိဂ် – Jug
HNK Brotnjo Čitluk
HNK Čapljina
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Tomislav Radnik Sveti Ivan Zabno
NK Osvit Đelekovec
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Lipa Hlebine
NK Rudar Glogovac
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
15:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား ၃။ လီဂါ၊ အနောက်
TJ Kovo Beluša
FK Podkonice
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
15:00
|
Austria အပျော်တမ်း Regionalliga အနောက်
RW Rankweil
SC Imst ၁၉၃၃
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
15:00
|
တူရကီ TFF 1. Lig
အန်ကာရာ Keçiörengücü
ချစ်သူ
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
CS Recolta Apateu
ACS Cetate Dezna
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Cluj
ACS Școala de Fotbal Dan Matei Cluj-Napoca
ACS Allmotion Aghireș
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Hajduk 1932 Vela Luka
NK Omladinac Lastovo
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Hajduk 1932 Vela Luka
NK Omladinac Lastovo
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဟန်ဂေရီ NB III Nyugat
Kelen SC
Csornai SE
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဂရိ အပျော်တမ်း A2 EPS Ilias
Pelopas Pyrgou AGPC
AO Makrision
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း 2. Liga RS – Istok
FK Stakorina Čajniče
FK Glasinac 1936 Sokolac
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း 2. Liga RS – Istok
FK Jedinstvo Roćević
FK Rudar 1925 Ugljevik
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း MFL Sombor – 1. အဖျက်ခံရသည်။
FK Omladinac Deronje
FK Terekveš Svilojevo
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဂါနာ GAED ဌာနခွဲ 3 – ဇုန် 1
Adenta လူငယ်အားကစားအကယ်ဒမီ
FC African Panthers
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Bihor
ACS Transilvania အားကစားအကယ်ဒမီ
CS Minerul Șuncuiuș
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Bihor
ACS Transilvania အားကစားအကယ်ဒမီ
CS Minerul Șuncuiuș
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Covasna
ACS FC Păpăuți
AFC Cernat
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း ဒေသတွင်းလိဂ် RS – Centar
FK Zvijezda Kakmuž
FK Rudar Stanari
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
စပိန်အပျော်တမ်း Preferente Galicia - မြောက်ပိုင်းအုပ်စု
CD Allaríz
ကလပ် Juventud Cambados
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း ဒေသတွင်းလိဂ် RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Batkuša
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း ဒေသတွင်းလိဂ် RS – Centar
FK Omladinac Modriča
FK Skugrić
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Tulež
FK Šamot Aranđelovac
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း ဒေသတွင်းလိဂ် RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Batkuša
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း ဒေသတွင်းလိဂ် RS – Centar
FK Crvena Zvijezda Obudovac
FK Hajduk Kožuhe
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း ဒေသတွင်းလိဂ် RS – Centar
FK Omladinac Modriča
FK Skugrić
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Tulež
FK Šamot Aranđelovac
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Tulež
FK Šamot Aranđelovac
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း ဒေသတွင်းလိဂ် RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Batkuša
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း ဒေသတွင်းလိဂ် RS – Centar
FK Crvena Zvijezda Obudovac
FK Hajduk Kožuhe
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း Područna liga – Banja Luka
FK Krupa
Rekreativo Banja Luka
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း Područna liga – Banja Luka
FK Krupa
Rekreativo Banja Luka
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဘော့စနီးယားနှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း Područna liga – Banja Luka
OFK Spartak 2013
FK Mladost Zalužani
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Cluj
ACS Speranța Jucu II
FC Ardealul Cluj Napoca
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Cluj
ACS Speranța Jucu II
FC Ardealul Cluj Napoca
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
AS Flacăra Țipar
CS Avantul Târnova
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
AS Flacăra Țipar
CS Avantul Târnova
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Sălaj
FC Venus Giurtelec
CS Someșul Someș Odorhei
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Našice
NK Seona
NK Vuka
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Bihor
CS Inter Aștileu
CSC Nojorid Livada
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဂါနာ GAED ဌာနခွဲ 3 – ဇုန် 1
FC Hospa
FC Young Mount
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ပိုလန် အပျော်တမ်း Klasa Okręgowa – Świętokrzyska
LKS Victoria Skalbmierz
Partyzant Radoszyce
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Sălaj
CS Luceafărul Bălan
ACS Bănișor Peceiu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
စပိန်အပျော်တမ်း Preferente Galicia - မြောက်ပိုင်းအုပ်စု
CD Lalín
Sigüeiro FC
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Cluj
AS Viitorul Poieni
ACS Pădureni Chinteni 2019
