05/02
09:00
|
Nigērijas NLO pirmās divīzijas līga – Akure Center
Paul E FC
Likeminds FC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/02
09:00
|
Nigērijas NLO pirmās divīzijas līga – Akure Center
Lekki United futbola klubs
Gbagadas futbola klubs
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/02
13:00
|
Nigērijas NLO pirmās divīzijas līga – Akure Center
3sc B FC
Cornerstone FC
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/02
13:30
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Contabilitate Stoenesti
ACSC Vointa Titesti
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/02
13:30
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Vulturii Vulturești
AFCS Cetateni
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/02
13:30
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Partizanul Vladesti
AS Rapid Davidesti
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/02
13:30
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Micești 2002. gads
CS Real Bradu
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/02
13:30
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Arges – Seria Nord
CS Sporting Pitești
FC Star Sport Argeș Pitești
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/02
13:30
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Micești 2002. gads
CS Real Bradu
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/02
13:30
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Balilesti
AFC Frizian Cateasca 2023
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/02
13:30
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/02
13:30
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/02
13:30
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Miroși
AS Speranța Cornățel
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/02
13:30
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/02
13:30
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/02
13:30
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Flacara Leordeni
ACS bailes
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/02
13:30
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Miroși
AS Speranța Cornățel
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/02
13:30
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/02
13:30
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/02
13:30
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Flacara Leordeni
ACS bailes
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/02
13:30
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Steaua Negrasi
ACS Lunca Corbului 2000
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/02
14:00
|
Polija Pučars Polskis
Pogona Ščecina
Visla Krakova
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/02
14:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 4 București
AFC Venus 1914 Bucureşti
FC Metaloglobus București II
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/02
14:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Brasov
AS Viitorul Progresul Voivodeni
AS Luceafărul Margineni
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/02
14:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Dolj
AFC Milānas akadēmija
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/02
14:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Brasov
ACS Prejmer
ACS Hâlchiu
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/02
14:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Brasov
CSO Teutonii Ghimbav
ACSM Codlea II
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/02
14:00
|
Alžīrija Ligue 2
ES Mostaganem
WA Bufariks
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/02
14:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Brasov
SC Bran
ACS Vulcan 2008 II
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/02
14:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Brasov
AS Viitorul Progresul Voivodeni
AS Luceafărul Margineni
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/02
14:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Dolj
AFC Milānas akadēmija
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/02
14:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 4 București
AFC Venus 1914 Bucureşti
FC Metaloglobus București II
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/02
14:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 4 Maramureș
ACS Gloria Tăuții Măgherăuș
CS Progresul Şomcuta Mare
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/02
14:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Brasov
ACS Prejmer
ACS Hâlchiu
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/02
14:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Brasov
CSO Teutonii Ghimbav
ACSM Codlea II
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/02
14:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Brasov
SC Bran
ACS Vulcan 2008 II
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/02
14:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Brasov
SC Bran
ACS Vulcan 2008 II
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/02
14:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 4 Maramureș
ACS Gloria Tăuții Măgherăuș
CS Progresul Şomcuta Mare
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/02
14:00
|
Rumānijas amatieru līga Iasi 4
AS USV Iași
AS Tonmir Iași
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/02
14:00
|
Rumānijas amatieru līga Iasi 4
AS USV Iași
AS Tonmir Iași
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/02
14:00
|
Rumānijas amatieru līga Iasi 5
CS Gloria Românești
AS Biruinta Movileni
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/02
14:00
|
Rumānijas amatieru līga Iasi 5
CS Gloria Românești
AS Biruinta Movileni
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/02
14:30
|
Rumānijas amatieru līga Konstancas 5
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/02
14:30
|
Rumānijas amatieru līga Konstancas 5
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/02
14:35
|
Kuveita Kuveitas līga
Al-Salmiya SC
Al Fahaheel
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/02
14:35
|
Kuveita Kuveitas līga
Al-Salmiya SC
Al Fahaheel
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/02
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Bacau 4
AS Voința Oituz
AS Viitorul Berești-Tazlău
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/02
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Bacau 4
AS Voința Oituz
AS Viitorul Berești-Tazlău
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/02
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Bacau 4
AS Voința Oituz
AS Viitorul Berești-Tazlău
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/02
15:00
|
Bulgārijas Uzvaras līga
FK Černomorecas Balčiks
Varnas FK Spartak
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/02
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 4
CS Sânandrei Carani
AS Avântul Topolovățu Mare
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/02
15:00
|
Bosnijas un Hercegovinas Amatieru reģionālā līga RS – Centar
FK Omladinac Modriča
FK Ozren Petrovo
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/02
15:00
|
Bosnijas un Hercegovinas Amatieru reģionālā līga RS – Centar
FK Željezničar Doboj
FK Hajduk Batkuša
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/02
15:00
|
Bosnijas un Hercegovinas Amatieru reģionālā līga RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Kožuhe
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/02
15:00
|
Bosnijas un Hercegovinas Amatieru reģionālā līga RS – Centar
FK Vučijaks Majevac
FK Sloga Dugo Polje
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/02
15:00
|
Bosnijas un Hercegovinas Amatieru reģionālā līga RS – Centar
FK Zvijezda Kakmuž
FK Naša Krila Kostajnica
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/02
15:00
|
Bosnijas un Hercegovinas Amatieru reģionālā līga RS – Centar
FK Željezničar Doboj
FK Hajduk Batkuša
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/02
15:00
|
Bosnijas un Hercegovinas Amatieru reģionālā līga RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Kožuhe
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/02
15:00
|
Bosnijas un Hercegovinas Amatieru reģionālā līga RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Kožuhe
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/02
15:00
|
Bosnijas un Hercegovinas Amatieru reģionālā līga RS – Centar
FK Crvena Zvijezda Obudovac
FK Rudanka
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/02
16:00
|
Igaunija Meistriliiga Sievietes
Flora Tallinas Sievietes
Viimsi JK Women
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/02
16:00
|
Igaunija Meistriliiga Sievietes
Flora Tallinas Sievietes
Viimsi JK Women
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/02
16:00
|
Bahreinas 2. divīzija
Isa pilsēta
A'Ali FC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/02
16:00
|
Igaunija Meistriliiga Sievietes
Flora Tallinas Sievietes
Viimsi JK Women
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/02
16:45
|
Vācijas amatieru Brēmenes līga
Brēmenes SV Werder II
SV Hemelingen
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/02
16:45
|
Vācijas amatieru Brēmenes līga
Brēmenes SV Werder II
SV Hemelingen
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/02
16:45
|
Vācijas amatieru Brēmenes līga
Brēmenes SV Werder II
SV Hemelingen
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/02
17:00
|
Zviedrijas 2. divīzija, Västra Götaland
Varbergs GIF FK
Landveters IR
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/02
17:20
|
Kuveita Kuveitas līga
Al-Arabi Kuveita
al-kuveita
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/02
18:00
|
Islande Urvalsdeild, Sievietes
Þór/KA Akureyri
Throttur Reikjavīka
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/02
18:00
|
Islande Urvalsdeild, Sievietes
Vērtība Reikjavīka
HK/Vikingur
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/02
18:00
|
Islande Urvalsdeild, Sievietes
Þór/KA Akureyri
Throttur Reikjavīka
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/02
18:00
|
Islande Urvalsdeild, Sievietes
Vērtība Reikjavīka
HK/Vikingur
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/02
18:00
|
Islande Urvalsdeild, Sievietes
Vērtība Reikjavīka
HK/Vikingur
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/02
18:00
|
Anglijas Amatieru Premjerlīgas kauss
Totenhema U21
Notingemas mežs U21
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/02
18:00
|
Islande Urvalsdeild, Sievietes
Vērtība Reikjavīka
HK/Vikingur
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/02
18:00
|
Islande Urvalsdeild, Sievietes
Þór/KA Akureyri
Throttur Reikjavīka
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/02
18:30
|
Anglijas premjerlīga
Chelsea
Tottenham Hotspur
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/02
18:30
|
Anglijas premjerlīga
Chelsea
Tottenham Hotspur
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/02
19:00
|
Eiropa UEFA Eiropas līga
Olympique de Marseille
Atalanta
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
04:00
|
Japānas WE-līga, sievietes
Sanfrecce Hiroshima Regina
AC Nagano partneris
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
07:00
|
Nigērijas NLO pirmās divīzijas līga – Akure Center
Glory Boys Fc
Ojodu City Fc
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
07:00
|
Nigērijas NLO pirmās divīzijas līga – Akure Center
Ijebu Atletic Fc
Fly FC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
08:00
|
Rumānijas Amatieru līga 4 Tulcea
ACS Viitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
08:00
|
Rumānijas Amatieru līga 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
08:00
|
Rumānijas Amatieru līga 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
08:00
|
Rumānijas Amatieru līga 4 Tulcea
AS Triumf Cerna
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
08:00
|
Rumānijas Amatieru līga 4 Tulcea
ACS Granitul Babadag
ACS Viitorul Horia
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
08:00
|
Rumānijas Amatieru līga 4 Tulcea
AS Șoimii Topolog
AS Naţional Somova
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
08:00
|
Rumānijas Amatieru līga 4 Tulcea
FC Delta Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 4 Dolj
AFC Știința Celaru
ACS Tractorul Cetate
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
08:00
|
Rumānijas Amatieru līga 4 Tulcea
AS Naţional Somova
AS Viitorul Murighiol
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
08:00
|
Rumānijas Amatieru līga 4 Tulcea
AS Heracleea Enisala
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
08:00
|
Rumānijas Amatieru līga 4 Tulcea
AS Naţional Somova
AS Viitorul Murighiol
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
08:00
|
Rumānijas Amatieru līga 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
08:00
|
Rumānijas Amatieru līga 4 Tulcea
AS Triumf Cerna
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
08:00
|
Rumānijas Amatieru līga 4 Tulcea
ACS Granitul Babadag
ACS Viitorul Horia
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
08:00
|
Rumānijas Amatieru līga 4 Tulcea
AS Șoimii Topolog
AS Naţional Somova
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
08:00
|
Rumānijas Amatieru līga 4 Tulcea
AS Progresul Isaccea
AS Heracleea Enisala
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
08:00
|
Rumānijas Amatieru līga 4 Tulcea
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
AS Șoimii Topolog
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
08:00
|
Rumānijas Amatieru līga 4 Tulcea
FC Delta Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 4 Dolj
AFC Știința Celaru
ACS Tractorul Cetate
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
08:00
|
Rumānijas Amatieru līga 4 Tulcea
ACS Viitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
08:00
|
Rumānijas Amatieru līga 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
08:00
|
Rumānijas Amatieru līga 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/03
08:00
|
Rumānijas Amatieru līga 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/03
08:00
|
Rumānijas Amatieru līga 4 Tulcea
FC Delta Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/03
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
CSC Ghiroda un Giarmata Vii II
ACS Juventus Pişchia
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
ACS Viitorul Bencec
AS Unirea Cerneteaz
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
ACS Viitorul Bencec
AS Unirea Cerneteaz
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
09:00
|
Nigērijas NLO pirmās divīzijas līga – Akure Center
Roro Fc
Buruj Fc
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
09:00
|
Nigērijas NLO pirmās divīzijas līga – Akure Center
Roro Fc
Buruj Fc
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
09:00
|
Nigērijas NLO pirmās divīzijas līga – Akure Center
Hypebuzz FA
Skaista tūre FC
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
09:00
|
Nigērijas NLO pirmās divīzijas līga – Akure Center
Roro Fc
Buruj Fc
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
10:00
|
Polijas III līga, 1. grupa
Pilica Bialobrzegi
Concordia Elbląg
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
10:00
|
Rumānijas amatieru līga Konstancas 4
Știința ACALAB Poarta Alba
CS Agigea
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
10:00
|
Rumānijas amatieru līga Konstancas 4
CS Faruls Tuzla
AS Portugāle Konstanca
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
10:00
|
Rumānijas amatieru līga Konstancas 4
CS Viitorul Harșova
CS Năvodari
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
10:00
|
Rumānijas amatieru līga Konstancas 4
CS Sparta Techirghiol
CS Medgidia
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
10:00
|
Rumānijas amatieru līga Konstancas 4
PSO Murfatlar
CS Eforie
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
10:00
|
Rumānijas amatieru līga Konstancas 4
Știința ACALAB Poarta Alba
CS Agigea
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
10:00
|
Rumānijas amatieru līga Konstancas 4
CS Faruls Tuzla
AS Portugāle Konstanca
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
10:00
|
Rumānijas amatieru līga Konstancas 4
CSC Mihails Kogălniceanu
CS Viktorija Kumpana
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
10:00
|
Austrālija NPL Kvīnslenda, sievietes
Austrumu priekšpilsētas
Brisbenas Roar QAS
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
10:45
|
Austrālijas NPL, Dienvidaustrālija, sieviešu premjerlīga
Adelaidas pilsēta
West Adelaide SC
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
10:45
|
Austrālijas NPL, Dienvidaustrālija, sieviešu premjerlīga
Adelaidas pilsēta
West Adelaide SC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
10:45
|
Austrālijas NPL, Dienvidaustrālija, sieviešu premjerlīga
Adelaidas Universitāte
metro vienots
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
11:00
|
Baltkrievija Vysshaya līga, sievietes
Djuš-Polesgu
Zorka-BSU
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
11:00
|
Austrālijas NPL, Dienvidaustrālija, sieviešu premjerlīga
Sturt Lions
Flinders United Wfc
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
11:00
|
Baltkrievija Vysshaya līga, sievietes
Djuš-Polesgu
Zorka-BSU
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
11:00
|
Baltkrievija Vysshaya līga, sievietes
Djuš-Polesgu
Zorka-BSU
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
11:00
|
Austrālijas NPL, Dienvidaustrālija, sieviešu premjerlīga
Sturt Lions
Flinders United Wfc
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
11:15
|
Mongolijas premjerlīga
Khans Khuns – Erchim FC
Khovd
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
12:00
|
Anglijas Amatieru profesionālās attīstības līga
Bārnslija U21
Hull City U21
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
12:00
|
Anglijas Amatieru profesionālās attīstības līga
Bārnslija U21
Hull City U21
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
12:00
|
Anglijas Amatieru profesionālās attīstības līga
Ipsvičas pilsēta U21
Šefīldas trešdiena U21
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
12:00
|
Anglijas Amatieru profesionālās attīstības līga
Bornmutas U21
Flītvudas pilsētas rezervāts
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
12:00
|
Baltkrievija Vysshaya līga, sievietes
FK Gomeļa
Dinamo Minsk FC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
12:00
|
Rumānijas amatieru līga 6 Prahova
AS Sportul Campina
Tineretul Poienarii Burchii
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
13:00
|
Baltkrievija Vysshaya līga, sievietes
Brestas Dinamo
ABFF WU-19
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
13:00
|
Serbija Amatieru Prva Rasinska Okružna Liga
FK FUD Brus
FK Polet 57 Milutovac
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
13:00
|
Anglijas Amatieru profesionālās attīstības līga
Millwall U21
Wigan Athletic U21
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
13:00
|
Anglijas Amatieru profesionālās attīstības līga
Vatforda U21
Burnley U21
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
13:00
|
Serbija Amatieru Prva Rasinska Okružna Liga
FK FUD Brus
FK Polet 57 Milutovac
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
13:00
|
Anglijas Amatieru profesionālās attīstības līga
Millwall U21
Wigan Athletic U21
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
13:00
|
Baltkrievija Vysshaya līga, sievietes
Brestas Dinamo
ABFF WU-19
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
13:00
|
Nigērijas NLO pirmās divīzijas līga – Akure Center
Olumo Utd FC
Lasegski Football Club
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
13:00
|
Anglijas Amatieru profesionālās attīstības līga
Vatforda U21
Burnley U21
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
13:00
|
Izraēlas Nacionālā līga
Maccabi Yafo Kabiljo
Hapoel Um El Fahem
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
13:30
|
Brazīlija U20 Paranaense – 1. fāze, A grupa
Rolandijas EČ U20
Iraty U20
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
14:00
|
Polijas III līga, 2. grupa
Zavisza Bidgošča
Błękitni Stargard
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
14:00
|
Bulgārijas amatieru Peta liga – BOG Pazardzhik
FK Zenit Vetren dol
FK Benkovski Tsrancha
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
14:00
|
Polijas III līga, 3. grupa
MKP Karīna Gubina
Unia Turza Slaska
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
14:00
|
Polijas III līga, 2. grupa
Zavisza Bidgošča
Błękitni Stargard
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
14:00
|
Rumānijas amatieru līga 7 Prahova
Tricolor Coţofeneşti
AS Podenii Vechi
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
14:05
|
Apvienoto Arābu Emirātu 1. nodaļa
Al Arabi
Al-Taids
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
14:05
|
Apvienoto Arābu Emirātu 1. nodaļa
Al Arabi
Al-Taids
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/03
14:05
|
Apvienoto Arābu Emirātu 1. nodaļa
Al Arabi
Al-Taids
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
14:30
|
Rumānijas amatieru līga Iasi 4
Unirea Alexandru Ioan Cuza
AS Țuțora
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
14:55
|
Apvienoto Arābu Emirātu 1. nodaļa
Al Jazira Al Hamra
Saliedēts
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
15:00
|
Vācija Amatieru A-Jun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Rumānijas Amatieru līga 4 Mehedinti
CS Recolta Dănceu
CS Drobeta 2024
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Bulgārijas amatieru Treta līga – SZ
FC Boruna Tsareva Livada
FC Dunav Lom
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Adrijas Splita
NK Prugovo
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Rumānijas Liga III 2. sērija
AS Voința Limpeziș
ACS Hamangia Baia
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Dambovita 4
FC Flacăra Șuța Seacă
CS Libertatea Urziceanca 1990
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Vācija Amatieru A-Jun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Serbija Amatieru Prva Rasinska Okružna Liga
FK Bošnjane
FK Sloga Ćićevac
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Hargita 4
CS Bradul Zetea
CS Minerul Bălan
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Rumānijas Liga III 2. sērija
AS Voința Limpeziș
ACS Hamangia Baia
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Rumānijas Amatieru līga 4 Mehedinti
CS Pandurii Cerneți
CS Viktorija Vinju Mare
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Adrijas Splita
NK Prugovo
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Serbija Amatieru Prva Rasinska Okružna Liga
FK 13.aprīlis Lomnica
FK Borac Bivolje
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Bulgārijas amatieru Treta līga – SZ
FC Boruna Tsareva Livada
FC Dunav Lom
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Rumānijas Amatieru līga 4 Mehedinti
ACS Viitorul Severin
AS Strehaia
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Rumānijas Amatieru līga 4 Mehedinti
CS Recolta Dănceu
CS Drobeta 2024
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Vācija Amatieru A-Jun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/03
15:00
|
Nigērijas NLO pirmās divīzijas līga – Akure Center
ABU Zaria FC
Standarta futbola klubs
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
15:00
|
Vācija Amatieru A-Jun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
15:00
|
Baltkrievija Vysshaya līga, sievietes
Dņepra Mogiļeva
FC Minsk
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
15:00
|
Polijas III līga, 1. grupa
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legionovia Legionowo
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
15:00
|
Krievijas M-līga
Maskavas Lokomotiv jaunatne
Krasnodaras jaunieši
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
15:00
|
Krievijas M-līga
Maskavas CSKA jaunieši
Rostovas jaunieši
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
15:00
|
Slovākija 2. Līga
MŠK Pučovs
MŠK Žilina B
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
CS Unirea Sânnicolau Mare II
AS Olimpia Lenauheim
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
CS Utvin
AS Inter Foieni
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
AS Olimpia Darova
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
AS Berini
AS Meget Remetea Mare
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
AS Plavi Delia Sânpetru Mare
AS Dedy Mid Viitorul Iecea Mare
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
CS Sânandrei Timiș
AS Vulturii Igriș
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
AS Margina
CS Niščidorfa
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
AS Margina
CS Niščidorfa
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
AS Margina
CS Niščidorfa
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/03
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
ACS Unirea Banloc
CSC Dudeștii Noi
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
ACS Unirea Banloc
CSC Dudeștii Noi
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/03
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
AS Petroman
CSO Deta II
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
AS Bacova
AS Recaș
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
AS Bacova
AS Recaș
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Rumānijas amatieru līga 4 Prahova
ACS Petrosport Ploiești
CSC Bercēni
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Rumānijas Liga III 7. sērija
FC Universitatea Craiova 1948 II
CS Gilortul Târgu Cărbunești
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
AS Unirea Howl
AS Viitorul Iohanisfeld
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
ACS Galaxy Timišoara
AS Avântul Jamu Mare
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
AS Unirea Howl
AS Viitorul Iohanisfeld
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
ACS Galaxy Timišoara
AS Avântul Jamu Mare
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
ACS Kids Sânmihaiu Român
AS Progresul Iecea Mare
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
CS Tormac
CSC Boldur
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
AS Avantul Bobda
CS Unirea Tomnatic
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
AS Tricoul 1 Iunie Timișoara
AS Steaua Bulgăruș
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
AS FC Mureşul Cenad
CS Voința Biled
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
AS FC Mureşul Cenad
CS Voința Biled
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
15:30
|
Somija Ykkönen
KTP
JāPS
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
15:30
|
Somija Ykkönen
KTP
JāPS
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
16:10
|
Austrija 2. Līga
Stripfing/Weiden
SV Licht-Loidl Lafnitz
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
16:30
|
Vācijas Bundeslīga, sievietes
Wolfsburg
Koln
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
16:30
|
Vācija Amatieru A-Jun-BL S/SW
1. FC Nürnberg U19
1. FC Heidenheim U19
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
16:30
|
Vācija Amatieru A-Jun-BL S/SW
1. FC Nürnberg U19
1. FC Heidenheim U19
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
16:30
|
Vācija Amatieru A-Jun-BL S/SW
1. FC Nürnberg U19
1. FC Heidenheim U19
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
16:30
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Zadarska
NŠK Sv. Mihovils Ugljans-Pašmans
NK Raštane
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
16:30
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Zadarska
NŠK Sv. Mihovils Ugljans-Pašmans
NK Raštane
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
16:30
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Zadarska
NŠK Sv. Mihovils Ugljans-Pašmans
NK Raštane
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
16:45
|
Apvienoto Arābu Emirātu AAE līgas kauss
Al-Vahda FC
Al-Ain
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
17:00
|
Vācija Bādenes Virtembergas amatieru Oberlīga
FC Nöttingen
FC Denzlingen
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
17:00
|
Vācija Amatieru Bayernliga Nord
DJK Ammerthal
SC Eltersdorfa
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
17:00
|
Dānija Amatieru Danmarksserien
B 1908
Næstved IF
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
17:00
|
Austrijas amatieru reģionālās līgas centrs
Deutschlandsberger SC
TuS Bad Gleichenberg
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
17:00
|
Vācija Amatieru Oberlīga NOFV Süd
VfB Auerbahs
SV 09 Arnštate
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
17:00
|
Dānija Amatieru Danmarksserien
Værebro BK
AB Tarnby
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
17:00
|
Vācijas amatieru Brēmenes līga
OSC Bremerhaven
SG Aumunds Vegesaks
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
17:00
|
Dānija Amatieru Danmarksserien
B 1908
Næstved IF
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/03
17:00
|
Vācijas amatieru Brēmenes līga
OSC Bremerhaven
