Southampton vs Newcastle padomi, prognozes, izredzes

logotips

Premjerlīgas spēcīgākā komanda Southampton uzņem Ņūkāslas United Sanktpēterburgā. Marijas stadionā piektdienas vakarā. Trenera Ralfa Hasenhutla vadītā komanda spēlē teicamu futbolu un ir nepārspēta piecās spēlēs pēc kārtas, no kurām četras beidzās ar uzvarām.

Southampton uzvarēja abpusēji līgas spēlēs un izcīnīja uzvaras pret Everton un Aston Villa. Futbola pēdējās 6 minūtēs Santos sagrāva pretiniekus ar 3:180. Southampton ir piektā ar 13 punktiem no 21 iespējamā un tikai trīs punktus atpaliek no pirmajā vietā esošās Liverpool. Uzvara pār Ņūkāslas "United" piektdienas beigās novestu pie Sauthemptonas Premjerlīgas tabulas pirmajā vietā.

Ņūkāslas United ieņem vienpadsmito vietu līgā, iekļūstot astotajā kārtā. Stīva Brūsa komanda guva 11 punktus no 21 iespējamā un ar uzvaru var pārspēt Southampton. "Magpies" ir nepārspēta divas spēles pēc kārtas, izcīnot neizšķirtu pret Vulverhemptonas "Wanderers" un uzvaru pār "Everton".

Ņūkāslas United pret Southampton ir nepārspēti sešās spēlēs pēc kārtas. Viņu pēdējās trīs tikšanās ir beigušās ar Ņūkāslas United uzvarām. Vai Ņūkāslas United piektdienas vakarā var izcīnīt četras uzvaras pēc kārtas pret Southampton?

Sauthemptonas un Ņūkāslas derību izredzes

Sauthemptonai labi veicās St. Marijas stadionā sezonas sākuma stadijā. Viņi izcīnīja sešus no deviņiem piedāvātajiem punktiem. Viņu vienīgo sakāvi piedzīvoja Tottenham Hotspur. Kopš zaudējuma ar 5:2 pret Spurs Southampton ir izbaudījusi abpusēji uzvaras pret West Brom un Everton. Santosam ir +1 vārtu starpība, seši gūti un pieci ielaisti vārti.

Ņūkāslas "United" izbraukumā ir nepārspēti, un uzvarēti pieci punkti no deviņiem. Magpies izcīnīja uzvaru West Ham un cīnījās neizšķirti pret Totenhemas Hotspur un Wolverhampton Wanderers. Brūsa komandai vārtu starpība ir +2, četri gūti un divi ielaisti vārti.

"Southampton" nav uzvarējusi Ņūkāslas "United" kopš 2015.-16. gada līgas sezonas. Saints izcīnīja uzvaru ar 3:1 St. Marijas stadionā šajā gadījumā. Kopš tā laika Ņūkāslas "United" ir bijusi nepārspēta sešas spēles pēc kārtas, izcīnot četras uzvaras.

Pagājušās sezonas spēle St. Mary's Stadium beidzās ar 1:0 Magpies labā. Vienīgos vārtus spēlē 79. minūtē guva Allans Sentmaksimīns, panākot Ņūkāslas "United" uzvaru. Southampton spēlēja lielu spēles daļu 10 vīru sastāvā pēc tam, kad 28. minūtē no laukuma tika noraidīts Musa Djenepo.

Sauthemptonas un Ņūkāslas komandas jaunumi

Hasenhutls gaida ziņojumus par piecu Sauthemptonas spēlētāju fizisko sagatavotību. Saskaņā ar jaunākajām ziņām Jans Bednareks ir vistuvāk tam, lai būtu pilnībā gatavs piektdienas vakara spēlei. Viljams Smobons joprojām atgūstas no augšstilba savainojuma, un paredzams, ka viņš spēli izlaidīs. Tāpat, visticamāk, Raienam Bertrānam nav problēmas ar augšstilbiem. Tas nav nopietns jautājums.

Mohammeds Salisu joprojām nav piemērots. Viņš nav spēlējis ne minūti futbola Southampton sastāvā kopš pievienošanās no Real Valladolid vasarā. Tas tiek uzskatīts par ilgtermiņa projektu, taču līdz šim tas ir bijis vilšanās.

Lielās bažas par Hasenhutla ierašanos piektdienas vakarā ir uzbrucēja Denija Ingsa ceļgala savainojums. Ingsam pieci vārti septiņās līgas spēlēs. Skenējot atklājās, ka uzbrucēja ceļgala savainojums nav nopietns. Viņš, visticamāk, paliks ārpus spēles, lai atgūtos.