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Cluj
AS Viitorul Poieni
ACS Pădureni Chinteni 2019
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်းဇုန် "စင်တာ"
FK Orljane
FK Zemljoradnik Balajnac
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Bihor
ACS Voința Ciumeghiu
CSC Viitorul Bratca
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Bihor
ACS Voința Ciumeghiu
CSC Viitorul Bratca
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Budućnost Blaznava
FK Mladost Jelenac
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Cluj
AS Amefa Cluj Napoca
AS Progresul Sânnicoară
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Cluj
AS Amefa Cluj Napoca
AS Progresul Sânnicoară
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
AS Varfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Fugaplast ကော်လာ
NK Zagorec Koprivnica
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း လီဂါ 5 အာရဒ်
AS Varfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Bihor
ACS Vida Pomezeu
CSC Hidișelul de Sus
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Bihor
ACS Vida Pomezeu
CSC Hidișelul de Sus
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Bihor
ACS Vida Pomezeu
CSC Hidișelul de Sus
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Ponikve Pelješac
NK Enkel Popovici
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Ponikve Pelješac
NK Enkel Popovici
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Sălaj
FC Rapid Zimbor
CS Unirea Mirșid
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဘူလ်ဂေးရီးယား အပျော်တမ်း Chetvarta လိဂ် - AOG Pazardzhik
FK Yunak Ivaylo
FK Zvezda Semchinovo
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဘူလ်ဂေးရီးယား အပျော်တမ်း Chetvarta လိဂ် - AOG Pazardzhik
FK Yunak Ivaylo
FK Zvezda Semchinovo
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Opstinska Liga Lucani
FK Jelica Goračići
FK Voćar Kotraža
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း MFL Sombor – 2. အဖျက်ခံရသည်။
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Dunav Bački Monoštor
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း MFL Sombor – 2. အဖျက်ခံရသည်။
FK Jedinstvo Stanišić
FK Pik 2023 Sombor
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း MFL Sombor – 2. အဖျက်ခံရသည်။
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
FK Telečka
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Opstinska Liga Lucani
FK Jelica Goračići
FK Voćar Kotraža
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း MFL Sombor – 2. အဖျက်ခံရသည်။
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Dunav Bački Monoštor
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း MFL Sombor – 2. အဖျက်ခံရသည်။
FK Jedinstvo Stanišić
FK Pik 2023 Sombor
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း MFL Sombor – 2. အဖျက်ခံရသည်။
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
FK Telečka
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း MFL Sombor – 2. အဖျက်ခံရသည်။
FK Jedinstvo Ribarevo
FK Dinamo Sonta
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Opštinska liga Ruma
FK Borac Klenak
FK Donji Petrovci
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Opštinska liga Ruma
FK Jedinstvo Kraljevci
FK Graničar Grabovci
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Opštinska liga Ruma
FK Jedinstvo Kraljevci
FK Graničar Grabovci
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Opštinska liga Ruma
FK Borac Stejanovci
FK PSK Putinci
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
15:00
|
ဘော့စနီးယား နှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း Regionalna liga RS – Zapad
FK Plamen Donje Vodičevo
OFK Lauš Banja Luka
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
15:00
|
ဘော့စနီးယား နှင့် ဟာဇီဂိုဗီးနား အပျော်တမ်း Regionalna liga RS – Zapad
FK Plamen Donje Vodičevo
OFK Lauš Banja Luka
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Bihor
ACS Biharea Marmogranit Vașcău
Olcea အဖြစ်
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Sălaj
AS Cosniciu
AS Creaca Jac
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:00
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း MFL Sombor – 2. အဖျက်ခံရသည်။
FK Sport Bezdan
FK Panonija Lalić
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Karlovac
HNK Plaški
NK Frankopan Brežani
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Karlovac
NK Vrlovka Kamanje
NK Petrova Gora Vojnić
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Mladost Belec
NK Milengrad 2005 Budinščina
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Županja
NK Budućnost Šiškovci
NK Sloga Račinovci
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Karlovac
NK Tuškani
NK Krnjak
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Karlovac
Dobri ရှိ NK Dobra Novigrad
NK Josipdol
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Sisak
ŠNK Mladost Greda
NK Mahovo
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Kupinec
NK Krašić
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK BSK Brdovec
NK Sveta Jana
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Tomislav Berek