SG Aumunds Vegesaks
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
17:00
|
Dānija Amatieru Danmarksserien
Vejlby-Risskov IK
B. 1913
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
17:00
|
Vācija Amatieru Oberlīga NOFV Süd
VfB Auerbahs
SV 09 Arnštate
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
17:00
|
Vācija Amatieru Bayernliga Nord
1. SC Feucht
Neidrossenfelds
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
17:00
|
Zviedrijas 2. divīzija, Sodra Götaland
Räppe GoIF
Nosabijs IF
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
17:00
|
Lietuvas LFF kauss
BE1 Nr
Ekranas Paņeveža
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
17:00
|
Dānija Amatieru Danmarksserien
Værebro BK
AB Tarnby
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
17:00
|
Zviedrija Ettana, Norra
IFK Stocksund
Tabijs FK
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
17:00
|
Dānijas 2. divīzija
Nykobing FC
Esbjerg
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
17:00
|
Vācija Amatieru Bayernliga Nord
DJK Ammerthal
SC Eltersdorfa
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
17:00
|
Austrijas amatieru reģionālās līgas centrs
SC Weiz
Junge Wikinger Ried
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
17:00
|
Austrijas amatieru reģionālās līgas centrs
SV Allerheiligen
Vorvērts Šteirs
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
17:30
|
Vācijas amatieru Brēmenes līga
FC Oberneuland
BTS Neištate
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
17:30
|
Beļģijas Rezerves līga 1A
KMSK Deinzes rezervāts
KV Kortrijk rezervāts
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/03
17:30
|
Beļģijas Rezerves līga 1A
Jeugd Patro Eisden Maasmechelen
Lommel SK rezervāts
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
17:30
|
Beļģijas Rezerves līga 1A
KMSK Deinzes rezervāts
KV Kortrijk rezervāts
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
17:30
|
Beļģijas Rezerves līga 1A
AS Eipenas rezervāts
Jeugd Royal Francs Borains
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
17:30
|
Ungārija Amatieru BLSZ I. osztály
Ļoti JA
ASR Gázgyár
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
17:30
|
Ungārija Amatieru BLSZ I. osztály
Ļoti JA
ASR Gázgyár
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
17:30
|
Ungārija Amatieru BLSZ I. osztály
Ļoti JA
ASR Gázgyár
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
18:00
|
Anglijas Amatieru Premjerlīgas 2, 1. divīzija
Chelsea U21
Braitona U21
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
18:00
|
Anglijas Amatieru Premjerlīgas 2, 1. divīzija
West Ham U21
Blackburn Rovers U21
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
18:00
|
Beļģijas Rezerves līga 1A
RWD Molenbēkas rezervāts
SK Lierse rezervāts
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
18:00
|
Anglijas Amatieru Premjerlīgas 2, 1. divīzija
West Ham U21
Blackburn Rovers U21
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
18:00
|
Anglijas Amatieru Premjerlīgas 2, 1. divīzija
Arsenāls U21
Manchester United U21
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
18:00
|
Anglijas Amatieru Premjerlīgas 2, 1. divīzija
Chelsea U21
Braitona U21
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
18:00
|
Anglijas Amatieru profesionālās attīstības līga
Colchester United U21
Charlton Athletic U21
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
18:00
|
Urugvajas Primera divīzija
Liverpūle UY
Penarol
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
18:00
|
Ungārija NB I, sievietes
MOL Vidi FC
MTK Ungārija
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
18:30
|
Vācija Bundeslīga
Hoffenheima
RB Leipciga
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
18:30
|
Vācija Bundeslīga
Hoffenheima
RB Leipciga
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
19:00
|
Gibraltāra futbola līga
Mančestra 62
St Joseph's FC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
21:00
|
Maltas Premjerlīga
Valletta
Gudja United
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
22:00
|
ASV MLS Next Pro
Inter Maiami CF II
Ņujorkas Red Bulls II
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
23:00
|
Mexico Liga MX, sievietes, Clausura
Necaxa
Sanluisas vieglatlētika
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/03
23:00
|
Portugāles amatieru Santo Tirso čempionāts
FC Burgães
AMCH gredzens
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/03
23:00
|
Portugāles amatieru Santo Tirso čempionāts
CPRJ Água Longa
AB 92
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
23:00
|
Portugāles amatieru Santo Tirso čempionāts
FC Burgães
AMCH gredzens
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/03
23:30
|
ASV MLS Next Pro
Atlanta United 2
Ņujorkas FC II
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
00:30
|
Jaunzēlandes Nacionālā līga
Dunedin City Royals FC
FC Twenty 11
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
00:30
|
Jaunzēlandes Nacionālā līga
Dunedin City Royals FC
FC Twenty 11
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
00:30
|
Jaunzēlandes Nacionālā līga
Dunedin City Royals FC
FC Twenty 11
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
02:30
|
Jaunzēlandes Nacionālā līga
Miramar Rangers
Napier City Rovers
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
02:30
|
Jaunzēlandes Nacionālā līga
Krastmala Karori
Velingtonas Fīniksas rezervāts
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
02:45
|
Jaunzēlandes Nacionālā līga
Kraistčērčas United
Piekrastes gars
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
02:45
|
Jaunzēlandes Nacionālā līga
Kenterberijas AFC universitātes
Kašmira tehniskais
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
03:00
|
Jaunzēlandes Nacionālā līga
FK Petone
Ziemeļvelingtonas AFC
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
03:00
|
Jaunzēlandes Nacionālā līga
Manurewa AFC
Hamiltonas Wanderers AFC
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
03:00
|
Austrālijas Viktorijas PremjerlīgaSievietes
Dienvidu Melburnas FC
Boroondara ērgļi
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
03:00
|
Jaunzēlandes Nacionālā līga
Manurewa AFC
Hamiltonas Wanderers AFC
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
03:00
|
Jaunzēlandes Nacionālā līga
līča olimpiāde
Taurangas pilsētas AFC
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
03:00
|
Austrālija NPL, Viktorija
Zaļā gulta
St Albans Svētie
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
03:00
|
Jaunzēlandes Nacionālā līga
Austrumu priekšpilsētas
Birkenhead United
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
03:00
|
Jaunzēlandes Nacionālā līga
Manurewa AFC
Hamiltonas Wanderers AFC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
03:00
|
Jaunzēlandes Nacionālā līga
līča olimpiāde
Taurangas pilsētas AFC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
03:30
|
Jaunzēlandes Nacionālā līga
Island Bay United
Velingtonas olimpiāde
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
04:00
|
Austrālija NPL, Tasmānija
South Hobart
Riversaidas Olimpiskā FC
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
04:00
|
Austrālija NPL, Tasmānija
South Hobart
Riversaidas Olimpiskā FC
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
04:00
|
Japānas Nadešiko līga, div. 1, sievietes
Viamaterras Miyazaki
AS Harima Albion
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
04:30
|
Austrālija NPL, Tasmānija
Clarence Zebras FC
Glenorchy bruņinieki
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
04:30
|
Austrālijas NPL, Jaunās Dienvidvelsas ziemeļi
Maitland F.C.
Čārlstaunas pilsēta
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
04:30
|
Austrālija NPL, Tasmānija
Clarence Zebras FC
Glenorchy bruņinieki
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
05:00
|
Jaunzēlandes Nacionālā līga
Rietumkrasta Rangers FC
Melville United A.F.C.
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
05:00
|
Jaunzēlandes Nacionālā līga
Rietumkrasta Rangers FC
Melville United A.F.C.
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
05:00
|
Austrālijas Viktorijas PremjerlīgaSievietes
Moreland Zebras
FC Bulleen Lions
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
05:30
|
Austrālijas NPL, Dienvidaustrālija
Uz kalniem
Adelaidas olimpiāde
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
05:30
|
Austrālijas NPL, Dienvidaustrālija
Uz kalniem
Adelaidas olimpiāde
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
06:00
|
Austrālija NPL, Viktorija
South Melbourne
Avondale FC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
06:30
|
Austrālija NPL, Tasmānija
Launceston United Soccer Club
Launceston City
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
06:30
|
Austrālijas NPL, Jaunās Dienvidvelsas ziemeļi
Cooks Hill United
Edgeworth Eagles FC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
06:30
|
Austrālijas NPL, Jaunā Dienvidvelsa
Sazerlendas haizivis
Rockdale City Suns
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
07:00
|
Austrālijas NPL, Rietumaustrālija
Floreata Atēna
Balcatta
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
07:00
|
Austrālijas NPL, Rietumaustrālija
Stirlinga lauvas
Pērtas RedStar FC
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
07:00
|
Nigērijas NLO pirmās divīzijas līga – Akure Center
Synergy Ultimate sporta klubs
Plašpilsētas futbola klubs
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
07:00
|
Austrālija NPL, Viktorija
Heidelbergas United
Manningham United Blues
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
07:00
|
Austrālija NPL, Viktorija
Port Melburnas haizivis
Dandenongas pilsēta
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
07:00
|
Austrālijas NPL, Rietumaustrālija
Floreata Atēna
Balcatta
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
07:00
|
Austrālijas NPL, Rietumaustrālija
Fremantles pilsēta
Pērtas Glory jaunieši
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
07:00
|
Austrālija NPL, Viktorija
Heidelbergas United
Manningham United Blues
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
07:30
|
Austrālijas NPL, Dienvidaustrālija
Ziemeļaustrumu MetroStars
Dienvidadelaidas Panthers FC
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
07:30
|
Austrālijas NPL, Jaunās Dienvidvelsas ziemeļi
Valentīna FC
Broadmeadow Magic FC
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
07:30
|
Austrālijas NPL, Dienvidaustrālija
Ziemeļaustrumu MetroStars
Dienvidadelaidas Panthers FC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
07:30
|
Austrālijas NPL, Dienvidaustrālija
Adelaidas apvienotā jaunatne
Adelaidas komētas
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
07:30
|
Austrālijas NPL, Jaunās Dienvidvelsas ziemeļi
Valentīna FC
Broadmeadow Magic FC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Braila 5
FC Tufeşti
ACS Romgal Romanu
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Braila 5
ACS Gloria Movila Miresii
AS Spicul Râmnicelu
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Braila 5
CS Dynamic Unirea
ACS Communal Cazasu II
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Dambovita 5
AFC Viitorul Dobra
ACS Voința Crețu
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Dambovita 5
AS Luceafărul Poiana
FC Steagu Roșu Colacu
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Dolj
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
ACSO Filiași II
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 4 Botoșani
AS Unirea Săveni
ACS Unirea Curtesti
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 4 Botoșani
AS Sportivul Trustesti
Soimii Baluseni
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Galati 5
Zorile Griviša
ACS Luceafărul Berești
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Galati 5
Prutul Vlădești
AS Siretul Piscu
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Čehija U19 1. divīzija
Slovan Liberec U19
Sparta Praha U19
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Dambovita 5
AS Olimpia Picior De Munte
AFC sacīkstes
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Dambovita 5
ACS Gloria Bucșani
AS Voința Adânca
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Polijas amatieru līga Okręgova – Varšava I
Znicz II Pruszków
Progres Warszawa
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 6 Teleorman
ACS Oltul Plopii Slaviesti
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Dolj
ACS Vulturul Cernătești
ACS Standarta Krajova
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Talpa
ACS Sporting Videle
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 6 Teleorman
AS Tineretul Radoiești
CS Olimpia Dobrotești 2023
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 7 Prahova
Unirea Brăteşti
AS Tineretul Loloiasca
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Konstancas 5
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Konstancas 5
AS Progresul Osmancea
AS Constructorul Topaisar
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Viitorul Gratia
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 6 Teleorman
AS Dinamo Bogdana
AS Old Boys Aleksandrija
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 6 Teleorman
CS Vitanesti
AS Oltul Beciu
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 6 Teleorman
AS Teleormanul Troianul
CS Flacăra Contești
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Calarasi 5
AS Beļciugatele
AS Unirea Spanțov
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Calarasi 5
AFC Voința Chiselet
AS Avantul Luica
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Braila 4
AS Tricolorul Lanurile
CS Făurei
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 7 Prahova
Krikovuls Čočīni
AS Rapid Sălciile
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 7 Prahova
Podgorija Vadu Săpat
AS Voinţa Călugăreni
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 4 Dolj
ACS Tineretul Poiana Mare
ACS Știința Cerat
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Dolj
CS Triumf Barca
ACS Avantul Rast
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Dolj
CS Fulgerul Mârșani
AS Progresul Castranova
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Dolj
ACS Energia Radomir
ACS Victoria Bratovoești
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Dolj
AS Viitorul Țuglui
AS Știința Calopăr
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Dolj
AS Viitorul Terpezita
ACS Sarja Robănești
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Dolj
AS Viitorul Lăcrița
AS Flacăra Drăgotești
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Dolj
ACS Unirea Vela
CS Carcea II
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Dolj
ACS Viitorul Predești
ACS Viitorul Ghercești
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Dolj
ACS Voința Rasnic
ACS Valea Fântânilor
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru līga Valcea 4
ACS Viitorul Budești
ACS Viitorul Mateești
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru līga Valcea 4
ACS Oltul Ionești
CS Mădulari
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Konstancas 5
CS Gloria Albești II
AS Chirnogeni
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Dambovita 5
FC Lungulețu
AS Știinta Finta
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Dolj
AFC Milānas akadēmija
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
Viktoruls Fulga
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Braila 4
AFC Viitorul Galbenu
ACS Viktorija Trajana
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Čehija U19 1. divīzija
Slovan Liberec U19
Sparta Praha U19
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 4 Alba
CS FC Lopadea Noua
ACS Spicul Daia Română
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 4 Alba
AS Hidromecanica Șugag
CS CIL Blajs
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru līga 4 Gorj
AS Petrolul Stoina
CS Internațional Bălești
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Braila 5
FC Tufeşti
ACS Romgal Romanu
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Braila 5
ACS Gloria Movila Miresii
AS Spicul Râmnicelu
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Braila 5
CS Dynamic Unirea
ACS Communal Cazasu II
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Braila 5
AS Stanriz Stăncuța
CS Dunărea Gropeni
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Dolj
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
ACSO Filiași II
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Dambovita 5
AFC Viitorul Dobra
ACS Voința Crețu
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Dambovita 5
AS Luceafărul Poiana
FC Steagu Roșu Colacu
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Galati 5
Zorile Griviša
ACS Luceafărul Berești
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Galati 5
Prutul Vlădești
AS Siretul Piscu
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Galati 5
ACS Mălina Smârdan
Inter 2000 Tudors Vladimiresku
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Galati 5
AS Viitorul Costache Negri
CSL Foresta Șendreni
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Hunedoara
ACS Minerul Uricani
CSM Mihai Viteazu Vulcan
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Hunedoara
AS Viktorija Kalana
CSM Deva II
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 4 Botoșani
FK Epureni
ACS Inter Dorohoi
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 4 Botoșani
AS Unirea Săveni
ACS Unirea Curtesti
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 4 Botoșani
AS Sportivul Trustesti
Soimii Baluseni
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 4 Botoșani
FC Viitorul Borzeşti
ACS ProSport Varful Campului
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Braila 5
ACS Voința Plopu
AFC Urleasca
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Braila 5
AS Siretul Vadeni
ACS Viktorija Trajana II
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Viitorul Gratia
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 6 Teleorman
AS Dinamo Bogdana
AS Old Boys Aleksandrija
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Calarasi 5
AS Beļciugatele
AS Unirea Spanțov
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Calarasi 5
AFC Voința Chiselet
AS Avantul Luica
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Galati 5
AS Râzeșii Valea Mărului
FC Victoria Slobozia Conachi
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru līga 4 Gorj
CS Unirea Țînțăreni
CS Vulturii Fărcășești
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru līga Valcea 4
ACS Minerul Costeşti
ACS Atletic Drăgășani
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru līga Valcea 4
ACSSC Chimia 1973 Râmnicu Vâlcea
ASFC Păușești Otăsău
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 4 Dolj
ACS Tineretul Poiana Mare
ACS Știința Cerat
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Konstancas 5
AS Avântul Comana
AS Șoimii Topraisar
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Dambovita 5
AS Dragomirești
ACS Gura Ocniței
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Dambovita 5
AS Victoria Comisani
AS Vânătorul 2015 Rățoaia
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Dambovita 5
AS Olimpia Picior De Munte
AFC sacīkstes
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Dambovita 5
AFC Unirea Colibași
CS Comunal Valea Lungă
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Dambovita 5
AS Sportul Lucieni
AS Luceafărul Dărmănești
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Dambovita 5
ACS Gloria Bucșani
AS Voința Adânca
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Dambovita 5
AFC Olimpia Marcesti
ACS Dinamo Odaia Turcului
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Dambovita 5
CS Viitorul Cojasca
FC Ravens Corbii Mari
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Dambovita 5
AS Flacăra Zavoiu
FC Luceafărul Bolovani
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru līga Valcea 4
CS Lotru Brezoi
ACS Foresta Mălaia
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru līga Valcea 4
ACS Unirea Tomșani
AFC Băbeni
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru līga Valcea 4
ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea
CS Oltețul Alunu
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 7 Prahova
Progresul Boldeşti Grădiştea
Şoimii Apostolache
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 7 Prahova
Krikovuls Čočīni
AS Rapid Sălciile
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 7 Prahova
Voinţa Vadu Părului
Savāc Dumbravu
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 7 Prahova
AS Unirea Lacul Turcului
Viitorul Pantazi
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Dambovita 5
AS Victoria 2018 Văcărești
CS Viitorul Aninoasa
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Braila 4
ACS Communal Cazasu
ACS Sportul Chișcani
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Braila 4
AS Tricolorul Lanurile
CS Făurei
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Hunedoara
ACS Șoimul Băița
CSM Dacia Orăștie 2010
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Bacau 4
AS Viitorul Dămienești
CSM Moinești
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Bacau 4
CS Faraoani
AFC Unirea Bacău
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru līga Valcea 4
ACS Viitorul Budești
ACS Viitorul Mateești
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru līga Valcea 4
ACS Oltul Ionești
CS Mădulari
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Braila 4
ACS Viitorul Insurăței
CS atbalstītāju klubs Brăila
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Dambovita 5
FC Lungulețu
AS Știinta Finta
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Dambovita 5
ACS Unirea Ungureni
FC Viitorul IL Caragiale
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Dolj
AFC Milānas akadēmija
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Dolj
ACS Viitorul Seaca de Câmp
AS Viitorul mape
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Dolj
CS Sporting Leu
ACS Viitorul Teasc
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Dolj
CS Fulgerul Mârșani
AS Progresul Castranova
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Dolj
AFC Coșoveni
ACS Unirea Tâmburești
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Dolj
ACS Energia Radomir
ACS Victoria Bratovoești
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Dolj
AS Viitorul Țuglui
AS Știința Calopăr
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Dolj
AS Viitorul Terpezita
ACS Sarja Robănești
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Dolj
ACS Știința Cerat II
ACS Desnatuiul Giurgița
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Dolj
AS Viitorul Lăcrița
AS Flacăra Drăgotești
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Dolj
ACS Unirea Vela
CS Carcea II
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Dolj
ACS Viitorul Predești
ACS Viitorul Ghercești
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Dolj
ACS Voința Rasnic
ACS Valea Fântânilor
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Dolj
CS Sopot
AS Betis Craiova
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Polijas amatieru līga Okręgova – Varšava I
Znicz II Pruszków
Progres Warszawa
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Valea Cireșului
CS Viitorul Drăgănești De Vede
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 6 Teleorman
AS Tineretul Radoiești
CS Olimpia Dobrotești 2023
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Dolj
ACS Vulturul Cernătești
ACS Standarta Krajova
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Dolj
ACS Inter Secui
ACS Victoria Călărași
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Dolj
ACS Știința Malu Mare
ACS Preajba
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Konstancas 5
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 6 Teleorman
ACS Oltul Plopii Slaviesti
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru līga 4 Gorj
AS Petrolul Stoina
CS Internațional Bălești
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Dambovita 5
AFC Viitorul Dobra
ACS Voința Crețu
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 7 Prahova
Krikovuls Čočīni
AS Rapid Sălciile
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Dolj
AFC Coșoveni
ACS Unirea Tâmburești
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Dolj
ACS Energia Radomir
ACS Victoria Bratovoești
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Dolj
ACS Voința Rasnic
ACS Valea Fântânilor
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Calarasi 5
AFC Voința Chiselet
AS Avantul Luica
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
Viktoruls Fulga
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Dolj
ACS Vulturul Cernătești
ACS Standarta Krajova
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 7 Prahova
Unirea Brăteşti
AS Tineretul Loloiasca
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Talpa
ACS Sporting Videle
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
08:00
|
Čehija U19 1. divīzija
Slovan Liberec U19
Sparta Praha U19
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 4 Elite Mureș
ACS A&A Grup Târnăveni
ACS Mureșul Rușii Munți
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 4 Elite Mureș
AS Câmpia Râciu
ACS Mureșul Luduș
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Ganas Kintampo zona
Kimtampo Diamond FC
Kintampo Top Talent FC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 4 Elite Mureș
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor
AS Chimica Târnăveni
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 4 Elite Mureș
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor
AS Chimica Târnăveni
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 7 Prahova
AS Avântul Cerașu
AS Tineretul Poiana Vărbilău
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 7 Prahova
Viitorul Iordăcheanu
Unirea Tricolor Lipăneşti
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Prahova
Carpaţi MEFIN Sinaia
AS Targşorul Vechi Stăncești
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 4 Elite Mureș
CS Iernut
ASA Târgu Mureş
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 4 Elite Mureș
CS Iernut
ASA Târgu Mureş
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Polijas amatieru līga Okręgova – Varšava I
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
PKS Radość Warszawa
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Polijas amatieru līga Okręgova – Varšava I
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
PKS Radość Warszawa
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 6 Prahova
Flacăra Filipeşti no Targas
AS Gorgota
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 6 Prahova
CS Avântul Măgureni
Prahova Tinosu
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 6 Prahova
Flacăra Filipeşti no Targas
AS Gorgota
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 6 Prahova
CS Avântul Măgureni
Prahova Tinosu
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 4 Elite Mureș
ACS Academica Transilvania Târgu Mureș
ASF Pogăceaua
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 6 Prahova
Avantuls Tomšani
Ştiinţa Albeşti
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 6 Prahova
FC Steaua Sângeru
AS Viitorul Colceag
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 6 Prahova
Progresul Coslegi
FC Unirea Valea Dulce
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 6 Prahova
Real Boys Valenii de Munte
Luceafărul Drajna
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 6 Prahova
CS Bucov Pleasa
Uzvarētājs 2018 Ceptura
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 6 Prahova
Voinţa 2009 Gornet
Viktorija Fantānele
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 6 Prahova
Tirāna Homoraciu
FC Vulturul Zănoaga
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 6 Prahova
FC Steaua Sângeru
AS Viitorul Colceag
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 6 Prahova
Tirāna Homoraciu
FC Vulturul Zănoaga
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 6 Prahova
Real Boys Valenii de Munte
Luceafărul Drajna
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 6 Prahova
CS Bucov Pleasa
Uzvarētājs 2018 Ceptura
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 6 Prahova
Voinţa 2009 Gornet
Viktorija Fantānele
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 6 Prahova
Progresul Coslegi
FC Unirea Valea Dulce
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 6 Prahova
Progresul Coslegi
FC Unirea Valea Dulce
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 6 Prahova
Tirāna Homoraciu
FC Vulturul Zănoaga
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 6 Prahova
Real Boys Valenii de Munte
Luceafărul Drajna
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 6 Prahova
Voinţa 2009 Gornet
Viktorija Fantānele
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 6 Prahova
Avantuls Tomšani
Ştiinţa Albeşti
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 6 Prahova
