Top 5
Tim tad-Dar – Viżitatur | Raġuni għall-Imħatri | |
---|---|---|
05/11
13:00
|
Il-Ġermanja Bremen-League
BTS Neustadt
Werder II
|
Werder II rebħu l-aħħar 29-il logħba tagħhom.
|
05/11
08:00
|
Ir-Rumanija Liga 4 Timiș
Pobeda Stár Bišnov
Timișul Șag
|
Timișul Șag rebħu l-aħħar 25-il logħba tagħhom.
|
05/11
08:00
|
Rumanija Liga 4 Prahova
Petrolul 95 Ploiești
Băicoi
|
Băicoi rebħu l-aħħar 23 logħba tagħhom.
|
05/11
04:30
|
L-Awstralja NPL, Northern New South Wales
Lambton
Adamstown
|
Lambton rebħu l-aħħar 18-il logħba tagħhom.
|
05/11
08:00
|
Ir-Rumanija Liga 6 Timiș
Viitorul Cruceni
Partizan Diniaș
|
Partizan Diniaș rebħu l-aħħar 15-il logħba tagħhom.
|
It-tim tal-futbol rebbieħ iwassal tbassir u statistika. Rebħiet għall-biċċa l-kbira tal-logħob tal-futbol infila.
Tim tad-Dar – Viżitatur | Raġuni għall-Imħatri | |
---|---|---|
05/11
13:00
|
Il-Ġermanja Bremen-League
BTS Neustadt
Werder II
|
Werder II rebħu l-aħħar 29-il logħba tagħhom.
|
05/11
08:00
|
Ir-Rumanija Liga 4 Timiș
Pobeda Stár Bišnov
Timișul Șag
|
Timișul Șag rebħu l-aħħar 25-il logħba tagħhom.
|
05/11
08:00
|
Rumanija Liga 4 Prahova
Petrolul 95 Ploiești
Băicoi
|
Băicoi rebħu l-aħħar 23 logħba tagħhom.
|
05/11
04:30
|
L-Awstralja NPL, Northern New South Wales
Lambton
Adamstown
|
Lambton rebħu l-aħħar 18-il logħba tagħhom.
|
05/11
08:00
|
Ir-Rumanija Liga 6 Timiș
Viitorul Cruceni
Partizan Diniaș
|
Partizan Diniaș rebħu l-aħħar 15-il logħba tagħhom.
|
05/11
15:30
|
Il-Kroazja 3. ŽNL Istarska – Sjever
novigrad
Galeb (J)
|
Novigrad rebħu l-aħħar 15-il logħba tagħhom.
|
05/11
08:00
|
Ir-Rumanija Liga 5 Timiș
Vulturii Igriș
Tricoul 1 Iunie Timișoara
|
Vulturii Igriș rebħu l-aħħar 14-il logħba tagħhom.
|
05/11
10:00
|
Il-Kroazja 1. HNLŽ
ŽNK Hajduk
Osijek
|
Osijek rebħu l-aħħar 14-il logħba tagħhom.
|
05/11
15:00
|
Rumanija Liga 4 Mehedinti
Drobeta 2024
Victorul Severin
|
Viitorul Severin rebħu l-aħħar 14-il logħba tagħhom.
|
05/11
15:00
|
Ir-Rumanija Liga 6 Timiș
Foresta ta’ Mănăștiur
Steaua Roșie Stanciova
|
Steaua Roșie Stanciova have won their last 14 jogos.
|
05/11
08:00
|
Ir-Rumanija Liga 5 Timiș
AS Recaș
Făget
|
AS Recaș rebħu l-aħħar 14-il logħba tagħhom.
|
05/11
11:00
|
Estonja II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
maardu
FC Helios Tartu
|
Maardu rebħu l-aħħar 14-il logħba tagħhom.
|
05/11
15:00
|
Rumanija Liga 4 Sălaj
Cetate Buciumi
Barcău Nușfalău
|
Barcău Nușfalău have won their last 14 jogos.
|
05/11
15:00
|
Il-Kroazja 2. ŽNL Našice
Slogan (P)
Zoljan
|
Sloga (P) rebħu l-aħħar 12 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:00
|
Rumanija Liga 4 Bacau
Iswed
AFC Bubu
|
Negri rebħu l-aħħar 12 logħbiet tagħhom.
|
05/11
08:00
|
Rumanija Liga 4 Braila
Victoria Traian
ACS komunali Cazasu
|
Victoria Traian rebħu l-aħħar 11 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:30
|
Il-Kroazja 3. NL – Centar
Segesta
Lučko
|
Segesta rebħu l-aħħar 11 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:00
|
L-Ungerija Heves Vármegyei I. osztály
Füzesabonyi
Besenyőtelki
|
Füzesabonyi rebħu l-aħħar 11 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:00
|
Serbja Srpska Liga Istok
Radnički (S)
Trayal
|
Trayal have won their last 11 jogos.
|
05/11
14:00
|
L-Albanija Kategoria u Tretë
Basania
Memaliaj
|
Memaliaj have won their last 11 jogos.
|
05/11
11:00
|
Id-Danimarka Danmarksserien
odder
Horsens FS
|
Odder rebħu l-aħħar 11 logħbiet tagħhom.
|
05/11
21:00
|
Ir-Russja Winne's Cup – Grupp Ċ
StroyGarant
Gorky Kursk
|
StroyGarant have won their last 10 jogos.
|
05/11
15:00
|
Premier League tal-Ukrajna
shaketar
Dynamo Kyiv
|
Shakhtar rebħu l-aħħar 9 logħbiet tagħhom.
|
05/11
08:00
|
Rumanija Liga 5 Braila
Vointa (V)
Spicul Zăvoaia
|
Vointa (V) rebħu l-aħħar 9 logħbiet tagħhom.
|
05/11
09:30
|
Rumanija Liga 4 Teleorman
Dynamic Kids Videle
NanoV
|
Nanov rebħu l-aħħar 9 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:00
|
Slovenja Gorenjska nogometna league
Bled-Bohinj Hirter
Lobby
|
Bled-Bohinj Hirter rebħu l-aħħar 9 logħbiet tagħhom.
|
05/11
08:00
|
Ir-Rumanija Liga 5 Timiș
Juventus Pischia
Petroman
|
Petroman rebħu l-aħħar 8 logħbiet tagħhom.
|
05/11
18:00
|
Portugall AF Algarve II Division
Vacation Specials
Laguna
|
Quarteira rebħu l-aħħar 8 logħbiet tagħhom.
|
05/11
18:00
|
Portugall AF Algarve II Division
Vacation Specials
Sambrasense
|
Quarteira rebħu l-aħħar 8 logħbiet tagħhom.
|
05/11
14:30
|
Serbja Braničevska Okružna Liga
FK Pomoravlje 1946 Vlaški Do
Krilaš
|
FK Pomoravlje 1946 Vlaški Do rebħu l-aħħar 8 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:30
|
Il-Kroazja 2. Zagrebačka NL
Hrvatski Leskovac
Gavran
|
Hrvatski Leskovac rebħu l-aħħar 8 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:00
|
Rumanija Liga 4 Arad
Viitorul Arad
Voința Macea
|
Viitorul Arad have won their last 8 jogos.
|
05/11
13:00
|
L-Isvezja Division 3 Södra Norrland
Forsbacka IK
Korsnäs
|
Korsnäs rebħu l-aħħar 8 logħbiet tagħhom.
|
05/11
14:30
|
L-Italja Promozione Campania – Girone A
Virtus Stabia
Città di Campagna
|
Virtus Stabia have won their last 8 jogos.
|
05/11
10:00
|
Polonja V. Liga – Wielkopolska
SMS Ślesin
Polonia Golina
|
SMS Ślesin rebħu l-aħħar 8 logħbiet tagħhom.
|
05/11
14:00
|
L-Ungerija NB I, Nisa
Ferencváros
Soroksár SC
|
Ferencváros have won their last 8 jogos.
|
05/11
15:00
|
Bulgarija Treta Liga – SZ
Lokomotiv (GO)
Etar II
|
Lokomotiv (GO) rebħu l-aħħar 8 logħbiet tagħhom.
|
05/11
14:30
|
L-Italja Eccellenza Campania Girone B
Castel San Giorgio
Kosta Amalfitana
|
Castel San Giorgio rebħu l-aħħar 8 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:30
|
Il-Kroazja 2. ŽNL Varaždinska
Nova Ves
Dinamo 01
|
Nova Ves rebħu l-aħħar 8 logħbiet tagħhom.
|
05/11
09:00
|
Ir-Repubblika Ċeka U19 1st Division
Is-Slovakkja
Pardubice
|
Slovácko rebħu l-aħħar 7 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:00
|
Bulgarija Treta Liga – SZ
Lokomotiv (M)
Sevlievo
|
Sevlievo rebħu l-aħħar 7 logħbiet tagħhom.
|
05/11
13:00
|
Malta ISA Malta
FC Crane
FC Playmobil
|
FC Playmobil have won their last 7 jogos.
|
05/11
15:00
|
Rumanija Liga 4 Bacau
Sportul
Vulturul
|
Vulturul rebħu l-aħħar 7 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:30
|
Il-Kroazja 2. ŽNL Varaždinska
Obreš Sveti Ilija
Bukovčan 27
|
Obreš Sveti Ilija rebħu l-aħħar 7 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:00
|
L-Ungerija BAZ Megye I. osztály
Ózd-Sajóvölgye
Felsőzsolca
|
Ózd-Sajóvölgye rebħu l-aħħar 7 logħbiet tagħhom.
|
05/11
17:00
|
Franza Nouvelle-Aquitaine Nazzjonali 3
FC Montlouis
Poitiers
|
Poitiers rebħu l-aħħar 7 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Prva Liga, Federacije BiH
Bratstvo Gr.
