Top 5
Ekipa an-trano - Mpitsidika | Antony hilokana | |
---|---|---|
05/09
16:00
|
Amboaran'ny Nosy Faroe
Vikingur
AB
|
Nandresy ny lalao 20 farany nataony i Víkingur.
|
05/09
11:30
|
Tompondakan'i Eoropa U17 eoropeana vehivavy
Espaina
Polonina
|
Poland have won their last 8 jogos.
|
05/09
11:30
|
Tompondakan'i Eoropa U17 eoropeana vehivavy
Espaina
Polonina
|
Nandresy ny lalao 7 farany nataony i Espaina.
|
05/09
15:00
|
Romania Liga 4 Bacau
ny Voromahery
ACS Gloria Zemeș
|
Nandresy ny lalao 7 farany nataony i Vulturul.
|
05/09
15:00
|
Romania Liga 4 Bacau
Voința Oituz
Sportul
|
Nandresy ny lalao 7 farany nataony ny Sportul.
|
Ny ekipan'ny baolina kitra mpandresy dia maminavina sy antontan'isa. Nandresy tamin'ny ankamaroan'ny lalao baolina kitra misesy.
Ekipa an-trano - Mpitsidika | Antony hilokana | |
---|---|---|
05/09
16:00
|
Amboaran'ny Nosy Faroe
Vikingur
AB
|
Nandresy ny lalao 20 farany nataony i Víkingur.
|
05/09
11:30
|
Tompondakan'i Eoropa U17 eoropeana vehivavy
Espaina
Polonina
|
Poland have won their last 8 jogos.
|
05/09
11:30
|
Tompondakan'i Eoropa U17 eoropeana vehivavy
Espaina
Polonina
|
Nandresy ny lalao 7 farany nataony i Espaina.
|
05/09
15:00
|
Romania Liga 4 Bacau
ny Voromahery
ACS Gloria Zemeș
|
Nandresy ny lalao 7 farany nataony i Vulturul.
|
05/09
15:00
|
Romania Liga 4 Bacau
Voința Oituz
Sportul
|
Nandresy ny lalao 7 farany nataony ny Sportul.
|
05/09
16:00
|
Amboaran'ny Nosy Faroe
EB/Streymur
HB
|
Nandresy ny lalao 7 farany nataony ny HB.
|
05/09
12:00
|
Ligy Armeniana Voalohany
Gandzasar
Noah Yerevan 2
|
Nandresy ny lalao 6 farany nataony i Gandzasar.
|
05/09
14:30
|
Diviziona faharoa Libya - Misrata
Al Najm Alreefi
Assabah SC
|
Nandresy ny lalao 6 farany nataony ny Assabah SC.
|
05/09
02:00
|
Meksika Liga Premier Serie A, Vondrona 1
Irapuato
Racing FC Porto Palmeiras
|
Racing FC Porto Palmeiras have won their last 5 jogos.
|
05/09
22:00
|
Tompondakan'i Brezila U20
Grêmio
Flamengo ihany no tohanako
|
Nandresy ny lalao 5 farany nataony i Grêmio.
|
05/09
09:00
|
World Blue Stars/FIFA Youth Cup
FC St Gallen 1879 U19 U19
Borussia M'gladbach
|
Borussia M’gladbach have won their last 5 jogos.
|
05/09
13:30
|
Diviziona Faharoa Ejiptiana
Abu Qair Semad
Telecom Ejipta
|
Abu Qair Semad have won their last 5 jogos.
|
05/09
14:30
|
Diviziona faharoa Libya - Misrata
Al Jihad
Al Fajr
|
Al Jihad have won their last 4 jogos.
|
05/09
17:30
|
Luxembourg Coupe de Luxembourg
Hesperange
fandrosoana
|
Progrès have won their last 4 jogos.
|
05/09
18:00
|
Arabia Saodita Ligy Professional
Al Akhdood
Al-Nassr
|
Al-Nassr have won their last 4 jogos.
|
05/09
14:00
|
Alemaina DFB Pokal, Vehivavy
Bayern
Wolfsburg
|
Wolfsburg have won their last 4 jogos.
|
05/09
16:00
|
Alzeria Ligue 1, Reserves
CR Belouizdad
ES Ben Aknoun
|
Nandresy ny lalao 4 farany nataony ny CR Belouizdad.
|
05/09
09:00
|
Nizeria NLO Division One League - Akure Center
Mpanjaka ambony Fc
Cynosure Fc
|
Supreme Kings Fc have won their last 4 jogos.
|
05/09
15:00
|
Ligy Pro Uzbekistan
Shurtan
Qoqon
|
Qoqon have won their last 4 jogos.
|
05/09
17:30
|
Luxembourg Coupe de Luxembourg
Hesperange
fandrosoana
|
Hesperange have won their last 4 jogos.
|
05/09
14:00
|
Romania Liga 4 Covasna
Arc
Nemere Ghelinta
|
Nandresy ny lalao 4 farany nataony i Arcus.
|
Ny faharesena ekipa baolina kitra dia misesisesy ny vinavina sy ny antontan'isa. Fatiantoka ho an'ny ankamaroan'ny lalao baolina kitra misesy.