FC Steaua Sângeru
AS Viitorul Colceag
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 6 Prahova
Progresulas Josas province
AS Voința Adunați
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 4 Elite Mureș
CSM Sigišoara
AS Gaz Metan Danes
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 6 Prahova
Viitorul Proviţa de Sus
AS Viitorul Ţipăreşti
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 6 Prahova
FC Muscelul Campina
ACS Caraimanul Busteni
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 6 Prahova
Flacăra Mălăieşti
ACS DP Cornu II
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 6 Prahova
ACS Progresul Aluniş
CS Şotrile
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 6 Prahova
Viitorul Proviţa de Sus
AS Viitorul Ţipăreşti
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 4 Elite Mureș
CSM Sigišoara
AS Gaz Metan Danes
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 6 Prahova
Progresulas Josas province
AS Voința Adunați
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 6 Prahova
FC Muscelul Campina
ACS Caraimanul Busteni
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 6 Prahova
Flacăra Mălăieşti
ACS DP Cornu II
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas amatieru līga 6 Prahova
AS Sportul Campina
Tineretul Poienarii Burchii
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 4 Elite Mureș
ACS Sâncrai Nazna
ACS Atletic Târgu Mureș
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 4 Elite Mureș
ACS Miercurea Nirajului
PSO Sângeorgiu de Pădure
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
08:15
|
Čehija U19 1. divīzija
Dukla Praha U19
Slavia Praha U19
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
08:30
|
Austrālijas NPL, Jaunā Dienvidvelsa
St George Saints FC
Sidnejas olimpiāde
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
09:00
|
Slovākija U19
MFK Dukla Banská Bystrica U19
DAC Dunajská Streda U19
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
09:00
|
Slovākija U19
FK Pohronie U19
MFK Zemplín Michalovce U19
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
09:00
|
Slovākija U19
1. FC Tatran Prešov U19
MFK Ružomberok U19
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
09:00
|
Slovākija U19
ŠK Slovan Bratislava U19
Spartak Trnava U19
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
09:00
|
Slovākija 1. Līga, Sievietes
ŠK Slovan Bratislava
Spartak Trnava
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
09:00
|
Austrālijas NPL, Jaunā Dienvidvelsa
Blacktown City FC
NWS Spirit FC
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
09:00
|
Austrālijas NPL, Jaunā Dienvidvelsa
Marconi ērzeļi
Hills Brumbies
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
09:00
|
Turcija U19 Lig, Elit B
Bayrampasa Spor AS U19
Fatihs Karagumruks U19
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
09:00
|
Rumānijas amatieru līga Buzau 5
AS Unirea Largu
AS Tricolorul Gălbinași
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
09:00
|
Rumānijas amatieru līga Buzau 5
AS Voința Căldărăști
AS Săhăteni
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
09:00
|
Rumānijas amatieru līga Buzau 5
AS Avântul Zărnești
AS Viitorul Știubei
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
09:00
|
Vācija Amatieru A-Jun-BL N/NE
Brēmenes SV Werder U19
Kārlis Zeiss Jēna U19
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
09:00
|
Rumānijas amatieru līga Buzau 5
AS Săhăteni Vintileanca
AS Sporta klubs Vernesti
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
09:00
|
Rumānijas amatieru līga Buzau 5
AS Unirea Mărăcineni
AS Viktorija Buda
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
09:00
|
Rumānijas amatieru līga Buzau 5
AS Voința Căldărăști
AS Săhăteni
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
09:00
|
Rumānijas amatieru līga Buzau 5
AS Olimpia Pogoanele
AS FC Glodeanu Silistea
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
09:00
|
Rumānijas amatieru līga Buzau 5
AS Avântul Zărnești
AS Viitorul Știubei
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
09:00
|
Vācija Amatieru A-Jun-BL Rietumi
FC Viktoria Köln U19
Vācija Aachen U19
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
09:00
|
Turcija U19 Lig, Elit B
Altaja SK U19
Pendikspor U19
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
09:00
|
Vācija Amatieru A-Jun-BL N/NE
Brēmenes SV Werder U19
Kārlis Zeiss Jēna U19
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
09:00
|
Rumānijas amatieru līga Buzau 5
AS Recolta Blajani
AS Rapid Mătești
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
09:00
|
Rumānijas amatieru līga Buzau 5
AS Unirea Largu
AS Tricolorul Gălbinași
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
09:00
|
Vācija Amatieru A-Jun-BL N/NE
FC Hansa Rostock U19
Drēzdenes Dinamo U19
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
09:00
|
Čehija U19 1. divīzija
Mlada Boleslav U19
FC Zbrojovka Brno U19
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
09:00
|
Slovākija 1. Līga, Sievietes
ŠK Slovan Bratislava
Spartak Trnava
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
09:00
|
Slovākija U19
FK Pohronie U19
MFK Zemplín Michalovce U19
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
09:00
|
Slovākija U19
1. FC Tatran Prešov U19
MFK Ružomberok U19
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
09:00
|
Rumānijas amatieru līga Galati 4
CSC Progresul Munteni
Siretul Cosmești
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
09:00
|
Rumānijas amatieru līga Galati 4
AS Victoria Independența
Voința Cudalbi 2015
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
09:00
|
Austrālijas NPL, Jaunā Dienvidvelsa
Marconi ērzeļi
Hills Brumbies
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
09:00
|
Turcija U19 Lig, Elit B
Bayrampasa Spor AS U19
Fatihs Karagumruks U19
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
09:00
|
Turcija U19 Lig, Elit B
Goztepe U19
Adanaspor U19
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
09:00
|
Slovākija U19
MFK Dukla Banská Bystrica U19
DAC Dunajská Streda U19
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
09:00
|
Slovākija U19
ŠK Slovan Bratislava U19
Spartak Trnava U19
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
09:00
|
Vācija Amatieru A-Jun-BL N/NE
FC Hansa Rostock U19
Drēzdenes Dinamo U19
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
09:00
|
Rumānijas amatieru līga Buzau 5
AS Olimpia Pogoanele
AS FC Glodeanu Silistea
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
09:00
|
Vācija Amatieru A-Jun-BL N/NE
Brēmenes SV Werder U19
Kārlis Zeiss Jēna U19
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
09:00
|
Austrālijas NPL, Jaunā Dienvidvelsa
Marconi ērzeļi
Hills Brumbies
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
09:00
|
Lietuva Pirma Lyga
Ekranas Paņeveža
BE1 Nr
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
09:00
|
Čehija U19 1. divīzija
Mlada Boleslav U19
FC Zbrojovka Brno U19
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
09:00
|
Slovākija 1. Līga, Sievietes
ŠK Slovan Bratislava
Spartak Trnava
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
09:00
|
Slovākija U19
MFK Dukla Banská Bystrica U19
DAC Dunajská Streda U19
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
09:00
|
Slovākija U19
FK Pohronie U19
MFK Zemplín Michalovce U19
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
09:00
|
Slovākija U19
MŠK Žilina U19
VSS Košice U19
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
09:00
|
Slovākija U19
1. FC Tatran Prešov U19
MFK Ružomberok U19
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
09:00
|
Čehija U19 1. divīzija
FC Trinity Zlín U19
MFK Karviná U19
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
09:00
|
Ganas GAED 3. divīzija — 1. zona
FC Great Farcos
FC Haatso Crystal Palace
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
09:00
|
Serbijas amatieru Borska Okružnas līga
FK Mala Vrbica
FK Uroviča
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
09:00
|
Serbijas amatieru Borska Okružnas līga
FK Mala Vrbica
FK Uroviča
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
09:00
|
Serbijas amatieru Borska Okružnas līga
FK Miloševo
FK Radnički Klokočevac
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
09:15
|
Austrālijas NPL, Jaunā Dienvidvelsa
Sentdžordžsitijas FA
Manly United FC
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
09:30
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Teleorman
AS Tineretul Silistea
AS Tineretul Ciolanesti 2024
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
09:30
|
Igaunija Esiliiga B
Läänemaa JK Haapsalu
TJK leģions
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
09:30
|
Igaunija Esiliiga B
Jõhvi FC Phoenix
Pērnavas Jalgpalliklubi
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
09:30
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Teleorman
CS Flacara Calinesti
AS Rapid Urluiu
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
09:30
|
Igaunija Esiliiga
Vīmsi JK
JK Tabasalu
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
09:30
|
Igaunija Esiliiga B
Jõhvi FC Phoenix
Pērnavas Jalgpalliklubi
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
09:30
|
Igaunija Esiliiga B
Läänemaa JK Haapsalu
TJK leģions
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
10:00
|
Pasaules Amerikas karaļu līga
Karību jūras galaktika
Raniza FC
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
10:00
|
Horvātija 1. HNLŽ
ŽNK Dinamo Zagreb
ŽNK Osijek
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
10:00
|
Pasaules Amerikas karaļu līga
Persiešu FC
Īsts Titāns
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
10:00
|
Pasaules Amerikas karaļu līga
Karību jūras galaktika
Raniza FC
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
10:00
|
Pasaules Amerikas karaļu līga
Persiešu FC
Īsts Titāns
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
10:00
|
Pasaules Amerikas karaļu līga
Karību jūras galaktika
Raniza FC
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
10:00
|
Portugāles līga Portugāles 2
Feirense
Leirijas savienība
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
10:00
|
Portugāles sieviešu nacionālais čempionāts
Sacīkšu spēka futbola klubs
famalicao
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
10:00
|
Pasaules Amerikas karaļu līga
Persiešu FC
Īsts Titāns
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
10:00
|
Pasaules Amerikas karaļu līga
Karību jūras galaktika
Raniza FC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
10:00
|
Ganas Kintampo zona
Jema Marvelous FC
Kintampo Sharp Arrows FC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
10:30
|
Zviedrijas 2. divīzija, Norra Svēlande
FC Gute
Falu BS FK
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
11:00
|
Polijas CLJ
Widzew Łódź U19
Odra Opole U19
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
11:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Ialomita
Spicul Vladeni
Viitorul Valea Ciorii
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
11:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Ialomita
Recolta Săveni
Glorija Ograda
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
11:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Caras Severin
AS Viitorul Cărbunari
AS Steaua 2018 Prigor
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
11:00
|
Moldovas Superlīga
FC Petrocub Hîncesti
Dacia Buiucani
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
11:00
|
Vācija Amatieru Oberlīga NOFV Nord
Ankers Vismārs
Teniss Borussia Berlin
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
11:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Caras Severin
AS Viitorul Cărbunari
AS Steaua 2018 Prigor
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
11:00
|
Horvātija Prva NL Junior
NK Slaven Belupo U19
HNK Rijeka U19
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
11:00
|
Vācijas amatieru reģionālā Nordost
FC Carl Zeiss Jena
VSG Altglienicke
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
11:00
|
Anglijas Amatieru Premjerlīgas 2, 1. divīzija
U21 lasīšana
Middlesbrough U21
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
11:00
|
Vācija Amatieru A-Jun-BL N/NE
Braunšveigas Eintracht U19
Hamburger SV U19
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
11:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Ialomita
Spicul Vladeni
Viitorul Valea Ciorii
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
11:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Ialomita
FK Movila
FC Victoria Bordeaux
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
11:00
|
Rumānijas amatieru līga Hargita 5
CS Bastya Lăzarea
AS Mohos Lăzărești
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
11:00
|
Polijas CLJ
Widzew Łódź U19
Odra Opole U19
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
11:00
|
Rumānijas amatieru līga Hargita 5
AS Dr. Lukacs Mihaly Plăieșii de Jos
AS Csikszentmarton SE Sanmartin
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
11:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Ialomita
Recolta Săveni
Glorija Ograda
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
11:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Ialomita
FK Movila
FC Victoria Bordeaux
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
11:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Ialomita
AS Ialomița Sudiți
AS Gloria Gura Ialomiței
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
11:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Ialomita
Spicul Vladeni
Viitorul Valea Ciorii
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
11:00
|
Rumānijas amatieru līga 5 Ialomita
ACS Unirea Mihail Kogalniceanu
Viitorul Platonesti
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
11:00
|
Polijas CLJ
Widzew Łódź U19
Odra Opole U19
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
11:00
|
Vācijas amatieru reģionālā Nordost
FC Carl Zeiss Jena
VSG Altglienicke
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
11:00
|
Nigērijas NLO pirmās divīzijas līga – Akure Center
Ibom Youth FC
Fīniksas vieglatlētikas sporta klubs
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
11:00
|
Zviedrija Ettana, Norra
Umeå
FBK Karlstad
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
11:00
|
Dānija Amatieru Danmarksserien
Labi
Viby IF
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
11:00
|
Anglijas Amatieru Premjerlīgas 2, 1. divīzija
U21 lasīšana
Middlesbrough U21
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
11:00
|
Vācija Amatieru Oberlīga NOFV Nord
Ankers Vismārs
Teniss Borussia Berlin
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
11:00
|
Vācijas amatieru reģionālā Nordost
FC Carl Zeiss Jena
VSG Altglienicke
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
11:00
|
Zviedrijas 2. divīzija, Norlande
Kiruna FF
Komanda TG FF
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
11:00
|
Zviedrijas 2. divīzija, Västra Götaland
IK Tord
Västra Frölunda IF
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
11:00
|
Horvātija Prva NL Junior
NK Slaven Belupo U19
HNK Rijeka U19
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
11:00
|
Vācija Amatieru Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Gonsenheima
FK Karbaha
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
11:00
|
Zviedrijas 2. divīzija, Norlande
Frosö IF
IFK Lulea
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
11:00
|
Polijas amatieru līga Okręgova – Varšava I
Wilga II Garwolin
Mazur Radzymin
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
11:00
|
Makao Elites līga
Makao Universidāde
Sporting Makao
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
11:00
|
Polija Amatieru IV. Līga – Kujawsko-pomorska
Łokietek Brześć Kujawski
KS Pomorzanin Toruń
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
11:15
|
Mongolijas premjerlīga
SP Falcons FC
Erdenes Ilch FC
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
11:30
|
Anglijas čempionāts
Leeds United
Southampton
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
11:30
|
Igaunija Premium Liiga
FC Nomme United
FK Kuresāre
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
11:30
|
Polijas amatieru līga Okręgova – Varšava I
KS Halinów
Promnik Łaskarzew
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
12:00
|
Rumānijas amatieru līga Dambovita 6
ACS Miulesti
ACS Tartasesti
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
12:00
|
Rumānijas amatieru līga Dambovita 6
ACS Gloria Mănești
ACS Muscelul Văleni
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
12:00
|
Rumānijas amatieru līga Dambovita 6
AS Olimpicii Ulmi
ACS Gloria Iedera
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
12:00
|
Rumānijas amatieru līga Dambovita 6
AS Voința Bezdead
AS Gloria Doicești
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
12:00
|
Rumānijas amatieru līga Dambovita 6
AS Viitorul Gorgota 2019
AS Voința Valea Voievozilor
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
12:00
|
Rumānijas amatieru līga Dambovita 6
AS Mătăsaru
FC Găești
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
12:00
|
Vācija Amatieru Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FK Pirmasens
VfR Wormatia tārpi
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
12:00
|
Vācija Amatieru Oberlīga NOFV Nord
FSV Optik Rathenow
Eintrahta Mālsdorfa
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
12:00
|
Vācija Amatieru Oberlīga NOFV Nord
Šverinas SG Dinamo
SC Staaken
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
12:00
|
Vācijas amatieru Brēmenes līga
Tūra Brēmene
Blūmenthaler SV
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
12:00
|
Vācijas Bundeslīga, sievietes
Hoffenheima
Eintracht Frankfurt
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
12:00
|
Vācijas amatieru Brēmenes līga
TS Voltmershauzens
Brinkumer SV
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
12:00
|
Rumānijas amatieru līga Dambovita 6
ACS Gloria Mănești
ACS Muscelul Văleni
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
12:00
|
Rumānijas amatieru līga Dambovita 6
ACS Miulesti
ACS Tartasesti
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
12:00
|
Rumānijas amatieru līga Dambovita 6
AS Viitorul Străoști
ACS Voința Ionești
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
12:00
|
Rumānijas amatieru līga Dambovita 6
AS Mătăsaru
FC Găești
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
12:00
|
Rumānijas amatieru līga Dambovita 6
AS Luceafărul Dărmănești II
AS Unirea Ogrea
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
12:00
|
Rumānijas amatieru līga Dambovita 6
AS Viitorul Gorgota 2019
AS Voința Valea Voievozilor
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
12:00
|
Vācijas amatieru Brēmenes līga
TS Voltmershauzens
Brinkumer SV
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
12:00
|
Vācijas amatieru Brēmenes līga
Tūra Brēmene
Blūmenthaler SV
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
12:00
|
Norvēģijas 3. divīzija, 1. grupa
Sandviken
førde
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
12:00
|
Rumānijas amatieru līga Dambovita 6
AS Unirea Cobia
ACS Voința Vișina
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
12:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
FC Urziceni
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
12:00
|
Vācijas amatieru Verbandsliga Hessen Nord
SV Buchonia Flieden
CSC 03 Kasele
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
12:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Vaslui
FC Ghergheleu
CSM Hușana Huși
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
12:00
|
Zviedrija Amatieru U19 Allsvenskan
Hammarby IF U19
Malmes FF U19
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
12:00
|
Norvēģijas 3. divīzija, 1. grupa
Sandviken
førde
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
12:00
|
Vācija Amatieru Šlēsvigas-Holšteinas līga
PSV Neiminstere
Oldenburger SV
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
12:00
|
Rumānijas amatieru līga Dambovita 6
AS Unirea Cobia
ACS Voința Vișina
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
12:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
FC Urziceni
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
12:00
|
Rumānijas amatieru līga Dambovita 6
ACS Gloria Mănești
ACS Muscelul Văleni
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
12:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Vaslui
FC Unirea Dodești
ACS Phoenix Team Tanacu
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
12:00
|
Vācija Amatieru Šlēsvigas-Holšteinas līga
PSV Neiminstere
Oldenburger SV
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
12:00
|
Vācija Amatieru Bayernliga Süd
SV Heimsteten
TSV 1882 Landsbergs
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
12:00
|
Vācijas amatieru reģionālā Bayern
SpVgg Greuther Furth II
Augsburga II
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
12:00
|
Vācijas amatieru Hesenlīga
VfB Mārburga
FC Eddersheim
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
12:00
|
Zviedrijas 2. divīzija, Norlande
JA Älgarna
Ūmeo FC Akademi
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
12:00
|
Vācija Amatieru Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FK Pirmasens
VfR Wormatia tārpi
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
12:00
|
Norvēģijas 3. divīzija, 1. grupa
OS IL
Fana
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
12:00
|
Čehijas Republika sadala E
FC Vsetin
TVD Slavičín
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
12:00
|
Zviedrijas 2. divīzija, Norra Götaland
IFK Kumla FK
BK Uz priekšu
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
12:00
|
Spānija LaLiga
Real Sociedad
Las Palmas
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
12:00
|
Vācija Amatieru Regionalliga Nord
Eimsbütteler TV
VfB Oldenburga
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
12:00
|
Dānija Gjensidige Kvindeliga
HB Koge
FC Nordsjaelland
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
12:00
|
Vācija Amatieru Oberlīga NOFV Süd
VfB 1921 Krieschow
FC Einheit Wernigerode
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
12:00
|
Vācija Amatieru Oberlīga NOFV Nord
Šverinas SG Dinamo
SC Staaken
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
12:00
|
Vācija Amatieru Oberlīga NOFV Nord
FSV Optik Rathenow
Eintrahta Mālsdorfa
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
12:00
|
Taizemes Taizemes līga 1
Ratchaburi
BG Pathum United
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
12:00
|
Vācijas amatieru Brēmenes līga
TS Voltmershauzens
Brinkumer SV
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
12:00
|
Turcija TFF 2. Lig
Bukaspora 1928. gads
Diyarbekirspor
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
12:00
|
Turcija TFF 2. Lig
Bursaspor
Van Spor Futbol Kulübü
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
12:00
|
Armēnijas pirmā līga
Ararats-Armēnija II
gods
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
12:00
|
Zviedrijas 2. divīzija, Norlande
Ytterhogdals IK
Täfteå IK
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
12:00
|
Igaunija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FC Helios Tartu
Sillamäe FC NPM Silmet
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
12:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
12:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
12:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
12:30
|
Brazīlijas amatieru U20 Copa Pará, Metropoles reģions – A grupa
AEB Estrela U20
Uniao Barbarense PA
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
12:30
|
Nīderlandes amatieris Derde Divisie
FK Rijnvogels
HSC '21
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
12:30
|
Itālija Campionato Spring 2
Specija U19
Salernitana U19
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
12:30
|
Nīderlandes amatieru 6.e Klasse Zaterdag – 15
CVV Fit Boys Beilen 5
VV Peize 3
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
12:30
|
Itālija Campionato Spring 2
Specija U19
Salernitana U19
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
12:30
|
Nīderlandes amatieru 6.e Klasse Zaterdag – 15
CVV Fit Boys Beilen 5
VV Peize 3
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
12:30
|
Itālija Campionato Spring 2
Tāpat kā U19
Udinese U19
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
12:30
|
Itālija Campionato Spring 2
Specija U19
Salernitana U19
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
12:30
|
Itālija Campionato Spring 2
Perudža U19
Piza U19
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
12:30
|
Itālija Campionato Spring 2
Specija U19
Salernitana U19
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
12:30
|
Austrijas amatieru Rietumu reģionālā līga
SVG Reichenau
SV Wals-Grünau
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
12:30
|
Nīderlandes Tweede Divisie
ACV Assen
Koninklijke HFC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
12:30
|
Nīderlandes Tweede Divisie
SV Spakenburga
Ātrie zēni
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
13:00
|
Nīderlandes amatieru 6.e Klasse Zaterdag – 15
Ahillejs 1894 Assen 7
VV Grijpskerk 5
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
13:00
|
Polijas amatiere Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. grupa
Lehita Kļecko
LZS Otorowo
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
13:00
|
Norvēģijas 3. divīzija, 3. grupa
Asker
Gamle Oslo FK
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
13:00
|
Beļģijas amatieru KVDV Zaterdag
FC 't Hert
SV Heidelopers
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
13:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 4 Ialomița
Otrā Adâncata
AS CS Junior Țăndărei
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
13:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 4 Ialomița
AS Albești 08
CS Unirea Grivița
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
13:00
|
Beļģijas amatieru KVDV Zaterdag
Meerle XL
gelmelboys
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
13:00
|
Polijas amatiere Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. grupa
TPS Vinogradija
Czarni Czerniejewo
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
13:00
|
Vācija Amatieru Bayernliga Nord
FC Coburg
DJK Gebenbach
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
13:00
|
Čehija 1. Līga, Sievietes
1. FC Slovako
Prāgas SK Slavia
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
13:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 4 Ialomița
Viktorija Rošiori
CS Real Cosâmbești
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
13:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 4 Ialomița
AFC Iazu
Unirea Ion Roată
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
13:00
|
Polijas amatiere Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. grupa
Tarnovija Tarnovka
Piezīme Rosko
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
13:00
|
Polijas amatiere Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. grupa
Kloss Galovo
Klescevija Kleščevo
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
13:00
|
Polijas amatiere Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. grupa
Wieleń neto vērtība
Sokols Damaslavaks
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
13:00
|
Itālija Amatieru Promozione Molise
ASD Baranello
ASD īsts sudrabs
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
13:00
|
Polijas amatiere Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. grupa
Lehita Kļecko
LZS Otorowo
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
13:00
|
Beļģijas amatieru KVDV Zaterdag
Meerle XL
gelmelboys
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
13:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 4 Ialomița
AS Albești 08
CS Unirea Grivița
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
13:00
|
Norvēģijas 3. divīzija, 4. grupa
Tillers
Surnadal
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
13:00
|
Albānija Kategorija un Pare
AF Elbasani
FK Tomori Berat
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
13:00
|
Beļģijas amatieru KVDV Zaterdag
FC 't Hert
SV Heidelopers
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
13:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 4 Ialomița
Otrā Adâncata
AS CS Junior Țăndărei
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
13:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 4 Ialomița
Staruita Brosteni
Viktorija Munteni Buzau
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
13:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 4 Ialomița
AFC Iazu
Unirea Ion Roată
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
13:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 4 Ialomița
ACS Unirea Scânteia
CS Viitorul Axintele
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
13:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 4 Caras Severin
AS Voința Șoșdea