Rudar Kakanj
|
Bratstvo Gr rebħu l-aħħar 7 logħbiet tagħhom.
|
05/11
13:00
|
Polonja Klasa Okręgowa – Krosno
Przełęcz Dukla
Ibda Rymanów
|
Start Rymanów rebħu l-aħħar 7 logħbiet tagħhom.
|
05/11
08:00
|
Rumanija Liga 4 Hunedoara
Retezatul Hațeg
Soimul Baita
|
Retezatul Hațeg rebħu l-aħħar 7 logħbiet tagħhom.
|
05/11
08:00
|
Il-Kroazja 4. NL Središte Zagreb – Podskupina A
Zagreb
NK Špansko
|
NK Špansko rebħu l-aħħar 7 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:30
|
Il-Kroazja 2. ŽNL Brodsko-posavska
Slogan (G)
Graničar (BV)
|
Graničar (BV) rebħu l-aħħar 7 logħbiet tagħhom.
|
05/11
16:00
|
Il-Polonja IV. League – Mazowiecka
Zabkovia
KS CK Troszyn
|
Ząbkovia rebħu l-aħħar 7 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:30
|
Il-Kroazja 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
Frankopan (S)
Sokol (VL)
|
Frankopan (S) rebħu l-aħħar 7 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:00
|
Rumanija Liga 4 Bacau
Sportul
Vulturul
|
Sportul have won their last 7 jogos.
|
05/11
14:05
|
L-Emirati Għarab Magħquda Diviżjoni 1
Al-Oruba
Al-Dhafra
|
Al-Oruba rebħu l-aħħar 7 logħbiet tagħhom.
|
05/11
16:00
|
Il-Marokk Coupe du Trône
HUSA
Raja CA
|
Raja CA rebħu l-aħħar 7 logħbiet tagħhom.
|
05/11
18:30
|
Andorra Primera Division
Santa Koloma
AC Escaldes
|
Santa Coloma rebħu l-aħħar 7 logħbiet tagħhom.
|
05/11
13:00
|
Kampjonat Nazzjonali tan-Nisa tal-Portugall
Damaiense
Sporting CP
|
Sporting CP rebħu l-aħħar 7 logħbiet tagħhom.
|
05/11
08:00
|
Tercera Federazzjoni Spanja, Grupp 13
Murcia B
Deportivo Minera
|
Murcia B rebħu l-aħħar 7 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:30
|
Il-Kroazja 4. NL Središte Zagreb – Podskupina A
Ban Jelačić
Tiger
|
Tigar rebħu l-aħħar 7 logħbiet tagħhom.
|
05/11
13:30
|
Ewropa U17 Kampjonat Ewropew tan-Nisa
Franza
england
|
L-Ingilterra rebħu l-aħħar 7 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:30
|
Il-Kroazja 4. NL NS Rijeka
Borac Bakar
Lokomotiva Rijeka
|
Lokomotiva Rijeka rebħu l-aħħar 7 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:00
|
Ir-Rumanija Liga 6 Timiș
Făget II
Viitorul Ohaba Forgaci
|
Viitorul Ohaba Forgaci rebħu l-aħħar 7 logħbiet tagħhom.
|
05/11
11:00
|
Il-Ġermanja A-Jun-BL S/SW
Fuerth
FC Ingolstadt
|
FC Ingolstadt have won their last 7 jogos.
|
05/11
15:00
|
Rumanija Liga 4 Arad
Victoria Felneac
Unirea Santana
|
Unirea Sântana rebħu l-aħħar 7 logħbiet tagħhom.
|
05/11
13:00
|
Bosnja u Ħerzegovina Premier League
GOŠK
Zrinjski
|
Zrinjski rebħu l-aħħar 7 logħbiet tagħhom.
|
05/11
08:00
|
Rumanija Liga 4 Cluj
Viitorul Gârbău
Viitorul Mihai Georgescu
|
Viitorul Mihai Georgescu have won their last 7 jogos.
|
05/11
07:00
|
L-Awstralja NPL, Queensland
Kavallieri Gold Coast
Redlands Utd
|
Gold Coast Knights rebħu l-aħħar 6 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:00
|
Ir-Rumanija Liga III Seria 8
Progresul Pecica
Avantul Periam
|
Progresul Pecica rebħu l-aħħar 6 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:00
|
Iżvizzera 2. Liga OFV
FC Arbon 05
Steinach
|
FC Arbon 05 have won their last 6 jogos.
|
05/11
09:00
|
Slovakkja U19
Pohronie
Prešov
|
Pohronie have won their last 6 jogos.
|
05/11
11:00
|
Macao Elite League
Hang Sai SC
Cheng Fung
|
Cheng Fung rebħu l-aħħar 6 logħbiet tagħhom.
|
05/11
12:00
|
Il-Ġermanja Oberliga NOFV Süd
Sandersdorf
Auerbach
|
Auerbach rebħu l-aħħar 6 logħbiet tagħhom.
|
05/11
14:30
|
Is-Serbja Żona Podunavsko-Šumadijska
OFK Napredak Markovac
FK RSK Rabrovo
|
OFK Napredak Markovac rebħu l-aħħar 6 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:00
|
L-Ungerija BLSZ I. osztály
Csep-gol
1908 SZAC
|
Csep-gól rebħu l-aħħar 6 logħbiet tagħhom.
|
05/11
16:00
|
Spanja It-Tieni Federazzjoni
paso atletiku
barakaldo
|
Barakaldo rebħu l-aħħar 6 logħbiet tagħhom.
|
05/11
10:00
|
Rumanija Liga 4 Constanta
Portul Constanta
Viitorul Harsova
|
Portul Constanta rebħu l-aħħar 6 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:00
|
Premier League tal-Ukrajna
shaketar
Dynamo Kyiv
|
Dynamo Kyiv rebħu l-aħħar 6 logħbiet tagħhom.
|
05/11
16:00
|
Olanda Tweede Division
Treffers
Noordwijk
|
Treffers have won their last 6 jogos.
|
05/11
15:30
|
Il-Kroazja 3. ŽNL Varaždinska – Varaždin
Klenovnik
Udarnik 32
|
Udarnik 32 have won their last 6 jogos.
|
05/11
15:00
|
Iżvizzera Erste Liga Classic
Muttenz
Rotkreuz
|
Muttenz have won their last 6 jogos.
|
05/11
11:00
|
Il-Ġermanja A-Jun-BL Punent
Paderborn
Dortmund
|
Paderborn rebħu l-aħħar 6 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:00
|
Bulgarija Chetvarta league – AOG Pazardzhik
Levski (P)
Bratsigovo
|
Bratsigovo rebħu l-aħħar 6 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:30
|
Polonja III Liga, Grupp 1
Concordia Elbląg
Unia Skierniewice
|
Unia Skierniewice rebħu l-aħħar 6 logħbiet tagħhom.
|
05/11
13:00
|
Il-Polonja Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupp 1
Concordia Murowana Goślina
Złoci Złotkowo
|
Złoci Złotkowo rebħu l-aħħar 6 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:00
|
Bulgarija Treta Liga – YZ
Minor Pernik
Vitosha
|
Minyor Pernik have won their last 6 jogos.
|
05/11
08:00
|
Ir-Rumanija Liga 4 Timiș
CSM Lugoj
Cocoșul Orțișoara
|
CSM Lugoj rebħu l-aħħar 6-il logħba tagħhom.
|
05/11
15:00
|
Ir-Repubblika Ċeka Diviżjoni A
SK Petrin Plzen
SK Hořovice
|
SK Petrin Plzen rebħu l-aħħar 6 logħbiet tagħhom.
|
05/11
12:30
|
Olanda 5e Klasse Zaterdag – C
REMO
Passi Mgħaġġla
|
REMO have won their last 6 jogos.
|
05/11
18:00
|
Premiership tal-Afrika t'Isfel
Pirati Orlando
Richards Bay FC
|
Orlando Pirates have won their last 6 jogos.
|
05/11
16:00
|
L-Isvizzera Challenge League
Xamax
Vaduz
|
Vaduz rebħu l-aħħar 6 logħbiet tagħhom.
|
05/11
12:30
|
Brażil U20 Copa Pará, Reġjun Metropolitan – Grupp A
Pinheirense U20
Bragantino-PA
|
Pinheirense U20 rebħu l-aħħar 6 logħbiet tagħhom.
|
05/11
08:00
|
Rumanija Liga 4 Brasov
Inter Cristiano
Vulkan 2008
|
Inter Cristian have won their last 6 jogos.
|
05/11
09:00
|
Polonja V. Liga – Wielkopolska
SKP Słupca
Avia Kamionki
|
Avia Kamionki have won their last 6 jogos.
|
05/11
14:00
|
Il-Polonja Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupp 1
UKS Śrem
Grom Wolsztyn
|
UKS Śrem rebħu l-aħħar 6 logħbiet tagħhom.
