💡Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.

Francijas Ligue 1
Datums: sestdiena, 31. gada 2024. oktobris
Sākums plkst. 16:17 UK/XNUMX:XNUMX CET
Atrašanās vieta: Roazhon Park (Renna).

Rennes būs favorīti uz uzvaru šajā mačā, taču mums ir jābūt skaidrībai par viņu pašreizējo formu un klubs uz šo spēli nāk bez uzvarām pēdējos 3 mačos.

Līdz ar to viņš atkrita uz trešo vietu, taču tajā pašā laikā no PSG līdera atpaliek tikai par 3 punktiem. Pagājušā nedēļas nogale bija šoks, jo Rennes piedzīvoja pirmo sakāvi sezonā, un mājās ar 2:1 zaudēja Anžes komandai, un to neapzinātos daudzi. Rennes visu spēli izdarīja tikai vienu metienu pa pretinieku vārtiem, un šis neapmierinošais sniegums sekoja neizšķirtiem pret Dižonu un Reimsu, abiem klubiem esot Ligue 1 zemākajā līmenī.

Ir nedaudz mulsinoši redzēt, kā vietējie zaudē formu, taču nedēļas nogales uzvara samazinātu spiedienu uz klubu.

Bresta šajā spēlē ierodas 14. pozīcijā un ir 9 punkti. Forma ir satraucoša, jo zaudētas 3 no pēdējām četrām spēlēm un tajā skaitā arī pēc kārtas. Pagājušās nedēļas nogalē Bresta savā laukumā ar 3:0 tika pieveikta pret Strasbūru un viņu mājās vajadzētu gūt punktus, šis mačs šķiet ļoti smags klubam, kurš četrinieku izbraukumā jau zaudējis 3 spēles. sula.

Rennes vs Brest viens pret vienu

• Pagājušajā sezonā šis mačs beidzās ar 0:0.
  • Pēdējās 3 līgas spēlēs ir bijuši mazāk nekā 1,5 vārti.
  • Bresta nav uzvarējusi Rennes līgā kopš 2011. gada.

Renna pret Brestu: Prognoze

Abas komandas šajā spēlē dodas ar nelielu pārliecību un vāju formu, tāpēc mēs nebūtu pārsteigti, redzot lēnu un piesardzīgu abu komandu sākumu. Tomēr būtu pārsteigums, ja Rennes turpinās savu slikto formu, tāpēc mēs atbalstīsim viņus, lai viņi nāktu un šeit uzvarētu.

Mēs arī atgriezīsimies, lai redzētu vairāk vārtu otrajā puslaikā, un uz mazākām likmēm mēs meklēsim pareizo puslaika rezultātu.

Abi klubi ir spējīgi spēlēt labu futbolu, taču šo spēli var izšķirt tas, kurš pirmais gūst vārtus, jo tas var atņemt otrai pusei motivāciju, taču šī mums izskatās pēc mājas uzvaras.