NK Bilo Velika Pisanica
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Rovišće
NK Ribar Koncanica
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Jadran Gunja
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Vinkovci
NK Meteor
NK Šokadija Stari Mikanovci
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
HNK Radnicki Vukovar
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Vukovar
ŠNK Dunav Sotin
NK Rusin Mikluševci
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Rakovec
NK ခရိုအေးရှား Nova Kapela
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Farkaš Farkaševac
NK Mladost Obedišće
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloder
NK Jelenrad Gornja Jelenska
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
HNK Petrovec
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. Zagrebačka NL
NK Kašina
NK Šparta
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Valpovo
NK Dubrava Ivanovci
NK BSK Bizovac
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Prugovo
NK Čporice-Trilj
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Karlovac
NK Tuškani
NK Krnjak
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Karlovac
Dobri ရှိ NK Dobra Novigrad
NK Josipdol
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Podvinje
NK Dilj Klokočevik
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Slavonija Bodovaljci
NK Soko 1970 Orubica
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Karlovac
NK Vrlovka Kamanje
NK Petrova Gora Vojnić
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Karlovac
NK Kupa Donje Mekušje
NK Cetingrad
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Kamen Sirč
NK Bilogora Kapela
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Bonk Bebrina
NK Gornji Andrijevci ကိုမေးပါ။
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Županja
NK Budućnost Šiškovci
NK Sloga Račinovci
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Sunjski Sunja
NK Sloga Jazavica-Roždanik
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Toplice Krapinske Toplice
NK Vatrogasac Brezova
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Đalski Gubaševo
NK Sloga Konjščina
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Trnski Nova Rača
NK Brestovac Garešnički Brestovac
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Rovišće
NK Ribar Koncanica
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Karlovac
NK Ogulin
NK Croatia 78 Žakanje
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Varaždinska
NK Mladost Varaždinske Toplice
NK Čevo Podevčevo
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. Zagrebačka NL
NK Hrašće
NK Čulinec
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Tomislav Berek
NK Bilo Velika Pisanica
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Sisak
NK Hajduk Sela
NK Una-Mladost Hrvatska Dubica
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Sisak
NK AŠK Staro Praćno
NK Gvozd
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Sisak
ŠNK Mladost Greda
NK Mahovo
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Sisak
NK Zeleni Brijeg Sisak
NK Posavina Prelosćica
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Vinkovci
NK Borac Retkovci
NK Slavonac Prkovci
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Karlovec
NK Struga-Rovokop
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Jadran Gunja
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Vinkovci
NK Meteor
NK Šokadija Stari Mikanovci
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
HNK Radnicki Vukovar
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Vukovar
NK Tompojevci
HNK Lipovaca
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Vinkovci
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci
NK Hajduk Mirko Mirkovci
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloder
NK Jelenrad Gornja Jelenska
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK BSK Brdovec
NK Sveta Jana
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Kupinec
NK Krašić
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Rakovec
NK ခရိုအေးရှား Nova Kapela
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Farkaš Farkaševac
NK Mladost Obedišće
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
HNK Petrovec
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Vukovar
NK Tompojevci
HNK Lipovaca
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Vinkovci
NK Borac Retkovci
NK Slavonac Prkovci
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloder
NK Jelenrad Gornja Jelenska
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. Međimurska NL
NK Croatia Orehovica
NK Sokol Vratišinec
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Kamen Sirč
NK Bilogora Kapela
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Mladost Belec
NK Milengrad 2005 Budinščina
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Toplice Krapinske Toplice
NK Vatrogasac Brezova
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloder
NK Jelenrad Gornja Jelenska
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
15:30