|
05/11
18:30
|
Brażil Suburban Curitiba
União Vila Sandra
Combate Barreirinha
|
Combate Barreirinha have won their last 6 jogos.
|
05/11
15:00
|
Rumanija Liga 6 Valcea
Sportul Genuneni
Progresul Măldărești 2019
|
Progresul Măldărești 2019 have won their last 6 jogos.
|
05/11
08:00
|
Rumanija Liga 5 Calarasi
Voința Chiselet
Avantul Luica
|
Voința Chiselet have won their last 6 jogos.
|
05/11
13:00
|
Il-Ġermanja Bremen-League
Vegesack
U. 60 Bremen
|
U. 60 Bremen rebħu l-aħħar 6 logħbiet tagħhom.
|
05/11
08:00
|
Rumanija Liga 4 Prahova
Teleajenul Vălenii De Munte
Boldești-Scăeni
|
Teleajenul Vălenii De Munte rebħu l-aħħar 6 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:00
|
Il-Kroazja 2. ŽNL Kutina
Matija Gubec
Šartovac
|
Šartovac rebħu l-aħħar 6 logħbiet tagħhom.
|
05/11
14:00
|
Iżvizzera Erste Liga Classic
irmonkijiet
Hongg
|
Tuggen have won their last 6 jogos.
|
05/11
15:00
|
Ir-Rumanija Liga III Seria 9
Unirea Alba Iulia
Metalurgistul Cugir
|
Unirea Alba Iulia rebħu l-aħħar 6 logħbiet tagħhom.
|
05/11
07:00
|
Hong Kong FA Cup
Lee Man
Sham Shui
|
Lee Man have won their last 5 jogos.
|
05/11
14:00
|
Polonja III Liga, Grupp 2
Elana Toruń
Unia
|
Unia have won their last 5 jogos.
|
05/11
14:30
|
L-Italja Eccellenza Campania Girone B
Castel San Giorgio
Kosta Amalfitana
|
Amalfi Coast rebħu l-aħħar 5 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:30
|
Il-Kroazja 1. ŽNL Brodsko-posavska
Omladinac (ST)
Cernik
|
Omladinac (ST) rebħu l-aħħar 5 logħbiet tagħhom.
|
05/11
23:30
|
Il-Lega Nazzjonali tal-Futbol tan-Nisa tal-Istati Uniti
OrlandoPride
Bay FC
|
Orlando Pride rebħu l-aħħar 5 logħbiet tagħhom.
|
05/11
19:00
|
Spanja Liga F
Real Madrid Nisa
Atl. Madrid
|
Real Madrid Femenino rebħu l-aħħar 5 logħbiet tagħhom.
|
05/11
14:00
|
L-Alġerija Ligue 2
RC Kouba
ES Mostaganem
|
RC Kouba have won their last 5 jogos.
|
05/11
09:00
|
Lega Nazzjonali tan-Nisa Vjetnamiżi
TNG Tajlandiż Nguyen
Belt Ho Chi Minh
|
Hồ Chí Minh have won their last 5 jogos.
|
05/11
15:30
|
Il-Kroazja 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
Mladost (SP)
Novakovec
|
Mladost (SP) have won their last 5 jogos.
|
05/11
21:00
|
Messiku Liga de Expansion MX, Clausura
iljuni suwed
Atlas
|
Atlante rebħu l-aħħar 5 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:30
|
Il-Kroazja 4. NL Središte Zagreb – Podskupina A
Moslavac
Lekenik
|
Moslavac have won their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
Rumanija Liga 4 Alba
SILL
Zlatna
|
CIL have won their last 5 jogos.
|
05/11
14:00
|
L-Isvezja Elitettan, Nisa
Gamla Upsala Sk
Alingsas FC United
|
Alingsas FC United rebħu l-aħħar 5 logħbiet tagħhom.
|
05/11
13:00
|
Macao Elite League
Lun Lok
Benfica Macau
|
Benfica de Macau rebħu l-aħħar 5 logħbiet tagħhom.
|
05/11
14:00
|
Russia Voronezh Oblast Championship – Group 3
Temp Boguchar
Olkhovatka
|
Temp Boguchar have won their last 5 jogos.
|
05/11
13:00
|
Polonja Klasa Okręgowa – Krosno
Przełęcz Dukla
Ibda Rymanów
|
Przełęcz Dukla have won their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
L-Għarabja Sawdija Lega Professjonali Sawdita
Al Hilal
Al Hazem
|
Al-Hilal rebħu l-aħħar 5 logħba tagħhom.
|
05/11
05:00
|
L-Awstralja Victoria Premier League, Nisa
FC Bulleen Lions
Bentleigh Greens SC
|
FC Bulleen Lions have won their last 5 jogos.
|
05/11
17:29
|
Polonja III Liga, Grupp 4
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Siarka
|
Siarka have won their last 5 jogos.
|
05/11
13:00
|
Estonja II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Sillamäe FC NPM Silmet
Tallinna JK Puuma
|
Tallinna JK Puuma have won their last 5 jogos.
|
05/11
15:30
|
Il-Kroazja 2. ŽNL Zadarska
Debeljak
Sv. Mihovil
|
Sv. Mihovil rebħu l-aħħar 5 logħbiet tagħhom.
|
05/11
16:00
|
El Salvador Tieni Diviżjoni
CD Pipil
CD El Roble de Ilobasco
|
CD El Roble de Ilobasco rebħu l-aħħar 5 logħbiet tagħhom.
|
05/11
12:00
|
Il-Ġermanja 3. Liga
Dortmund II
Ulm
|
Ulm have won their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
Kroazja 3. NL – Jug
Zadar
Split
|
Zadar have won their last 5 jogos.
|
05/11
14:30
|
L-Italja Eccellenza Campania Girone A
Pompeii
Nola
|
Nola have won their last 5 jogos.
|
05/11
15:30
|
Il-Kroazja 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
Metalac (S)
B.S.K.
|
Metalac (S) rebħu l-aħħar 5 logħbiet tagħhom.
|
05/11
21:00
|
Messiku Liga MX, Clausura
Toluca
Guadalajara
|
Guadalajara have won their last 5 jogos.
|
05/11
14:00
|
L-Ungerija NB I, Nisa
MOL Vidi FC
MTK
|
MTK rebħu l-aħħar 5 logħbiet tagħhom.
|
05/11
11:00
|
Il-Ġermanja A-Jun-BL Punent
Paderborn
Dortmund
|
Dortmund have won their last 5 jogos.
|
05/11
13:00
|
Il-Polonja Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupp 1
Fałkowo
Kłos Gałowo
|
Kłos Gałowo rebħu l-aħħar 5 logħbiet tagħhom.
|
05/11
16:30
|
Spanja LaLiga 2
Valladolid
Espanyol
|
Valladolid have won their last 5 jogos.
|
05/11
14:00
|
Il-Polonja IV. Warmińsko-Mazurska League
Il-Polonja Lidzbark Warmiński
Constract Lubawa
|
Polonia Lidzbark Warmiński have won their last 5 jogos.
|
05/11
13:00
|
Il-Ġermanja Hessenliga
Alzenau
FC Giessen
|
FC Gießen have won their last 5 jogos.
|
05/11
08:00
|
Ċina CFA Division Two League
Guangxi Hengchen FC
Shanghai Port B
|
Guangxi Hengchen FC have won their last 5 jogos.
|
05/11
16:00
|
Franza Occitanie Nazzjonali 3
San Pawl Les Dax
Blagnac
|
Blagnac have won their last 5 jogos.
|
05/11
16:00
|
Super League tan-Nisa tal-Isvizzera
Basel
Zürich
|
Zürich have won their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
Rumanija Liga 4 Calarasi
Gloria Fundeni
Victoria Chirnogi
|
Gloria Fundeni rebħu l-aħħar 5 logħbiet tagħhom.
|
05/11
11:00
|
Moldova Super League
milsami
Petrocub
|
Petrocub have won their last 5 jogos.
|
05/11
11:00
|
Il-Ġermanja A-Jun-BL Punent
Wuppertal
Borussja M'gladbach
|
Borussia M'gladbach rebħu l-aħħar 5 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:30
|
Il-Kroazja 1. ŽNL Varaždinska
Plitvica Selnik
Zadrugar
|
Plitvica Selnik have won their last 5 jogos.
|
05/11
14:00
|
L-Isvezja Division 2, Norrland
Tim TG
Lucksta IF
|
Team TG have won their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
Rumanija Liga 5 Arad
Înfrățirea Iratoșu
Sigħat Rjali
|
Înfrățirea Iratoșu rebħu l-aħħar 5 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:00
|
Rumanija Liga 5 Arad
Frontier Pilu
Santana
|
Frontiera Pilu rebħu l-aħħar 5 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:30
|
Spanja 1st Division Provincial of Aficionados, Primera – Zamora
Santa Croya
Racing Club Benavente
|
Racing Club Benavente rebħu l-aħħar 5 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:00
|
L-Ungerija BAZ Megye I. osztály
Sajóbábony
Alsózsolca
|
Alsózsolca rebħu l-aħħar 5 logħbiet tagħhom.
