💡Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.

LeagueLane prognoze par Rotherham United pret Luton Town čempionātu

Anglija – čempionāts
Datums: trešdiena, 4. gada 2024. novembris
Sākums plkst. 19:45 UK / 20:45 CET
Norises vieta: Aesseal stadions Ņujorkā (Rotherham).

Rotherham United ir jauktā formā līgā, ar jau 4 zaudējumiem no deviņām līgas spēlēm. Tikai divos no pieciem neuzvarētajiem mačiem tika uzvaras abpusēji. Viņi būs mājinieki pēc viesos ar 1:0 piedzīvotās sakāves pret tādiem kā Stoke City kampaņas kalendārā.

"Luton" ir piedzīvojusi tikai vienu neveiksmi savās pēdējās trīs līgas spēlēs, bet zaudējusi un izcīnījusi četras uzvaras katrā no deviņām šīs sezonas līgas spēlēm. Komanda apsteidz mājiniekus par četriem punktiem un viesosies pēc iepriekšējā mačā savā laukumā ar 3:0 sagrāves Brentford.

Rotherham vs Luton Head to Head (h2h)

• Laukuma saimnieks kopā guva trīs no četrām uzvarām.
  • Millers kopš 2000. gada ir zaudējis tikai vienu no sešām tikšanās reizēm.
  • Iepriekšējā tikšanās reize 2009. gadā nodrošināja Lutonu savā laukumā ar 3:0.
  • Abas komandas ir guvušas vārtus divās no pēdējām trim spēlēm.
  • Cepurnieki kopš 2000. gada ir nokavējuši visus savus apmeklējumus šajā vietā.

Prognoze par Rotherham pret Lutonu

Komandas pēdējo reizi savā starpā tikās 2009. gadā, kad tās savā 2 stundu vēsturē aizvadīja vienu Otrās līgas maču un divas FA kausa spēles. Svarīgi izcelt, ka apvienotās komandas šajos mačos vidēji guva 4,3 vārtus. Tātad mēs varam sagaidīt dažus vārtus deviņdesmit minūšu laikā.

Turklāt Rotherham šīs sezonas deviņās spēlēs ir guvusi 8 vārtus. Cepurnieki daudz neatpaliek, jo šajā pašā periodā guva 7 vārtus. Abas komandas ielaida pa 10 vārtiem, parādot nestabilu aizsardzību abām komandām, dodoties puslaikā.

Pamatojoties uz šo statistiku, vairāk nekā 1,5 vārtu noliekšana, visticamāk, kalpos kā piemērota vārtu laukuma iespēja pienācīgai atdevei. Divkāršā iespēja, kas dod priekšroku Lutonas pilsētai, visticamāk, būs labākā likme derību slēdzējiem, jo ​​paaugstinātā komanda ir tā, kas organizē maču.