RB Leipzig vs PSG padomi, prognozes, izredzes

logotips

"RB Leipzig" trešdienas vakarā "Red Bull" arēnā Čempionu līgas H grupā uzņem Paris Saint-Germain. Grupu turnīra spēle būs atbildes spēle pagājušās sezonas Čempionu līgas pusfinālam. Mačs noslēdzās ar 3:0 par labu Paris Saint-Germain, naktī priekšplānā izvirzoties Tomasa Tušela komandas kvalitātei.

Džulians Nagelsmans meklēs labāko savā komandā, īpaši pēc tam, kad viņu pazemoja Mančestras United Old Trafford stadionā ar 5:0. Tas bija rezultāts, kas bija vairāk izņēmums nekā norma. Tomēr RB Leipzig pēkšņi nonāca šausmīgā stāvoklī. Nedēļas nogalē Bundeslīgā ar 1:0 piekāpās Menhengladbahas "Borussia". Sagrāve lika Red Bulls atkāpties no pirmās vietas.

Kopš zaudējuma Mančestras "United" Čempionu līgas pirmajā kārtā, Parīzes "Saint-Germain" ir trīs uzvaru sērija. Visas trīs spēles noslēdzās ar nulles uzvarām, Parīzes Saint-Germain pārspējot pretiniekus ar 9:0.

RB Leipzig savās pēdējās divās spēlēs vārtus nav guvusi visos turnīros. Vai Nagelsmans var atgriezt savu komandu uz Tuchel un co rēķina?

RB Leipzig vs PSG derību koeficienti

Paris Saint-Germain var paņemt trīs punktus no sešiem H grupā, taču viņiem bija grūtības tos iegūt. Pēc tam, kad savā laukumā tika pieveikta Mančestras "United", zaudējot ar 2:1, kurā vienīgais rezultāts bija Entonija Marsiāla gūtie vārti, Parīzes "Saint-Germain" lielāko daļu spēles pret Stambulas "Basaksehir" izskatījās ne ritmā. Turcijas čempioniem vajadzēja gūt vairākus vārtus, jo viņiem bija tik daudz iespēju. Viņa sliktais metiens nozīmēja, ka Parīzes "Saint-Germain" nespēja gūt divus otrā puslaika vārtus no Everton, kas noraidīja Moissu Kīnu.

RB Leipzig dominēja Stambulas Basaksehir ar 2:0. Viņa brauciens uz Old Trafford nebija veiksmīgs. "Red Bulls" pirmajā puslaikā guva vārtus, pateicoties pretrunīgajam VAR izsaukumam par labu Mančestras "United". "Red Bulls" bija iespējas gūt vārtus, taču nespēja pārspēt Mančestras "United" bāzes līniju. Markusa Rešforda 74. minūtē gūtie vārti izraisīja lavīnu, kurā Mančestras "United" pēdējās 16 minūtēs četras reizes meta pa vārtiem. RB Leipzig padevās pēc Rešforda pirmā sitiena.

Kad šīs komandas augustā tikās Čempionu līgas pusfinālā, tā drīzāk bija viena spēle, nevis turnīrā tradicionāli spēlētā divu spēļu sērija. Vārtus jau pirmajā puslaikā Parīzes Saint-Germain labā guva Markinjoss un Anhels Di Marija. Huans Bernats pievienoja trešdaļu tieši pirms stundas.

RB Leipzig vs PSG Team News

Paris Saint-Germain lielais jaunums ir kārtējā Neimāra prombūtne. Brazīlietis vienkārši nevar uzturēties formā un, sajūtot jebkāda veida fitnesa problēmas, nekavējoties noliek to plauktā uz nedēļām. Parīzes Saint-Germain bez Neimāra paliks bez Neimāra vismaz līdz izbraukuma pārtraukumam pēc cirkšņa savainojuma, kas gūts spēlē ar Stambulas Basaksehir.

Šosezon vien Neimārs jau izlaidis četras spēles visos turnīros un šo trešdienas vakara spēle Vācijā būs jau piektā spēle, kuru Neimārs nav aizvadījis. Paris Saint-Germain ir spēlējis tikai 11 reizes visos turnīros. Maču izlaidīs arī Bernāts un Džulians Draksleri. Abi ir medmāsas traumas. Pēc nopietna ceļgala traumas Bernātam būs vajadzīgs zināms laiks, lai atgrieztos. Pirmdienas vakarā parādījās ziņas, ka Kylian Mbappe tagad ir spēles jautājuma zīme.