|
05/11
13:00
|
Polonja Klasa Okręgowa – Krosno
Zamczysko Odrzykoń
Czarni 1910 Jasło
|
Czarni 1910 Jasło have won their last 5 jogos.
|
05/11
16:00
|
Eġittu Premier League
Al-Masry
Piramidi
|
Pyramids have won their last 5 jogos.
|
05/11
15:30
|
Il-Kroazja 2. ŽNL Đakovo
Polet Semeljci
NK Radnik (V)
|
Polet Semeljci rebħu l-aħħar 5 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:00
|
Kampjonat tar-Russja Moska Oblast – League A
Metallurg Vidnoe
SSH Saturn Ramenskoe
|
Metallurg Vidnoe have won their last 5 jogos.
|
05/11
18:30
|
Tournament Promozzjonali tad-Dilettanti tal-Arġentina, Apertura
Nawtiku Hacoaj
Trakkers
|
Truckers rebħu l-aħħar 4 logħbiet tagħhom.
|
05/11
18:30
|
Arġentina Torneo Federali A
Trakkers
Gutierrez
|
Truckers rebħu l-aħħar 4 logħbiet tagħhom.
|
05/11
14:00
|
Iżvizzera 2. Liga OFV
FC Buchs
Ems
|
Ems have won their last 4 jogos.
|
05/11
08:00
|
Ir-Rumanija Liga 5 Timiș
Boldur
Phoenix Buziaș II
|
Boldur have won their last 4 jogos.
|
05/11
09:45
|
L-Awstralja A-League Irġiel
Sydney
Kosta Ċentrali
|
Central Coast rebħu l-aħħar 4 logħbiet tagħhom.
|
05/11
16:00
|
Ukraina Persha Liha
Inhulets
Ahrobiznes V.
|
Inhulets have won their last 4 jogos.
|
05/11
16:15
|
Belġju Pro League
Charleroi
Kortrijk
|
Charleroi have won their last 4 jogos.
|
05/11
20:00
|
Arġentina Primera B
CS Dock Sud
Dipartiment Armenjan.
|
Dep. Armenio have won their last 4 jogos.
|
05/11
14:30
|
L-Italja Promozione Campania – Girone A
Virtus Stabia
Città di Campagna
|
Città di Campagna have won their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
L-1 Diviżjoni Norveġiża
Kongsvinger
Raufoss
|
Raufoss have won their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
Polonja V. Liga – Wielkopolska
Kania Gostyń
ZEFKA
|
ZEFKA have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Ir-Rumanija Liga III Seria 2
Râmnicu Sărat
Hamangia Baia
|
Râmnicu Sărat have won their last 4 jogos.
|
05/11
12:30
|
Olanda Tweede Division
GVVV
SV Spakenburg
|
SV Spakenburg have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Bulgarija Treta Liga – YI
Dimitrovgrad
Lokomotiv (P) II
|
Dimitrovgrad have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Rumanija Liga 4 Calarasi
Victoria Lehliu Gara
Zarea Cuza Vodă
|
Victoria Lehliu Gara have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:30
|
Serbja Druga Novosadska Liga
Petar Puača
Železničar (NS)
|
Železničar (NS) have won their last 4 jogos.
|
05/11
08:00
|
Ir-Rumanija Liga 5 Timiș
Unirea Tomnatic
Chinejana Chinezu
|
Unirea Tomnatic have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Bulgarija Chetvarta league – AOG Pazardzhik
Trakiya
Levski Rakitovo
|
Levski Rakitovo have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Bulgarija Victory League
Spartak Varna
Litex
|
Litex have won their last 4 jogos.
|
05/11
23:00
|
Arġentina Primera C Metropolitana
Spanjol Dep.
Justo José de Urquiza
|
Justo José de Urquiza have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Bulgarija Treta Liga – YI
Beroe II
Nesebar
|
Nesebar have won their last 4 jogos.
|
05/11
10:00
|
Polonja V. Liga – Wielkopolska
Górnik Konin
AP Reissa
|
Górnik Konin have won their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
Il-Ġermanja Schleswig-Holstein-Liga
Oldenburger
Eichede
|
Eichede have won their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
L-Alġerija Ligue 2
RC Kouba
ES Mostaganem
|
ES Mostaganem rebħu l-aħħar 4 logħbiet tagħhom.
|
05/11
18:30
|
L-Isvizzera Super League
Young Boys
Lugano
|
Young Boys rebħu l-aħħar 4 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:00
|
L-Isvezja Ettan, Norra
Unit IK Nordiku
Taby
|
United IK Nordic have won their last 4 jogos.
|
05/11
08:00
|
Ir-Rumanija Liga II
Unirea Slobozia
telimina
|
Unirea Slobozia have won their last 4 jogos.
|
05/11
12:30
|
Franza Championnat Nazzjonali U19
Stade Lavallois
Guingamp
|
Guingamp have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Polonja Klasa Okręgowa – Lublin
Sygnał Lublin
Hetman Gołąb
|
Sygnał Lublin have won their last 4 jogos.
|
05/11
08:00
|
Ir-Rumanija Liga 5 Timiș
AS Recaș
Făget
|
Făget have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Ir-Rumanija Liga 6 Timiș
VHP Pădureni
Crvena Zvezda Stanciova
|
Crvena Zvezda Stanciova have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:30
|
Is-Slovenja 2. SNL
Kety Emmi Bistrica
Brinje Grosuplje
|
Brinje Grosuplje have won their last 4 jogos.
|
05/11
09:00
|
Serbja Srpska Liga Beograd
Polet Dorćol
Zemun
|
Zemun have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:30
|
Ir-Repubblika Ċeka 1. League
sparta praha
slavja praha
|
Sparta Praha rebħu l-aħħar 4 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:00
|
Niġerja NLO Division One League - Akure Center
Enyimba Feeders Fc
Supreme Kings Fc
|
Supreme Kings Fc have won their last 4 jogos.
|
05/11
07:00
|
Super League tan-Nisa CFA taċ-Ċina
Guangdong
Wuhan
|
Wuhan have won their last 4 jogos.
|
05/11
08:00
|
Ir-Rumanija Liga 5 Timiș
Unirea Cerneteaz
Ghiroda și Giarmata Vii II
|
Unirea Cerneteaz have won their last 4 jogos.
|
05/11
13:00
|
Ir-Rumanija Liga 4 Ialomița
Unirea (IR)
Real Cosâmbești
|
Real Cosâmbești have won their last 4 jogos.
|
05/11
23:30
|
L-Istati Uniti MLS
Montréal
Inter-Miami
|
Inter Miami have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:30
|
Il-Kroazja 2. ŽNL Brodsko-posavska
Posavina (VK)
Mladost (Č)
|
Posavina (VK) have won their last 4 jogos.
|
05/11
12:00
|
Id-Danimarka Gjensidige Kvindeliga
AGF
North Zealand
|
Nordsjælland have won their last 4 jogos.
|
05/11
10:00
|
Ir-Repubblika Ċeka U19 1st Division
Brno
Slovan Liberec
|
Brno have won their last 4 jogos.
|
05/11
08:00
|
Rumanija Liga 4 Bihor
Olympia Salonta
CS Diosig
|
CS Diosig have won their last 4 jogos.
|
05/11
08:00
|
Rumanija Liga 4 Olt
Iris Titulescu
Victoria Daneasa
|
Iris Titulescu have won their last 4 jogos.
|
05/11
07:00
|
Niġerja NLO Division One League - Akure Center
Collins Edwin Sports Club
Valiant FC
|
Collins Edwin Sports Club have won their last 4 jogos.
|
05/11
15:30
|
Serbja Prva Novosadska Liga
Fruškogorac
Proleter 1951
|
Fruškogorac have won their last 4 jogos.
|
05/11
17:30
|
L-Isvizzera 4. Liga FTC – Grupp ta’ Promozzjoni 1
Arzo
Riva
|
Arzo have won their last 4 jogos.
|
05/11
21:00
|
Kampjonat tar-Russja SFF Center
Kameya-SGUS
Alexander Dyatkovo
|
Aleksandr Dyatkovo have won their last 4 jogos.
|
It-telliefa tat-tim tal-futbol tbassir u l-istatistika. Telf għal ħafna logħob tal-futbol infila.
