Madrides Real pret Milānas Inter Padomi, prognozes, izredzes

logotips

Madrides "Real" atrodas Čempionu līgas B grupas lejasgalā, un "Baltie" nav bijuši labi nevienā no Čempionu līgas spēlēm. Pēc zaudējuma Doņeckas "Shakhtar" ar 3:2, kurā pirmajā puslaikā ielaida trīs vārtus, Madrides "Real" otrajā puslaikā bija jāgūst divi vārti, lai otrajā kārtā ar 2:2 pārspētu Menhengladbahas "Borussia". viņi iekļuva finālā. trīs spēles minūtes.

Otrdienas vakarā Madrides "Real" Spānijas galvaspilsētā uzņems Milānas "Inter". "Nerazzurri" ar Menhengladbahas "Borussia" ieņem trešo vietu grupā pēc punktiem. Tomēr vācieši guva vairāk vārtu (četrus), atstājot Milānas Inter trešajā vietā. B grupa līdz šim bijusi ļoti konkurētspējīga, un Doņeckas "Shakhtar" pēc divām kārtām pārsteidzoši izvirzījās grupas priekšgalā.

Lai gan Madrides "Real" un Milānas "Inter" ir divas no svarīgākajām komandām Eiropā, tās pēdējos gados nav spēlējušas Eiropā. Visas viņu pēdējās tikšanās ir notikušas pirmssezonas turnīros, un šie rezultāti, visticamāk, neietekmēs to, kura komanda uzvarēs otrdienas vakarā.

Madrides "Real" spēlē pēc trīs nezaudētu spēļu sērijas, bet Milānas "Inter" ir nepārspēta četrās spēlēs pēc kārtas visos turnīros. Kura puse otrdienas vakarā iegūs visvairāk punktu?

Madrides Real un Milānas Inter derību koeficienti

Milānas Inter spēlē pēc kārtas visos turnīros. Pēc neizšķirta 0:0 Čempionu līgas otrajā kārtā pret Doņeckas "Shakhtar" viņi nedēļas nogalē A sērijā nospēlēja neizšķirti 2:2 ar "Parma". Visi četri vārti tika gūti otrajā puslaikā.

Antonio Kontes komanda šosezon astoņās spēlēs visos turnīros zaudējusi tikai vienu reizi. Šī sakāve tika piedzīvota Derby della Madonnina pret AC Milan. Sansiro komandai šosezon neizšķirti bijuši nemainīgi. Viņi visos turnīros astoņās spēlēs spēlējuši neizšķirti četras reizes. Milānas Inter aizsardzība nav bijusi tik skopa kā pagājušajā sezonā. Viņi ļāva komandām gūt vārtus 12 reizes, vidēji spēlē gūstot 1,5 vārtus. Milānas Inter guva 17 vārtus ar 2,12 vārtiem spēlē.

Madrides Real ir spēlējusi deviņas reizes visos turnīros ar rekordu 5W-2D-2L 4. spēles dienā. Šosezon Čempionu līgā nav izcīnīta neviena uzvara. Madrides Real nedēļas nogalē savā laukumā ar 1:XNUMX uzvarēja Huesca. Viņi katrā mača puslaikā guva pa diviem vārtiem. Los Blancos ieņem otro vietu La Liga un tikai vienu punktu atpaliek no līderes Real Sociedad. Zinedīna Zidāna komandai ir viena spēle.

Jaunumi Madrides Real pret Milānas Inter komandu

Trenerim Zinedīnam Zidānam nācās apspiest apsūdzības par strīdu starp Madrides "Real" spēlētāju Karimu Benzemā un Viniciusu junioru. Kadros bija redzams, kā Benzema teica komandas biedram Ferlandam Mendijam, lai Madrides "Real" Čempionu līgas spēlē ar Menhengladbahas "Borussia" nedrīkst piespēlēt bumbu Viniciusam. Abi trenējās plecu pie pleca, gatavojoties Madrides Real uzvarai pār Huesca nedēļas nogalē.

Viniciuss nestartēja pret Huesca, bet gan nāca uz maiņu. Benzemā debitēja un guva divus vārtus. Zidānam ir daži savainojumi, kas pavada problēmas starp diviem viņa zvaigžņu spēlētājiem. Lūkass Vaskess ir apšaubāms muskuļu sastiepuma dēļ. Dani Karvahals ir guvis ceļgala savainojumu un tuvākajā laikā neatgriezīsies. Savainojumus guvuši arī Alvaro Odriozola un Martīns Odegārds, kuri nespēlēs. Labās ziņas Zidānam ir tādas, ka Edens Azārs spēlēja visu nedēļas nogali un guva vārtus.

