Reimsa – Strasbūras prognozes, prognozes un padomi

Bwin padomi un prognozesReimsa – Strasbūras prognozes

Reims – Strasbūra Padomi un izredzes. 1. novembris, 15:1 FRANCIJA: Ligue 9 – XNUMX. kārta.

Reimsas – Strasbūras priekšskatījums

• Reimsas septiņu bezuzvaru spēļu sērija Ligue 1 (L1) (D2, L5) beidzot beidzās, kad viņi pēdējo reizi ar 4:0 pārspēja Montpellier, kas bija ne tikai viņu pirmā uzvara kampaņā, bet arī augstākā virsotne. Uzvara lidojumā kluba vēsturē! Šis rezultāts arī saglabāja neseno tendenci, jo pirmie vārti tika gūti pirmo 20 minūšu laikā Reimsa pēdējās piecās līgas spēlēs.
  • Tomēr, neskatoties uz pārliecinošo uzvaru, vārtu gūšana Reimsai mājās ir bijusi problēma, un pēc tam viņi 1,5 no pēdējām 14 mājas līgas spēlēm (G15, L4, L6) katrā komandā ir guvuši mazāk nekā 5 vārtus. Šīs ofensīvas problēmas, kas daļēji ir vainojamas trīs pēc kārtas L1 sagrāvēs mājās, tagad 'Les Rouges et Blancs' ir uz neveiksmīga jauna rekorda robežas, jo viņi nekad nav zaudējuši četras mājas spēles pēc kārtas augstākajā kategorijā.
  • Strasbūrai dodoties uz šejieni, sagaidiet uzvarētāju, jo tā ir viena no trim L1 komandām, kas vēl nav izspēlējušas neizšķirtu (W2, L6). Tomēr uzvara ar 3:0 izbraukumā viņu pēdējā izbraukumā Pirmajā divīzijā bija ievērības cienīga, jo pēdējās četrās līgas spēlēs HT vadību pārņēmusi dienas uzvarētāja komanda.
  • Šīs uzvaras atkārtošanai būs nepieciešams labs sākums, jo Strasbūra ir uzvarējusi tikai vienā no pēdējām 34 izbraukuma līgas spēlēm, kurās piekāpās pirmā (W1, D7, L26). Viņi nepārprotami ir strādājuši pie aizsardzības stabilitātes jau no paša sākuma, jo pirmajā puslaikā trīs no četriem L1 izbraukuma braucieniem šajā periodā ir noturējuši tīru rezultātu.
  • Spēlētāji, kas jāskatās: Boulaye Dia pēdējo reizi iegāja vēsturē, kļūstot par pirmo Reimsas spēlētāju, kurš guvis 3+ vārtus L1 spēlē kopš Santjago Santamarijas 1978. gadā.
  • Ludovičs Ajorks (STR) bija spēles rezultatīvākais spēlētājs divās izbraukuma spēlēs šosezon.
  • Uzvaru sērija: Strasbūras pēdējās piecās L1 izbraukuma spēlēs piešķirts viens sods.
Cīņas pret vienu: REIMS – STRASBŪRA
02.09.20 L1 Strasbūrā Reims 3: 0
01.07.20 PADOMES Reims Strasbūrā 1: 0 (0: 0)
18.08.19 L1 Reims Strasbūrā 0: 0
04.03.19 L1 Strasbūrā Reims 4: 0