CS Oravița
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
13:00
|
Polijas amatiere Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. grupa
TPS Vinogradija
Czarni Czerniejewo
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
13:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 4 Ialomița
Viktorija Rošiori
CS Real Cosâmbești
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
13:00
|
Beļģijas amatieru KVDV Zaterdag
Meerle XL
gelmelboys
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
13:00
|
Polijas amatiere Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. grupa
Lehita Kļecko
LZS Otorowo
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
13:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 4 Ialomița
Viktorija Rošiori
CS Real Cosâmbești
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
13:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 4 Ialomița
Staruita Brosteni
Viktorija Munteni Buzau
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
13:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 4 Ialomița
AFC Iazu
Unirea Ion Roată
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
13:00
|
Itālija Amatieru Promozione Molise
ASD Baranello
ASD īsts sudrabs
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
13:00
|
Polijas amatiere Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. grupa
Wieleń neto vērtība
Sokols Damaslavaks
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
13:00
|
Norvēģijas 1. divīzija, sievietes
Hønefoss BK
Ovrevoll Hosle
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
13:00
|
France Coupe de France, Sievietes
FC Flerī 91
Paris Saint-Germain
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
13:00
|
Norvēģijas 3. divīzija, 2. grupa
FK Mandalskameratene
Vidars
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
13:00
|
Norvēģijas 2. divīzijas 2. grupa
Skeid
Ullensaker Kisa
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
13:00
|
Bosnijas un Hercegovinas Premjerlīga
FK Velež Mostar
HŠK Posušje
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
13:00
|
Vācija Amatieru Regionalliga Nord
FC Kilia Kiel
FC Teutonia 05 Ottensen
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
13:00
|
Norvēģijas 3. divīzija, 3. grupa
Bærum SK
Friggs
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
13:00
|
Ukrainas Premjerlīga
Shakhtar Donetsk
Chornomorets Odesa
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
13:00
|
Čehija 1. Līga, Sievietes
1. FC Slovako
Prāgas SK Slavia
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
13:00
|
Taizemes Taizemes līga 1
Muang Thong United
Sukhothai
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
13:00
|
Dienvidāfrikas FA kauss
ChippaUnited
Orlando pirāti
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
13:00
|
Norvēģijas 3. divīzija, 3. grupa
Asker
Gamle Oslo FK
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
13:00
|
Nigērijas NLO pirmās divīzijas līga – Akure Center
Iganmu futbola klubs
Tccg Fc
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
13:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Mureș
ACS Pescarii Sântioana no Murešas
ACS Džeds Livezeni
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
13:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Mureș
AS Farel Roteni
AS Viitorul Delenii
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
13:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Mureș
AS Farel Roteni
AS Viitorul Delenii
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
13:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Mureș
AS Bekecs Măgherani
ACS Steaua Cornești
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
13:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Mureș
ACS Locomotiv Agrișteu
AS Progresul Dumbrăvioara
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
13:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Mureș
ACS Locomotiv Agrișteu
AS Progresul Dumbrăvioara
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
13:00
|
Itālijas amatieru Promozione Alto Adige – Landeslīga
ASV Rifs Kūens
AFC St. Martin Moos
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
13:30
|
Vācija Amatieru Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Diefflen
SpVgg Quierschied
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
13:30
|
Vācija Amatieru Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
VfR Baumholder 1886
FV Engers
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
13:30
|
Vācija Bundeslīga
Bremen Bremer
Borussia M'gladbach
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
13:30
|
Vācija Amatieru Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Diefflen
SpVgg Quierschied
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
13:30
|
Polijas III līga, 4. grupa
LKS Wiślanie Jaśkowice
Chełmianka Chełm
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
13:30
|
Vācija Bundeslīga
Wolfsburg
Darmštate 98
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
13:30
|
Austrijas amatieru Rietumu reģionālā līga
Austrija Zalcburga
VfB Hohenems
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
13:30
|
Nīderlandes Tweede Divisie
Jong Almere pilsēta
De Trefers
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
14:00
|
Šveice Amatieru Erste Liga Classic
FK Balcers
FC Gossau
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
14:00
|
Norvēģijas 1. divīzija
IK Sākt
Ranheima IL
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
14:00
|
Zviedrijas 2. divīzija, Norra Svēlande
FK Arlanda
Dalkurd FF
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
14:00
|
Horvātija Prva NL Junior
NK Varaždin U19
NK Istra 1961 U19
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
14:00
|
Somija Veikkausliiga
HJK
EIF
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
14:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Vaslui
Viktoruls Zorleni
Zvaigzne Tătărăni
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
14:00
|
Alžīrija Ligue 2
ES Mostaganem
WA Bufariks
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
14:00
|
Itālijas Kampānijas amatieru akcija – Žirona A
Cimitīls
Lions MM Montemiletto
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
14:00
|
Polija Amatieru IV. Warmińsko-Mazurska līga
Stomil II Olsztyn SA
MKS Mazurs Elks
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
14:00
|
Polijas amatiere Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. grupa
KS Opatówek
Štāls Pleševs
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
14:00
|
Rumānijas amatieru līga Iasi 5
AS Pașcani lokomotīve
AS 2023 Todirești
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
14:00
|
Rumānijas amatieru līga Iasi 5
AS Pașcani lokomotīve
AS 2023 Todirești
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
14:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Vaslui
Vulturul Bălteni
Avântul Solești
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
14:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Vaslui
Viktoruls Zorleni
Zvaigzne Tătărăni
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
14:00
|
Šveice Amatieru 2. Līga FVRZ
FC Blue Stars ZH
FC Horgen
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
14:00
|
Zviedrija Ettana, Norra
Karlbergs BK
Sollentuna FF
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
14:00
|
Polijas amatiere Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. grupa
Rydziniak Rydzyna
Zawisza Dolska
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
14:00
|
Polijas amatiere Klasa Okręgowa – Wielkopolska, 1. grupa
Sarnovianka Sarnova
Brenēvija Vijevo
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
14:00
|
Somija Veikkausliiga
HJK
EIF
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
14:00
|
Zviedrija Ettana, Norra
Karlbergs BK
Sollentuna FF
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
14:00
|
Šveices veicināšanas līga
FC Zürich II
Etoile Carouge FC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
14:00
|
Šveices veicināšanas līga
FC Rapperswil-Jona
FC Bavois
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
14:00
|
Horvātija Prva NL Junior
NK Sestvete U19
NK Dugopolje U19
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
14:00
|
Horvātija Prva NL Junior
NK Varaždin U19
NK Istra 1961 U19
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
14:00
|
Tunisijas Ligue 2
SC Moknine
ES Zarzis
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
14:00
|
Vācija Amatieru Bayernliga Nord
Rēgensburgas SV Fortuna
Wurzburger FV
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
14:00
|
Norvēģijas 1. divīzija
Levanger
Sogndāla IL
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
14:00
|
Norvēģijas 1. divīzija
Raufoss
Åsane
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
14:00
|
Norvēģijas 1. divīzija
IK Sākt
Ranheima IL
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
14:00
|
Zviedrijas 2. divīzija, Norra Svēlande
FK Arlanda
Dalkurd FF
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
14:00
|
Zviedrijas 2. divīzija, Norlande
IFK Ostersunda
Lucksta IF
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
14:00
|
Zviedrijas 2. divīzija, Sodra Götaland
IFK Karlshamn
Österlen FF
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
14:00
|
Norvēģijas 1. divīzija
Sandness Ulfs
Moss FK
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
14:00
|
Somija Veikkausliiga
HJK
EIF
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
14:00
|
Igaunija Premium Liiga
Narva Trans
Pērnavas JK Vaprus
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
14:00
|
Norvēģijas 1. divīzija
Egersunds
Lina FK
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
14:00
|
Slovākija 1. Līga, Sievietes
SKF Žilina
GFC Topoľčany
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
14:00
|
Indija Indijas Superlīga
ATK Mohun Bagan FC
Mumbai City F.C.
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
14:00
|
Rumānijas Amatieru līga Sălaj 4
ACS Ardealul Crișeni
ACS Bănișor Peceiu
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
14:00
|
Rumānijas Amatieru līga Sălaj 4
ACS Ardealul Crișeni
ACS Bănișor Peceiu
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
14:00
|
Rumānijas Amatieru līga Sălaj 4
ACS Ardealul Crișeni
ACS Bănișor Peceiu
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
14:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
CS Utvin
AS Inter Foieni
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
14:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
AS Olimpia Darova
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
14:00
|
Polija Amatiere V. Līga – Mazovecka
Vatra Mrozī
MKS Podlasie Sokołów Podlaski
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
14:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
CS Sânandrei Timiș
AS Vulturii Igriș
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
14:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
AS Margina
CS Niščidorfa
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
14:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
AS Margina
CS Niščidorfa
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
14:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
AS Margina
CS Niščidorfa
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
14:00
|
Polija Amatiere V. Līga – Mazovecka
MKS Narew 1962 Ostrołęka
Nadnarvjanka Pultuska
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
14:00
|
Polija Amatiere V. Līga – Wielkopolska
Sparta Szamotuļi
KP Piła
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
14:00
|
Ungārija Amatieru BLSZ I. osztály
1908 SZAC Budapešta
Budafoki MTE II
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
14:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
14:00
|
Rumānijas amatieru līga Timiša 5
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
14:30
|
Ziemeļīrijas Īrijas kauss
Linfield FC
Kliftonvilas FC
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
14:30
|
Čehijas Republika sadala E
TJ Slovans Bzenecs
SK Batova 1930. gads
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
14:30
|
Čehijas Republika sadala F
TJ Valašské Meziříčí
Bruntál
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
14:30
|
Zviedrija Amatieru U19 Allsvenskan
IFK Gēteborga U19
IFK Norčēpinga U19
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
14:30
|
Čehijas Republika sadala E
SFK Elko Holesovs
Šternberks
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
14:30
|
Čehijas Republika sadala F
TJ Valašské Meziříčí
Bruntál
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
14:30
|
Ungārija NB I, sievietes
Diósgyőri VTK
MOL Vidi FC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
14:30
|
Spānija Amatieru Tercera Federación, 11. grupa
CE Mercadal
Felanitx
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
14:30
|
Zviedrija Amatieru U19 Allsvenskan
IFK Gēteborga U19
IFK Norčēpinga U19
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
14:30
|
Serbija Amatieru Prva Liga Kragujevca
FK Hajduk Jovanovac
FK Kutlovo 1977
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
14:30
|
Serbija Amatieru Prva Liga Kragujevca
FK Hajduk Jovanovac
FK Kutlovo 1977
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
14:30
|
Portugāles amatieru Santo Tirso čempionāts
CPRJ Água Longa
AB 92
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
14:30
|
Bosnijas un Hercegovinas Amatieru reģionālās līgas RS – Zapad
OFK Lauš Banja Luka
FK Sloga DIPO Gornji Podgradci
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
14:30
|
Serbija Amatieru Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Šamot Aranđelovac
FK Kalipolje Žabare
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
14:30
|
Bosnija un Hercegovina Amatieru 2. Liga RS – Istok
FK Rudar 1925 Ugļjeviks
FK Stakorina Čajniče
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
14:30
|
Serbija Amatieru Zaječarska Okružna Liga
FK Radnički 1946 Lubnica
FSU Kraļjeviča Zaječara
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
14:30
|
Serbija Amatieru Zaječarska Okružna Liga
FK BSK Bogovina
FK Graničar Veliki Izvor
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
14:30
|
Serbija Amatieru Zaječarska Okružna Liga
FK BSK Bogovina
FK Graničar Veliki Izvor
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
14:30
|
Serbijas amatieru Borska Okružnas līga
FK Poreč Donji Milanovac
FK Sloga Kobišnica
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
14:30
|
Slovēnijas Amatieru Gorenjska nogometna līga
NK Naklo
NK Velesovo-Cerklje
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
14:30
|
Slovēnijas Amatieru Gorenjska nogometna līga
NK Niko Železniki
NK Bitnje
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
14:30
|
Slovēnijas Amatieru Gorenjska nogometna līga
NK Sava Kranj
NK Bled-Bohinj Hirter
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
14:30
|
Slovēnijas Amatieru Gorenjska nogometna līga
NK Kranj
NK Kranjska Gora
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
14:30
|
Slovēnijas Amatieru Gorenjska nogometna līga
NK Kranj
NK Kranjska Gora
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
14:30
|
Slovēnijas Amatieru Gorenjska nogometna līga
NK Kranj
NK Kranjska Gora
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
14:30
|
Slovēnijas Amatieru Gorenjska nogometna līga
ŠD Polet
Britof
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
14:30
|
Slovēnijas Amatieru Gorenjska nogometna līga
NK Naklo
NK Velesovo-Cerklje
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
14:30
|
Slovēnijas Amatieru Gorenjska nogometna līga
NK Niko Železniki
NK Bitnje
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
14:30
|
Slovēnijas Amatieru Gorenjska nogometna līga
ŠD Preddvor
ŠD Visoko
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Bacau 4
CS Siretu Săucești
AS Voința Cleja
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Vâlcea 5
AS Stejarul Vlădești 2009
ACS Corona Mihaesti
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Vâlcea 5
AS Viitorul P. Măglași
CS Șușani
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Portugāles amatieru AF Porto I divīzija – 2. sērija
ADC Várzea do Douro
GD Livração
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Croatia Pojatno
NK Kupinec
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Slovēnija Amatieru 1. MNL Murska Sobota
NK Kema Puconci
NK Lipa
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Polija Amatieru IV. Līga – Pomorska
Grifs Vejherovo
KS Sparta Sycewice
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Daruvar
NK Tomislavs Bereks
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Horvātija Amatieris 2. Zagrebačka NL
NK Čulinec
NK Čehi
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Slovēnija Amatieru 1. MNL Murska Sobota
NK Čankova
ŠD NK Križevci
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Serbijas amatieru PFL Pančevo
FK Sloga Plandište
FK Jedinstvo Stević Kačarevo
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Slovākija 2. Līga
Slavojs Trebišovs
KFC Komarno
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Bacau 4
CS Siretu Săucești
AS Voința Cleja
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Serbija Amatieru Medjuopštinska liga Sever
FK Osaonica Bagrdan
FK Mladost Končarevo
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 4 Caras Severin
CS Moldova Noua
FC Nera Bogodinț
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Slovēnija Amatieru 1. MNL Murska Sobota
NK Kema Puconci
NK Lipa
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Horvātija Amatieru 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
ŠNK Lunjkovec
NK Mladost Sveti Petar
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Horvātija Amatieris 2. Zagrebačka NL
NK Čulinec
NK Čehi
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Brestovac Garešnički Brestovac
NK Kamens Sirčs
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Daruvar
NK Tomislavs Bereks
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Croatia Pojatno
NK Kupinec
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Horvātija Amatieris 1. Zagrebačka NL
NK Šparta
NK Mladosts Buzins
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Kutina
NK Moslavina Donja Gračenica
NK Matija Gubec Kutina
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Portugāles sieviešu nacionālais čempionāts
SC Braga
Damaiense
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Serbijas amatieru PFL Pančevo
FK Sloga Plandište
FK Jedinstvo Stević Kačarevo
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Ungārija amatieris Nyír-Wetland Megyei I. osztály
Nyírbátori LSE
Újfehértó SE
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Vâlcea 5
AS Crețeni
AS Viitorul Pietrari
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Vâlcea 5
AS Viitorul P. Măglași
CS Șușani
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Bacau 4
AFC Bubu
AS Flamura Roșie Săscut
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Bacau 4
ACS Gauss Bacău
AS Negri
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Graničar Magić čemodāns
NK Posavac Davor
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Portugāles amatieru AF Porto I divīzija – 2. sērija
ADC Várzea do Douro
GD Livração
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Serbijas Amatieru 2. Južnobanatska līga “Istok”
FK Sloga Margita
FK Banat Vršac
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Bacau 4
ACS Bamirom Dumbrăveni
ACS Viitorul Nicolae Bălcescu
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Polija Amatieru IV. Līga – Pomorska
Grifs Vejherovo
KS Sparta Sycewice
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
15:00
|
Horvātija Amatieris 2. Zagrebačka NL
NK Čulinec
NK Čehi
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
15:00
|
Horvātija Amatieris 1. Zagrebačka NL
NK Šparta
NK Mladosts Buzins
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
15:00
|
Portugāles sieviešu nacionālais čempionāts
SC Braga
Damaiense
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
15:00
|
Horvātija Amatieru 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
ŠNK Lunjkovec
NK Mladost Sveti Petar
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Vâlcea 5
AS Stejarul Vlădești 2009
ACS Corona Mihaesti
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Bacau 4
CS Siretu Săucești
AS Voința Cleja
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
15:00
|
Austrijas amatieru Rietumu reģionālā līga
SC Imst 1933. gads
SC Röthis
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
15:00
|
Austrijas amatieru Rietumu reģionālā līga
TSV St. Džons
RW Rankveils
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
15:00
|
Šveices veicināšanas līga
Bāzele II
SC Brühl SG
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
15:00
|
Slovākija 2. Līga
FK Petrzalka 1898
1. FC Tatran Prešov
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
15:00
|
Bosnija un Hercegovina Amatieru 2. Liga FBiH – Zapad
NK Vitez
FK Vitez
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
15:00
|
Bosnija un Hercegovina Amatieru 2. Liga FBiH – Zapad
NK Romari Vitezs
NK Podgrmeč Sanski Most
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
15:00
|
Čehija sadala B
FK Ostrovs
FK Seko Louny
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
15:00
|
Austrijas amatieru Rietumu reģionālā līga
Dornbirner SV
SK Bišofshofen
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
15:00
|
Šveices sieviešu superlīga
FC Rapperswil-Jona
Frauenteam Thun Berner Oberland
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
15:00
|
Slovākija 3. Līga, Rietumi
MŠK Fomat Martin
MFK Dubnica
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Starigrad
NK Prugovac
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
15:00
|
Bosnija un Hercegovina Amatieru 2. Liga FBIH – Centar
FK Mošćanica Sarajevo
NK Natron Maglaj
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
15:00
|
Slovākija 2. Līga
Slavojs Trebišovs
KFC Komarno
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
15:00
|
Slovēnija 2. SNL
NK Tabor Sežana
ND Gorica
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
15:00
|
Ungārija NB I, sievietes
MTK Ungārija
Szent Mihaly SE
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
15:00
|
Horvātija Amatieru 3. ŽNL Valpovo
NK Zrinski Vinogradci
NK Tomislavs Šags
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Horvātija Amatieru 3. ŽNL Valpovo
NK Bistrinci
NK Gajs Brodžanci
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Horvātija Amatieru 3. ŽNL Valpovo
NK Zrinski Vinogradci
NK Tomislavs Šags
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Horvātija Amatieru 3. ŽNL Valpovo
NK Bistrinci
NK Gajs Brodžanci
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Rumānijas Amatieru līga 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Rumānijas Amatieru līga 5 Arad
CS Recolta Apateu
ACS Cetate Dezna
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Rumānijas Amatieru līga 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Rumānijas Amatieru līga 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
15:00
|
Ganas Kintampo zona
Kintampo Fighters FC
Kintampo Kwese FC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
15:00
|
Portugāles amatieru Santo Tirso čempionāts
FC Burgães
AMCH gredzens
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Portugāles amatieru Santo Tirso čempionāts
FC Burgães
AMCH gredzens
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Ungārija Amatieru BLSZ I. osztály
43. sz. Építők SK
Szent István SE
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
15:00
|
Rumānijas Amatieru līga 4 Arad
CS Voința Macea
CS Beliu
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Rumānijas Amatieru līga 4 Arad
CS Voința Macea
CS Beliu
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Osijek
NK Elektra Osijeka
NK BSK Beketinci
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Osijek
NK Elektra Osijeka
NK BSK Beketinci
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Polija Amatieru IV. Līga – Wielkopolska
Centrs Ostrów Wielkopolski
Pogoń Łobenica
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Bosnijas un Hercegovinas amatieru Područnas līga – Banja Luka
FK Borac Drvar
FK Krupa
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Bosnijas un Hercegovinas amatieru Područnas līga – Banja Luka
Rekreativo Banja Luka
FK Zmijanje
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Bosnijas un Hercegovinas amatieru Područnas līga – Banja Luka
FK Gomionica Bronzani Majdan
FK Vrbas
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Bosnijas un Hercegovinas amatieru Područnas līga – Banja Luka
Omladinaka Banja Luka
OFK Spartaks 2013
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Bosnijas un Hercegovinas amatieru Područnas līga – Banja Luka
FK Gomionica Bronzani Majdan
FK Vrbas
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Bosnijas un Hercegovinas amatieru Područnas līga – Banja Luka
Omladinaka Banja Luka
OFK Spartaks 2013
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Bosnijas un Hercegovinas amatieru Područnas līga – Banja Luka
FK Borac Drvar
FK Krupa
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Rumānijas Amatieru līga 4 Arad
CS Viktorija Nadlaka
ACS ACB Ineu II
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Bosnijas un Hercegovinas amatieru Područnas līga – Banja Luka
Rekreativo Banja Luka
FK Zmijanje
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Rumānijas Amatieru līga 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Rumānijas Amatieru līga 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Rumānijas Amatieru līga 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
15:00
|
Rumānijas Amatieru līga 5 Arad
AS Flacăra Țipar
CS Avantul Târnova
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Rumānijas Amatieru līga 5 Arad
AS Flacăra Țipar
CS Avantul Târnova
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Polija Amatiere Klasa Okręgowa – Krosno
JKS Czarni 1910 Jasło
MKS Ostoja Kołaczyce
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Zagrebačka – Krūze
NK Samoborski Otok
NK Ostrna
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Horvātija Amatieru 3. ŽNL Našice
NK Šipovac
NK Poganovci
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Zadarska
NŠK Podgradin
NK Arbanasi Zadara
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Horvātija Amatieru 3. ŽNL Našice
NK Šipovac
NK Poganovci
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Zadarska
NŠK Podgradin
NK Arbanasi Zadara
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Mladosts Dražs
NK Motičina
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
15:00
|
Horvātija Amatieru 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Krūze
NK Tomislavs Džulovacs
NK Mladost-Nada Hrastovac
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Horvātija Amatieru 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Krūze
NK Dinamo Dežanovac
NK Lasts Palešniks
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Horvātija Amatieru 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Krūze
NK Tomislavs Džulovacs
NK Mladost-Nada Hrastovac
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Horvātija Amatieru 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Krūze
NK Tomislavs Džulovacs
NK Mladost-Nada Hrastovac
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
15:00
|
Rumānijas Amatieru līga 4 Arad
CS Podgoria Pancota
CS Viktorija Zabrani
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Serbijas Vojvođanska amatieru līga “Istok”
FK Jedinstvo Vlajkovac
FK Mladost Omoljica
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Rumānijas Amatieru līga 5 Arad
AS Varfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Rumānijas Amatieru līga 5 Arad
AS Varfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Horvātija Amatieris 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Līvāde
NK Novigrad 1947
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Serbija Amatieru MFL Sombor – 2. razred
FK Pik 2023 Sombor
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Serbija Amatieru MFL Sombor – 2. razred
FK Pik 2023 Sombor
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Zagrebačka – Krūze
NK Bestovje
NK Jamnica Pisarovina
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Zagrebačka – Krūze
NK Bestovje
NK Jamnica Pisarovina
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:30
|
Šveice Amatieru 2. Līga FVRZ
FC Regensdorf
FC Urdorf
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:30
|
Azerbaidžānas Misli premjerlīga
Qarabağ
Neftçi Baku PFK
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:30
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Radnik Majur
NK Sloga Jazavica-Roždanik
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:30
|
Horvātija 3. NL – Centar
NK Kurilovec
HNK Segesta
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:30
|
Šveice Amatieru 2. Līga FVRZ
FC Regensdorf
FC Urdorf
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:30