Konte varētu iztikt bez sava svarīgākā uzbrukuma spēlētāja. Romelu Lukaku šaubās par muskuļa savainojumu. Lukaku iebiedētu Madrides Real aizsargu, taču līdz ar viņu atbildība par vārtu gūšanu gulsies uz Lautaro Martinesa pleciem.

Arī Stefano Sensi un Aleksis Sančess šaubās par spēli savu savainojumu dēļ. Matiass Vecino komandā varētu atgriezties pēc ceļgala savainojuma izārstēšanas.

Prognoze Madrides Real pret Milānas Inter

Abas komandas gūst vārtus – LIKT TAGAD

Čempionu līgas 1. un 2. kārtas spēles Madrides Real noslēdzās ar abu komandu vārtiem. Abās spēlēs Madrides Real ielaida vārtus pirmajā puslaikā (kopā piecus). Viņi atspēlējās abās spēlēs, gūstot divus vārtus otrajā puslaikā. Pret Doņeckas "Shakhtar" viņa diviem vārtiem bija par maz. Viņi pagājušajā nedēļā nospēlēja neizšķirti 2:2 pret Menhengladbahas Borussia. Milānas Inter abas komandas guva vārtus pirmajā kārtā.

Karims Benzema gūs vārtus jebkurā laikā — LIKT TAGAD

Iespējams, Karimam Benzemā ir grūtības ar Viniciusu junioru, taču tas viņam nav traucējis gūt vārtus. Benzemā vārtus guva otrajā kārtā pret Menhengladbahas "Borussia". Vēl divas reizes viņš nedēļas nogalē guva vārtus pret Huesca. Benzemā septiņās La Liga spēlēs guva trīs vārtus. Viņš līgā vidēji 3,59 minūtēs ielaiž 90 metienus.

Vairāk nekā 2,5 gūti vārti – LIKT TAGAD

Čempionu līgas 1. un 2. diena Madrides Real komandai noslēdzās ar vairāk nekā 2,5 gūtiem vārtiem. Faktiski Los Blancos katrā spēlē ir guvuši vairāk nekā 3,5 vārtus. Milānas Inter pirmā spēle beidzās ar vairāk nekā 2,5 vārtu guvumiem, un komanda atgriezās neizšķirti Menhengladbahas Borussia. Neviens no viņiem Čempionu līgā pēc divām kārtām nav bijis īpaši labs.

Milānas Inter aizsardzība šosezon nav bijusi īpaši laba. Tomēr viņiem ir attaisnojums. Milānas Inter augustā bija Eiropas līgas vicečempione, finālā zaudējot Sevilla. Madrides "Real" nav attaisnojuma, lai zaudētu vārtus Čempionu līgā. Viņi augusta sākumā izkrita no Čempionu līgas, un viņiem bija ilgāks pārtraukums nekā Milānas Inter.

Starp citu, šīs komandas jau ir spēlējušas Čempionu līgā, visticamāk, ka vārti būs no abām komandām. Paredzams, ka otrdienas vakarā Madrides "Real" un Milānas "Inter" spēlēs neizšķirti, jo tās savā starpā atcels spēli. Milānas Inter Spānijas galvaspilsētā aizvadīs trešo Čempionu līgas spēli pēc kārtas.

Derību piedāvājumi Madrides Real pret Milānas Inter

888 Sport logotips

Bezmaksas likmes atmaksa līdz £50, ja DeŠambo uzvar Augustā

Akcijas periods ir 9. novembris 00:01 GMT – 12. novembris Turnīra 18. kārtas pirmais starts — 1+ — Kvalifikācijas likmes tikai uz pēdējo pozīciju — Minimālā likme £1 laimests – Likmes par katru sajūtu kvalificējas ar 2 £ likmi katrā virzienā ( Kopā 50 £) – Kvalifikācijas zaudējušās likmes tiks atmaksātas tikai līdz 2024 £ vienam dalībniekam, ja Braisons Dešambo uzvar 72. gada Masters — bezmaksas likmes tiks ieskaitītas 7 stundu laikā pēc turnīra beigām un būs derīgas XNUMX dienas — izņemšanas ierobežojumi. un visi piemērojamie noteikumi un nosacījumi