Tim tad-Dar – Viżitatur | Raġuni għall-Imħatri | |
---|---|---|
05/11
08:00
|
Ir-Rumanija Liga II
Progresul Spartac
Tunari
|
Progresul Spartac have lost their last 26 jogos.
|
05/11
16:00
|
El Salvador Tieni Diviżjoni
CD Titan
CSD Gale
|
CSD Vendaval tilfu l-aħħar 25-il logħba tagħhom.
|
05/11
15:00
|
Rumanija Liga 4 Calarasi
Conpet 2006
Gâldău
|
Conpet 2006 have lost their last 20 jogos.
|
05/11
08:00
|
Ir-Rumanija Liga 5 Timiș
Nițchidorf
Meget Remetea Mare
|
Meget Remetea Mare tilfu l-aħħar 19-il logħba tagħhom.
|
05/11
05:00
|
L-Awstralja NPL, ir-Rabat
Moreland City FC
Dandenong
|
Moreland City FC tilfu l-aħħar 14-il logħba tagħhom.
|
05/11
15:00
|
Bulgarija Peta liga – B OG Sofia (Sever)
Zhiten II
Spartak 1933
|
Zhiten II tilfu l-aħħar 14-il logħba tagħhom.
|
05/11
15:00
|
Serbja Vojvođanska Liga “Istok”
Kozara
ŽAK
|
ŽAK tilfu l-aħħar 14-il logħba tagħhom.
|
05/11
15:00
|
Bulgarija Treta Liga – YZ
Vihren Sandanski
Chavdar Etropole
|
Chavdar Etropole tilfu l-aħħar 13-il logħba.
|
05/11
08:00
|
Rumanija Liga 4 Olt
Iris Titulescu
Victoria Daneasa
|
Victoria Daneasa tilfu l-aħħar 13-il logħba tagħhom.
|
05/11
10:00
|
Rumanija Liga 4 Constanta
Eforie
Farul Tuzla
|
Farul Tuzla tilfu l-aħħar 12 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:30
|
Serbja Prva Novosadska Liga
Fruškogorac
Proleter 1951
|
Proleter 1951 tilfu l-aħħar 12 logħbiet tagħhom.
|
05/11
17:00
|
L-Isvizzera 2. Liga FTC
Ravecchia
balena
|
Ravecchia tilfu l-aħħar 12 logħbiet tagħhom.
|
05/11
08:00
|
Rumanija Liga 4 Hunedoara
Victoria Calan
Minerul Uricani
|
Minerul Uricani have lost their last 12 jogos.
|
05/11
15:00
|
Bulgarija Treta Liga – SZ
Dunav Lom
Botev II
|
Dunav Lom tilfu l-aħħar 12 logħbiet tagħhom.
|
05/11
08:00
|
Rumanija Liga 4 Dambovita
Viitorul Ocnița
Flacara Suta Seaca
|
Viitorul Ocnița tilfu l-aħħar 11 logħbiet.
|
05/11
15:00
|
Maċedonja ta’ Fuq 2.MFL
Karaorman
Sasa
|
Karaorman tilfu l-aħħar 11 logħbiet tagħhom.
|
05/11
08:00
|
L-Awstralja Queensland Premier League 1
Mitchelton FC
Southside Eagles FC
|
Mitchelton FC tilfu l-aħħar 11 logħbiet tagħhom.
|
05/11
08:00
|
Rumanija Liga 4 Prahova
Brażil
Berceni
|
Berceni tilfu l-aħħar 10 logħbiet.
|
05/11
15:00
|
Rumanija Liga 4 Arad
ACB Ineu II
CS Glogovăț
|
ACB Ineu II tilfu l-aħħar 10 logħbiet tagħhom.
|
05/11
13:00
|
Russia Belgorod Oblast – Centar
Kaskad Chernyanka
Spartak-Metallurg
|
Kaskad Chernyanka have lost their last 10 jogos.
|
05/11
15:00
|
Il-Polonja IV. League – Śląska
GKS Gwarek Ornontowice
Twowow
|
Tworków have lost their last 10 jogos.
|
05/11
16:00
|
Spanja 1st Division Provincial of Aficionados, Primera – Zamora
Bovedana B
Sporting Zamora
|
Sporting Zamora tilfu l-aħħar 10 logħbiet.
|
05/11
15:00
|
Rumanija Liga 4 Alba
ACS Performanța Ighiu
Lopadea Nouă
|
Lopadea Nouă tilfu l-aħħar 10 logħbiet tagħhom.
|
05/11
09:00
|
Estonja III Liiga – Lõuna piirkond
Kohtla-Järve Linnameeskond
Järva-Jaani
|
Järva-Jaani tilfu l-aħħar 9 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:00
|
Il-Polonja IV. League – Wielkopolska
Jarota Jarocin
Ċentru
|
Jarota Jarocin tilfu l-aħħar 9 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:00
|
Rumanija Liga 4 Bacau
Flamura Rosie
ACS Bamirom Dumbrăveni
|
Flamura Rosie tilfu l-aħħar 9 logħbiet tagħhom.
|
05/11
13:00
|
Polonja V. Liga – Wielkopolska
Dopiewo
Zjednoczeni Trzemeszno
|
Dopiewo tilfu l-aħħar 9 logħbiet.
|
05/11
08:00
|
Rumanija Liga 4 Olt
Karakal
Unirea Pîrșcoveni
|
Caracal tilfu l-aħħar 9 logħbiet tagħhom.
|
05/11
09:30
|
Rumanija Liga 4 Teleorman
Vârtoape
Viitorul Piatra
|
Viitorul Piatra tilfu l-aħħar 9 logħbiet.
|
05/11
14:30
|
Is-Serbja Żona Podunavsko-Šumadijska
FK Sloboda Lipe
Obilić (Ž)
|
FK Sloboda Lipe tilfu l-aħħar 9 logħbiet.
|
05/11
08:00
|
Rumanija Liga 4 Sibiu
ACS LSS Voința Sibiu
ACS Unirea Miercurea-Sibiului
|
ACS Unirea Miercurea-Sibiului tilfu l-aħħar 9 logħbiet.
|
05/11
12:30
|
Olanda Derde Division
Mudell
OSS '20
|
OSS '20 tilfu l-aħħar 9 logħbiet tagħhom.
|
05/11
08:00
|
Ir-Rumanija Liga 5 Timiș
Viitorul Iohanisfeld
Viitorul Bencec
|
Viitorul Bencec tilfu l-aħħar 8 logħbiet.
|
05/11
11:30
|
Ir-Repubblika Ċeka U19 1st Division
Karvina
Dynamo Č.B.
|
Karviná tilfu l-aħħar 8 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:00
|
Is-Slovenja 3. SNL vzhod
Dravograd
Krško
|
Dravograd tilfu l-aħħar 8 logħbiet tagħhom.
|
05/11
08:00
|
Rumanija Liga 4 Valcea
Mădulari
Chimia 1973
|
Mădulari tilfu l-aħħar 8 logħbiet tagħhom.
|
05/11
14:00
|
Rumanija Liga 4 Giurgiu
Enerġija
Dunarea Gaujani
|
Energia tilfu l-aħħar 8 logħbiet tagħhom.
|
05/11
18:00
|
Portugall AF Algarve II Division
Immortali DC B
Olhanense
|
Immortal DC B tilfu l-aħħar 8 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:00
|
Il-Kroazja 2. ŽNL Brodsko-posavska
Slav (T)
MV Kroazja
|
MV Kroazja tilfu l-aħħar 8 logħbiet.
|
05/11
15:00
|
Ir-Rumanija Liga 6 Timiș
Foresta ta’ Mănăștiur
Steaua Roșie Stanciova
|
Foresta Mănăștiur tilfu l-aħħar 8 logħbiet.
|
05/11
11:00
|
Ukraina Druha Liga
Skala 1911
Metalurh-2 Zaporizhzhia
|
Metalurh-2 Zaporizhzhia tilfu l-aħħar 8 logħbiet.
|
05/11
15:00
|
Slovenja Gorenjska nogometna league
Kranjska Gora
Naklo
|
Kranjska Gora tilfu l-aħħar 8 logħbiet tagħhom.
|
05/11
08:00
|
Rumanija Liga 4 Brasov
Cetatenii
Carpaţi Berivoi
|
Cetățenii tilfu l-aħħar 8 logħbiet tagħhom.
|
05/11
08:00
|
Ir-Rumanija Liga 5 Timiș
Juventus Pischia
Petroman
|
Juventus Pișchia tilfu l-aħħar 8 logħbiet.
|
05/11
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Prva Liga, Federacije BiH
Mladost DK
Budućnost Banovići
|
Mladost DK tilfu l-aħħar 8 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:30
|
Il-Kroazja 2. ŽNL Brodsko-posavska
Roma Kali Sara
Mladost (JM)
|
Roma Kali Sara tilfu l-aħħar 8 logħbiet tagħhom.
|
05/11
14:00
|
Russia Voronezh Oblast Championship – Group 3
Khava Verkhnyaya
Nizhnedevitsk
|
Khava Verkhnyaya have lost their last 8 jogos.
|
05/11
16:00
|
Il-Portugall AF Évora Elite League
Lusitano de Évora “B”
Alcaçovense
|
Alcaçovense tilfu l-aħħar 8 logħbiet tagħhom.
|
05/11
14:00
|
Il-Polonja Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupp 1
Sokół Bralin
Odolanovia Odolanów
|
Sokół Bralin tilfu l-aħħar 8 logħbiet.
|
05/11
13:00
|
Polonja V. Liga – Wielkopolska
Leśnik Margonin
Il-Polonja Jastrowie
|
Leśnik Margonin tilfu l-aħħar 8 logħbiet.
|
05/11
13:00
|
Awstrija Regionalliga Punent
Wals-Grünau
Dornbirner
|
Dornbirner tilfu l-aħħar 8 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:00
|
Ir-Rumanija Liga III Seria 4
CS Păulești
Flacăra Moreni
|
CS Păulești tilfu l-aħħar 8 logħbiet.
|
05/11
08:00
|
Ir-Rumanija Liga 5 Timiș
Progresul Vucova
Tormac
|
Progresul Vucova tilfu l-aħħar 8 logħbiet.
|
05/11
14:30
|
Ir-Repubblika Ċeka Divize D
Stará Říše
ZN Sazavou
|
Stará Říše tilfu l-aħħar 7 logħbiet tagħhom.