|
Meksikas U23 Liga MX, Apertura
CF Pachuca U23
Puebla FC U23
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
15:30
|
Polija un Līga
Gdaņskas KS Lechia
GKS Tychy
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
15:30
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Lovor Nijemci
NK Županja 77
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:30
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Lovor Nijemci
NK Županja 77
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
15:30
|
Serbijas amatieru Druga Novosadskas līga
FK Stražilovo Sremski Karlovci
FK Petar Puača Novi Sad
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:30
|
Serbijas amatieru Druga Novosadskas līga
FK Miletic Mošorin
FK. Sofex Futog
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:30
|
Serbijas amatieru Druga Novosadskas līga
FK Titel
FK Borac Rakovac
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:30
|
Serbijas amatieru Druga Novosadskas līga
FK Železničar Novi Sad
FK Hajduk Gardinovci
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:30
|
Serbijas amatieru Druga Novosadskas līga
FK Titel
FK Borac Rakovac
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:30
|
Serbijas amatieru Druga Novosadskas līga
FK Obiličs Vilovo
FK Vinogradar Ledinci
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:30
|
Serbijas amatieru Druga Novosadskas līga
FK Miletic Mošorin
FK. Sofex Futog
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:30
|
Serbijas amatieru Druga Novosadskas līga
FK Stražilovo Sremski Karlovci
FK Petar Puača Novi Sad
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:30
|
Polijas amatieru līga Okręgova – Varšava I
Bug Wyszków
Wicher Kobyłka
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
15:30
|
Ungārija Amatieru BLSZ I. osztály
Testvériség SE
Union FC
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
15:30
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Borac Drenovci
NK Slavonac Gradiste
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
16:00
|
Nīderlandes amatieris Derde Divisie
VV UNA
hsv hoek
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
16:00
|
Portugāles U19 čempionāts
Paços de Ferreira U19
Boavista FC U19
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
16:00
|
Vācija Amatieru Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Bitburg 1919
FC Rot-Weiss Koblenz
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
16:00
|
Nīderlandes amatieris Derde Divisie
HV & CV ātri
VV Kloetinge
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
16:00
|
Portugāles amatieru AF Algarves I divīzija
FC Carvoeiro United
Padernense klubs
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
16:00
|
Vācija Amatieru Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Bitburg 1919
FC Rot-Weiss Koblenz
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
16:00
|
Šveices sieviešu superlīga
Basel
FC Sankt Gallen-Staad
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
16:00
|
Portugāles U19 čempionāts
SC Farense U19
Benfica U19
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
16:00
|
Portugāles U19 čempionāts
Paços de Ferreira U19
Boavista FC U19
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
16:00
|
Portugāles U19 čempionāts
Lusitania FC Lourosa U19
Gil Visente FC U19
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
16:00
|
Vācija Amatieru Oberlīga Niederrhein
KFC Uerdingen 05
Mülheimer FC 97
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
16:00
|
Portugāles amatieru AF Beja II divīzija – 2. fāze
Barrancos FC
SC Ferrirense
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
16:30
|
Spānija LaLiga
Girona
Barcelona
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
17:00
|
Šveices sieviešu superlīga
Servette FC Chênois Féminin
FC Aarau
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
17:00
|
Šveice Amatieru 2. FTC līga
AC Ravecchia
Vedeggio Calcio
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
17:00
|
Šveices sieviešu superlīga
Servette FC Chênois Féminin
FC Aarau
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
17:00
|
Šveice Amatieru 2. FTC līga
AC Ravecchia
Vedeggio Calcio
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
17:00
|
Austrijas amatieru reģionālās līgas centrs
USV Veindorfas Sv. Anna esmu Eigens
Sparkasse Gleisdorf
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
17:00
|
ASV MLS Next Pro
Jaunanglijas revolūcija II
Čikāgas Fire FC II
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
17:00
|
Vācija Amatieru Oberliga Westfalen
Turkspor Dortmund 2000
Dortmundes ASC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
17:00
|
Šveices sieviešu superlīga
Servette FC Chênois Féminin
FC Aarau
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
17:00
|
Meksikas līgas "Premier" A sērijas 1. grupa
Tamaulipas autonomā universitāte
Mineros de Fresnillo FC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
18:00
|
Mexico Liga MX, sievietes, Clausura
UNAM puma
Querétaro
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
18:00
|
Brazīlijas U20 Capixaba – C grupa
Rio Branco-ES U20
Nova Venécia U20
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
18:00
|
Brazīlijas amatieru U17 Gaucho – A grupa
SER Panambi U17
Eimors U17
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
18:00
|
Brazīlijas amatieru U17 Gaucho – A grupa
Sanluisa U17
Jaunieši U17
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
18:00
|
Brazīlijas U20 Capixaba – C grupa
Rio Branco-ES U20
Nova Venécia U20
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
18:00
|
Brazīlijas amatieru U17 Gaucho – A grupa
SER Panambi U17
Eimors U17
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
18:00
|
Brazīlijas amatieru U17 Gaucho – A grupa
Sanluisa U17
Jaunieši U17
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
18:00
|
Mexico Liga MX, sievietes, Clausura
UNAM puma
Querétaro
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
18:00
|
Peru līga 1
Los Čankas CYC
Kusko FC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
18:00
|
Brazīlijas U20 Catarinense
Marcílio Dias U20
Araquari U20 Nation
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
18:00
|
Brazīlijas U20 Catarinense
Chapecoense U20
Barra FC U20
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
18:00
|
Brazīlijas U20 Catarinense
Internacional de Lages U20
Criciúma U20
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
18:30
|
Argentīnas amatieru ģenerālis Roca – pirmā divīzija
CA Nicolás Bruzone — SUB 14
CS y D. Barrio Quirno – SUB 14
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
18:30
|
Argentīnas amatieru ģenerālis Roca – pirmā divīzija
Kultūras Del Campillo — SUB 14
Cultural Mattaldi – SUB 14
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
18:30
|
Argentīnas amatieru ģenerālis Roca – pirmā divīzija
Deportivo Moto Kart — SUB 14
Recreativo Estrellas — SUB 14
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
18:30
|
Brazīlija U20 Paranaense – 1. fāze, A grupa
Athletico U20
PSTC Procopense U20
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
18:30
|
Brazīlija U20 Paranaense – 1. fāze, A grupa
Rolandijas EČ U20
Iraty U20
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
18:30
|
Norvēģijas 2. divīzijas 2. grupa
Stjørdals/Blink
Tromsdalen UIL
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
18:30
|
Spānija Līga F
Grenāda
Barcelona
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
18:30
|
Argentīnas amatieru ģenerālis Roca – pirmā divīzija
Ind'te de Ranqueles — SUB 14
C. A. Talleres – SUB 14
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
18:30
|
Brazīlija U20 Paranaense – 1. fāze, A grupa
Athletico U20
PSTC Procopense U20
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
18:30
|
Argentīnas amatieru ģenerālis Roca – pirmā divīzija
Deportivo Moto Kart — SUB 14
Recreativo Estrellas — SUB 14
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
18:30
|
Spānija Līga F
Grenāda
Barcelona
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
18:30
|
Brazīlija U20 Paranaense – 1. fāze, A grupa
Athletico U20
PSTC Procopense U20
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
18:30
|
Brazīlijas amatieru U17 Cearense
Tirole/CEFAT U17
FC Acopiara Academy U17
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
18:30
|
Brazīlijas amatieru U17 Cearense
Ceara U17
Dzelzceļš U17
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
18:30
|
Brazīlijas amatieru U17 Cearense
Ceara U17
Dzelzceļš U17
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
18:30
|
Brazīlijas amatieru U17 Cearense
Sanžerardo EČ U17
Aliança-CE U17
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
18:30
|
Brazīlijas amatieru U17 Cearense
Santakrusas FC-CE U17
Cietoksnis U17
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
18:30
|
Brazīlijas amatieru U17 Cearense
Tirole/CEFAT U17
FC Acopiara Academy U17
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
20:00
|
Gvadelupa Guadeloupe Régionale 2 — A baseins
ASV Ansoise
CS Bouillantais
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
20:00
|
Gvadelupa Guadeloupe Régionale 2 — A baseins
KĀ Pūķis
Sacīkšu klubs Basse-Terre
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
20:00
|
Gvadelupa Guadeloupe Régionale 2 — A baseins
AC Saint-Robert
MĒNES
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
20:00
|
Gvadelupa Guadeloupe Régionale 2 — A baseins
JS Vecie iemītnieki
CS Capesterrien
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
20:00
|
Francijas amatieru Gvadelupas reģionālā 1
ASV Beja-Mahault
Phare du Canal
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/04
20:00
|
Kolumbijas sieviešu līga
Neatkarīgā Medeljīna
CD Cortuluá
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Regionale 3 — A baseins
ASC Carénage
Mondial klubs
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Regionale 3 — A baseins
ASC Carénage
Mondial klubs
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/04
20:30
|
Ekvadoras LigaPro A sērija
Mushuc Rune
LDU
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
21:00
|
ASV MLS Next Pro
Chattanooga F.C.
Orlando City B
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
23:00
|
Argentīna Primera C Metropolitana
Deportivo Muniz
Kordovas centrālā daļa no Rosario
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
23:00
|
Mexico Liga MX, sievietes, Clausura
Pachuca
Tigres UANL
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
23:30
|
ASV MLS
Sanhosēlas zemestrīces
Losandželosas klubs
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/04
23:30
|
ASV MLS
Inter Maiami CF
Ņujorkas Red Bulls
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
01:06
|
Mexico Liga MX, sievietes, Clausura
Santos lagūna
Mazatlan FC
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
01:06
|
Mexico Liga MX, sievietes, Clausura
Santos lagūna
Mazatlan FC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
02:00
|
ASV Nacionālā sieviešu futbola līga
Portlendas Thorns FC
Vašingtonas gars
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
02:00
|
ASV USL čempionāts
Monterey Bay FC
Indijs vienpadsmit
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
02:00
|
Jaunzēlandes Nacionālā līga
Rietumu priekšpilsētas FC
Stop Out SC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
03:00
|
Fidži Digicel premjerlīga
Nadi FC
Suva FC
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
03:10
|
Mexico Liga MX, sievietes, Clausura
FC Huarez
Amerikas klubs
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
03:10
|
Mexico Liga MX, sievietes, Clausura
FC Huarez
Amerikas klubs
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
03:30
|
Taiti Ligue 1 Vini
AS Central Sport
AS Tefana
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
04:00
|
Japānas Nadešiko līga, div. 1, sievietes
Orca Kamogawa FC
Ehime FC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
05:00
|
Austrālijas NPL, Jaunā Dienvidvelsa
Wollongong Wolves
Centrālās krasta jūrnieku jaunieši
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
05:00
|
Austrālijas NPL, Jaunā Dienvidvelsa
Sidnejas United
Rietumu Sidnejas Wanderers jaunieši
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
05:00
|
Austrālijas Viktorijas PremjerlīgaSievietes
Calder United SC
Prestonas lauvas
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
05:00
|
Austrālijas NPL, Jaunā Dienvidvelsa
Sidnejas United
Rietumu Sidnejas Wanderers jaunieši
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
07:00
|
Nigērijas NLO pirmās divīzijas līga – Akure Center
Skaista tūre FC
Bussdors Utd FC
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
07:00
|
Ķīnas CFA otrās divīzijas līga
Langfang Glory City FC
Shaanxi Union FC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
07:00
|
Spānijas amatieru veterānu līga Madrides ziemeļos
AD Kolmenārs Vjeho (V)
Haro Villanueva FC (V)
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
07:00
|
Spānijas amatieru veterānu līga Madrides ziemeļos
AD Kolmenārs Vjeho (V)
Haro Villanueva FC (V)
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
07:00
|
Spānijas amatieru veterānu līga Madrides ziemeļos
Bar La Herradura Torrejón (V)
CD Loeches (V)
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
07:00
|
Spānijas amatieru veterānu līga Madrides ziemeļos
CD algete (V)
AD Konnico El Kasar (V)
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
07:00
|
Spānijas amatieru veterānu līga Madrides ziemeļos
Bar La Herradura Torrejón (V)
CD Loeches (V)
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
07:00
|
Spānijas amatieru veterānu līga Madrides ziemeļos
CD algete (V)
AD Konnico El Kasar (V)
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
07:30
|
Ķīnas CFA otrās divīzijas līga
Xi An Ronghai
Shandong Taishan B
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Bacau 4
AS Viitorul Berești-Tazlău
AS Vulturul Măgirești
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Bacau 4
CS Sportul Onești
AS Bradul Mănăstirea Cășin
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Calarasi 5
ACS Viitorul Ileana II
AFC Progresul Perișoru
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Iasi 5
ASA Avântul Tătăruși
AS Viitorul Brăești
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Iasi 5
Voința Moțca
AS Biruința Miroslovești
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Calarasi 5
ACS Înainte Modelu II
AS Avantul Pietroiu
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Calarasi 5
ACS Tricolorul Jegălia
AS Șoimii Unirea
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Bacau 4
CS Sportul Onești
AS Bradul Mănăstirea Cășin
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Bacau 4
AS Bârsănești
CS Doftean
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Bacau 4
AS Viitorul Berești-Tazlău
AS Vulturul Măgirești
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Calarasi 5
ACS Viitorul Ileana II
AFC Progresul Perișoru
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
08:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Osvit Đelekovec
NK Drava Novigrad Podravski
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
08:00
|
Ganas Kintampo zona
Kintampo New Vision FC
Yakam FC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Iasi 5
AS Progresul Deleni
AS Biruința Miroslovești
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Iasi 5
Voința Moțca
AS Pașcani lokomotīve
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Iasi 5
AS Viitorul Brăești
AS 2023 Todirești
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Iasi 5
AS Viitorul Brăești
AS 2023 Todirești
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Iasi 5
Voința Moțca
AS Pașcani lokomotīve
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Iasi 5
Spicul Heleșteni
FC Recolta Conțești
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Iasi 5
CS Unirea Mircești
Viitorul Hărmănești
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Iasi 4
Stejarul Sinești
AS Victoria Lețcani
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Iasi 4
AS USV Iași
AS Tonmir Iași
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Iasi 4
Unirea Alexandru Ioan Cuza
AS Țuțora
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Iasi 4
Stejarul Sinești
AS Victoria Lețcani
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Iasi 4
AS USV Iași
AS Tonmir Iași
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
08:00
|
Spānijas amatieru veterānu līga Madrides ziemeļos
Cosmos FC (V)
CD Futuro San Francisco (V)
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
08:00
|
Spānijas amatieru veterānu līga Madrides ziemeļos
Cosmos FC (V)
CD Futuro San Francisco (V)
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Iasi 5
CS Gloria Românești
AS Biruinta Movileni
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Iasi 5
Voința Bosia
Poiana Popešti
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Iasi 5
CS Dumești
CS Tomești
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Iasi 5
FC Viitorul Plugari
Voința Voinești
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Iasi 5
Voința Bosia
Poiana Popešti
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Iasi 5
FC Viitorul Plugari
Voința Voinești
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Iasi 5
CS Dumești
CS Tomești
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
08:00
|
Rumānijas amatieru līga Iasi 5
CS Gloria Românești
AS Biruinta Movileni
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
08:15
|
Čehija CFL
Slovan Liberec U21
FC Hradec Kralove B
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
08:15
|
Šveice Amatieru 2. Līga FVRZ
FC Wettswil-Bonstetten 2
FC Seefeld Cīrihe
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
08:15
|
Mongolijas premjerlīga
FC Bavārieši
Khoromkhon klubs
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
08:15
|
Mongolijas premjerlīga
FC Bavārieši
Khoromkhon klubs
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
08:15
|
Mongolijas premjerlīga
FC Bavārieši
Khoromkhon klubs
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
08:30
|
Austrijas amatieru reģionālās līgas centrs
ASK Klāgenfurte
Volfsbergera AC II
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
08:30
|
Austrijas amatieru reģionālās līgas centrs
ASK Klāgenfurte
Volfsbergera AC II
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
08:30
|
Austrijas amatieru reģionālās līgas centrs
ASK Klāgenfurte
Volfsbergera AC II
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
09:00
|
Vācija Amatieru A-Jun-BL S/SW
TSV 1860 München U19
Mainca 05 U19
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
09:00
|
Rumānijas amatieru līga Iasi 5
FC Recolta Conțești
CS Unirea Mircești
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
09:00
|
Itālijas amatieris Eccellenza Lazio Girone A
ASD Aurelia Antica Aurelio
Amatrise Rieti
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
09:00
|
Nigērijas NLO pirmās divīzijas līga – Akure Center
Buruj Fc
Glory Boys Fc
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
09:00
|
Itālijas amatieris Eccellenza Lazio Girone B
ASD Vikovaro
SSD Certosa 1965. gads
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
09:00
|
Čehija CFL
FK Teplice B
TJ Sokols Zivanice
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
09:00
|
Vācija Amatieru A-Jun-BL Rietumi
Bohuma U19
MSV Dīsburga U19
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
09:00
|
Vācija Amatieru A-Jun-BL S/SW
TSV 1860 München U19
Mainca 05 U19
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
09:00
|
Rumānijas amatieru līga Bacau 4
AS Viitorul Dămienești
CSM Moinești
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
09:00
|
Rumānijas amatieru līga Iasi 5
FC Recolta Conțești
CS Unirea Mircești
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
09:00
|
Vācija Amatieru A-Jun-BL N/NE
Berlīnes Hertha U19
VfL Osnabrück U19
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
09:00
|
Nigērijas NLO pirmās divīzijas līga – Akure Center
Buruj Fc
Glory Boys Fc
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
09:00
|
Čehija CFL
FK Teplice B
TJ Sokols Zivanice
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
09:00
|
Slovākija 3. Līga, Austrumi
Slavia TU Košice
ŠK Odeva Lipany
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
09:00
|
Nigērijas NLO pirmās divīzijas līga – Akure Center
Ingas Fc
City Stars Fc
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
09:00
|
Spānija Amatieru Tercera Federación, 7. grupa
RSD Alcalá
Rayo Vallecano B
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
09:00
|
Andoras Primera nodaļa
FC Ordino
CF Atlètic America
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
09:00
|
Austrijas amatieru bundeslīga, sievietes
USV Neulengbaha
FC Wacker Innsbruck
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
09:00
|
Vācija 2. Bundeslīga, sievietes
Hamburger SV
1. FFC Turbine Potsdam
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
09:00
|
Vācija Amatieru A-Jun-BL S/SW
TSV 1860 München U19
Mainca 05 U19
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
09:00
|
Slovākija U19
AS Trencin U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
09:00
|
Igaunija III Liiga – Lõuna piirkond
Rummu Dünamo
Vändra JK Vaprus II
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
09:00
|
Igaunija III Liiga – Lõuna piirkond
Rummu Dünamo
Vändra JK Vaprus II
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
09:00
|
Igaunija III Liiga – Lõuna piirkond
Rummu Dünamo
Vändra JK Vaprus II
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
09:00
|
Polija Amatiere V. Līga – Wielkopolska
Piast Czekanów
Zawisza Łęka Opatowska
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
09:00
|
Polija Amatiere V. Līga – Wielkopolska
Piast Czekanów
Zawisza Łęka Opatowska
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
09:15
|
Itālijas amatieris Eccellenza Lazio Girone A
ASD ceturtā pašvaldība
Campus EUR 1960
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
09:30
|
Igaunija Esiliiga B
Narvas Trans U21
Viljandi JK Tulevik
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
10:00
|
Šveice Amatieru 2. Līga FVRZ
FC Kloten
Seuzach
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
10:00
|
Šveice Amatieru 2. OFV līga
FC Vaduz 2
Valposchiavo Calcio
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
10:00
|
Šveice Amatieru 2. OFV līga
FC Vaduz 2
Valposchiavo Calcio
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
10:00
|
Ungārija NB III Kelet
Ceglēdi VSE
Martfui LSE
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
10:00
|
Portugāles U19 čempionāts
FC Porto U19
Famalicao U19
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
10:00
|
Spānija Amatieru Tercera Federación, 12. grupa
CD Unión Sur Yaiza
Tenerife B
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
10:00
|
Portugāles sieviešu nacionālais čempionāts
Valadares Gaia
Benfica
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
10:00
|
Honkongas premjerlīga
Honkongas Rangers
Honkonga U23
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
10:00
|
Portugāles sieviešu nacionālais čempionāts
Vilaverdense FC
Marítimo
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
10:00
|
Spānija Amatieru Tercera Federación, 2. grupa
Luarka CF
UD Gijón Industrial
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
10:00
|
Ganas Kintampo zona
Kintampo Great United FC
Dega FC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
11:00
|
Igaunija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tallinna JK Puuma
FK Elva II
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
11:00
|
Vācija Amatieru A-Jun-BL S/SW
Hofenheima U19
VfB Stuttgart U19
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
11:00
|
Zviedrijas 2. divīzija, Västra Götaland
Skaists GIF
Hittarps IK
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
11:00
|
Vācijas amatieru reģionālā Nordost
FSV Lukenvalde
Hansa Rostoka II
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
11:00
|
Igaunija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tallinna JK Puuma
FK Elva II
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
11:00
|
Vācija Amatieru A-Jun-BL S/SW
Hofenheima U19
VfB Stuttgart U19
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
11:00
|
Vācijas amatieru reģionālā Nordost
FSV Lukenvalde
Hansa Rostoka II
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
11:00
|
Dānija Amatieru Danmarksserien
Vorup FB
B. 1909 Odense
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
11:00
|
Zviedrija Amatiere Elitettan, Sievietes
IK Upsala
Ūmeo IK
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
11:00
|
Vācijas amatieru reģionālā Nordost
Viktorija Berlīne
Chemnitz FC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
11:00
|
Latvijas Virslīga
Valmieras FK
RFS
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
11:00
|
Dānija Amatieru Danmarksserien
Horsens FS
Nørresundby BK
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
11:00
|
Igaunija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tabasalu Ulasabat CF
FC Nomme United U21
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
11:00
|
Igaunija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tabasalu Ulasabat CF
FC Nomme United U21
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
11:00
|
Spānijas amatieru Lliga Elit Catalana
ES rubīns
Atletic Lleida
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
11:15
|
Mongolijas premjerlīga
viņu
TUV Buganud
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
11:30
|
Igaunija Premium Liiga
Flora Tallina
FCI Levadia Tallina
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
11:30
|
Vācija 2. Bundeslīga
SV 07 Elversberg
Herta Berlīne
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
12:00
|
Šveice Amatieru 2. OFV līga
FC Montlingen
FC Buchs
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
12:00
|
Vācija Amatieru A-Jun-BL S/SW
Kaizerslauterna U19
Greuther Furth U19
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
12:00
|
Zviedrijas 2. divīzija, Norra Götaland
Lidköpings FK
IK Kongahälla
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
12:00
|
Čehija 1. Līga, Sievietes
1. FC Slovako
Prāgas SK Slavia
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
12:00
|
Vācija Amatieru Oberlīga NOFV Nord
RSV Eintracht 1949 eV
SV Sparta Lihtenberga
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
12:00
|
Vācija Amatieru Oberlīga NOFV Nord
FSV savienība Fürstenwalde
Rostocker FC
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
12:00
|
Zviedrijas 2. divīzija, Norra Götaland
IK Gauthiod
Säffle SK
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
12:00
|
Vācija Amatieru Oberlīga NOFV Nord
RSV Eintracht 1949 eV
SV Sparta Lihtenberga
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
12:00
|
Skotijas Premier League Women
Spartans WFC
Dundee Utd WFC
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
12:00
|
Vācija Amatieru Oberlīga NOFV Nord
FSV savienība Fürstenwalde
Rostocker FC
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
12:00
|
Šveice Amatieru 2. OFV līga
FC Montlingen
FC Buchs
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
12:00
|
Zviedrija Amatieru U19 Allsvenskan
BK Häcken U19
Kalmar FF U19
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
12:00
|
Šveice Amatieru 2. OFV līga
FC Montlingen
FC Buchs
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
12:00
|
Zviedrijas 2. divīzija, Norra Götaland
Lidköpings FK
IK Kongahälla
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
12:00
|
Vācija Amatieru Oberlīga NOFV Nord
RSV Eintracht 1949 eV
SV Sparta Lihtenberga
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
12:00
|
Vācija Amatieru Oberlīga NOFV Süd
Einheits Rūdolštate
VfB Germania Halberstadt
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
12:00
|
Spānija LaLiga
Osasuna
Real Betis
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
12:00
|
Norvēģijas 3. divīzija, 6. grupa
Sprints/Jeløy
FK Mjolner
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
12:00
|
Norvēģijas 2. divīzijas 2. grupa
Augsts FI
Strømmen IF
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
12:00
|
Vācija Amatieru Oberlīga NOFV Nord
FSV savienība Fürstenwalde
Rostocker FC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
12:00
|
Vācija Amatieru Oberlīga NOFV Nord
Herta Zelendorfa
TuS Makkabi Berlīne
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
12:00
|
Šveices veicināšanas līga
FC St Gallen II
FC Bulle
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
12:00
|
Čehija 1. Līga, Sievietes
1. FC Slovako
Prāgas SK Slavia
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
12:15
|
Šveices Superlīga
Basel
FC Luzern
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
12:30
|
Šveice Amatieru 2. OFV līga
Altštetena
FC Mels
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
12:30
|
Šveice Amatieru 2. OFV līga
Altštetena
FC Mels
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
12:30
|
Šveice Amatieru 2. OFV līga
Altštetena
FC Mels
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
