💡Tiešs avots no LEAGUELANE.com. Lai iegūtu ikdienas ienesīgus padomus, apmeklējiet viņu saiti PREMIUM PROGNOZES.

Spānijas līga
Datums: svētdiena, 18. gada 2024. oktobris
Sākums plkst. 20:00 UK / 21:00 CET
Norises vieta: Benito Villamarín stadions (Sevilja).

Betis šosezon ir pie saspringtas sērijas un pēdējā spēlē atkal parādījās pēc divām neveiksmēm pēc kārtas savā grafikā. Pēdējās piecās līgas spēlēs viņiem ir trīs uzvaras.

Iepriekšējā tikšanās bija izbraukumā un ar 0:2 uzvarēja Valencia. Mājinieki līdz šim kampaņā guva 7 vārtus un tajā pašā periodā ielaida 6 vārtus.

Neliels pārsvars šajā ziņā būs Real Sociedad, kas tajā pašā periodā ir guvis 7 vārtus un saņēmusi tikai 2 vārtus. Tas liecina, ka saimniekam ir nestabilāka aizsardzība nekā ceļojošajai pusei.

Ar tikai vienu neveiksmi piecos šīs sezonas līdzšinējos mačos, La Real viesosies pēc uzvaras savā laukumā ar 3:0 pār Getafe pēdējā kalendāra spēlē.

Viens pret vienu Real Betis pret Real Sociedad (h2h)

• Tikai divi no pēdējiem pieciem mačiem noslēdzās neizšķirti.
  • Iepriekšējā spēlē Beticos mājās uzvarēja ar 3:0.
  • Abas komandas vārtus guvušas trijās no pēdējām piecām spēlēm.
  • La Real ir fiksējusi trīs no pēdējām piecām kopējām uzvarām.
  • Laukuma saimnieki pēdējās četrās mājas spēlēs nav zaudējuši.
  • Četrās iepriekšējās vizītēs viesi vārtus neguva.

Prognozes Real Betis vs Real Sociedad

Nav daudz atšķirību starp abu komandu formu šī perioda kampaņā. Viņu vārtu sērija ir līdzīga otrai, izņemot nestabilo laukuma saimnieku aizsardzību vidū. Taču spēlēšana mājās ar laukuma priekšrocībām palīdzēs viņiem sagatavot labāku aizsardzību nākamajai spēlei.

Mačs svētdien Seviļas laukumā izvērtīsies par spraiga sadursmi. Varam sagaidīt, ka abas komandas ar savu spēcīgo formu deviņdesmit minūšu laikā atradīs vārtus. Tāpat ragu aizvēršana pēc uzvaras iepriekšējā mačā uzlabos abu komandu spēlētāju morāli.

Tāpēc BTTS padoms, visticamāk, būs piemērots variants spēļu derību slēdzējiem. Saimnieks izmanto spēles reljefu. Turklāt zaļie ir saglabājuši nepārspētu sēriju ar tīru rezultātu pēdējos četros h2h mačos ar La Real.

Tāpēc mūsu pienākums ir atbalstīt mājiniekus, lai viņi radītu vairāk iespēju spēlē. Divkāršā iespēja, kas dod priekšroku Betisam, visticamāk, būs labākā likme, lai spēlētāji gūtu pienācīgu atdevi no mača.