|
ဂျာမနီ Bundesliga
ဘိုင်ယန်မြူးနစ်
Wolfsburg
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Sunjski Sunja
NK Sloga Jazavica-Roždanik
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Valpovo
NK Gaj Brođanci
NK Mladost Harkanovci
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Valpovo
NK Jadran Habjanovci
NK Bistrinci
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Valpovo
NK Gaj Brođanci
NK Mladost Harkanovci
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Valpovo
NK Jadran Habjanovci
NK Bistrinci
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Ostrna
NK Buna
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Beli Manastir
NK Jovan Lazić Bolman
NK Ribar Kopacevo
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Druga Novosadska လီဂါ
FK Vinogradar Ledinci
FK Slanobarac Novi ဝမ်းနည်းစရာ
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Slavonac Gradiste
NK Vrbanja
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Osijek
NK LIO Osijek
NK Laslovo '91
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Osijek
NK Goleo Dopsin
NK Sloga Ernestinovo
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Osijek
NK LIO Osijek
NK Laslovo '91
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Vatrogasac Kobilić
NK Donja Kupčina
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Osijek
NK Dunav Dalj
NK Elektra Osijek
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Osijek
NK Dunav Dalj
NK Elektra Osijek
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Brcko Božjakovina
NK Novaki Sveta Nedelja
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Brcko Božjakovina
NK Novaki Sveta Nedelja
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Željezničar Moravice
NK Goranka Ravna Gora
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Baranjska လီဂါ
NK Zmaj Zmajevac
NK Mladost Čeminac
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Baranjska လီဂါ
NK Graničar Torjanci
NK Davor Branjina
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Baranjska လီဂါ
NK Croatia Branjin Vrh
ŠNK Grozd Kotlina
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Baranjska လီဂါ
NK Zmaj Zmajevac
NK Mladost Čeminac
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Baranjska လီဂါ
NK Graničar Torjanci
NK Davor Branjina
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Baranjska လီဂါ
NK Radnički Mirkovac
NK Luc
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Baranjska လီဂါ
NK Croatia Branjin Vrh
ŠNK Grozd Kotlina
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Baranjska လီဂါ
NK Zmaj Zmajevac
NK Mladost Čeminac
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Baranjska လီဂါ
NK Croatia Branjin Vrh
ŠNK Grozd Kotlina
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
15:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Druga Novosadska လီဂါ
FK Dinamo Budisava
FK Stražilovo Sremski Karlovci
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Druga Novosadska လီဂါ
FK Borac Rakovac
FK Borac Novi ဝမ်းနည်းစရာ
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Druga Novosadska လီဂါ
FK Hajduk Gardinovci
FK Obilić Vilovo
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Druga Novosadska လီဂါ
FK Borac Rakovac
FK Borac Novi ဝမ်းနည်းစရာ
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ဆားဘီးယား အပျော်တမ်း Druga Novosadska လီဂါ
FK Hajduk Gardinovci
FK Obilić Vilovo
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Mrkopalj
NK Polet Skrad
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Mrkopalj
NK Polet Skrad
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Zadarska
NK Hajduk Pridraga
NŠK Zemunik Zemunik Donji
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Posavec
NK Bestovje
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Dračice Đakovo
NK Omladinac Josipovac
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Motičina
NK Radnik Josipovac
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Slavonac Tenja
NK Omladinac Vukojevci
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Gordowa Veliki Grđevac
NK Imsovac
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Gordowa Veliki Grđevac
NK Imsovac
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Gordowa Veliki Grđevac
NK Imsovac
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Dinamo-Hidrel Novo Čiče
NK Samoborski Otok
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Sloga Borovo
NK Mladost Cerić
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Draganec
NK Zrinski Topolovac
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Draganec
NK Zrinski Topolovac
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Grožnjan-Oprtalj
NK Livade
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Marušići
NK Babići ၁၉၄၇
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Marušići
NK Babići ၁၉၄၇
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Mladost Vođinci
NK Borac Drenovci
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Mladost Vođinci
NK Borac Drenovci
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Istarska
NK Valbandon ၇၂
NK Brtonigla-Nova Vas
