💡Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.

Vācija – Bundeslīga
Datums: sestdiena, 24. gada 2024. oktobris
Sākas plkst. 14:30 UK / 15:30 CET
Norises vieta: Stadion An der Alten Försterei.

Dzelzs vieniniekiem šosezon ir bijis pozitīvs kampaņas sākums. Viņi zaudēja pirmo spēli pret Augsburg, bet kopš tā laika ir palikuši neuzvarēti, pat spējuši nospēlēt neizšķirti ar Menhengladbahas Borussia.

Brazīliešiem no Breisgau arī ir līdzīga statistika, kas jāuzrāda 2024.–21. gadā, un viņiem ir arī bijušas smagas cīņas. Šajā kampaņas pirmajā fāzē viņiem bija jāsaskaras ar tādām komandām kā Volfsburga un Dortmunde.

Neskatoties uz to, kādai no komandām līdz šim ir veicies diezgan labi, un šī sadursme tiks vērsta uz to, lai to maksimāli izmantotu.

Virzoties uz priekšu, lielākā daļa h2h sadursmju starp abām beidzās ar abu komandu vārtiem. Un izskatās, ka šajā nedēļas nogalē vajadzētu notikt tam pašam.

Union Berlin vs Freiburg: Head to Head (h2h)

• Pēdējā sadursme beidzās ar Kristiana Streiha vīriem, kas savā laukumā uzvarēja ar 3:1.
  • Sešās no septiņām iepriekšējām sanāksmēm bija trīs vai vairāk mērķi.
  • Šajā laukumā ne reizi laukuma saimniekiem nav izdevies gūt vārtus līgas spēlē.
  • Pēdējo četru gadu laikā abām komandām tikai vienu reizi mačs ir beidzies bez vārtiem.

Union Berlin vs Freiburg: Prognoze

Uri Fišera vīri pēdējā spēles dienā izbraukumā nospēlēja neizšķirti 1:1 pret Schalke. Pēc bezvārtu pirmā puslaika viesi pirmo reizi atdeva asinis ar vārtu guvumu otrā sākumā. Tomēr mājiniekiem 70. gados izdevās panākt neizšķirtuº minūte.

Tikmēr Breisgau brazīlieši savā laukumā nospēlēja neizšķirti 1:1 ar Brēmeni.

Turpinājumā Dzelzs vieninieki ir guvuši četrus vai vairāk vārtus divās no iepriekšējām trim spēlēm un guvuši vārtus 18 no pēdējām 20 spēlēm. Mājās viņš arī guvis vārtus 22 no pēdējām 24 spēlēm.

No otras puses, viņu kolēģi guva vārtus 13 no pēdējām 15 spēlēm kopumā, bet pēdējās četrās spēlēs kopā guva 13 vārtus.

Turklāt katrā h2h sadursmē kopš 2004. gada ir bijuši trīs vai vairāk vārti, un šajā stadionā nevienai komandai nav izdevies gūt vārtus tikai vienu reizi visā savā h2h vēsturē.

Ņemot vērā šo statistiku, sagaidiet, ka abu komandu vārti tiks gūti šo sestdien.

Union Berlin vs Freiburg: derību padomi

• Abas komandas gūs punktus ar 1,67 (2/3)
  • Vairāk nekā 2,5 spēles vārti par 1,80 (4/5).

🔥Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.