|
05/11
09:00
|
Polonja Klasa Okręgowa – Krosno
Skołyszyn
LKS Tempo Nienaszów
|
Skołyszyn have lost their last 7 jogos.
|
05/11
00:30
|
Brażiljan Serje B
Goiás
Ituano
|
Ituano tilfu l-aħħar 7 logħbiet tagħhom.
|
05/11
18:00
|
Portugall AF Algarve II Division
FC Ferreiras B
Messinense
|
Messinense tilfu l-aħħar 7 logħbiet tagħhom.
|
05/11
20:00
|
Kolumbja Women's League
Real Santander
Deportivo Cali
|
Real Santander have lost their last 7 jogos.
|
05/11
15:00
|
L-Ungerija Nógrád Megyei I. osztály
Berkenye
Bátonyterenyei
|
Bátonyterenyei tilfu l-aħħar 7 logħbiet tagħhom.
|
05/11
13:00
|
Il-Ġermanja Bremen-League
BSV
TUS Komet Arsten
|
TUS Komet Arsten tilfu l-aħħar 7 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:00
|
Il-Kroazja 1. ŽNL Šibensko-kninska
Janjevo Kistanje
mihovil
|
Mihovil have lost their last 7 jogos.
|
05/11
15:00
|
Serbja 2. Južnobanatska league “Istok”
Partizan (U)
Banat (D)
|
Banat (D) tilfu l-aħħar 7 logħbiet.
|
05/11
12:30
|
Brażil U20 Copa Pará, Reġjun Metropolitan – Grupp A
raħal għani
Atletico JM9
|
Atlético JM9 tilfu l-aħħar 7 logħbiet tagħhom.
|
05/11
12:00
|
Il-Ġermanja Bundesliga, Nisa
Duisburg
Leverkusen
|
Duisburg tilfu l-aħħar 7 logħbiet tagħhom.
|
05/11
13:00
|
Polonja V. Liga – Wielkopolska
Leśnik Margonin
Il-Polonja Jastrowie
|
Polonia Jastrowie tilfu l-aħħar 7 logħbiet.
|
05/11
12:30
|
L-Italja Campionato Spring 2
TERNANA
Bari
|
Ternana tilfu l-aħħar 7 logħbiet tagħhom.
|
05/11
08:00
|
Ir-Rumanija Liga 4 Timiș
Avântul Topolovățu Mare
Voința Mașloc
|
Avântul Topolovățu Mare tilfu l-aħħar 7 logħbiet.
|
05/11
08:00
|
Ir-Rumanija Liga 5 Timiș
Avantul Jamu Mare
CS Utvin
|
CS Utvin tilfu l-aħħar 7 logħbiet tagħhom.
|
05/11
12:00
|
Spanja LaLiga
Mallorca
Las Palmas
|
Las Palmas tilfu l-aħħar 7 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:00
|
Kroazja 3. ŽNL Istarska – Jug
Manjadvorci
Plomin
|
Manjadvorci tilfu l-aħħar 7 logħbiet.
|
05/11
11:00
|
Rumanija Liga 5 Ialomita
Gloria Ograda
Spicul Vladeni
|
Spicul Vladeni tilfu l-aħħar 7 logħbiet.
|
05/11
06:45
|
L-Awstralja NPL, Tasmania
Kingborough
Launceston United Soccer Club
|
Launceston United Soccer Club have lost their last 7 jogos.
|
05/11
08:00
|
Ir-Rumanija Liga 6 Timiș
Liebling II
AS Cornelești
|
AS Cornești tilfu l-aħħar 7 logħbiet.
|
05/11
15:30
|
Il-Kroazja MŽNL Osijek-Vinkovci
Borac (B)
Mladost (ĐS)
|
Borac (B) tilfu l-aħħar 7 logħbiet.
|
05/11
12:00
|
Tercera Federazzjoni Spanja, Grupp 9
Torredonjimeno
Atletico Melilla CF
|
Atletico Melilla CF tilfu l-aħħar 7 logħbiet tagħhom.
|
05/11
13:00
|
Ir-Rumanija Liga 4 Ialomița
Victoria (MB)
AS Albești 08
|
AS Albești 08 tilfu l-aħħar 7 logħbiet.
|
05/11
15:00
|
Bulgarija Treta Liga – SZ
Dunav Lom
Botev II
|
Botev II tilfu l-aħħar 6 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:00
|
Ir-Rumanija Liga III Seria 6
Kċina Călimănești
Sporting Roșiori
|
Cozia Călimănești tilfu l-aħħar 6 logħbiet.
|
05/11
15:00
|
L-Ungerija BAZ Megye I. osztály
Sárospataki
Parasznya
|
Sárospataki tilfu l-aħħar 6 logħbiet tagħhom.
|
05/11
11:00
|
L-Isvezja Division 2, Norrland
Skellefteå
Frosö IF
|
Frösö IF have lost their last 6 jogos.
|
05/11
14:30
|
L-Ungerija Pest Megye I. osztály
Dunakeszi
Nagykáta
|
Nagykáta have lost their last 6 jogos.
|
05/11
15:00
|
Niġerja NLO Division One League - Akure Center
F8Ballers Fc
Mavlon Fc
|
F8Ballers Fc have lost their last 6 jogos.
|
05/11
08:00
|
Rumanija Liga 4 Braila
Victoria Traian
ACS komunali Cazasu
|
ACS Comunal Cazasu tilfu l-aħħar 6 logħbiet tagħhom.
|
05/11
11:00
|
Il-Ġermanja A-Jun-BL N/NE
Carl Zeiss Jena
Unjoni Berlin
|
Carl Zeiss Jena have lost their last 6 jogos.
|
05/11
15:00
|
Bosnia & Herzegovina 2. FBIH League – Centar
Mošćanica
UNITI
|
Mošćanica have lost their last 6 jogos.
|
05/11
05:00
|
Ġappun J2 League
Vegalta Sendai
Kusatsu G
|
Kusatsu G have lost their last 6 jogos.
|
05/11
20:00
|
Arġentina Primera B
San Carlos
CSYD Liniers
|
San Carlos tilfu l-aħħar 6 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:00
|
Rumanija Liga 4 Calarasi
Colinele Argeșului Mitreni
Viitorul Căscioarele
|
Colinele Argeșului Mitreni tilfu l-aħħar 6 logħbiet.
|
05/11
14:00
|
L-Isvizzera 2. Lega Interreġjonali
Tagerwilen
Weesen
|
Weesen tilfu l-aħħar 6 logħbiet tagħhom.
|
05/11
11:00
|
Il-Polonja IV. League – Mazowiecka
Marcovia Marki
Sokol
|
Sokół tilfu l-aħħar 6 logħbiet tagħhom.
|
05/11
08:15
|
Kampjonat Premier Mongoljan
Khovd
Khangarid
|
Khovd tilfu l-aħħar 6 logħbiet tagħhom.
|
05/11
14:00
|
Estonja III Liiga – Lõuna piirkond
Läänemaa JK Haapsalu
Poseidon
|
Läänemaa JK Haapsalu tilfu l-aħħar 6 logħbiet tagħhom.
|
05/11
08:00
|
Rumanija Liga 4 Brasov
Cetatenii
Carpaţi Berivoi
|
Carpaţi Berivoi have lost their last 6 jogos.
|
05/11
13:00
|
Kampjonat tal-Portugall U19
Boavista
Lusitania FC Lourosa
|
Lusitania FC Lourosa tilfu l-aħħar 6 logħbiet.
|
05/11
05:00
|
New Zealand National League
Melville United A.F.C.
Molol tal-Punent A.F.C.
|
Melville United AFC have lost their last 6 jogos.
|
05/11
15:00
|
Rumanija Liga 4 București
Alexandru Văidean
Arena
|
Arena have lost their last 6 jogos.
|
05/11
15:00
|
Bulgarija Treta Liga – YI
Ġiganti
Karnobat
|
Karnobat have lost their last 6 jogos.
|
05/11
15:00
|
L-Ungerija Nyír-Wetland Megyei I. osztály
awstrija
Kótaj
|
L-Awstrija tilfu l-aħħar 6 logħbiet.
|
05/11
18:30
|
Brażil U17 Ceará
Clube Atlético Cearense U17
Ceará
|
Clube Atlético Cearense U17 tilfu l-aħħar 6 logħbiet.
|
05/11
14:00
|
Rumanija Liga 4 Giurgiu
AS Omerta Stoenesti
Petrolul Roata
|
AS Omerta Stoenesti tilfu l-aħħar 6 logħbiet.
|
05/11
13:00
|
Slovakkja 1. Liga, Women
Slovan Bratislava
Banská Bystrica
|
Banská Bystrica tilfu l-aħħar 6 logħbiet.
|
05/11
16:00
|
Tercera Federazzjoni Spanja, Grupp 15
Beti Kozkor KE
CD Alesves
|
CD Alesves tilfu l-aħħar 6 logħbiet tagħhom.
|
05/11
11:00
|
Il-Ġermanja A-Jun-BL S/SW
Sandhausen
Kaiserslautern
|
Sandhausen have lost their last 6 jogos.
|
05/11
16:00
|
Ukraina Persha Liha
Nyva
MFC Metalurh
|
MFC Metalurh tilfu l-aħħar 6 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:30
|
Il-Kroazja 4. NL Središte Zagreb – Podskupina A
Vrbovec
Jaska
|
Vrbovec have lost their last 6 jogos.