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Istarska
NK Buzet
NK Visnjan ၁၉၅၇
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
HNK Fruškogorac Ilok
NK Lovor Nijemci
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:30
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
HNK Fruškogorac Ilok
NK Lovor Nijemci
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
15:45
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovci
NK BSK Biškupci
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:45
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovci
NK BSK Biškupci
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
15:45
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovci
NK BSK Biškupci
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
15:45
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovci
NK BSK Biškupci
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
15:45
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK ခရိုအေးရှား Donja Obrijež
NK Graničar Bučje
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
15:45
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း MŽNL SB-PŽ
NK Omladinac Gornja Vrba
NK Vinogorac Brodsko Vinogorje
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
16:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း A.F. Évora Elite League
GD Portel
SC Arcoense
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
16:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း AF Santarem I ဌာနခွဲ
Atlético Ouriense
ADRC Vasco Gama
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
16:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း AF Setubal II ဌာနခွဲ
Estrela St. André
Pelezinhos
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
16:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း AF Vila Real Division of Honor - Series A
FC Lordelo
Audi Conc Sabrosa
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
16:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း AF Vila Real Division of Honor - Series A
SC Cumieira
GD Cerva
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
16:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း AF Setubal II ဌာနခွဲ
Paio Pires FC
CD Cova da Piedade
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
16:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း AF Setubal II ဌာနခွဲ
Pinhalnovense
GD Sesimbra
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
16:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း A.F. Setubal I ဌာနခွဲ
Setúbal B အောင်ပွဲ
တံငါသည် Costa Caparica
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
16:00
|
ပေါ်တူဂီ အပျော်တမ်း AF Santarem I ဌာနခွဲ
Atlético Ouriense
ADRC Vasco Gama
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
16:00
|
စပိန်အပျော်တမ်း Tercera Federación၊ အုပ်စု ၇
CD Algar
CD Plus Ultra
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
16:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 5
Lørenskog IF
မှို FK II
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
16:30
|
Estonia III Liiga – Lõuna pirkond
Tallinna JK Metropol
Tallinna FC Smsraha
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
16:30
|
Estonia III Liiga – Lõuna pirkond
Tallinna JK Metropol
Tallinna FC Smsraha
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
17:00
|
စလိုဗေးနီးယား အပျော်တမ်း 3. SNL vzhod
NK Eltron Šenčur
NK Jesenice
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
17:30
|
ပိုလန် CLJ
Arka Gdynia U19
Legia Warszawa U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
18:00
|
မက္ကဆီကိုလီဂါ MX၊ အမျိုးသမီး၊ ကလော့စူရာ
Pachuca
ခြင်္သေ့ကလပ်
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
18:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Posavac Ruščica
NK Graničar Klakar
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
18:00
|
ဘရာဇီး Brasileiro စီးရီးအေ၊ အမျိုးသမီး
သူငယ်တန်း
SC နိုင်ငံတကာ
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
18:00
|
မက္ကဆီကိုလီဂါ MX၊ အမျိုးသမီး၊ ကလော့စူရာ
Pachuca
ခြင်္သေ့ကလပ်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
18:00
|
မက္ကဆီကိုလီဂါ MX၊ အမျိုးသမီး၊ ကလော့စူရာ
Tigre UANL
FC Juarez
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း Liga Rosarina de Fútbol၊ Division A
ကလပ် Atlético San Telmo
Club Social Deportivo နှင့် Cultural Río Negro
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း Liga Rosarina de Fútbol၊ Division B
ကလပ် Deportivo နှင့် Social Lux
အားကစားနှင့် အပန်းဖြေအသင်း BANCO
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း Liga Rosarina de Fútbol၊ Division B
ကလပ် Atlético Fisherton
Leones de Rosario FC
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း Liga Rosarina de Fútbol၊ Division C
Asociación Civil Sarmiento Fútbol ကလပ်
Botafogo အားကစားအဖွဲ့
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း Liga Rosarina de Fútbol၊ Division C
Asociación မြို့ပြကလပ် María Reina
အားကစားအပန်းဖြေကလပ် ဇွန်လ 14 ရက်
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း Liga Rosarina de Fútbol၊ Division C
Jorgito Juniors Fútbol ကလပ်
Atlético Sparta ကလပ်
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း Liga Rosarina de Fútbol၊ Division C