12:30
|
Austrijas Bundeslīga
SK Sturm Grāca
Dr.V. Hartbergs
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
13:00
|
Vācijas amatieru Brēmenes līga
TUS Komets Arstens
Lehers TS
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
13:00
|
Kosovas Superlīga un Kosova
mališevs
SC Gjilani
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
13:00
|
Rumānijas amatieru līga Calarasi 5
AS Phoenix Ulmu 2024
AFC Victoria Potcoava 2024
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
13:00
|
Rumānijas amatieru līga Calarasi 5
AS Atletico Nicolae Bălcescu
AFC Viitorul Dragoș Vodă 2019
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
13:00
|
Itālijas amatieris Eccellenza Molise
ASD Termoli 2016
Olimpija Agnonese
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
13:00
|
Šveice Amatieru 2. OFV līga
FC Ems
FC Abtwil-Engelburg
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
13:00
|
Beļģijas amatieris Tvīds Afdelings VV B
Koninklijke Sporting Hasselt
RC Hades
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
13:00
|
Rumānijas amatieru līga Calarasi 5
AS Atletico Nicolae Bălcescu
AFC Viitorul Dragoș Vodă 2019
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
13:00
|
Itālijas amatieris Eccellenza Molise
ASD Termoli 2016
Olimpija Agnonese
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
13:00
|
Itālijas amatieris Eccellenza Molise
ACD Castel di Sangro Cep 1953
ASV Venafro
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
13:00
|
Itālija Amatieru Promozione Molise
ASD Spinete
Brālīgā Aesernia
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
13:00
|
Itālija Amatieru Promozione Molise
Morkons Kalcio
Zēni Vairano
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
13:00
|
Itālijas amatieris Ekelenza Pjemonte Žirone A
Stresa Vergante
Biellese 1902. gads
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
13:00
|
Vācija Amatieru Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Morlautern
TUS Mehtersheima
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
13:00
|
Zviedrija Damallsvenskan
Piteå IF
Kristianstads DFF
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
13:00
|
Itālija Amatieru Promozione Molise
Altilia Samnium
ASD Calcio Montenero
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
13:00
|
Krievijas Premjerlīga sievietēm
Kazaņas WFC Rubin
Maskavas WFC CSKA
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
13:00
|
Skotijas Premier League Women
Montrose FC
Motherwell LFC
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
13:00
|
Vācijas amatieru Brēmenes līga
TUS Komets Arstens
Lehers TS
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
13:00
|
Vācijas amatieru Brēmenes līga
FC Union 60 Bremen
KSV Vatan Sport
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
13:00
|
Polijas amatieru līga Okręgowa – Siedlce
SKS Jabłonianka Jabłonna Lacka
Orzels Unins
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
13:00
|
Rumānijas amatieru līga Calarasi 5
AS Phoenix Ulmu 2024
AFC Victoria Potcoava 2024
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
13:00
|
Šveice Amatieru 3. FTC līga
AC Lema
FC Rancate
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
13:00
|
Šveice Amatieru 3. FTC līga
FC Ligornetto
Vedeggio Calcio II
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
13:00
|
Rumānijas amatieru līga Calarasi 5
AS Unirea Frăsinet 2024
AFC Viitorul Valea Argovei
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
13:00
|
Šveice Amatieru Erste Liga Classic
FC Langentāls
FC Black Stars
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
13:00
|
Itālijas amatieris Eccellenza Molise
ACD Castel di Sangro Cep 1953
ASV Venafro
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
13:00
|
Rumānijas amatieru līga Calarasi 5
AS Unirea Frăsinet 2024
AFC Viitorul Valea Argovei
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
13:00
|
Itālijas amatieris Eccellenza Toscana Girone A
Pjeves upe
Pro Livorno-Sorgenti
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
13:00
|
Itālijas amatieris Eccellenza Toscana Girone A
AC Sporting Cecina 1929. gads
Pontebuggianese SSD
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
13:00
|
Somija Veikkausliiga
Gnistāna
FC Haka
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
13:00
|
Itālijas D sērija, Žirona D
Sammaurese
Sangiuliano pilsēta
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
13:00
|
Itālija B sērija
Venezia
Feralpisalò
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
13:00
|
Polija un Līga
Visla Plock
Motor Lublin
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
13:00
|
Polijas Ekstraklase
MKS Korona Kielce
Piast Gliwice
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
13:00
|
Austrijas amatieru Rietumu reģionālā līga
FK Volfurta
Kufšteins
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
13:00
|
Itālijas D sērija, Žirona H
Fidelis Andria
Gelbisons
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
13:00
|
Zviedrija Damallsvenskan
Piteå IF
Kristianstads DFF
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
13:00
|
Vācija Amatieru Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Morlautern
TUS Mehtersheima
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
13:00
|
Vācija Amatieru Oberlīga Niederrhein
Sportfreunde Baumberg
VfB 03 Hilden
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
13:00
|
Anglija FA sieviešu Superlīga
Liverpool FC sievietes
Mančestras United sievietes
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
13:00
|
Itālijas D sērija, Žironas F
Alma Juventus Fano
Real Monterotondo Scalo
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
13:00
|
Itālijas D sērija, Žirones B
Castellanzese
Brusaporto
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
13:00
|
Itālijas D sērija, Žirona A
Dertona
Ligorna
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
13:00
|
Polija Amatiere Klasa Okręgowa – Krosno
LKS Czeluśnica
LKS Przełom Besko
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
13:00
|
Igaunija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Lasnamē Ajax
FCI Levadia Tallinn U19
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
13:00
|
Igaunija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Saku Sporting
Tallinas FC Zapoos
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
13:15
|
Vācija Amatieru Oberliga Mittelrhein
Šafhauzenas FC savienība
Hennef 05
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
13:15
|
Vācija Amatieru Oberliga Mittelrhein
Šafhauzenas FC savienība
Hennef 05
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
13:30
|
Itālija amatieru otrdienas kategorija Kalabrija – Žirona A
ASD krodziņš
ASD Rogliano 1948
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
13:30
|
Itālija amatieru otrdienas kategorija Kalabrija – Žirona A
ASD San Leonardo
L.S.C. Dzīve Simeri Crichi
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
13:30
|
Itālija Amatieru Prima kategorija Calabria Girone C
ASD Pianopoli
ASD AEK Crotone
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
13:30
|
Itālija Amatieru Prima kategorija Calabria Girone C
ASD Città di Aprigliano
USD Parenti Calcio 1979. gads
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
13:30
|
Uzbekistānas Superlīga
FC Bunyodkor
Surkhon Termez
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
13:30
|
Itālija Amatieru Prima kategorija Calabria Girone C
ASD Città di Aprigliano
USD Parenti Calcio 1979. gads
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
13:30
|
Itālija Amatieru Prima kategorija Calabria Girone C
ASD Real Cittanova
ASD Campese
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
13:30
|
Itālija amatieru otrdienas kategorija Kalabrija – Žirona A
A.S.D. Karaliskais kazino
A.S.D. Strongoli 2023. gads
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
13:30
|
Itālija amatieru otrdienas kategorija Kalabrija – Žirona A
A.S.D. Grifone Katanzaro
A.S.D. Labie puiši Catanzaro
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
13:30
|
Itālijas amatieru akcija Calabria Girone A
ASD Saint Michel
ASD Virtus Rorsarno
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
13:30
|
Vācija Amatieru Oberliga Westfalen
TuS Ennepetal
SF Siegen
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
13:30
|
Itālijas amatieru Promozione Alto Adige – Landeslīga
SSV Ahrntal
SSV Brunico Bruneck
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
13:30
|
Itālijas amatieru Promozione Alto Adige – Landeslīga
SV Latsch
FK Gherdёina
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
13:30
|
Itālijas amatieru Promozione Alto Adige – Landeslīga
ASV Rifs Kūens
AFC St. Martin Moos
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
14:00
|
Itālija Amatieru prima kategorija Sardēna – Žirona A
ASD Vecchio Borgo S. Elia
ADP Baunese
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
14:00
|
Rumānijas amatieru līga Hargita 5
AS Farkaslaka Lupeni
AS Nyiko Bisericani
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
14:00
|
Rumānijas amatieru līga Hargita 5
ACS Sandomic
AS MÜ Frumoasa
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
14:00
|
Rumānijas amatieru līga Hargita 5
AS Komisz Cozmeni
AS Străduinţa Mihăileni
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
14:00
|
Rumānijas amatieru līga Hargita 5
AS Gagyvize Goagiu
AS Forțeni
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
14:00
|
Rumānijas amatieru līga Hargita 5
AS Radicza Sânpaul
AS Andycom Avrămești
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
14:00
|
Rumānijas amatieru līga Hargita 5
AS Unirea Lueta
AS Hegyalja Vârșag
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
14:00
|
Rumānijas amatieru līga Hargita 5
CS Corundi Ifjusag
AS Tineretul Morăreni
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
14:00
|
Rumānijas amatieru līga Hargita 5
AS Gordons Bulgareni
AS Căpâlniţa 2008
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
14:00
|
Rumānijas amatieru līga Hargita 5
AS Test veriseg Atid
AS Nyiko Cobătești
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
14:00
|
Rumānijas amatieru līga Hargita 5
AS Homorod Petreni
AS Galambfalva Porumbenii Mari
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
14:00
|
Luksemburgas Nacionālā nodaļa
Jeunesse Esch
Svifta Hesperanža
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
14:00
|
Luksemburgas Goda veicināšana
FC Rodange 91
SC Bettemburg
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
14:00
|
Zviedrija Ettana, Norra
Assyriska FF
FC Stockholm International
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
14:00
|
Ungārija NB I, sievietes
Puskas FC
Győri ETO
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
14:00
|
Portugāles sieviešu nacionālais čempionāts
Atletico Ouriense
Sporta CP
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
14:00
|
Portugāles amatieru AF Viseu I divīzija
GD Kampija
CDCP Oliveira do Douro
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
14:00
|
Rumānijas amatieru līga Hargita 5
AS Dr. Lukacs Mihaly Plăieșii de Jos
AS Csikszentmarton SE Sanmartin
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
14:00
|
Rumānijas amatieru līga Hargita 5
AS Ghimeș Făget Lunca de Jos
AS Borsaros Sâncrăieni
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
14:00
|
Rumānijas amatieru līga Hargita 5
CS Corundi Ifjusag
AS Tineretul Morăreni
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
14:00
|
Rumānijas amatieru līga Hargita 5
AS Gordons Bulgareni
AS Căpâlniţa 2008
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
14:00
|
Rumānijas amatieru līga Hargita 5
AS Homorod Petreni
AS Galambfalva Porumbenii Mari
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
14:00
|
Rumānijas amatieru līga Hargita 5
CS Bastya Lăzarea
AS Mohos Lăzărești
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
14:00
|
Zviedrija Amatieru U19 Allsvenskan
GIF Sundsvall U19
Östers IF U19
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
14:00
|
Ungārija NB I, sievietes
Puskas FC
Győri ETO
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
14:00
|
Itālija Amatieru prima kategorija Sardēna – Žirona A
GSD Freccia Parte Montis
ASD Seula 2010
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
14:00
|
Itālija Amatieru prima kategorija Sardēna – Žirona A
Pols Libertass Barumini
ASD Sadali
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
14:00
|
Itālija Amatieru prima kategorija Sardēna – Žirona A
A.S.D. Usana Kalcio
USD Fer Massenti S. Džovanni
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
14:00
|
Rumānijas amatieru līga Hargita 5
AS Piliske Tuşnad Sat
AS Miklos Marton Mădăraș
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
14:00
|
Itālija Amatieru prima kategorija Sardēna – Žirona A
ASD San Marco Cabras
NGS Paulese
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
14:00
|
Zviedrija Amatieru U19 Allsvenskan
AIK U19
IFK Stocksund U19
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
14:00
|
Itālija Amatieru prima kategorija Sardēna – Žirona A
A.S.D. Frasinetti Elmas Villasor
ASV Cardedu
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
14:00
|
Itālija Amatieru prima kategorija Sardēna – Žirona A
GSD Freccia Parte Montis
ASD Seula 2010
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
14:00
|
Itālija Amatieru prima kategorija Sardēna – Žirona A
Pols Libertass Barumini
ASD Sadali
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
14:00
|
Spānija Līga F
Sporting Huelva
Levante Las Planas FC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
14:00
|
Portugāles sieviešu nacionālais čempionāts
Atletico Ouriense
Sporta CP
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
14:00
|
Luksemburgas Nacionālā nodaļa
F91 Dudelange
Savienība Titus Petange
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
14:00
|
Ungārija NB I, sievietes
Puskas FC
Győri ETO
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
14:00
|
Igaunija Esiliiga B
FK Kuresāre U21
Vārds Kalju U21
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
14:00
|
Bulgārijas amatieru Chetvarta Liga – AOG Shumen, ziemeļi
FC Veļiki Preslav
FC Botevs Kamenjaks
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
14:00
|
Igaunija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Raplamā JK
JK Tabasalu U21
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
14:00
|
Igaunija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Raplamā JK
JK Tabasalu U21
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
14:00
|
Polija Amatiere V. Līga – Wielkopolska
ZEFKA Kobila Gura
LZS Cielcza
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
14:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Cim Mostar
NK Sport Talent Mostar
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
14:00
|
Igaunija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FC Ararat TTU
Maardu Linnameeskond
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
14:00
|
Igaunija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FC Ararat TTU
Maardu Linnameeskond
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
14:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
FK Lokomotiva Mostar
NK Mostar
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
14:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
FK Lokomotiva Mostar
NK Mostar
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
14:05
|
Apvienotie Arābu Emirāti AAE Pro līga
Hatta
Ajman
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
14:05
|
Apvienotie Arābu Emirāti AAE Pro līga
Hatta
Ajman
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
14:30
|
Serbijas amatieru Braničevskas Okružnas līga
FK Batovac
FK Integrālā Batuša
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
14:30
|
Serbijas amatieru Braničevskas Okružnas līga
FK Batovac
FK Integrālā Batuša
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
14:30
|
Zviedrija Allsvenskan
Hammarby IF
IFK Vernamo
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
14:30
|
Šveices Superlīga
Yverdon-Sport FC
FC Lausanne-Sport
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
14:30
|
Čehijas Republika sadala D
Slavoj Polná
garšviela
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
14:30
|
Horvātija Amatiere 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Rat Kuna Pelješka
NK Hajduk 1932 Vela Luka
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
14:30
|
Horvātija Amatiere 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Rat Kuna Pelješka
NK Hajduk 1932 Vela Luka
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
14:30
|
Bosnija un Hercegovina Amatieru Područnas liga RS – Doboj
OFK Zborište
FK BSK Bušletić
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
14:30
|
Bosnija un Hercegovina Amatieru Područnas liga RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
FK Borac Kotorsko
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
14:30
|
Bosnija un Hercegovina Amatieru Područnas liga RS – Doboj
OFK Zborište
FK BSK Bušletić
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
14:30
|
Bosnija un Hercegovina Amatieru Područnas liga RS – Doboj
FK Sloboda GS Graboviča
FK Mineral Banja Vručica
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
14:30
|
Bosnija un Hercegovina Amatieru Područnas liga RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
FK Borac Kotorsko
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
14:30
|
Serbija Amatieru Prva Liga Kragujevca
FK Kolonija 1929.g
FK Pobeda Belosevaca
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
14:30
|
Serbija Amatieru Prva Liga Kragujevca
FK Budučnost Resnik
FK Sloboda Grbice
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
14:30
|
Serbija Amatieru Prva Liga Kragujevca
FK Kolonija 1929.g
FK Pobeda Belosevaca
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
14:30
|
Serbija Amatieru Prva Liga Kragujevca
FK Budučnost Resnik
FK Sloboda Grbice
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
14:30
|
Horvātija Amatiere 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Enkels Popoviči
NK NA Libertas Dubrovnik
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
14:30
|
Serbija Amatieru Međuopštinska liga Dunav
FK Kumane
FK Polet Voluja
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
14:30
|
Serbija Amatieru Međuopštinska liga Dunav
FK Kumane
FK Polet Voluja
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
14:30
|
Horvātija Amatiere 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Omladinac Lastovo
NK Faraon Trpanj
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
14:30
|
Horvātija Amatiere 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Putnikovičs
NK Ponikve Pelješac
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
14:30
|
Horvātija Amatiere 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Putnikovičs
NK Ponikve Pelješac
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
14:30
|
Serbijas amatieru zona "Centar"
FK Mladost Batušinac
FK Bukovik Razanj
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
14:30
|
Serbija Amatieru Međuopštinska liga Dunav
FK Zemljoradnik Trnjane
FK Napredaks Nabrdje
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Graničar Klakar
NK Slavens Trnjani
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Soko 1970 Orubica
NK Mladost Brđani
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Karlovac
NK Mrežnica Zvečaj
HNK Plaški
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Karlovac
NK Frankopans Brežani
NK Dobra Novigrad at Dobri
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Vatrogašaka Brezova
NK Mladost Belec
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Sloga Konjščina
NK Toplice Krapinske Toplice
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Serbija Amatieru Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Omladinac 1927 Opovo
FK Borac Pločica
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Serbija Amatieru Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Vojvodina Crepaja
OFK Kolonija Kovina
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Karlovac
NK Cetingrada
NK Vrlovka Kamanje
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Serbija Amatieru Medjuopštinska liga Sever
FK Jedinstvo Duboka
FK Partizan Glogovac
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Omladinac Dubrovčan
NK Matija Gubec Gornja Stubica
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Desinić
NK Rudars Mihovljans
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Lobor
NK Đalski Gubaševo
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK BŠK Brezovac
NK Ivanska
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Viktorija Vojakovac
NK Podravec Torčec
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilo Velika Pisanica
HNK Rovišće
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilogora Kapela
NK Zdenka 91
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Lonja Lonjica
NK Rakovec
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Croatia Nova Kapela
NK Farkaš Farkaševac
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Pribičs
NK Pušča
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Mladost Kraj Donji
NK BSK Brdovec
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Sisak
NK Gvozd
NK Zeleni Brijeg Sisak
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Sisak
HNK Petrovec
NK Mahovo
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Gora
NK Novakovec
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Polija Amatieru IV. Warmińsko-Mazurska līga
GKS Polija Ilovo
MLKS Znicz Biała Piska
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Slovākija 3. Līga, Austrumi
1. FK Svidnik
TJ Tatran Oravské Veselé
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Bosnija un Hercegovina Amatieru 2. Liga FBiH – Zapad
FK Rudars Han Bila
NK Rudars Kamengrads
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Slovēnija Amatieru Pomurska nogometna liga
NK Polana
NK Črenšovci
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Slovēnija Amatieru 1. MNL Murska Sobota
NK Dokležovje
ŠD Bogožina
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Serbijas Amatieru 2. Južnobanatska līga “Zapad”
FK Proleter Mramorak
FK Partizan Gaj
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Serbijas amatieru PFL Pančevo
FK Potporanj
FK Vulturul Grebenac
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Serbijas Amatieru 2. Južnobanatska līga “Istok”
FK Omladinac Zagajica
FK Polet Izbište
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Serbija Amatieru Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Jedinstvo Dubovac
FK Pobeda Samoš
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
NK Hajduk Sela
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Skotijas Premier League Women
Hamiltonas akadēmiskā WFC
Aberdīnas LFC
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Željezničar 1946. gads
NK Podvinje
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Karlovac
NK Josipdols
NK Tuškani
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Slovēnija Amatieru 1. MNL Murska Sobota
NK Dokležovje
ŠD Bogožina
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Serbijas amatieru PFL Pančevo
FK Dolina Padina
FK Hajdučica
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Serbijas Amatieru 2. Južnobanatska līga “Zapad”
FK Proleter Mramorak
FK Partizan Gaj
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Serbijas amatieru PFL Pančevo
FK Potporanj
FK Vulturul Grebenac
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Serbijas amatieru PFL Pančevo
FK Budučnost Alibunar
FK Spartak 1911 Debeljača
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Serbijas Amatieru 2. Južnobanatska līga “Istok”
FK Karaš Kuštilj
FK Partizan Uljma
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Serbijas Amatieru 2. Južnobanatska līga “Istok”
FK Banat Dupljaja
FK Ratar Kruščica
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Serbijas amatieru PFL Pančevo
FK Unirea Uzdin
FK Ševacs Kusičs
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Serbijas Amatieru 2. Južnobanatska līga “Zapad”
FK BSK Bavanište
FK Omladinac Deliblato
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Serbija Amatieru Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Jedinstvo Dubovac
FK Pobeda Samoš
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
NK Hajduk Sela
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieris 2. Zagrebačka NL
NK Gavran 2003
NK Hrašće
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Skotijas Premier League Women
Hamiltonas akadēmiskā WFC
Aberdīnas LFC
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Portugāle Amatieru AF Braga Pro-National
Santa Maria FC
Merelinense FC
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Lonja Lonjica
NK Rakovec
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Croatia Nova Kapela
NK Farkaš Farkaševac
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Mladost Obedišće
NK Zvekovac
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Pribičs
NK Pušča
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Mladost Kraj Donji
NK BSK Brdovec
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Viktorija Vojakovac
NK Podravec Torčec
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Sisak
NK Una-Mladost Hrvatska Dubica
NK PPG Rujevac
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Sisak
NK Gvozd
NK Zeleni Brijeg Sisak
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Sisak
HNK Petrovec
NK Mahovo
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK BŠK Brezovac
NK Ivanska
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilo Velika Pisanica
HNK Rovišće
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilogora Kapela
NK Zdenka 91
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Kutina
NK Garičs Ilova
NK Šartova
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieris 2. Zagrebačka NL
NK Sloga-Gredelj
NK Ivanja Reka
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Hargita 4
AS Homorod Merești
ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Hargita 4
CS Bradul Zetea
CS Minerul Bălan
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Portugāles amatieru AF Leiria I divīzija – A sērija
ACDR Almagreira
Priecīga un vienota grupa
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Portugāles amatieru AF Leiria I divīzija – A sērija
Atlético Clube Avelarense
Lusitano Chão de Couce ģimnāzija
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Portugāles amatieru Kastelo Branko rajona kauss
GD Ágiass Moradals
ADRC Pedrogão de S. Pedro
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Serbija Amatieru Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Omladinac 1927 Opovo
FK Borac Pločica
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Serbija Amatieru Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Vojvodina Crepaja
OFK Kolonija Kovina
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Karlovac
NK Mrežnica Zvečaj
HNK Plaški
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Karlovac
NK Frankopans Brežani
NK Dobra Novigrad at Dobri
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Sloga Konjščina
NK Toplice Krapinske Toplice
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Bacau 4
CS Faraoani
AFC Unirea Bacău
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Karlovac
NK Cetingrada
NK Vrlovka Kamanje
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Serbijas amatieru PFL Pančevo
FK Dolovo
FK Budučnost Banatski Brestovac
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Željezničar 1946. gads
NK Podvinje
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Karlovac
NK Josipdols
NK Tuškani
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Graničar Klakar
NK Slavens Trnjani
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Selna
NK Dubrava Zadubravlje
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Vatrogasac Grižići
NK Sloga Gromačnik
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Mladost Jakacina Mala
NK Gajs Zbjegs
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Soko 1970 Orubica
NK Mladost Brđani
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Graničar Stupnički Kuti
NK Roma Kali Sāra
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Mladosts Čajkovci
NK Omladinac Novi Grad
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Serbija Amatieru Medjuopštinska liga Sever
FK Jedinstvo Duboka
FK Partizan Glogovac
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Serbija Amatieru Medjuopštinska liga Sever
FK Bratstvo Medjureč
FK Sloboda Šuljkovac
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Serbija Amatieru Medjuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
FK Omladinac Bunar
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilogora Kapela
NK Zdenka 91
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Hargita 4
AS Homorod Merești
ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
15:00
|
Ungārija amatieris Nyír-Wetland Megyei I. osztály
Nagykállói VSE
Nyíregyháza Spartacus II.
