💡Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.

Copa Libertadores kvalifikācijas turnīrs
Datums: trešdiena, 5. gada 2024. februāris
Sākums 22:15 Lielbritānijā
Atrašanās vieta: Estadio Monumental, Lima.

Pagājušā gada Cerro Porteño ceturtdaļfināls mēģinās atkal parādīties šīs sezonas Copa Libertadores grupu turnīrā, kaitējot Peru klubam Universitario de Deportes.

Sporta universitāte pret Cerro Porteño: viens pret vienu

• Šīs abas komandas iepriekš ir aizvadījušas sešas savstarpējas cīņas.
  • Viesu komandas uzvarējušas tikai vienu reizi.
  • Vidējais gūto vārtu skaits šajos dueļos ir 1,50 vienā spēlē.

Universitario Deportes vs Cerro Porteno: Prognoze

Katrs līdzjutējs droši vien zina futbola nozīmi Peru. Šajā valstī pēdējo desmit gadu laikā ir bijuši daži standarta Copa Libertadores dalībnieki, un tagad Universitario de Deportes centīsies panākt vēl vienu izrāvienu grupu turnīrā.

Pēdējo reizi Dienvidamerikas lielākajās klubu sacensībās viņi spēlēja 2018. gadā, taču ceļš būs grūts. Otrā pusē ir Cerro Porteño, viena no Paragvajas populārākajām komandām.

Cerro Porteño pēdējo piecu sezonu laikā ir sasniegusi grupu turnīru četras reizes, kas nozīmē, ka pieredze būs viņu pusē.

Viņi iestrēga izslēgšanas spēlēs pēc tam, kad valsts divīziju pabeidza ne pārāk labā trešajā vietā. Galvenais iemesls bija vāja aizsardzība, 28 spēlēs ielaižot 22 vārtus, kas nav īpaši labi, ja tiekat pēc Profesionālās divīzijas titula.

Pagājušajā gadā Serro Portenjo izdevās sasniegt Copa Libertadores ceturtdaļfinālu, kur River Plate viņu apturēja ar 3:1.

Atšķirībā no pretinieces Universitario bija spiesta spēlēt arī izslēgšanas spēļu pirmo kārtu. Viņi bija nedaudz veiksmīgāki par Carabobo, uzvarot maču summā ar 2:1. Izšķirošos vārtus pirmajā puslaikā guva Federiko Alonso.

Apmeklētājiem noteikti ir kvalitāte un pieredze. Mēs vēlamies atgriezties un uzvarēt, savukārt azartiskāki derību veicēji var arī izmēģināt Cerro Porteño, lai uzvarētu HT un FT.

Mazāk nekā 2,5 FT būs sekundārā iespēja, galvenokārt h2h statistikas dēļ.

Universitario Deportes vs Cerro Porteño: derību padomi