အားကစားအပန်းဖြေကလပ် ဇွန်လ 14 ရက်
Polideportivo Country Club San Jose
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း Liga Rosarina de Fútbol၊ Division C
အိုလံပီယာဘောလုံးကျောင်း
Polideportivo Country Club San Jose
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း Liga Rosarina de Fútbol၊ Division C
Atlético Sparta ကလပ်
Asociación မြို့ပြကလပ် María Reina
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း Liga Rosarina de Fútbol၊ Division C
Botafogo အားကစားအဖွဲ့
Club del Gran Rosario
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း Liga Rosarina de Fútbol၊ Division C
Asociación မြို့ပြကလပ် María Reina
အားကစားအပန်းဖြေကလပ် ဇွန်လ 14 ရက်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း Liga Rosarina de Fútbol၊ Division C
Jorgito Juniors Fútbol ကလပ်
Atlético Sparta ကလပ်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း Liga Rosarina de Fútbol၊ Division C
အားကစားအပန်းဖြေကလပ် ဇွန်လ 14 ရက်
Polideportivo Country Club San Jose
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း Liga Rosarina de Fútbol၊ Division C
အိုလံပီယာဘောလုံးကျောင်း
Polideportivo Country Club San Jose
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း Liga Rosarina de Fútbol၊ Division C
Atlético Sparta ကလပ်
Asociación မြို့ပြကလပ် María Reina
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း Liga Rosarina de Fútbol၊ Division C
Botafogo အားကစားအဖွဲ့
Club del Gran Rosario
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း Liga Rosarina de Fútbol၊ Division A
Rosario Central B
Sportivo Fútbol ကလပ်
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း Liga Rosarina de Fútbol၊ Division A
ကလပ် Atlético Unión နှင့် Sociedad Italiana
Rosario Central B
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း Liga Rosarina de Fútbol၊ Division C
Jorgito Juniors Fútbol ကလပ်
Atlético Sparta ကလပ်
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
18:30
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း Liga Rosarina de Fútbol၊ Division C
အိုလံပီယာဘောလုံးကျောင်း
Polideportivo Country Club San Jose
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/12
18:45
|
အီတလီစီးရီးအေ
Atalanta
ရိုးမား
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
19:00
|
USA MLS Next Pro
Columbus Crew ၂
FC Cincinnati ၂
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
19:00
|
USA MLS Next Pro
Minnesota United FC ၂
LA ကက Galaxy II ကို
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
19:00
|
USA MLS Next Pro
Sporting Kansas City II
Colorado Rapids ၂
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
19:00
|
USA MLS Next Pro
Minnesota United FC ၂
LA ကက Galaxy II ကို
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
19:15
|
အိုက်စလန် Urvalsdeild
Vikingur Reykjavik
FH Hafnarfjörður
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
20:00
|
အာဂျင်တီးနား အပျော်တမ်း လီဂါ ဒေသဆိုင်ရာ Futbol del Sur – Corral de Bustos
CAS Corralense
CSD Newbery နှင့် အဲဗာတန်
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
22:00
|
အမေရိကန် အမျိုးသား အမျိုးသမီး ဘောလုံး အဖွဲ့ချုပ်
Kansas City Current
မြောက်ကာရိုလိုင်းနား ရဲစွမ်းသတ္တိ
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
22:30
|
USA အပျော်တမ်း UPSL အရှေ့အနောက်အလယ်ပိုင်း - Premier
FK Olimpic Macomb
PASS FC PRO
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
22:30
|
USA အပျော်တမ်း UPSL အရှေ့အနောက်အလယ်ပိုင်း - Premier
FK Olimpic Macomb
PASS FC PRO
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/12
23:00
|
အာဂျင်တီးနား ပရော်ဖက်ရှင်နယ် ဘောလုံးလိဂ်
Independiente
ကြီး၏
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
23:00
|
Costa Rica Primera ဌာနခွဲ၊ အမျိုးသမီးများ
Puerto Viejo FC
LD Alajuelense
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
23:00
|
Costa Rica Primera ဌာနခွဲ၊ အမျိုးသမီးများ
အပြာရောင်ဆူနာမီ FF
Deportivo Saprisa အမျိုးသမီးများ
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/12
23:00
|
Costa Rica Primera ဌာနခွဲ၊ အမျိုးသမီးများ
မြူနီစီပယ် Pococí
CCdr Perez Zeledon
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/13
10:00
|
ဘီလာရုစ် Vysshaya လိဂ်၊ အမျိုးသမီးများ
Dyussh-Polesgu
FC Smorgon
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/13
10:00
|
ဘီလာရုစ် Vysshaya လိဂ်၊ အမျိုးသမီးများ
Dyussh-Polesgu
FC Smorgon
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/13
11:00
|
ဘီလာရုစ် Vysshaya လိဂ်၊ အမျိုးသမီးများ
FK Gomel
ABFF WU-19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/13
11:00
|
တန်ဇန်းနီးယား ပရီးမီးယားလိဂ်
တန်ဇန်းနီးယားအကျဉ်းထောင်များ
Ihefu FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/13
12:00
|
ဘီလာရုစ် Vysshaya လိဂ်၊ အမျိုးသမီးများ
Dynamo Brest
Bobruichanka Bobruisk
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/13
12:00
|
ဘီလာရုစ် Vysshaya လိဂ်၊ အမျိုးသမီးများ
Dynamo Brest
Bobruichanka Bobruisk
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/13
13:00
|
ဘီလာရုစ် Vysshaya လိဂ်၊ အမျိုးသမီးများ
Dnepr Mogilev
Zorka-BSU
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/13
13:00
|
အင်္ဂလန် အပျော်တမ်း Professional Development League
ချာလ်တန်အားကစား U21
Peterborough United U21
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/13
