💡Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.

Eiropas līga
Datums: trešdiena, 4. gada 2024. novembris
Sākas plkst. 17:55 UK / 18:55 CET
Norises vieta: Stadion HNK Rijeka (Rijeka).

Šosezon zaudējot abās tikšanās reizēs Eiropas līgas grupu turnīrā, Rijeka izrāda maz cerību iekļūt izslēgšanas spēlēs. Iepriekšējā tikšanās bija izbraukumā, un uz tablo ar 4:1 piekāpās Alkmaar.

"Napoli" atguvās no agras sakāves grupu turnīrā pret "Alkmaar", pēdējo reizi Eiropas līgas mačā uzvarot izbraukumā. Pēdējā vizītē uzvara pār tādiem kā Real Sociedad, ļoti iespējams, uzlabos ceļotāju morāli.

Rijeka un Napoli savstarpēja spēle (h2h)

• Laukuma saimnieki ar Itālijas vienībām iepriekš tikušies četras reizes un uzvarējuši tikai vienu reizi.
  • Pēdējā cīņa pret AC Milan notika 2017. gadā, kurā uzvarēja ar 2:0.
  • RJK četrās tikšanās reizēs ar pretinieku valsts klubiem nosargāja divas piezīmes.
  • Apmeklētājai būs pirmā tikšanās ar Horvātijas klubu jebkurās nozīmīgākajās sacensībās.

Prognoze "Rijeka vs Napoli".

Nav šaubu, ka viesu komandai ir vairāk iespēju vērst spēli sev par labu. Napoli ir spēcīgāka komanda nekā mājiniecei, un tā ir arī no konkurētspējīgākas līgas nekā šī. Turklāt mājinieku sliktā forma sagaida viesus par vieglu uzvaru deviņdesmit minūtēs.

Rijeka ir piedzīvojusi trīs zaudējumu sēriju visās svarīgākajās sacensībās savā kalendārā. Divās no šīm neveiksmēm laukuma saimnieki spēlēs neielaida vārtus. Tikmēr "Napoli" ir izbraukumā pēc A sērijas zaudējuma savā laukumā ar 2:0 pret tādiem kā Sassuolo.

Mačs nesola lielisku punktu guvēju, jo abas spēles Napoli spēlē bija 1:0, neskatoties uz rezultātu. Ieteikums mazāk par 3,5 vārtiem, iespējams, ir labākā likme, jo gaidāmais rezultāts ir 0:2 Napoli komandai pēc beigu svilpes.

Arī viņu aizsardzība ir spēcīga, jo iepriekšējā reizē viņi turējās pret spāņiem. Napoli uzvara ar handikapu -1 izbraukumā arī ir piemērots variants spēlētājiem. Vēl vairāk, Napoli sensācija Driess Mertenss, visticamāk, būs aiz spēles jebkurā brīdī pēc deviņdesmit minūtēm.