|
05/11
08:15
|
Ir-Repubblika Ċeka MSFL
Třinec
Fruntieri
|
Hranice have lost their last 6 jogos.
|
05/11
15:00
|
Ir-Rumanija Liga III Seria 9
Galda Industry
Avantul Reghin
|
Industria Galda tilfu l-aħħar 6 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:00
|
Rumanija Liga 6 Valcea
Rapid Stoenești
Forestierul Romani
|
Rapid Stoenești have lost their last 6 jogos.
|
05/11
14:00
|
Russia Voronezh Oblast Championship – Group 3
Pobeda Panino
uragan
|
Pobeda Panino have lost their last 6 jogos.
|
05/11
18:00
|
Brażil U20 Pernambucano – Grupp B
Ċentrali
Ċentru Limoeirense
|
Centro Limoeirense tilfu l-aħħar 6 logħbiet.
|
05/11
15:30
|
Il-Kroazja 1. ŽNL Splitsko-dalmatinska
Tekstilac Sinj
Poljičanin 1921
|
Poljičanin 1921 have lost their last 6 jogos.
|
05/11
17:25
|
Kuwajt Kuwajt League
Al-Kuwajt
Al-Nasr
|
Al-Nasr tilfu l-aħħar 6 logħbiet tagħhom.
|
05/11
15:00
|
Il-Kroazja 2. ŽNL Brodsko-posavska
Slav (T)
MV Kroazja
|
Slaven (T) tilfu l-aħħar 6 logħbiet.
|
05/11
09:00
|
Turkija U19 Lig, Elit B
Caykur Rizespor
Bayrampasa Spor AS U19
|
Bayrampasa Spor A.S. U19 have lost their last 6 jogos.
|
05/11
08:00
|
Rumanija Liga 4 Prahova
ACS Petrosport Ploiești
Unirea Cocorăştii Colţ
|
Unirea Cocorăştii Colţ tilfu l-aħħar 5 logħbiet.
|
05/11
15:00
|
Polonja Klasa Okręgowa – Świętokrzyska
Kamienna Brody
Unia Sędziszów
|
Unia Sędziszów have lost their last 5 jogos.
|
05/11
15:30
|
Il-Kroazja 1. ŽNL Zadarska
Dalmatinac (C)
Dragovoljac
|
Dalmatinac (C) have lost their last 5 jogos.
|
05/11
07:00
|
Premier League Russu, Nisa
Yenisey
Zenith
|
Yenisey have lost their last 5 jogos.
|
05/11
18:30
|
Brażil U20 Paranaense – 1st Phase, Grupp A
Grêmio Maringá U20
Araucaria
|
Grêmio Maringá U20 have lost their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
Kroazja 3. NL – Jug
Primorac Biograd
In-nerv
|
Primorac Biograd have lost their last 5 jogos.
|
05/11
12:30
|
L-Italja Campionato Spring 2
Parma
Reggiana
|
Reggiana have lost their last 5 jogos.
|
05/11
13:00
|
Il-Polonja Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupp 1
Sokół Mieścisko
Wieleń Net Worth
|
Fortuna Wieleń have lost their last 5 jogos.
|
05/11
18:30
|
Brazil Suburbana de Curitiba, Série B – 2ª Fase, Grupo C
Shabureya
União Vila Torres
|
União Vila Torres have lost their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
Ir-Repubblika Ċeka Diviżjoni A
SK Otava Katovice
Jiskra II
|
SK Otava Katovice have lost their last 5 jogos.
|
05/11
18:00
|
Brażil U20 Catarinense
Figueirense
Brusque
|
Figueirense have lost their last 5 jogos.
|
05/11
12:00
|
Comoros Premier League – Ngazidja
Mtsamdou 77
Malé
|
Mtsamdou 77 have lost their last 5 jogos.
|
05/11
07:00
|
L-Awstralja NPL, Queensland
Kavallieri Gold Coast
Redlands Utd
|
Redlands Utd have lost their last 5 jogos.
|
05/11
10:00
|
Rumanija Liga 4 Constanta
Portul Constanta
Viitorul Harsova
|
Viitorul Harsova have lost their last 5 jogos.
|
05/11
12:30
|
Olanda 6e Klasse Zaterdag – 15
Smilde ’94 3
Akille 1894 Assen 7
|
Smilde ’94 3 have lost their last 5 jogos.
|
05/11
13:00
|
Kampjonat Nazzjonali tan-Nisa tal-Portugall
Maritimo
Valadares Gaia
|
Maritimo have lost their last 5 jogos.
|
05/11
09:00
|
Lega Nazzjonali tan-Nisa Vjetnamiżi
Belt Ho Chi Minh II
Ibni La
|
Ho Chi Minh City II have lost their last 5 jogos.
|
05/11
18:30
|
L-Isvizzera Super League
Stade Les Ouchy
Yverdon-Sport
|
Stade Ls Ouchy have lost their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
Rumanija Liga 4 Mehedinti
Sănătatea Breznița Ocol
Akkademja Flavius Stoican
|
Academia Flavius Stoican have lost their last 5 jogos.
|
05/11
09:00
|
Slovakkja U19
podbrezová
Slovan Bratislava
|
Podbrezová have lost their last 5 jogos.
|
05/11
15:30
|
Il-Kroazja 3. NL – Zapad
Pazinka
Medulin 1921
|
Medulin 1921 have lost their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
Ir-Rumanija Liga III Seria 10
Minerul Ocna Dej
Olympia Satu Mare
|
Minerul Ocna Dej tilfu l-aħħar 5 logħbiet.
|
05/11
15:00
|
Rumanija Liga 4 Alba
Viitorul (VS)
Limbenii Limba
|
Viitorul (VS) have lost their last 5 jogos.
|
05/11
13:00
|
Ir-Rumanija Liga 4 Ialomița
Unirea Grivița
Unjoni (S)
|
Unirea (S) have lost their last 5 jogos.
|
05/11
09:00
|
Lega Nazzjonali tan-Nisa Vjetnamiżi
Belt Ho Chi Minh II
Ibni La
|
Son La have lost their last 5 jogos.
|
05/11
12:00
|
It-3 Diviżjoni tan-Norveġja, Grupp 4
Lillestrom 2
Bizzilla
|
Lillestrøm 2 have lost their last 5 jogos.
|
05/11
18:00
|
USA USL League Two
Philadelphia Lone Star
West Chester United
|
Philadelphia Lone Star have lost their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
Polonja Klasa Okręgowa – Krosno
Partyzant Targowiska
Gornik Grabownica
|
Gornik Grabownica have lost their last 5 jogos.
|
05/11
08:00
|
Ir-Rumanija Liga 4 Timiș
Unirea Jimbolia
Sinandrei Carani
|
Unirea Jimbolia tilfu l-aħħar 5 logħbiet tagħhom.
|
05/11
12:00
|
Olanda Eredivisie, Nisa
FC Twente
SC Telstar
|
SC Telstar have lost their last 5 jogos.
|
05/11
11:30
|
L-Iżvezja U19 Allsvenskan
Norrköping
Hammarby IF
|
Norrköping have lost their last 5 jogos.
|
05/11
12:30
|
Olanda 5e Klasse Zaterdag – C
HDV
CCI
|
HDV have lost their last 5 jogos.
|
05/11
12:00
|
Latvja 1.Liga
Smiltene
Valmiera FC II
|
Smiltene tilfu l-aħħar 5 logħbiet tagħhom.
|
05/11
12:00
|
Olanda Eredivisie, Nisa
PSV
Excelsior
|
Excelsior have lost their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
Polonja Klasa Okręgowa – Krosno
Partyzant Targowiska
Gornik Grabownica
|
Partyzant Targowiska have lost their last 5 jogos.
|
05/11
15:30
|
Il-Kroazja 1. ŽNL Osječko-baranjska
Baranja Belje
Đurđenovac
|
Đurđenovac have lost their last 5 jogos.
|
05/11
16:00
|
L-Isvizzera 2. Lega Interreġjonali
SC Emmen
SC Buochs
|
SC Buochs have lost their last 5 jogos.
|
05/11
11:00
|
Il-Ġermanja A-Jun-BL S/SW
Augsburg
Nuremberg
|
Augsburg have lost their last 5 jogos.
|
05/11
08:00
|
Rumanija Liga 4 Prahova
Bănești-Urleta
Unirea Urlaţi
|
Unirea Urlaţi tilfu l-aħħar 5 logħbiet.
|
05/11
15:15
|
L-Isvizzera 2. Lega Interreġjonali
FC Kickers Luzern
Gambarogno-Contone
|
FC Kickers Luzern have lost their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
Maċedonja ta’ Fuq 2.MFL
Teteks
Ohrid
|
Teteks have lost their last 5 jogos.
|
05/11
18:30
|
Brażil U20 Paranaense – 1st Phase, Grupp A
Iraty U20
Andraus U20
|
Andraus U20 have lost their last 5 jogos.
|
05/11
16:00
|
Belarus Vysshaya League
Shakhter
BATE Borisov
|
Shakhter have lost their last 5 jogos.