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
15:00
|
Serbijas amatieru PFL Pančevo
FK Potporanj
FK Vulturul Grebenac
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Hajduk Hercegovac
NK Trnski Nova Rača
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK BŠK Brezovac
NK Ivanska
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
15:00
|
Polijas amatieru līga Okręgowa – Siedlce
Sep Żelechow
Promnik Gończyce
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
15:00
|
Portugāles amatieru Kastelo Branko rajona kauss
GD Ágiass Moradals
ADRC Pedrogão de S. Pedro
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Karlovac
NK Josipdols
NK Tuškani
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Sloga Konjščina
NK Toplice Krapinske Toplice
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
15:00
|
Slovākija 3. Līga, Austrumi
1. FK Svidnik
TJ Tatran Oravské Veselé
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
15:00
|
Norvēģijas 2. divīzijas 2. grupa
Strindheima
Junkerens
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Jedinstvo Sveti Križ Začretje
NK Klanjec
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
15:00
|
Bosnija un Hercegovina Amatieru 2. Liga FBiH – Zapad
FK Rudars Han Bila
NK Rudars Kamengrads
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
15:00
|
Skotijas Premier League Women
Hamiltonas akadēmiskā WFC
Aberdīnas LFC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
15:00
|
Turcija TFF 1. Lig
Gençlerbirliği
giresunspor
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
15:00
|
Bosnija un Hercegovina Amatieru 2. FBIH līga – Jug
HNK Stolac
HNK Čapljina
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
15:00
|
Bosnija un Hercegovina Amatieru 2. Liga FBIH – Centar
NK Krivaja Zavidoviči
NK Bosna Visoko
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Omladinac Dubrovčan
NK Matija Gubec Gornja Stubica
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Desinić
NK Rudars Mihovljans
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
15:00
|
Bosnija un Hercegovina Amatieru 2. FBIH līga – Jug
FK Turbiņa Jablaņica
NK Troglav 1918 Livno
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
15:00
|
Norvēģijas Elitesērija
BK izredzes
Fredrikstādes FK
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieris 2. Zagrebačka NL
NK Gavran 2003
NK Hrašće
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
15:00
|
Bosnija un Hercegovina Amatieru 2. Liga FBIH – Centar
FK Baton Sarajevo
NK Ilijaš
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
15:00
|
Ukrainas Premjerlīga
Shakhtar Donetsk
Chornomorets Odesa
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
15:00
|
Nigērijas profesionālā līga
Rivers United
Sporting Lagos FC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
15:00
|
Ungārija Amatieris Pest Megye I. osztály
Vac VLSE
Örkény SE
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
15:00
|
Bosnija un Hercegovina Amatieru 2. FBIH līga – Jug
HNK Brotnjo Čitluk
HNK Medjugorje
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 3. ŽNL Valpovo
NK Hrvatski Sokol
NK Jadrans Habjanovci
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 3. ŽNL Valpovo
NK Mladost Harkanovci
NK Gat
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 3. ŽNL Valpovo
NK Hrvatski Sokol
NK Jadrans Habjanovci
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 3. ŽNL Valpovo
NK Mladost Harkanovci
NK Gat
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Zagrebačka – Krūze
NK Novaki Sveta Nedelja
NK Posavec
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Zagrebačka – Krūze
NK Novaki Sveta Nedelja
NK Posavec
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Zagrebačka – Krūze
NK Novaki Sveta Nedelja
NK Posavec
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
15:00
|
Rumānijas Amatieru līga 5 Arad
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgoria Ghioroc
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Rumānijas Amatieru līga 5 Arad
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgoria Ghioroc
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Ganas Kintampo zona
Kintampo Marcus FC
Kintampo Super Eagles FC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
15:00
|
Ganas GAED 3. divīzija — 1. zona
Adentas Jaunatnes sporta akadēmija
FC African Panthers
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Ungārija Amatieru GY-MS Megye I. osztály
Koronco Kssze
Mezoors Kse
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Ungārija Amatieru GY-MS Megye I. osztály
Koronco Kssze
Mezoors Kse
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Portugāle Amatieru A.F. Leiria Goda nodaļa LizSport
Valeo Nazarē
GD Alvaiázere
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Serbija Amatiere Opstinska Liga Lucani
FK Radnički Turica
FK Gorušica Vīča
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Portugāle Amatieru A.F. Leiria Goda nodaļa LizSport
Valeo Nazarē
GD Alvaiázere
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Portugāle Amatieru A.F. Leiria Goda nodaļa LizSport
SCL Marrazes
GD Nācarieši
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Serbija Amatiere Opstinska Liga Lucani
FK Radnički Turica
FK Gorušica Vīča
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Imsovac
NK Skok Skucani
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Polet Narta
NK Gordowa Veliki Grđevac
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
15:00
|
Rumānijas Amatieru līga 5 Arad
AFC Banatul Arad
CS Voința Mailat
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Torpedo Kuševac
NK Dračice Đakovo
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Omladinaks Josipovac
NK Slavonac Tenja
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Omladinaks Josipovac
NK Slavonac Tenja
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Osječko-baranjska
ŠNK Ratar Piškorevci
NK FEŠK Feričanci
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Omladinaks Josipovac
NK Slavonac Tenja
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Radnik Josipovac
NK Olimpija Osijeka
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
15:00
|
Ganas GAED 3. divīzija — 1. zona
FC Hospas
FC Young Mount
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Polija Amatiere V. Līga – Wielkopolska
Piast Poniec
Kanija Gostiņa
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Polija Amatiere V. Līga – Wielkopolska
Piast Poniec
Kanija Gostiņa
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Rumānijas Amatieru līga 5 Arad
FK Frontiera Pīlu
FC Santana 2016
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Rumānijas Amatieru līga 5 Arad
FK Frontiera Pīlu
FC Santana 2016
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Krūze
NK Sokol Sokolovac
NK Bršljanica
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Rumānijas Amatieru līga 5 Arad
CS Viitorul Pereg
CS Gloria Secusigiu
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Krūze
NK Sokol Sokolovac
NK Bršljanica
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Krūze
NK Radnički Veliko Vukovje
NK Polets Uļjaņiks
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Krūze
NK Ilova Tomašica
NK Junak Veliki Pašijan
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Serbija Amatieru MFL Sombor – 1. razred
FK Radnički Zombor
FK Borac Bački Gračac
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Serbija Amatiere Opstinska Liga Lucani
FK Vrelo Gornja Kravarica
FK Voćar Kotraža
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Zagrebačka – Krūze
NK Donja Kupčina
NK Brcko Božjakovina
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Zagrebačka – Krūze
NK Donja Kupčina
NK Brcko Božjakovina
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Udarnik Zablatje
NK Rudars Botinovecs
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Udarnik Zablatje
NK Rudars Botinovecs
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Rumānijas Amatieru līga 5 Arad
ACS Progresul Pecica II
CS studenti
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Rumānijas Amatieru līga 5 Arad
ACS Progresul Pecica II
CS studenti
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Rumānijas Amatieru līga 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS reālā stunda
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Zagrebačka – Krūze
NK Buna
NK Vatrogasaks Kobiličs
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Rumānijas Amatieru līga 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS reālā stunda
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Rumānijas Amatieru līga 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS reālā stunda
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
15:00
|
Rumānijas Amatieru līga 5 Arad
CS Team United Sânpaul
CS Olimpia Bujac
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieris 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Gizzard Umag
NK Grožnjan-Oprtalj
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieris 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Galebs Juričani
NK Marušići
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieris 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Gizzard Umag
NK Grožnjan-Oprtalj
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Igaunija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Sveiki JK
Paides Linnameeskond III
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
15:00
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Istarska
NK Visnjan 1957. gads
NK Peroj
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Serbija Amatieru MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Jedinstvo Stanišić
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Serbija Amatieru MFL Sombor – 2. razred
FK Dunav Bački Monoštor
FK Panonija Laliča
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Serbija Amatieru MFL Sombor – 2. razred
FK Telečka
FK Jedinstvo Ribarevo
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Serbija Amatieru MFL Sombor – 2. razred
FK Dinamo Sonta
FK Sport Bezdan
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Serbija Amatieru MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Jedinstvo Stanišić
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Serbija Amatieru MFL Sombor – 2. razred
FK Dunav Bački Monoštor
FK Panonija Laliča
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Serbija Amatieru MFL Sombor – 2. razred
FK Telečka
FK Jedinstvo Ribarevo
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Serbija Amatieru MFL Sombor – 2. razred
FK Dinamo Sonta
FK Sport Bezdan
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Rumānijas Amatieru līga 5 Arad
CS Șoimii Livada
CS Șofronea
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Polija Amatieru IV. Liga – Swiętokrzyska
AKS 1947 Busko-Zdrój
KS Hetmanis Vloščova
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:00
|
Polija Amatieru IV. Liga – Swiętokrzyska
AKS 1947 Busko-Zdrój
KS Hetmanis Vloščova
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:10
|
Skotijas Premier League Women
Glāzgovas pilsētas LFC
Hibernian WFC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
15:30
|
Horvātija Amatieru 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
NK Tompojevci
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:30
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Budučnost Šiškovci
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:30
|
Horvātija Amatieru 3. ŽNL Vukovar
HNK Radnički Vukovar
NK Petrovci
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:30
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Rječina Dražice
NK Grbci 2000 Rijeka
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:30
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Županja
NK Jadrans Gunja
NK Srijemac Strosinci
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:30
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Budučnost Šiškovci
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:30
|
Horvātija Amatieru 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
NK Tompojevci
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:30
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Vihor Baška
NK Lošinj
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:30
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Rječina Dražice
NK Grbci 2000 Rijeka
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:30
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Đakovo
NK Šokadija Strizivojna
NK Budučnost Gorjani
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:30
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Županja
NK Jadrans Gunja
NK Srijemac Strosinci
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:30
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Rječina Dražice
NK Grbci 2000 Rijeka
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
15:30
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Županja
NK Jadrans Gunja
NK Srijemac Strosinci
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
15:30
|
Horvātija Amatieru 3. ŽNL Vukovar
HNK Radnički Vukovar
NK Petrovci
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
15:30
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Đakovo
NK Slavonija Budrovci
NK Dinamo Trnava
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
15:30
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Risnjak Lokve
NK Željezničar Moravice
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:30
|
Horvātija Amatieris 2. ŽNL Beli Manastir
NK Ribar Kopacevo
NK Petlovac
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:30
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Vrbanja
NK Posavac Posavski Podgajci
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
15:30
|
Horvātija Amatieru 3. ŽNL Baranjska liga
NK Mladosts Čeminaks
NK Graničar Torjanci
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:30
|
Horvātija Amatieru 3. ŽNL Baranjska liga
NK Davors Branjina
NK Croatia Branjin Vrh
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:30
|
Horvātija Amatieru 3. ŽNL Baranjska liga
NK Luc
NK Zmaj Zmajevac
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:30
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Stari Grad Rijeka
NK Mrkopalj
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:30
|
Horvātija Amatieru 3. ŽNL Baranjska liga
NK Mladosts Čeminaks
NK Graničar Torjanci
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:30
|
Horvātija Amatieru 3. ŽNL Baranjska liga
NK Davors Branjina
NK Croatia Branjin Vrh
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:30
|
Horvātija Amatieru 3. ŽNL Baranjska liga
ŠNK Grozd Kotlina
NK Radnički Mirkovac
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:30
|
Horvātija Amatieru 3. ŽNL Baranjska liga
NK Mladosts Čeminaks
NK Graničar Torjanci
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
15:30
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Negoslavci
HNK Fruškogorac Ilok
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:30
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Negoslavci
HNK Fruškogorac Ilok
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
15:30
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Goranka Ravna Gora
NK Polets Skrads
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:30
|
Horvātija Amatieru 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Goranka Ravna Gora
NK Polets Skrads
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
15:30
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Slavonac Komletinci
NK Mladost Vođinci
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
15:30
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Nosteria Nuštar
HNK Mitnica Vukovar
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
15:30
|
Horvātija Amatieru 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Nosteria Nuštar
HNK Mitnica Vukovar
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
15:45
|
Horvātija Amatiere 1. ŽNL Požeško-slavonska
NK Omladinaks Čaglins
NK Slaven Gradac
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
16:00
|
Portugāles amatieru AF Setubal II divīzija
FC Barreirense B
ACRUT Zambujalense
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
16:00
|
Portugāles amatieru AF Setubal II divīzija
GD Sesimbra
Estrela St André
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
16:00
|
Spānija Amatieru 1. Aficionados provinces nodaļa, Primera – Zamora
CD Inter Los Valles
Sacīkšu klubs Benavente
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
16:00
|
Igaunija Meistriliiga Sievietes
JK Tabasalu
Tartu Tammeka Sievietes
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
16:00
|
Portugāles amatieru AF Lisabonas I divīzija
URD riepas
Plkst. Malveira
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
16:00
|
Portugāles amatieru AF Aveiro I divīzijas dienvidu zona
LAAC
CCR Válega
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
16:00
|
Spānija Amatieru 1. Aficionados provinces nodaļa, Primera – Zamora
CD Inter Los Valles
Sacīkšu klubs Benavente
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
16:00
|
Portugāles amatieru AF Vila Real Goda nodaļa — A sērija
GD Cerva
FC Fontelas
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
16:00
|
Ēģiptes premjerlīga
dūmi
Zamalek SC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
16:00
|
Igaunija Meistriliiga Sievietes
JK Tabasalu
Tartu Tammeka Sievietes
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
16:00
|
Spānija Amatieru Tercera Federación, 3. grupa
SD Solares Medio Cudeyo
UC kartes
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
16:00
|
Portugāle Portugāles čempionāts
Vitorija de Setubala
SC Lusitānija
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
16:00
|
Spānija Amatieru Tercera Federación, 18. grupa
AD San Klemente
Atlético Tomelloso
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
16:00
|
Turcija Süper Lig
Gaziantep FK
Hatayspor
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
16:00
|
Spānija Amatieru Tercera Federación, 13. grupa
CD Plus Ultra
Real Murcia B
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
16:30
|
Spānija Amatieru Tercera Federación, 2. grupa
Real Titanico FC
Condal klubs
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
16:45
|
Apvienotie Arābu Emirāti AAE Pro līga
Al-Jazeera
Baniyas
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
17:00
|
Dānijas 1. divīzija
AaB
Hobro
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
17:00
|
ASV Nacionālā sieviešu futbola līga
Hjūstonas Daša
Kanzassitijas straume
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
17:15
|
Kuveita Kuveitas līga
Kazma SC
Al-Jahra
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
17:15
|
Norvēģijas Elitesērija
Vikings FK
Tromso IL
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
17:30
|
Vācija 3. Līga
FC Ingolstadt 04
SV Waldhof Manheim
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
17:55
|
Polija Amatiere V. Līga – Wielkopolska
Pšemislavs Poznaņa
GKS Dopiewo
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
18:00
|
Brazīlija Brasileiro Série A, sievietes
Red Bull Bragantino
Real Brasilia FC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
18:30
|
Argentīnas amatiere Liga Rosarina de Fútbol, A divīzija
Klubs Atlético Alianza Sport
Centrālā Kordovas de Rosario B
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
18:30
|
Argentīnas amatiere Liga Rosarina de Fútbol, A divīzija
Klubs Atlético San Telmo
Bērnu sporta grupa Unión Rosario
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
18:30
|
Argentīnas amatieru Liga Rosarina de Fútbol, B divīzija
Club Deportivo un Social Lux
Sporta un atpūtas asociācija BANCO
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
18:30
|
Argentīnas amatieru Liga Rosarina de Fútbol, B divīzija
Atlético Fisherton klubs
Leones de Rosario FC
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
18:30
|
Argentīnas amatieru līga Rosarina de Fútbol, C divīzija
Sporta atpūtas klubs 14. jūnijs
Jorgito Juniors Futbola klubs
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
18:30
|
Argentīnas amatieru līga Rosarina de Fútbol, C divīzija
Asociación Civil Sarmiento Fútbol Club
Botafogo sporta grupa
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
18:30
|
Argentīnas amatieru līga Rosarina de Fútbol, C divīzija
Asociación Civil Club María Reina
Sporta atpūtas klubs 14. jūnijs
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
18:30
|
Argentīnas amatieru līga Rosarina de Fútbol, C divīzija
Jorgito Juniors Futbola klubs
Klubs Atlético Sparta
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
18:30
|
Argentīnas amatieru līga Rosarina de Fútbol, C divīzija
Olimpijas futbola skola
Polideportivo lauku klubs Sanhosē
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
18:30
|
Argentīnas amatieru līga Rosarina de Fútbol, C divīzija
Polideportivo lauku klubs Sanhosē
Asociación Civil Club María Reina
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
18:30
|
Argentīnas amatieru līga Rosarina de Fútbol, C divīzija
Klubs Atlético Sparta
Gran Rosario klubs
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
18:30
|
Argentīnas amatieru līga Rosarina de Fútbol, C divīzija
Jorgito Juniors Futbola klubs
Klubs Atlético Sparta
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
18:30
|
Argentīnas amatieru līga Rosarina de Fútbol, C divīzija
Olimpijas futbola skola
Polideportivo lauku klubs Sanhosē
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
18:30
|
Argentīnas amatieru līga Rosarina de Fútbol, C divīzija
Polideportivo lauku klubs Sanhosē
Asociación Civil Club María Reina
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
18:30
|
Argentīnas amatieru līga Rosarina de Fútbol, C divīzija
Klubs Atlético Sparta
Gran Rosario klubs
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
18:30
|
Brazīlijas amatieru Superkausa Noroeste – A grupa
EK Italva
Portiuncula EC
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
18:30
|
Argentīnas amatieru līga Rosarina de Fútbol, C divīzija
Olimpijas futbola skola
Polideportivo lauku klubs Sanhosē
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
18:30
|
Argentīna Primera C Metropolitana
Deportivo Muniz
Kordovas centrālā daļa no Rosario
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
18:30
|
Spānija Līga F
Madrides CFF
Madrides Real sievietes
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
19:00
|
Guadeloupe Regionale 3 — A baseins
JTR
Alianse FC
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
19:00
|
ASV MLS Next Pro
Toronto FC II
Columbus Crew 2
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
19:00
|
ASV MLS Next Pro
Filadelfijas savienība II
Huntsville City FC
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/05
19:00
|
Argentīnas amatieru ģenerālis Roca – pirmā divīzija
SC Nelson Tomas Page
CA Nikolass Bruzone
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
19:00
|
ASV MLS Next Pro
Toronto FC II
Columbus Crew 2
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
19:00
|
Brazīlijas Brazīlijas A sērija
Grêmio
Kričiuma
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
19:30
|
Brazīlijas Brazīlijas C sērija
Figueirense
aparecida
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
20:00
|
Argentīnas Amatieru līgas reģionālā futbola del sur – Corral de Bustos
CSD Newbery un Everton
AMC Atlético Guatimozín
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
20:00
|
Gvadelupa Guadeloupe Régionale 2 — A baseins
KĀ Pūķis
Sacīkšu klubs Basse-Terre
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
20:00
|
Gvadelupa Guadeloupe Régionale 2 — A baseins
AC Saint-Robert
MĒNES
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
20:00
|
Gvadelupa Guadeloupe Régionale 2 — A baseins
JS Vecie iemītnieki
CS Capesterrien
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
20:00
|
Arubas goda nodaļa
SV Atletico Santa Fe
Džons Aruba
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
21:00
|
Čīles Primera nodaļa, sievietes
Cobresal
Palestino
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
21:00
|
Argentīnas Primera divīzija, sievietes
Boca Juniors
Sacīkšu klubs
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
21:30
|
Bahamu BFA augstākā līga
Baha Juniors
Westside Renegades
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
21:30
|
Bahamu BFA augstākā līga
Baha Juniors
Westside Renegades
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
22:00
|
Arubas goda nodaļa
SV Atlantico Deportivo
SC United
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/05
22:00
|
Arubas goda nodaļa
SV Atlantico Deportivo
SC United
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
22:00
|
Kolumbijas sieviešu līga
Neatkarīgā Medeljīna