Nāgelsmans iztiks bez Lukas Klostermana un Konrāda Laimera dueta. Tailers Adamss ir lielas šaubas saišu problēmas dēļ. Spēli varētu izlaist arī pirmās izvēles labās malas aizsargs Nordi Mukiele. Viņš bija ārpus komandas pēdējās divās spēlēs.

RB Leipzig ir jāgūst vārti, kas viņiem neizdevās pret Mančestras United un Menhengladbahas Borussia. Viņu neveiksmes pēc kārtas bija pirmā reize, kad RB Leipzig šīs sezonas spēlēs nav spējusi gūt vārtus.

Prognoze RB Leipzig vs PSG

Abas komandas gūs vārtus – LIKT TAGAD

"RB Leipzig" trešdienas vakarā savā laukumā pret Paris Saint-Germain gatavojas mainīt formu. Lai gan pēdējās divās spēlēs nav gūti vārti un ielaisti seši vārti, RB Leipzig ir daudz labāki, nekā liecina rezultāti. "RB Leipzig" uzbrukumam jāsasniedz Parīzes "Saint-Germain" aizsardzība un, tāpat kā Mančestras "United" pirmajā kārtā, arī Francijas klubam jāļauj gūt vārtus.

Marsels Sabitzers gūt vārtus jebkurā laikā — LIKT TAGAD

"RB Leipzig" ir nepieciešams, lai viņu kapteinis paceltos un palīdzētu mainīt kluba formu. Sabitzeram šosezon ir liegta liela loma komandā savainojumu dēļ. Viņš piedalījās trijās no deviņām komandas spēlēm visos turnīros. Divas no šīm spēlēm bija spēlētāju maiņas, tostarp sākums pret Manchester United Čempionu līgas otrajā spēļu dienā. Sabitzeram vieni vārti trīs spēlēs. Rezultāts tika iegūts no soda sitiena.

Vairāk nekā 2,5 gūti vārti – LIKT TAGAD

Parīzes Saint-Germain Čempionu līgas pirmajā kārtā guva virs 2,5 vārtiem, bet RB Leipzig otrajā kārtā guva virs 2,5 vārtiem. Abus klubus uzvarēja Mančestras "United" un nespēja atgūties. Gaidāms, ka Parīzes Saint-Germain aizsardzība cīnīsies. Ja viņi spēlēs tāpat kā pret Stambulas Basaksehir, RB Leipzig nevajadzētu būt problēmām ar vārtu gūšanu.

Piecas no deviņām RB Leipzig spēlēm visos turnīros ir beigušās ar vairāk nekā 2,5 gūtiem vārtiem. Viņiem visos turnīros vidēji spēlē ielaisti 1,89 vārti un ielaisti 1,00 vārti. Paris Saint-Germain vidēji spēlē gūst 2,36 vārtus un visos turnīros ielaiž 0,45 vārtus. Sešas no Paris Saint-Germain 11 spēlēm visos turnīros ir beigušās ar vairāk nekā 2,5 gūtiem vārtiem. Neaizmirstiet, ka pagājušā gada augusta Čempionu līgas pusfināla spēle beidzās ar vairāk nekā 2,5 vārtiem.

Paris Saint-Germain vairs nav Neimāra, taču spēli varētu izlaist arī Mbapē. Mbapē nedēļas nogalē izbraukumā pret Nantes uzvarēja ar 3:0. Viņš pirmdien bija ārpus treniņa un šaubās par paceles cīpslas sastiepumu.

Jāuzlabo RB Leipzig, taču uzvaru pret Paris Saint-Germain viņi nepanāks. Gaidiet Parīzes komandas uzvaru vai neizšķirtu, pat ja tās divas lielākās zvaigznes nav.

RB Leipzig vs PSG derību piedāvājumi

888 Sport logotips

Bezmaksas likmes atmaksa līdz £50, ja DeŠambo uzvar Augustā

Akcijas periods ir 9. novembris 00:01 GMT – 12. novembris Turnīra 18. kārtas pirmais starts — 1+ — Kvalifikācijas likmes tikai uz pēdējo pozīciju — Minimālā likme £1 laimests – Likmes par katru sajūtu kvalificējas ar 2 £ likmi katrā virzienā ( Kopā 50 £) – Kvalifikācijas zaudējušās likmes tiks atmaksātas tikai līdz 2024 £ vienam dalībniekam, ja Braisons Dešambo uzvar 72. gada Masters — bezmaksas likmes tiks ieskaitītas 7 stundu laikā pēc turnīra beigām un būs derīgas XNUMX dienas — izņemšanas ierobežojumi. un visi piemērojamie noteikumi un nosacījumi