💡Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.

UEFA Nāciju līgas
Datums: trešdiena, 14
Sākums plkst. 19:45 UK / 20:45 CET
Atrašanās vieta: Hampden Park.

Izraēla un Slovākija faktiski ir izstājušās no sacensībām par augstāko vietu, kas tām dotu ceļazīmi uz A līgu. Pagaidām cīņa notiek tikai starp Stīva Klārka vīriem un dzinējiem.

Paturot prātā, ka abas šo trešdien Hampdenparkā sastopas savā starpā, konfrontācija ir praktiski izšķiroša, it īpaši, ja kādu no abām komandām šķir viens punkts.

Tādējādi mēs noteikti varētu paredzēt sīvu konfrontāciju, un abas komandas būtu gatavas cīnīties līdz rūgtumam.

Ņemot vērā abu komandu formu, izmisumu un apgriezto spēli (trīs vārtu trilleris, abām komandām trāpot pa vārtiem), trešdien gaidām vēl vienu maču ar vārtu guvumu.

Skotija pret Čehiju: savstarpēja cīņa (h2h)

• Pēdējais mačs beidzās ar Klārka vīru uzvaru izbraukumā ar 1:2. Spēle notika tikai pirms mēneša.
  • Mājās ne reizi nav izdevies gūt vārtus.
  • Piecās no astoņām iepriekšējām sadursmēm vārtus guvušas abas komandas.
  • Jaroslavs Silhavijs ir guvis divus vai vairāk vārtus visās izbraukuma spēlēs.

Skotija pret Čehiju: Prognoze

Endrjū Robertsonam un viņa puišiem pēdējā kārtā savā laukumā bija izdevies uzvarēt Slovākiju ar 1:0. Ļoti strīdīgā spēlē uzvaru pēc bezvārtu pirmā puslaika guva laukuma saimnieki.

Tikmēr Lokomotīves pagājušajā nedēļā izbraukumā ar 1:2 uzvarēja Izraēlu. Viesi guva savus divus agri vārtus katrā puslaikā, lai gan mājinieki trāpīja vienus pret 56º minūte - es nevarēju atrast vairāk.

Pašreizējā situācijā abas komandas ir labā formā. Klārka vīri ir izcīnījuši sešas uzvaras no iepriekšējām septiņām spēlēm un ir nepārspēti pēdējo 12 mēnešu laikā.

Savā laukumā pēdējā neveiksme tika piedzīvota 2019. gada septembrī, un kopš tā laika šajos mačos ir reģistrēta vairāku uzvaru sērija, izņemot vienu spēli.

No otras puses, viņu pretinieks bija uzvarējis trīs no iepriekšējām četrām spēlēm kopumā un deviņās no iepriekšējām divpadsmit spēlēm bija guvis divus vai vairāk vārtus.

Pa ceļam viņiem bija uzvaru sērija visu 2024. gadu, kā arī katrā no šiem mačiem viņi guva divus vai vairāk vārtus.

Visbeidzot, arī iepriekšējās h2h spēles bija rezultatīvas spēles.

Ņemot vērā visus šos faktorus, abām komandām trešdien gaidāms vārtu guvums, īpaši ņemot vērā, ka uz spēles ir likta iekļūšana A līgā.