CD Cortuluá
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
22:00
|
Dominikānas Republika Liga Dominicana de Fútbol
Atlético Vega Real FC
Moca FC
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/05
22:00
|
Dominikānas Republika Liga Dominicana de Fútbol
Atlético Vega Real FC
Moca FC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
23:00
|
Kostarikas Primera nodaļa, Clausura
Libērijas pašvaldība
Pašvaldības Grecia
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/05
23:00
|
Kostarikas Primera nodaļa, sievietes
CCdr Peress Zeledons
Zilais cunami FF
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/06
00:00
|
ASV Nacionālā sieviešu futbola līga
Bay FC
Čikāgas sarkanās zvaigznes
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/06
04:00
|
Japānas Nadešiko līga, div. 1, sievietes
NGU Nagoya FC
Iga FC Kunoichi
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/06
05:00
|
Japānas J3 līga
Tegevadžaro Mijazaki
AC Nagano partneris
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/06
05:00
|
Japānas J3 līga
Tegevadžaro Mijazaki
AC Nagano partneris
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/06
08:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 4 Vaslui
FC 2007 Gârceni
Speranţa Drânceni
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/06
08:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 4 Vaslui
FC 2007 Gârceni
Speranţa Drânceni
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/06
09:00
|
Nigērijas NLO pirmās divīzijas līga – Akure Center
Hope Of Glory Fc
Ibom Youth FC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/06
10:30
|
Austrālija NPL 2, Viktorija
Brunswick City SC
Preston Lions FC
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/06
10:30
|
Austrālija NPL 2, Viktorija
Brunswick City SC
Preston Lions FC
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/06
10:30
|
Austrālija NPL 2, Viktorija
Brunswick City SC
Preston Lions FC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/06
10:30
|
Austrālija NPL, Viktorija
Oakleigh lielgabali
Moreland City FC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/06
11:00
|
Tanzānijas Premjerlīga
Ihefu FC
Namungo FC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/06
11:00
|
Itālija Campionato Spring 1
Empoli U19
Sassuolo U19
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/06
12:00
|
Anglijas Amatieru profesionālās attīstības līga
Šefīlda Apvienotā U21
Crewe Alexandra U21
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/06
12:30
|
Azerbaidžānas İkinci liqa
Kür-Araz FK
Sheki City FK
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/06
14:05
|
Apvienotie Arābu Emirāti AAE Pro līga
Al Bataeh
Al Wasl
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/06
14:05
|
Apvienotie Arābu Emirāti AAE Pro līga
Al Bataeh
Al Wasl
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/06
14:05
|
Apvienotie Arābu Emirāti AAE Pro līga
Al Bataeh
Al Wasl
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/06
15:00
|
Azerbaidžānas Misli premjerlīga
Səbail FK
Gabala FK
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/06
16:00
|
Kuveita Kuveitas līga
Al Fahaheel
al-kuveita
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/06
16:00
|
Norvēģijas 2. divīzijas 1. grupa
Flekkerjē
Viking FK II
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/06
16:00
|
Norvēģijas 2. divīzijas 1. grupa
Flekkerjē
Viking FK II
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/06
16:00
|
Itālija A sērija
Salernitana
Atalanta
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/06
16:00
|
Igaunija Esiliiga
FCI Levadia Tallinn U21
JK Tallinna Kalev U21
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/06
16:00
|
Kuveita Kuveitas līga
Al Fahaheel
al-kuveita
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/06
16:00
|
Horvātijas amatieru Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Croatia Bogdanovci – Veterani
HNK Fruškogorac Ilok – veterāni
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/06
16:00
|
Horvātijas amatieru Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Croatia Bogdanovci – Veterani
HNK Fruškogorac Ilok – veterāni
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/06
16:00
|
Horvātijas amatieru Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Šokadija Babina Greda – Veterāni
NK Slavonac Komletinci – veterāni
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/06
16:00
|
Horvātijas amatieru Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Šokadija Babina Greda – Veterāni
NK Slavonac Komletinci – veterāni
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/06
16:00
|
Horvātijas amatieru Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Slavonac Gradište – Veterāni
NK Dilj Vinkovci – Veterāni
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/06
16:00
|
Horvātijas amatieru Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Slavonac Gradište – Veterāni
NK Dilj Vinkovci – Veterāni
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/06
16:00
|
Horvātijas amatieru Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Slavonac Gradište – Veterāni
NK Dilj Vinkovci – Veterāni
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/06
16:00
|
Horvātijas amatieru Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Otok – veterāni
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterāni
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/06
16:00
|
Horvātijas amatieru Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Otok – veterāni
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterāni
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/06
16:00
|
Horvātijas amatieru Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Otok – veterāni
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterāni
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/06
16:00
|
Horvātijas amatieru Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hrvatski Sokol Mirkovci – Veterani
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci – Veterāni
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/06
16:00
|
Horvātijas amatieru Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hrvatski Sokol Mirkovci – Veterani
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci – Veterāni
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/06
16:00
|
Horvātijas amatieru Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Vinkovci – veterāni
Vukovarski veterāni
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/06
16:00
|
Horvātijas amatieru Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Vinkovci – veterāni
Vukovarski veterāni
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/06
16:00
|
Horvātijas amatieru Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Vinkovci – veterāni
Vukovarski veterāni
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/06
16:45
|
Apvienotie Arābu Emirāti AAE Pro līga
Shabab Al-Ahli Dubai
Al Sharjah
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/06
17:00
|
Vācija Amatieru Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Dudenhofen
Eintrahta Trīre
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/06
17:30
|
Izraēlas Premjerlīga
Beitar Jeruzaleme
Ašdodas SC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/06
23:00
|
Arubas goda nodaļa
SV Caiquetio
CD Rooi Afo
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/07
00:00
|
Brazīlija Brasileiro Série A, sievietes
Amerika Mineiro
Flamengo
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/07
01:00
|
Arubas goda nodaļa
SV Sportboys Aruba
SV Independiente Caravel Angochi
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/07
01:00
|
Arubas goda nodaļa
SV Sportboys Aruba
SV Independiente Caravel Angochi
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/07
09:00
|
Nigērijas NLO pirmās divīzijas līga – Akure Center
Ojodu City Fc
Buruj Fc
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/07
09:00
|
Nigērijas NLO pirmās divīzijas līga – Akure Center
Ojodu City Fc
Buruj Fc
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/07
09:00
|
Nigērijas NLO pirmās divīzijas līga – Akure Center
Ojodu City Fc
Buruj Fc
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/07
12:00
|
Azerbaidžānas İkinci liqa
Şəfa FK
Şahdağ Qusar FK
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/07
12:00
|
Azerbaidžānas İkinci liqa
Şəfa FK
Şahdağ Qusar FK
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/07
12:00
|
Anglijas Amatieru profesionālās attīstības līga
Queens Park Rangers U21
Bārnslija U21
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/07
12:00
|
Slovākija U19
FK Petržalka U19
MFK Ružomberok U19
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/07
12:00
|
Anglijas Amatieru profesionālās attīstības līga
Pīterboro United U21
Coventry City U21
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/07
12:00
|
Anglijas Amatieru profesionālās attīstības līga
Queens Park Rangers U21
Bārnslija U21
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/07
12:00
|
Slovākija U19
FK Petržalka U19
MFK Ružomberok U19
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/07
14:00
|
Rumānijas amatieru līga Hargita 5
ACS Sandomic
AS Piliske Tuşnad Sat
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/07
14:05
|
Apvienotie Arābu Emirāti AAE Pro līga
Khor Fakkan
Al-Ain
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/07
14:05
|
Apvienotie Arābu Emirāti AAE Pro līga
Khor Fakkan
Al-Ain
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/07
14:05
|
Apvienotie Arābu Emirāti AAE Pro līga
Khor Fakkan
Al-Ain
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/07
14:35
|
Kuveita Kuveitas līga
Al-Nasr Kuveita
Al-Arabi Kuveita
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/07
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Iasi 5
Voința Bosia
Poiana Popešti
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/07
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Iasi 5
Voința Bosia
Poiana Popešti
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/07
16:00
|
Izraēlas Nacionālā līga
Bnei Jehuda Telaviva
Maccabi Yafo Kabiljo
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/07
16:00
|
Izraēlas Nacionālā līga
Bnei Jehuda Telaviva
Maccabi Yafo Kabiljo
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/07
16:00
|
Lietuvas LFF kauss
BE1 Nr
Ekranas Paņeveža
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/07
16:45
|
Apvienotie Arābu Emirāti AAE Pro līga
Al-Vahda FC
Al-Nasr Dubai
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/07
17:00
|
Vācijas amatieru Brēmenes līga
Brēmenes SV Werder II
FC Oberneuland
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/07
17:00
|
Vācijas amatieru Brēmenes līga
Brēmenes SV Werder II
FC Oberneuland
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/07
17:50
|
Saūda Arābijas 1. divīzija
Džidas klubs
Al-Faisaly
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/07
17:50
|
Saūda Arābijas 1. divīzija
Džidas klubs
Al-Faisaly
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/07
18:00
|
Anglijas Amatieru profesionālās attīstības līga
Colchester United U21
Vatforda U21
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/07
18:00
|
Anglijas Amatieru profesionālās attīstības līga
Colchester United U21
Vatforda U21
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/08
00:00
|
Arubas goda nodaļa
SV La Fama Savaneta
SV Real Koyari
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/08
00:00
|
Arubas goda nodaļa
SV La Fama Savaneta
SV Real Koyari
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/08
07:00
|
Slovākija 1. Līga, Sievietes
Spartak Trnava
MFK Ružomberok
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/08
07:00
|
Jaunzēlandes Nacionālā līga
Velingtonas Fīniksas rezervāts
Island Bay United
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/08
09:00
|
Kazahstānas Kazahstānas kauss
FC Ordabasy
FK Aktobe
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/08
10:30
|
Austrālijas NPL, Kvīnslenda
Gold Coast United
Moreton City Excelsior FC
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/08
10:30
|
Austrālijas Viktorijas PremjerlīgaSievietes
Prestonas lauvas
Dienvidu Melburnas FC
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/08
11:00
|
Azerbaidžānas pirmā divīzija
Irevāna
Difai Agsu
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/08
11:00
|
Nigērijas NLO pirmās divīzijas līga – Akure Center
Iganmu futbola klubs
Lekki United futbola klubs
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/08
11:00
|
Nigērijas NLO pirmās divīzijas līga – Akure Center
Iganmu futbola klubs
Lekki United futbola klubs
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/08
12:00
|
Dānija Amatieru Danmarksserien
AB Tarnby
B 1908
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/08
12:00
|
Armēnijas pirmā līga
gods
FC Ararat II
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/08
12:30
|
Čehija U19 1. divīzija
MFK Frīdeks Misteks U19
MFK Karviná U19
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/08
14:00
|
Albānija Kategorija un Pare
KF Luz i Vogël 2008
KF Vora
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/08
14:30
|
Serbija Amatieru Šumadijska Okružna Liga
FK Mladi Rudars Bukoviks
Omladinac Donja Rača
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/08
14:30
|
Čehijas Republika sadala E
TJ Slovans Bzenecs
FC Vsetin
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/08
14:30
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Caras Severin
AS Viitorul Vărădia 2023
AS Croația Clocotici
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/08
14:30
|
Ēģiptes otrā divīzija
Makadi FC
Nogoom FC
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/08
14:30
|
Ēģiptes otrā divīzija
El-Makkasa kungs
Dickernis SC
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/08
14:30
|
Francijas 1. divīzija, sievietes
EA Guingamp
Havras AC
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/08
14:30
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Caras Severin
AS Viitorul Vărădia 2023
AS Croația Clocotici
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/08
14:30
|
Francijas 1. divīzija, sievietes
FC Flerī 91
Monpeljē HSC
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/08
14:30
|
Ēģiptes otrā divīzija
El-Makkasa kungs
Dickernis SC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/08
14:30
|
Francijas 1. divīzija, sievietes
Parīzes FC
Dižonas FCO
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/08
14:30
|
Serbija Amatieru Zaječarska Okružna Liga
FK Graničar Veliki Izvor
FK Midžor Kalna
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/08
14:30
|
Serbija Amatieru Zaječarska Okružna Liga
FK Osničs
FK BSK Bogovina
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/08
14:30
|
Serbija Amatieru Zaječarska Okružna Liga
FK Graničar Veliki Izvor
FK Midžor Kalna
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/08
15:00
|
Bosnija un Hercegovina Amatieru 2. Liga FBiH – Zapad
NK Brnjaci
NK Vitez
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/08
15:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Brasov
SC Bran
ACS Prejmer
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/08
15:00
|
Rumānijas Liga III 3. sērija
Dunărea Călărași
FC Agricola Borcea
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/08
15:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Brasov
ACS Vulcan 2008 II
ACSM Codlea II
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/08
15:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Brasov
ACS Hâlchiu
ACS Colțea 1920 Brașov II
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/08
15:00
|
Rumānijas amatieru līga Konstancas 5
AS Progresul Osmancea
AS Constructorul Topaisar
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/08
15:00
|
Serbija Amatieru Medjuopštinska liga Sever
FK Partizan Glogovac
FK Vinorača
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/08
15:00
|
Bosnija un Hercegovina Amatieru 2. Liga FBIH – Centar
NK Nemila
FK Baton Sarajevo
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/08
15:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Brasov
SC Bran
ACS Prejmer
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/08
15:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Brasov
ACS Vulcan 2008 II
ACSM Codlea II
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/08
15:00
|
Rumānijas Liga III 2. sērija
AS Voința Limpeziș
ACS Viitorul Șuțești
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/08
15:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Brasov
ACS Hâlchiu
ACS Colțea 1920 Brașov II
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/08
15:00
|
Serbija Amatieru Medjuopštinska liga Sever
OFK Dragoševac
GFK Strelište Jagodina
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/08
15:00
|
Serbija Amatieru Medjuopštinska liga Sever
FK Jedinstvo Duboka
FK Osaonica Bagrdan
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/08
15:00
|
Serbija Amatieru Medjuopštinska liga Sever
FK Partizan Glogovac
FK Vinorača
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/08
15:00
|
Bosnija un Hercegovina Amatieru 2. Liga FBIH – Centar
NK Nemila
FK Baton Sarajevo
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/08
15:00
|
Bosnija un Hercegovina Amatieru 2. FBIH līga – Jug
HNK Čapljina
FK Turbiņa Jablaņica
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/08
15:00
|
Bosnija un Hercegovina Amatieru 2. Liga FBiH – Zapad
NK Brnjaci
NK Vitez
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/08
15:00
|
Bosnija un Hercegovina Amatieru 2. Liga FBIH – Centar
NK Bosna Visoko
FK Mošćanica Sarajevo
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/08
15:00
|
Bosnija un Hercegovina Amatieru 2. FBIH līga – Jug
HNK Kruševo
NK Ljubuški
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/08
15:00
|
Bosnija un Hercegovina Amatieru 2. FBIH līga – Jug
NK Troglav 1918 Livno
HNK Brotnjo Čitluk
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/08
15:00
|
Bosnija un Hercegovina Amatieru 2. FBIH līga – Jug
HNK Čapljina
FK Turbiņa Jablaņica
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/08
15:00
|
Bosnija un Hercegovina Amatieru 2. FBIH līga – Jug
HNK Medjugorje
NK Kamešnica Podhum
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/08
15:00
|
Grieķija Amatieru A2 EPS Ilias
Digenis Charias AC
AO Makrision
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/08
15:00
|
Grieķija Amatieru A2 EPS Ilias
Digenis Charias AC
AO Makrision
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/08
15:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Mureș
AS Farel Roteni
AS Viitorul Delenii
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/08
15:00
|
Rumānijas Amatieru Liga 5 Mureș
AS Farel Roteni
AS Viitorul Delenii
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/08
15:30
|
Horvātija Amatieru 4. NL Središte Zagreb – Podskupina A
NK Mladosts Zaboks
NK Zagreba
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/08
16:00
|
Bulgārijas Chetvarta amatieru līga – OG Sofia
FK Nadežda Dobroslavci
FC Zenit Filipovtsi
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/08
17:00
|
Brazīlija U20 Brazīlijas čempionāts
Sanpaulu U20
Palmas U20
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/08
17:00
|
Zviedrija Ettana, Norra
AFC Eskilstuna
FC Stockholm International
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/08
17:00
|
Zviedrija Ettana, Norra
AFC Eskilstuna
FC Stockholm International
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/08
17:00
|
Vācija Amatieru Šlēsvigas-Holšteinas līga
TSB Flensburga
PSV Neiminstere
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/08
17:00
|
Zviedrija Ettana, Norra
FBK Karlstad
United IK Nordic
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/08
17:00
|
Brazīlija U20 Brazīlijas čempionāts
Sanpaulu U20
Palmas U20
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/08
17:00
|
Dānija Amatieru Danmarksserien
Nørresundby BK
Orhūsa Fremad 2
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/08
17:00
|
Vācija Bādenes Virtembergas amatieru Oberlīga
SV Oberačers
Offenburger FV
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/08
17:00
|
Vācijas amatieru Verbandsliga Hessen Nord
SG Bronzels
CSC 03 Kasele
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/08
17:30
|
Turcija Türkiye Kupası
Fatihs Karagümrūks
Trabzonspor
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/08
17:30
|
Dienvidāfrikas premjerlīgas čempionāts
Orlando pirāti
ChippaUnited
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/08
17:30
|
Igaunija Eesti Karikas
FCI Levadia Tallina
Vīmsi JK
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/08
18:00
|
Islande Urvalsdeild, Sievietes
Breiðablik Kópavogur
Stjarnan
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/08
18:00
|
Islande Urvalsdeild, Sievietes
Keflavik sievietes
Vērtība Reikjavīka
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/08
18:00
|
Šveice Amatieru 2. OFV līga
FC Montlingen
Altštetena
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/08
18:00
|
Islande Urvalsdeild, Sievietes
Keflavik sievietes
Vērtība Reikjavīka
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/08
18:00
|
Islande Urvalsdeild, Sievietes
Breiðablik Kópavogur
Stjarnan
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/08
18:00
|
Šveice Amatieru 2. OFV līga
FC Montlingen
Altštetena
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/08
18:00
|
Šveice Amatieru 2. OFV līga
FC Montlingen
Altštetena
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/08
18:00
|
Islande Urvalsdeild, Sievietes
FH Hafnarfjörður Sievietes
Throttur Reikjavīka
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/08
18:00
|
Islande Urvalsdeild, Sievietes
Breiðablik Kópavogur
Stjarnan
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/08
18:00
|
Zviedrija Ettana, Norra
Örebro Syrianska BK
Sollentuna FF
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/08
18:00
|
Brazīlijas U20 Catarinense
Brusque U20
Araquari U20 Nation
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/08
18:00
|
Brazīlijas U20 Catarinense
Brusque U20
Araquari U20 Nation
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/08
18:30
|
Brazīlijas amatieru U17 Cearense
Sanžerardo EČ U17
Ceara U17
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/08
18:30
|
Brazīlijas amatieru U17 Cearense
Sanžerardo EČ U17
Ceara U17
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/08
19:00
|
Gibraltāra futbola līga
FC Bruno's Magpies
Mančestra 62
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/08
21:00
|
Čīles Primera nodaļa, sievietes
Deportē Iquique
Antofagasta
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/08
23:00
|
ASV MLS Next Pro
Orlando City B
Ņujorkas Red Bulls II
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/08
23:30
|
ASV MLS Next Pro
Crown Legacy FC
Jaunanglijas revolūcija II
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/08
23:30
|
ASV MLS Next Pro
Atlanta United 2
Carolina Core FC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/09
02:00
|
Dienvidamerika CONMEBOL Libertadores
miljonāri
Bolivar
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/09
02:00
|
Dienvidamerika CONMEBOL Libertadores
miljonāri
Bolivar
|
Abas komandas gūs vārtus
|
05/09
02:00
|
ASV Nacionālā sieviešu futbola līga
Reign F.C.
Kanzassitijas straume
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/09
02:00
|
Dienvidamerika CONMEBOL Libertadores
miljonāri
Bolivar
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/09
12:00
|
Zviedrija Ettana, Norra
Friska Viljor FC
Assyriska FF
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/09
12:00
|
Anglijas Amatieru profesionālās attīstības līga
Wigan Athletic U21
Crewe Alexandra U21
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/09
12:00
|
Zviedrijas 2. divīzija, Norra Götaland
Säffle SK
IK Kongahälla
|
Vairāk nekā 1.5 vārti
|
05/09
12:00
|
Zviedrija Ettana, Norra
Friska Viljor FC
Assyriska FF
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/09
12:00
|
Zviedrijas 2. divīzija, Norra Götaland
Ahlafors IF
IFK Kumla FK
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/09
12:00
|
Zviedrijas 2. divīzija, Norra Götaland
IFK Skovde FK
Motala AIF FK
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/09
12:00
|
Anglijas Amatieru profesionālās attīstības līga
Wigan Athletic U21
Crewe Alexandra U21
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/09
13:00
|
Zviedrija Damallsvenskan
JA Brommapojkarna
Piteå IF
|
Vairāk nekā 2.5 vārti
|
05/09
13:00
|
Grieķija Betsson Superlīga 2
Ilupoli
Kalamata FC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|
05/09
13:00
|
Grieķija Betsson Superlīga 2
Athens Kallithea FC
Chania FC
|
Vairāk nekā 0.5 vārti – pirmā puslaika vārti
|