💡Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.

Krievija - Premjerlīga
Datums: pirmdiena, 14. gada 2024. septembris
Sākums plkst. 16:30 UK / 17:30 CET
Norises vieta: Gazprom arēna (Sanktpēterburga).

Pēc pagājušās sezonas izcīnītā titula Gazprom Arena šosezon vēl vienā Krievijas Premjerlīgā piedzīvos Zenit un Tula Arsenal sadursmi.

Līdz šim katra komanda šosezon aizvadījusi sešas spēles. Līdz šim ar tikai vienu neveiksmi "Zenit" šosezon ir ceļā uz vēl vienu titulu. Viņi cīnīsies ar bezvārtu neizšķirtu izbraukumā pret Maskavas Lokomotiv.

Tikmēr Tula Arsenal noslīdēja tālāk uz tabulas lejasdaļu. Komandai līdz šim aizvadītajās 5 spēlēs ir tikai 6 punkti, pateicoties 1 uzvarai un 2 neizšķirtiem šajā periodā. Viņi viesosies pēc plānotās sagrāves ar 2:1 mājās pret Maskavas Spartak.

Zenit vs Arsenal Tula viens pret vienu (h2h)

• Laukuma saimnieks ir guvis septiņas no deviņām uzvarām.
  • Iepriekšējā tikšanās panāca Zenit uzvaru izbraukumā ar 0:1.
  • Abas komandas ir guvušas trīs vārtus no pēdējām piecām spēlēm.
  • Tikai viena no pēdējām piecām spēlēm noslēdzās neizšķirti.
  • Mājinieki sešās mājas spēlēs zaudējuši tikai vienu reizi.

Zenit vs Arsenal Tula prognoze

Zenit izslīdēja no tabulas augšgala, kad tās četru uzvaru sērija sezonas sākumā tika pārtraukta, izbraukumā piekāpjoties Maskavas Dinamo.

Zaudējot tikai vienu spēli un ņemot vērā to, ka kopš pēdējās spēles viņi ir atgriezušies uz neizšķirta ceļa, lauvām būs priekšrocības vismaz jebkurā spēles pusē.

Neskatoties uz to, "Zeniters" nav uz tablo, jo līdz šim ir guvusi tikai 10 līgas vārtus. Tās aizsardzība paliek neskarta, tajā pašā laika posmā tikai trīs ielaisti vārti.

Arsenal Tula guva 6 vārtus un saņēma 8 pretī, tāpēc neviens BTTS nebūs piemērots risinājums derību slēdzējiem, kā arī dzeramnauda, ​​kas ir mazāka par 3,5 vārtiem deviņdesmit minūtēs.