Brūsa savainojuma problēmas Sv. Džeimsa parks uzlabojās sezonas gaitā. Četri spēlētāji ir norādīti kā nedēļas nogalē nespēlējuši. Jonjo Šelvijs, Mets Ričijs, Dvaits Geils un Martins Dubravka ir izslēgti dažādu savainojumu dēļ. Kallums Vilsons ir teicamā formā Ņūkāslas "United" sastāvā, septiņās spēlēs guvis sešus vārtus.

Sauthemptonas un Ņūkāslas prognozes

Abas komandas gūst vārtus – LIKT TAGAD

Sešas no pēdējām deviņām Premjerlīgas spēlēm starp Southampton un Newcastle United ir beigušās ar abām komandām vārtus gūstot. Šīm komandām ir izdevies atrast vārtus vienai pret otru, pat ja mači pret citām līgas komandām ir bijuši mazrezultatīvi. Trīs no pēdējām sešām Southampton spēlēm beigušās ar abu komandu vārtiem. Piecas Ņūkāslas Vienotās līgas spēles pēc kārtas noslēdzās ar abu komandu vārtiem.

Callum Wilson gūt vārtus jebkurā laikā — LIKT TAGAD

Kallums Vilsons, kuru vasarā parakstīja Ņūkāslas United, ir teicamā formā ar sešiem vārtiem septiņās spēlēs. Vilsons savā pēdējā līgas izspēlē divreiz guva vārtus pret Everton, Ņūkāslas United sagādājot kārtējo sakāvi Toffees. Vilsons pēdējās četrās Premjerlīgas spēlēs ir guvis četrus vārtus. Viņš vidēji 2,31 minūtēs ielaiž tikai 90 metienu un 0,90 minūtēs ielaiž 90 vārtus.

Vairāk nekā 2,5 gūti vārti – LIKT TAGAD

Desmit no pēdējām 13 Premjerlīgas spēlēm starp Southampton un Newcastle United ir beigušās ar vairāk nekā 2,5 gūtiem vārtiem. Šīs komandas iedegas vārtu tīklā, kad tās savā starpā tiekas līgā. Trīs no pēdējām sešām Southampton līgas spēlēm ir beigušās ar vairāk nekā 2,5 gūtiem vārtiem. Savukārt Ņūkāslas United Čempionāta finālā ir aizvadījusi četras no pēdējām sešām spēlēm, gūstot vairāk nekā 2,5 vārtus.

Ņūkāslas "United" ir izcīnījusi trīs uzvaras pēc kārtas pret "Southampton" līgā. Divās no šīm spēlēm abas komandas guva vārtus un tika gūti vairāk nekā 2,5 vārti. Pagājušajā sezonā Magpies uzvarēja abos savstarpējos klubu mačos ar 3:1. Abās spēlēs visi vārti tika gūti otrajā puslaikā.

Sauthemptonai pirms piektdienas vakara spēles ir nopietna savainojuma problēma, jo Ingsam jaunākā ceļgala savainojuma dēļ gaidāms izlaist dažas nākamās spēles. Lai gan Santos ir labā formā un spēlē labi, Ings zaudējums ir milzīgs, ņemot vērā viņu iespējas nepārtraukti uzvarēt. Viņa kontā pieci no 14 gūtajiem vārtiem. Labā ziņa ir tā, ka Če Adamsa sniegums ir labāks 2024.–21. gadā.

Santoss ielaida 12 vārtus, un Ņūkāslas United ir jāizmanto komandas aizsardzības vājās vietas. Līdz ar Ingsa izstāšanos Ņūkāslas United vajadzētu palikt nepārspētam izbraukumā. Magpies jāpieprasa cits rezultāts ar uzvaru vai neizšķirtu. Ņūkāslas United šī būs septītā spēle pēc kārtas bez neveiksmēm.

Sauthemptonas un Ņūkāslas derību piedāvājumi

Sportsbet.io logotips

Täglicher Preis Boost

Sei dabei un sichere dir Top-Quoten un Super Angebote. Noteikumi un nosacījumi 18+

Piedāvājuma pieprasījums Bet365 logotips

karjeras piedāvājums

Atgriezieties par uzvarētāju ar 4/1 vai labāku un laimējiet bezriska likmi uz nākamo ITV tiešraides sacīksti (līdz 50 £) vietnē bet365. Piedāvājums attiecas uz pirmo individuālo likmi. Attiecas tikai uz fiksētu laimestu izredžu tirgiem katrā virzienā un uzlaboto tūlītējo nosacījumu tirgiem. Ir spēkā derību ierobežojumi un noteikumi un nosacījumi. Tikai jauni un tiesīgi klienti.