|
05/11
11:00
|
Il-Ġermanja 2. Bundesliga
Nuremberg
Elversberg
|
Nürnberg tilfu l-aħħar 5 logħbiet tagħhom.
|
05/11
14:00
|
Ingilterra Premier League
Everton
Sheffield Utd
|
Sheffield Utd have lost their last 5 jogos.
|
05/11
15:00
|
Bosnia & Herzegovina 2. Liga RS – Zapad
Progress
FSA
|
Progres have lost their last 5 jogos.
|
05/11
17:00
|
Islanda 3. deild
Vesturbaer
Sindri
|
Sindri have lost their last 5 jogos.
|
05/11
00:00
|
Diviżjoni tal-Unur ta' Aruba
River Plate Madiki
RCA
|
River Plate Madiki have lost their last 4 jogos.
|
05/11
11:30
|
Il-Ġermanja Schleswig-Holstein-Liga
Weiche Flensburg II
Lübeck II
|
Weiche Flensburg II have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:30
|
Il-Kroazja 4. NL Središte Zagreb – Podskupina A
Ban Jelačić
Tiger
|
Ban Jelačić have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Żona “Istok” tas-Serbja
Zlot
Lužnica
|
Zlot have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:30
|
Il-Kroazja 2. ŽNL Brodsko-posavska
Mladost (B)
Graničar (MM)
|
Graničar (MM) have lost their last 4 jogos.
|
05/11
12:00
|
Id-Danimarka Danmarksserien
Tårnby
slagelse
|
Tårnby have lost their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
Il-Greċja A EPS Chios
Olympiakos Klasiko
Kanaris Nenita
|
Olympiakos Klasiko have lost their last 4 jogos.
|
05/11
11:30
|
Il-Ġermanja Schleswig-Holstein-Liga
Bordesholm
Preußen Reinfeld
|
Preußen Reinfeld have lost their last 4 jogos.
|
05/11
13:00
|
Tajlandja Tajlandiż League 1
Sukhothai
Pulizija Tero
|
Sukhothai have lost their last 4 jogos.
|
05/11
14:30
|
Ir-Repubblika Ċeka Divize F
Jeseník
Frenstat Pod Radhostem
|
Jeseník have lost their last 4 jogos.
|
05/11
08:00
|
Ir-Rumanija Liga 5 Timiș
Boldur
Phoenix Buziaș II
|
Phoenix Buziaș II have lost their last 4 jogos.
|
05/11
13:00
|
Belġju KVDV Zaterdag
Ta’ Charlie
Horemans Beerse
|
Charly’s have lost their last 4 jogos.
|
05/11
12:00
|
Il-Ġermanja Regionalliga Bayern
Schalding-H.
Würzburger Kickers
|
Schalding-H. have lost their last 4 jogos.
|
05/11
11:00
|
Moldova Super League
balți
Dacia
|
Dacia have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Rumanija Liga 4 Valcea
Băbeni
Minerul Costeşti
|
Băbeni have lost their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
Ingilterra Premier League
Tottenham
Burnley
|
Tottenham have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Il-Polonja IV. League – Lubelska
Cisowianka Drzewce
Gryf Gmina Zamość
|
Cisowianka Drzewce have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Polonja III Liga, Grupp 2
Kartużja 1923
Wiked
|
Cartusia 1923 have lost their last 4 jogos.
|
05/11
13:00
|
Brażil U17 Paranaense – 2 Fażi, Grupp F
Grêmio Maringá U17
Maringá U17
|
Grêmio Maringá U17 have lost their last 4 jogos.
|
05/11
19:00
|
Martinique Trophée Gérard Janvion – R1
Każ pilota
Stade Spiritain
|
Stade Spiritain have lost their last 4 jogos.
|
05/11
20:30
|
Ecuador LigaPro Serie A
Macara
Mushuc Rune
|
Mushuc Runa have lost their last 4 jogos.
|
05/11
20:00
|
Arġentina Primera B
eskursisti
Cañuelas
|
Cañuelas have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Rumanija Liga 4 Calarasi
Conpet 2006
Gâldău
|
Gâldău have lost their last 4 jogos.
|
05/11
16:00
|
Portugall AF Beja II Division – 2nd Phase
Santa Luċija
JC Boavista
|
Santa Luzia have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Serbja Vojvođanska Liga “Istok”
Russja
Radnički Kovin
|
Radnički Kovin have lost their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
L-Isvezja Division 3 Södra Norrland
enormi
Åbyggeby
|
Huge have lost their last 4 jogos.
|
05/11
13:00
|
Olanda 1e Klasse – C
TAC'90 1
Die Haghe 1
|
Die Haghe 1 have lost their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
Il-Polonja IV. Warmińsko-Mazurska League
Granica Kętrzyn
Mamry Gizycko
|
Granica Kętrzyn have lost their last 4 jogos.
|
05/11
13:00
|
Botswana Premier League
Ħdax-il Anġlu
Ispirtu s-Santu
|
Eleven Angels have lost their last 4 jogos.
|
05/11
12:30
|
Il-Kroazja 2. ŽNL Zadarska
NOŠK
Podgradin
|
NOŠK have lost their last 4 jogos.
|
05/11
09:30
|
L-Estonja Esiliiga
Paide Linnameeskond U21
JK Tabasalu
|
Paide Linnameeskond U21 have lost their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
Il-Polonja Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupp 1
Brenewia Wijewo
Helios Bucz
|
Helios Bucz have lost their last 4 jogos.
|
05/11
13:00
|
Il-Polonja IV. Warmińsko-Mazurska League
Znicz Biała Piska
Motor Lubawa
|
Motor Lubawa have lost their last 4 jogos.
|
05/11
12:00
|
Il-Ġermanja Oberliga NOFV Süd
SV 09 Arnstadt
Ludwigsfelde
|
SV 09 Arnstadt have lost their last 4 jogos.
|
05/11
23:00
|
Kampjonat USL tal-Istati Uniti
Hartford Athletic
Swiċċijiet FC
|
Hartford Athletic have lost their last 4 jogos.
|
05/11
16:15
|
Belġju Pro League
Eupen
RWD Molenbeek
|
Eupen have lost their last 4 jogos.
|
05/11
08:00
|
Rumanija Liga 4 Brasov
Inter Cristiano
Vulkan 2008
|
Vulcan 2008 have lost their last 4 jogos.
|
05/11
15:00
|
Rumanija Liga 4 Alba
Unirea Alba Iulia II
Idromekkanika
|
Unirea Alba Iulia II have lost their last 4 jogos.
|
05/11
12:30
|
Olanda 5e Klasse Zaterdag – C
VCS
Toofan
|
Toofan have lost their last 4 jogos.
|
Tpinġija tat-tim tal-futbol tbassir u statistika. Tlugħ għall-biċċa l-kbira tal-logħob tal-futbol infila.
Tim tad-Dar – Viżitatur | Raġuni għall-Imħatri | |
---|---|---|
05/11
00:00
|
Vanuatu PVFA Premier League
Erakor Golden Star
North Efate United FC
|
Erakor Golden Star spiċċaw draw tal-aħħar 7 logħbiet tagħhom.
|
05/11
12:00
|
Il-Ġermanja Regionalliga West
1. FC Duren
Aachen
|
1. FC Düren temmew draw l-aħħar 6 logħbiet tagħhom.
|
05/11
16:30
|
Iżvizzera 2. AFF League
Fribourg
Châtonnaye/Middes
|
Châtonnaye/Middes have ended draw their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
L-Ewwel Diviżjoni Russa
Arsenal
Neftekhimik
|
Arsenal have ended draw their last 4 jogos.
|
05/11
20:00
|
Franza Guadeloupe Régionale 1
Jeunesse Evolution FC
Amical Club
|
Jeunesse Evolution FC have ended draw their last 4 jogos.
|
05/11
16:30
|
Spanja LaLiga 2
Valladolid
Espanyol
|
Espanyol have ended draw their last 4 jogos.
|
05/11
15:15
|
L-Isvizzera 2. Lega Interreġjonali
FC Kickers Luzern
Gambarogno-Contone
|
Gambarogno-Contone have ended draw their last 4 jogos.
|
05/11
14:00
|
Il-Polonja Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupp 1
Doruchów
Biały Orzeł
|
Doruchów have ended draw their last 4 jogos.
|
05/11
14:05
|
L-Emirati Għarab Magħquda Diviżjoni 1
Al-Fujairah
masafi
|
Masafi have ended draw their last 4 jogos.
|
05/11
16:30
|
L-Isvizzera 2. Liga ACVF – Grupp 1
Bavois II
Venoge
|
Bavois II have ended draw their last 4 jogos.
|
05/11
12:00
|
Il-Ġermanja Regionalliga Bayern
Aubstadt
Aschaffenburg
|
Aschaffenburg have ended draw their last 4 jogos.
|
05/11
17:00
|
Brażil Gaucho, Serie A2
Lajeadense
Bagé
|
Lajeadense have ended draw their last 4 jogos.
|
05/11
10:00
|
Polonja III Liga, Grupp 3
Odra Bytom Odrzanski
Karkonosze JG
|
Odra Bytom Odrzanski have ended draw their last 4 jogos.
|
05/11
05:00
|
K3 League tal-Korea t'Isfel
Ċittadin Siheung
Belt Gangneung
|
Gangneung City have ended draw their last 4 jogos.
|