💡Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.

Francijas Ligue 1
Datums: sestdiena, 17. gada 2024. oktobris
Sākums plkst. 16:00 UK / 17:00 CET
Atrašanās vieta: Stade Auguste Delaune.

Sezona var būt par agru, taču Reimsam ir problēmas, un, lai šosezon būtu drošs, viņam būs jāsavieno virkne uzvaru spēļu.

Pēc sešām spēlēm klubs joprojām nav izcīnījis uzvaru un šajā mājas spēlē ieņem 19. vietu: no 18 punktiem ir izcīnīta tikai divas uzvaras. Savā laukumā pēdējā spēle bija pret PSG, kurā tika zaudēts ar 2:0.

Interesanti ir tas, cik slikts klubam kopumā ir bijis, tomēr ir tik tuvu tam, lai izbraukumā pārspētu līgas līderus Rennes. Spēle noslēdzās ar 2-2, taču, iespējams, tā ir zīme, ka Reimss atkal ir atradis savu ceļu un cīnīsies par punktiem šajā spēlē.

Lorient sāka labi, uzvarot savā atklāšanas spēlē, taču kopš tā laika klubs piedzīvojis lejupslīdi. Viņi atkrita uz 17. vietu un zaudēja 4 no sešām aizvadītajām spēlēm.

Viņu pēdējā spēle pirms izlašu pārtraukuma beidzās ar 3:1 neveiksmi izbraukumā pret Metz, un šķiet skaidrs, ka klubam šosezon varētu būt nepatikšanas. Viņi jau ir ielaiduši 13 vārtus, un tikai Angers ir iesūtījis vairāk, ar 14.

Citi klubi skatīsies uz savu aizsardzību un domās, ka var pret viņiem gūt vārtus.

Reims pret Lorient: galvas pret vienu

Lorient ir uzvarējusi pēdējās 3 tikšanās reizēs pret Reimsu.

Pēdējo reizi, kad klubi tikās, kad Reims spēlēja savā laukumā, mačs noslēdzās ar 1:0 pret Lorient.

Reims nav uzvarējis Lorient kopš 2015. gada.

Pastāv 70% iespēja gūt vārtus zem 2,5

Reims pret Lorient: Prognoze

Reims spēlēja labu futbolu pret Rennes, un ideja ir tāda, ka izlašu pārtraukums tiks uzskatīts par tīru klubu, lai atsāktu sezonu un pievienotu dažus punktus tabulai.

Reimsa problēma ir bijusi lēnā futbola uzbūve, kas ir jāapstiprina, un mēs uzskatām, ka atklātā spēlē viņi var uzvarēt šajā spēlē. Mājas spēles būs būtiskas kluba izdzīvošanai.

Mēs arī liksim virs 2,5 vārtiem, lai gan vēsture saka pretējo, tas ir tāpēc, ka Lorient ir ļoti vāja aizsardzība, bet arī gūst vārtus. Ceram, ka nedēļas nogalē sagaidīsim jautru spēli.