💡Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.

UEFA Čempionu līgas 2024 / 21
Datums: otrdiena, 3. gada 2024. novembris
Sākums 20:00 UK / 21:00 CET
Atrašanās vieta: Red Bull Arena (Zalcburga).

Minhenes "Bayern" dodas uz Zalcburgu ar mērķi pagarināt savu UEFA Čempionu līgas uzvaru sēriju līdz 14 spēlēm.

Pagājušajā nedēļā bavārieši bija noraizējušies par "Lokomotiv", taču Džošua Kimiha kāju spožums deva viņiem ļoti nepieciešamo uzvaru ar 2:1 un izvirzīja tabulas augšgalā.

Hansa Dītera Flika vadītā komanda atveseļošanās periodā ir izcīnījusi jau 13 uzvaras Čempionu līgas spēlēs, pirmajā spēles dienā ar 4:0 pārspējot Madrides Atlético.

Savukārt Zalcburgai nepaveicās ar 2:3 zaudēt pret Madrides Atlético un vienā brīdī izskatījās labāk par spāni. Tomēr Žoau Fēlikss bija tas spēlētājs, kurš izturēja vētru un otrajā puslaikā divreiz sita, lai atņemtu austriešus.

Džesijas Mārša vadītā komanda joprojām ir pastāvīgs uzbrukuma drauds, vienlaikus tiecoties ielaist daudz vārtu. Tāpēc viņi nevar pārspēt komandas ar kvalitatīviem spēlētājiem. Otrdienas spēli viņi sāks tabulas lejasgalā ar 1 punktu 2 spēlēs.

Zalcburga pret Minhenes Bayern

Šī būs abu komandu pirmā tikšanās klātienē.

Tomēr Zalcburgai ir pieredze spēlējot pret Vācijas Bundeslīgas komandām, kas ir pagājušās sezonas pēdējā 32. vieta Eiropas līgā, taču zaudēja summā ar 3:6, mājās ar 2:2 un viesos ar 1:4.

Kopumā tika aizvadītas 14 tikšanās un komandai mērens bilance – 5 uzvaras, 4 neizšķirti un 5 zaudējumi. Mājinieku rekords ir spēcīgs, 3 uzvaras, 3 neizšķirti un 1 zaudējums.

Bayern kopējais rekords pret Austrijas klubiem ir 5 uzvaras, 2 neizšķirti un 1 zaudējums no 8, taču tikai 1 no šīm uzvarām tika gūta 4 braucienos uz valsti, nospēlējot 2 neizšķirti un piedzīvojot 1 zaudējumu.

Zalcburgas un Minhenes Bayern prognozes

Bez šaubām, šī ir Bayern spēle, lai uzvarētu, un jebkurš cits rezultāts būs liels pārsteigums.

Jebkurus pārsteigumus noraidām, jo ​​Džesijas Mārša spēles stils vāciešiem piestāv, atšķirībā no Lokomotiv, kurš pacietīgi sēž pirms pretuzbrukuma uzsākšanas.

Tomēr Bayern var būt neaizsargāts aizmugurē, un vārti būs, jo Salzburg šajā sezonā 4,2 mājas spēlēs šajā laukumā vidēji spēlē ir guvuši 5 vārtus. Savukārt bavārieši šosezon visos turnīros izbraukuma spēlēs guvuši 2,4 vārtus.

Tātad 3,5+ vārti būtu labākais variants šai spēlei ar btts un uzvaru izbraukumā kā pieklājīgu alternatīvu.

Starp spēlētājiem Serge Gnabry ir mana iecienītākā iespēja jebkurā laikā šeit gūt vārtus. Jaunais malējais uzbrucējs šosezon slimības dēļ ir izlaidis dažas spēles, taču pagājušajā nedēļā RZD arēnā viņam tika dotas par 45 minūtēm mazāk un nedēļas nogalē guva vārtus pret Ķelni. Pēdējos UCL 5 mačos bavāriešu rindās viņš ir guvis 5 vārtus un otrdien var rēķināties ar stabilām iespējām.