💡Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.

Čempionu līgas kopvērtējums
Datums: trešdiena, 25. gada 2024. augusts
Sākums plkst. 17:00 UK / 18:00 CET
Norises vieta: Futbola arēna ARVI (Marijampole).

Suduva bija pagājušās sezonas čempione, Lietuvas A Lyga ar 13 punktu pārsvaru pār otro vietu tabulā. Tajā sezonā viņi zaudēja tikai 4 no 33 līgas spēlēm. Dienvidamerikāņiem jaunā sezona jau sākusies un viņi pēc 35 spēlēm ar 15 punktiem saglabā tabulas galvgalī.

Viņu iepriekšējā tikšanās bija izbraukumā ČL izslēgšanas spēlēs, un viņi deviņdesmit minūtēs sadeldēja laupījumu ar Floru. Pēdējā mājas spēle bija pēdējā līgas spēle, kurā ar 2:0 uz tablo sagrāva Žalgiris.

Telavivas Maccabi pēdējā sezona beidzās pagājušajā mēnesī, un jaunā sezona vēl nav sākusies. Taču apmeklētājs savā kalendārā jau ir piedalījies Izraēlas Superkausā un Toto kausā.

Pagājušajā Izraēlas Ligat ha'Al sezonā Maccabi kļuva par čempioni ar 6 punktu pārsvaru pār tabulas vicečempioni. Lai iekļūtu ČL kvalifikācijas kārtas ceturtdaļfinālā, viesu komandai savā laukumā ar 2:0 bija jāpieveic Riga FC.

Cīņa pret Telavivas "Suduva" un "Maccabi" (h2h)

• Pērn Eiropas līgas izslēgšanas spēlēs komandas tikās divas reizes.
  • Laukuma saimnieki abās spēlēs uzvarēja ar vienādu rezultātu 2-1.

Suduva vs Maccabi Telavivas prognoze

Pēdējos h2h mačos komandas sapulcējās kopā, lai pārbaudītu Eiropas līgas izslēgšanas spēles, un Suduva uzvarēja mājas un izbraukuma spēlēs. Zīmīgi, ka rezultāts abās spēlēs bija neizšķirts 2:1 un varam sagaidīt, ka viņi gūs hat trick, ja ne.

Saimnieks izmanto laukuma priekšrocības un derību slēdzējiem var noderēt arī iepriekšējā pieredze apmeklētāju izsitīšanā. Mēs varam atbalstīt saimnieku ar dubultu iespēju mačā kopā ar BTTS kā, iespējams, labāko likmi spēlē.

Suduva vs Maccabi Telavivas derību padomi

• Abas komandas gūs vārtus.
  • Dubultā iespēja: Suduva Maccabi vai Tie.

Vai meklējat vairāk spēļu? izlasi visu Čempionu līgas prognozes šeit vai pārejiet uz mūsu galveno lapu futbola padomu lapa.

🔥Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.