💡Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.

Itālija A sērija
Datums: svētdiena, 1. gada 2024. novembris
Apvienotajā Karalistē sākums pulksten 17:XNUMX
Atrašanās vieta: Stadio Olimpico, Roma.

Roma nedēļas vidū piedzīvoja neapmierinošu bezvārtu neizšķirtu ar Sofijas CSKA, taču joprojām ir jāturpina, jo AC Milan bija labā formā (3-3) un sešas spēles tika savienotas starp komandām. Viņi svētdien uzņems "Fiorentina", cerot sasniegt tabulas augšgalu, taču var sagaidīt sarežģītu izaicinājumu.

Džalorosi kopš pārtraukuma guvis daudz vārtu, izbraukuma pārtraukumā pārspējot arī Benevento (5:2) un Young Boys (1:2). Viņi būs priecīgi par to, ka Edins Džeko ir labā formā, un tagad mēs sagaidām uzbrukuma pieeju no Paulo Fonseca, kas varētu nozīmēt vēl vienu lielisku vārtu guvēju Olimpico.

Kopš septembra beigām Fiorentina piedzīvoja grūtības, taču beidzot pārtrauca savu bezuzvaru sēriju un guva abpusējas uzvaras, savā laukumā pārspējot Udinese (3:2 A sērijā) un Padova (2:1 Itālijas kausā). Viņi ir guvuši vārtus, taču viņiem vēl ir daudz, kas jāpierāda, ja viņi vēlas nokļūt pie galda, kas padara šo iespēju un lielisku pārbaudījumu viesiem. Tomēr aizsardzības problēmas nākotnē būs ļoti satraucošas.

Roma pret Fiorentina vienatnē

Roma savās divās savstarpējās spēlēs pagājušajā sezonā uzvarēja Fiorentina.

Mēs redzējām vārtus abos galos un kopā astoņus vārtus ceļā.

Fiorentina pēdējo reizi uzvarēja Roma 2019. gada janvārī, ar 7:1 uzvarot Itālijas kausa izcīņā Artemio Franchi stadionā.

Prognoze Roma pret Fiorentina

Mēs atbalstīsim Roma izcīnīt trīs punktus un pievienot trīs punktus pēc kārtas pret Fiorentina, maksimāli izmantojot svētdienas cīņu un sasniedzot tabulas augšgalu. Viņi ir bijuši smagi Olimpico, un mēs ceram, ka viņi atgriezīsies uz uzvaru ceļa, meklējot mājas uzvaru ar 1,80.

Neskatoties uz to, "Fiorentina" sola izaicinājumu un viņu gaida divu uzvaru sērija. Viesi beidzot jutās pārliecinošāki uzbrukumā ar Kastrovilli un Hosē Kalejonu priekšgalā, liekot mums sagaidīt vārtus no abām pusēm un likt uz JĀ, lai abas komandas gūtu vārtus pie 1.53. Tas izskatās pēc īstas bankas likmes un jau ir piesaistījis daudzu smagu sitienu spēlētāju uzmanību.