Ekipa an-trano - Mpitsidika | Antony hilokana | |
---|---|---|
05/09
13:00
|
Rosia Bryansk Oblast Liga - Diviziona 1
Sputnik Karachev
Bezhitsa Bryansk
|
Resy tamin'ny lalao 14 farany nataony ny Sputnik Karachev.
|
05/09
14:30
|
Diviziona faharoa Libya - Misrata
Al Reef
Ittihad Tawergha
|
Resy tamin'ny lalao 9 farany nataony i Ittihad Tawergha.
|
05/09
15:00
|
Romania Liga 4 Bacau
Viitorul (Ca)
Magura
|
Viitorul (Ca) dia resy tamin'ny lalao 8 farany.
|
05/09
13:30
|
Diviziona Faharoa Ejiptiana
El-Makkasa
Dickernis SC
|
El-Makkasa have lost their last 7 jogos.
|
05/09
18:15
|
Tompondakan'i Brezila U20
Cruzeiro
International
|
Resy tamin’ny lalao 6 farany nataony ny Internacional.
|
05/09
16:00
|
Ligy Swiss Challenge
FC Will
Baden
|
Resy tamin'ny lalao 6 farany nataony i Baden.
|
05/09
13:00
|
Kosovo Superliga sy Kosovës
Fushë Kosova
Dukagjini
|
Resy tamin'ny lalao 6 farany i Fushë Kosova.
|
05/09
15:00
|
Jordan Jordan League
Shabab Al-Ordon
al-ahli
|
Resy tamin’ny lalao 5 farany i Shabab Al-Ordon.
|
05/09
10:00
|
Diviziona Voalohany Kazakhstan
Okzhetpes
Altay VKO
|
Altay VKO have lost their last 5 jogos.
|
05/09
12:00
|
Ligy Armeniana Voalohany
Mika
Alashkert II
|
Mika have lost their last 5 jogos.
|
05/09
13:00
|
Sweden Damallsvenskan
Örebro
Kristianstad
|
Örebro have lost their last 5 jogos.
|
05/09
14:00
|
Albania Kategoria sy Dyte
Shkumbini
KF Oriku
|
KF Oriku have lost their last 4 jogos.
|
05/09
17:00
|
Qatar Amir Cup
Al-Wakrah
Al Mu'aidar
|
Al Mu’aidar have lost their last 4 jogos.
|
05/09
12:00
|
Angleterre Professional Development League
Wigan
Crewe
|
Resy tamin’ny lalao 4 farany nataony ny Crewe.
|
05/09
12:00
|
Diviziona Voalohany Azerbaijan
Araz Saatli
MOIK Baku
|
Araz Saatli have lost their last 4 jogos.
|
05/09
13:30
|
Alemaina Oberliga Baden Wuerttemberg
Denzlingen
N. Gmünd
|
Denzlingen have lost their last 4 jogos.
|
05/09
07:00
|
Nizeria NLO Division One League - Akure Center
Ingas Fc
Greatness SC
|
Greatness Sc have lost their last 4 jogos.
|
05/09
12:00
|
Ligy Georgia 3
FC Varketili
Zazavavy Lanchkhuti
|
FC Varketili have lost their last 4 jogos.
|
05/09
11:00
|
Tanzania Premier League
siramamy siramamy
Kitayosce FC
|
Mtibwa Sugar have lost their last 4 jogos.
|
05/09
13:00
|
Sweden Damallsvenskan
Trelleborgs FF
AIK
|
AIK have lost their last 4 jogos.
|
Ny fanaovana sary ny ekipa baolina kitra dia maminavina sy antontan'isa. Manao sary ho an'ny ankamaroan'ny lalao baolina kitra misesy.
Ekipa an-trano - Mpitsidika | Antony hilokana | |
---|---|---|
05/09
16:00
|
Ligy Premier Bahrain
Al Hidd
busaiteen
|
Al-Hidd have ended draw their last 4 jogos.
|
05/09
16:00
|
Ligy Premier Bahrain
Al-Hala
Sitra Club
|
Sitra Club have ended draw their last 4 jogos.
|