💡Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.

Francija - Ligue 1
Datums: sestdiena, 26. gada 2024. septembris
Sākums plkst. 16:17 UK/XNUMX:XNUMX CET
Atrašanās vieta: Stade Geoffroy-Guichard (Sentetjēna).

Šī spēle noteikti būs interesants skats, jo pretī stāsies divas komandas, kas atrodas tuvu Ligue 1 augšgalam.

Sentetjēna un Renna joprojām ir nepārspētas, abas ir izcīnījušas 3 uzvaras un izcīnījušas neizšķirtu 1 par 10 punktiem un šobrīd ieņem attiecīgi 1. un 2. vietu. Tāpēc būs ļoti aizraujoši būt par šīs spēles lieciniekiem sestdienas pēcpusdienā.

"Saint Etienne" aizvadītajā nedēļas nogalē izbraukumā no "Nantes" zaudēja pirmos punktus sezonā, kad mačs noslēdzās ar 2-2, bet savā laukumā viņiem ir 100% bilance, kur jau pieveikta Strasbūra un Lorient.

Ar uzvaru Rennes būtu līgas augšgalā, tāpēc viņam ir visa vajadzīgā motivācija. Komanda uz šo spēli nāk ar uzvaru pēdējās 3 uzvarās pēc kārtas un pēdējā spēle noslēdzās ar 2:1 uzvaru pār Monako, kas ir iespaidīgs rezultāts.

Izbraukumā Rennes pārspēja Nimes un nospēlēja neizšķirti ar Lille. Viņi jau guvuši 5 vārtus izbraukumā.

Saint-Etienne pret Rennes: aci pret aci

• Pagājušajā sezonā šī līgas spēle noslēdzās ar 1:1.
  • "Rennes" Sentetjēnā nav uzvarējusi kopš 2011. gada.
  • Sešas no pēdējām desmit "Ligue 1" klubu savstarpējām tikšanās reizēm beigušās neizšķirti.
  • 5 no pēdējām sešām spēlēm abas komandas guva vārtus.

Saint-Etienne vs Rennes: Prognoze

Abi klubi aizvada savas sezonas grūtākās spēles, un pastāv bažas, ka tie varētu viens otru atcelt. Taču izšķirošs uzvarētājs var būt otrajā puslaikā, kad kājas nogurst.

Tāpēc mēs apstiprināsim puslaika rezultātu neizšķirti un 2. puslaikā iegūsim vairāk vārtu. Abi klubi spēlēs ļoti tuvu krūtīm un atvērsies un riskēs, spēlei ejot, mums vajadzētu redzēt ļoti intriģējošu spēli, kurā neviens negribēs piekāpties.

Saint-Etienne vs Rennes: derību padomi:

• Puslaiks: neizšķirts 1,91 (10/11)
  • Rezultatīvākais puslaiks: 2. puslaiks 2,10 (11/10)
  • Jebkurā laikā labākais vārtu guvējs: Serhou Guirassy (Saint Etienne) pulksten 3,00 (2/1).

Vai meklējat vairāk spēļu? izlasi visu Francijas Ligue 1 prognozes šeit vai pārejiet uz mūsu galveno lapu futbola padomu lapa.

🔥Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.