13:00
|
ဘီလာရုစ် Vysshaya လိဂ်၊ အမျိုးသမီးများ
Dnepr Mogilev
Zorka-BSU
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/13
13:00
|
အင်္ဂလန် အပျော်တမ်း Professional Development League
ချာလ်တန်အားကစား U21
Peterborough United U21
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/13
14:00
|
နော်ဝေ 2nd Division အုပ်စု 1
SK Brann II
Brattvåg
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/13
14:00
|
နော်ဝေ 2nd Division အုပ်စု 1
SK Brann II
Brattvåg
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/13
14:00
|
နော်ဝေ 2nd Division အုပ်စု 1
SK Brann II
Brattvåg
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/13
15:00
|
ဘီလာရုစ် Vysshaya လိဂ်၊ အမျိုးသမီးများ
Dinamo Minsk FC
FC Minsk
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/13
15:00
|
နိုင်ဂျီးရီးယား NLO ဌာနခွဲတစ်လိဂ် - Akure စင်တာ
ရဲရင့် FC
ပထမဘဏ်ဘောလုံးအသင်း
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/13
15:00
|
ဘီလာရုစ် Vysshaya လိဂ်၊ အမျိုးသမီးများ
Dinamo Minsk FC
FC Minsk
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/13
15:00
|
ဘီလာရုစ် Vysshaya လိဂ်၊ အမျိုးသမီးများ
Dinamo Minsk FC
FC Minsk
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/13
16:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 2
စတင် II
BK II နှင့် မသက်ဆိုင်ပါ။
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/13
16:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း Liga Veterana Vukovarsko - Srijemske Županije
NK Hask Sokol Stari Jankovci - စစ်ပြန်
HNK Vinkovci - စစ်ပြန်
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/13
16:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း Liga Veterana Vukovarsko - Srijemske Županije
NK Hask Sokol Stari Jankovci - စစ်ပြန်
HNK Vinkovci - စစ်ပြန်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/13
16:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း Liga Veterana Vukovarsko - Srijemske Županije
NK Hask Sokol Stari Jankovci - စစ်ပြန်
HNK Vinkovci - စစ်ပြန်
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/13
16:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း Liga Veterana Vukovarsko - Srijemske Županije
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci - စစ်ပြန်
NK Slavonac Gradište - စစ်ပြန်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/13
16:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း Liga Veterana Vukovarsko - Srijemske Županije
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci - စစ်ပြန်
NK Slavonac Gradište - စစ်ပြန်
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/13
16:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း Liga Veterana Vukovarsko - Srijemske Županije
HNK Fruškogorac Ilok - စစ်ပြန်
NK Otok - စစ်ပြန်
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/13
16:00
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း Liga Veterana Vukovarsko - Srijemske Županije
HNK Fruškogorac Ilok - စစ်ပြန်
NK Otok - စစ်ပြန်
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/13
16:15
|
ဆော်ဒီအာရေဗျဌာနခွဲ ၂
Al-Faisaly
Hajer ကလပ်
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/13
16:15
|
ခရိုအေးရှား အပျော်တမ်း ဝါရင့်လိဂ် Zagrebačke Županije Istok
NK Dubrava - စစ်ပြန်
NK Donja Zelina - စစ်ပြန်
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/13
16:15
|
ဆော်ဒီအာရေဗျဌာနခွဲ ၂
Al-Faisaly
Hajer ကလပ်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/13
17:00
|
ဆွီဒင် Damallsvenskan
BK Hacken FF
Rosengård
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/13
17:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 3
Gamle Oslo FK
စကီး ၂
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/13
17:00
|
Norway 3rd Division ၊ Group 3
Sarpsborg 08 II
Bærum SK
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/13
17:30
|
ဖာရိုးကျွန်းစုပရီးမီးယားလိဂ်
Skála ÍF
Havnar Bóltfelag
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/14
01:00
|
မက္ကဆီကိုလီဂါ MX၊ အမျိုးသမီး၊ ကလော့စူရာ
Tigre UANL
FC Juarez
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/14
10:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Constanta
CSO Murfatlar
CS Agigea
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/14
10:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Constanta
CS Poseidon Limanu
AS ပေါ်တူဂီ Constanța
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/14
10:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Constanta
CS Farul Tuzla
AS Viitorul Pecineaga
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/14
10:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Constanta
Știința ACALAB Poarta Alba
CSC Mihail Kogălniceanu
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/14
10:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Constanta
CS Sparta Techirghiol
CS Năvodari
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/14
10:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Constanta
CSO Murfatlar
CS Agigea
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/14
10:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Constanta
CS Poseidon Limanu
AS ပေါ်တူဂီ Constanța
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/14
10:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Constanta
CS Farul Tuzla
AS Viitorul Pecineaga
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/14
10:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Constanta
Știința ACALAB Poarta Alba
CSC Mihail Kogălniceanu
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/14
10:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Constanta
CS Viitorul Harșova
CS Eforie
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/14
12:00
|
အင်္ဂလန် အပျော်တမ်း Professional Development League
Barnsley U21
ဘန်လေ U21
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/14
15:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 4 Dambovita
FC 1976 Potlogi
ACS Recolta Gura Șutii
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/14
16:00
|
ဖင်လန်နိုင်ငံ Kakkonen၊ အုပ်စု B
မန်ယူတမ်
SJS
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/14
16:00
|
ဖင်လန်နိုင်ငံ Kakkonen၊ အုပ်စု B
မန်ယူတမ်
SJS
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/14
16:20
|
ဆော်ဒီအာရေဗျဌာနခွဲ ၂
AL Arabi (SA)
Al-Taraji ကလပ်
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/14
17:00
|
ဖာရိုးကျွန်းစုပရီးမီးယားလိဂ်
B68 Toftir
Ítróttarfelag Fuglafjarðar
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/14
17:00
|
အိုက်စလန် Bikarinn
Fjölnir Reykjavik
Þór Akureyri
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/14
17:00
|
ဆွီဒင်ဌာနခွဲ 2၊ Sodra Svealand
IK Sleipner
Åtvidabergs FF
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/14
17:30
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ 1. လီဂါ
sparta ပရာဟာ
banik ostrava
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/14
18:00
|
အိုက်စလန် Urvalsdeild၊ အမျိုးသမီးများ
Þór/KA Akureyri
Keflavik အမျိုးသမီးများ
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/14
18:00
|
အိုက်စလန် Urvalsdeild၊ အမျိုးသမီးများ
Þór/KA Akureyri
Keflavik အမျိုးသမီးများ
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/14
18:00
|
အိုက်စလန် Urvalsdeild၊ အမျိုးသမီးများ
Stjarnan
FH Hafnarfjörður အမျိုးသမီးများ
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/14
18:00
|
ဘရာဇီး U20 Catarinense
Marcílio Dias U20
Araquari U20 နိုင်ငံ
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/14
18:30
|
အင်္ဂလန် အပျော်တမ်း Professional Development League
ဘုန်းမောက် U21
Crewe Alexandra U21
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/14
18:30
|
ဆွစ်ဇာလန်စူပါလိဂ်
Grasshopper ကလပ်Zürich
Yverdon-Sport FC
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/14
19:15
|
Iceland 1. deild, Women
Fram
UMF Selfoss
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/14
19:15
|
Iceland 1. deild, Women
Fram
UMF Selfoss
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/14
19:15
|
Iceland 1. deild, Women
Fram
UMF Selfoss
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/14
20:00
|
စပိန်လာလီဂါ
Girona
Villarreal
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/14
22:00
|
တောင်အမေရိက CONMEBOL Libertadores
Penarol
အက်သလက်တီကို Mineiro
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/15
01:00
|
ဘရာဇီး Roraimense
São Raimundo-RR
GAS RR
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/15
01:30
|
Fiji Digicel ပရီးမီးယားလိဂ်
FC Labasa
Rewa FC
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/15
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Constanta
AS Viisoara
AS Șoimii Topraisar
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/15
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Constanta
CS Gloria Albești II
CS Negru Vodă
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/15
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Constanta
AS Unirea 23 Cobadin
AS Voinţa Siminoc
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/15
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Constanta
AS Aurora သြဂုတ် ၂၃
AS Chirnogeni
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/15
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Constanta
CS Gloria Albești II
CS Negru Vodă
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/15
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Constanta
AS Viisoara
AS Șoimii Topraisar
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/15
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Constanta
AS Unirea 23 Cobadin
AS Voinţa Siminoc
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/15
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Constanta
Luceafărul Amzacea
AS Constructorul Topraisar
|
2.5 ဂိုးအထက်
|
05/15
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Constanta
AS Unirea Topraisar
AS Inter Costinești
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/15
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Prahova
CS Scorţeni Bordeni
ACS Viitorul Puchenii Mari
|
1.5 ဂိုးအထက်
|
05/15
08:00
|
ရိုမေးနီးယား အပျော်တမ်း Liga 5 Prahova
CS Scorţeni Bordeni
ACS Viitorul Puchenii Mari
|
ရမှတ်ရန်နှစ် ဦး စလုံးအသင်းများ
|
05/15
11:00
|
ချက်သမ္မတနိုင်ငံ U19 1st Division
MFK Karviná U19
Baník Ostrava U19
|
0.5 ဂိုး - ပထမပိုင်းဂိုးများ
|
05/15
13:00
|
ဆလိုဗက်ကီးယား U19
MFK Ružomberok U19
ŠK Slovan Bratislava U19
|
2.5 ဂိုးအထက်
|