Venecuēlas un Paragvajas prognozes, padomi un prognozes

💡Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.

Venecuēla un Paragvaja FIFA Pasaules kausa izcīņas 2022 kvalifikācijas Dienvidamerika Prognoze pēc LeagueLane

Venecuēla pret Paragvaju
Dienvidamerikas Pasaules kausa kvalifikācijas spēles
Datums: otrdiena, 13. gada 2024. oktobris
Sāksies pulksten 23:00 Lielbritānijā
Atrašanās vieta: Metropolitan Olimpiskais stadions Meridā.

Gan Venecuēla, gan Paragvaja nespēja sasniegt savus mērķus PČ kvalifikācijas atklāšanas spēlē pagājušajā nedēļas nogalē, tāpēc šī savstarpējā cīņa ir iespēja to panākt.

Turklāt abas komandas jau kādu laiku nav sasniegušas nozīmīgu rezultātu izslēgšanas spēlēs, nepiedaloties Krievijā 2018. Izcīnīt vienu no piecām ceļazīmēm uz 2022. gadu būtu lielisks panākums.

Koeficientu ziņā mājinieki ir favorīti uz uzvaru ar pašreizējo koeficientu 2,50, savukārt viesu izredzes to sasniegt ir nedaudz mazākas – 3,10.

Venecuēla un Paragvaja viena otrai

Agrāk starp Venecuēlu un Paragvaju notika sešpadsmit tiešas sadursmes. Statistika ir nedaudz par labu viesu komandai, ar 8-5 uzvaru ziņā. Interesanti, ka spēles Venecuēlas laukumā reti kad beidzas neizšķirti: abas komandas izcīnījušas trīs uzvaras.

Iepriekšējos mačos kopējais gūto vārtu skaits ir 43, vidēji spēlē 2,68.

Piecas no pēdējām sešām tikšanās reizēm ir beigušās ar mazāk nekā 2,5 FT vārtiem.

Prognozes par Venecuēlu pret Paragvaju

Venecuēlas līdzjutēji lika lielas cerības pēc virknes lieliskiem rezultātiem pagājušajā gadā, kad viņu komanda pēc kārtas uzvarēja Bolīviju, Trinidadu un Japānu. Kvalifikācijas pirmais mačs neizdevās, ar 3:0 piekāpjoties Kolumbijai, mačā pāri nekontrolējot. Treneris Hosē Peseiro šajā nākamajā spēlē var veikt dažas izmaiņas. Gala rezultāts bija problēma, pirmajā puslaikā ielaižot trīs vārtus.

Runājot par pretiniekiem, Paragvaja bija favorīte mājās pret Peru, taču mačs noslēdzās bez 2:2 FT uzvaras. 85. minūtē viņiem bija kauns ielaist otros vārtus.Kopumā Angels Romero aizvadīja lielisku dienu, gūstot divus vārtus. Šo otrdien gaidāma atklātā spēle Meridā, tāpēc likmes uz abām komandām uz 1,95 šķiet laba izvēle.